JaheerToy Montessori Educational Toy Memory Chess детски дървени играчки за деца родительско-детски игри творчески подаръци на деца на

JaheerToy Montessori Educational Toy Memory Chess детски дървени играчки за деца родительско-детски игри творчески подаръци на деца на

BGN 24.00
-48 %
BGN 46.40

Брой продукти


Материјал : дрво
Пакување Големина : 17.5*17.5*5.5 CM
Тежина : 0.394 KG
Плаќање
1.Можете да ги користите Alipay Зачувам до целосно плаќање за вашата нарачка.
2.Ве молиме да направи плаќање по купувањето. Ние ќе го организира превозот, како е можно поскоро.
Превозот И Испорака
1.Ние веќе се предвидени еден превозот метод за слободни или пак само се роди мал дел.
За оваа превозот начин, тоа би обично се земаат 15 до 39 дена за вашата цел да стигнат до вас.
2.Покрај тоа, ние исто така имаме предвидено ви најбрзиот превозот метод за вашиот избор,која може да поминат помалку од 15 дена за да стигне до вас.
3.Ве молиме оставете ги твоето полно име, целосна адреса, право поштенски број и телефонски број, кога прави нарачка.
Царинските Давачки & Даноци
1. Примачот мора да биде во согласност со сите закони и прописи на земјата на дестинација.
2. Увозните Даноци и Дополнителни трошоци за царинење мора да бидат на товар на примателот; ние немаме контрола над овие давачки и не може да се предвиди
она што тие можат да бидат.
Повратни информации
1. Вашата Повратна информација е од исклучително значење за нашиот бизнис. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават
позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди. Ние навистина го ценат тоа.
2. Ако имате било какви се жалат во врска со нашите производи или услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на и ние ќе го пробате
најдобри напори за да ги реши вашите проблеми.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку"Контакт сега"линк или "Разговор сега"линк, ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден.
Клиенти кои споделување на стоки купени во нашата продавница на facebook ќе се претстави со мал подарок.


Подробности

Пол:
Унисекс
търговска марка:
Джахиртой
Възрастова Група:
> 3 години
Тип:
Шах в памет на
Предупреждение:
съхранявайте на сухо
Материал:
Дърво
Номер На Модела:
QT05
Мащаб:
1
Тема:
Шах в памет на
Размерът на елементите в комплекта:
26

Избор на купувачи

OHS Trumpeter 00402 1/35 12-та танкова дивизия на Полша 1938 1-во издание миниатюри за сглобяване на военни фигури на модела комплекти oh
 • Новинка

OHS Trumpeter 00402 1/35 12-та танкова дивизия на Полша 1938 1-во издание миниатюри за сглобяване на военни фигури на модела комплекти oh

BGN 20.90

Се Препорачува Потребните Алатки : Трубач 00402 1 / 35 12 Panzer Поделба Полска 1938 1st edition Минијатури Собранието Воени фигури Модел за Градење Колекции Спецификација Производителот:Трубач се Вклучени : Трубач 00402 x 1 Скала : 1 / 35 Вистински производ Бара Собранието и Сликање за да се Заврши,ве Молиме да ги видите другите слики за детален преглед!Коментари : Гушење опасност ве молиме чувајте се далеку од децата...

дъска камера, 3D пъзел книжен модел направи си САМ ръчно изработени оригами и хартиени художествени играчки
 • Новинка

дъска камера, 3D пъзел книжен модел направи си САМ ръчно изработени оригами и хартиени художествени играчки

BGN 23.98

Забелешка : она што ќе добиете е Списание, тоа не е готов производ, тоа треба да се намали, паста и се соберат.Име на производ : mark II DIY 3 D хартија модел играчки хартија уметностМатеријал : Висок обврзници хартија Заврши Големина : 1 : 1 вистинска големина Случајни Опис

210pcs Град Great превозни средства 4x4 с модел на катамаран строителни блокове 10647 събере комплект тухли детски играчки съвместими с Lego
 • Новинка

210pcs Град Great превозни средства 4x4 с модел на катамаран строителни блокове 10647 събере комплект тухли детски играчки съвместими с Lego

BGN 20.78

Imprtant известување и Совети : Сега постојат многу продавници продаваат секунди во најдобар квалитет на цените или инфериорни квалитетен производ со ниска цена во Ariexpress,но, ние гарантираме дека сите наши Блокови се направени од страна на извозникот од страна на меѓународниот стандард...

Свалянето на самолет модел на строителни комплекти играчки за сглобяване модел САМ пъзел забавни играчки за деца, детски подаръци с отвертка гореща
 • Новинка

Свалянето на самолет модел на строителни комплекти играчки за сглобяване модел САМ пъзел забавни играчки за деца, детски подаръци с отвертка гореща

20.51 BGN 13.00

Собранието модел DIY загатка Составени авион модел за градење колекции Играчки Образовни играчка за деца детска подарок Со Шрафцигер новиСпецификација Големина : L14.5*W14*H11cm Материјал : ABS Пакет : OPP Пакет Содржина : 1 buc состави модел Почитувани Вредност на Клиентите 1.Ние сме искрени продавница,ако не можете да ја прими пратката во рок од 60 дена, pls контактирајте со нас прво ,ние ќе се прошири и на време на испорака за вас.Pls не се отвори спорот без контакт со нас!ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас...

Дървени cactus строителни блокове САМ образователни играчки на децата е детска игра забавни детски играчки
 • Новинка

Дървени cactus строителни блокове САМ образователни играчки на децата е детска игра забавни детски играчки

20.78 BGN 19.00

1.За Плаќање Banktransfer 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

Огледало за грим дърво стенен Pro за деца за момичета, играчка модел творчески детска стая-INS дете на Коледа подаръци за Рожден Ден
 • Новинка

Огледало за грим дърво стенен Pro за деца за момичета, играчка модел творчески детска стая-INS дете на Коледа подаръци за Рожден Ден

17.09 BGN 15.00

Ве молиме дозволено дрво површина има некои дрво линии и траги,тоа не е се избегне кога прирачник за обработка.огледало површина има заштитна фолија,ве молиме солза тоа кога го користите.Пакет вклучуваат 1pc огледалоДрво Огледало Стил : Акрилик Огледало стил : Големина на : Зајакот : 20*37*0.3 cm 170g Круна : 32*22.5*0.3 cm 108 G Swan : 24*28*0.3 cm 118g Лилјак : 35*20*0.3 cm 116g Бетмен маски 20*27*0.3 cm 118g Мали крило : 30*21*0.3 cm 118g Голема крило : 29*30*0.3 cm 161g Eyelash : 20*14*0.3 cm 65gЗдраво драги пријател сите предмети треба да се мијат пред употреба...

Технологията Small Production Material Пъзел САМ Wheel Disc Tire Remote Control RC Модел Toys Robot Science Experiment for Kids
 • Новинка

Технологията Small Production Material Пъзел САМ Wheel Disc Tire Remote Control RC Модел Toys Robot Science Experiment for Kids

BGN 12.26

Забава Технологија Мали Производство Материјал Загатка DIY Диск Тркало Гуми Далечински Управувач РК Автомобил Модел Играчки Робот Наука ЕкспериментЗабелешка : Точка не се вклучени батерии, ве Молиме да се подготви себе си...

Candice гуо Hot sale white sweet strawberry simulational Tea Set play house, wooden toy wood Teapot Teacup kid birthday gift 1 компл
 • Новинка

Candice гуо Hot sale white sweet strawberry simulational Tea Set play house, wooden toy wood Teapot Teacup kid birthday gift 1 компл

66.18 BGN 63.00

NICI кадифен играчки полнети кукла 3 D хартија градењето модели на Пластични загатки Легура автомобил модел Montessori дрвени играчки 3 D дрвена сложувалка модел на 3 D градење на блок модел Магнетни учење кутија Магнетни топка држи Бебе кревет штракаат кругДраги пријатели, добредојдовте на кендис guo 's продавница.Нашата продавница е професионална деца играчка продавница можете да најдете многу различни видови на играчки, исто така нешто што може да ми кажете.Тоа е за вашето бебе е добро да се избере добра продавница.Еве ние се гарантира висок квалитет на производот и брзо го оценувате услуга .Ви благодарам многу!Топла продажба слатка јагода simulational Чај Сет се игра дрвена куќа играчка за деца роденденски подарок 1setМатеријал : дрвоОблик : чај сетБоја : белаГолемина на пакет : 22*22*11cmТежина : 1kgнов пакет доаѓа, испрати два вида случајно~Внимание : обично ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец...

Lightaling САМ LED Light Set Toy For Brand 10247 City Street Ferris Wheel Model Building Комплекти Model Blocks Toy
 • Новинка

Lightaling САМ LED Light Set Toy For Brand 10247 City Street Ferris Wheel Model Building Комплекти Model Blocks Toy

51.65 BGN 31.00

Соберат повеќе LED светло за блоковите модел, само кликни тука за↓↓торбаПакетот вклучува : Led Светло ,лустерот Светлина и Повеќе да се украсуваат на целиот сетНема Модел Вклучуваат, одговара со било која Марка градежни блокови моделКомпатибилен со 10247Материјал : животна Средина пријателски материјал.Висок квалитет.Треба DIY со себе инструкции како да се изгради играчка.Одличен за детска игра и студирањеНајновите и Најжешките Играчки ,100% Сосема НовПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката...

3D Metal Пъзел Model Комплекти, Джао Юн Zilong Сам миниатюрни модела комплекти здрав месинг материал лазерно рязане, пъзели, играчки за деца, възрастни
 • Новинка

3D Metal Пъзел Model Комплекти, Джао Юн Zilong Сам миниатюрни модела комплекти здрав месинг материал лазерно рязане, пъзели, играчки за деца, възрастни

67.20 BGN 34.00

3 D Метал Загатка Модел Колекции Зао Јун Zilong Diy Минијатурен Модел Колекции Трајни Месинг Материјал за Ласерски Сече Сложувалка Играчки За Деца и ВозрасниСпецификации : Големина : 14.5 cm*20.0 cm*19.0 cmБоја : Сина Злато Сребро мешаниКоличеството на Листови : 5 компјутериВозраст : 14+Меѓународни Купувачи Забелешка : 1,Експерт пакет : за да се намали цената, а најмногу играчки ќе бидат спакувани без оригиналната кутија,повеќето од играчки од нашата продавница ќе ви бидат пратени со извоз стандард пакет,кои би можеле да имаат корист нашите купувачи директно.2,Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

RealTS Hobby Boss модел 80296 1/72 Soviet PE-2 Bomber plastic model kit hobbyboss
 • Новинка

RealTS Hobby Boss модел 80296 1/72 Soviet PE-2 Bomber plastic model kit hobbyboss

BGN 17.58

Real TS Хоби Шеф модел 80296 1 / 72 Советскиот ЈП2 Самоубиец пластични модел комплет hobbybossДраг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

Модел 82431 1/35 Панцер I Ausf c шеф хоби (VK 601) пластмасови състав набор от
 • Новинка

Модел 82431 1/35 Панцер I Ausf c шеф хоби (VK 601) пластмасови състав набор от

BGN 29.12

Hobbyboss модел 82431 1 / 35 Pz Kpfw јас Ausf C (VK 601) пластика модел комплет ве Молиме видете подолу готовиот производ од друг клиент за референтната само.Драг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

Монтаж на неокрашенная мащаб 1/35 американската армия в зимните костюми фигура на войник историческа смола от времената на Втората световна война Модел Безплатна д?
 • Новинка

Монтаж на неокрашенная мащаб 1/35 американската армия в зимните костюми фигура на войник историческа смола от времената на Втората световна война Модел Безплатна д?

22.22 BGN 19.00

Unpainted смола колекции Треба да ги направи заедно и се наслика со себе производот фото е готовиот производ референца треба да се соберат смола дел заедно и бојата со вашиот алатки Моето име е џек , ова е мојата нова продавница...

Maisto 1: 24 Bugatti Chiron Blue Diecast Модел Racing Car с участието на автомобили играчка нова в кутия Безплатна доставка нов пристигане 32509
 • Новинка

Maisto 1: 24 Bugatti Chiron Blue Diecast Модел Racing Car с участието на автомобили играчка нова в кутия Безплатна доставка нов пристигане 32509

44.61 BGN 42.00

Опис на Овој објект е Maisto 1 : 24 Bugatti Хирон Сина Diecast Модел Тркачки Автомобил Играчка Нови во Кутија Бесплатен Превозот СО СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ Големина : 190x90x50mm Материјал Умре екипа со некои ПВЦ делови Состојба : Нова Затворен во Кутија

Лот-40-50х25мм база за военни игри и игри на маса правоъгълна основания
 • Новинка

Лот-40-50х25мм база за военни игри и игри на маса правоъгълна основания

BGN 5.65

Тие се направени во пластика.Овој пакет inclund 40pcs 50x25mm Правоаголна основиОснови може да се користи за wargames и Игри МинијатуриТолку повеќе ќе ви купи повеќе ќе ја зачувате во такси превозот.

Hobby Boss модел 82444 1/35 German VK4502 (P) колело plastic model kit
 • Новинка

Hobby Boss модел 82444 1/35 German VK4502 (P) колело plastic model kit

BGN 36.80

Hobbyboss модел 82444 1 / 35 германски VK4502 (P) Vorne пластични модел комплет ве молиме видете подолу готовиот производ од друг клиент за референтната само.Драг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

RealTS 1/48 Scale HMS Enterprise wood ship model kit
 • Новинка

RealTS 1/48 Scale HMS Enterprise wood ship model kit

BGN 3022.40

Real TS Скала 1 / 48 ХМС Претпријатие дрво брод модел комплет Скала 1 / 48 ХМС Претпријатие дрво брод модел комплет комплетен сетЗаврши брод должина : 853mm, ширина : 202m, Висина : 230mmСкала : 1 / 48Дрвен материјал : cherrywoodве молиме имајте во предвид овој брод треба себе си да се изгради и да се наслика...

RealTS Hobby Boss модел 82445 1/35 German VK4502 (P) Hintern plastic model kit hobbyboss trumpeter
 • Новинка

RealTS Hobby Boss модел 82445 1/35 German VK4502 (P) Hintern plastic model kit hobbyboss trumpeter

BGN 35.18

Real TS Хоби Шеф модел 82445 1 / 35 германски VK4502 (P) Hintern пластични модел комплет hobbyboss трубачДраг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...