Регулируем По Височина Ремонт На Автомобили Табуретка Моторна Ремонт На Табуретка Хидравлично Седалка За Лозя С Рафтове За Инструменти

Регулируем По Височина Ремонт На Автомобили Табуретка Моторна Ремонт На Табуретка Хидравлично Седалка За Лозя С Рафтове За Инструменти

BGN 185.60

Брой продукти


Висина Прилагодливи Поправка На Автомобил Столче Моторни Поправка Работа Столче Со Алатка Полица
Алатка полица дијаметар : 38 CM
Висина од врата : 3.5 СМ
Макс висина : 56 CM
Min висина : 42 CM
Капацитет : 150 Kg
Големина на тркало : 2.5 Инчен
дебелината на перница : 5 CM


Подробности

Тип Елемент:
Инструменти За Ремонт На Гуми
специални характеристики:
С Чекмедже, Рафт За Инструменти
търговска марка:
ОБРК
Вид На Материала:
стол
Обем Стоки:
Червен
Тегло На Продукта:
0.8kg

Избор на купувачи

1 бр. / лот такси Led авто Ремонт на автомобили предното стъкло на кабината led лампи знак на синя led предното стъкло на таксито лампата 12 в ба
 • Новинка

1 бр. / лот такси Led авто Ремонт на автомобили предното стъкло на кабината led лампи знак на синя led предното стъкло на таксито лампата 12 в ба

4.29 BGN 3.00

Превозот И Предадете 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Подготовка на Време : ние треба 510 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден...

Най-добрият OBDMATE OM500 JOBD EOBD Car Code Reader Scan Tool OBDII OBD2 OM500 Auto Diagnostic-tool OBD 2 II диагностичен скенер инструмент
 • Новинка

Най-добрият OBDMATE OM500 JOBD EOBD Car Code Reader Scan Tool OBDII OBD2 OM500 Auto Diagnostic-tool OBD 2 II диагностичен скенер инструмент

94.40 BGN 88.00

Најдобрите OBD2 OBDMATE OM500 JOBD OBDII Код Читач Автомобил Скенирање алатка EOBD OBD2 автомобил Дијагностички алатка OM500 obd 2 скенерOBDMATE OM500 obd2 скенер особини и Функции : Работи на сите по 1996 OBD II во согласност НАС, Европски и Азиски возилаЛесно се утврдува причината за Check Engine Светлина ( МИЛИ)Исклучете Check Engine Светлина (МИЛИ) и јасно кодовиСофтвер upgradeable преку стандарден USB кабелПоддржува МОЖЕ да (Контролер Area Network), сите други тековни JOBD и OBDII / EOBD протоколи и со читање и бришење DTCВо согласност со OBDII 16 PIN ТОЈОТАХОНДАDAIHATSUМИЦУБИШИMAZDANISSANSUZUKIСУБАРУСофтвер upgradeable преку интернетOBDMATE OM500 Други особини и Бенефиции : (1).Smart 8 Линија Екранот 128 x 64 лесензачитање позадинско осветлување на LCD дисплеј со прилагодливи разлика(2).Лесен за користење четирикопче операција (НАГОРЕ,НАДОЛУ,ВЛЕГУВААТ,излегуваат)(3).CE, FCC, Ro HS сертификација(4).Една Година ГаранцијаOBDMATE OM500 Пакет Листата : 1pc x OBDMATE OM500 JOBD Код Читач главната единица1pc x Упатство1pc x USB кабел за ажурирање1pc x футрола

2017 за MB car and truck diagnostic tools MB SD Connect C5 ssd v2017. 12 + super mb star c5 wifi + d630 лаптоп готов за работа
 • Новинка

2017 за MB car and truck diagnostic tools MB SD Connect C5 ssd v2017. 12 + super mb star c5 wifi + d630 лаптоп готов за работа

1176.00 BGN 1117.00

2017 за mb автомобил и камион дијагностички алатки MB SD Поврзете c5 ssd v2017.12 + супер mb ѕвезда c5 wifi + d630 лаптоп подготвени да работат MB SD Поврзете Компактен 5 Ѕвезда Дијагноза со WIFI за Автомобили и Камиони МултиLangauge, тоа е само компатибилна со sd c4 софтвер...

STARPAD за аксесоари, гуми гуми changer машина по-голям цилиндър
 • Новинка

STARPAD за аксесоари, гуми гуми changer машина по-голям цилиндър

BGN 124.80

Во однос на хроматските аберации и димензија за грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.Во однос на пакување : ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот на безбедноста зависи од различни стоки.Благодарам многу.Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија...

95% нов Toughbook CF 19-високо качество на CF19 CF-19 диагностика на лаптоп с 2 GB оперативна памет
 • Новинка

95% нов Toughbook CF 19-високо качество на CF19 CF-19 диагностика на лаптоп с 2 GB оперативна памет

BGN 304.00

Tough Book СП19 Лаптоп За Panasonic Воена Стабилна PC Pana sonic Toughbook СП19 ,Toughbook 19, Toughbook На Tough Book СП19 е многу посебни лаптоп навистина – тоа ви овозможува да работат речиси насекаде, во речиси било какви услови...

2018 Best OBD 2 Autoscanner OBD2 Scanner KONNWEI KW850 Full ODB2 Scanner поддържа множество езици ODB 2 Auto Diagnostic Scanner
 • Новинка

2018 Best OBD 2 Autoscanner OBD2 Scanner KONNWEI KW850 Full ODB2 Scanner поддържа множество езици ODB 2 Auto Diagnostic Scanner

125.98 BGN 101.00

2018 Најдобри OBD 2 Autoscanner OBD2 Скенер KONNWEI KW850 Целосна ODB2 Скенер Поддржува Повеќе јазици ODB 2 Авто Дијагностички СкенерЦел на KW850, ние ќе ви ја испратиме бесплатно на Батеријата Тестер или Гума Мерач Метар како подарок заедно !KW850 Краток Опис На KONNWEI KW850 OBD2 / EOBD / МОЖЕ да Автомобил Дијагностички Скенер ги поддржува сите 10 OBDII тест режими на сите OBDII во согласност возила за комплетна дијагноза...

Преносим валяк за уплътняване на автомобилни гуми метален инструмент за ремонт на автомобилни гуми с гумена дръжка автомобилни аксесоари
 • Новинка

Преносим валяк за уплътняване на автомобилни гуми метален инструмент за ремонт на автомобилни гуми с гумена дръжка автомобилни аксесоари

5.09 BGN 5.00

Спецификација : Нето Тежина : околу 123 gБруто Тежина : околу 127 gГолемина : прибл 188 X 38.5 X 26 mm / 7.4 X 1.52 X 1.02Ролери Дијаметар : 38.5 mmРолери Дебелина : 7 mmМатеријал : Метал + ГумаПритисни на воздухот од јазот меѓу гумата и поправка на филмот да го добиете најдоброто поправка.1 X Гуми Поправка Алатка1...

VAG UDS K+CAN цветен LCD дисплей професионален автомобилен инструмент за диагностика четене скенер автоматична Диагностика V802
 • Новинка

VAG UDS K+CAN цветен LCD дисплей професионален автомобилен инструмент за диагностика четене скенер автоматична Диагностика V802

159.97 BGN 130.00

Најновата Надградба LCD Дисплеј ВЕЧЕРА VAG UDS К+МОЖЕ да Дијагностички Алатка OBDII Код Читач, дијагностички скенер СКЕНИРАЊЕ АЛАТКА за "ФОЛКСВАГЕН" / СЕДИШТЕ / "ШКОДА"Руската Јазици Нови Пристигнување!Четири причини да ги изберат V802 : 1...

STARPAD за оф-роуд аксесоари за мотоциклети, ATV ATV high season карбуратор в един универсален и един маслен клапан превключвател два
 • Новинка

STARPAD за оф-роуд аксесоари за мотоциклети, ATV ATV high season карбуратор в един универсален и един маслен клапан превключвател два

BGN 12.80

Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

За Autel MaxiScan MS309 CAN-BUS OBDII / EOBD Code Reader може да определи светлина на двигателя MIL, ясна кодове и монитори нулиране
 • Новинка

За Autel MaxiScan MS309 CAN-BUS OBDII / EOBD Code Reader може да определи светлина на двигателя MIL, ясна кодове и монитори нулиране

56.00 BGN 44.00

За Autel Maxi Scan MS309 МОЖЕ даАВТОБУС OBDII / EOBD Код Читач Може да се Утврди Моторот Светлината МИЛИ,Јасно Кодови И Ресетирање на Набљудувачите Оваа Maxi Scan MS309 МОЖЕ да OBD II / EOBD Код Читач обезбедува лесен и брз пристап до Дијагностички Проблеми Код испратите нивните дефиниции на сите OBD II во согласност возила се продаваат во светот уште од 1996 година...

22 мм, сензора за кислород гнездо 1/2 който има кола инструмент за премахване на инсталация
 • Новинка

22 мм, сензора за кислород гнездо 1/2 който има кола инструмент за премахване на инсталация

BGN 21.10

1 / 2" дР Кислород Сензор Штекер Кислород Сензор Влијание Штекер 22mmПогоден за загрева и unheated кислород сензори.1 / 2" вози 22mm кислород сензор socketДиск : 3 / 8"Големина : 22mmOpenning Големина : 17mm / 8ммДолжина (mm) : 90

STARPAD за ръчно домкрата rocker / сгъваема коляно / ножничный крик rocker / универсален крик waving на едро Безплатна доставка
 • Новинка

STARPAD за ръчно домкрата rocker / сгъваема коляно / ножничный крик rocker / универсален крик waving на едро Безплатна доставка

BGN 19.20

Во однос на хроматските аберации и димензија за грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.Во однос на пакување : ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот на безбедноста зависи од различни стоки.Благодарам многу.Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија...

Първоначалното стартиране на Golo M-Diag Lite PLUS диагностичен инструмент за IOS, Android, вграден Bluetooth OBDII Batter than X431 IDIAG Easydiag
 • Новинка

Първоначалното стартиране на Golo M-Diag Lite PLUS диагностичен инструмент за IOS, Android, вграден Bluetooth OBDII Batter than X431 IDIAG Easydiag

BGN 318.40

Оригиналниот Започне МDiag Лајт за IOS Android Вграден Bluetooth OBDIIЗабелешка : Сега Mdiag е надвор од акциите, тоа ќе се врати до Средината на јуни, па ако не можат да чекаат, немојте да се направи нарачка!Топ 6 Причини да Се Започне МDiag Лајт : 1...