200шт многоцветни 3,8 см 1,5 кръгли, пухкава копчета подложки петна с четири дупки, четири дупки нетъкан копчета апликация

200шт многоцветни 3,8 см 1,5 кръгли, пухкава копчета подложки петна с четири дупки, четири дупки нетъкан копчета апликация

BGN 27.14

Брой продукти


1)Материјал : чувствував
2)Дијаметар : 3.8 cm 1~5lots us$15.42/број 6~10lots us$12.34/многу 11~20lots us$9.80/многу 21~30lots us$7.86/многу повеќе од 31lots pls контактирајте со нас
Работиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Прибл. време на испорака
Ние брод вашата објекти надвор од Кина Пост за сите на земјата покрај НАС од страна на Epacket. Обично тоа треба цела 12-45 работни дена да повеќето земји во светот. Ве молиме да се разбере тоа навистина зависи од дестинацијата каде што живеат, сообраќајниот метеж и царински преглед, итн.
Ако не ја добиете вашата предмети во 45 работни дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви испрати уште еден за слободни или рефундирање на вашите пари.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Се Враќа & Гаранција
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 7 дена по приемот на предмети. Ние ќе ви помогне да го реши секој проблем.


Подробности

Тип Елемент:
бижута находки
Широчина На Елемента:
3.8cm
Номер На Модела:
FS1763
Тип Бижута Находки:
Подпори
търговска марка:
МАУЦУ
Дължина На Продукта:
3.8cm
Височина На Продукта:
3.8cm
Размер:
3.8cm
Характеристики На Продукта:
нетъкан кръгове бутони
Диаметъра На Продукта:
3.8cm
Материал:
Плат

Избор на купувачи

50 бр./лот 10 мм ръчно изработени квадратен стъклен купол кабошон аксесоари бижута
 • Новинка

50 бр./лот 10 мм ръчно изработени квадратен стъклен купол кабошон аксесоари бижута

2.91 BGN 2.00

Имаме многу други големини и форми cabochons за вашиот избор .кликнете на следната форма да видите повеќе големини· Име : 10мм рачно изработени Плоштадот Domed Стакло Cabochon Додатоци Накит· Материјал : Стакло· Големина : 10мм· Стандард : Овој накит спогодба со ЕУ за животната средина барање· Се користи за : Изработка на модни Накит· Пакување : Opp вреќа· Подарок кутија и торба : Ова производи не доаѓаат со подарок кутија да нарачате подарок кутија и кеса во нашата продавница

Aceworks Изрежеш Червен Емайл Лък 925 Сребро Европейски Перли, Висулки За Бижута Fit Гривна Изработка На Гривни
 • Новинка

Aceworks Изрежеш Червен Емайл Лък 925 Сребро Европейски Перли, Висулки За Бижута Fit Гривна Изработка На Гривни

15.62 BGN 12.00

****** Почитувани клиенти, Кина е најголем свечена фестивал Пролет Фестивал се приближува Сите во Кина ќе се врати дома со своето семејство...

5шт бижута блестящ Циркон чешки мъниста за гривни и колиета старинни медни микро проправи голяма дупка мъниста на едро Kralen
 • Новинка

5шт бижута блестящ Циркон чешки мъниста за гривни и колиета старинни медни микро проправи голяма дупка мъниста на едро Kralen

26.11 BGN 13.00

Нова Мода Накит Сјајна Циркон Чешка Лежиште За Нараквици & Ѓердани Гроздобер Бакар Микро Отвори Голема Дупка Мушка Трговија На Големо KralenГолемина : 9.5*7.5 mmДупка со дијаметар : 4.7 mmМатеријал : бакар+циркон+platinum / розово злато / злато позлатенШарм Мушка1...

1 Бр 2 Нива Подвижна Лак За Нокти / Слънчеви Очила Полк Акрилен Прозрачен Козметични Стойката На Притежателя Багажник Жени Грим Организатор
 • Новинка

1 Бр 2 Нива Подвижна Лак За Нокти / Слънчеви Очила Полк Акрилен Прозрачен Козметични Стойката На Притежателя Багажник Жени Грим Организатор

12.30 BGN 10.00

Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cmСостојба : НоваМетал : АкриликБоја : како на сликаКоличина : 1 ПарчеМерење : 31cm( Исправи Должина ) ,9cm (Ширина)

15.5 / strand Natural Blue Agates Druzy Oval Slab Nugget Pendant Beads, Raw Roug Onxy скъпоценни Камъни Stone Slice колие доставчик на бижута
 • Новинка

15.5 / strand Natural Blue Agates Druzy Oval Slab Nugget Pendant Beads, Raw Roug Onxy скъпоценни Камъни Stone Slice колие доставчик на бижута

BGN 22.21

Материјал : Природни Ахат Облик : Плоча Боја : Сина Големина : 2430x3040mmТопло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васПакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон ...

10 бр. много стъклени мъниста в Морски синьо втулка на Европейския Муранский чешки нитяной топчета, подходящи за гривна Pandora Charms
 • Новинка

10 бр. много стъклени мъниста в Морски синьо втулка на Европейския Муранский чешки нитяной топчета, подходящи за гривна Pandora Charms

BGN 3.98

За превозот : 1,Цел $6,Слободни Кина Пост Регистрирани,САД ќе бидат Слободни по Eпакет Цел >$5.3,Цел>$30,Ќе ги Ажурира Eпакет ако Земјата или Регионот Eпакет Поддршка.4,Цел>$150,International Express,Некои Земји ажурирање Изразат кога Цел повеќе од $80.Answer : ___________________________ NOTE : Ако имате превозот обвиненија,ние ќе го промени тоа да биде бесплатен превозот во прв пат.Љубезно ве потсетам : Ако е можно, ве молиме направете ја вашата нарачка и повеќе од $6(за САД повеќе од $5),ние ќе превозот со Регистрирани,можете да следење на сите начини,безбеден и брз

5 метра, Червен сусам камък кръгли мъниста верига, естествен червен Уреждане на скъпоценни камъни златна плоча тел увита броеници верига гривна колие
 • Новинка

5 метра, Червен сусам камък кръгли мъниста верига, естествен червен Уреждане на скъпоценни камъни златна плоча тел увита броеници верига гривна колие

39.81 BGN 37.00

Топло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васПакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон ...

MY1281 Poliedro фасетиран Зелен Дракон Виена Агата голям е размерът на смесване на райета Агата висящи кристални мъниста за бижута
 • Новинка

MY1281 Poliedro фасетиран Зелен Дракон Виена Агата голям е размерът на смесване на райета Агата висящи кристални мъниста за бижута

27.01 BGN 26.00

MY1281Poliedro Фацетирани Зелен Змеј Вени Agatesголеми се Меша големина здружени agates Кварц Pendant Монистра За Накит15.5 Инчен / ВлакноПроизводот се покажеПревозот начин1...

50шт пастел Fuschia 20 mm кръгла блясък покрити с копчета, мъниста с плоска заден панел като украса бижута блинг Блинг, сделката за Navalny
 • Новинка

50шт пастел Fuschia 20 mm кръгла блясък покрити с копчета, мъниста с плоска заден панел като украса бижута блинг Блинг, сделката за Navalny

BGN 18.98

20mm пастелни бои, Сјај Круг Копчиња монистра со рамен грб како коса додатоци и накит додатоци,bling bling Круг Копчиња1)Материјал : алуминиум, сјајот кожа2) Outsize : 20mm3)Тоа е во ред да се направи со големина според вашето барање4)За бои, ве молиме љубезно ве информира како да се меша кога вашата нарачка, или ние мешани бои, од страна на случајни 1~5lots број 6~10lots многу 11~20lots многу 21~30lots многу повеќе од 30lots pls контактирајте со насРаботиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Прибл...

MY1263 сини морски привкус за Уреждане на гладка кръгла удариш топката, за Уреждане на океана мъниста за гривна, колие бижута
 • Новинка

MY1263 сини морски привкус за Уреждане на гладка кръгла удариш топката, за Уреждане на океана мъниста за гривна, колие бижута

38.38 BGN 36.00

MY1263Синото Море Слоевита Jaspers Мазна Круг Удар Лежиште,Океанот Jaspers монистра за Нараквица Ѓердан НакитПроизводот Се ПокажеПревозот начин1...

Бороса Безплатна доставка 8 мм кръгла Дъга AB сребро злато от естествен камък, Титан жеода друзы свободни мъниста бижута производство LS005
 • Новинка

Бороса Безплатна доставка 8 мм кръгла Дъга AB сребро злато от естествен камък, Титан жеода друзы свободни мъниста бижута производство LS005

52.80 BGN 48.00

Материјал : Природни Титаниум DruzyКамен Големина : 8мм Дебелината : Должина : 8"(прибл.25pcs)Тежина : 18~21gКоличина : 10 PCS / многу

Мода високо качество от естествен камък плосък 10 мм, кръглата форма на голяма дупка мъниста роза литра за 100 бр. гривни на Едро Безплатна доставка
 • Новинка

Мода високо качество от естествен камък плосък 10 мм, кръглата форма на голяма дупка мъниста роза литра за 100 бр. гривни на Едро Безплатна доставка

35.18 BGN 28.00

S ize за : 10мм*10мм*4mm( Дупка : 4mm )Тежина : 100pcs / 130gБоја : Како На Сликата ПокажуваМатеријал : Природен КаменMOQ : 100 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм

ZMZY Vintage 925 стерлинги сребърни висулки слънчоглед мъниста и интересите на Пандора гривна САМ изготвяне на жените бижута
 • Новинка

ZMZY Vintage 925 стерлинги сребърни висулки слънчоглед мъниста и интересите на Пандора гривна САМ изготвяне на жените бижута

11.39 BGN 8.00

Бренд ИмеZMZYТехнологијаАвтентични 925 Монистра одговара Шарм ХривнијаРеден БројCY0079 JMOQ1pc НЕ ВКЛУЧУВААТ ПОЛЕ& СИНЏИРБојаКако сликаОбликотТркалезна / Срце / Плоштад..Големина НОРМАЛНО ЕЛА ШАРМ ХРИВНИЈАWightНОРМАЛНОМонистра Материјал100% Оригинални 925 Sterling SilverУпотребаОдговара СРЕБРО синџир за хривнијаПоводГодишнина,Weddding ,Забава,Подароци..Пакување1 парче во една opp вреќа,тогаш стави во Домот Подарок Торбичка

Правоъгълник Крафт хартиена кутия за бижута опаковъчна хартия на едро 60 бр. / лот Безплатна доставка 9*7*3.5 см Подгонянная скоростна без гъба
 • Новинка

Правоъгълник Крафт хартиена кутия за бижута опаковъчна хартия на едро 60 бр. / лот Безплатна доставка 9*7*3.5 см Подгонянная скоростна без гъба

BGN 97.60

Точка бр : DBX577 AИме : Хартија кутија без сунѓер (празна кутија)Материјал : 1000g тешко Хартија+150g kraft хартијаЕдиница Тежина : 28gБоја : бела,кафеава и црнаГолемина на : 973.5 cmУпотреба : подарок..Плаќање : 1...