Babyliyan Професионална Четка За Грим На Синтетични Косми Е Лилава Дървена Дръжка Сенки За Очи Четка Козметичен Инструмент, Една Четка За Коректор

Babyliyan Професионална Четка За Грим На Синтетични Косми Е Лилава Дървена Дръжка Сенки За Очи Четка Козметичен Инструмент, Една Четка За Коректор

BGN 8.14

Брой продукти


Babyliyan Професионални Concealer Сенки Четка за Употреба : Лице/Око Материјали : Дрво се Справи,Синтетички Влакна,Алуминиум Место на Потекло : Zhongshan, Кина (Копно) Предмети По Собата : 1 PCS Големина : 8*146mm Боја : Виолетова(Како што се покаже во слики)


Подробности

Тип Елемент:
Пискюл За Грим
търговска марка:
Бабилиян
Материал Четки:
Синтетична Коса
Брой:
7
Използва Се С:
Сенки За Очи
Номер На Модела:
Y-BS002-2
Материал Дръжка:
Дърво
Материал:
Синтетична Коса
Размер:
8*146MM
Цвят:
Лилаво
Тип:
Четка За Сенки За Очи / Консилерная Четка
Материал Дръжка:
Дървена Дръжка
Използва Се С:
За Очите / Лицето

Избор на купувачи

100 чифта / лот най-доброто качество на удължаване на миглите на Очите Pad хартиени лепенки под Pad съвети стикер тайна натрупване на мигли грим инструмент
 • Новинка

100 чифта / лот най-доброто качество на удължаване на миглите на Очите Pad хартиени лепенки под Pad съвети стикер тайна натрупване на мигли грим инструмент

35.14 BGN 22.00

100% Сосема Нов и Висок КвалитетМоже Да Се Користи За : Eyelash Продолжување Апликација, Facials, Eyelash PermingEyelash продолжување добавувачи за професионални lash техничариПогоден за шминка салон, козметика студио, шминкерот.Погоден за професионална употреба и лична употребаНајдобар Квалитет Око Печ, мазна површина, lintКолаген Антинавремено Гел за Око Печ, Lintбесплатно, за eyelash проширување,Оваа lint слободни гел за Око Влошки кој е идеален тип за professionalist користење за време на eyelash продолжувањеТоа е совршен тип кои ги покриваат сите под трепките кои го прават вашиот работи побрзо и почисто.Име : Очите ПодлогаПакет Боја : СинаБои : Бел ФилмМатеријал : ГридОблик : Лево И ПравоКоличина : 100pairs Eyelash Подлога100% Задоволство ГаранцијаКако нашите ценети купувачи, ако сте задоволни со производот, ние сме несреќни...

25 чифта очни подложки / подложки, които са много тънки(не се сълзи в очите им)
 • Новинка

25 чифта очни подложки / подложки, които са много тънки(не се сълзи в очите им)

24.00 BGN 17.00

КОЛИЧИНА : 25 пара Alluring Око Закрпи ( Подлошки) Lint СлободниНа Alluring Гел Влошки се многу тенки Тие се многу флексибилни и не ќе се движат или slide околу откако ќе се примени на кожатаМоже Да Се Користи За : Eyelash Продолжување Апликација, Facials, Eyelash Perming, Eyelash Нијансирање или само да се користат за намалување на темните кругови, око подпухналост.На колаген (lint слободни) око закрпи се користат во текот на eyelash продолжување на процесот за клиентот удобност...

Visofree мигли 3D норковые мигли преминаване на дупки фалшиви мигли, ръчно изработени пълна ивица мигли Миглите cilios naturais 06
 • Новинка

Visofree мигли 3D норковые мигли преминаване на дупки фалшиви мигли, ръчно изработени пълна ивица мигли Миглите cilios naturais 06

7.50 BGN 5.00

БЕНДОТ : рачно изработени памук бенд НОСАТ ПЕРИОД : Мултисе користи Секоја кутија содржи еден пар на visofree Трепките 3 D Минск (не се вклучени лепак) * Производ слики биле однесени во вид, сите права задржани, копија задржани!

Navina Hot Sale 100pairs/pack Paper Eye Patch мигли под възглавничките на мигли Удължаване на миглите хартиени лепенки съвети за очи инструмент за мигли
 • Новинка

Navina Hot Sale 100pairs/pack Paper Eye Patch мигли под възглавничките на мигли Удължаване на миглите хартиени лепенки съвети за очи инструмент за мигли

2.40 BGN 2.00

Карактеристики : * Доставени во листови Налепници ќе се придржуваат на кожата и може да се ре позиција со леснотија, без никакви тензии на кожата да ги Користите овие налепници за да се изолира и да се обезбеди пониска трепките, идеален за eyelash проширување...

Безплатна доставка 8 бр Произведено в Корея прозрачен гел за облекчаване на мигли, лепило за удължаване на мигли отстраняване
 • Новинка

Безплатна доставка 8 бр Произведено в Корея прозрачен гел за облекчаване на мигли, лепило за удължаване на мигли отстраняване

86.56 BGN 78.00

Гел за Смена Eyelash Продолжување лепак * Јасна Боја,Без Мирис * Капацитет : 15g / шише Шопинг Известување 1...

UPS Безплатна доставка 500 чифта меки естествени дълги норковые фалшиви мигли, ръчно изработени дебели къдрава конские коса удължаване на миглите инструменти
 • Новинка

UPS Безплатна доставка 500 чифта меки естествени дълги норковые фалшиви мигли, ръчно изработени дебели къдрава конские коса удължаване на миглите инструменти

398.40 BGN 398.00

ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 500 Pair Меки Природни Долго Mink Рачно Изработени Лажни Трепки Густа Кадрава Коњ Коса Око Трепките Продолжување Алатки100% реално mink удари со камшик500pairs / многуПочитувани купувачи ,можете исто така да изберете од оние што ви се допаѓаи да го оставите порака до нас ,ние ќе го испрати како микстрговија на големо дека сте побарале.инаку ќе го испратите Default1 / 100% mink крзно2 / 8 различни природни стиловиОд понеделник до Sunda, можете да изберете 1style да натпревар3 / Полесни, помеки и пофлексибилен отколку sythetic лажни eyelash.100% рачно изработени, Sterilized, & хипоалергенНежно четки & собрани суровостслободен Сибирскиот Mink КосаНаправени со 100% ВИСТИНСКИ (Реални) Сибирски Mink Крзно Може да се носи до 25 пати со соодветна грижаЛесен за користење, може да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивенПогодни за причинскопоследична или партија шминкаТие може да бидат отстранети од страна на око шминка смена Може да се употребуваат кога се применува со негаЛепак не е вклучена Насоки на Употреба : Внимателно отстранување на трепките од случајот со помош на пинцетаСпореди лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширинаДодадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памукЗадржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природниПревозот : Цел може да биде Предаден на Светот...

5 Двойки Миглите Набор От Зашеметяващ Грим Ръчно Мръсна Кръст Естествени Фалшиви Мигли Удължаване На Миглите Инструменти Очарователен Мода
 • Новинка

5 Двойки Миглите Набор От Зашеметяващ Грим Ръчно Мръсна Кръст Естествени Фалшиви Мигли Удължаване На Миглите Инструменти Очарователен Мода

25.42 BGN 23.00

5 Парови Око Трепките Постави Одлична Шминка Рачно Изработени Неуредна Крстот Природни Лажни Трепки Очите Трепките Продолжување Алатки Стара Нова Мода НајдобриСпецификација : 100% Сосема нова Боја : Црна Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен За лице и за секојдневна употреба Може да се отстрани со око шминка смена Едноставен за користење и удобен за носење Одговара на вашиот каузална и партија шминка Може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилноКако да се користи Внимателно отстранување на трепките од случајот со помош на пинцета се Споредат лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук Задржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природниПакет се Вклучени : 25 Пара на Шминка Трепки (Стил како Слика)Ние прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски ТрансферЉубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса внимателно пред исплата...

10шт пластмасова лъжица За крема шпатули лъжица стик грим DIY инструменти, аксесоари, козметични шпатула инструменти розово / лилаво P4
 • Новинка

10шт пластмасова лъжица За крема шпатули лъжица стик грим DIY инструменти, аксесоари, козметични шпатула инструменти розово / лилаво P4

1.79 BGN 1.00

10pcs Пластична Лажица Крем За Spatulas Лажица се Држиме Шминка DIY Алатки Додатоци Козметички Шпатула Алатки Бела / Розова / Виолетова P4 Ставка Опис 100% нов и висок квалитет. Се користи како шпатула лажичка кога лицето маска DIYs. Материјал : МИЛЕНИЧИЊА Боја : како се покаже Количина : 10 компјутериПакет Содржина : 10 x Маска Стапови

6шт Произведено в Корея прозрачен гел за облекчаване на мигли, лепило за удължаване на мигли отстраняване Безплатна доставка
 • Новинка

6шт Произведено в Корея прозрачен гел за облекчаване на мигли, лепило за удължаване на мигли отстраняване Безплатна доставка

65.73 BGN 59.00

Гел за Смена Eyelash Продолжување лепак * Јасна Боја,Без Мирис * Капацитет : 15g / шише Шопинг Известување 1 Ве молиме тест на мал простор пред употреба, избегнувајте алкохол и нафта...

10 Двойки Pro Beauty Makeup Черни Фалшиви Мигли Естествени Фалшиви Мигли Инструменти За Грим Cross Type
 • Новинка

10 Двойки Pro Beauty Makeup Черни Фалшиви Мигли Естествени Фалшиви Мигли Инструменти За Грим Cross Type

3.07 BGN 2.00

Спецификации : 100% Сосема Нов;Многу меки и удобни за носење;Погоден за лица или професионална сочинуваат;Лесен за користење, може да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивен;Тие може да бидат отстранети од страна на око шминка смена;Може да се користи кога се применува со нега;Тип : Лажни ТрепкиКоличина : 10 ПараТрепките Материјал : ВлакнаEyelash Инфаркт Материјал : ПластикаТема : УбавинаСтил : МодаБоја : ЦрнаПовод : Партија, Саем, Коктел, СекојдневниКарактеристики : Мека Долго Крстот Трепките, Се Чувствуваат Удобно, Рачно Изработени Лажни ТрепкиПакетот Вклучува : 10 Пара Лажни ТрепкиБелешки : 1...

Норковые фалшиви мигли 3D норковые мигли естествени меки Фалшиви мигли, ръчно изработени удължаване на миглите
 • Новинка

Норковые фалшиви мигли 3D норковые мигли естествени меки Фалшиви мигли, ръчно изработени удължаване на миглите

4.64 BGN 3.00

.100% Сосема Нова мода шминка мека долго дебели лажни трепки.Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен.За лице и за секојдневна употреба.Може да бидат отстранети од страна на око шминка смена.Едноставни за употреба и удобен за носење.Одговара на вашиот каузална и партија шминка.Може да се користи многу пати, ако тие се користат и отстранети properl.Пакетот вклучува : 1 кутија *1 пара Лажни ТрепкиПродавница во кина :

BLUEFRAG Makeup Brushes Set 15Pcs Beauty Power Tools Foundation Добавянето на Contour Blush Eye Brow Shadow маркери Make Up Brush
 • Новинка

BLUEFRAG Makeup Brushes Set 15Pcs Beauty Power Tools Foundation Добавянето на Contour Blush Eye Brow Shadow маркери Make Up Brush

21.44 BGN 12.00

BLUEFRAG Шминка Четки Поставите 15 Pcs Убавина Алатки Моќ Фондацијата Меша Контура Руменило Око Веѓата Сенка highlighter Сочинуваат ЧеткаПревозот Време : e Packet во САД : 715 денаКина Пост Воздух Mail / Сингапур Пост : Околу 25 Работен ДенПревозот време за Русија ќе биде 3050days или подолго поради строгите локалните царински преглед.Превозот време за Бразил ќе биде 50100days или подолго поради строгите локалните царински преглед.Ако изберете DHL, Fedex, EMS, UPSот превозот ќе биде побрзо, обично 715 работни дена.Нарачки ќе бидат обработени во рок од 48 часа...

Navina правоъгълник-образна удължаване на миглите кристал стъкло лепило тава аксесоари мигли, лепило стъкло притежателя на фалшиви мигли инструмент
 • Новинка

Navina правоъгълник-образна удължаване на миглите кристал стъкло лепило тава аксесоари мигли, лепило стъкло притежателя на фалшиви мигли инструмент

7.49 BGN 4.00

Правоаголна форма лажни eyelash продолжување кристално стакло камен Правоаголна форма, мазна површина, неcorroding...

Безплатна доставка грим за мигли индивидуални норка удължаване на миглите фалшиви мигли красотата дебели фалшиви фалшиви мигли Миглите
 • Новинка

Безплатна доставка грим за мигли индивидуални норка удължаване на миглите фалшиви мигли красотата дебели фалшиви фалшиви мигли Миглите

6.38 BGN 5.00

VOLYOO Висок квалитет на трепките, мека, свиленкаста и сјајна Може да се отстрани со око шминка смена...

4шт / 10шт розов грим четки набор от Фонд смесване на прах сенки за очи четка коректор сладки козметични красота грим комплект инструменти
 • Новинка

4шт / 10шт розов грим четки набор от Фонд смесване на прах сенки за очи четка коректор сладки козметични красота грим комплект инструменти

6.45 BGN 6.00

4pcs / 10pcs Розова шминка четка поставите Фондацијата Меша во Прав Сенки Concealer Четки симпатична Естетската Убавина Сочинуваат Алатки за ПолнењеФункција : 100% Сосема нов и висок квалитет те Прави привлечна, шармантна, мода и шик Својот добар подарок за вашиот љубовник, семејството, пријател и свој колега Спецификација : Материјал : Дрвена рачка, Најлон коса Големина : За 21.5*11*0.8 cm / 22*15*1.8 cm Боја : Розова Пакет, вклучувајќи : 4pcs / 10pcs шминка четки Забелешка : Вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината...

1бр двойно края на веждите, миглите четка високо качество на професионална очна линия спирала козметични средства
 • Новинка

1бр двойно края на веждите, миглите четка високо качество на професионална очна линия спирала козметични средства

2.16 BGN 2.00

1pcs Двојно Крајот Веѓа Eyelash Четки Високо квалитетна Професионална Eyeliner Маскара Козметички АлаткиОпис : Материјал : Бамбус, ВлакнаГолемина : Прибл...

Един Многофункционален Грим Четки Фонд Прах Blush Четки За Грим Инструменти Контура На Лицето Четка За Красота, Козметични Тоалетни Принадлежности И Инструменти
 • Новинка

Един Многофункционален Грим Четки Фонд Прах Blush Четки За Грим Инструменти Контура На Лицето Четка За Красота, Козметични Тоалетни Принадлежности И Инструменти

BGN 3.52

Еден Мултифункционален Шминка Четка Фондацијата Руменило Во Прав Со Четка Шминка Алатки Лице Контура Четка Убавина Козметички Toiletries АлаткиОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Про фондацијата Прав Четки ...

2018 естествени магнитни мигли 3D норки за многократна употреба режийни Магнит за удължаване на миглите дебел кръст фалшиви мигли на магнити Магнит
 • Новинка

2018 естествени магнитни мигли 3D норки за многократна употреба режийни Магнит за удължаване на миглите дебел кръст фалшиви мигли на магнити Магнит

BGN 12.13

Опис На Производот : Овој производ е виш mink коса, три магнети за да се привлечат лажни трепки Во моментов е најдобар eyelash производи, најзгодно за употреба...

50 бр./лот 60 мм пластмасова Черна козметична четка за устни, синтетично влакно 60 мм четка за устни, четка за грим на устни
 • Новинка

50 бр./лот 60 мм пластмасова Черна козметична четка за устни, синтетично влакно 60 мм четка за устни, четка за грим на устни

50.02 BGN 45.00

50pcs / многу 60mm Пластични Црна Козметички Усна Четка, Синтетички Влакна 60mm Усна Четки, Усна Шминка ЧеткиБесплатен Превозот 50pcs / многуТочка Име : Усна ЧеткаБоја : ЦрнаДимензии : Должина 60mmЧетка Должина : 7mmМатеријал : Пластични + Синтетички ВлакнаКоличина : 50pcs