горещи продажба!!C D Curl естествен мек от коприна фалшиви обемни фенове удължаване на миглите Deluxe Мигли 3D обем на фалшиви мигли безплатна доставка

горещи продажба!!C D Curl естествен мек от коприна фалшиви обемни фенове удължаване на миглите Deluxe Мигли 3D обем на фалшиви мигли безплатна доставка

BGN 10.00
-22 %
BGN 12.80

Брой продуктиПодробности

Навийте:
C, D
Дебелина на:
0,05 мм 0.07 mm, 0,10 мм
Дължина:
9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm
Тип Елемент:
Фалшиви Мигли
Фалшиви Мигли Териер:
Друго
Тип На Фалшиви Мигли:
Индивидуални Мигли
Номер На Модела:
обемни мигли
Плавателни Съдове На Фалшиви Мигли:
ръчна изработка
Дължина На Фалшиви Мигли:
1 см-1,5 см
Размер:
3D Volume lashes
Брой:
1 тава
Стил На Фалшиви Мигли:
Натурален Дълъг
Материал За Фалшиви Мигли:
Синтетична Коса
Материал:
Корейски коприна
Качество:
меки и удобни
Дължина:
9-14mm
Дебелина на:
0.05 0.07 0.10
Навийте:
C D къдря
цена на едро:
Pls казва ни се, ако имате нужда от голямо количество
Произведен от компанията:
SeashineBeauty Пуп

Избор на купувачи

Безплатна доставка марка FLAMINGO Notarget ультратонкая паста за очи медицински стандарт 200 двойки невидима двойна лента за очи стикер
 • Новинка

Безплатна доставка марка FLAMINGO Notarget ультратонкая паста за очи медицински стандарт 200 двойки невидима двойна лента за очи стикер

15.98 BGN 15.00

ФЛАМИНГО Невидливи Двојно Eyelid Лента Цел Големина : 5 Пакети, вклучувајќи и 40 парчиња секоја; Вкупно 200 Парчиња Карактеристики : Трајни, УлтраТенки & Транспарентен Материјал : Стандард Медицински Допрете Гаранција : 3 Години

10 бр. / компл. професионален грим четка набор от Фонд Русалка прах blush четки набор от веждите очна линия козметичен комплект четки инструменти
 • Новинка

10 бр. / компл. професионален грим четка набор от Фонд Русалка прах blush четки набор от веждите очна линия козметичен комплект четки инструменти

BGN 23.98

10 Pcs / Set Професионална Шминка Четки Поставите Фондацијата Сирена Руменило во Прав Четки Поставите Веѓа Eyeliner Козметички Четка Комплет АлаткиОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Про фондацијата сенки шминка козметика меки четки сет...

10 роли микропористой лента за изграждане на миглите-доставка на медицински лента
 • Новинка

10 роли микропористой лента за изграждане на миглите-доставка на медицински лента

32.00 BGN 22.00

Ова е за КОЛИЧИНА од 10 ролниMicropore Лента хируршки лента се користи за покривање на долниот удари со камшик или да лента на eyelids за време на Eyelash Екстензии апликација...

Лъки Flowe дълъг срок на експлоатация 50 дни лепило за фалшиви мигли 10 мл професионални индивидуални лепило за удължаване на мигли нисък миризма нисък стимул
 • Новинка

Лъки Flowe дълъг срок на експлоатация 50 дни лепило за фалшиви мигли 10 мл професионални индивидуални лепило за удължаване на мигли нисък миризма нисък стимул

BGN 29.17

Бренд : Luckyflower Сушење степен : побрзо (1s) Вискозитет : силни Карактеристики : малкуиритирачки,odourless ,Екопријателски,Водоотпорен,невкусна,НЕ за бремени жени се достапни...

BLUEFRAG Makeup Brushes Set 15Pcs Beauty Power Tools Foundation Добавянето на Contour Blush Eye Brow Shadow маркери Make Up Brush
 • Новинка

BLUEFRAG Makeup Brushes Set 15Pcs Beauty Power Tools Foundation Добавянето на Contour Blush Eye Brow Shadow маркери Make Up Brush

21.44 BGN 12.00

BLUEFRAG Шминка Четки Поставите 15 Pcs Убавина Алатки Моќ Фондацијата Меша Контура Руменило Око Веѓата Сенка highlighter Сочинуваат ЧеткаПревозот Време : e Packet во САД : 715 денаКина Пост Воздух Mail / Сингапур Пост : Околу 25 Работен ДенПревозот време за Русија ќе биде 3050days или подолго поради строгите локалните царински преглед.Превозот време за Бразил ќе биде 50100days или подолго поради строгите локалните царински преглед.Ако изберете DHL, Fedex, EMS, UPSот превозот ќе биде побрзо, обично 715 работни дена.Нарачки ќе бидат обработени во рок од 48 часа...

1бр 5 грама професионален мигли, лепило за отстраняване на грим комплект за удължаване на миглите лепило за облекчаване на твърди без стимулация, без мирис за мигли
 • Новинка

1бр 5 грама професионален мигли, лепило за отстраняване на грим комплект за удължаване на миглите лепило за облекчаване на твърди без стимулация, без мирис за мигли

9.15 BGN 6.00

5 PCS 15ml Одлична Лажни Eyelash Лепак без мирис, без стимулација Eyelash Продолжување Лепак Црна Брзо Сув Лепак За Око Трепките Слободен Брод! 15ml Eyelash Продолжување Лепак Брз Сува Ниска Мирис Малку Поттик Силно Лепило Eyelash Лепак За Трепки парче0.1 mm В Рака Направи Мека Лажни Eyelash Продолжување Шминка Алатка 6 / 8 / 10 / 12mm Капка Превозот Одлична Лажни Трепките парчеНова Рачно Изработени Лажни Трепки Слаб 0.12 мм В 8 / 10 / 12mm Eyelash Продолжување Шминка Алатката Лажни Трепките парчеИндивидуални Свила Трепки Меки Eyelash продолжување шминка алатка Поставен Еден Трепките Лажни Трепки парчеОдлична 8g eyelash лепак смена крем Eyelash продолжување лепак смена без мирис, без стимул лепак за трепките парче10 PCS / SET 5g Eye Lash Лепак Смена Шминка Алатки Eyelash Продолжување Лепак Смена Цврсти Без стимулација 1 PCS Нови Деликатна Jade Лажни Eyelash Лепак Фах Продолжување Шминка Комплет Алатка За Око Трепките Лепак парче1 PCS 5g Eye Lash Лепак Смена Шминка Комплет Eyelash Продолжување Алатки Цврсти Без стимулација Големина : 5g Количина : 1pcsкарактеристики : Цврсти Без стимулација Без Мирис Пакет : 1pcs Истовар Лепак ќе бидат безбедно спакувани во меур торба.100% Вистински Слики И Опис

50 бр./лот 60 мм пластмасова Черна козметична четка за устни, синтетично влакно 60 мм четка за устни, четка за грим на устни
 • Новинка

50 бр./лот 60 мм пластмасова Черна козметична четка за устни, синтетично влакно 60 мм четка за устни, четка за грим на устни

50.02 BGN 45.00

50pcs / многу 60mm Пластични Црна Козметички Усна Четка, Синтетички Влакна 60mm Усна Четки, Усна Шминка ЧеткиБесплатен Превозот 50pcs / многуТочка Име : Усна ЧеткаБоја : ЦрнаДимензии : Должина 60mmЧетка Должина : 7mmМатеријал : Пластични + Синтетички ВлакнаКоличина : 50pcs

10 Двойки Pro Beauty Makeup Черни Фалшиви Мигли Естествени Фалшиви Мигли Инструменти За Грим Cross Type
 • Новинка

10 Двойки Pro Beauty Makeup Черни Фалшиви Мигли Естествени Фалшиви Мигли Инструменти За Грим Cross Type

3.07 BGN 2.00

Спецификации : 100% Сосема Нов;Многу меки и удобни за носење;Погоден за лица или професионална сочинуваат;Лесен за користење, може да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивен;Тие може да бидат отстранети од страна на око шминка смена;Може да се користи кога се применува со нега;Тип : Лажни ТрепкиКоличина : 10 ПараТрепките Материјал : ВлакнаEyelash Инфаркт Материјал : ПластикаТема : УбавинаСтил : МодаБоја : ЦрнаПовод : Партија, Саем, Коктел, СекојдневниКарактеристики : Мека Долго Крстот Трепките, Се Чувствуваат Удобно, Рачно Изработени Лажни ТрепкиПакетот Вклучува : 10 Пара Лажни ТрепкиБелешки : 1...

Navina Hot Sale 100pairs/pack Paper Eye Patch мигли под възглавничките на мигли Удължаване на миглите хартиени лепенки съвети за очи инструмент за мигли
 • Новинка

Navina Hot Sale 100pairs/pack Paper Eye Patch мигли под възглавничките на мигли Удължаване на миглите хартиени лепенки съвети за очи инструмент за мигли

2.40 BGN 2.00

Карактеристики : * Доставени во листови Налепници ќе се придржуваат на кожата и може да се ре позиција со леснотија, без никакви тензии на кожата да ги Користите овие налепници за да се изолира и да се обезбеди пониска трепките, идеален за eyelash проширување...

Visofree мигли 3D норковые мигли преминаване на дупки фалшиви мигли, ръчно изработени пълна ивица мигли Миглите cilios naturais 06
 • Новинка

Visofree мигли 3D норковые мигли преминаване на дупки фалшиви мигли, ръчно изработени пълна ивица мигли Миглите cilios naturais 06

7.50 BGN 5.00

БЕНДОТ : рачно изработени памук бенд НОСАТ ПЕРИОД : Мултисе користи Секоја кутија содржи еден пар на visofree Трепките 3 D Минск (не се вклучени лепак) * Производ слики биле однесени во вид, сите права задржани, копија задржани!

Navina 1 CASE 0.12 D Curl (8/10/12 мм) естествено натрупване на фалшиви мигли грим инструмент меки Фалшиви мигли, за красотата на очите
 • Новинка

Navina 1 CASE 0.12 D Curl (8/10/12 мм) естествено натрупване на фалшиви мигли грим инструмент меки Фалшиви мигли, за красотата на очите

BGN 3.97

Navina ДLash Навивам Јазол Слободни Лажни Eyelash Природни Црна Индивидуални Лажни 0.12 mm Трепки Продолжетоци 12mm 10мм 8мм Лажни EyelashБез разлика дали сте во потрага за совршен сет на трепките за посебен повод или само потрага да ров вашата маскара година, Luxe Трепките нуди најмногу беспрекорно, undetectable eyelash екстензии да се замисли! Поединечно прилог (една по една) за секој од вашите природни трепките, вашиот lash екстензии ќе ви обезбеди со најголем природен изглед и чувство...

Един Многофункционален Грим Четки Фонд Прах Blush Четки За Грим Инструменти Контура На Лицето Четка За Красота, Козметични Тоалетни Принадлежности И Инструменти
 • Новинка

Един Многофункционален Грим Четки Фонд Прах Blush Четки За Грим Инструменти Контура На Лицето Четка За Красота, Козметични Тоалетни Принадлежности И Инструменти

BGN 3.52

Еден Мултифункционален Шминка Четка Фондацијата Руменило Во Прав Со Четка Шминка Алатки Лице Контура Четка Убавина Козметички Toiletries АлаткиОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Про фондацијата Прав Четки ...

Безплатна доставка 3D обем на миглите разширяване на 12 реда / Лот горещи продажба
 • Новинка

Безплатна доставка 3D обем на миглите разширяване на 12 реда / Лот горещи продажба

7.34 BGN 5.00

Име на производ : 3 D Индивидуални Око Трепките Природни Долго Кореја Свила Mink Волумен Eyelash ПродолжувањеМатеријал : Кореја Свила за јачина на ТрепкитеНавивам : J / B / C / CC / D / LДебелина : 0.05 0.07 0.10 0.12 0.15 0.20 0.25Должина : 8mm 9mm 10мм 11mm 12mm 13mm 14mm 15mmСпецифики : Природна Боја 100% Рачно Изработени Кореја Свила За Јачина На Трепките

Професионално лепило за премахване на лепило за мигли средство за отстраняване на грим 5 г с миризмата на лепило за изграждане на фалшиви мигли Отстраняване Non-драз
 • Новинка

Професионално лепило за премахване на лепило за мигли средство за отстраняване на грим 5 г с миризмата на лепило за изграждане на фалшиви мигли Отстраняване Non-драз

7.98 BGN 6.00

парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче пакет парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче 0.99 ДОЛАРИ / парче 0.99 ДОЛАРИ / парче парче пакет парче парче парче парчеДестинација : 100% сосема нов eyelash продолжување алатки eyelash продолжување лепак смена крем тип Смена тип : крем смена Нето тежина : 5g ( тежината на оваа смена е само 5g, тоа е многу мал, подобро за лична домашна употреба или новиот почетници ) Боја : како што покажа во слика Рок на траење : 3 години Производство датум : сите производи во нашата продавница се најновите произведени.Складирање : Место на смена во сува кул местоИзбегнувајте директна изложеност на сонце или ладна срединаКарактеристики : Без стимулација и иритацијаПодобро во распуштање на трепкитеНе штети на вашиот сопствен трепкитеУпотреба : Пред да ја отстраните продолжување на трепките, ве молиме осигурете се дека имате направено eyelash чистење.Земете малку смена од шише со microbrush и dab на коренот на продолжување на трепките.Почекајте околу 12 минути продолжување природно би падот на, без повреда на вашиот сопствен трепките.Ефектот на смена ќе биде одлучено од страна на тип на трепките, на пример, ако користите посилни лепак, тоа ќе потрае подолго време за лепак да се стопи.Пакет : 1pc крем смена ќе бидат безбедно спакувани во меур торба.maquiagem шминка трепките maquillaje maquillage eyelash лепак лепак за трепките maquiagens лепак за трепки лажни трепки eyelash продолжување лепак сочинуваат лажни трепките кола став cilios трепките лажни трепки трепките mink трепките лажни трепки трепките лажни трепки продолжетоци mink трепките eyelash lash лажни трепките индивидуални лажни трепки индивидуални eyelash продолжување на трепките eyelash индивидуални трепките свила eyelash lash продолжување свила eyelash екстензии трепките mink lash навивам индивидуални трепките индивидуални свила трепките дебели лажни трепки eyelash лажни индивидуални mink трепките трепките трепките eyelash пакување трепките индивидуални трепки продолжетоци трепките mink лажни трепки продолжетоци трепките трепките лажни трепки лажни трепки снабдувач лажни трепки поединци трепките свила лажни трепки eyelash лажни трепки mink индивидуални свила трепките дебели лажни трепки веѓите лажни eyelashs lash mink продолжување на трепките лажни трепки со лепак кореја трепките продолжување eyelash трепките многу густи трепки mink индивидуални трепките mink индивидуални eyelash трепките навивам mink трепките eyelash екстензии навивам свила индивидуални лажни трепки свила lash екстензии трепки пакет трепките c лажни eyelash дебели лажни трепки пакет лажни трепки продолжетоци лажни лажно eyelash SpecifПлаќање & ПревозотПлаќањеВо моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.

2 комплекта 5 мл силен S лепило от SKY лепило и 15 g гел за облекчаване и 15 г грунд за удължаване на миглите използвайте само внесени от Корея
 • Новинка

2 комплекта 5 мл силен S лепило от SKY лепило и 15 g гел за облекчаване и 15 г грунд за удължаване на миглите използвайте само внесени от Корея

62.40 BGN 56.00

Врвен Квалитет на Индивидуални Eyelash Продолжување Комплет 1 сет вклучувајќи ги и овие : 15ml Eyelash Продолжување Буквар x 1pcs 5ml S Тип на НЕБОТО Лепак x 1pcs 15ml Eyelash Продолжување Лепак Смена x1pcs Функција на лепилото : * Супер лепило (црна ) * На лице кое не е чувствителен на кожата,се препорачува да се користи...

7/10 бр змия форма грим четки, определени в основата на прах сенки за очи контур коректор руж Comestic Brush Kit Beauty Tool 10
 • Новинка

7/10 бр змия форма грим четки, определени в основата на прах сенки за очи контур коректор руж Comestic Brush Kit Beauty Tool 10

20.78 BGN 18.00

7 / 10pcs Змија Форма Шминка Четки Поставите Фондацијата Сенки во Прав Контура Concealer Руменило Comestic Четка за Полнење Убавината ја Сочинуваат АлаткаКарактеристики : Добра шминка додаток убавина алатки за жени и девојки.Професионален квалитет на четка сет кој вклучува сите основи треба за секојдневните апликации.Погоден за Професионална употреба или Домашна употреба.Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа.Со соодветна грижа, вашите четки може да се ужива со години.Единствена змија форма рачка за лесно користење и удобен за носење.Тоа, исто така, може да се направи на четка се користи за години.Точка Име : Pro Фондацијата Шминка Четка КолекцииЧетка за Коса Материјали : Најлон Синтетички Влакна шминка четка алаткаЧетка Рачка Материјал : Змија облик рачкаПримена : Сенки, Лице, Прав, ФондацијатаЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Цветна Русалка В Основата На Компактна Пудра Руж, Четка Рибя Опашка Кръг На Върха На Плосък Покрив Грим Четки Меко Влакно Грим Четки За Лице Brusher
 • Новинка

Цветна Русалка В Основата На Компактна Пудра Руж, Четка Рибя Опашка Кръг На Върха На Плосък Покрив Грим Четки Меко Влакно Грим Четки За Лице Brusher

BGN 4.48

Шарени Сирена Фондацијата Руменило Во Прав Со Четка Опашка Риба Круг Врвот Рамно Врвот Шминка Четка Меки Влакна Шминка Четка Лицето BrusherОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Про Професионална Шминка Четка ...

Норковые фалшиви мигли 3D норковые мигли естествени меки Фалшиви мигли, ръчно изработени удължаване на миглите
 • Новинка

Норковые фалшиви мигли 3D норковые мигли естествени меки Фалшиви мигли, ръчно изработени удължаване на миглите

4.64 BGN 3.00

.100% Сосема Нова мода шминка мека долго дебели лажни трепки.Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен.За лице и за секојдневна употреба.Може да бидат отстранети од страна на око шминка смена.Едноставни за употреба и удобен за носење.Одговара на вашиот каузална и партија шминка.Може да се користи многу пати, ако тие се користат и отстранети properl.Пакетот вклучува : 1 кутија *1 пара Лажни ТрепкиПродавница во кина :

2018 естествени магнитни мигли 3D норки за многократна употреба режийни Магнит за удължаване на миглите дебел кръст фалшиви мигли на магнити Магнит
 • Новинка

2018 естествени магнитни мигли 3D норки за многократна употреба режийни Магнит за удължаване на миглите дебел кръст фалшиви мигли на магнити Магнит

BGN 12.13

Опис На Производот : Овој производ е виш mink коса, три магнети за да се привлечат лажни трепки Во моментов е најдобар eyelash производи, најзгодно за употреба...

Норки фалшиви мигли от естествен дълъг прозрачен пластмасов грим ръчно изработени индивидуални невидими фалшиви мигли удължаване на мигли
 • Новинка

Норки фалшиви мигли от естествен дълъг прозрачен пластмасов грим ръчно изработени индивидуални невидими фалшиви мигли удължаване на мигли

28.78 BGN 19.00

Предмет Бр : T002&T016Точка Име : 3 D Mink ракаТранспарентно eyelashСтил : Вистински фотографија покажува како подолуСпецифични : луксузни може постојано да носатПакување