Пакет повече от 100шт разнообразни богатите на есенни цветни копринени Кленов листа изкуствени листа

Пакет повече от 100шт разнообразни богатите на есенни цветни копринени Кленов листа изкуствени листа

BGN 3.82

Брой продукти


Карактеристики :
100% Сосема Нов.
Дизајниран со убава јавор лисја.
Лесно да се создаде романтична атмосфера.
Боја на свежи вистински лисја декорација е лесно да се валкани на платно и во креветот, но, вештачки лисја нема.
Совршен за свадба, да ги преземе фото/партија декорација, итн.
Материјали : Свила.
Големина : 8*7cm/3.15"*2.76".
Боја : Зелена, Кафеава, Жолта, Портокалова.
Пакет листата :
100 x Вештачки Јавор Лисја.
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2. Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.
3. Количина грешка помеѓу 1-5pcs.
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на !
Нашата канцеларија часа 9 : 00 часот наутро на 6 : 00 p.m. (GMT+8) од понеделник до сабота. И нашата канцеларија е затворен во недела и државни празници (Пекинг) ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на порака,ние ќе се обидеме потрудиме да одговори на вашите прашања во 48 часа. за време на празниците,за одложување на одговорот,ние длабоко се извинувам.


Подробности

Тип:
Декоративни Цветя И Венци
търговска марка:
дофи
Номер На Модела:
кленов лист
Случай:
Сватба
Стил:
Цвете
Тип:
Листовидная форма

Избор на купувачи

Изкуствен 14 гола фалшив слънчоглед коприна тъкани цветен букет домашно цвете Сватбен декор жълто 17см
 • Новинка

Изкуствен 14 гола фалшив слънчоглед коприна тъкани цветен букет домашно цвете Сватбен декор жълто 17см

BGN 2.22

Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет ! Овој букет направени од издржлив материјал, лажни плодот и листот се во еден букет Светлина и мека, добро е да се стави многу лажни овошје букети заедно и тоа е совршен за да се изложба Одговараат за Булчински букет, свадба партии, дома декорација, книжарница, кафе store, продавница крпа и сите видови на пригода е декорација Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет !Овој букет направени од издржлив материјал, лажни плодот и листот се во еден букетСветлината и мека, добро е да се стави многу лажни овошје букети заедно и тоа е совршен за да се изложбаОдговараат за Булчински букет, свадба партии, дома декорација, книжарница, кафе store, продавница крпа и сите видови на пригода е декорацијаИме : 14 Глави СончогледШепот : Русија цвет, симбол на славата, гордоста, лојалноста, љубовта, љубовта од тишинаБоја : ЖолтаМатеријали : Свила платноГолемина : Секој пакет содржи 14 цвет раководител, цвет глава дијаметар од околу 2 cm, вкупната висина од околу 17cm / 6.69".(Произлегува од жица, може да биде свиткана или намали, па висина прилагодливи)Пакет Се Вклучени : 1 Букет СончогледAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Изкуствен божур цветни глави САМ многоцветен пътен олово сватбен букет цветя хотел фона на декора на стените аксесоари Флорес
 • Новинка

Изкуствен божур цветни глави САМ многоцветен пътен олово сватбен букет цветя хотел фона на декора на стените аксесоари Флорес

31.68 BGN 24.00

Вештачки peony цвет глави DIY Multicolor Патот води свадба цвет Букет хотел позадина ѕид оркестарот додатоци флоресИме : Peony Цвет главиГолемина на : цвет daimeter : 14cmМатеријал : Високо квалитетен свила цвеќињаПовод : DIY Свадба / patry / homeТип : Декоративни букетБоја : како се покаже во слика покажувапакетот вклучува : 25 * Peony Цвет главиАпликации сцена : office,одмор, спална соба, дневна соба, кафе на маса, прозорецот,Балкон и така натаму.Апликацијата празник : Свадба, забава,Monther Ден,Божиќ ден,денот на Вљубените, Денот на Благодарноста,за Нова Година ,за роденден подарок и Така натаму.Ве молиме Имајте во предвид : Сите на нашиот Производ е сопствен рачно изработени така што не може да се направи секој во иста големина...

2,5 см 0,98 инча смесени изкуствена тъкан листенца от цветя изкуствени цветя главата цветни аксесоари булката коса / рокля
 • Новинка

2,5 см 0,98 инча смесени изкуствена тъкан листенца от цветя изкуствени цветя главата цветни аксесоари булката коса / рокля

BGN 33.28

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Бојата ќе биде малку поинаков од оние што се прикажани на сликата,ве молиме да се напомене, и ако ви се грижи за тоа,ве молам, бидете внимателни пред да го купат.Ве молиме имајте предвид дека објектот ќе изгледаат поголеми од вистинските стоки, ве молиме проверете ја големината внимателно.Ако ние истрча на залиха,ќе ве контактираме во прв пат,ве молиме проверете ја вашата порака во време.ви благодариме.dianxiaobao_3dianxiaobao_4

Творчески 3D изкуствени растения Начало стикер за стена, декорация на смола цвете хол магазин орнамент аксесоари Безплатна доставка
 • Новинка

Творчески 3D изкуствени растения Начало стикер за стена, декорация на смола цвете хол магазин орнамент аксесоари Безплатна доставка

9.58 BGN 9.00

Опис На ПроизводотАпликации сцена : office,одмор, спална соба, дневна соба, кафе на маса, прозорецот,Балкон и така натаму.Апликацијата празник : Свадба, забава,Monther Ден,Божиќ ден,денот на Вљубените, Денот на Благодарноста,за Нова Година ,за роденден подарок и Така натаму.Ве молиме Имајте во предвид : Сите на нашиот Производ е сопствен рачно изработени така што не може да се направи секој во иста големина...

1 връзка Коприна изкуствени цветя, лотос розово за обществени места партия начало сватба градина празници фестивал декор 25СМ
 • Новинка

1 връзка Коприна изкуствени цветя, лотос розово за обществени места партия начало сватба градина празници фестивал декор 25СМ

11.98 BGN 8.00

1 Куп Свила Вештачко Цвеќе Розова одговара на Јавни места Партија Дом Свадба Градина Прослави Оркестарот 25cmСтавка ДеталиСпецификации Цвет Тип : RanunculasiaticМатеријали : Свила Боја : Розова Букет вкупна Висина : 25cm / 9.8(во) Букет Целиот Дијаметар : 15cm / 5.9(во) Цвет Глави Висина : 4cm / 1.5(во) Цвет Глави Дијаметар : 5.5 cm / 2.1(во) Секој Букет Вклучи 7 Гранки Цвеќиња Опис Одговара за внатрешна или надворешна употреба...

200шт 15 мм се смесват цвят пискюл кожа занаят САМ меки помпоны топки сватба / декорация на дома шиене на тъкани и аксесоари
 • Новинка

200шт 15 мм се смесват цвят пискюл кожа занаят САМ меки помпоны топки сватба / декорация на дома шиене на тъкани и аксесоари

3.17 BGN 2.00

200 Pcs pompom мешавина боја Кадифен Вештачки Цвеќиња DIY pon пом pon poms топкаfurball дома свадба декорација ДодатоциТип на производ : DIY кадифен топкаМатеријал : кадифенКвалитет : 200 парчиња / серијаБоја : како што е прикажано (вкупно 45 бои, треба другите бои може да оставите порака до мене)Големина на (приближно) : 15mmПовод : дома декорацијаЗабелешка : Поради различни прикази и камера светла, може да предизвика помали хроматските аберацииДраг пријател : Кога ќе изберете логистика, ве молиме да се погледне на превозот време и следење на информации...

1 Bunsh коприна изкуствени цветя, бежово Божур начало сватба фестивал парти тържество градина обществени места декор 26см
 • Новинка

1 Bunsh коприна изкуствени цветя, бежово Божур начало сватба фестивал парти тържество градина обществени места декор 26см

11.50 BGN 8.00

1 Bunsh Свила Вештачко Цвеќе Беж Peony Дома Свадба Партија Прослави Градина Јавни места Оркестарот 26cmСтавка ДеталиСпецификации Цвет Тип : Peony Материјали : Свила Боја : Шампањ Букет вкупна Висина : 26cm Букет Целиот Дијаметар : 14cm Цвет Глави Висина : 4cm Цвет Глави Дијаметар : 7cm Секој Букет Вклучи 5 Гранки Цвеќиња Опис Одговара за внатрешна или надворешна употреба...

Гигантска книжен пяна Роза, декоративни цветя, 10шт етап сватба събитие фон настолно украшение decoracao festa de
 • Новинка

Гигантска книжен пяна Роза, декоративни цветя, 10шт етап сватба събитие фон настолно украшение decoracao festa de

BGN 206.40

ОписиГигант хартија цвеќиња стане тренд за луѓето да се користи како свадба backdrops украси, дома и хотелски ѕид деко, трговски центар windows екранот coz гигант хартија цвеќиња може да се задржи свежината која реално цвеќиња cann не ...

120 бр./лот Pe тутовая тычинка страна на изкуствени цветя, тел САМ венец сватбена кутия за бижута венци scrapbooking фалшив цвете
 • Новинка

120 бр./лот Pe тутовая тычинка страна на изкуствени цветя, тел САМ венец сватбена кутия за бижута венци scrapbooking фалшив цвете

BGN 11.71

Услови : 100% Нов Материјал : Пена материјали : Stamen Име : Овошје, цвет Боја : Многу мало како на сликата покажува,Варијација на бои може да се случи поради различни прилагодувања на екранот за Употреба : роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорација не како овие? Кликни тука за да влезат во мојата продавница да се избере повеќе! Цел international express транспорт режим1) $7 Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : Бесплатен превозот2) $100120 PCS / многу Јп Мини Mulberry партија Вештачко Цвеќе Stamen жица матични / брак остава Мал stamen свадба кутија декорација МатеријалиНашите предности : 1...

SPR mix color penoy rose flower wall wedding background изкуствени цветя серия и декоративна арка flore Безплатна доставка
 • Новинка

SPR mix color penoy rose flower wall wedding background изкуствени цветя серия и декоративна арка flore Безплатна доставка

392.00 BGN 372.00

Име : Penoy зголеми цвет ѕид патот води цвет свадба цвет позадина1pcs Големина : 62cm*42cm,1pcs пластична база големина 60см*40cmПримена : Може да се користи како цвет Столб,цвет ѕид,продавница на пазарот на прозорецот оркестарот,дома затворен надворешна декорација,свадба декорација,настан празнична декорација,и така натаму....Совети : Поради различни прилагодувања на светлото и дисплеј во боја, стоки и сликата не може да биде малку различна боја, ве молиме разбирање

100шт 7см Розата е изкуствена коприна рози, цветя стенен глави за домашно сватбена украса САМ венец аксесоари занаят фалшив цвете
 • Новинка

100шт 7см Розата е изкуствена коприна рози, цветя стенен глави за домашно сватбена украса САМ венец аксесоари занаят фалшив цвете

BGN 29.60

Услови : 100% Нови Материјали : Свила Глави големина : 7cm пакет : 100 Глави Боја : Многу мало како на сликата покажува,Варијација на бои може да се случи поради различни прилагодувања на екранот за Употреба : роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорацијаНашите предности : 1...

Марфим Слонова Кост Папийонка Кала Цветя, Лилии Младоженеца Boutonniere Crystal Брошка Сватба Парти Мъжки Костюм Корсаж Петлица X9828-M
 • Новинка

Марфим Слонова Кост Папийонка Кала Цветя, Лилии Младоженеца Boutonniere Crystal Брошка Сватба Парти Мъжки Костюм Корсаж Петлица X9828-M

2.70 BGN 2.00

Име На Производ : Свадба BoutonniereMaterail : ЈП Цвет и свила лента, НакитОколу дијаметар : 7cmние сме фабрикатука аголот на Фабрика шоу

Flone Изкуствени Цветя Набор От Имитация На Цвете Кола Под Наем Цветен Комплект От Букети, Сватбена Къща Закрит Домакински Декор Копринени Цветя
 • Новинка

Flone Изкуствени Цветя Набор От Имитация На Цвете Кола Под Наем Цветен Комплект От Букети, Сватбена Къща Закрит Домакински Декор Копринени Цветя

15.98 BGN 13.00

Flone Вештачко Цвеќе Поставите Симулирани Цвет Автомобил Велосипед Цвет Поставите Букети Свадба ДомаЗатворен Домаќинство Оркестарот Свила ЦветБренд : FloneЦвет Име : Вештачко Цвеќе СетСтил : ЦветМатеријали : Свила цвеќињаПовод : Свадба,Забава,ДомашнаБоја : Како Се Покаже Во СликаВкупна должина : Околу 20cm*17cmПакетот вклучува : 1* Вештачко Цвеќе СетАпликации сцена : office,одмор, спална соба, дневна соба, кафе на маса, прозорецот,Балкони така натаму.Апликацијата празник : Свадба, забава,Monther Ден,Божиќ ден,денот на Вљубените,Денот на благодарноста, за Нова Година ,за роденден подарок и Така натаму.Ве молиме да ми кажете боја кои сакате да ги нарачате, или на друго место ќе превозот по случаен изборВе молиме проверете ја големината и бојата внимателно пред да го купат...

Американски стил изкуствени цветя, растения дървена ограда от колове декорации на цветя за хола балкон 20 бр/лот
 • Новинка

Американски стил изкуствени цветя, растения дървена ограда от колове декорации на цветя за хола балкон 20 бр/лот

1280.64 BGN 909.00

Добредојдовте на нашата продавница! Почитувани пријатели, би сакал да се воспостави долгорочна соработка со нашите клиенти, врз основа на взаемна и заеднички развој ! За Плаќање : 1) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно,Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена...

10 бр./лот изкуствени цветя, 5 см коприна карамфил цветя на главата, ръчно изработени направи си Сам сватбена украса на дома празничен подарък на цветя
 • Новинка

10 бр./лот изкуствени цветя, 5 см коприна карамфил цветя на главата, ръчно изработени направи си Сам сватбена украса на дома празничен подарък на цветя

BGN 1.68

Цел над $ 100 слободен за да испратите ЕМС ви благодариме да се купиВе молиме обележите овој магазин, секој вторник 1012 часот...

60шт консервирани сушени спално бельо, плодове, цветя за занаяти подарък материал, аксесоари, декорации на Цветя аранжиране САМ изработване на букети
 • Новинка

60шт консервирани сушени спално бельо, плодове, цветя за занаяти подарък материал, аксесоари, декорации на Цветя аранжиране САМ изработване на букети

27.18 BGN 22.00

Тие се одлични за свадба,забава,домашна декорација,цвет занает,и други DIY проект.Количина : 60pcsДолжина : 3050cmЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

10шт изкуствени декоративни цветя, Пролет праскова цвете слива клонка цвете за декорация на дома Сватба Моделиране на цветя
 • Новинка

10шт изкуствени декоративни цветя, Пролет праскова цвете слива клонка цвете за декорация на дома Сватба Моделиране на цветя

83.63 BGN 51.00

Карактеристики100% сосема нов.Ве молиме имајте предвид дека имаме неколку бои.Ве молиме изберете бојата што сакате.Материјал : PEДимензии : Висина : 74cmПрекрасна декорација за вашиот дом, градинаИмајте на ум : НЕМА ВАЗНАМие и се Чувствуваат Вистински.Цвет матични може да биде свиткана како што треба.Совршен за свадба,забава,посебен повод и дома декор.Совети : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики...

Zinmol изкуствен Прованс лавандула цвете изкуствени цветя за дома кафенета хол ресторант декор на зърно фалшиви копринени цветя сватба
 • Новинка

Zinmol изкуствен Прованс лавандула цвете изкуствени цветя за дома кафенета хол ресторант декор на зърно фалшиви копринени цветя сватба

2.85 BGN 2.00

loveplFaux Прованса Лаванда Цвет Вештачко Цвеќе за дома Кафе Дневна Ресторан Оркестарот Жито Лажни свила свадба цвеќињаОпис : Вкупна должина : 35cm / 14.56 инчен тежина : 35gТип : 5 вилушка еден букетМатеријал : пластични цвеќињаЦвет Глави : 25pcsБез вазнаПакет Се Вклучени : 1 x Вештачки Лажни Пластични ЦветСе препорачува да се Купи : 58pcsЗа да се зголеми вештачки ефект,површината има бел прав.Апликацијата празник : Свадба, забава,Monther Ден,Божиќ ден,денот на Вљубените, Денот на Благодарноста,за Нова Година ,за роденден подарок и Така натаму.Апликации сцена : office,одмор, спална соба, дневна соба, кафе на маса, прозорецот,Балкон и така натаму.Ве молиме имајте во предвид : Бидејќи секоја гранка е премногу долго, ние ќе се наведнуваат нив за пакет.Кога ќе го добиете производот, исправи тоа! Тоа нема да влијае на појавата!Можеби малку цвет заспивам за испорака, само приклучете се на гранки...

31 бр./лот изкуствени цветя, лалета момента на докосване на сватбен букет цветя изкуствени копринени цветя за украса на дома страна
 • Новинка

31 бр./лот изкуствени цветя, лалета момента на докосване на сватбен букет цветя изкуствени копринени цветя за украса на дома страна

41.58 BGN 24.00

Вештачки Лале Цвет Реалниот Допир Свадба цвет Букет вештачка Свила цвеќиња за Домашна декорација партија CHENCHENGОвие доаѓаат спакувани како глави може да се тесни, па оставете ги во вазна и тие природно ќе се отвори, или користете топла фен за коса, а воздухот ќе ги отворите.Оваа вештачка лале се направени на СТП материјал,ќе има некои воздух дупки на листовите,како и лалињата пупки и произлегува може да се премести.ова не е оштетен,тоа е нормален феномен.

Фалшив букет от рози (5 стъбла / нещо) Имитация на рози witeh пяна плодове за сватба начало витрина на декоративни изкуствени цветя
 • Новинка

Фалшив букет от рози (5 стъбла / нещо) Имитация на рози witeh пяна плодове за сватба начало витрина на декоративни изкуствени цветя

44.30 BGN 35.00

Објектот информации : свадба и дома декорација на цветСостојба : новаматеријал : кадифе & пластикавкупна должина : стан...

2017 Home decor Wedding декоративно моделиране изкуствени цветя малко растение в саксия фалшиви хризантеми, определени с ограда от колове
 • Новинка

2017 Home decor Wedding декоративно моделиране изкуствени цветя малко растение в саксия фалшиви хризантеми, определени с ограда от колове

12.10 BGN 9.00

Големина : 16x8.5x13cm / 6.3x3.3x5.1inchДома декорација,направи вашиот дом повеќе топлоПокажете ја вашата исклучителна одделениеМногу добра мал украсИгра вашата креативност изберете во зависност од вашите потреби донесе на вашиот живот голема расположение.Многу обичен, е давање пријател роденден, потег и мал подарок, исто така, е украс на маса, прозорецот, маса е многу добар мал украс Игра вашата креативност изберете во зависност од вашите needsbring на вашиот живот голема расположение...

50 бр./лот около 4 см изкуствена карамфил цветя на главата, ръчно изработени украси дома си САМ събитие на партията доставка венци
 • Новинка

50 бр./лот около 4 см изкуствена карамфил цветя на главата, ръчно изработени украси дома си САМ събитие на партията доставка венци

10.05 BGN 8.00

опис Користи : свадба декорација цвеќе,венци додатоци ,Hairpin додатоци.Дома Декорација, Материјали : Свила цвет глави Боја : Како на сликата Големина : околу 5cm Цвет Име : Carnation Пакување : 50pcs?За Нас 1)...

95 см. Глициния пудинг сватбена арка квадратна ратан моделиране на цветя копринени цветя стенни кошница може да бъде разширяване на
 • Новинка

95 см. Глициния пудинг сватбена арка квадратна ратан моделиране на цветя копринени цветя стенни кошница може да бъде разширяване на

BGN 29.76

метар Wisteria пудинг свадба лак плоштадот ратан симулација цвеќиња свила цвеќиња ѕид виси кошница може да се продолжување Со цел да се испорака удобен, јас не се целосно да се прошири на цвеќиња, ве молиме затворете ги организирате цвеќиња уште почна да ги средува цвеќиња со жица внатре, Може да биде укината, да се постигне резултат кој сакате колку што е можно, како способност да ги споделите нашата страст цвеќиња отворени Производ транспорт време е укината, ве молиме да се отвори и прошири, по приемот на стоката поради сите главни род е жица може да биде свиткан и укината, ако умот не се купи.Ние ги продава овие цвеќиња не вклучувајќи вазна.Материјали : свила +пластикаГолемина : Опашка Дел е должина : 35 CMСредната Сегмент е должина : 34 CM 95 CM=35 CMx1 PC+34 CMx2 PCSПакет : 10pcs / многу

Опашката 35 см. Глициния пудинг сватбена арка квадратна ратан моделиране на цветя копринени цветя стенни кошница може да бъде разширяване на
 • Новинка

Опашката 35 см. Глициния пудинг сватбена арка квадратна ратан моделиране на цветя копринени цветя стенни кошница може да бъде разширяване на

BGN 15.44

метар Wisteria пудинг свадба лак плоштадот ратан симулација цвеќиња свила цвеќиња ѕид виси кошница може да се продолжување Со цел да се испорака удобен, јас не се целосно да се прошири на цвеќиња, ве молиме затворете ги организирате цвеќиња уште почна да ги средува цвеќиња со жица внатре, Може да биде укината, да се постигне резултат кој сакате колку што е можно, како способност да ги споделите нашата страст цвеќиња отворени Производ транспорт време е укината, ве молиме да се отвори и прошири, по приемот на стоката поради сите главни род е жица може да биде свиткан и укината, ако умот не се купи.Ние ги продава овие цвеќиња не вклучувајќи вазна.

1 Бр Изкуствена Пеперуда Орхидея Бонсай Моделиране На Декоративни Изкуствени Цветя Фалшиви Орхидеи С Гърнето Орнаменти За Декорация На Дома
 • Новинка

1 Бр Изкуствена Пеперуда Орхидея Бонсай Моделиране На Декоративни Изкуствени Цветя Фалшиви Орхидеи С Гърнето Орнаменти За Декорация На Дома

BGN 20.78

Опис На Производотматеријал : пластикаБоја : како на сликата шоуМерење(за) : Вкупна должина : 19 cmвазна ширина : 7cmГолема Flowerhead дијаметар : 11 cmПакетот вклучува : 1 сет вештачки растенијата​

Сватбени аксесоари сватбени декорации брачна стая ръчно хвърли моделиране листенца любов легло поръсете 100 / пакет
 • Новинка

Сватбени аксесоари сватбени декорации брачна стая ръчно хвърли моделиране листенца любов легло поръсете 100 / пакет

BGN 14.08

име : симулација свила цвет срцето ливчињаи имаат поминато Бои : црвена, виолетова, розова, плитки сина, меи црвена, бела детали како што е прикажано на сликаголемина : еден максимална големина 2.8 cm* широк 3.5 смвовед : стерео срца притисок кревет, креветот, свадба празнична декорација.употреба : може да се направи кревет и да го користите, исто така, може да биде во венчавка, невестата исклучите кога двојката церемонијата, и на крајот на панделки, sequins и други користи заедно да се создаде flowery изобилство, потребно свадбаСпецификација : околу 100 кеси по