Нова мода 925 сребро колие за жени, високо качество zicon висулка колие подарък за рожден ден

Нова мода 925 сребро колие за жени, високо качество zicon висулка колие подарък за рожден ден

BGN 60.00
-48 %
BGN 116.00

Брой продуктиПодробности

Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Добре
Тип Колиета:
Висящи Колиета
Тип Сертификат:
ОНАЗИ
Тип На Метали:
Сребро
Пол:
Жени
Случай:
Годишнина
Номер На Сертификат:
Номер на ОНАЗИ
Стил:
Модерен
търговска марка:
L&P
Метален Печат:
925 Sterling
Централен Камък:
Циркон
Формамодел:
Растение

Избор на купувачи

GQTORCH 925 сребро пръстени за жени инкрустиран естествен камък Малахит опашката на Феникс дизайн на скъпоценен камък, пръстени Анел Feminino
 • Новинка

GQTORCH 925 сребро пръстени за жени инкрустиран естествен камък Малахит опашката на Феникс дизайн на скъпоценен камък, пръстени Анел Feminino

34.96 BGN 28.00

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во e ast кина регионот. Материјал Гарантира : Сите предмети материјал е опишан навистина во производот наслов...

GQTORCH естествен камък лазурит висулка сребро 925 проба бижута на древна Хармония за жени амулети и талисмани
 • Новинка

GQTORCH естествен камък лазурит висулка сребро 925 проба бижута на древна Хармония за жени амулети и талисмани

80.82 BGN 65.00

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во e ast кина регионот. Материјал Гарантира : Сите предмети материјал е опишан навистина во производот наслов...

Пръстени 925 сребро блестящо наследство, pink за жени оригинални окачване европейски стил бижута CKK
 • Новинка

Пръстени 925 сребро блестящо наследство, pink за жени оригинални окачване европейски стил бижута CKK

47.50 BGN 38.00

Ви благодариме за посетата на мојот aliexpress продавница,вашиот крајната шопинг дестинација за автентични сребро шарм, шарм нараквици, и murano стаклени монистра...

ю xin yuan fashion pure nature round beads Чар ахат колие бижута за жени party gife
 • Новинка

ю xin yuan fashion pure nature round beads Чар ахат колие бижута за жени party gife

22.38 BGN 20.00

!големина:мушка diam 6mm да 14mmсинџир долго 47cmТопло совети различни луѓе "естетски, културни, економски услови" разлики, како вредност на разликата.Вредноста на jade не може да се оценува.Jade не е само стока, тоа е еден вид на меморија и разбирање;Тоа се носи на пријателство и судбината на љубов, преку мерливи вредност на парите.Колку ви се допаѓа, тоа ќе има многу од вредност.Затоа, ве молам не постојано ценкање, повредени чувства тоа devalue.1 Работат со бесплатна испорака2 цел ќе бидат испратени во рок од 7 дена.Понекогаш тоа може да биде поради недостаток на информации за времето или испорака на стоката, така и нашата рок на испорака е 7 дена...

CKK 925 Sterling Silver Jewelry Desing With This Share Radiant Hearts, Glacier-Blue Crystals Charms Beads е подходяща за гривни Fandola
 • Новинка

CKK 925 Sterling Silver Jewelry Desing With This Share Radiant Hearts, Glacier-Blue Crystals Charms Beads е подходяща за гривни Fandola

29.90 BGN 24.00

Ние сме професионални за производство на 925 sterling silver монистра(привлечност) во Шенжен во Кина Сите монистра(привлечност) се направени од страна на 925 sterling silver ( поддршка тест)...

Jemmin Long Luxury Line Обръч Обеци Изискани Бижута Обеци 925 Сребро Бижута За Жени.
 • Новинка

Jemmin Long Luxury Line Обръч Обеци Изискани Бижута Обеци 925 Сребро Бижута За Жени.

36.96 BGN 20.00

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

YIKALAISI 2017 нова мода перлени обеци, бижута за жени, бижута от романтични перли 925 сребро бижута
 • Новинка

YIKALAISI 2017 нова мода перлени обеци, бижута за жени, бижута от романтични перли 925 сребро бижута

33.44 BGN 19.00

Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и љубовникАко цел денес,ние испрати кутија и сребро платно како подарок!!!Напомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

YIKALAISI 2017 мода естествена перла обеци за жени 925 сребро-бижута обеци цвете за жени от обици с цирконий
 • Новинка

YIKALAISI 2017 мода естествена перла обеци за жени 925 сребро-бижута обеци цвете за жени от обици с цирконий

80.00 BGN 48.00

Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и љубовникАко цел денес,ние испрати кутија и сребро платно како подарок!!!Напомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

Модни сладководни перли цветни бижута за жени, на истинските натурални 925 сребърни перли комплекти за момиче сватбени подаръци бял розов
 • Новинка

Модни сладководни перли цветни бижута за жени, на истинските натурални 925 сребърни перли комплекти за момиче сватбени подаръци бял розов

37.28 BGN 24.00

Име Трендовски слатководни бисер цвет накит сетови за жените,вистински природен 925 сребрен бисер поставува девојка свадба подароци бела пинк Бисер Формакопчиња и ориз форма Слатководни Бисер Бисер Големина earring 910мм,pendant, 910мм,прстен,910мм Бисер AAAAA квалитет на врвот одделение Бисер боја бела,розова,виолетова бисер боја Pakage накит торба

2-3мм зелен естествен ахат колие колие многослойно сребро 925 проба с истински перли fine womne бижута сватба колие
 • Новинка

2-3мм зелен естествен ахат колие колие многослойно сребро 925 проба с истински перли fine womne бижута сватба колие

BGN 392.00

ахат ѓердан925 sterling silver со кубни цирконикамен големина : 23ММps : сите наши производи се не вклучувајќи сертификатот книга,ако сакате да имате со сертификат книга, ве молиме контактирајте со нас, треба 1035$ повеќеСтавање Наредби& Плаќања : Во моментов,можете да со користење на Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и банкарски трансфер, повеќе можности за Плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.За Превозот : Answer : ___________________________ Note : Ние ќе превозот вашата нарачка во рок од 1060 бизнис ays по aliexpress Comfirm плаќање.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја...

Сребърен промоция висулка колие Крило на ангел Чар бижута Инсталация За производство на колиета 5 бр. за лот ID 30776
 • Новинка

Сребърен промоция висулка колие Крило на ангел Чар бижута Инсталация За производство на колиета 5 бр. за лот ID 30776

26.22 BGN 26.00

Ви благодариме за се заинтересирани во нашите производи ! Опис : Име Сребро Промоција Pendant Ѓердан Ангел Крило Шарм Накит Амбиент За Ѓердан Одлуки ID 30776 Бренд beadsnice ID 30776 Големина 27.5 X9 X1.2mm Тежина 0.88 грам Материјална 925 sterling silver Количество 5pcs

LicLiz Real Ring Adjustable 925 Silver Men Women Simple Plain Ring Band Solid Sterling Silver Unisex Rings Open 2017 LR0307
 • Новинка

LicLiz Real Ring Adjustable 925 Silver Men Women Simple Plain Ring Band Solid Sterling Silver Unisex Rings Open 2017 LR0307

32.82 BGN 18.00

Бренд : Lic LizПроизвод : Lic Liz 100% Вистински Ринг Прилагодливи 925 Сребрен Мажи Жени Едноставно Обичен Прстен Бенд Солидна Sterling Silver Унисекс Прстени Се Отвори 2017Материјал : 925 Фунта Сребрен Прстен ПрилагодливиПозлата : Сребро Позлатен Прстениanillos, bague, anel masculino, anel, aneis, anel feminino, anillos mujer, bagues femme,bague femme, 925 sterling silver прстени за жените, anelli, anillos де plata 925, sterling silver прстени, aneis feminino, ringen, anelli дона, фунтасребронакит, прстен, фунта сребрен накит , прстени за жените, прстени, обична прстен, обична прстен мажи, обична прстен за жените, сребро едноставен прстен за жените, 925 sterling silver едноставен прстен, сребрен прстен рамнина, фунта сребрен прстен рамнина, мажите прстен рамнина, 925 сребрен прстен рамнина, sterling silver солидна прстен, ангажирање прстен цврсто злато, прстен солидна сребро, сребро 925 прстен цврсти, 925 фунта прстен цврсти, сребрен прстен, 925 sterling silver сребрени прстени за жените, сребрен прстен jewlery, сребрени прстени 925 вистински, сребрен прстен 925, прстен сребро 925, прстен сребро 925 прстени жените, прстен сребро 925 мажи, прстен сребрен фунта сребро, прстен сребро 925 ангажман, сребрен прстен мажи, сребрен прстен мажите 925, прилагодлив прстен, прилагодлив прстен сребро 925, прилагодливи прстен гроздобер, прстен прилагодливи жените, прстен прилагодливи 925 сребрен мажи, прстен прилагодливи голема сребрена, отворете ringetjes,отворено ѕвони за жени,отворете прстен мажи,отворете прстен сребрен,отворете прстен прилагодливи, прстен отворање прилагодливи, флеш прстен отворен, 925 фунта сребрен прстен отвори прилагодливи, манжетната прстени за прсти, отворете ткаенината прстен, сребрени ткаенината прстен, sterling silver ткаенината прстен , се заобиколат ѕвони, ѕвони сребро 925 прилагодливи прстени жени, големиот круг прстен, партија прстен сребро 925, голема партија прстени, голема партија прстени за жените, јасно партија прстен, ангажирање прстен фунта сребро, унисекс прстени, унисекс прстен сребро, унисекс прстени за мажи жени мода сребро, мажите сребрен прстен унисекс, прилагодлив сребро позлатен прстени за жените, sterling silver позлатен прстени, сребро позлатен прстени за жените, антички сребрен позлатен прстени мажи,