гореща разпродажба!! Високо качество на индивидуални фалшиви мигли обем на миглите разширяване на мода грим безплатна доставка

гореща разпродажба!! Високо качество на индивидуални фалшиви мигли обем на миглите разширяване на мода грим безплатна доставка

BGN 10.00
-22 %
BGN 12.80

Брой продуктиПодробности

Навийте:
C, D
Дебелина на:
0,05 мм 0.07 mm, 0,10 мм
Дължина:
9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm
Тип Елемент:
Фалшиви Мигли
Фалшиви Мигли Териер:
Друго
Тип На Фалшиви Мигли:
Индивидуални Мигли
Номер На Модела:
обемни мигли
Плавателни Съдове На Фалшиви Мигли:
ръчна изработка
Дължина На Фалшиви Мигли:
1 см-1,5 см
Размер:
3D Volume lashes
Брой:
1 тава
Стил На Фалшиви Мигли:
Натурален Дълъг
Материал За Фалшиви Мигли:
Синтетична Коса
Материал:
Корейски коприна
Качество:
меки и удобни
Дължина:
9-14mm
Дебелина на:
0.05 0.07 0.10
Навийте:
C D къдря
цена на едро:
Pls казва ни се, ако имате нужда от голямо количество
Произведен от компанията:
SeashineBeauty Пуп

Избор на купувачи

10шт пластмасова лъжица За крема шпатули лъжица стик грим DIY инструменти, аксесоари, козметични шпатула инструменти розово / лилаво P4
 • Новинка

10шт пластмасова лъжица За крема шпатули лъжица стик грим DIY инструменти, аксесоари, козметични шпатула инструменти розово / лилаво P4

1.79 BGN 1.00

10pcs Пластична Лажица Крем За Spatulas Лажица се Држиме Шминка DIY Алатки Додатоци Козметички Шпатула Алатки Бела / Розова / Виолетова P4 Ставка Опис 100% нов и висок квалитет. Се користи како шпатула лажичка кога лицето маска DIYs. Материјал : МИЛЕНИЧИЊА Боја : како се покаже Количина : 10 компјутериПакет Содржина : 10 x Маска Стапови

Професионално лепило за премахване на лепило за мигли средство за отстраняване на грим 5 г с миризмата на лепило за изграждане на фалшиви мигли Отстраняване Non-драз
 • Новинка

Професионално лепило за премахване на лепило за мигли средство за отстраняване на грим 5 г с миризмата на лепило за изграждане на фалшиви мигли Отстраняване Non-драз

7.98 BGN 6.00

парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче пакет парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче 0.99 ДОЛАРИ / парче 0.99 ДОЛАРИ / парче парче пакет парче парче парче парчеДестинација : 100% сосема нов eyelash продолжување алатки eyelash продолжување лепак смена крем тип Смена тип : крем смена Нето тежина : 5g ( тежината на оваа смена е само 5g, тоа е многу мал, подобро за лична домашна употреба или новиот почетници ) Боја : како што покажа во слика Рок на траење : 3 години Производство датум : сите производи во нашата продавница се најновите произведени.Складирање : Место на смена во сува кул местоИзбегнувајте директна изложеност на сонце или ладна срединаКарактеристики : Без стимулација и иритацијаПодобро во распуштање на трепкитеНе штети на вашиот сопствен трепкитеУпотреба : Пред да ја отстраните продолжување на трепките, ве молиме осигурете се дека имате направено eyelash чистење.Земете малку смена од шише со microbrush и dab на коренот на продолжување на трепките.Почекајте околу 12 минути продолжување природно би падот на, без повреда на вашиот сопствен трепките.Ефектот на смена ќе биде одлучено од страна на тип на трепките, на пример, ако користите посилни лепак, тоа ќе потрае подолго време за лепак да се стопи.Пакет : 1pc крем смена ќе бидат безбедно спакувани во меур торба.maquiagem шминка трепките maquillaje maquillage eyelash лепак лепак за трепките maquiagens лепак за трепки лажни трепки eyelash продолжување лепак сочинуваат лажни трепките кола став cilios трепките лажни трепки трепките mink трепките лажни трепки трепките лажни трепки продолжетоци mink трепките eyelash lash лажни трепките индивидуални лажни трепки индивидуални eyelash продолжување на трепките eyelash индивидуални трепките свила eyelash lash продолжување свила eyelash екстензии трепките mink lash навивам индивидуални трепките индивидуални свила трепките дебели лажни трепки eyelash лажни индивидуални mink трепките трепките трепките eyelash пакување трепките индивидуални трепки продолжетоци трепките mink лажни трепки продолжетоци трепките трепките лажни трепки лажни трепки снабдувач лажни трепки поединци трепките свила лажни трепки eyelash лажни трепки mink индивидуални свила трепките дебели лажни трепки веѓите лажни eyelashs lash mink продолжување на трепките лажни трепки со лепак кореја трепките продолжување eyelash трепките многу густи трепки mink индивидуални трепките mink индивидуални eyelash трепките навивам mink трепките eyelash екстензии навивам свила индивидуални лажни трепки свила lash екстензии трепки пакет трепките c лажни eyelash дебели лажни трепки пакет лажни трепки продолжетоци лажни лажно eyelash SpecifПлаќање & ПревозотПлаќањеВо моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.

Един Многофункционален Грим Четки Фонд Прах Blush Четки За Грим Инструменти Контура На Лицето Четка За Красота, Козметични Тоалетни Принадлежности И Инструменти
 • Новинка

Един Многофункционален Грим Четки Фонд Прах Blush Четки За Грим Инструменти Контура На Лицето Четка За Красота, Козметични Тоалетни Принадлежности И Инструменти

BGN 3.52

Еден Мултифункционален Шминка Четка Фондацијата Руменило Во Прав Со Четка Шминка Алатки Лице Контура Четка Убавина Козметички Toiletries АлаткиОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Про фондацијата Прав Четки ...

1 бр. дълбоко почистване на лицето пречистване на грижа за лицето-леки въглеродни влакна почистваща четка за лице Пилинг отшелушивающая четка за лице
 • Новинка

1 бр. дълбоко почистване на лицето пречистване на грижа за лицето-леки въглеродни влакна почистваща четка за лице Пилинг отшелушивающая четка за лице

7.82 BGN 7.00

5pcs Бренд Шминка на Очите Четки Шминка Алатка за Полнење Шминка Четка Круг Цевка Пони Коса Сенки Четка Про Лицето за Нега на Шминка Konjac Сунѓерот Blender се Меша Мазна Esponja Прав Издувам Беспрекорна Убавина Фондацијата 11 КОМПЈУТЕРИ Топла Високо Квалитетна Професионална Мека Синтетички Влакна Шминка Четка Поставите Шминка за Полнење За Лицето за Нега Или Сенката за Очи Слободни Брод парче5 КОМПЈУТЕРИ Сина Топла Високо Квалитетна Професионална Шминка Четка Поставите Шминка за Полнење За Лицето за Нега на Слободен Брод Нови 100 компјутери за Еднократна употреба Eyelash Четка Маскара Апликатори Стапче шминка Четки очи заштита ја сочинуваат стил алатки 7 PCS / SET Шминка Четки Поставите Мода Прав Фондацијата Blusher Четка &Concealer Четка &Сенки Четка 1 PCS Професионална шминка четки држачот за четки за сушење Одлична козметика, шминка четка поставите Бесплатен превозот САД$ 14.99 / парчеНОВИ 7 PCS Професионална Шминка Четки Постави Одлична Шминка Четка за Полнење Eyeliner Четка За Сенки за Нега на Лице НОВО!!!1 BUC Длабинско Чистење на Порите Четка за Чистење на Лицето Четка Себум Blackheads се Соочуваат со Миење на Лицето за Нега на Бесплатен ПревозотБоја : Армија Зелена, Небото Сино (Случаен)Количина : 1pcsПакет : 1pcs Четка ќе бидат безбедно спакувани во меур торба...

UPS Безплатна доставка 500 чифта меки естествени дълги норковые фалшиви мигли, ръчно изработени дебели къдрава конские коса удължаване на миглите инструменти
 • Новинка

UPS Безплатна доставка 500 чифта меки естествени дълги норковые фалшиви мигли, ръчно изработени дебели къдрава конские коса удължаване на миглите инструменти

398.40 BGN 398.00

ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 500 Pair Меки Природни Долго Mink Рачно Изработени Лажни Трепки Густа Кадрава Коњ Коса Око Трепките Продолжување Алатки100% реално mink удари со камшик500pairs / многуПочитувани купувачи ,можете исто така да изберете од оние што ви се допаѓаи да го оставите порака до нас ,ние ќе го испрати како микстрговија на големо дека сте побарале.инаку ќе го испратите Default1 / 100% mink крзно2 / 8 различни природни стиловиОд понеделник до Sunda, можете да изберете 1style да натпревар3 / Полесни, помеки и пофлексибилен отколку sythetic лажни eyelash.100% рачно изработени, Sterilized, & хипоалергенНежно четки & собрани суровостслободен Сибирскиот Mink КосаНаправени со 100% ВИСТИНСКИ (Реални) Сибирски Mink Крзно Може да се носи до 25 пати со соодветна грижаЛесен за користење, може да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивенПогодни за причинскопоследична или партија шминкаТие може да бидат отстранети од страна на око шминка смена Може да се употребуваат кога се применува со негаЛепак не е вклучена Насоки на Употреба : Внимателно отстранување на трепките од случајот со помош на пинцетаСпореди лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширинаДодадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памукЗадржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природниПревозот : Цел може да биде Предаден на Светот...

100 чифта / лот най-доброто качество на удължаване на миглите на Очите Pad хартиени лепенки под Pad съвети стикер тайна натрупване на мигли грим инструмент
 • Новинка

100 чифта / лот най-доброто качество на удължаване на миглите на Очите Pad хартиени лепенки под Pad съвети стикер тайна натрупване на мигли грим инструмент

35.14 BGN 22.00

100% Сосема Нов и Висок КвалитетМоже Да Се Користи За : Eyelash Продолжување Апликација, Facials, Eyelash PermingEyelash продолжување добавувачи за професионални lash техничариПогоден за шминка салон, козметика студио, шминкерот.Погоден за професионална употреба и лична употребаНајдобар Квалитет Око Печ, мазна површина, lintКолаген Антинавремено Гел за Око Печ, Lintбесплатно, за eyelash проширување,Оваа lint слободни гел за Око Влошки кој е идеален тип за professionalist користење за време на eyelash продолжувањеТоа е совршен тип кои ги покриваат сите под трепките кои го прават вашиот работи побрзо и почисто.Име : Очите ПодлогаПакет Боја : СинаБои : Бел ФилмМатеријал : ГридОблик : Лево И ПравоКоличина : 100pairs Eyelash Подлога100% Задоволство ГаранцијаКако нашите ценети купувачи, ако сте задоволни со производот, ние сме несреќни...

25 чифта очни подложки / подложки, които са много тънки(не се сълзи в очите им)
 • Новинка

25 чифта очни подложки / подложки, които са много тънки(не се сълзи в очите им)

24.00 BGN 17.00

КОЛИЧИНА : 25 пара Alluring Око Закрпи ( Подлошки) Lint СлободниНа Alluring Гел Влошки се многу тенки Тие се многу флексибилни и не ќе се движат или slide околу откако ќе се примени на кожатаМоже Да Се Користи За : Eyelash Продолжување Апликација, Facials, Eyelash Perming, Eyelash Нијансирање или само да се користат за намалување на темните кругови, око подпухналост.На колаген (lint слободни) око закрпи се користат во текот на eyelash продолжување на процесот за клиентот удобност...

Navina правоъгълник-образна удължаване на миглите кристал стъкло лепило тава аксесоари мигли, лепило стъкло притежателя на фалшиви мигли инструмент
 • Новинка

Navina правоъгълник-образна удължаване на миглите кристал стъкло лепило тава аксесоари мигли, лепило стъкло притежателя на фалшиви мигли инструмент

7.49 BGN 4.00

Правоаголна форма лажни eyelash продолжување кристално стакло камен Правоаголна форма, мазна површина, неcorroding...

8 Стилове На 10 Двойки/Компл. Дебели Черни Фалшиви Мигли Коси Меки Фалшиви Мигли Естествени Мигли Грим Инструменти
 • Новинка

8 Стилове На 10 Двойки/Компл. Дебели Черни Фалшиви Мигли Коси Меки Фалшиви Мигли Естествени Мигли Грим Инструменти

3.49 BGN 3.00

Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ"...

Лъки Flowe дълъг срок на експлоатация 50 дни лепило за фалшиви мигли 10 мл професионални индивидуални лепило за удължаване на мигли нисък миризма нисък стимул
 • Новинка

Лъки Flowe дълъг срок на експлоатация 50 дни лепило за фалшиви мигли 10 мл професионални индивидуални лепило за удължаване на мигли нисък миризма нисък стимул

BGN 29.17

Бренд : Luckyflower Сушење степен : побрзо (1s) Вискозитет : силни Карактеристики : малкуиритирачки,odourless ,Екопријателски,Водоотпорен,невкусна,НЕ за бремени жени се достапни...

Голям Сектор От Контура На Четки Четки За Грим И Комплекти Козметични Четки Инструмент Pro Powder Brush
 • Новинка

Голям Сектор От Контура На Четки Четки За Грим И Комплекти Козметични Четки Инструмент Pro Powder Brush

2.14 BGN 2.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : Висок Квалитет Коза коса, Најлон материјал и мека СинтетичкиСтроги со трансферот на супериорен квалитет на четкање на заби, без разлика сјај и густина може да се споредат со ниту една друга четка.Четка совет до детално ја, дури и ако се расплетува нив, уште во усогласување и покажете совршени.Совршен за двете професионална употреба или лична употреба.На рака дисплеј / држач држи сè организиран и лесно стигнат доЛесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформаСо соодветна грижа, вашите четки може да се ужива со години.Професионален квалитет на четка сет кој вклучува сите основи треба за дневни апликацииПакет со мека пластика поклопец четкаВкупна должина : 23cmВолна должина : 5cmВолна ширина : 9cmПен Носителот Боја : ЦрнаПакетот Вклучува : 1 X Сочинуваат Фан Четка ( Стил како Опис)

5 Двойки Миглите Набор От Зашеметяващ Грим Ръчно Мръсна Кръст Естествени Фалшиви Мигли Удължаване На Миглите Инструменти Очарователен Мода
 • Новинка

5 Двойки Миглите Набор От Зашеметяващ Грим Ръчно Мръсна Кръст Естествени Фалшиви Мигли Удължаване На Миглите Инструменти Очарователен Мода

25.42 BGN 23.00

5 Парови Око Трепките Постави Одлична Шминка Рачно Изработени Неуредна Крстот Природни Лажни Трепки Очите Трепките Продолжување Алатки Стара Нова Мода НајдобриСпецификација : 100% Сосема нова Боја : Црна Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен За лице и за секојдневна употреба Може да се отстрани со око шминка смена Едноставен за користење и удобен за носење Одговара на вашиот каузална и партија шминка Може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилноКако да се користи Внимателно отстранување на трепките од случајот со помош на пинцета се Споредат лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук Задржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природниПакет се Вклучени : 25 Пара на Шминка Трепки (Стил како Слика)Ние прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски ТрансферЉубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса внимателно пред исплата...

10 роли удължаване на миглите безворсовые очни подложки Бяла лента под очите подложката за хартия T за фалшиви мигли кръпка грим инструменти
 • Новинка

10 роли удължаване на миглите безворсовые очни подложки Бяла лента под очите подложката за хартия T за фалшиви мигли кръпка грим инструменти

BGN 4.78

10rolls Eyelash Продолжување Lint Слободни Око Влошки Бела Лента Под Око Влошки Хартија Т За Лажно Eyelash Печ Сочинуваат Алатки1...