GQTORCH Real Pure 925 сребро скъпоценен камък висулка и обеци за жените естествен гранат червен ретро стил изискани бижута

GQTORCH Real Pure 925 сребро скъпоценен камък висулка и обеци за жените естествен гранат червен ретро стил изискани бижута

BGN 23.00
-31 %
BGN 33.47

Брой продукти


[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[46596] За GQTORCH
- Највлијателните 925 сребрен corporation во e ast кина регионот.
- Материјал Гарантира : Сите предмети материјал е опишан навистина во производот наслов. Целосна наплата ако тоа не е.
- Dropshipping е достапна, загарантирана без цена, брендирање, или било која друга промоција информации во пакет.


Подробности

търговска марка:
WKOUD
Централен Камък:
Няма
Тип На Метали:
Сребро
Тип Сертификат:
Оценка От Трета Страна
Тип Суспензии:
Пързалка
Формамодел:
Геометрична
Стил:
Реколта
Страничната Камък:
Няма
Размер На Кулон:
2.5 * 1.3 cm
Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Добре
с камък:
No
Приложение:
Подарък Парти Аксесоар На Жените И Мъжете
Окачен тегло:
4g около
Височина на окачване:
3,6 см
Тегло обеци:
6g около
Височина Обеци:
4,2 см

Избор на купувачи

CKK 925 сребро светлина като перце падне обеци за жени оригинални окачване европейски стил бижута
 • Новинка

CKK 925 сребро светлина като перце падне обеци за жени оригинални окачване европейски стил бижута

56.94 BGN 45.00

Ние сме професионални за производство на 925 sterling silver шарм во Шенжен во Кина Сите шарм се направени од страна на 925 sterling silver ( поддршка тест)...

Jemmin нов модерен сладък син Огнен опал Костенурка колие обици набор Authentic925 стерлинги сребърни бижута комплект за жени, подарък за парти
 • Новинка

Jemmin нов модерен сладък син Огнен опал Костенурка колие обици набор Authentic925 стерлинги сребърни бижута комплект за жени, подарък за парти

50.29 BGN 30.00

Jemmin Нов Луксузен Симпатична Сина Оган Опал Желка Ѓердан Обетки Поставите Authentic925 Фунта Сребрен Накит во Собата за Жените Партија ПодарокЃердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и оган ОпалКоличини : 1 Сет( ѓердан +обетки)

180119-3 Естествен Ахат Стар Материал Очите На Дракона Тибетски Мъниста Дзи Мощен Амулет Антикварни Сбирка Истински Тибетски Мъниста
 • Новинка

180119-3 Естествен Ахат Стар Материал Очите На Дракона Тибетски Мъниста Дзи Мощен Амулет Антикварни Сбирка Истински Тибетски Мъниста

BGN 857.60

* Направени од Природни Ахат Големина : 11x37mmСтари Материјали Ахат, Масло се Кандидира и Glassy Површина, Антички стар објектОригиналниот од ТибетСамо едно парче (Вреди да се збирка ) и токму како што се слики, она што ќе го видите ќе биде она што сте го добиле【Наслов 】 1801193 Змеј Очи Природни Ахат Тибетската Dzi Монистра Моќен Амајлија Колекционерски Подигањето На Монистра Вистински Тибет Монистра【Пакување】 Сомот торба【Опис на производот】 На Dzi Монистра се од Тибет...

Натурален бял говлит тюркоаз пирамида, квадратна точка каменни висулки малък размер 15 мм бижута доставка на 5 бр. В лот
 • Новинка

Натурален бял говлит тюркоаз пирамида, квадратна точка каменни висулки малък размер 15 мм бижута доставка на 5 бр. В лот

29.60 BGN 27.00

Бела Howlite Злато Позлата Камен Пирамида Pendant Одговара Ѓердан ОдлукиОписи : Секој Pendant е единствен во големина~Материјал Бела HowliteБојакако сликиPendant Големинаоколу 15mmПовеќе Деталиќе добиете 5pc приврзоциДруги камен Приврзоци : За ПроизводитеКвалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат во добра состојба,ако не сте задоволни со стоката што доби,ве молиме слободно контактирајте со нас!Фотографии Белешки Сите слики биле однесени во светлина кутија,поради различни компјутерски екрани .светлината изложеноста итн,бојата може да биде малку поинаква..Големина на Белешки неколку објекти во нашите продавници се единствени по големината и обликот(како што се drusy камен приврзоци),па големината е приближна мерка.Марко 1...

Jemmin Прекрасно Качество На 925 Сребро Спад Компонент U Вратовръзка Пеперуда Форма На Кука Търсене На Бижута, Кристали, Обеци Производство На Аксесоари
 • Новинка

Jemmin Прекрасно Качество На 925 Сребро Спад Компонент U Вратовръзка Пеперуда Форма На Кука Търсене На Бижута, Кристали, Обеци Производство На Аксесоари

8.58 BGN 5.00

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

LicLiz Real Ring Adjustable 925 Silver Men Women Simple Plain Ring Band Solid Sterling Silver Unisex Rings Open 2017 LR0307
 • Новинка

LicLiz Real Ring Adjustable 925 Silver Men Women Simple Plain Ring Band Solid Sterling Silver Unisex Rings Open 2017 LR0307

32.82 BGN 18.00

Бренд : Lic LizПроизвод : Lic Liz 100% Вистински Ринг Прилагодливи 925 Сребрен Мажи Жени Едноставно Обичен Прстен Бенд Солидна Sterling Silver Унисекс Прстени Се Отвори 2017Материјал : 925 Фунта Сребрен Прстен ПрилагодливиПозлата : Сребро Позлатен Прстениanillos, bague, anel masculino, anel, aneis, anel feminino, anillos mujer, bagues femme,bague femme, 925 sterling silver прстени за жените, anelli, anillos де plata 925, sterling silver прстени, aneis feminino, ringen, anelli дона, фунтасребронакит, прстен, фунта сребрен накит , прстени за жените, прстени, обична прстен, обична прстен мажи, обична прстен за жените, сребро едноставен прстен за жените, 925 sterling silver едноставен прстен, сребрен прстен рамнина, фунта сребрен прстен рамнина, мажите прстен рамнина, 925 сребрен прстен рамнина, sterling silver солидна прстен, ангажирање прстен цврсто злато, прстен солидна сребро, сребро 925 прстен цврсти, 925 фунта прстен цврсти, сребрен прстен, 925 sterling silver сребрени прстени за жените, сребрен прстен jewlery, сребрени прстени 925 вистински, сребрен прстен 925, прстен сребро 925, прстен сребро 925 прстени жените, прстен сребро 925 мажи, прстен сребрен фунта сребро, прстен сребро 925 ангажман, сребрен прстен мажи, сребрен прстен мажите 925, прилагодлив прстен, прилагодлив прстен сребро 925, прилагодливи прстен гроздобер, прстен прилагодливи жените, прстен прилагодливи 925 сребрен мажи, прстен прилагодливи голема сребрена, отворете ringetjes,отворено ѕвони за жени,отворете прстен мажи,отворете прстен сребрен,отворете прстен прилагодливи, прстен отворање прилагодливи, флеш прстен отворен, 925 фунта сребрен прстен отвори прилагодливи, манжетната прстени за прсти, отворете ткаенината прстен, сребрени ткаенината прстен, sterling silver ткаенината прстен , се заобиколат ѕвони, ѕвони сребро 925 прилагодливи прстени жени, големиот круг прстен, партија прстен сребро 925, голема партија прстени, голема партија прстени за жените, јасно партија прстен, ангажирање прстен фунта сребро, унисекс прстени, унисекс прстен сребро, унисекс прстени за мажи жени мода сребро, мажите сребрен прстен унисекс, прилагодлив сребро позлатен прстени за жените, sterling silver позлатен прстени, сребро позлатен прстени за жените, антички сребрен позлатен прстени мажи,

Пръстени 925 сребро блестящо наследство, pink за жени оригинални окачване европейски стил бижута CKK
 • Новинка

Пръстени 925 сребро блестящо наследство, pink за жени оригинални окачване европейски стил бижута CKK

47.50 BGN 38.00

Ви благодариме за посетата на мојот aliexpress продавница,вашиот крајната шопинг дестинација за автентични сребро шарм, шарм нараквици, и murano стаклени монистра...

Lotus Забавни Real 925 сребро виси обеци от естествен ръчно изработени изящни бижута моята малка градина спад обеци за жени
 • Новинка

Lotus Забавни Real 925 сребро виси обеци от естествен ръчно изработени изящни бижута моята малка градина спад обеци за жени

150.08 BGN 42.00

LotЗабава Вистински 925 Sterling Silver Dangle Обетки Природни рачно изработени парична Казна Накит Мојата Мала Градина Капка Обетки за Жени925 Фунта Сребрен Накит СертификатИмаме 2 различни бои на овој earring, да се купи други бои, ве молиме кликнете подолу фото : Кликнете подолу фотографијата за да видите повеќе сродни производи од оваа "Мојата Мала Градина" Колекција

ю xin yuan fashion pure nature round beads Чар ахат колие бижута за жени party gife
 • Новинка

ю xin yuan fashion pure nature round beads Чар ахат колие бижута за жени party gife

22.38 BGN 20.00

!големина:мушка diam 6mm да 14mmсинџир долго 47cmТопло совети различни луѓе "естетски, културни, економски услови" разлики, како вредност на разликата.Вредноста на jade не може да се оценува.Jade не е само стока, тоа е еден вид на меморија и разбирање;Тоа се носи на пријателство и судбината на љубов, преку мерливи вредност на парите.Колку ви се допаѓа, тоа ќе има многу од вредност.Затоа, ве молам не постојано ценкање, повредени чувства тоа devalue.1 Работат со бесплатна испорака2 цел ќе бидат испратени во рок од 7 дена.Понекогаш тоа може да биде поради недостаток на информации за времето или испорака на стоката, така и нашата рок на испорака е 7 дена...

LAMOON 6x8mm натурален скъпоценен камък овално яйце розов кварц 925 сребро, бижута S925 комплект бижута V021-3
 • Новинка

LAMOON 6x8mm натурален скъпоценен камък овално яйце розов кварц 925 сребро, бижута S925 комплект бижута V021-3

56.00 BGN 31.00

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА Зголеми Кварц >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Роза Кварц Накит Сет【Главниот Камен】 : 6x8mm 100% Природни Овална Розевиот Кварц се Зголеми【Meterial】 : 925 Sterling Silver【Позлата】 : Роза Злато Позлатен【Прилики】 : Забава / Свадбена / Подарок / Дневно / Годишнината / Датиракликнете на сликата за да ја проверите предмети>♦ За производи пакување : Ние provid слободни накит торбичка во произволна боја...

Сребърен промоция висулка колие Крило на ангел Чар бижута Инсталация За производство на колиета 5 бр. за лот ID 30776
 • Новинка

Сребърен промоция висулка колие Крило на ангел Чар бижута Инсталация За производство на колиета 5 бр. за лот ID 30776

26.22 BGN 26.00

Ви благодариме за се заинтересирани во нашите производи ! Опис : Име Сребро Промоција Pendant Ѓердан Ангел Крило Шарм Накит Амбиент За Ѓердан Одлуки ID 30776 Бренд beadsnice ID 30776 Големина 27.5 X9 X1.2mm Тежина 0.88 грам Материјална 925 sterling silver Количество 5pcs