Натурален Бял Друзы Ахат Звезда Формата На Висулка Свързани Верига Огърлица Мода Жена Бижута

Натурален Бял Друзы Ахат Звезда Формата На Висулка Свързани Верига Огърлица Мода Жена Бижута

BGN 11.00
-11 %
BGN 12.32

Брой продукти


Природните Бела Drusy Ахат Камен Груба Минерални Ѕвезда Pendant Поврзани Синџири Ѓердан
Описи :
Материјал Природни Drusy Ахат
Боја
како слики / Златна боја позлата
Pendant Големина
за 20mm / 18 инчи должина синџири
Повеќе Детали
ќе добиете 1pc neckalce
За Производите
Квалитет гарантиран - Сите стоки ќе бидат во добра состојба,ако не сте задоволни со стоката што доби,ве молиме слободно контактирајте со нас!
Фотографии Белешки - Сите слики биле однесени во светлина кутија,поради различни компјутерски екрани .светлината изложеноста итн,бојата може да биде малку поинаква..
Големина на Белешки - неколку објекти во нашите продавници се единствени по големината и обликот(како што се drusy камен приврзоци),па големината е приближна мерка.
Марко 1. Времето за испорака поради локалните обичаи,некои строги земјата ќе ви го одложи за неколку дена.
Марко 2. Кои сакаат испорака итно,pls одберете брзо се изразат како DHL и некои други..
Марко 3. Со цел да се осигура ќе добијат парцели без должност,ние обично се изјасни како "подарок", со мала количина вредност..Ако имате посебни барања од вредност,pls се чувствуваат слободни да не контактирате!
Се Враќа Политика
Ние обезбедуваме бесплатен 10 дена гаранција за предмети.
Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.
Како да се Врати
Чекор 1. Контактирајте со нас преку е-мејл или порака центар.
Чекор 2. Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот.
Чекор 3. Овластување за да се вратите на објектот ќе се издаде.
Чекор 4. Враќање на ставката за согласи на размена или наплата.
Марк. Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас,pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата
објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми,pls се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.ние ќе направиме се најдобро
да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


Подробности

търговска марка:
Цъфтят пчелите
Пол:
Жени
Централен Камък:
Ахат
Тип На Метали:
Няма
Тип Колиета:
Висящи Колиета
Тип Сертификат:
ГДТК
Размер На Кулон:
20 mm
Формамодел:
Звезда
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Номер На Модела:
колие с висулка
Стил:
Модерен
Случай:
Парти
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Добре

Избор на купувачи

GQTORCH естествен камък лазурит висулка сребро 925 проба бижута на древна Хармония за жени амулети и талисмани
 • Новинка

GQTORCH естествен камък лазурит висулка сребро 925 проба бижута на древна Хармония за жени амулети и талисмани

80.82 BGN 65.00

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во e ast кина регионот. Материјал Гарантира : Сите предмети материјал е опишан навистина во производот наслов...

UMCHO 925 сребро Колие за жени персонализирани юли камък нано Рубин ръчно изработени цветя бижута
 • Новинка

UMCHO 925 сребро Колие за жени персонализирани юли камък нано Рубин ръчно изработени цветя бижута

72.42 BGN 36.00

Бренд : UMCHOГем Тип : КварцГлавниот Камен Големина : Прибл.7*5mm(1.22 кт)Камен Јасност : VVSКамен Боја : СиваКамен Облик : Капка ВодаСтрана Камен : Нано РубинСтрана Камен Големина : Прибл.8*12mm(6.96 кт)Камен Потекло : КанадаМетал Тип : 925 Sterling SilverОбјектот Тежина : Околу .4.8 gСинџир Должина : 42+5cmНие ќе ги намали декларираната вредност на објектот цена, која нема да предизвика даночната генерално.Доколку знаеш за твоите земји е прилагодено прашање, ве молиме кажете ни и кои нема да предизвикаат данок...

Lotus Забавни Real 925 сребро виси обеци от естествен ръчно изработени изящни бижута моята малка градина спад обеци за жени
 • Новинка

Lotus Забавни Real 925 сребро виси обеци от естествен ръчно изработени изящни бижута моята малка градина спад обеци за жени

150.08 BGN 42.00

LotЗабава Вистински 925 Sterling Silver Dangle Обетки Природни рачно изработени парична Казна Накит Мојата Мала Градина Капка Обетки за Жени925 Фунта Сребрен Накит СертификатИмаме 2 различни бои на овој earring, да се купи други бои, ве молиме кликнете подолу фото : Кликнете подолу фотографијата за да видите повеќе сродни производи од оваа "Мојата Мала Градина" Колекција

Ю Xin Yuan Fashion Charm Nature Yellow Crystal Satand Гривна Ръчно Ред За Жени Подаръци Бижута 2017
 • Новинка

Ю Xin Yuan Fashion Charm Nature Yellow Crystal Satand Гривна Ръчно Ред За Жени Подаръци Бижута 2017

21.76 BGN 18.00

Добредојдовте во мојата продавница за накит!големина : мушка diametre за 10ммТопло совети различни луѓе "естетски, културни, економски услови" разлики, како вредност на разликата.Вредноста на jade не може да се оценува.Jade не е само стока, тоа е еден вид на меморија и разбирање;Тоа се носи на пријателство и судбината на љубов, преку мерливи вредност на парите.Колку ви се допаѓа, тоа ќе има многу од вредност.Затоа, ве молам не постојано ценкање, повредени чувства тоа devalue.1 Работат со бесплатна испорака2 цел ќе бидат испратени во рок од 7 дена.Понекогаш тоа може да биде поради недостаток на информации за времето или испорака на стоката, така и нашата рок на испорака е 7 дена...

Натурален черен обсидиан таблетка пирамида камък точка висулки са подходящи колие като 5 бр. за лот
 • Новинка

Натурален черен обсидиан таблетка пирамида камък точка висулки са подходящи колие като 5 бр. за лот

30.40 BGN 28.00

Природни Црна Obsidian Злато Позлата Камен Пирамида Pendant Одговара Ѓердан ОдлукиОписи : Секој Pendant е единствен во големина~Материјал Природни Црна ObsidianБојакако сликиPendant Големинаоколу 12x25mmПовеќе Деталиќе добиете 5pc приврзоци~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Други камен Приврзоци : Аметист / Бел Опал / Роуз КварцЗа ПроизводитеКвалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат во добра состојба,ако не сте задоволни со стоката што доби,ве молиме слободно контактирајте со нас!Фотографии Белешки Сите слики биле однесени во светлина кутија,поради различни компјутерски екрани .светлината изложеноста итн,бојата може да биде малку поинаква..Големина на Белешки неколку објекти во нашите продавници се единствени по големината и обликот(како што се drusy камен приврзоци),па големината е приближна мерка.Марко 1...

Jemmin Прекрасно Качество На 925 Сребро Спад Компонент U Вратовръзка Пеперуда Форма На Кука Търсене На Бижута, Кристали, Обеци Производство На Аксесоари
 • Новинка

Jemmin Прекрасно Качество На 925 Сребро Спад Компонент U Вратовръзка Пеперуда Форма На Кука Търсене На Бижута, Кристали, Обеци Производство На Аксесоари

8.58 BGN 5.00

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Нов пристигане мода виси обеци с бели огнени опалом дамски обеци със сребърно покритие бижута спад обеци за жени партия обеци
 • Новинка

Нов пристигане мода виси обеци с бели огнени опалом дамски обеци със сребърно покритие бижута спад обеци за жени партия обеци

7.50 BGN 7.00

Нови пристигнување Мода Dangle earring со Бела оган опал Жените Сребро обетки позлатен jewlery Капка earring за жените Партија earringОпис 100% нов и висок квалитет на Најдобра Цена, со Висок Квалитет, Брза Испорака Метал : Сребро позлатен Главниот Камен : Опал Тип : Студ Earring*** Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

Натурален аметистът е скъпоценен камък, пръстен истински твърдо сребро 925 проба жени скъпоценен камък бижута
 • Новинка

Натурален аметистът е скъпоценен камък, пръстен истински твърдо сребро 925 проба жени скъпоценен камък бижута

80.00 BGN 52.00

Добредојдовте на нашата продавницание само да се направи вистински парична казна накит ,ние само го продаде природни скапоцен камен накит со вистински солидна сребро ,одби синтетички камења и artifical gemstones, ќе бидат сигурни да се купи вистински тукаКамења Природни аметист ,не лабораторија создаденГем Големина Околу 6*8 mmМатеријал Вистински Солидна 925 sterling silver (меѓународен стандарден Сребро)Галвански се Зголеми злато позлатен ,без олово и nickle ,алергија слободниПакет Испрати Убав Подарок кутијаБел камен Кубни циркониКлиентите прашање : Дали објектот ќе се продаваат сосема нов? Нашиот Одговор : Ние само го продаде брендот на нови објекти...

AULEEZE Gold Pearl Key Pendant 18K Solid Yellow Gold Real Natural Pearl Diamond Pendant Necklace Match 18' Silver Necklace
 • Новинка

AULEEZE Gold Pearl Key Pendant 18K Solid Yellow Gold Real Natural Pearl Diamond Pendant Necklace Match 18' Silver Necklace

BGN 379.20

AULEEZE Накит : Ние сме професионални накит производителот, кој има 21 години искуство во накит производство Ние веруваме дека најдобрите работи се донесуваат со рака...

Пръстени 925 сребро блестящо наследство, pink за жени оригинални окачване европейски стил бижута CKK
 • Новинка

Пръстени 925 сребро блестящо наследство, pink за жени оригинални окачване европейски стил бижута CKK

47.50 BGN 38.00

Ви благодариме за посетата на мојот aliexpress продавница,вашиот крајната шопинг дестинација за автентични сребро шарм, шарм нараквици, и murano стаклени монистра...

самоличността на капки вода и четка дългите естествен червен рубин камък обеци S925 сребро натурален скъпоценен камък обеци на жена, за сватба
 • Новинка

самоличността на капки вода и четка дългите естествен червен рубин камък обеци S925 сребро натурален скъпоценен камък обеци на жена, за сватба

238.40 BGN 200.00

личност вода капка Tassels долго природен рубин црвена камен капка обетки s925 сребро Природни скапоцен камен earring жените за свадбаНие ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

LicLiz големи пръстени за жени 925 сребърни открити белезници пръстен група азбука Начална буква пръстени пръст сребро 2017 изискани бижута LR0306
 • Новинка

LicLiz големи пръстени за жени 925 сребърни открити белезници пръстен група азбука Начална буква пръстени пръст сребро 2017 изискани бижута LR0306

33.92 BGN 20.00

Бренд : Li LizПроизвод : Lic Liz Големи Прстени За Жените 925 Сребрен Отвори Ткаенината Прстен Бенд Азбука Почетната Буква Прстени Прст Сребро Позлатен Парична Казна НакитМатеријал : Вистински 925 Фунта Сребрен ПрстенПозлата : Бела Сребро Позлатен ПрстениПрстен Тип : Отворена ткаенината ПрстенПрстен Почетна Буква : "Убавината е во очите fo набљудувачот" Голем РингПрашања И ОдговориПрашање 1 : Печат логото на " 925 " или " s925 "?Поради различни серија на производството, некои од накит печат " 925 ", некои " s925 ", некои без печат, но не грижете се, сите наши накит се вистински 925 сребрен материјал со сертификација и Aliexpress потврда.Прашање 2 : Дали 925 сребрен накит ќе надвор од форма?Среброто е многу мек метал, по долго време пратката, па неколку од накит, ќе добиете малку надвор од форма...

YIKALAISI 2017 мода естествена перла обеци за жени 925 сребро-бижута обеци цвете за жени от обици с цирконий
 • Новинка

YIKALAISI 2017 мода естествена перла обеци за жени 925 сребро-бижута обеци цвете за жени от обици с цирконий

80.00 BGN 48.00

Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и љубовникАко цел денес,ние испрати кутија и сребро платно како подарок!!!Напомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

LicLiz Real Ring Adjustable 925 Silver Men Women Simple Plain Ring Band Solid Sterling Silver Unisex Rings Open 2017 LR0307
 • Новинка

LicLiz Real Ring Adjustable 925 Silver Men Women Simple Plain Ring Band Solid Sterling Silver Unisex Rings Open 2017 LR0307

32.82 BGN 18.00

Бренд : Lic LizПроизвод : Lic Liz 100% Вистински Ринг Прилагодливи 925 Сребрен Мажи Жени Едноставно Обичен Прстен Бенд Солидна Sterling Silver Унисекс Прстени Се Отвори 2017Материјал : 925 Фунта Сребрен Прстен ПрилагодливиПозлата : Сребро Позлатен Прстениanillos, bague, anel masculino, anel, aneis, anel feminino, anillos mujer, bagues femme,bague femme, 925 sterling silver прстени за жените, anelli, anillos де plata 925, sterling silver прстени, aneis feminino, ringen, anelli дона, фунтасребронакит, прстен, фунта сребрен накит , прстени за жените, прстени, обична прстен, обична прстен мажи, обична прстен за жените, сребро едноставен прстен за жените, 925 sterling silver едноставен прстен, сребрен прстен рамнина, фунта сребрен прстен рамнина, мажите прстен рамнина, 925 сребрен прстен рамнина, sterling silver солидна прстен, ангажирање прстен цврсто злато, прстен солидна сребро, сребро 925 прстен цврсти, 925 фунта прстен цврсти, сребрен прстен, 925 sterling silver сребрени прстени за жените, сребрен прстен jewlery, сребрени прстени 925 вистински, сребрен прстен 925, прстен сребро 925, прстен сребро 925 прстени жените, прстен сребро 925 мажи, прстен сребрен фунта сребро, прстен сребро 925 ангажман, сребрен прстен мажи, сребрен прстен мажите 925, прилагодлив прстен, прилагодлив прстен сребро 925, прилагодливи прстен гроздобер, прстен прилагодливи жените, прстен прилагодливи 925 сребрен мажи, прстен прилагодливи голема сребрена, отворете ringetjes,отворено ѕвони за жени,отворете прстен мажи,отворете прстен сребрен,отворете прстен прилагодливи, прстен отворање прилагодливи, флеш прстен отворен, 925 фунта сребрен прстен отвори прилагодливи, манжетната прстени за прсти, отворете ткаенината прстен, сребрени ткаенината прстен, sterling silver ткаенината прстен , се заобиколат ѕвони, ѕвони сребро 925 прилагодливи прстени жени, големиот круг прстен, партија прстен сребро 925, голема партија прстени, голема партија прстени за жените, јасно партија прстен, ангажирање прстен фунта сребро, унисекс прстени, унисекс прстен сребро, унисекс прстени за мажи жени мода сребро, мажите сребрен прстен унисекс, прилагодлив сребро позлатен прстени за жените, sterling silver позлатен прстени, сребро позлатен прстени за жените, антички сребрен позлатен прстени мажи,

LAMOON 6x8mm натурален скъпоценен камък овално яйце розов кварц 925 сребро, бижута S925 комплект бижута V021-3
 • Новинка

LAMOON 6x8mm натурален скъпоценен камък овално яйце розов кварц 925 сребро, бижута S925 комплект бижута V021-3

56.00 BGN 31.00

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА Зголеми Кварц >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Роза Кварц Накит Сет【Главниот Камен】 : 6x8mm 100% Природни Овална Розевиот Кварц се Зголеми【Meterial】 : 925 Sterling Silver【Позлата】 : Роза Злато Позлатен【Прилики】 : Забава / Свадбена / Подарок / Дневно / Годишнината / Датиракликнете на сликата за да ја проверите предмети>♦ За производи пакување : Ние provid слободни накит торбичка во произволна боја...