Черен рицар професионален 7-инчов ножици за коса, фризьорски салон фризьорски ножици за подстригване на домашни любимци ножици лилаво стил

Черен рицар професионален 7-инчов ножици за коса, фризьорски салон фризьорски ножици за подстригване на домашни любимци ножици лилаво стил

BGN 17.00
-11 %
BGN 19.20

Брой продукти


Функција :
Големина : 7 инчен
Сите ножици логото може да се прилагоди,додека испратите вашето лого датотека за нас, ние може да се направи на логото сакате.
Пакетот вклучува :
1 Buc=1 Ножици За Сечење
Или 1 Buc Додадете Случај(како на сликата покажува)
Високо-квалитетни нерѓосувачки челик ножици одговараат на тоа ќе се постигне вашиот сон да стане професионален фризер! Даде намали удира / чистење, фризер, исто така, се препорачува употреба овој костим. Одговараат за Салонот берберот или Семејна употреба .


Подробности

Тип Елемент:
Ножици За Коса
Размер:
7 inch
Материал На Острието:
неръждаема стомана
Тип:
режещи ножици
Тип Неръждаема Стомана:
6cr13
Материал Дръжка:
неръждаема стомана
търговска марка:
ZY
обща дължина:
19
Номер На Модела:
BK045
HRC:
58

Избор на купувачи

Червен Get down to гнидав пясъчен Lice Comb Nit Free Kids Hair Rid Headlice stainless steel Metal Teeth remove NIT brush with bag
 • Новинка

Червен Get down to гнидав пясъчен Lice Comb Nit Free Kids Hair Rid Headlice stainless steel Metal Teeth remove NIT brush with bag

BGN 15.12

Нерѓосувачки Челик микро Линискиот Вошките на коса и чешел, најефикасен чешел на пазарот.Без штетни хемикалии На Nit Слободни Терминатор може да се користи Повеќе пати да се третираат целото семејствоНа водоотпорен перница во прилог за лесно се носат во текотПакет : 1 КОМПЈУТЕР чешел за вошки + 1 КОМПЈУТЕР водоотпорен перницаБоја : чешел за вошки во Црвено, торба во Сива бојаИсто така, ја прифати најголемиот дел наредби и добредојде препродавачи.Ако купувате 10 PCS и повеќе ние ќе брод надвор на стоки преку DHL или UPS...

Зелен Get down to гнидав пясъчен Lice Comb Nit Free Kids Hair Rid Headlice Stainless steel Metal Teeth remove nit brush with bag
 • Новинка

Зелен Get down to гнидав пясъчен Lice Comb Nit Free Kids Hair Rid Headlice Stainless steel Metal Teeth remove nit brush with bag

BGN 10.32

Нерѓосувачки Челик микро Линискиот Вошките на коса и чешел, најефикасен чешел на пазарот.Без штетни хемикалии На Nit Слободни Терминатор може да се користи Повеќе пати да се третираат целото семејствоНа водоотпорен перница во прилог за лесно се носат во текотПакет : 1 КОМПЈУТЕР чешел за вошки + 1 КОМПЈУТЕР водоотпорен перницаБоја : чешел за вошки во зелено, торба во Сива бојаИсто така, ја прифати најголемиот дел наредби и добредојде препродавачи.Ако купувате 10 PCS и повеќе ние ќе брод надвор на стоки преку DHL или UPS...

Purple Dragon 8 инча професионално подстригване на коса-ножици сини кристали фризьорски салон фризьорски салон фризьорски салон фризьор фризьорски ножици за коса
 • Новинка

Purple Dragon 8 инча професионално подстригване на коса-ножици сини кристали фризьорски салон фризьорски салон фризьорски салон фризьор фризьорски ножици за коса

66.72 BGN 47.00

Големина : 8 инчен · јапонија врвот 9 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Професионални домашно милениче се намали, трајни, прецизната изработка, острината е добра, особено употребата на мраз калциниран...

1бр натурален праскова дърво четка за коса резба антистатични масаж на здравеопазването гребени на високо качество на гребен и четка за коса професионален
 • Новинка

1бр натурален праскова дърво четка за коса резба антистатични масаж на здравеопазването гребени на високо качество на гребен и четка за коса професионален

2.40 BGN 2.00

1 Pc Природни Праска Дрво Коса Четка Резба Antistatic Масажа Здравствена Заштита Чешли Високо Квалитетен чешел косата професионална четкаПакување : 1 PC * четка косата1.Прирачник за мерење на големината, не може да биде 12cm грешка, е нормална ситуација...

Автоматично Маши За Коса Керамични Косата Парна Извиване На Професионална Маша Пръчка Грижа За Косата Инструменти За Полагане На Магически Стайлър За Коса Пръчка
 • Новинка

Автоматично Маши За Коса Керамични Косата Парна Извиване На Професионална Маша Пръчка Грижа За Косата Инструменти За Полагане На Магически Стайлър За Коса Пръчка

68.30 BGN 48.00

Карактеристики1.Керамички лекување кутија може да се направи кадрава влакната се чувствуваат мазни2.Слободно поставете време(1515seconds) да се создаде различни ефекти на кадрици3.Слободно поставете температура (160 °C230 °C),така што кадрава коса е потрајни4.Усвојување на врвот брзина систем за греење,моќни и брзи греење,навивам влакната по само неколку секунди5.Една насока и природна насока два вида на кадрици за контрола на насоката (десно / лево / auto)6.Погоден за различни должини на косата7.Заврши греење настава8.Ако prdoducts е континуиран неработењето,таа автоматски ќе се исклучи по 72 минути9.Супердолго 360 степени слободни rota

100 бр 4,5 см, сребърни щипки за коса алигатор
 • Новинка

100 бр 4,5 см, сребърни щипки за коса алигатор

BGN 5.95

Употреба во Косата, Attatch Цвет за Цветот девојки коса Користите во вашиот Занает Проекти Употреба во Косата, Attatch Цвет за Цветот девојки косаГо користите во вашиот Занает ПроектиБоја : Сребренаколичина : 100 PCSдолжина : 4.5 cmПакет Содржина : 100 pcsx Alligator КлиповиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

80 бр. / компл. Направи си САМ студена завивка прът фризьорски салон валяк Кърлинг извиване стяга ластика за коса, фризьорски салон производител на инструмент за под?
 • Новинка

80 бр. / компл. Направи си САМ студена завивка прът фризьорски салон валяк Кърлинг извиване стяга ластика за коса, фризьорски салон производител на инструмент за под?

26.22 BGN 17.00

80pcs / set DIY Ладно Перм Род Салон Коса со Ролери Виткање Curler Гумени Бендот Коса Клип Фризерски Создателот Стил АлаткаКарактеристики : Висок квалитет, издржливи;Сува коса и влажна коса може да се користи;Лесен за ракување и лесно да се користат;Се применува за професионални салон и семејна употреба;Спецификации : Боја : Портокал + ЗеленаМатеријал : пластикаПроизвод големина : #1 : за 9 X0.8cm / 3.54 X0.31"#2 : за 9 X1cm / 3.54 X0.39"#3 : за 9 X1.2cm / 3.54 X0.47"#4 : за 9 X1.4cm / 3.54 X0.55"#5 : за 9 X1.6cm / 3.54 X0.63"#6 : за 9 X1.8cm / 3.54 X0.71"#7 : за 9 X2cm / 3.54 X0.79"#8 : за 9 X2.2cm / 3.54 X0.87"Количина : 10pcs / големина(8 големини, 80pcs)Како да го користите : 1, се Земаат во правилна количина на коса, од точка на косата почне ликвидација на curler.2, ќе се Применуваат перм доза на завиткан коса, според инструкциите на прирачникот.3, Греење со греење капа...

нов професионален Япония 440c 6 инча двойно ножица за изтъняване на косата, грим прическа горещи ножици фризьорски инструменти за фризьорски ножици,
 • Новинка

нов професионален Япония 440c 6 инча двойно ножица за изтъняване на косата, грим прическа горещи ножици фризьорски инструменти за фризьорски ножици,

15.97 BGN 14.00

нови професионални Jpan 440c 6 инчен Двојна Чистење намали коса ножици фризура режа clipper топла shears сечење берберот алатки фризерски ножициМатеријал : Јапонија 440c 6cr13 Цврстина челик : 62 HRC Тип : Чистење режа Големина : 6 инчен Должина : и 17,5 смНе вклучува торба, ако сакате да се купи вреќа, ве молиме кликнете на ...

10шт професионални гребени за коса комплекти салон фризьорски гребен, четка антистатична четка за коса грижа за косата инструменти за полагане на комплект за коса -
 • Новинка

10шт професионални гребени за коса комплекти салон фризьорски гребен, четка антистатична четка за коса грижа за косата инструменти за полагане на комплект за коса -

6.75 BGN 6.00

10pcs Професионални Коса Чешли Колекции Салон Берберот Чешел Четки Антистатички Hairbrush за Нега на Коса Стил Алатки Поставени Комплет за КосаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Про Салон Косата Фризерски Пластични Barbers Четка Чешли Поставите Боја : Црна Материјал : Пластични Количина : 1 сет (10pcs) Пакетот вклучува : 1 x Set чешли (10pcs)Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

ТОП полезни жени момиче обем вмъкване шнола за коса Бампиты bouffant опашката гребен за коса стил от производител лента за глава лента за коса-аксесоари
 • Новинка

ТОП полезни жени момиче обем вмъкване шнола за коса Бампиты bouffant опашката гребен за коса стил от производител лента за глава лента за коса-аксесоари

1.68 BGN 1.00

Опис : Совршен објектот да DIY стилови на косатаLeavein, самогрчевито држејќи се скриени инсерти кои создаваат совршен волумен во секое време.Добиете целосна волуменот на косата, и се оди од стан до прекрасен во исто секунди.Се чувствуваат сигурни и убава во секунди.Удобен и лесен за користење, лесен и лесно да се носат.Економски, чини помалку отколку еден патување до вашиот салонБоја : црно кафеПакет Се Вклучени : 1 * косата bouffant вметнете клип

79 бр./компл. ластични ленти за коса ширити аксесоари превръзки поничка щипки за коса, За жени дъвка еластично пръстен за коса на кок производителите Родословни
 • Новинка

79 бр./компл. ластични ленти за коса ширити аксесоари превръзки поничка щипки за коса, За жени дъвка еластично пръстен за коса на кок производителите Родословни

7.78 BGN 6.00

modname=ckeditor79 Pcs / Постави Еластична венчиња Плетење Додатоци Headbands Крофна Косата Клипови за Жените, Џвакање гума за џвакање Коса Прстен Пунџа Одлуки HairpinОпис : 100% сосема нов и висок квалитетбоја : како на сликата шоуПредмет : DIY коса stying алаткиPackge Вклучуваат : 79pcs(како на сликата прикажани)Време на испорака Забелешка : Ако не ја прими стоката во рамките на испорака датум, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака...

Нов дизайн в лилаво бижу 7 инча фризьорски ножици кран дръжка фризьор професионален инструмент за оформяне на косата най-високо качество салон
 • Новинка

Нов дизайн в лилаво бижу 7 инча фризьорски ножици кран дръжка фризьор професионален инструмент за оформяне на косата най-високо качество салон

40.00 BGN 37.00

(Бренд) SHARONDS(Модел) ZYF(Големина) 7(Инчи)(Ниво) AAAAA(Должина) 19(CM)(Материјал) 440 C(Цврстина) 62 HRC добредојде1.Стандард на Превозот од Chian toworldwide(7to29business дена),f повеќе од 29 дена, ве молиме контактирајте ме2.Примена на вашата нарачка, ние обично се справи со еден ден, ако постојат посебни околности, ќе бидат обработени во рок од три дена3.Ви благодариме за купување, ние ќе брод во рок од 20 часа

Конфигуриране на професионален Япония стомана 5.5 & 6 инча фризьорски ножици за рязане на фризьорски салон грим ножица за изтъняване на фризьорски ножици
 • Новинка

Конфигуриране на професионален Япония стомана 5.5 & 6 инча фризьорски ножици за рязане на фризьорски салон грим ножица за изтъняване на фризьорски ножици

33.38 BGN 23.00

Професионални Прилагодите ножициНие може да се ослободи ласерски издлаби вашето Име или Лого или зборови на ножици .ве молиме додадете забелешка во ред .ви благодариме .Персонализација на професионални Јапонија челик 5.5 & 6 инчен сече косата, ножици за сечење makas shears чистење, берберот режа фризерски ножициМатеријал : Јапонија 440c 4cr13 челик Технологија : Рачно изработени Категорија : Сечење режа / Чистење режа Чистење го оценувате : 25% Големина : 5.5 & 6 инчен Должина : 15.5 & 17.5 cm Цврстина : 62 HRC Прилагодите лого / име : YES(бесплатно) Ласерски издлаби зборови : YES(слободни)Купи вреќа, ве молиме Кликнете на ...

7 лявата ръка куче груминг ножици левичар ножици куче машинки за подстригване на котка ножици куче машинки за подстригване професионален тример за домашни любимци
 • Новинка

7 лявата ръка куче груминг ножици левичар ножици куче машинки за подстригване на котка ножици куче машинки за подстригване професионален тример за домашни любимци

50.98 BGN 46.00

7" левата рака куче чешлање ножици lefty ножици куче коса clippers мачка shears куче clippers професионални милениче тример toilettageЛевата Рака УпотребаМатеријал : VG10Цврстина : HRC 61~62Редовни режа големина : 7 инченВисок квалитет silencerПрилагодливи завртка за режа напнатостДве парчиња заварени рачкаОстар нож и тапи советиНајдобри избалансиран дизајн, долго време се користи за намалување на заморотПовршината позлата полирање процес, носат повторно sistance

6 бр./компл. Магическа гъба възглавница е мека клип на косата е най-Добрата еластична пяна и гъба за извиване на DIY стайлинг на коса на ролки инструмент за жени
 • Новинка

6 бр./компл. Магическа гъба възглавница е мека клип на косата е най-Добрата еластична пяна и гъба за извиване на DIY стайлинг на коса на ролки инструмент за жени

3.18 BGN 3.00

6 PCS / Set Магија Сунѓерот Мека Перница Ролери Коса Најдобри Флексибилна Пена и Сунѓерот Коса Curlers DIY Стилизирање на Косата Ролки Алатка За ЖениГолемина : 4*21 СМПакет : 6pcs Или 4pcs

2017 гореща въздушна възглавница масажът гребен антистатик четка за коса набор от магически ролки валяк фризьорски инструменти за стайлинг на коса четка за грим
 • Новинка

2017 гореща въздушна възглавница масажът гребен антистатик четка за коса набор от магически ролки валяк фризьорски инструменти за стайлинг на коса четка за грим

16.72 BGN 14.00

2017 3pcs / set Масажа Чешел Косата Четка Set Pro Воздух Перница чешел Gasbag Hairbrush Масажа Мазна Чешел Кадрици чешли Колекции за Нега на коса Косата Алатка Функција : 1...

Фризьорски ножици 5.5 инча 6 инча Япония ножици за коса популярна имат противоплъзгаща се дръжка зелен камък винт Lyrebird нова
 • Новинка

Фризьорски ножици 5.5 инча 6 инча Япония ножици за коса популярна имат противоплъзгаща се дръжка зелен камък винт Lyrebird нова

15.18 BGN 13.00

Фризерски ножици 5.5 ИНЧЕН 6 ИНЧЕН Јапонија Коса Shears Популарни Против пролизгување се справи со Зелени камен завртка Lyrebird НОВИLyrebird Коса Ножици Параметри : БРЕНД ИМЕLyrebirdПРИМЕНАЧовечка косаСЕЧИЛОТО МАТЕРИЈАЛ6 Cr13ТВРДОСТ5557 HRCБОЈАСребро.ГОЛЕМИНА5.5 Во Собата6 In СетТИПСечењеЧистењеСечењеЧистењеВКУПНА ДОЛЖИНА16.3 cm(6.4 Во)16.3 cm(6.4 Во)17.3 cm(6.8 Во)17.3 cm(6.8 Во)НЕТО ТЕЖИНА58g60g61g62gЧИСТЕЊЕ ГО ОЦЕНУВАТЕ / Appr 20%30% / Appr 20%30%Optioanl ножици додатоци воведНожици за одржување и Прашања треба внимание1...

Moontay 8.0 inch 440C Personality Design Big Chunker Срязване на професионални грижи за домашни любимци, изтъняване на ножици лилаво
 • Новинка

Moontay 8.0 inch 440C Personality Design Big Chunker Срязване на професионални грижи за домашни любимци, изтъняване на ножици лилаво

94.38 BGN 48.00

Предмет Тип : Profes sional Стил Алатка Точка Име : Коса Ножици Материјали : Јапонија 440c Hardess : 62 HRC Чистење го Оценувате:30%35% Големина : 8.0 инчен Боја : Виолетова Тип : 1pc на Чистење Режа+СТП кожна торба(Црна) Ние може да се стави вашето име или лого на ножици ,ве молиме пратете ми порака A...

Мода 1бр Para el pelo опашката на притежателя 2017 сладък тъкани еластични ленти за коса въже коса враг дамски вратовръзки момичета аксесоари за коса
 • Новинка

Мода 1бр Para el pelo опашката на притежателя 2017 сладък тъкани еластични ленти за коса въже коса враг дамски вратовръзки момичета аксесоари за коса

1.20 BGN 1.00

Предмет тип : Коса Додатоци / Еластична Коса Јаже Материјал : Ткаенина Боја : 7 Бои Пол : жените,женски,дами,девојка Количина : 1 парче Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери...

5.5 hair cut salon ножици фризьорски ножици hair sissors професионални фризьорски принадлежности салон hair dresser scissor кътър
 • Новинка

5.5 hair cut salon ножици фризьорски ножици hair sissors професионални фризьорски принадлежности салон hair dresser scissor кътър

20.64 BGN 16.00

5.5" коса намали салон ножици hairstylist ножици коса sissors професионални берберот материјали салон коса салон режа машинаМатеријал : 6cr13Цврстина : HRC 58~60Редовни режа големина : 5.5 инченЧистење Го Оценувате : 20%~30%Висок квалитет silencerПрилагодливи завртка за режа напнатостДве парчиња заварени рачкаОстар нож и тапи советиНајдобри избалансиран дизајн, долго време се користи за намалување на заморотПовршината позлата полирање процес, отпорност на абење

Златната птица 6.0 инча рязане и изтъняване фризьорски ножици ножица набор от инструменти за фризьорски ножици Титан салон за фризьорски
 • Новинка

Златната птица 6.0 инча рязане и изтъняване фризьорски ножици ножица набор от инструменти за фризьорски ножици Титан салон за фризьорски

48.00 BGN 29.00

· Големина : 6 инчен · јапонија врвот 9 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · 2030% Чистење го оценувате · професионални салон коса ножици, · коса салон или домашна употреба · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Забелешка : 1...

Конфигуриране на професионален Япония Стомана 440C 6 инча извит брадва зъби фризьорски ножици фризьорски салон филировочные ножици фризьорски ножици
 • Новинка

Конфигуриране на професионален Япония Стомана 440C 6 инча извит брадва зъби фризьорски ножици фризьорски салон филировочные ножици фризьорски ножици

32.83 BGN 31.00

Професионални Прилагодите ножициНие може да се ослободи ласерски издлаби вашето Име или Лого или зборови на ножици .ве молиме додадете забелешка во ред .ви благодариме .Нарачана професионални Јапонија 440c челик 6 инчен коса ножици makas shears чистење, берберот режа фризерски ножициМатеријал : Јапонија 440c 9cr13 челик Технологија : Рачно изработени Категорија : Чистење режа Чистење го оценувате : 25% Големина : 6 инчен Должина : и 17,5 см Цврстина : 62 HRC Не вклучува торбаКупи вреќа, ве молиме Кликнете на ...

1 бр. черна пластмаса Мелкозубый фризьорски салон за коса антистатичен гребен Y207E гореща разпродажба
 • Новинка

1 бр. черна пластмаса Мелкозубый фризьорски салон за коса антистатичен гребен Y207E гореща разпродажба

1.38 BGN 1.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет, Направени од високо квалитетни пластични Антистатички, топлинаотпорни, антибактериски, Тоа не ќе нула вашиот скалп или оштетување на вашата коса Идеален за коса за сечење добар помошник за barbers и hairstylists Спецификации : Точка Име : Чешел Материјал : Пластични Големина : Како слики прикажани Количина : 1 Pc Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

5.5 Златни ножици, ножици за коса Златни ножици cabelereiro Златни ножици фризьорски салон от професионален фризьорски комплект за фризьорски салон
 • Новинка

5.5 Златни ножици, ножици за коса Златни ножици cabelereiro Златни ножици фризьорски салон от професионален фризьорски комплект за фризьорски салон

22.24 BGN 17.00

5.5 златни ножици коса ножици злато shears cabelereiro златни ножици фризерски професионални берберот комплет за фризериМатеријал : 6cr13Цврстина : HRC58~60Редовни режа големина : 5.5 инченВисок квалитет silencerПрилагодливи завртка за режа напнатостДве парчиња заварени рачкаОстар нож и тапи советиНајдобри избалансиран дизајн, долго време се користи за намалување на заморотПовршината позлата полирање процес, отпорност на абење

2017 нова мода професионален 2 в 1 цветна ножица за изтъняване на косата ножица за подстригване фризьорски инструменти за полагане на фризьорски ножици
 • Новинка

2017 нова мода професионален 2 в 1 цветна ножица за изтъняване на косата ножица за подстригване фризьорски инструменти за полагане на фризьорски ножици

7.97 BGN 6.00

професионална 2 во 1 ножици шарени коса ножици чистење shears сечење берберот фризерски ножици стил алатки Бесплатен превозотМатеријал : 440 C челикБоја : црна,златна, розова ,сребрена и сина (како што е прикажано)Пакетот вклучува : 1 парче x режаПрофесионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 / setПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални Животни Миленичиња Куче 7.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.99 / парчеПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици за Сечење на Косата Директно Чистење Clipper shears комплет Берберот стил алатки Бесплатно Брод Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 / set