GQTORCH 925 сребро пръстени за жени инкрустиран естествен камък Малахит опашката на Феникс дизайн на скъпоценен камък, пръстени Анел Feminino

GQTORCH 925 сребро пръстени за жени инкрустиран естествен камък Малахит опашката на Феникс дизайн на скъпоценен камък, пръстени Анел Feminino

BGN 28.00
-20 %
BGN 34.96

Брой продукти


[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[46596] За GQTORCH
- Највлијателните 925 сребрен corporation во e ast кина регионот.
- Материјал Гарантира : Сите предмети материјал е опишан навистина во производот наслов. Целосна наплата ако тоа не е.
- Dropshipping е достапна, загарантирана без цена, брендирање, или било која друга промоција информации во пакет.


Подробности

Размер На Пръстен:
Промяна на размера
търговска марка:
WKOUD
Пол:
Жени
Централен Камък:
Малахит
Тип На Метали:
Сребро
Тип сертификат:
Оценка От Трета Страна
Случай:
Парти
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Стил:
Реколта
Тип Инсталация:
Инсталиране На Напрежение
Формамодел:
Геометрична
Страничната Камък:
Друг Natrual материал
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Добре
Цвят:
Сребро
Тип:
Vintage, Мода, Пънк, Рок
Стил:
Годежен Пръстен, Парти
Форма:
лист
Регулируем размер:
САЩ #5 - #9
Тегло:
5.7g around

Избор на купувачи

CKK 925 сребро светлина като перце падне обеци за жени оригинални окачване европейски стил бижута
 • Новинка

CKK 925 сребро светлина като перце падне обеци за жени оригинални окачване европейски стил бижута

56.94 BGN 45.00

Ние сме професионални за производство на 925 sterling silver шарм во Шенжен во Кина Сите шарм се направени од страна на 925 sterling silver ( поддршка тест)...

YIKALAISI 2017 мода естествена перла обеци за жени 925 сребро-бижута обеци цвете за жени от обици с цирконий
 • Новинка

YIKALAISI 2017 мода естествена перла обеци за жени 925 сребро-бижута обеци цвете за жени от обици с цирконий

80.00 BGN 48.00

Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и љубовникАко цел денес,ние испрати кутија и сребро платно како подарок!!!Напомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

Модни сладководни перли цветни бижута за жени, на истинските натурални 925 сребърни перли комплекти за момиче сватбени подаръци бял розов
 • Новинка

Модни сладководни перли цветни бижута за жени, на истинските натурални 925 сребърни перли комплекти за момиче сватбени подаръци бял розов

37.28 BGN 24.00

Име Трендовски слатководни бисер цвет накит сетови за жените,вистински природен 925 сребрен бисер поставува девојка свадба подароци бела пинк Бисер Формакопчиња и ориз форма Слатководни Бисер Бисер Големина earring 910мм,pendant, 910мм,прстен,910мм Бисер AAAAA квалитет на врвот одделение Бисер боја бела,розова,виолетова бисер боја Pakage накит торба

Leige бижута истински натурален зелен аметист годежни пръстени Emerald кройката скъпоценен камък подаръци вече твърдо сребро 925 проба за жени
 • Новинка

Leige бижута истински натурален зелен аметист годежни пръстени Emerald кройката скъпоценен камък подаръци вече твърдо сребро 925 проба за жени

137.60 BGN 83.00

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Зелени Аметист Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6 X8mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.43 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Смарагд намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

UMCHO 925 сребро Колие за жени персонализирани юли камък нано Рубин ръчно изработени цветя бижута
 • Новинка

UMCHO 925 сребро Колие за жени персонализирани юли камък нано Рубин ръчно изработени цветя бижута

72.42 BGN 36.00

Бренд : UMCHOГем Тип : КварцГлавниот Камен Големина : Прибл.7*5mm(1.22 кт)Камен Јасност : VVSКамен Боја : СиваКамен Облик : Капка ВодаСтрана Камен : Нано РубинСтрана Камен Големина : Прибл.8*12mm(6.96 кт)Камен Потекло : КанадаМетал Тип : 925 Sterling SilverОбјектот Тежина : Околу .4.8 gСинџир Должина : 42+5cmНие ќе ги намали декларираната вредност на објектот цена, која нема да предизвика даночната генерално.Доколку знаеш за твоите земји е прилагодено прашање, ве молиме кажете ни и кои нема да предизвикаат данок...

Нов пристигане мода виси обеци с бели огнени опалом дамски обеци със сребърно покритие бижута спад обеци за жени партия обеци
 • Новинка

Нов пристигане мода виси обеци с бели огнени опалом дамски обеци със сребърно покритие бижута спад обеци за жени партия обеци

7.50 BGN 7.00

Нови пристигнување Мода Dangle earring со Бела оган опал Жените Сребро обетки позлатен jewlery Капка earring за жените Партија earringОпис 100% нов и висок квалитет на Најдобра Цена, со Висок Квалитет, Брза Испорака Метал : Сребро позлатен Главниот Камен : Опал Тип : Студ Earring*** Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

самоличността на капки вода и четка дългите естествен червен рубин камък обеци S925 сребро натурален скъпоценен камък обеци на жена, за сватба
 • Новинка

самоличността на капки вода и четка дългите естествен червен рубин камък обеци S925 сребро натурален скъпоценен камък обеци на жена, за сватба

238.40 BGN 200.00

личност вода капка Tassels долго природен рубин црвена камен капка обетки s925 сребро Природни скапоцен камен earring жените за свадбаНие ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

Високо качество натурален истински цветен лилав зелен розов син турмалин многоцветен участък гривна плосък правоъгълник мъниста 05024
 • Новинка

Високо качество натурален истински цветен лилав зелен розов син турмалин многоцветен участък гривна плосък правоъгълник мъниста 05024

BGN 128.00

Природни Турмалин Хривнија Правоаголник монистраКамен : Турмалин Тип : Природен Камен Површината : се Изедначи Облик : Правоаголник Монистра, Големина : 3x4x7mm Должина(Инчи) : 6.8" Бр.на монистра : (Прибл...

Сребърен промоция висулка колие Крило на ангел Чар бижута Инсталация За производство на колиета 5 бр. за лот ID 30776
 • Новинка

Сребърен промоция висулка колие Крило на ангел Чар бижута Инсталация За производство на колиета 5 бр. за лот ID 30776

26.22 BGN 26.00

Ви благодариме за се заинтересирани во нашите производи ! Опис : Име Сребро Промоција Pendant Ѓердан Ангел Крило Шарм Накит Амбиент За Ѓердан Одлуки ID 30776 Бренд beadsnice ID 30776 Големина 27.5 X9 X1.2mm Тежина 0.88 грам Материјална 925 sterling silver Количество 5pcs

натурален многоцветен турмалин висулка сребро 925 проба натурален скъпоценен камък висулка колие мода сладък звезди пискюл дете партия бижута
 • Новинка

натурален многоцветен турмалин висулка сребро 925 проба натурален скъпоценен камък висулка колие мода сладък звезди пискюл дете партия бижута

115.20 BGN 97.00

природни multicolor турмалин pendant 925 сребрен Природни скапоцен камен Pendant Ѓердан Мода Симпатична ѕвезди tassel Дете партија накитПриродни бои скапоцен камен се различни, сите ние сме вештачка мозаик, па вистинските природни турмалин pendant боја аранжман и сликата не е сосема идентични,Ние се случајни пратката...

Jemmin Long Luxury Line Обръч Обеци Изискани Бижута Обеци 925 Сребро Бижута За Жени.
 • Новинка

Jemmin Long Luxury Line Обръч Обеци Изискани Бижута Обеци 925 Сребро Бижута За Жени.

36.96 BGN 20.00

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

LicLiz големи пръстени за жени 925 сребърни открити белезници пръстен група азбука Начална буква пръстени пръст сребро 2017 изискани бижута LR0306
 • Новинка

LicLiz големи пръстени за жени 925 сребърни открити белезници пръстен група азбука Начална буква пръстени пръст сребро 2017 изискани бижута LR0306

33.92 BGN 20.00

Бренд : Li LizПроизвод : Lic Liz Големи Прстени За Жените 925 Сребрен Отвори Ткаенината Прстен Бенд Азбука Почетната Буква Прстени Прст Сребро Позлатен Парична Казна НакитМатеријал : Вистински 925 Фунта Сребрен ПрстенПозлата : Бела Сребро Позлатен ПрстениПрстен Тип : Отворена ткаенината ПрстенПрстен Почетна Буква : "Убавината е во очите fo набљудувачот" Голем РингПрашања И ОдговориПрашање 1 : Печат логото на " 925 " или " s925 "?Поради различни серија на производството, некои од накит печат " 925 ", некои " s925 ", некои без печат, но не грижете се, сите наши накит се вистински 925 сребрен материјал со сертификација и Aliexpress потврда.Прашање 2 : Дали 925 сребрен накит ќе надвор од форма?Среброто е многу мек метал, по долго време пратката, па неколку од накит, ќе добиете малку надвор од форма...

Натурален Бял Друзы Ахат Звезда Формата На Висулка Свързани Верига Огърлица Мода Жена Бижута
 • Новинка

Натурален Бял Друзы Ахат Звезда Формата На Висулка Свързани Верига Огърлица Мода Жена Бижута

12.32 BGN 11.00

Природните Бела Drusy Ахат Камен Груба Минерални Ѕвезда Pendant Поврзани Синџири ЃерданОписи : Материјал Природни Drusy АхатБојакако слики / Златна боја позлатаPendant Големиназа 20mm / 18 инчи должина синџириПовеќе Деталиќе добиете 1pc neckalceЗа ПроизводитеКвалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат во добра состојба,ако не сте задоволни со стоката што доби,ве молиме слободно контактирајте со нас!Фотографии Белешки Сите слики биле однесени во светлина кутија,поради различни компјутерски екрани .светлината изложеноста итн,бојата може да биде малку поинаква..Големина на Белешки неколку објекти во нашите продавници се единствени по големината и обликот(како што се drusy камен приврзоци),па големината е приближна мерка.Марко 1...

TransGems 2 карата възглавница cut Lab Grown Moissanite Diamond Wedding Engagement Band 14K бяло злато женски пръстен 1бр
 • Новинка

TransGems 2 карата възглавница cut Lab Grown Moissanite Diamond Wedding Engagement Band 14K бяло злато женски пръстен 1бр

BGN 1385.60

Trans Gems 2 Карат Перница намали Лабораторија Одгледува Moissanite Дијамант Свадба Ангажман Бенд за Брилијантен Солидна 14 K Бело Злато Жените ПрстенВчудоневиди човек што сакам со ова Trans Gems Moissanite мажите прстен...