HYTOOS 2 броя Диамантени нокти тренировка 3/32 ротари заусенец маникюр, педикюр, инструменти, електрически нокти бормашина с аксесоари за нокти инструменти S5

HYTOOS 2 броя Диамантени нокти тренировка 3/32 ротари заусенец маникюр, педикюр, инструменти, електрически нокти бормашина с аксесоари за нокти инструменти S5

BGN 4.00
-15 %
BGN 4.70

Брой продукти

2 ПАРЧИЊА Дијамант Нокти Вежба Малку 3/32" Rotate Брус Нокти Педикир Алатки Електрични Помине Вежба Додатоци Помине Алатки
Карактеристики : - главата материјал : дијамант - месо тело со дијаметар : 2.35 mm - за боја лента на месо тело, не е потребно, понекогаш нема боја лента,случаен Пакет листи : - 2 x Дијамант битови
[ Пратката ] Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по вашата исплата е расчисти. Answer : ___________________________ Note : Предмети ќе пристигне во 15-45 бизнис денови на светот обично. И пристигнување време, исто така, зависи од некои фактори и различни области.
[ Повратни информации ] Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем. Ако уживате во нашите производи, ве молиме да ни даде на сите 5 ѕвезда повратни информации, ја вашата повратна информација ќе ни ги мотивира да се движи напред и да ви обезбедиме подобра услуга. И ако ја напуштат повратни информации со една убава слика на производот, ние ќе ви испратиме купонот како подарок. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош.
[ Контакт ]
Ве молиме контактирајте со нас преку по цел или оставете порака на нас, обично ние ќе ви одговориме во рок од 2 дена
[ Други прашања ] 1. 2. 3.


Подробности

Тип Елемент:
Електрическа Маникюрная Бормашина И Аксесоари
Материал:
неръждаема стомана
търговска марка:
hytoos
Размер:
3/32
Номер На Модела:
Тренировка За Нокти
Тип Штепсельных Вилици:
сондажни длето
Материал:
диамант
Брой:
2 бр.
Вид На Модела:
маникюр педикюрный инструмент
категория продукти:
пирони аксесоари
използвайте за:
Електрическа Машина Тренировки За Нокти
Номер На Продукта:
S5

Избор на купувачи

1бр черна ципа тласкач Отстраняване Stick нокти от неръждаема стомана Art File лъжица тласкач на мъртвата кожа Groove Pick педикюр клещи NT74
 • Новинка

1бр черна ципа тласкач Отстраняване Stick нокти от неръждаема стомана Art File лъжица тласкач на мъртвата кожа Groove Pick педикюр клещи NT74

BGN 4.40

1 PC Црна Cuticle Тласкач Смена Стап Помине Нерѓосувачки Челик Уметност Датотека Лажица Тласкач Мртвите Кожата Ритам ги Собереш Педикир Nipper NT74Количина : 1pcГолемина : 11.2 cmМатеријал : не ' Рѓосувачки Челик со мека рака

SpeTool волфрам карбид нокти тренировка през цялата горна багажника форма на обикновения пясък за електрически маникюр, машина за премахване на гел (ST-CNB11)
 • Новинка

SpeTool волфрам карбид нокти тренировка през цялата горна багажника форма на обикновения пясък за електрически маникюр, машина за премахване на гел (ST-CNB11)

BGN 14.70

Spe Tool Волфрам Карбид Помине Вежба Малку Круг Врвот Барел Форма Медиум Ронки За Електрична Нокти Машина за Отстранување на Гел (STCNB11)Се користи за површината работа, скратување и backfill сечење.Глава Дијаметар : Φ6.6mm (0.26 инчи)Глава Должина : 13mm (0.51 инчи)Месо тело со Дијаметар : 2.35 mm (Прибл...

MAKARTT волфрам карбид нокти тренировки набор от 3шт акрилна пила за нокти тренировка маникюр, педикюр 3/32 F0695
 • Новинка

MAKARTT волфрам карбид нокти тренировки набор от 3шт акрилна пила за нокти тренировка маникюр, педикюр 3/32 F0695

28.78 BGN 26.00

За производот : ТРИ ПАРЧЕ ЕКСПЕРТ ВОЛФРАМ НОКТИТЕ се ПОСТАВЕНИ така што може да се изостри, мелење, neaten, издлаби, smoothen, полски и преструктуирање гел и доградба на акрилни нокти, и да се стимулира помине раст...

SpeTool Високо Качество На Керамични Тренировки За Нокти Професионални Електрически Маникюрных Машини Педикюр Ноктите Салон Полски Инструменти
 • Новинка

SpeTool Високо Качество На Керамични Тренировки За Нокти Професионални Електрически Маникюрных Машини Педикюр Ноктите Салон Полски Инструменти

14.91 BGN 10.00

Spe Tool Високо Квалитетни Керамички Помине Вежба Битови За Професионални Електрични Нокти Машини Педикир Помине Уметност Салон Полски АлаткиПроизвод Детали>> Бренд Име : Spe Tool>> Точка Име : Керамички Помине Малку>> Matetial : Циркони Керамички + Нерѓосувачки Челик>> Малку Тип : H Тип>> Малку Облик : Куршум>> Available Дробење На Забите : Во Ред, Среден, Груб, Екстра Груб>> Мелење Главата Боја : Бела, Розова>> Мелење Глава Дијаметар : Φ6mm (0.24 инчи)>> Мелење Главата Должина : 14.5 мм (0.57 инчи)>> Месо тело со Дијаметар : 2.35 mm (3 / 32inch)>> Употреба : Ноктите Вежба, Маникир, Ноктите полирање, Нокти Датотека, Ноктите ликовен Салон, Нога Нега, Педикир, Електрични Нокти Вежба, Белење на Заби, Стоматолошка Лабораторија, Стоматолог Вежба, Cuticle Чисти, CallЧистиТука се односот помеѓу секоја Дробење на Забите и секоја Боја на прстен или пластична база...

3 бр. / компл. от неръждаема стомана маша за кожичките мъртва кожа рязане на ноктите инструмент машина Машинката пила за нокти мъртва лопата маникюр
 • Новинка

3 бр. / компл. от неръждаема стомана маша за кожичките мъртва кожа рязане на ноктите инструмент машина Машинката пила за нокти мъртва лопата маникюр

BGN 27.18

4207556121818299 ПОВЕЌЕ ПРОИЗВОДИ парче парче парче парче парче парче парче парче парче3pcs / set Нерѓосувачки Челик Nipper Cuticle Мртвите Кожата Машина Нокти Алатка Машина Clipper Нокти Датотека Мртвите Лопата Помине Уметност

KADS 1бр 12 дупки на ноктите тренировка на притежателя на изложбен щанд дисплей изложба акрилни нокти професионални инструменти за маникюр
 • Новинка

KADS 1бр 12 дупки на ноктите тренировка на притежателя на изложбен щанд дисплей изложба акрилни нокти професионални инструменти за маникюр

11.20 BGN 6.00

Карактеристики На Производот : 1 Ова се 12 дупки екранот се залагаме за вежба малку има удобен операција.2...

SpeTool многоцветное напластяване на волфрамов карбид нокти тренировка професионален аксесоар за електрически маникюр 3/32 диаметър джолан
 • Новинка

SpeTool многоцветное напластяване на волфрамов карбид нокти тренировка професионален аксесоар за електрически маникюр 3/32 диаметър джолан

12.06 BGN 10.00

Spe Tool Мултибоја Обложени Волфрам Карбид Помине Вежба Малку Професионални Додаток За Електрична Нокти 3 / 32" месо тело ДијаметарПроизвод Детали : >> Бренд Име : Spe Tool>> Точка Име : Волфрам Карбид Помине Малку>> Модел : QC03>> Објект Состојба : Нова>> Површинска Обработка : МултиОбложени боја>> Ронки : Медиум>> Ронки Глава Дијаметар : Φ6mm (0.24 инчи)>> Ронки Главата Должина : 15mm (0.59 инчи)>> Месо тело со Дијаметар : 2.35 mm (3 / 32inch)>> Matetial : Волфрам Карбид Челик>> Употреба : електрични помине вежба машина, вежба маникир, педикир маникир>> Функција : помине малку, педикир малку, педикир малку, лак вежба, нокти датотека малкуПод светлото, различните агли ќе се покаже поинаква боја, многу кул!Тука е сите на Волфрам Карбид Челик Помине Битови во нашата продавница : Покрај тоа, имаме различни модели на Циркониум Керамички Помине Битови ...

Вольфрамовая Стомана Нокти Бита На Средния Лъскав През Цялата Надмощие За Електрически Маникюр, Педикюр Машина, Мелница За Нокти Бормашина Файл 47
 • Новинка

Вольфрамовая Стомана Нокти Бита На Средния Лъскав През Цялата Надмощие За Електрически Маникюр, Педикюр Машина, Мелница За Нокти Бормашина Файл 47

9.89 BGN 8.00

Victool Волфрам Челик Помине Битови Медиум Мазна Круг Врвот За Електрична Нокти Педикир Мелница Машина Помине Вежба Датотека 47Производ Детали>> Бренд Име : Victool>> Точка Име : Волфрам Карбид Помине Малку>> Модел : TB047>> Објект Состојба : Нова>> Боја : Сребрена>> Ронки : Парична Казна>> Ронки Глава Дијаметар : Φ6.6mm (0.26 инчи)>> Ронки Главата Должина : 13mm (0.51 инчи)>> Месо тело со Дијаметар : 2.35 mm (3 / 32inch)>> Matetial : Волфрам Карбид Челик>> Употреба : електрични помине вежба машина, вежба маникир, педикир маникир>> Функција : помине малку, педикир малку, педикир малку, лак вежба, нокти датотека малкуПредности На Производите>> Поголема ЦврстинаВисок квалитет на увезени Tungten Карбид Челик, поголема цврстина, подолг животен век, подобро полирање перформанси отколку обичните челик.>> Лесно Да се Чисти и DisinfectМиење на вежба малку преку чиста вода директно, а потоа можете едноставно да disinfect малку преку лекови и алкохол...

500шт всяко хвърляне на златни форма маникюр скулптура акрил UV-гел съвети форма на ноктите ръководство разширяване Drop Shipping Едро
 • Новинка

500шт всяко хвърляне на златни форма маникюр скулптура акрил UV-гел съвети форма на ноктите ръководство разширяване Drop Shipping Едро

15.28 BGN 11.00

Состојба : НоваБоја : ЗлатнаТежина : Околу 236gПакетот вклучува : 500pcs самолепливи помине формаПостојат должина и броеви означени на секој парчиња кои можат да се обезбеди точна водич за да се направи вашиот убава ноктите!Погоден за професионална употреба или лична употребаПогоден за на доградба на акрилни нокти продолжување или УВ гел ноктите продолжување

Добра неръждаема стомана нокти ножици за кожичките на краката на мъртвата кожа клещи като каллус отстраняване на нокти машинка за подстригване, педикюр, маникюр и?
 • Новинка

Добра неръждаема стомана нокти ножици за кожичките на краката на мъртвата кожа клещи като каллус отстраняване на нокти машинка за подстригване, педикюр, маникюр и?

10.59 BGN 7.00

Ве молиме да Пребарувате во нашата продавница!!!НОВИ И СТАРИ КЛИЕНТИ!Секој производ можете да кандидатурата, местото на поредок,fter вашиот плаќаат за тоа!Ние ќе го испрати на стоки и мејлна Следење на број во 13working дена( на одмор ќе биде доцнење )!Помине уметност алаткаМултицел cuticle ножици !Оваа цена за 1 парче!Ниту пак!!!Различна количина и различни цена,ве молиме да ги проверите деталите!Повеќе знаат Точно количеството и Токму цена информации, ве молиме, проверете на линкот : Ние бесплатен превозот од Кина, Воздухот Пост (ако вкупната тежина помалку од 2kgs)!Се Разбира,АКО има повеќе од 2kgs ние ќе бесплатен превозот со ЕМС / DHL и така натаму!(Ве молиме да ги проверите деталите на стоката ,она што го гледате само она што ќе добиете,ве молиме понудата) !Купувачот е одговорен за било кој данок или должност од страна на нивните земји.Plz контактирајте со нас ако имате било какви Прашања!!!Пад На Превозот!1.Ќе се прикаже на сите наши слики за вашите клиенти слободно.2.Ни ги испратите вашите клиент?s превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така го напишете вашиот клиент?s превозот адреса директно во вашата нарачка)3.Тоа е лесно, брзо и врвот погодно за вашиот busines.Го поздравуваме вашиот судењето цел и вашето мислење!Ние ќе го задоволство како вашиот Кина пазарот?s купување агент!Нашата продавница и канцеларија се и во Меѓународните Стокови Град YIWU Кина!Јас мислам дека вие знаете дека YIWU е Океанот на стока!Ние ќе асистент вас и вашиот клиент во потрага за омилена продажба и стоки.Се разбира понуди на вашата конкурентна цена,добар квалитет и добра услуга!

13*20 mm нов горещ 50шт груб традиционна лакиране на маникюр, педикюр diamond длето за обработка на мазоли Diamond Заусенецdc-13
 • Новинка

13*20 mm нов горещ 50шт груб традиционна лакиране на маникюр, педикюр diamond длето за обработка на мазоли Diamond Заусенецdc-13

672.00 BGN 638.00

Опис Оваа Dianmond малку не треба користите Полирање капа,ова можете да го користите за полски помине директно.ПРЕДНОСТИ : 1...

2pcs / 24Grids маникюр Polish Manicure Print си САМ за Рисуване Живопис Tool Color Mixing Palette Dish свалящ двуетажно кутия
 • Новинка

2pcs / 24Grids маникюр Polish Manicure Print си САМ за Рисуване Живопис Tool Color Mixing Palette Dish свалящ двуетажно кутия

15.97 BGN 12.00

2 парчиња / 24 Grids Помине Уметност полски Нокти Печати DIY Цртање Сликарство Алатка Боја Мешање Палета Јадење Монтажни Двојнодек КутијаОпис : Можете лесно може да се стави вашиот лак на овој 24grid двојнопалубата на палети во една кутија.Висок капацитет, лесно да се одржи и се мијат...

5 бр Nail Art Pen четка мек силикон резба занаятчийски принадлежности керамика, скулптура от UV гел строителен глинено молив DIY инструменти
 • Новинка

5 бр Nail Art Pen четка мек силикон резба занаятчийски принадлежности керамика, скулптура от UV гел строителен глинено молив DIY инструменти

3.68 BGN 3.00

5 Компјутери Помине Уметност Пенкало Четки Меки Силиконски Резба Занает Материјали Керамика Скулптура УВ Гел Зграда Глина Молив DIY Алатки100% Висок квалитет и брендСе користи за резба, се формира, глинени скулптури, моделирање итн.Отстранување отпечатоци од прсти на површината на глинени скулптури производНежни и мали, лесен за употребаПенкала' глава е направен од силиконМатеријал : Бреза, бакар, силикониPenholder Боја : ЦрнаПенкало Точка Боја : Црна / Сива (Испрати по случаен избор)Вкупна должина : Околу 15.0 см16.4 cmШирина на Nib : Прибл...

100шт професионални форма на ноктите акрилни криви нокти гел Натрупване на нокти Nail Art Form Guide стикер
 • Новинка

100шт професионални форма на ноктите акрилни криви нокти гел Натрупване на нокти Nail Art Form Guide стикер

3.60 BGN 2.00

100 Pcs Професионални Помине Форми на доградба на Акрилни Нокти, Гел Ноктите Продолжување Помине Налепница Бесплатен Превозот100% Сосема нов и висок квалитет1.1 00pcs / тркалаат самолепливи помине форма налепници (Злато Помине Водич Налепница Лента)2...

SpeTool Професионален Маникюр, Педикюр Комплект За Нокти Малко За Електрически Пилочек За Нокти Бормашина Машина Маникюр Инструменти Каллус Полски Инструмент За Нок?
 • Новинка

SpeTool Професионален Маникюр, Педикюр Комплект За Нокти Малко За Електрически Пилочек За Нокти Бормашина Машина Маникюр Инструменти Каллус Полски Инструмент За Нок?

25.38 BGN 22.00

Spe Tool Професионален Маникир Педикир Комплет За Нокти Малку За Електрична Нокти Датотеки Вежба Машина Помине Уметност Алатки CallПолски Помине АлаткаПроизвод Детали>> Бренд Име : Spe Tool>> Точка Име : Помине Малку Сет>> Модел : NBS06>> Објект Состојба : Нова>> Месо тело со Дијаметар : 2.35 mm (3 / 32inch)>> Употреба : отстранување на гел лак, обликување на ноктите, callчистење..>> Мало Пакување : Пластична Кутија>> Пакет Вклучуваат : како discribedПакетот Вклучува : #1 : 1 парче Капа Mandrel : Поставување на пескарење капа на тоа.#2 : 1 парче Чувствува Малку, одговара за изработка на работ на ноктите повеќе непречено, по груба дупчење.#3 : 1 парче Ротари Четка, одговара за издржам chippings далеку по дупчење.#4, #7 : 2 парчиња Дијамант Пескарење Битови : дијамант песок на површината.#5 : 1 парче Силикони Малку#6,#8 : 2 парчиња Камен Битови#9 : 1 парче Волфрам Карбид Челик Малку (Титаниум Позлатен)#10 : 1 парче Гума Малку : Поставување на песок капа на тоа.#11,#12,#13 : 15pcs Пескарење Бендови (5pcs #11, 5pcs #12, 5pcs #13)#14 : 1 парче Collet#15 : 6pcs Пескарење КапаПредности На Производите>> Поголема ЦврстинаВисок квалитет на увезени Tungten Карбид Челик, поголема цврстина, подолг животен век, подобро полирање перформанси отколку обичните челик.>> Лесно Да се Чисти и DisinfectМиење на вежба малку преку чиста вода директно, а потоа можете едноставно да disinfect малку преку лекови и алкохол...

Роден е доста ноктите, кожичките тласкач клещи за рязане ножица Отстраняване на мъртвата кожа от неръждаема стомана Дъга пинсети маникюр за нокти инструмент
 • Новинка

Роден е доста ноктите, кожичките тласкач клещи за рязане ножица Отстраняване на мъртвата кожа от неръждаема стомана Дъга пинсети маникюр за нокти инструмент

1.58 BGN 1.00

Спецификација : Количина : 1 PcМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : како на сликата покажуваПакет Содржина : 1 Pc РОДЕН ПРИЛИЧНО Помине Cuticle NipperНастава : Сосема нов и висок квалитетТоа е направен од Високо Квалитетни Нерѓосувачки ЧеликОва е професионален cuticle nippers за помине уметност / маникир / педикирПогоден за професионални салон употреба или домашна употреба.Притисни Назад Cuticle и Трим Мртвите Кожата и Hangnail .

HYTOOS 4БР / SET Топка за Нокти Diamond Пробийте Bit Cuticle Clean Bits For Manicure Rotary Burr Пробийте Accessories Nail Beauty Tool Mills
 • Новинка

HYTOOS 4БР / SET Топка за Нокти Diamond Пробийте Bit Cuticle Clean Bits For Manicure Rotary Burr Пробийте Accessories Nail Beauty Tool Mills

7.98 BGN 7.00

4 PCS Дијамант Нокти Вежба Малку Ротирате Брус Cuticle Чисти Битови За Нокти Електрични Помине Вежба Додатоци Помине Мелници Нокти Убавина Алатка Карактеристики : материјал : дијамант size : 2.3 mm, 3.0 mm, 4.0 mm, 5.0 мм обликот : Топката месо тело со дијаметар : 2.35 mm за боја лента на месо тело, не е потребно, понекогаш нема боја лента,случаен Пакет листи : 4 x дијамант малку[ Пратката ] Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по вашата исплата е расчисти...

16 * 25 мм-голям е размерът на Нов 50pcscoarse традиционна лакиране на маникюр, педикюр diamond длето за обработка на мазоли Diamond заусенец-16
 • Новинка

16 * 25 мм-голям е размерът на Нов 50pcscoarse традиционна лакиране на маникюр, педикюр diamond длето за обработка на мазоли Diamond заусенец-16

910.40 BGN 865.00

Опис Оваа Dianmond малку не треба користите Полирање капа,ова можете да го користите за полски помине директно.ПРЕДНОСТИ : 1...

Висококачествени форма на нокти За жени 5шт UV гел принадлежности сухи акрилни френски съвети за многократна употреба маникюр инструменти в подкрепа на пръстите TN
 • Новинка

Висококачествени форма на нокти За жени 5шт UV гел принадлежности сухи акрилни френски съвети за многократна употреба маникюр инструменти в подкрепа на пръстите TN

3.39 BGN 3.00

Висок Квалитет на Ноктите Форми За Жените 5 PCS УВ Гел Помошни Сува Акрилик француски Совети за Обновливи Нокти Прст Поддршка Алатки TN Опис 100% Сосема нов и висок квалитет!Погоден за професионални акрилни нокти или УВ гел ноктите проширување.10 парчиња од обновливи помине форми за продолжување цел.Јасно линии означени на секој ноктите форма која може да се обезбеди точна водич.Прилагодливи дизајн,погоден за сите нокти во различни големина.Може да се користат за многу пати,животната средина,и вредни.Боја : боја е како што е прикажано на сликиПакет се Вклучени 5x Помине ФормиПревозот Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

Feivielle2017New 6Pcs маникюр Decorations акрилна плоча калъф за съхранение пластмасов триъгълник Сам кристали тава контейнер маникюр T
 • Новинка

Feivielle2017New 6Pcs маникюр Decorations акрилна плоча калъф за съхранение пластмасов триъгълник Сам кристали тава контейнер маникюр T

BGN 1.90

Спецификации : Тип : Помине Уметност Dotting ПлочаМатеријал : ПластикаГолемина : 72mm 62mm xПакет Листата : 6 КОМПЈУТЕРИ Плоча ( Кристал не се вклучуваат )1) Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем...

Набор От Инструменти За Премахване На Мазоли На Кожата Двупосочен Файл Педикюр Рашпиль За Краката Твърд Мъртъв Груб
 • Новинка

Набор От Инструменти За Премахване На Мазоли На Кожата Двупосочен Файл Педикюр Рашпиль За Краката Твърд Мъртъв Груб

BGN 5.60

Опис : 100% сосема нов & висок квалитет на Боја : како на сликата покаже Големина : 26.5 cm*5.2 cm*1.5 cm / 10.42*2.04*0.59 инчен Пакет : 1*нога во датотека

1бр 4 вида краката чист скрубер твърда кожа каллус Отстраняване търкане вана пемза инструмент за грижа за краката
 • Новинка

1бр 4 вида краката чист скрубер твърда кожа каллус Отстраняване търкане вана пемза инструмент за грижа за краката

2.35 BGN 2.00

Нога Нега Нога Бања Pumice Камен Материјал : Pumice Камен Големина : Нога : 8*5cm Други : 9.5*4.5 cm 9cm 9.5*6cm Погоден за нозе или раце грижа, scruber / отстрани callosity и груба / мртвите кожата Употреба : се стави нозете во топла вода екстракција прво, малку бришење на мртвите кожата триење делови...

Керамична дюза за нокти тренировка Apiculus за нокти електрическа бормашина педикюрные машини тънък маникюр нож пилочки за нокти
 • Новинка

Керамична дюза за нокти тренировка Apiculus за нокти електрическа бормашина педикюрные машини тънък маникюр нож пилочки за нокти

17.87 BGN 8.00

Ова е одлична за сите видови на нокти работа од sculpting, чистење, за полирање Практично користење и мала тежина...

Волфрам Карбид Нокти Бита Синьо Покритие Куршум Форма За Електрически Маникюр Бормашина Машина Педикюр Нокти Файл Инструмент 52
 • Новинка

Волфрам Карбид Нокти Бита Синьо Покритие Куршум Форма За Електрически Маникюр Бормашина Машина Педикюр Нокти Файл Инструмент 52

19.54 BGN 16.00

Victool Волфрам Карбид Помине Битови Сина Слој Куршум Форма За Електрична Нокти Вежба Машини Педикир Помине Уметност Датотека Алатка 52Производ Детали>> Бренд Име : Victool>> Точка Име : Волфрам Карбид Помине Малку>> Модел : TB052>> Објект Состојба : Неисправни>> Мелење Главата Боја : Сина>> Дробење На Забите : Универзална>> Мелење Глава Дијаметар : Φ6mm (0.24 инчи)>> Мелење Главата Должина : 14.5 мм (0.57 инчи)>> Месо тело со Дијаметар : 2.35 mm (3 / 32inch)>> Matetial : Волфрам Карбид Челик (Сина Слој)>> Употреба : електрични помине вежба машина, вежба маникир, педикир маникир>> Функција : помине малку, педикир малку, педикир малку, лак вежба, нокти датотека малкуТука е сите на Волфрам Карбид Челик Помине Битови во нашата продавница : Покрај тоа, имаме различни модели на Циркониум Керамички Помине Битови ...

1 ролка 500шт овални самозалепващи форма на нокти Nail Art Съвет Guide Extension Акрил UV nail Gel Sticker маникюр форми на притежателя
 • Новинка

1 ролка 500шт овални самозалепващи форма на нокти Nail Art Съвет Guide Extension Акрил UV nail Gel Sticker маникюр форми на притежателя

BGN 29.47

Помине Уметност Форми Боја : Прикажува како слика Големина : Погоден за сите големина 500pcs самолепливи помине форми, Лесно да се врзуваат и фиксиран на прстите Материјал : Хартија, Големина : 5.9x6.2cm Предмет Тип : Ноктите Форма Погодна за на доградба на акрилни нокти проширување / UV гел ноктите продолжување Погоден за професионални салон употреба или домашна употреба Погоден за сите нокти во различни големина (прилагодливи ширина на ноктите форми) Постојат должина и броеви означени на секој ноктите форма која може да се обезбеди точна водич за остварување на вашите убави нокти...

Big Foot Рашпиль Файл На Твърдия Омертвевший Каллус За Премахване На Педикюрных Инструменти Здрав Инструмент За Шлайфане На Крака От Неръждаема Стомана Инструмент За
 • Новинка

Big Foot Рашпиль Файл На Твърдия Омертвевший Каллус За Премахване На Педикюрных Инструменти Здрав Инструмент За Шлайфане На Крака От Неръждаема Стомана Инструмент За

8.19 BGN 8.00

Голем Нога Rasp Датотека Тешко Мртвите Кожата CallСмена Педикир Алатки Трајни Нерѓосувачки Челик Нога Мелење Алатка Нозе Датотека Грижа АлаткаСлики е само за референца,поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики...