Четириядрен процесор Cortex A9 1.6 GHz, Android 6.0 PC кола DVD плейър за Ford Focus Smax Mondeo с GPS навигация стерео Радио Canbus

Четириядрен процесор Cortex A9 1.6 GHz, Android 6.0 PC кола DVD плейър за Ford Focus Smax Mondeo с GPS навигация стерео Радио Canbus

BGN 335.00
-20 %
BGN 419.04

Брой продукти

За превозот : За русија клиент, ве молиме изберете ние испрати пони, 90% од гостите ќе пристигне во 15-20 дена, далечинскиот мапата ќе пристигне 38 дена За клиенти од европските земји, Продавачот за испорака метод, ние испрати купи DHL или fex За корисниците од нов зеланд и австралија, ние се однесуваат : Dpex. Подолу Countrys ќе биде без ДДВ НЕМА ОБВРСКА Кога да кликнете :
Belgium/Austria/Czech/Denmark/France/Germany/Hungary/Ireland/Italy/Latvia/Lithuania/Luxembourg/Netherlands/Poland/Porugal/Slovakia/Slovenia/Spain/Обединето Кралство/ Австралија/Украина
Руски( SPSR) Aftersales услуга : Ако не знаете што главата единица ќе се вклопи во вашиот автомобил, можете да ни испратите годината верзија и на табла слика на вашиот автомобил за нас.Потоа ние ќе ве упати во вистинскиот уред. Ако имате било каков проблем во врска со headunit.Ве молиме не го отвори спорот. Направи видео и испратите видео на youtube, ни даде линк за гледање на видео.Потоа ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми за раководител на единицата, во ред?
2016 година Нови Универзална Двојно 2 din 100% Чист Андроид 6.0 Автомобил PC Таблет 2 Din GPS Навигација со Автомобил Стерео Аудио Видео Плеер Во цртичка е Радио за Автомобил Со Вграден-во Слободни 3 D GPS Навигација Карта +Bluetooth за Hands-free Callings Музика+FM AM/RDS Радио+Allwinner R16 Quad-core 1 GHZ +USB, SD-ПОМОШЕН +7" HD Капацитивни Екран на Допир за Надворешен Микрофон Lossless висок квалитет на звук што ќе ви овозможи да се слушне на вистински глас на секој ден Карактеристики : оперативен Систем : Андроид 6.0 Со DVD Слот Поддршка за 1080 P Видео Quad-Core 1.6 G на ПРОЦЕСОРОТ Спецификации : - CPU : R16 Quad Core RAM меморија : DDR3 1 GB Nand Меморија : 16 GB Аудио излез : 4*50 W max Екран Резолуција : 1024*600 Ладно Подигање време : околу 25-30 години Резолуција : 1024*600 Капацитивни Екран на Допир (5 поени) Слика Светлина /Контраст/ Боја Прилагодлив
1) Плаќање треба да се заврши во рок од 3 дена или ќе се откаже од системот автоматски. 2) ве Молиме да се увери вашата исплата е безбедно да се чуваат од страна на до потврда на стоки приемот. 3) Со цел да се заштити двете купувачи и продавачи, треба 8-24 часа за да го потврдите плаќањето. Потоа на ред ќе биде предаден во рок од 3 работни дена (со исклучок на викендите и празниците) еднаш на исплата е расчисти
1) ве Молиме да се обезбеди целосно име и презиме, правилниот пост код и валиден телефонски број за да се избегне секое задоцнување на испораката. 2) Сингапур Пост е добро за повеќето корисници, и тоа е нормално предизвикани без царина, но тоа ќе потрае околу 15-60 дена да пристигнат. 3) Далечински регионот DHL/UPS/Федекс/ТНТ ќе се наплаќа екстра $30.
Answer : ___________________________ Note : купувачот исплата за цена,само се вклучуваат цена на производот и трошоците за превозот. не вклучуваат вредност (ДДВ,вредноста додадете данок). на данокот треба да се плати од страна на купувачот.


Подробности

Цвят:
Черен, Сребрист
На езика на osd:
специална функция:
Поддръжка на управление на волана колело, поддръжка на 4G мрежа, функцията Wifi, вграден високоговорител/микрофон, поддръжка на Can-шина
специални характеристики:
Зарядно устройство, мобилен телефон, MP3-плейър, CD-плейър, FM-предавател, вграден GPS, CD-R, Bluetooth, сензорен екран, CD-RW
Din:
Двоен Din
Формат На Цифрови Носители:
DVD-R/RW, WMA, Mp3, DVD-RAM, Mp4, video CD
Размер На Дисплея:
7
ОВЕН:
1G
Размер На Елемента:
8 инча
търговска марка:
ЙИЛУЖЕ
Интерфейс:
USB
Разделителна способност:
1024*600
За Марки Автомобили / Модели:
Брод
Максимална Външна Памет:
64 грама
Тегло На Продукта:
4kg
Операционна Система:
Android
ЦИГАНИ:
16 грама
Напрежение:
12V
Името На Модела:
60521
Слот за TF / Micro SD:
1
Вид На Материала:
Метални
Изходна Мощност:
4*45 Watts

Избор на купувачи

6.2 Double 2 Din Android Car Radio In Dash Head Unit Bluetooth CD DVD плейър HD сензорен екран, GPS навигационна система WiFi 4G OBD
 • Новинка

6.2 Double 2 Din Android Car Radio In Dash Head Unit Bluetooth CD DVD плейър HD сензорен екран, GPS навигационна система WiFi 4G OBD

BGN 287.84

6.2" Двојно 2 Din Андроид е Радио за Автомобил Во Цртичка Главата Единица Bluetooth CD DVD Плеер HD Екран на Допир за GPS Навигациски Систем Wi Fi 4 G OBDАндроид Слез 6.0 оперативен Систем : На lastet Quadcore Cortex chipest,со 1 GB RAM меморија+ 16 GB ROM,работи побрзо и стабилна работа,16 GB меморија ви дава простор и слобода да инсталирате апликации без да мора секогаш да се грижите за работи надвор од просторот.Вграден Bluetooth за handsfree повикува и Крак аудио музика од вашиот Паметен телефон или Таблет со вашиот Автомобил звучници & Едноставна операција,одговара на оригиналниот жици и приклучоци и приклучоци,само поврзете и приклучокот,а не промена треба.Поддршка англиски,руски,арапски,германски,шпански,француски,Тајландски,италијански OSD LanguageПоддршка ОгледалоLink : Компатибилен со iphone и Андроид паметни телефони,можете да огледало линк поврзани паметен телефон екранот, како што се на главното мени,фото,видео,онлајн navi мапи,без дополнителен софтвер е потребно,изградена во Bluetooth поддршка за да го поврзете вашиот телефон за handsfree callings,стриминг на музика,телефонски книга ги преземете,dial во,преку избирање, итн.Поддршка за да се поврзете Bluetooth OBD2 Скенер.(OBD2 треба екстра купувањето)AM / FM со RDS Радио : HD AM / FM радио,како и поддршка за заштеда на 30 станици и функцијата RDS,AM / FM Фреквенција на Опсегот : 520 KHz1700 KHz;FM фреквенција на Опсегот : 87 MHz110 MHz.поддршка за WIFI & 3 G / 4 G интернет,вграден WIFI hotsopt споделување & поддршка 3 G / 4 G интернет што ќе ви овозможи пристап до интернет(3 G / 4 G dongle треба екстра купување од нас).Компатибилен со мапа, како и поддршка за offline Navi СТАН &Поддршка 3 D Игра & 3 D Мапата &Online Времето Forcast и Живеел ПозадинаСистемот Параметри:1...

Нов автомобил козирка HD автомобил антибликовый ослепителен Goggle Day Night Vision Driving Mirror UV Fold Flip Down HD Clear View Visor
 • Новинка

Нов автомобил козирка HD автомобил антибликовый ослепителен Goggle Day Night Vision Driving Mirror UV Fold Flip Down HD Clear View Visor

BGN 318.40

Функции : се Спротивстави на Dazzing Светлина Брани УВ Зрачење Филтер Illuminant Зрачење Спречување на Грав Светлина Елиминираат Светлина Равенка да се Елиминира Визуелна Замор АнтиСтареење ги Надминат Снег Слепило Подобрување на Дефиницијата во Магла се Прошири Стакло Спектар Спецификации : Име на Производ : интелигентни автомобил сонцето стакло основната Функција : се спротивстави на сончева светлина, да се подобри возачи'view дефиниција и возна состојба во различни временски Боја : индивидуализира LCD Материјал : антиексплозија LCD LCD Дебелина : 2,5 MM LCD Големина : 340x133size Производ Големина : 385x200x25 Производ Тежина : 0.85 kg Моќ Тип : соларна енергија снабдување 5 V Соларни на животниот Век на Батеријата : 10 години Моќ Дисипација : SBTY УВА Пренос го Оценувате : 0% UVB Пренос го Оценувате : 0% во Однос Температура : Промена на Бојата го Оценувате : 0.01 секунда Светло Промена Систем : stepless светлина промена Штетни Светлина се Спротивстави на Курс : >99% LCD Сила : 225g челик 12 M паѓа хит : не се урна Светло Пренос Стапка на LCD Lightntensity : 12.4x1000, 7.06x1000, 3.59x1000 Пренос го Оценувате : 16.10%, 18.30%, 21.90%Внимание : фотографиите горе се само се користи за рекламирање...

8 Core, 2G RAM, 32G ROM, Android 6.0 кола DVD плейър Авто радио GPS навигационна система media стерео за BMW M3 за BMW серия 3 E46
 • Новинка

8 Core, 2G RAM, 32G ROM, Android 6.0 кола DVD плейър Авто радио GPS навигационна система media стерео за BMW M3 за BMW серия 3 E46

BGN 521.60

Применливи Автомобил и Година : За BMW Серија 3 E46 (19982006) За BMW M3(19982006)(7инчен Екран)Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

За Ford Mondeo 2007~2011-кола Android GPS навигация радио ТЕЛЕВИЗИЯ с DVD плейър, стерео Аудио Видео мултимедийна система
 • Новинка

За Ford Mondeo 2007~2011-кола Android GPS навигация радио ТЕЛЕВИЗИЯ с DVD плейър, стерео Аудио Видео мултимедийна система

636.00 BGN 522.00

Автомобил Андроид до 4.0 Автомобил Стерео GPS NAVI In Dash СистемЗа Форд За Mondeo 20072011Со 3 G WIFI | RAM Меморија 512 MB | i Nand Momery 4 GB | 1080 P HD | 45 W*5 HIFIBluetooth | Музика | Радио со RDS | i Pod | Задна Камера за Полнач | Воланот Контрола На Ford За Mondeo Андроид Радио Стерео Hi Fi DVD Плеер GPS Навигациски Систем Купи Сега! Добиете Бесплатни Подароци во ноември & декември 2014 година = Total Спаси $100 ! 1, SD / ТФ Меморија со Andriod Навигација Софтвер + Мапи на вашата земја...

2 Din 7 HD автомобилен мултимедиен плеър, стерео Bluetooth FM радио MP3 MP4, MP5 Аудио-Видео и USB AUX автоэлектрика кола без DVD
 • Новинка

2 Din 7 HD автомобилен мултимедиен плеър, стерео Bluetooth FM радио MP3 MP4, MP5 Аудио-Видео и USB AUX автоэлектрика кола без DVD

104.26 BGN 78.00

Општи Карактеристики : 7 инчен дигитални TFT Екран на Допир Со ТФКартичка Слот,Со USB 2.0 порт 1080 P видео Формат Ставка Опис : Поддршка на Аудио плејбекот формат на MP3 / WMA / WAV / MKV / FLAC / OGG / МАЈМУН Поддршка за Видео репродукција формат на РМ / RMVB / VOB / DAT / MP1 / MP2 / DIVX / XVID / MP4 / H263 / H264 / FLV / 3 GP / SWF / AVI / ASF / MJPEG ект MOSFET засилувач : 45 w x 4 Максимална излезна FM Опсег : 87.5 MHz108.00 MHz (Европа), Стерео електронски тјунер, скенирање & продавница станици автоматски Со Далечински Управувач Поддржува Воланот Контрола Моќисклучување со автомеморија функција под радио или ТФ / USB mode Часовна Функција го исклучите Функцијата Bluetooth Функцијата Бас & Treble,L & R канал стабилизатор ПОМОШЕН ВО Функција ТркалатаВидете камера Функција Видео влез Функција (ЗА ЗАДНИТЕ ВИДИТЕ КАМЕРА!) Телото е инсталација големина на (mm) : 178(ширина)*100(висина)*56(длабочина) Точка Тежина : 0.68 KG Љубезно внимание : Ова е радио за автомобил не ИЗГРАДЕНА ВО и вклучуваат било Мемориската картичка или на SDкартичката внатре...

8 ядра Octa Core Pure Android 6.01 кола DVD плеър за Mercedes Benz A-Class W169, B-Class W245 2005-2012 с Bluetooth-радио
 • Новинка

8 ядра Octa Core Pure Android 6.01 кола DVD плеър за Mercedes Benz A-Class W169, B-Class W245 2005-2012 с Bluetooth-радио

574.08 BGN 471.00

8 Јадра Octa Core Чист Андроид 6.01 Автомобил DVD Плеер За Мерцедес Benz AClass W169 БКласа W245 2005 до 2012 Со Bluetooth РадиоКЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Оваа единица е најновата СитевоЕдно Дизајн за Мерцедес Benz AClass W169 2005 до 2012 ....

За Mitsubishi ASX 2013~2014-кола Android GPS навигация радио ТЕЛЕВИЗИЯ с DVD плейър, стерео Аудио Видео мултимедийна система
 • Новинка

За Mitsubishi ASX 2013~2014-кола Android GPS навигация радио ТЕЛЕВИЗИЯ с DVD плейър, стерео Аудио Видео мултимедийна система

652.00 BGN 535.00

Автомобил Андроид до 4.0 Автомобил Стерео GPS NAVI In Dash СистемЗа Мицубиши ASX 20132014 годинаСо 3 G WIFI | RAM Меморија 512 MB | i Nand Momery 4 GB | 1080 P HD | 45 W*5 HIFIBluetooth | Музика | Радио со RDS | i Pod | Задна Камера за Полнач | Воланот Контрола За Мицубиши ASX Андроид Радио Стерео Hi Fi DVD Плеер GPS Навигациски Систем Купи Сега! Добиете Бесплатни Подароци во ноември & декември 2014 година = Total Спаси $100 ! 1, SD / ТФ Меморија со Andriod Навигација Софтвер + Мапи на вашата земја...

Topnavi 10.2 Quad Core Android 6.0 Car GPS Navigation for Compass Autoradio Multimedia Audio Stereo, NO DVD In Dash
 • Новинка

Topnavi 10.2 Quad Core Android 6.0 Car GPS Navigation for Compass Autoradio Multimedia Audio Stereo, NO DVD In Dash

BGN 655.98

Информации За ПроизводотГлавниот ПРОЦЕСОР : R16,QuadCore 1.6 GHz фреквенцијаRAM Меморија : DDR3 1 Gi Nand Меморија : 16 GBМеханизам модел : DR28 CМОТОР : MDN3 BL3 LSASVГи собереш на Модел : SFHD860 MCMCU IC : STM8 AH6189Моќ IC модел : TDA7850Bluetooth Modulator : FW3507GPS Modulator : R16Радио Тарнер Модел : TEF6686Декодер IC : Sunpl TВГлавната СистемВидео декодирање перформанси : Сите формат декодирањеОперативен СИСТЕМ : android 6.0.Подигнете Време : Основна апликација за подигање на 16s,многу android апликација за подигање 25sОперација Температура : 20°C +70°CТемпература На Чување : 30°C +80°CРаботата на струјата : Noemal 500 m A @ 4.2 VНапон На Текст : 4.0~4.5 VНоќна Струја : GPSСајтот : што се Зачувани во меморијаМапата Formate Поддршка : Google map онлајн,Sygic,Papago,3 D мапи,итнНови Карактеристики : Suuport радио / cd / bluetooth / за IPOD / IPHONE / SD репродукција додека навигацијаГлас : ДаЕкранотДопир : Капацитивни екран на допирЕкран Резолуција : 1024*600Ѕидот на Хартија : Live wallpaperВлечете ја иконата : ДаUI Интерфејс : 3 D ИнтерфејсЈазикГлавниот Интерфејс Јазик : англиски,руски,француски,германски,шпански,италијански,арапски и др.20 видови на јазикGPS Конзола Јазик : вистинскиот глас и јазикот на екранот зависат од GPS софтвер кога се користиInternat3 G : Поддршка за 3 G WCDMA или преку телефон како WIFI жариштеWIFI : вграденво(изборен)ПрименаДатотеката Движење : Поддршка за копирање и преместување на датотеки меѓу различни складирање медиуми и профилиИзбриши датотека : ДаОгледало линк : : Поддршка за Iphone и Android мобилен телефонИнсталирате Android Апликација од страна на Датотека : ДаГлавни функции : Поддршка даунлоадирајте,инсталирајте и бришење на андроид апликацииДесктоп Апликации : на Времето,во Живо позадинаМетод на внесување : Google,sougou,постојана календар,google преведувач и др.Комуникација : MSN, Skype, Gmail, Twitter, Facebook, QQ, блогови и слично3 D Игри : Растенија, V...

DSP Android 7.1 два Din 7-инчов кола DVD плейър мултимедия A3 2002-2013 Canbus RAM 2G RAM 16G, WIFI, GPS навигация радио FM DSP
 • Новинка

DSP Android 7.1 два Din 7-инчов кола DVD плейър мултимедия A3 2002-2013 Canbus RAM 2G RAM 16G, WIFI, GPS навигация радио FM DSP

522.51 BGN 418.00

Со цел да се задоволат барањето на клиентите, ние изграден Шпанија & Германија & руската магацин за да се елиминира проблемот на царинење и побрзо породување.1...

TOPNAVI 4G + 32GB нов Android 8.0 Octa Core Car PC мултимедиен авто плейър за Porsche Cayenne стерео GPS навигация 2Din 3G не по-DVD
 • Новинка

TOPNAVI 4G + 32GB нов Android 8.0 Octa Core Car PC мултимедиен авто плейър за Porsche Cayenne стерео GPS навигация 2Din 3G не по-DVD

736.00 BGN 626.00

Зграда во мапата бесплатно како подарок во нашата единицаСо цел да се обезбеди дека производот може да се вклопат во вашиот автомобил и,Може ли да ве молиме да ни одговори на неколку прашања, пред да се подготви ред за вас : 1 Може да ве молам да контролната табла слика на вашиот автомобил и го испрати до нас за да се провери?2 Може ли да ни кажете на вашиот автомобил специфичен модел и година?3...

За Toyota Regius Ace 2004~2013-кола Android GPS навигация радио ТЕЛЕВИЗИЯ с DVD плейър, стерео Аудио Видео мултимедийна система
 • Новинка

За Toyota Regius Ace 2004~2013-кола Android GPS навигация радио ТЕЛЕВИЗИЯ с DVD плейър, стерео Аудио Видео мултимедийна система

604.00 BGN 495.00

Автомобил Андроид до 4.0 Автомобил Стерео GPS NAVI In Dash СистемЗа Тојота RegiАце 20042013Со 3 G WIFI | RAM Меморија 512 MB | i Nand Momery 4 GB | 1080 P HD | 45 W*5 HIFIBluetooth | Музика | Радио со RDS | i Pod | Задна Камера за Полнач | Воланот Контрола За Тојота RegiAce Андроид Радио Стерео Hi Fi DVD Плеер GPS Навигациски Систем Купи Сега! Добиете Бесплатни Подароци во ноември & декември 2014 година = Total Спаси $100 ! 1, SD / ТФ Меморија со Andriod Навигација Софтвер + Мапи на вашата земја...

9 Quad Android 6.0 Autoradio Headunit Head Unit стерео автомобилен мултимедиен GPS за VW Volkswagen Magotan Sagitar Caddy Fabia Bora
 • Новинка

9 Quad Android 6.0 Autoradio Headunit Head Unit стерео автомобилен мултимедиен GPS за VW Volkswagen Magotan Sagitar Caddy Fabia Bora

BGN 606.40

Компатибилен Возила : за "Фолксваген" GOLF(MK6)(20092011) / GOLF(MK5)(200309) / POLO(MK5)(201011) / PASSAT(MK7)(201011) / PASSAT(MK6)(200609) / PASSAT CC(200811) / JETTA(200611) / TIGUAN(200711) / TOURAN(200311) / EOS(200611) / SHARAN(201011) / SCIROCCO(200811) / TRANSPORTER(T5)(201011) / CADDY(200412) / AMAROK(201011) / SEATLEON, CUPRA(200510) / Нова Бора / Magotan / sagitar Ако не сте сигурни дали тоа одговара на вашиот автомобил, ве молиме испратете слики на вашиот автомобил е табла за нас за потврдување. Инсталацијата не бара одреден степен на DIY знаење како и сите други во автомобил производи...

За Toyota Belta 2005~2013-кола Android GPS навигация радио ТЕЛЕВИЗИЯ с DVD плейър, стерео Аудио Видео мултимедийна система
 • Новинка

За Toyota Belta 2005~2013-кола Android GPS навигация радио ТЕЛЕВИЗИЯ с DVD плейър, стерео Аудио Видео мултимедийна система

604.00 BGN 495.00

Автомобил Андроид до 4.0 Автомобил Стерео GPS NAVI In Dash СистемЗа Тојота Belta 20052013Со 3 G WIFI | RAM Меморија 512 MB | i Nand Momery 4 GB | 1080 P HD | 45 W*5 HIFIBluetooth | Музика | Радио со RDS | i Pod | Задна Камера за Полнач | Воланот Контрола За Тојота Belta Андроид Радио Стерео Hi Fi DVD Плеер GPS Навигациски Систем Купи Сега! Добиете Бесплатни Подароци во ноември & декември 2014 година = Total Спаси $100 ! 1, SD / ТФ Меморија со Andriod Навигација Софтвер + Мапи на вашата земја...

За Toyota Corolla, Matrix 1999~2003-кола Android GPS навигация радио ТЕЛЕВИЗИЯ с DVD плейър, стерео Аудио Видео мултимедийна система
 • Новинка

За Toyota Corolla, Matrix 1999~2003-кола Android GPS навигация радио ТЕЛЕВИЗИЯ с DVD плейър, стерео Аудио Видео мултимедийна система

604.00 BGN 495.00

Автомобил Андроид до 4.0 Автомобил Стерео GPS NAVI In Dash СистемЗа Toyota Е Корола Матрикс 19992003ти 3 G WIFI | RAM Меморија 512 MB | i Nand Momery 4 GB | 1080 P HD | 45 W*5 HIFIBluetooth | Музика | Радио со RDS | i Pod | Задна Камера за Полнач | Воланот Контрола За Toyota е корола Матрикс Андроид Радио Стерео Hi Fi DVD Плеер GPS Навигациски Систем Купи Сега! Добиете Бесплатни Подароци во ноември & декември 2014&2015 година = Total Спаси $100 ! 1, SD / ТФ Меморија со Andriod Навигација Софтвер + Мапи на вашата земја...

Eunavi 9 инчов сензорен екран quad 2 din Android 6.0 автомобилен радиоприемник за VW PASSAT B7 с WIFI GPS Радио, BT ПОТУПВАНЕ NO CD
 • Новинка

Eunavi 9 инчов сензорен екран quad 2 din Android 6.0 автомобилен радиоприемник за VW PASSAT B7 с WIFI GPS Радио, BT ПОТУПВАНЕ NO CD

488.00 BGN 395.00

Опис на производот : ПРОЦЕСОРОТ : Intel Софија 3 GR Четири ЈадраRAM МЕМОРИЈА : 2 GB DDR3Блиц : EMMC 16 GBПредност : Поголема стабилностПодобрено управување со меморијатаПоголема брзинаМатеријал ДизајнСириус поддршка.Ова е во суштина се дадени основните Сириус функционалност на раководител на единицата, Ако сте го инсталирале Sirius XM SXV300v1...

Чист Android 5.1.1 система автомобилен мултимедиен плейър Авто Радио Авторадио кола DVD плейър стерео за Toyota Highlander 2015
 • Новинка

Чист Android 5.1.1 система автомобилен мултимедиен плейър Авто Радио Авторадио кола DVD плейър стерео за Toyota Highlander 2015

BGN 572.80

Применливи Автомобил и ГодинаЗа Toyota Highlander 2015 2016 ГодинаИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

7 Quad Core Android 6.0 Car Radio DVD GPS Navigation Central Мултимедия за Toyota Terios Cowry Coolbear Kluger Allion Celica
 • Новинка

7 Quad Core Android 6.0 Car Radio DVD GPS Navigation Central Мултимедия за Toyota Terios Cowry Coolbear Kluger Allion Celica

BGN 526.40

Компатибилен Возила : за TOYOTA RAV4 20012008 Camry 20062010 Година е корола 20002006 Vitz / Echo права 20052011 е корола ЕКС 20002006 VIOS 20032010 HILUX 20012011 Terios 20062010 Land Cruiser 100 серија 19982007 PRADO 19962009 Size : 200mm*100mm Ако не сте сигурни дали тоа одговара на вашиот автомобил, ве молиме испратете слики на вашиот автомобил е табла за нас за потврдување. Инсталацијата не бара одреден степен на DIY знаење како и сите други во автомобил производи...

TOPNAVI Android 6.0 2G + 32GB Quad Core 9 Car PC Head Unit стерео за Nissan New Sunny GPS Navigation Auto Player MP3 NO 2Din DVD
 • Новинка

TOPNAVI Android 6.0 2G + 32GB Quad Core 9 Car PC Head Unit стерео за Nissan New Sunny GPS Navigation Auto Player MP3 NO 2Din DVD

514.06 BGN 514.00

Зграда во мапата бесплатно како подарок во нашата единицаСо цел да се обезбеди дека производот може да се вклопат во вашиот автомобил и,Може ли да ве молиме да ни одговори на неколку прашања, пред да се подготви ред за вас : 1 Може да ве молам да контролната табла слика на вашиот автомобил и го испрати до нас за да се провери?2 Може ли да ни кажете на вашиот автомобил специфичен модел и година?3...

Liislee за Hyundai IX35 2010 Android Car стерео Bluetooth GPS навигация плейър мултимедиен аудио, видео, Радио, multi-touch екран
 • Новинка

Liislee за Hyundai IX35 2010 Android Car стерео Bluetooth GPS навигация плейър мултимедиен аудио, видео, Радио, multi-touch екран

666.72 BGN 567.00

Автомобил Аудио Радио Видео Андроид Мултимедијални Навигација GPS CD DVD Плеер Bluetooth За Hyundai IX35 2010 Андроид 6.0 , HD 1024*600 Пиксели , Капацитивни Екран...

За GMC Acadia 2006~2011-кола Android GPS навигация радио ТЕЛЕВИЗИЯ с DVD плейър, стерео Аудио Видео мултимедийна система
 • Новинка

За GMC Acadia 2006~2011-кола Android GPS навигация радио ТЕЛЕВИЗИЯ с DVD плейър, стерео Аудио Видео мултимедийна система

636.00 BGN 522.00

Автомобил Андроид до 4.0 Автомобил Стерео GPS NAVI In Dash СистемЗа GMC Acadia 20062011Со 3 G WIFI | RAM Меморија 512 MB | i Nand Momery 4 GB | 1080 P HD | 45 W*5 HIFIBluetooth | Музика | Радио со RDS | i Pod | Задна Камера за Полнач | Воланот Контрола За GMC Acadia Андроид Радио Стерео Hi Fi DVD Плеер GPS Навигациски Систем Купи Сега! Добиете Бесплатни Подароци во ноември & декември 2014 година = Total Спаси $100 ! 1, SD / ТФ Меморија со Andriod Навигација Софтвер + Мапи на вашата земја...

Topnavi 10.2 Quad Core Android 6.0 Car GPS Navigation for Toyota Levin 2015 Autoradio Multimedia Audio Stereo, NO DVD
 • Новинка

Topnavi 10.2 Quad Core Android 6.0 Car GPS Navigation for Toyota Levin 2015 Autoradio Multimedia Audio Stereo, NO DVD

BGN 607.98

Информации За ПроизводотГлавниот ПРОЦЕСОР : R16,QuadCore 1.6 GHz фреквенцијаRAM Меморија : DDR3 1 Gi Nand Меморија : 16 GBМеханизам модел : DR28 CМОТОР : MDN3 BL3 LSASVГи собереш на Модел : SFHD860 MCMCU IC : STM8 AH6189Моќ IC модел : TDA7850Bluetooth Modulator : FW3507GPS Modulator : R16Радио Тарнер Модел : TEF6686Декодер IC : Sunpl TВГлавната СистемВидео декодирање перформанси : Сите формат декодирањеОперативен СИСТЕМ : android 6.0.Подигнете Време : Основна апликација за подигање на 16s,многу android апликација за подигање 25sОперација Температура : 20°C +70°CТемпература На Чување : 30°C +80°CРаботата на струјата : Noemal 500 m A @ 4.2 VНапон На Текст : 4.0~4.5 VНоќна Струја : GPSСајтот : што се Зачувани во меморијаМапата Formate Поддршка : Google map онлајн,Sygic,Papago,3 D мапи,итнНови Карактеристики : Suuport радио / cd / bluetooth / за IPOD / IPHONE / SD репродукција додека навигацијаГлас : ДаЕкранотДопир : Капацитивни екран на допирЕкран Резолуција : 1024*600Ѕидот на Хартија : Live wallpaperВлечете ја иконата : ДаUI Интерфејс : 3 D ИнтерфејсЈазикГлавниот Интерфејс Јазик : англиски,руски,француски,германски,шпански,италијански,арапски и др.20 видови на јазикGPS Конзола Јазик : вистинскиот глас и јазикот на екранот зависат од GPS софтвер кога се користиInternat3 G : Поддршка за 3 G WCDMA или преку телефон како WIFI жариштеWIFI : вграденво(изборен)ПрименаДатотеката Движење : Поддршка за копирање и преместување на датотеки меѓу различни складирање медиуми и профилиИзбриши датотека : ДаОгледало линк : : Поддршка за Iphone и Android мобилен телефонИнсталирате Android Апликација од страна на Датотека : ДаГлавни функции : Поддршка даунлоадирајте,инсталирајте и бришење на андроид апликацииДесктоп Апликации : на Времето,во Живо позадинаМетод на внесување : Google,sougou,постојана календар,google преведувач и др.Комуникација : MSN, Skype, Gmail, Twitter, Facebook, QQ, блогови и слично3 D Игри : Растенија, V...

Quad Core Pure Android 6.0 Car Multimedia Player Car PC Tablet Single 1din 7 GPS Navigation Car Стерео Радио Bluetooth
 • Новинка

Quad Core Pure Android 6.0 Car Multimedia Player Car PC Tablet Single 1din 7 GPS Navigation Car Стерео Радио Bluetooth

BGN 355.52

2 GB RAM меморија еден 1din 7inch екран осетлив на допир 4 G WIFI Андроид 6.0 Автомобил GPS FM Стерео Радио главата единица Media Player BT USB, SD RDS SWC МИКРОФОН Андроид 6.0 Quad Core 16 G Флеш 1024*600 Екран Опис на Производот 1.Работи чисто андроид 6.0 OS една системот, Quad Core 1024*600 Резолуција 2.Андроид телефон прикажување од страна на USB и Airplay за i Phone 6 / 6 плус / 5 / 5В / 5 3.Bulitво Wi Fi, Поддршка за 3 G / жариште Wifi споделување на мрежа од вашиот телефон 4.Поддршка 3 G WCDMA Sim Картичка за 3 G Dongle, 5.Поддршка Црвеното и Зеленото Копче Светлина за да одговара на вашиот автомобил...

8-инчов екран, Android 6.0 автомобилната навигация GPS система стерео медии Авто радио DVD плейър забавление за Mitsubishi Outlander
 • Новинка

8-инчов екран, Android 6.0 автомобилната навигация GPS система стерео медии Авто радио DVD плейър забавление за Mitsubishi Outlander

BGN 713.60

Применливи Автомобил и Година : За Мицубиши Outlander(20122015)Со DVD Player (8 инчен Екран)Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Youmecity Android 7.1 2 DIN Corolla, Camry, RAV4 Car DVD GPS за Toyota Terios Yaris Old fortuner радио, wifi капацитивен 1024*600
 • Новинка

Youmecity Android 7.1 2 DIN Corolla, Camry, RAV4 Car DVD GPS за Toyota Terios Yaris Old fortuner радио, wifi капацитивен 1024*600

640.00 BGN 365.00

Големина : 200*100mm+ За Тојота ISO кабел Важно : јас не препорачувам овој специфичен модел на сопствениците на пред2004 година за toyotas ISO кабел ќе не одговара без многу пила, мелничката, и сечење...

Yessun за Chevrolet AVEO 2011~ Android мултимедиен плейър система за стерео радио GPS навигационни системи, Аудио и Видео
 • Новинка

Yessun за Chevrolet AVEO 2011~ Android мултимедиен плейър система за стерео радио GPS навигационни системи, Аудио и Видео

846.40 BGN 719.00

Автомобил Андроид Медиуми Систем за Навигација Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За ChevroletAVEO 2011~2016 годинаОдговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание...

YESSUN Android Car Navigation GPS за Kia Optima / K5 2012~ аудио видео HD сензорен екран стерео мултимедиен плейър, без CD / DVD
 • Новинка

YESSUN Android Car Navigation GPS за Kia Optima / K5 2012~ аудио видео HD сензорен екран стерео мултимедиен плейър, без CD / DVD

748.80 BGN 636.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Киа Оптима / K5 2012~2016 Година Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...