Тромпетист 01678 1/72 Руския Су-33 Фланкер Д

Тромпетист 01678 1/72 Руския Су-33 Фланкер Д

BGN 56.00

Брой продукти

Трубач 01678 1/72 Руските Су-33 Flanker D
Драг Пријател,
Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу. Ве молиме да го прочитате пред да се купи :
1. За испорака на Бразил, ние вети датумот на породување во рок од 90 дена од кина пост воздух mail или Специјални-линија YW, ако ваша цел не се доставени во рок од 90 дена, ве молиме отворете го оспори и да побара враќање на средствата веднаш, ние ќе рефундирање на сите ваши плаќање врати без одлагање.
2. За испорака на руски и Белорусија , ние ви препорачуваме да изберете Posti Финска со поевтини превозот цена и брза испорака, ние вети, во рок од 40 дена од датумот на породување со Posti Финска, ако не го примите вашата нарачка во рок од 40 дена од страна на posti финска, ве молиме отворете го оспори и да побара враќање на средствата веднаш, ние ќе рефундирање на сите ваши плаќање врати без одлагање.
3. За кина пост воздух пошта испорака на други земји (освен Бразил), ветивме во рок од 60 дена од датумот на породување, ако ваша цел не се доставени во рок од 60 дена, ве молиме отворете го оспори и да побара враќање на средствата веднаш, ние ќе рефундирање на сите ваши плаќање врати без одлагање.
4. За бесплатен превозот објект на руски, Белорусија, ние ќе ја испрати од posti финска. Бесплатен превозот во Бразил, ние ќе ја испрати преку Посебни-линија YW, бесплатен превозот во Америка, ние ќе брод од страна на E-пакет, за други земји, ќе испрати од кина пост воздух mail.
5. Ако примите објект во лоша состојба, ве молиме контактирајте со нас на прво место, ние ќе ви даде најдоброто решение што може.
6. Ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање, ако треба, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ве известиме нашите paypal сметка, тогаш.
7. Ако сте задоволни со нашата служба и производи, ве молиме вид ни даде 5 ѕвезда повратна информација , вашата добрина поддршка значи многу за нас!
Ви благодариме за вашето внимание и се надевам дека ќе имате голем шопинг искуство во нашата продавница!


Подробности

Пол:
Унисекс
Номер На Модела:
01678
Превозно средство:
Самолети
Тип:
Самолет
Тема:
Превозно средство
Възрастова Група:
> 14 години
търговска марка:
LCRACING
Материал:
Пластмаса
Мащаб:
1
Предупреждение:
14+
Пластмасов Вид:
КОРЕМНА ПРЕСА

Избор на купувачи

Свалянето на самолет модел на строителни комплекти играчки за сглобяване модел САМ пъзел забавни играчки за деца, детски подаръци с отвертка гореща
 • Новинка

Свалянето на самолет модел на строителни комплекти играчки за сглобяване модел САМ пъзел забавни играчки за деца, детски подаръци с отвертка гореща

20.51 BGN 13.00

Собранието модел DIY загатка Составени авион модел за градење колекции Играчки Образовни играчка за деца детска подарок Со Шрафцигер новиСпецификација Големина : L14.5*W14*H11cm Материјал : ABS Пакет : OPP Пакет Содржина : 1 buc состави модел Почитувани Вредност на Клиентите 1.Ние сме искрени продавница,ако не можете да ја прими пратката во рок од 60 дена, pls контактирајте со нас прво ,ние ќе се прошири и на време на испорака за вас.Pls не се отвори спорот без контакт со нас!ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас...

RealTS Hobby Boss модел 82445 1/35 German VK4502 (P) Hintern plastic model kit hobbyboss trumpeter
 • Новинка

RealTS Hobby Boss модел 82445 1/35 German VK4502 (P) Hintern plastic model kit hobbyboss trumpeter

BGN 35.18

Real TS Хоби Шеф модел 82445 1 / 35 германски VK4502 (P) Hintern пластични модел комплет hobbyboss трубачДраг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

Kawasaki Z400B 3D Книжен модел на мотоциклет дължина на автомобила 244 мм играчка ръчна изработка
 • Новинка

Kawasaki Z400B 3D Книжен модел на мотоциклет дължина на автомобила 244 мм играчка ръчна изработка

BGN 14.38

Забелешка : она што ќе добиете е Списание, тоа не е готов производ, тоа треба да се намали, паста и се соберат Цртежи Страници : 10ПЛАЌАЊЕ1.Ние прифаќаме Alipay (Зачувам), Вест Унија и така натаму...

Smartable Toys High Bricks Наклон 45 2X2 Building Blocks САМ Обучение Toys Compatible Legoing minecrafted Toys 90 бр./лот
 • Новинка

Smartable Toys High Bricks Наклон 45 2X2 Building Blocks САМ Обучение Toys Compatible Legoing minecrafted Toys 90 бр./лот

11.18 BGN 11.00

[Забелешка] : Ако сакате масовно се купи, или сакате да видите / да знаат повеќе, за било какви прашања, ве молиме порака ,ви Благодарам.[Точка Име] : Smartable Играчки Висока Тули со Наклон од 45 2 X2 Градежни Блокови DIY Учење Играчки Компатибилен Legoing minecrafted Играчки 90pcs / многу[Производи Пакување] : opp вреќа или картонска кутија[ Материјал ] : Б бравивисок квалитет и безбедна ABSЕден многу само може да изберете една боја или мешани бои,и ако ви се допаѓа две бои , треба да се купи две многу ,и така натаму.

Дървени cactus строителни блокове САМ образователни играчки на децата е детска игра забавни детски играчки
 • Новинка

Дървени cactus строителни блокове САМ образователни играчки на децата е детска игра забавни детски играчки

20.78 BGN 19.00

1.За Плаќање Banktransfer 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

Книжен модел Формула 1-Уилямс / Williams FW26
 • Новинка

Книжен модел Формула 1-Уилямс / Williams FW26

BGN 15.98

Забелешка : она што ќе добиете е Списание, тоа не е готов производ, тоа треба да се намали, паста и се соберат Ф1 Вилијамс / Вилијамс FW26 Хартија, ЗанаетБрој на страници : 8Производство белешки : ДаПодолу е боја верзија на завршниот готовиот производ

OHS Trumpeter 00402 1/35 12-та танкова дивизия на Полша 1938 1-во издание миниатюри за сглобяване на военни фигури на модела комплекти oh
 • Новинка

OHS Trumpeter 00402 1/35 12-та танкова дивизия на Полша 1938 1-во издание миниатюри за сглобяване на военни фигури на модела комплекти oh

BGN 20.90

Се Препорачува Потребните Алатки : Трубач 00402 1 / 35 12 Panzer Поделба Полска 1938 1st edition Минијатури Собранието Воени фигури Модел за Градење Колекции Спецификација Производителот:Трубач се Вклучени : Трубач 00402 x 1 Скала : 1 / 35 Вистински производ Бара Собранието и Сликање за да се Заврши,ве Молиме да ги видите другите слики за детален преглед!Коментари : Гушење опасност ве молиме чувајте се далеку од децата...

дъска камера, 3D пъзел книжен модел направи си САМ ръчно изработени оригами и хартиени художествени играчки
 • Новинка

дъска камера, 3D пъзел книжен модел направи си САМ ръчно изработени оригами и хартиени художествени играчки

BGN 23.98

Забелешка : она што ќе добиете е Списание, тоа не е готов производ, тоа треба да се намали, паста и се соберат.Име на производ : mark II DIY 3 D хартија модел играчки хартија уметностМатеријал : Висок обврзници хартија Заврши Големина : 1 : 1 вистинска големина Случајни Опис

Feichao 8in1 Manual Hand-on Assembly Model Material Block Kid Educational Technology Пъзел Toys САМ Set Solar / Electricity
 • Новинка

Feichao 8in1 Manual Hand-on Assembly Model Material Block Kid Educational Technology Пъзел Toys САМ Set Solar / Electricity

BGN 71.41

8 во 1 Прирачник за рачно изработени Собранието Модел Материјал Блок Деца Образовна Технологија Загатка Мали Играчки DIY Поставување Соларни / Електрична енергијаЗабелешка : точка вклучуваат 8 видови на различни модели во собата, сите unassembly, клиентот треба да го направите тоа сами да се изгради модел.Објектот не се вклучени Батерии, ве Молиме да се Подготви себе си!Возраст на употреба : 14 години или постариБојата сандак може да се менува од страна на фабриката, но предмети се исто дизајн и добар квалитет.Вкупна висина : околу 30 cm Главен материјал : пластични и метални извор на Енергија : сонце Референца тежина : околу 190 грамаПроизвод Големина : за 9 * 10.5 * 13.5 cmМатеријал : дрво и пластика (со исклучок на батеријата)Производ висина : околу 155mmОсновната големина : околу 114 * 40mmСенка во боја : РозеваСветла Боја : ЗеленаРеферентна Големина : 7.5 cm * 7.5 cm * 14cmФан може да светне овој генератор лесно и може дури да се удар на сијалица додека дува тоа против ножеви.Hight : и 17,5 смОсновната Големина : 5.9*5.9 cmСветла боја : ЦрвенаНапон : 3 V, ве Молиме да користите 2x AA батерииТежина : околу 31.7 gОвој Авион модел се работи на земјата .Должина : 17cmWight : 15cmHight : 6cmНапон : 3 V, ве Молиме да користите 2x AA батерииГолемина : 95*75*55ммКористете Големи соларни панелиДолжина : 12cmWight : 9cmHight : 4cmМатеријал : Дрво + Пластични+ Мотор

Maisto 1: 24 Bugatti Chiron Blue Diecast Модел Racing Car с участието на автомобили играчка нова в кутия Безплатна доставка нов пристигане 32509
 • Новинка

Maisto 1: 24 Bugatti Chiron Blue Diecast Модел Racing Car с участието на автомобили играчка нова в кутия Безплатна доставка нов пристигане 32509

44.61 BGN 42.00

Опис на Овој објект е Maisto 1 : 24 Bugatti Хирон Сина Diecast Модел Тркачки Автомобил Играчка Нови во Кутија Бесплатен Превозот СО СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ Големина : 190x90x50mm Материјал Умре екипа со некои ПВЦ делови Состојба : Нова Затворен во Кутија

Lightaling САМ LED Light Set Toy For Brand 10247 City Street Ferris Wheel Model Building Комплекти Model Blocks Toy
 • Новинка

Lightaling САМ LED Light Set Toy For Brand 10247 City Street Ferris Wheel Model Building Комплекти Model Blocks Toy

51.65 BGN 31.00

Соберат повеќе LED светло за блоковите модел, само кликни тука за↓↓торбаПакетот вклучува : Led Светло ,лустерот Светлина и Повеќе да се украсуваат на целиот сетНема Модел Вклучуваат, одговара со било која Марка градежни блокови моделКомпатибилен со 10247Материјал : животна Средина пријателски материјал.Висок квалитет.Треба DIY со себе инструкции како да се изгради играчка.Одличен за детска игра и студирањеНајновите и Најжешките Играчки ,100% Сосема НовПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката...

380 бр 3 см сняг многоцветен Снежинка строителни блокове играчка тухли САМ събрание началото на образователно обучение на класически играчки на децата
 • Новинка

380 бр 3 см сняг многоцветен Снежинка строителни блокове играчка тухли САМ събрание началото на образователно обучение на класически играчки на децата

25.58 BGN 20.00

380 компјутери 3cm Снег Multicolor Снегулка Градежни Блокови Играчка Тули DIY Монтажа Почетокот на Образовни Учење Класичните Играчки на ДецаТопло совет : ве Молиме забележете дека поради осветлување ефект и display brightness / contrast и други прилагодувања, во сликата на сајт и вистинската боја на предмети, може да постојат суптилни разлики...