Голям Сектор От Контура На Четки Четки За Грим И Комплекти Козметични Четки Инструмент Pro Powder Brush

Голям Сектор От Контура На Четки Четки За Грим И Комплекти Козметични Четки Инструмент Pro Powder Brush

BGN 2.00
-7 %
BGN 2.14

Брой продукти


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : Висок Квалитет Коза коса, Најлон материјал и мека Синтетички
Строги со трансферот на супериорен квалитет на четкање на заби, без разлика сјај и густина може да се споредат со ниту една друга четка.
Четка совет до детално ја, дури и ако се расплетува нив, уште во усогласување и покажете совршени.
Совршен за двете професионална употреба или лична употреба.
На рака дисплеј/држач држи сè организиран и лесно стигнат до
Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа
Со соодветна грижа, вашите четки може да се ужива со години.
Професионален квалитет на четка сет кој вклучува сите основи треба за дневни апликации
Пакет со мека пластика поклопец четка
Вкупна должина : 23cm
Волна должина : 5cm
Волна ширина : 9cm
Пен Носителот Боја : Црна
Пакетот Вклучува :
1 X Сочинуваат Фан Четка ( Стил како Опис)


Подробности

Тип Елемент:
Пискюл За Грим
Брой:
1бр
търговска марка:
МААНГЕ
Номер На Модела:
четка
Материал Четки:
Коза Кожа
Използва Се С:
Коректор средство
Размер:
Brush
Материал Дръжка:
Найлон
Материал:
както показва практиката

Избор на купувачи

BLUEFRAG Makeup Brushes Set 15Pcs Beauty Power Tools Foundation Добавянето на Contour Blush Eye Brow Shadow маркери Make Up Brush
 • Новинка

BLUEFRAG Makeup Brushes Set 15Pcs Beauty Power Tools Foundation Добавянето на Contour Blush Eye Brow Shadow маркери Make Up Brush

21.44 BGN 12.00

BLUEFRAG Шминка Четки Поставите 15 Pcs Убавина Алатки Моќ Фондацијата Меша Контура Руменило Око Веѓата Сенка highlighter Сочинуваат ЧеткаПревозот Време : e Packet во САД : 715 денаКина Пост Воздух Mail / Сингапур Пост : Околу 25 Работен ДенПревозот време за Русија ќе биде 3050days или подолго поради строгите локалните царински преглед.Превозот време за Бразил ќе биде 50100days или подолго поради строгите локалните царински преглед.Ако изберете DHL, Fedex, EMS, UPSот превозот ќе биде побрзо, обично 715 работни дена.Нарачки ќе бидат обработени во рок од 48 часа...

Безплатна доставка 8 бр Произведено в Корея прозрачен гел за облекчаване на мигли, лепило за удължаване на мигли отстраняване
 • Новинка

Безплатна доставка 8 бр Произведено в Корея прозрачен гел за облекчаване на мигли, лепило за удължаване на мигли отстраняване

86.56 BGN 78.00

Гел за Смена Eyelash Продолжување лепак * Јасна Боја,Без Мирис * Капацитет : 15g / шише Шопинг Известување 1...

10шт пластмасова лъжица За крема шпатули лъжица стик грим DIY инструменти, аксесоари, козметични шпатула инструменти розово / лилаво P4
 • Новинка

10шт пластмасова лъжица За крема шпатули лъжица стик грим DIY инструменти, аксесоари, козметични шпатула инструменти розово / лилаво P4

1.79 BGN 1.00

10pcs Пластична Лажица Крем За Spatulas Лажица се Држиме Шминка DIY Алатки Додатоци Козметички Шпатула Алатки Бела / Розова / Виолетова P4 Ставка Опис 100% нов и висок квалитет. Се користи како шпатула лажичка кога лицето маска DIYs. Материјал : МИЛЕНИЧИЊА Боја : како се покаже Количина : 10 компјутериПакет Содржина : 10 x Маска Стапови

4шт / 10шт розов грим четки набор от Фонд смесване на прах сенки за очи четка коректор сладки козметични красота грим комплект инструменти
 • Новинка

4шт / 10шт розов грим четки набор от Фонд смесване на прах сенки за очи четка коректор сладки козметични красота грим комплект инструменти

6.45 BGN 6.00

4pcs / 10pcs Розова шминка четка поставите Фондацијата Меша во Прав Сенки Concealer Четки симпатична Естетската Убавина Сочинуваат Алатки за ПолнењеФункција : 100% Сосема нов и висок квалитет те Прави привлечна, шармантна, мода и шик Својот добар подарок за вашиот љубовник, семејството, пријател и свој колега Спецификација : Материјал : Дрвена рачка, Најлон коса Големина : За 21.5*11*0.8 cm / 22*15*1.8 cm Боја : Розова Пакет, вклучувајќи : 4pcs / 10pcs шминка четки Забелешка : Вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината...

10 Чифта Меки Естествени Напречни Мигли, Ръчно Изработени Грим Натрупване На Фалшиви Мигли M01756
 • Новинка

10 Чифта Меки Естествени Напречни Мигли, Ръчно Изработени Грим Натрупване На Фалшиви Мигли M01756

2.19 BGN 2.00

Опишете : Материјал : Синтетички ВлакнаEyelash Инфаркт Материјал : ПластикаМногу меки и удобни за носењеПогоден за Лица или Професионална Make upЛесен за користење, може да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивенТие може да бидат отстранети од страна на око шминка сменаМоже да се користи кога се применува со негаПакет : 10 пара Шминка ТрепкитеSKU : M01756

Норковые фалшиви мигли 3D норковые мигли естествени меки Фалшиви мигли, ръчно изработени удължаване на миглите
 • Новинка

Норковые фалшиви мигли 3D норковые мигли естествени меки Фалшиви мигли, ръчно изработени удължаване на миглите

4.64 BGN 3.00

.100% Сосема Нова мода шминка мека долго дебели лажни трепки.Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен.За лице и за секојдневна употреба.Може да бидат отстранети од страна на око шминка смена.Едноставни за употреба и удобен за носење.Одговара на вашиот каузална и партија шминка.Може да се користи многу пати, ако тие се користат и отстранети properl.Пакетот вклучува : 1 кутија *1 пара Лажни ТрепкиПродавница во кина :

Безплатна доставка 3D обем на миглите разширяване на 12 реда / Лот горещи продажба
 • Новинка

Безплатна доставка 3D обем на миглите разширяване на 12 реда / Лот горещи продажба

7.34 BGN 5.00

Име на производ : 3 D Индивидуални Око Трепките Природни Долго Кореја Свила Mink Волумен Eyelash ПродолжувањеМатеријал : Кореја Свила за јачина на ТрепкитеНавивам : J / B / C / CC / D / LДебелина : 0.05 0.07 0.10 0.12 0.15 0.20 0.25Должина : 8mm 9mm 10мм 11mm 12mm 13mm 14mm 15mmСпецифики : Природна Боја 100% Рачно Изработени Кореја Свила За Јачина На Трепките

1бр 5 грама професионален мигли, лепило за отстраняване на грим комплект за удължаване на миглите лепило за облекчаване на твърди без стимулация, без мирис за мигли
 • Новинка

1бр 5 грама професионален мигли, лепило за отстраняване на грим комплект за удължаване на миглите лепило за облекчаване на твърди без стимулация, без мирис за мигли

9.15 BGN 6.00

5 PCS 15ml Одлична Лажни Eyelash Лепак без мирис, без стимулација Eyelash Продолжување Лепак Црна Брзо Сув Лепак За Око Трепките Слободен Брод! 15ml Eyelash Продолжување Лепак Брз Сува Ниска Мирис Малку Поттик Силно Лепило Eyelash Лепак За Трепки парче0.1 mm В Рака Направи Мека Лажни Eyelash Продолжување Шминка Алатка 6 / 8 / 10 / 12mm Капка Превозот Одлична Лажни Трепките парчеНова Рачно Изработени Лажни Трепки Слаб 0.12 мм В 8 / 10 / 12mm Eyelash Продолжување Шминка Алатката Лажни Трепките парчеИндивидуални Свила Трепки Меки Eyelash продолжување шминка алатка Поставен Еден Трепките Лажни Трепки парчеОдлична 8g eyelash лепак смена крем Eyelash продолжување лепак смена без мирис, без стимул лепак за трепките парче10 PCS / SET 5g Eye Lash Лепак Смена Шминка Алатки Eyelash Продолжување Лепак Смена Цврсти Без стимулација 1 PCS Нови Деликатна Jade Лажни Eyelash Лепак Фах Продолжување Шминка Комплет Алатка За Око Трепките Лепак парче1 PCS 5g Eye Lash Лепак Смена Шминка Комплет Eyelash Продолжување Алатки Цврсти Без стимулација Големина : 5g Количина : 1pcsкарактеристики : Цврсти Без стимулација Без Мирис Пакет : 1pcs Истовар Лепак ќе бидат безбедно спакувани во меур торба.100% Вистински Слики И Опис

Лъки Flowe дълъг срок на експлоатация 50 дни лепило за фалшиви мигли 10 мл професионални индивидуални лепило за удължаване на мигли нисък миризма нисък стимул
 • Новинка

Лъки Flowe дълъг срок на експлоатация 50 дни лепило за фалшиви мигли 10 мл професионални индивидуални лепило за удължаване на мигли нисък миризма нисък стимул

BGN 29.17

Бренд : Luckyflower Сушење степен : побрзо (1s) Вискозитет : силни Карактеристики : малкуиритирачки,odourless ,Екопријателски,Водоотпорен,невкусна,НЕ за бремени жени се достапни...

Navina Health Crystal Лепило Holder Adhesive Pallet Stand for Fake Eyelash Extensions Makeup Tools
 • Новинка

Navina Health Crystal Лепило Holder Adhesive Pallet Stand for Fake Eyelash Extensions Makeup Tools

4.21 BGN 2.00

Карактеристики : Brand New & Висок квалитет Полесно да се чисти, бидејќи тоа е мазна неporoповршината Овој Лепак Палета ќе го задржи вашето лепак кул подолго и тоа не ќе се исуши вашиот лепак, како и други палети...

25 чифта очни подложки / подложки, които са много тънки(не се сълзи в очите им)
 • Новинка

25 чифта очни подложки / подложки, които са много тънки(не се сълзи в очите им)

24.00 BGN 17.00

КОЛИЧИНА : 25 пара Alluring Око Закрпи ( Подлошки) Lint СлободниНа Alluring Гел Влошки се многу тенки Тие се многу флексибилни и не ќе се движат или slide околу откако ќе се примени на кожатаМоже Да Се Користи За : Eyelash Продолжување Апликација, Facials, Eyelash Perming, Eyelash Нијансирање или само да се користат за намалување на темните кругови, око подпухналост.На колаген (lint слободни) око закрпи се користат во текот на eyelash продолжување на процесот за клиентот удобност...

Navina правоъгълник-образна удължаване на миглите кристал стъкло лепило тава аксесоари мигли, лепило стъкло притежателя на фалшиви мигли инструмент
 • Новинка

Navina правоъгълник-образна удължаване на миглите кристал стъкло лепило тава аксесоари мигли, лепило стъкло притежателя на фалшиви мигли инструмент

7.49 BGN 4.00

Правоаголна форма лажни eyelash продолжување кристално стакло камен Правоаголна форма, мазна површина, неcorroding...