9 инчов Android 5.1 кола DVD плейър GPS навигационна система, мултимедия и стерео аудио видео за Toyota Land Crusier 2012 2013 2014 2015

9 инчов Android 5.1 кола DVD плейър GPS навигационна система, мултимедия и стерео аудио видео за Toyota Land Crusier 2012 2013 2014 2015

BGN 638.40

Брой продукти


Применливи Автомобил и Година
За Toyota Land Cruiser
(9-инчен Екран)
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.


Подробности

На езика на osd:
специална функция:
Поддръжка на управление на волана колело, функцията за Wi-Fi,вграден високоговорител/микрофон,поддръжка на 3G мрежи,поддръжка на Can-шина
Изходна Мощност:
4X45 W
Формат На Цифрови Носители:
JPEG, DVD-R/RW, CD, WMA, Mp3, DVD-RAM, Mp4, Video CD
специални характеристики:
Зарядно устройство, телевизор, мобилен телефон,MP3-плейър, CD-плейър, FM-предавател, вграден GPS, Радио-тунер, Bluetooth, сензорен екран
Din:
Двоен Din
Вид На Материала:
Пластмаса И Метал
За Марки Автомобили / Модели:
Тойота
Land Cruiser-Година На Производство:
2014,2013,2015
търговска марка:
Астровинд
ОВЕН:
1G
Размер На Дисплея:
9
Размер На Елемента:
42X26X35CM
Тегло На Продукта:
5kg
Максимална Външна Памет:
64 грама
Операционна Система:
Android
ЦИГАНИ:
16 грама
Модел На Toyota:
Land Cruiser
Името На Модела:
КЛД-9009
Разделителна способност:
1024х600
Напрежение:
12V
Интерфейс:
AV in / out, USB
Етеричните играта:
Поддръжка
AV In / Out:
Поддръжка
Операционна Система:
система android 5.1.1
Настаняване:
В Тире

Избор на купувачи

Topnavi 7 четириядрен Android 6.0 автомобилен GPS за Mitsubishi Universal 2Din 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015,няма DVD
 • Новинка

Topnavi 7 четириядрен Android 6.0 автомобилен GPS за Mitsubishi Universal 2Din 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015,няма DVD

BGN 590.40

Информации За ПроизводотГлавниот ПРОЦЕСОР : R16,QuadCore 1.6 GHz фреквенцијаRAM Меморија : DDR3 1 Gi Nand Меморија : 16 GBМеханизам модел : DR28 CМОТОР : MDN3 BL3 LSASVГи собереш на Модел : SFHD860 MCMCU IC : STM8 AH6189Моќ IC модел : TDA7850Bluetooth Modulator : FW3507GPS Modulator : R16Радио Тарнер Модел : TEF6686Декодер IC : Sunpl TВГлавната СистемВидео декодирање перформанси : Сите формат декодирањеОперативен СИСТЕМ : android 6.0.Подигнете Време : Основна апликација за подигање на 16s,многу android апликација за подигање 25sОперација Температура : 20°C +70°CТемпература На Чување : 30°C +80°CРаботата на струјата : Noemal 500 m A @ 4.2 VНапон На Текст : 4.0~4.5 VНоќна Струја : GPSСајтот : што се Зачувани во меморијаМапата Formate Поддршка : Google map онлајн,Sygic,Papago,3 D мапи,итнНови Карактеристики : Suuport радио / cd / bluetooth / за IPOD / IPHONE / SD репродукција додека навигацијаГлас : ДаЕкранотДопир : Капацитивни екран на допирЕкран Резолуција : 1024*600Ѕидот на Хартија : Live wallpaperВлечете ја иконата : ДаUI Интерфејс : 3 D ИнтерфејсЈазикГлавниот Интерфејс Јазик : англиски,руски,француски,германски,шпански,италијански,арапски и др.20 видови на јазикGPS Конзола Јазик : вистинскиот глас и јазикот на екранот зависат од GPS софтвер кога се користиInternat3 G : Поддршка за 3 G WCDMA или преку телефон како WIFI жариштеWIFI : вграденво(изборен)ПрименаДатотеката Движење : Поддршка за копирање и преместување на датотеки меѓу различни складирање медиуми и профилиИзбриши датотека : ДаОгледало линк : : Поддршка за Iphone и Android мобилен телефонИнсталирате Android Апликација од страна на Датотека : ДаГлавни функции : Поддршка даунлоадирајте,инсталирајте и бришење на андроид апликацииДесктоп Апликации : на Времето,во Живо позадинаМетод на внесување : Google,sougou,постојана календар,google преведувач и др.Комуникација : MSN, Skype, Gmail, Twitter, Facebook, QQ, блогови и слично3 D Игри : Растенија, V...

DSP Android 7.1 два Din 7-инчов кола DVD плейър мултимедия A3 2002-2013 Canbus RAM 2G RAM 16G, WIFI, GPS навигация радио FM DSP
 • Новинка

DSP Android 7.1 два Din 7-инчов кола DVD плейър мултимедия A3 2002-2013 Canbus RAM 2G RAM 16G, WIFI, GPS навигация радио FM DSP

522.51 BGN 418.00

Со цел да се задоволат барањето на клиентите, ние изграден Шпанија & Германија & руската магацин за да се елиминира проблемот на царинење и побрзо породување.1...

TOPNAVI 4G + 32GB нов Android 8.0 Octa Core Car PC мултимедиен авто плейър за Porsche Cayenne стерео GPS навигация 2Din 3G не по-DVD
 • Новинка

TOPNAVI 4G + 32GB нов Android 8.0 Octa Core Car PC мултимедиен авто плейър за Porsche Cayenne стерео GPS навигация 2Din 3G не по-DVD

736.00 BGN 626.00

Зграда во мапата бесплатно како подарок во нашата единицаСо цел да се обезбеди дека производот може да се вклопат во вашиот автомобил и,Може ли да ве молиме да ни одговори на неколку прашања, пред да се подготви ред за вас : 1 Може да ве молам да контролната табла слика на вашиот автомобил и го испрати до нас за да се провери?2 Може ли да ни кажете на вашиот автомобил специфичен модел и година?3...

Liislee за Hyundai IX35 2010 Android Car стерео Bluetooth GPS навигация плейър мултимедиен аудио, видео, Радио, multi-touch екран
 • Новинка

Liislee за Hyundai IX35 2010 Android Car стерео Bluetooth GPS навигация плейър мултимедиен аудио, видео, Радио, multi-touch екран

666.72 BGN 567.00

Автомобил Аудио Радио Видео Андроид Мултимедијални Навигација GPS CD DVD Плеер Bluetooth За Hyundai IX35 2010 Андроид 6.0 , HD 1024*600 Пиксели , Капацитивни Екран...

За Ford Taurus 2008~2010 - кола Android GPS навигация, радио, телевизор, DVD плеър и стерео Аудио Видео мултимедийна система
 • Новинка

За Ford Taurus 2008~2010 - кола Android GPS навигация, радио, телевизор, DVD плеър и стерео Аудио Видео мултимедийна система

668.00 BGN 548.00

Автомобил Андроид до 4.0 Автомобил Стерео GPS NAVI In Dash СистемЗа Ford Бик 20082010Со 3 G WIFI | RAM Меморија 512 MB | i Nand Momery 4 GB | 1080 P HD | 45 W*5 HIFIBluetooth | Музика | Радио со RDS | i Pod | Задна Камера за Полнач | Воланот Контрола На Ford Бик Андроид Радио Стерео Hi Fi DVD Плеер GPS Навигациски Систем Купи Сега! Добиете Бесплатни Подароци во ноември & декември 2014 година = Total Спаси $100 ! 1, SD / ТФ Меморија со Andriod Навигација Софтвер + Мапи на вашата земја...

TOPNAVI Android 6.0 2G + 32GB Quad Core 9 Car PC Head Unit стерео за Nissan New Sunny GPS Navigation Auto Player MP3 NO 2Din DVD
 • Новинка

TOPNAVI Android 6.0 2G + 32GB Quad Core 9 Car PC Head Unit стерео за Nissan New Sunny GPS Navigation Auto Player MP3 NO 2Din DVD

514.06 BGN 514.00

Зграда во мапата бесплатно како подарок во нашата единицаСо цел да се обезбеди дека производот може да се вклопат во вашиот автомобил и,Може ли да ве молиме да ни одговори на неколку прашања, пред да се подготви ред за вас : 1 Може да ве молам да контролната табла слика на вашиот автомобил и го испрати до нас за да се провери?2 Може ли да ни кажете на вашиот автомобил специфичен модел и година?3...

8 двойна 2 DIN DVD-плейър Авто радио GPS навигация за Mazda 3 2010-2013 видео CANbus Bluetooth Авторадио стерео SD аудио
 • Новинка

8 двойна 2 DIN DVD-плейър Авто радио GPS навигация за Mazda 3 2010-2013 видео CANbus Bluetooth Авторадио стерео SD аудио

494.40 BGN 470.00

8" Екран на Допир Посебен Автомобил DVD за Mazda 3 20102013 со Mazda Original User Interface / Изглед и Андроид Огледало Линк за Поддршка & Надворешен Микрофон ПоддршкаИзборни Предмети / Функција Модули : 1...

За Ford Mondeo 2007~2011-кола Android GPS навигация радио ТЕЛЕВИЗИЯ с DVD плейър, стерео Аудио Видео мултимедийна система
 • Новинка

За Ford Mondeo 2007~2011-кола Android GPS навигация радио ТЕЛЕВИЗИЯ с DVD плейър, стерео Аудио Видео мултимедийна система

636.00 BGN 522.00

Автомобил Андроид до 4.0 Автомобил Стерео GPS NAVI In Dash СистемЗа Форд За Mondeo 20072011Со 3 G WIFI | RAM Меморија 512 MB | i Nand Momery 4 GB | 1080 P HD | 45 W*5 HIFIBluetooth | Музика | Радио со RDS | i Pod | Задна Камера за Полнач | Воланот Контрола На Ford За Mondeo Андроид Радио Стерео Hi Fi DVD Плеер GPS Навигациски Систем Купи Сега! Добиете Бесплатни Подароци во ноември & декември 2014 година = Total Спаси $100 ! 1, SD / ТФ Меморија со Andriod Навигација Софтвер + Мапи на вашата земја...

За GMC Acadia 2006~2011-кола Android GPS навигация радио ТЕЛЕВИЗИЯ с DVD плейър, стерео Аудио Видео мултимедийна система
 • Новинка

За GMC Acadia 2006~2011-кола Android GPS навигация радио ТЕЛЕВИЗИЯ с DVD плейър, стерео Аудио Видео мултимедийна система

636.00 BGN 522.00

Автомобил Андроид до 4.0 Автомобил Стерео GPS NAVI In Dash СистемЗа GMC Acadia 20062011Со 3 G WIFI | RAM Меморија 512 MB | i Nand Momery 4 GB | 1080 P HD | 45 W*5 HIFIBluetooth | Музика | Радио со RDS | i Pod | Задна Камера за Полнач | Воланот Контрола За GMC Acadia Андроид Радио Стерео Hi Fi DVD Плеер GPS Навигациски Систем Купи Сега! Добиете Бесплатни Подароци во ноември & декември 2014 година = Total Спаси $100 ! 1, SD / ТФ Меморија со Andriod Навигација Софтвер + Мапи на вашата земја...

Topnavi 10.2 Quad Core Android 6.0 Car GPS Navigation for Compass Autoradio Multimedia Audio Stereo, NO DVD In Dash
 • Новинка

Topnavi 10.2 Quad Core Android 6.0 Car GPS Navigation for Compass Autoradio Multimedia Audio Stereo, NO DVD In Dash

BGN 655.98

Информации За ПроизводотГлавниот ПРОЦЕСОР : R16,QuadCore 1.6 GHz фреквенцијаRAM Меморија : DDR3 1 Gi Nand Меморија : 16 GBМеханизам модел : DR28 CМОТОР : MDN3 BL3 LSASVГи собереш на Модел : SFHD860 MCMCU IC : STM8 AH6189Моќ IC модел : TDA7850Bluetooth Modulator : FW3507GPS Modulator : R16Радио Тарнер Модел : TEF6686Декодер IC : Sunpl TВГлавната СистемВидео декодирање перформанси : Сите формат декодирањеОперативен СИСТЕМ : android 6.0.Подигнете Време : Основна апликација за подигање на 16s,многу android апликација за подигање 25sОперација Температура : 20°C +70°CТемпература На Чување : 30°C +80°CРаботата на струјата : Noemal 500 m A @ 4.2 VНапон На Текст : 4.0~4.5 VНоќна Струја : GPSСајтот : што се Зачувани во меморијаМапата Formate Поддршка : Google map онлајн,Sygic,Papago,3 D мапи,итнНови Карактеристики : Suuport радио / cd / bluetooth / за IPOD / IPHONE / SD репродукција додека навигацијаГлас : ДаЕкранотДопир : Капацитивни екран на допирЕкран Резолуција : 1024*600Ѕидот на Хартија : Live wallpaperВлечете ја иконата : ДаUI Интерфејс : 3 D ИнтерфејсЈазикГлавниот Интерфејс Јазик : англиски,руски,француски,германски,шпански,италијански,арапски и др.20 видови на јазикGPS Конзола Јазик : вистинскиот глас и јазикот на екранот зависат од GPS софтвер кога се користиInternat3 G : Поддршка за 3 G WCDMA или преку телефон како WIFI жариштеWIFI : вграденво(изборен)ПрименаДатотеката Движење : Поддршка за копирање и преместување на датотеки меѓу различни складирање медиуми и профилиИзбриши датотека : ДаОгледало линк : : Поддршка за Iphone и Android мобилен телефонИнсталирате Android Апликација од страна на Датотека : ДаГлавни функции : Поддршка даунлоадирајте,инсталирајте и бришење на андроид апликацииДесктоп Апликации : на Времето,во Живо позадинаМетод на внесување : Google,sougou,постојана календар,google преведувач и др.Комуникација : MSN, Skype, Gmail, Twitter, Facebook, QQ, блогови и слично3 D Игри : Растенија, V...

Liislee за Nissan teana / altima 2013~2014 Android Car стерео Bluetooth GPS навигация DVD плейър, мултимедиен аудио и видео Радио
 • Новинка

Liislee за Nissan teana / altima 2013~2014 Android Car стерео Bluetooth GPS навигация DVD плейър, мултимедиен аудио и видео Радио

666.72 BGN 567.00

Автомобил Аудио Радио Видео Андроид Мултимедијални Навигација GPS CD DVD Плеер Bluetooth За Nissan Teana / Altima 2013~2014 Андроид 6.0 , HD 1024*600 Пиксели , Капацитивни Екран...

8-инчов екран, Android 6.0 автомобилната навигация GPS система стерео медии Авто радио DVD плейър забавление за Mitsubishi Outlander
 • Новинка

8-инчов екран, Android 6.0 автомобилната навигация GPS система стерео медии Авто радио DVD плейър забавление за Mitsubishi Outlander

BGN 713.60

Применливи Автомобил и Година : За Мицубиши Outlander(20122015)Со DVD Player (8 инчен Екран)Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

9 Quad Android 6.0 Autoradio Headunit Head Unit стерео автомобилен мултимедиен GPS за VW Volkswagen Magotan Sagitar Caddy Fabia Bora
 • Новинка

9 Quad Android 6.0 Autoradio Headunit Head Unit стерео автомобилен мултимедиен GPS за VW Volkswagen Magotan Sagitar Caddy Fabia Bora

BGN 606.40

Компатибилен Возила : за "Фолксваген" GOLF(MK6)(20092011) / GOLF(MK5)(200309) / POLO(MK5)(201011) / PASSAT(MK7)(201011) / PASSAT(MK6)(200609) / PASSAT CC(200811) / JETTA(200611) / TIGUAN(200711) / TOURAN(200311) / EOS(200611) / SHARAN(201011) / SCIROCCO(200811) / TRANSPORTER(T5)(201011) / CADDY(200412) / AMAROK(201011) / SEATLEON, CUPRA(200510) / Нова Бора / Magotan / sagitar Ако не сте сигурни дали тоа одговара на вашиот автомобил, ве молиме испратете слики на вашиот автомобил е табла за нас за потврдување. Инсталацијата не бара одреден степен на DIY знаење како и сите други во автомобил производи...

2 Din 7 HD автомобилен мултимедиен плеър, стерео Bluetooth FM радио MP3 MP4, MP5 Аудио-Видео и USB AUX автоэлектрика кола без DVD
 • Новинка

2 Din 7 HD автомобилен мултимедиен плеър, стерео Bluetooth FM радио MP3 MP4, MP5 Аудио-Видео и USB AUX автоэлектрика кола без DVD

104.26 BGN 78.00

Општи Карактеристики : 7 инчен дигитални TFT Екран на Допир Со ТФКартичка Слот,Со USB 2.0 порт 1080 P видео Формат Ставка Опис : Поддршка на Аудио плејбекот формат на MP3 / WMA / WAV / MKV / FLAC / OGG / МАЈМУН Поддршка за Видео репродукција формат на РМ / RMVB / VOB / DAT / MP1 / MP2 / DIVX / XVID / MP4 / H263 / H264 / FLV / 3 GP / SWF / AVI / ASF / MJPEG ект MOSFET засилувач : 45 w x 4 Максимална излезна FM Опсег : 87.5 MHz108.00 MHz (Европа), Стерео електронски тјунер, скенирање & продавница станици автоматски Со Далечински Управувач Поддржува Воланот Контрола Моќисклучување со автомеморија функција под радио или ТФ / USB mode Часовна Функција го исклучите Функцијата Bluetooth Функцијата Бас & Treble,L & R канал стабилизатор ПОМОШЕН ВО Функција ТркалатаВидете камера Функција Видео влез Функција (ЗА ЗАДНИТЕ ВИДИТЕ КАМЕРА!) Телото е инсталација големина на (mm) : 178(ширина)*100(висина)*56(длабочина) Точка Тежина : 0.68 KG Љубезно внимание : Ова е радио за автомобил не ИЗГРАДЕНА ВО и вклучуваат било Мемориската картичка или на SDкартичката внатре...

За Mercury Monterey 2004~2007-кола Android GPS навигация радио ТЕЛЕВИЗИЯ с DVD плейър, стерео Аудио Видео мултимедийна система
 • Новинка

За Mercury Monterey 2004~2007-кола Android GPS навигация радио ТЕЛЕВИЗИЯ с DVD плейър, стерео Аудио Видео мултимедийна система

668.00 BGN 548.00

Автомобил Андроид до 4.0 Автомобил Стерео GPS NAVI In Dash СистемЗа Живата Монтереј Од 2004 До 2007 ГодинаСо 3 G WIFI | RAM Меморија 512 MB | i Nand Momery 4 GB | 1080 P HD | 45 W*5 HIFIBluetooth | Музика | Радио со RDS | i Pod | Задна Камера за Полнач | Воланот Контрола За Живата Монтереј Андроид Радио Стерео Hi Fi DVD Плеер GPS Навигациски Систем Купи Сега! Добиете Бесплатни Подароци во ноември & декември 2014 година = Total Спаси $100 ! 1, SD / ТФ Меморија со Andriod Навигација Софтвер + Мапи на вашата земја...

7 Quad Android 6.0 Car Radio DVD GPS Navigation Central Мултимедия за Toyota Service виртуални оператори Vits Vela Majority Matrix Meryem Rush
 • Новинка

7 Quad Android 6.0 Car Radio DVD GPS Navigation Central Мултимедия за Toyota Service виртуални оператори Vits Vela Majority Matrix Meryem Rush

BGN 526.40

Компатибилен Возила : за TOYOTA RAV4 20012008 Camry 20062010 Година е корола 20002006 Vitz / Echo права 20052011 е корола ЕКС 20002006 VIOS 20032010 HILUX 20012011 Terios 20062010 Land Cruiser 100 серија 19982007 PRADO 19962009 Size : 200mm*100mm Ако не сте сигурни дали тоа одговара на вашиот автомобил, ве молиме испратете слики на вашиот автомобил е табла за нас за потврдување. Инсталацијата не бара одреден степен на DIY знаење како и сите други во автомобил производи...

8 ядра Octa Core Pure Android 6.01 кола DVD плеър за Mercedes Benz A-Class W169, B-Class W245 2005-2012 с Bluetooth-радио
 • Новинка

8 ядра Octa Core Pure Android 6.01 кола DVD плеър за Mercedes Benz A-Class W169, B-Class W245 2005-2012 с Bluetooth-радио

574.08 BGN 471.00

8 Јадра Octa Core Чист Андроид 6.01 Автомобил DVD Плеер За Мерцедес Benz AClass W169 БКласа W245 2005 до 2012 Со Bluetooth РадиоКЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Оваа единица е најновата СитевоЕдно Дизајн за Мерцедес Benz AClass W169 2005 до 2012 ....

Eunavi 9 инчов сензорен екран quad 2 din Android 6.0 автомобилен радиоприемник за VW PASSAT B7 с WIFI GPS Радио, BT ПОТУПВАНЕ NO CD
 • Новинка

Eunavi 9 инчов сензорен екран quad 2 din Android 6.0 автомобилен радиоприемник за VW PASSAT B7 с WIFI GPS Радио, BT ПОТУПВАНЕ NO CD

488.00 BGN 395.00

Опис на производот : ПРОЦЕСОРОТ : Intel Софија 3 GR Четири ЈадраRAM МЕМОРИЈА : 2 GB DDR3Блиц : EMMC 16 GBПредност : Поголема стабилностПодобрено управување со меморијатаПоголема брзинаМатеријал ДизајнСириус поддршка.Ова е во суштина се дадени основните Сириус функционалност на раководител на единицата, Ако сте го инсталирале Sirius XM SXV300v1...

Ouchuangbo android 7.1 автомобилен gps navi стерео, за да Benz SL R230 SL500 с радио, wifi, dvd плейър 1080P видео 2G RAM
 • Новинка

Ouchuangbo android 7.1 автомобилен gps navi стерео, за да Benz SL R230 SL500 с радио, wifi, dvd плейър 1080P видео 2G RAM

BGN 636.80

Клучни Функции : Андроид .1 7 + изгради во Wi Fi+3 G(треба да се купат 3 G модем) + GPS Навигација( Слободен Мапата ) + Поддршка DVR(изборен) + Радио + Bluetooth Телефон + USB + 1080 P + HD Капацитивни Екран на Допир + 4 core +ПОМОШЕН +огледало линкСпецијален потсетник:1.Купувачот царинската ќе полнење на тарифни во пропорција.Купувачот треба да се обрне тарифи...

Четириядрен процесор Cortex A9 1.6 GHz, Android 6.0 PC кола DVD плейър за Ford Focus Smax Mondeo с GPS навигация стерео Радио Canbus
 • Новинка

Четириядрен процесор Cortex A9 1.6 GHz, Android 6.0 PC кола DVD плейър за Ford Focus Smax Mondeo с GPS навигация стерео Радио Canbus

419.04 BGN 335.00

За превозот : За русија клиент, ве молиме изберете ние испрати пони, 90% од гостите ќе пристигне во 1520 дена, далечинскиот мапата ќе пристигне 38 дена За клиенти од европските земји, Продавачот за испорака метод, ние испрати купи DHL или fex За корисниците од нов зеланд и австралија, ние се однесуваат : Dpex...