6mmx6mm маслина магнитен хематит каменни мъниста от естествен камък мъниста САМ свободни мъниста за бижута strand 15 инча на едро !

6mmx6mm маслина магнитен хематит каменни мъниста от естествен камък мъниста САМ свободни мъниста за бижута strand 15 инча на едро !

BGN 8.00
-22 %
BGN 10.30

Брой продуктиПодробности

Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
Външен Диаметър:
6mm
Номер На Модела:
6x6 mm
търговска марка:
Скъпоценен камък-в рамките на
Материал:
Камък
Форма На Продукта:
Оливка

Избор на купувачи

50 бр Кристал кварц фасетиран сълза кристал дистанционер мъниста подходящи колие гривна производство за жени, бижута 12x8 мм
 • Новинка

50 бр Кристал кварц фасетиран сълза кристал дистанционер мъниста подходящи колие гривна производство за жени, бижута 12x8 мм

7.66 BGN 5.00

50 Парче Кварцен Кристал Фацетирани Teardrop Стакло Spacer Монистра Одговара Ѓердан Нараквица со што За Жените Накит Одлуки 12x8mmСтавка Детали100% Нови, со Врвен Квалитет Големина : 12x8mm Дебелина : 8mm Дупка Големина : 1.2 mm Материјал : Кристално стакло во Боја : Во Боја Изберете Вашиот Облик : Teardrop Количина : 50 Парче Бисери Може да се користи за Да Се DIY Нараквици & ЃерданПревозот Предавање на Кина Пост : 835 Бизнис Денови на Светот DHL 58 Дена ЕМС 510 работни ДенаПревозот Надградба Услуга, деталите како што следува : Кога вкупниот објект трошоци стигнат до 150 ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 37 работни дена за испоракаЗа нас имаме фабриката...

50 бр бял ограненный фасетиран Кристал стъкло квадратни мъниста за ръчно изработени гривна и колие направи си САМ бижута 4-8 мм
 • Новинка

50 бр бял ограненный фасетиран Кристал стъкло квадратни мъниста за ръчно изработени гривна и колие направи си САМ бижута 4-8 мм

3.02 BGN 2.00

50 Парче Бела Намали Фацетирани Кристално Стакло Плоштадот Монистра За рачно изработени Хривнија Ѓердани DIY Накит Одлуки 48mmСтавка Детали100% Нови, со Врвен Квалитет Големина : 4mm,6mm,8мм Дебелината : 4mm,6mm,8mm Дупка Големина : 1mm,1.2 mm,1.2 mm Материјал : Кристално стакло во Боја : Бела Облик : Плоштадот Количина : 50 Парче Бисери Може да се користи за Да Се DIY Нараквици & ЃерданПревозот Предавање на Кина Пост : 835 Бизнис Денови на Светот DHL 58 Дена ЕМС 510 работни ДенаПревозот Надградба Услуга, деталите како што следува : Кога вкупниот објект трошоци стигнат до 150 ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 37 работни дена за испоракаЗа нас имаме фабриката...

10 бр. много стъклени мъниста в Морски синьо втулка на Европейския Муранский чешки нитяной топчета, подходящи за гривна Pandora Charms
 • Новинка

10 бр. много стъклени мъниста в Морски синьо втулка на Европейския Муранский чешки нитяной топчета, подходящи за гривна Pandora Charms

BGN 3.98

За превозот : 1,Цел $6,Слободни Кина Пост Регистрирани,САД ќе бидат Слободни по Eпакет Цел >$5.3,Цел>$30,Ќе ги Ажурира Eпакет ако Земјата или Регионот Eпакет Поддршка.4,Цел>$150,International Express,Некои Земји ажурирање Изразат кога Цел повеќе од $80.Answer : ___________________________ NOTE : Ако имате превозот обвиненија,ние ќе го промени тоа да биде бесплатен превозот во прв пат.Љубезно ве потсетам : Ако е можно, ве молиме направете ја вашата нарачка и повеќе од $6(за САД повеќе од $5),ние ќе превозот со Регистрирани,можете да следење на сите начини,безбеден и брз

ZMZY Vintage 925 стерлинги сребърни висулки слънчоглед мъниста и интересите на Пандора гривна САМ изготвяне на жените бижута
 • Новинка

ZMZY Vintage 925 стерлинги сребърни висулки слънчоглед мъниста и интересите на Пандора гривна САМ изготвяне на жените бижута

11.39 BGN 8.00

Бренд ИмеZMZYТехнологијаАвтентични 925 Монистра одговара Шарм ХривнијаРеден БројCY0079 JMOQ1pc НЕ ВКЛУЧУВААТ ПОЛЕ& СИНЏИРБојаКако сликаОбликотТркалезна / Срце / Плоштад..Големина НОРМАЛНО ЕЛА ШАРМ ХРИВНИЈАWightНОРМАЛНОМонистра Материјал100% Оригинални 925 Sterling SilverУпотребаОдговара СРЕБРО синџир за хривнијаПоводГодишнина,Weddding ,Забава,Подароци..Пакување1 парче во една opp вреќа,тогаш стави во Домот Подарок Торбичка

Продажба на едро 15Pcs Mix Color Micro Pave CZ висящи парапети, обков, бижута
 • Новинка

Продажба на едро 15Pcs Mix Color Micro Pave CZ висящи парапети, обков, бижута

39.98 BGN 36.00

1.Име>> : Затворач 2.Clasps Големина>> : 13*20mm 3 Состојба : 1mm=0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm 4.Материјал : Метал Месинг , ЧЕШКА 5.Боја : Како што е прикажано на слика 7.Единица Количина : 15 Pcs / БРОЈ 8...

Сладководни вакуум пакет Love Wish Pearl Oyster Round Akoya кръгли мъниста направи си САМ гривна колие производство на бижута 1 парче около 18 перли
 • Новинка

Сладководни вакуум пакет Love Wish Pearl Oyster Round Akoya кръгли мъниста направи си САМ гривна колие производство на бижута 1 парче около 18 перли

31.12 BGN 23.00

Добредојдовте во мојата продавница : Производи Детали : Слатководни вакумирање Љубов Сакаат Бисер Остриги Круг Akoya Круг Монистра DIY Хривнија Ѓердан Накит Одлуки 1 buc околу 18 бисерипакет : Плаќање : со Кредитна картичка ,во реално време бренд трансфер ,офлајн плаќање ,Можете да изберете метод кој е многу удобен за вас .За да ги заштитите вашите интереси,можеме да го прифатиме Alipay (ЗАЧУВАМ), така што вашиот шопинг е безбедноста гаранција...

Натурален жълт чемшир перли издълбани Боддха висулка малки висулки малък Джапа мъниста гривна бижута изводи САМ аксесоари
 • Новинка

Натурален жълт чемшир перли издълбани Боддха висулка малки висулки малък Джапа мъниста гривна бижута изводи САМ аксесоари

BGN 13.60

*♥*❤ *♥* .· : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥* · : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : · ♥❤ ♥★ Количина : 1pcs★ Материјал : црвена сандаловина★ Големина :25мм40mm★ Превозот : [1] Цел помалку од $10, Ние ги користиме економски превозот без следење на број, обично се 1238 дена, оддалечена област може да ви треба повеќе време .[2] Нарачката до $10, Ние ги користиме економски превозот со следење на број, обично се 10~28 дена.[3] Нарачката до $120, испрати од експрес испорака, таа ги зема околу 610 дена ,и не заборавајте да оставите вашиот телефонски број, заедно со нарачката.★Врати &НаплатаНие сме одговорни за погрешен точка, скршени објект, ако кој било проблем, само да го испратите порака со слика навремено...

50 бр./лот 10 мм ръчно изработени квадратен стъклен купол кабошон аксесоари бижута
 • Новинка

50 бр./лот 10 мм ръчно изработени квадратен стъклен купол кабошон аксесоари бижута

2.91 BGN 2.00

Имаме многу други големини и форми cabochons за вашиот избор .кликнете на следната форма да видите повеќе големини· Име : 10мм рачно изработени Плоштадот Domed Стакло Cabochon Додатоци Накит· Материјал : Стакло· Големина : 10мм· Стандард : Овој накит спогодба со ЕУ за животната средина барање· Се користи за : Изработка на модни Накит· Пакување : Opp вреќа· Подарок кутија и торба : Ова производи не доаѓаат со подарок кутија да нарачате подарок кутија и кеса во нашата продавница

20 бр/лот 20 мм плоска задната куполообразная кръгла прозрачна лупа кабошон аксесоари за направи си САМ бижута
 • Новинка

20 бр/лот 20 мм плоска задната куполообразная кръгла прозрачна лупа кабошон аксесоари за направи си САМ бижута

3.38 BGN 3.00

Имаме многу други големини и форми cabochons за вашиот избор .кликнете на следната форма да видите повеќе големини· Име : 20mm Рамен Грб Domed Круг Јасно лупа Cabochon Додатоци За DIY Изработка на Накит· Материјал : Стакло· Големина : 20mm· Стандард : Овој накит спогодба со ЕУ за животната средина барање· Се користи за : Изработка на модни Накит· Пакување : Opp вреќа· Подарок кутија и торба : Ова производи не доаѓаат со подарок кутија да нарачате подарок кутија и кеса во нашата продавница

MY1263 сини морски привкус за Уреждане на гладка кръгла удариш топката, за Уреждане на океана мъниста за гривна, колие бижута
 • Новинка

MY1263 сини морски привкус за Уреждане на гладка кръгла удариш топката, за Уреждане на океана мъниста за гривна, колие бижута

38.38 BGN 36.00

MY1263Синото Море Слоевита Jaspers Мазна Круг Удар Лежиште,Океанот Jaspers монистра за Нараквица Ѓердан НакитПроизводот Се ПокажеПревозот начин1...

уроки през цялата гривна барабанен Закопчалки за бижута направи си САМ изводи 15 комплекти за Антично сребро Fit гривни L853
 • Новинка

уроки през цялата гривна барабанен Закопчалки за бижута направи си САМ изводи 15 комплекти за Антично сребро Fit гривни L853

4.78 BGN 3.00

уроци Круг Хривнија Вклучите Затворач Накит DIY Наоди Антички Сребрен Одговара Нараквици L853Материјал : цинк легура(без олово)големина : прстен : 22 X23mm дупка : 3мм бар : 23 X8mm дупка : 4mm1inch= 25.4 mm 1mm=0.0393 инчен Вообичаениот пакет : Метод на Плаќање прифаќаме само Alipay,Зачувам ,Кредитна картичка,Western Union...

1 Бр 2 Нива Подвижна Лак За Нокти / Слънчеви Очила Полк Акрилен Прозрачен Козметични Стойката На Притежателя Багажник Жени Грим Организатор
 • Новинка

1 Бр 2 Нива Подвижна Лак За Нокти / Слънчеви Очила Полк Акрилен Прозрачен Козметични Стойката На Притежателя Багажник Жени Грим Организатор

12.30 BGN 10.00

Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cmСостојба : НоваМетал : АкриликБоја : како на сликаКоличина : 1 ПарчеМерење : 31cm( Исправи Должина ) ,9cm (Ширина)

5шт бижута блестящ Циркон чешки мъниста за гривни и колиета старинни медни микро проправи голяма дупка мъниста на едро Kralen
 • Новинка

5шт бижута блестящ Циркон чешки мъниста за гривни и колиета старинни медни микро проправи голяма дупка мъниста на едро Kralen

26.11 BGN 13.00

Нова Мода Накит Сјајна Циркон Чешка Лежиште За Нараквици & Ѓердани Гроздобер Бакар Микро Отвори Голема Дупка Мушка Трговија На Големо KralenГолемина : 9.5*7.5 mmДупка со дијаметар : 4.7 mmМатеријал : бакар+циркон+platinum / розово злато / злато позлатенШарм Мушка1...

Естествен гранат камък ААА лилаво родолит нар виолетово червено топка на кръг без топка 4 6 7 мм размер избор За направата на бижута
 • Новинка

Естествен гранат камък ААА лилаво родолит нар виолетово червено топка на кръг без топка 4 6 7 мм размер избор За направата на бижута

10.19 BGN 10.00

Предмет : Rhodolite гранатСе продава од ВлакноКоличина : 1 влакноБоја : Длабоко Staurated Пурпурни ЦрвенаЛистата е за Rhodolite гранатRhodolite гранат е малинацрвена, пурпурницрвена или обоени гранат...

Ръчно изработени Millefiori Flat Glass Round Bead Strands, Single Flower Design, Colorful, 6x3mm, дупка: 1mm, около 66pcs/strand, 15.9
 • Новинка

Ръчно изработени Millefiori Flat Glass Round Bead Strands, Single Flower Design, Colorful, 6x3mm, дупка: 1mm, около 66pcs/strand, 15.9

23.89 BGN 18.00

Рачно Изработени Millefiori Стакло Рамен Круг Мушка Насоки, Еден Цвет Дизајн, ШарениГолемина : за 6mm во дијаметар, дебелина 3мм, дупка : 1mm, 66pcs / влакно, 15.9".