1 компл./3 бр. домашен грим комплект за красота САМ на лицето Маска купа четка лъжица нож инструмент HTY07

1 компл./3 бр. домашен грим комплект за красота САМ на лицето Маска купа четка лъжица нож инструмент HTY07

BGN 1.00
-24 %
BGN 1.31

Брой продукти


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет На лицето сад е направен од висок квалитет на мека пластика, со многу фини големина. На лицето се држиме е совршен за мешање, може да биде примена лицето маски equably. На лицето најлон четка е мека и удобна, оштетувања на кожата. Лажици се изработени од тврда пластика, со лесен-за-читање броеви на рачки. Заштеда на време и хигиена. Професионални маска tools. Можете да DIY маска со оваа точка. Со три различни величини на лажици прилог заедно со синџир, лесен за употреба. Материјал : Пластични Должина на Четка : 14cm /5.46"(приближно)
Должина на Стап : 13cm /5.07"(приближно)
Големина на Сад(D * H) : 9cm х 4.5 cm /3.51" x 1.76"(приближно) Боја : Случајни боја( Ако сте се купи на повеќе од еден, може да се добијат на истата боја или со повеќе бои.) Количина : 1 сет(други додатоци демо на сликата не е вклучена.) Answer : ___________________________ Note :
Нема мало пакет.
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Боул 1 x Мешајќи род 1 x Четка


Подробности

Номер На Модела:
D21067
Материал:
Пластмаса
Размер:
other
Брой:
1 комплект (други аксесоари демо на снимката не са включени.)
Тип Елемент:
Набор От Инструменти За Грим
търговска марка:
МИС РОЗА
Дължина на четки:
14 cm /5.46(прибл)
Дължина стик:
13 см /5.07(прибл)
Размер на купата(D * H):
9 см х 4,5 см /3,51 х 1,76(прибл)
Цвят:
случаен цвят

Избор на купувачи

5 Двойки Миглите Набор От Зашеметяващ Грим Ръчно Мръсна Кръст Естествени Фалшиви Мигли Удължаване На Миглите Инструменти Очарователен Мода
 • Новинка

5 Двойки Миглите Набор От Зашеметяващ Грим Ръчно Мръсна Кръст Естествени Фалшиви Мигли Удължаване На Миглите Инструменти Очарователен Мода

25.42 BGN 23.00

5 Парови Око Трепките Постави Одлична Шминка Рачно Изработени Неуредна Крстот Природни Лажни Трепки Очите Трепките Продолжување Алатки Стара Нова Мода НајдобриСпецификација : 100% Сосема нова Боја : Црна Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен За лице и за секојдневна употреба Може да се отстрани со око шминка смена Едноставен за користење и удобен за носење Одговара на вашиот каузална и партија шминка Може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилноКако да се користи Внимателно отстранување на трепките од случајот со помош на пинцета се Споредат лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук Задржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природниПакет се Вклучени : 25 Пара на Шминка Трепки (Стил како Слика)Ние прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски ТрансферЉубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса внимателно пред исплата...

Безплатна доставка грим за мигли индивидуални норка удължаване на миглите фалшиви мигли красотата дебели фалшиви фалшиви мигли Миглите
 • Новинка

Безплатна доставка грим за мигли индивидуални норка удължаване на миглите фалшиви мигли красотата дебели фалшиви фалшиви мигли Миглите

6.38 BGN 5.00

VOLYOO Висок квалитет на трепките, мека, свиленкаста и сјајна Може да се отстрани со око шминка смена Едноставни за употреба и удобно да се носат! Ние ќе ви одговори на вашата порака во рок од 24 работни часа...

10 бр. / компл. професионален грим четка набор от Фонд Русалка прах blush четки набор от веждите очна линия козметичен комплект четки инструменти
 • Новинка

10 бр. / компл. професионален грим четка набор от Фонд Русалка прах blush четки набор от веждите очна линия козметичен комплект четки инструменти

BGN 23.98

10 Pcs / Set Професионална Шминка Четки Поставите Фондацијата Сирена Руменило во Прав Четки Поставите Веѓа Eyeliner Козметички Четка Комплет АлаткиОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Про фондацијата сенки шминка козметика меки четки сет...

1бр двойно края на веждите, миглите четка високо качество на професионална очна линия спирала козметични средства
 • Новинка

1бр двойно края на веждите, миглите четка високо качество на професионална очна линия спирала козметични средства

2.16 BGN 2.00

1pcs Двојно Крајот Веѓа Eyelash Четки Високо квалитетна Професионална Eyeliner Маскара Козметички АлаткиОпис : Материјал : Бамбус, ВлакнаГолемина : Прибл...

Професионално лепило за премахване на лепило за мигли средство за отстраняване на грим 5 г с миризмата на лепило за изграждане на фалшиви мигли Отстраняване Non-драз
 • Новинка

Професионално лепило за премахване на лепило за мигли средство за отстраняване на грим 5 г с миризмата на лепило за изграждане на фалшиви мигли Отстраняване Non-драз

7.98 BGN 6.00

парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче пакет парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче 0.99 ДОЛАРИ / парче 0.99 ДОЛАРИ / парче парче пакет парче парче парче парчеДестинација : 100% сосема нов eyelash продолжување алатки eyelash продолжување лепак смена крем тип Смена тип : крем смена Нето тежина : 5g ( тежината на оваа смена е само 5g, тоа е многу мал, подобро за лична домашна употреба или новиот почетници ) Боја : како што покажа во слика Рок на траење : 3 години Производство датум : сите производи во нашата продавница се најновите произведени.Складирање : Место на смена во сува кул местоИзбегнувајте директна изложеност на сонце или ладна срединаКарактеристики : Без стимулација и иритацијаПодобро во распуштање на трепкитеНе штети на вашиот сопствен трепкитеУпотреба : Пред да ја отстраните продолжување на трепките, ве молиме осигурете се дека имате направено eyelash чистење.Земете малку смена од шише со microbrush и dab на коренот на продолжување на трепките.Почекајте околу 12 минути продолжување природно би падот на, без повреда на вашиот сопствен трепките.Ефектот на смена ќе биде одлучено од страна на тип на трепките, на пример, ако користите посилни лепак, тоа ќе потрае подолго време за лепак да се стопи.Пакет : 1pc крем смена ќе бидат безбедно спакувани во меур торба.maquiagem шминка трепките maquillaje maquillage eyelash лепак лепак за трепките maquiagens лепак за трепки лажни трепки eyelash продолжување лепак сочинуваат лажни трепките кола став cilios трепките лажни трепки трепките mink трепките лажни трепки трепките лажни трепки продолжетоци mink трепките eyelash lash лажни трепките индивидуални лажни трепки индивидуални eyelash продолжување на трепките eyelash индивидуални трепките свила eyelash lash продолжување свила eyelash екстензии трепките mink lash навивам индивидуални трепките индивидуални свила трепките дебели лажни трепки eyelash лажни индивидуални mink трепките трепките трепките eyelash пакување трепките индивидуални трепки продолжетоци трепките mink лажни трепки продолжетоци трепките трепките лажни трепки лажни трепки снабдувач лажни трепки поединци трепките свила лажни трепки eyelash лажни трепки mink индивидуални свила трепките дебели лажни трепки веѓите лажни eyelashs lash mink продолжување на трепките лажни трепки со лепак кореја трепките продолжување eyelash трепките многу густи трепки mink индивидуални трепките mink индивидуални eyelash трепките навивам mink трепките eyelash екстензии навивам свила индивидуални лажни трепки свила lash екстензии трепки пакет трепките c лажни eyelash дебели лажни трепки пакет лажни трепки продолжетоци лажни лажно eyelash SpecifПлаќање & ПревозотПлаќањеВо моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.

UPS Безплатна доставка 500 чифта меки естествени дълги норковые фалшиви мигли, ръчно изработени дебели къдрава конские коса удължаване на миглите инструменти
 • Новинка

UPS Безплатна доставка 500 чифта меки естествени дълги норковые фалшиви мигли, ръчно изработени дебели къдрава конские коса удължаване на миглите инструменти

398.40 BGN 398.00

ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 500 Pair Меки Природни Долго Mink Рачно Изработени Лажни Трепки Густа Кадрава Коњ Коса Око Трепките Продолжување Алатки100% реално mink удари со камшик500pairs / многуПочитувани купувачи ,можете исто така да изберете од оние што ви се допаѓаи да го оставите порака до нас ,ние ќе го испрати како микстрговија на големо дека сте побарале.инаку ќе го испратите Default1 / 100% mink крзно2 / 8 различни природни стиловиОд понеделник до Sunda, можете да изберете 1style да натпревар3 / Полесни, помеки и пофлексибилен отколку sythetic лажни eyelash.100% рачно изработени, Sterilized, & хипоалергенНежно четки & собрани суровостслободен Сибирскиот Mink КосаНаправени со 100% ВИСТИНСКИ (Реални) Сибирски Mink Крзно Може да се носи до 25 пати со соодветна грижаЛесен за користење, може да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивенПогодни за причинскопоследична или партија шминкаТие може да бидат отстранети од страна на око шминка смена Може да се употребуваат кога се применува со негаЛепак не е вклучена Насоки на Употреба : Внимателно отстранување на трепките од случајот со помош на пинцетаСпореди лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширинаДодадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памукЗадржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природниПревозот : Цел може да биде Предаден на Светот...

2 елемента прах грим четки на красотата козметични средства Набор от професионален Фонд на лицето хайлайтер контур руж грим Bruhses
 • Новинка

2 елемента прах грим четки на красотата козметични средства Набор от професионален Фонд на лицето хайлайтер контур руж грим Bruhses

7.62 BGN 6.00

2 парчиња во Прав Шминка Четки Убавина Козметички Алатки Поставите Стручно Лице Фондацијата Highlighter Контура Blusher Сочинуваат BruhsesПараметри : Име На Производ : Шминка ЧеткаПроизвод Материјал : highend дрвена рачка / алуминиумска цевка / влакна на косатаСпецификација на производот : 2 КОМПЈУТЕРИЗа Луѓето : за почетниците, убавина vlogger и професионална шминка уметникКарактеристики на производот : На четка за руменило може да се создаде свеж тен и четка за рамномерно...

Безплатна доставка 8 бр Произведено в Корея прозрачен гел за облекчаване на мигли, лепило за удължаване на мигли отстраняване
 • Новинка

Безплатна доставка 8 бр Произведено в Корея прозрачен гел за облекчаване на мигли, лепило за удължаване на мигли отстраняване

86.56 BGN 78.00

Гел за Смена Eyelash Продолжување лепак * Јасна Боја,Без Мирис * Капацитет : 15g / шише Шопинг Известување 1 Ве молиме тест на мал простор пред употреба, избегнувајте алкохол и нафта...

Babyliyan Професионална Четка За Грим На Синтетични Косми Е Лилава Дървена Дръжка Сенки За Очи Четка Козметичен Инструмент, Една Четка За Коректор
 • Новинка

Babyliyan Професионална Четка За Грим На Синтетични Косми Е Лилава Дървена Дръжка Сенки За Очи Четка Козметичен Инструмент, Една Четка За Коректор

BGN 8.14

Babyliyan Професионални Concealer Сенки Четка за Употреба : Лице / Око Материјали : Дрво се Справи,Синтетички Влакна,Алуминиум Место на Потекло : Zhongshan, Кина (Копно) Предмети По Собата : 1 PCS Големина : 8*146mm Боја : Виолетова(Како што се покаже во слики)

50 бр./лот 60 мм пластмасова Черна козметична четка за устни, синтетично влакно 60 мм четка за устни, четка за грим на устни
 • Новинка

50 бр./лот 60 мм пластмасова Черна козметична четка за устни, синтетично влакно 60 мм четка за устни, четка за грим на устни

50.02 BGN 45.00

50pcs / многу 60mm Пластични Црна Козметички Усна Четка, Синтетички Влакна 60mm Усна Четки, Усна Шминка ЧеткиБесплатен Превозот 50pcs / многуТочка Име : Усна ЧеткаБоја : ЦрнаДимензии : Должина 60mmЧетка Должина : 7mmМатеријал : Пластични + Синтетички ВлакнаКоличина : 50pcs

Navina правоъгълник-образна удължаване на миглите кристал стъкло лепило тава аксесоари мигли, лепило стъкло притежателя на фалшиви мигли инструмент
 • Новинка

Navina правоъгълник-образна удължаване на миглите кристал стъкло лепило тава аксесоари мигли, лепило стъкло притежателя на фалшиви мигли инструмент

7.49 BGN 4.00

Правоаголна форма лажни eyelash продолжување кристално стакло камен Правоаголна форма, мазна површина, неcorroding Помага да се задржи лепак во добра состојба и да се спречи тоа од сушење нагоре, го задржува вашата лепак кул & подолго...

10 Чифта Меки Естествени Напречни Мигли, Ръчно Изработени Грим Натрупване На Фалшиви Мигли M01756
 • Новинка

10 Чифта Меки Естествени Напречни Мигли, Ръчно Изработени Грим Натрупване На Фалшиви Мигли M01756

2.19 BGN 2.00

Опишете : Материјал : Синтетички ВлакнаEyelash Инфаркт Материјал : ПластикаМногу меки и удобни за носењеПогоден за Лица или Професионална Make upЛесен за користење, може да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивенТие може да бидат отстранети од страна на око шминка сменаМоже да се користи кога се применува со негаПакет : 10 пара Шминка ТрепкитеSKU : M01756

10 Двойки Pro Beauty Makeup Черни Фалшиви Мигли Естествени Фалшиви Мигли Инструменти За Грим Cross Type
 • Новинка

10 Двойки Pro Beauty Makeup Черни Фалшиви Мигли Естествени Фалшиви Мигли Инструменти За Грим Cross Type

3.07 BGN 2.00

Спецификации : 100% Сосема Нов;Многу меки и удобни за носење;Погоден за лица или професионална сочинуваат;Лесен за користење, може да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивен;Тие може да бидат отстранети од страна на око шминка смена;Може да се користи кога се применува со нега;Тип : Лажни ТрепкиКоличина : 10 ПараТрепките Материјал : ВлакнаEyelash Инфаркт Материјал : ПластикаТема : УбавинаСтил : МодаБоја : ЦрнаПовод : Партија, Саем, Коктел, СекојдневниКарактеристики : Мека Долго Крстот Трепките, Се Чувствуваат Удобно, Рачно Изработени Лажни ТрепкиПакетот Вклучува : 10 Пара Лажни ТрепкиБелешки : 1...

15 мл, без мирис, без стимулация удължаване на миглите лепило черно лепило за мигли
 • Новинка

15 мл, без мирис, без стимулация удължаване на миглите лепило черно лепило за мигли

16.14 BGN 11.00

10 X 15ml Бренд Шминка Eyelash Продолжување Лепак Без мирис, без стимулација црна слатка течност eyelash лепак Нови 15ml лажни eyelash лепак за заштита на Животната средина црна ниска мирис eyelash продолжување лепак сува брзо парче10 PCS / SET 5g Eye Lash Лепак Смена Шминка Алатки Eyelash Продолжување Лепак Смена Цврсти Без стимулација 15g Професионални Eyelash Лепак Смена Розова Желе Eyelash Продолжување Лепак Смена Одлична Шминка Алатки парче15ml Професионални Кореја Eyelash Лепак Одлична Eyelash Продолжување Лепак Без Стимулација Eyelash Лепило За Бремени Жени парче5 PCS 10ml Лажни Eyelash Лепак Смена Течни Debonder Eyelash Продолжување Лепак Смена Шминка Алатки За Трепки Лепак 10ml Висок Квалитет Eyelash Лепак Eyelash Продолжување Око Шминка Силна Црна Eyelash Лепак Индивидуални Лажни Eyelash Продолжување Алатка парче3 PCS Професионални Лажни Трепки Шминка Постави Индивидуални Лажни Eyelash Продолжување Шминка Комплет Вклучувајќи Eyelash Лепак Лажни Трепките Нови 15ml Odourless Eyelash Лепак Црна Лепило Eyelash Продолжување Лепак Без Стимулација Лепак За EyelashБоја : црнаГолемина : 15mlКоличина : 1pcsПакет : 1pcs eyelash лепак ќе бидат безбедно спакувани во меур торба.100% Вистински Слики И Опис

Норковые фалшиви мигли 3D норковые мигли естествени меки Фалшиви мигли, ръчно изработени удължаване на миглите
 • Новинка

Норковые фалшиви мигли 3D норковые мигли естествени меки Фалшиви мигли, ръчно изработени удължаване на миглите

4.64 BGN 3.00

.100% Сосема Нова мода шминка мека долго дебели лажни трепки.Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен.За лице и за секојдневна употреба.Може да бидат отстранети од страна на око шминка смена.Едноставни за употреба и удобен за носење.Одговара на вашиот каузална и партија шминка.Може да се користи многу пати, ако тие се користат и отстранети properl.Пакетот вклучува : 1 кутија *1 пара Лажни ТрепкиПродавница во кина :

25 чифта очни подложки / подложки, които са много тънки(не се сълзи в очите им)
 • Новинка

25 чифта очни подложки / подложки, които са много тънки(не се сълзи в очите им)

24.00 BGN 17.00

КОЛИЧИНА : 25 пара Alluring Око Закрпи ( Подлошки) Lint СлободниНа Alluring Гел Влошки се многу тенки Тие се многу флексибилни и не ќе се движат или slide околу откако ќе се примени на кожатаМоже Да Се Користи За : Eyelash Продолжување Апликација, Facials, Eyelash Perming, Eyelash Нијансирање или само да се користат за намалување на темните кругови, око подпухналост.На колаген (lint слободни) око закрпи се користат во текот на eyelash продолжување на процесот за клиентот удобност...

10 роли микропористой лента за изграждане на миглите-доставка на медицински лента
 • Новинка

10 роли микропористой лента за изграждане на миглите-доставка на медицински лента

32.00 BGN 22.00

Ова е за КОЛИЧИНА од 10 ролниMicropore Лента хируршки лента се користи за покривање на долниот удари со камшик или да лента на eyelids за време на Eyelash Екстензии апликација...

4шт / 10шт розов грим четки набор от Фонд смесване на прах сенки за очи четка коректор сладки козметични красота грим комплект инструменти
 • Новинка

4шт / 10шт розов грим четки набор от Фонд смесване на прах сенки за очи четка коректор сладки козметични красота грим комплект инструменти

6.45 BGN 6.00

4pcs / 10pcs Розова шминка четка поставите Фондацијата Меша во Прав Сенки Concealer Четки симпатична Естетската Убавина Сочинуваат Алатки за ПолнењеФункција : 100% Сосема нов и висок квалитет те Прави привлечна, шармантна, мода и шик Својот добар подарок за вашиот љубовник, семејството, пријател и свој колега Спецификација : Материјал : Дрвена рачка, Најлон коса Големина : За 21.5*11*0.8 cm / 22*15*1.8 cm Боја : Розова Пакет, вклучувајќи : 4pcs / 10pcs шминка четки Забелешка : Вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината...

Безплатна доставка 3D обем на миглите разширяване на 12 реда / Лот горещи продажба
 • Новинка

Безплатна доставка 3D обем на миглите разширяване на 12 реда / Лот горещи продажба

7.34 BGN 5.00

Име на производ : 3 D Индивидуални Око Трепките Природни Долго Кореја Свила Mink Волумен Eyelash ПродолжувањеМатеријал : Кореја Свила за јачина на ТрепкитеНавивам : J / B / C / CC / D / LДебелина : 0.05 0.07 0.10 0.12 0.15 0.20 0.25Должина : 8mm 9mm 10мм 11mm 12mm 13mm 14mm 15mmСпецифики : Природна Боја 100% Рачно Изработени Кореја Свила За Јачина На Трепките

Норки фалшиви мигли от естествен дълъг прозрачен пластмасов грим ръчно изработени индивидуални невидими фалшиви мигли удължаване на мигли
 • Новинка

Норки фалшиви мигли от естествен дълъг прозрачен пластмасов грим ръчно изработени индивидуални невидими фалшиви мигли удължаване на мигли

28.78 BGN 19.00

Предмет Бр : T002&T016Точка Име : 3 D Mink ракаТранспарентно eyelashСтил : Вистински фотографија покажува како подолуСпецифични : луксузни може постојано да носатПакување

Цветна Русалка В Основата На Компактна Пудра Руж, Четка Рибя Опашка Кръг На Върха На Плосък Покрив Грим Четки Меко Влакно Грим Четки За Лице Brusher
 • Новинка

Цветна Русалка В Основата На Компактна Пудра Руж, Четка Рибя Опашка Кръг На Върха На Плосък Покрив Грим Четки Меко Влакно Грим Четки За Лице Brusher

BGN 4.48

Шарени Сирена Фондацијата Руменило Во Прав Со Четка Опашка Риба Круг Врвот Рамно Врвот Шминка Четка Меки Влакна Шминка Четка Лицето BrusherОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Про Професионална Шминка Четка ...