Продажба на едро 100шт нокти буфер пилочки за нокти флуоресцентен цвят опесъчаване блок маникюр Nail Art съвети за жените съставляват лак за нокти инструменти

Продажба на едро 100шт нокти буфер пилочки за нокти флуоресцентен цвят опесъчаване блок маникюр Nail Art съвети за жените съставляват лак за нокти инструменти

BGN 48.00
-17 %
BGN 57.60

Брой продукти


Помине Уметност Бафер Пескарење Блок Отстраните Датотеки Педикир Маникир Нокти Алатки за полски Shiner Помине Нега Чистење Ноктите Алатка трговија на Големо Убавина Essentials Објект Descritption Врвен квалитет пескарење блокови за поднесување помине екстензии / акрилни нокти / лажни нокти совети природни нокти 4-двострано дизајн погодност за користење. Висок квалитет пескарење блокови за поднесување помине екстензии, на доградба на акрилни нокти лажни нокти совети или природни нокти. Тоа е корисна малку помине уметност алатка за удар и форма до нерамна помине површината пред УВ гел и акрил апликација. Тоа може да се користи пред примена на лак или ноктите третмани. Answer : ___________________________ Note : Ние ќе брод бојата на производот од страна на случаен избор.Ако имате било бараат,ве молиме оставете ја вашата порака за нас,ви Благодариме.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently?
A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPS-от и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,whtat е вашата трговија на големо цена?
А : Здраво,ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете ни e-mail или да го напуштите вашиот пораки што сакате да ни,
ние ќе им даде вашата најдобра цена во рок од 24 часа.Ви благодариме.
П : Дали имате други производ што ние сакаме да купиме заедно со вашиот производ,морам да не го најдете во вашата продавница?
A : Да,ние може да обезбеди она што го сакате,ве молиме да ни испрати детали и слика,може да се најде тоа за вас.
За Плаќање :
1. Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија, TT . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес или ЗАЧУВАМ.
Најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе.
2. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса,
пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
За испорака :
1)Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти.
2)Предмети се испраќаат од Кина преку Воздухопловната, достигнувајќи повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена.Тука е shiping време од Кина, Воздухот Пост
(Забелешка : на ден meas работен ден)
За Термини :
1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела
и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.
2. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.


Подробности

Тип Елемент:
Буфер
Материал:
шкурка
Номер На Модела:
Шлайфане Буфер Блок За Нокти
Брой:
100шт
Размер:
9.6x2.5x2.5cm
Is_customized:
Yes
Тип Елемент:
Направи си САМ маникюр инструмент буфер полиране, шлайфане файлове
Материал:
Шкурка+Памук
Номер На Модела:
Ново Опесъчаване Блок Маникюр Poilish Гел Полиране, Шлайфане Файлове
Брой:
100шт (mix цвят на случаен принцип)
Характеристика:
Колоритен Маникюр File Buffer Block Педикюр, Маникюр, Лакиране На
Стил:
Неонов Цвят Буфер Блок Маникюр Инструменти
Тип:
Полиране, Шлайфане Файлове Блок Педикюр, Маникюр Грижи Маникюр Буфер
Място на произход на стоките:
КН;GUA
Друго:
manicura manucure vernis ezflow ongle unhas

Избор на купувачи

2 елемента 10 мл празни буркани ронлива прах с огледално пуховкой черно САМ Make up Powder компактна козметични опаковки, куфар
 • Новинка

2 елемента 10 мл празни буркани ронлива прах с огледално пуховкой черно САМ Make up Powder компактна козметични опаковки, куфар

10.40 BGN 8.00

2 парчиња 10ml Празни Лабава Прав тегли Со Огледало во Прав Плескавици, Црна DIY сочинуваат Прав Компактен Козметички Пакување Случај Бесплатен превозотКапацитет : 10ml (За 3g во Прав)Материјали : ГЛАСАЧКО местоНето тежина : 15g / pcБоја : Јасно тегла со Црна Капа

120шт памучни дискове меки кърпички за отстраняване на грим маникюр Polish Избършете Face Make Up Cleansing Pad с мрежа и гладка повърхност 60x50mm
 • Новинка

120шт памучни дискове меки кърпички за отстраняване на грим маникюр Polish Избършете Face Make Up Cleansing Pad с мрежа и гладка повърхност 60x50mm

9.92 BGN 8.00

ВОВЕД:• Со страназапечатување процес, тоа е добра флексибилност и памучни влакна ќе не остави на лицето лесно.• Тоа е мека и нежна за кожата, супериорен вода absorbency ви помага да ги зачувате тонер лосион.НАСТАВА : • По чистење, се применуваат соодветни износ на тонер лосион или емулзија со памучна подлога, нежно размавта вашата кожа за дневна нега,влажни компресира е исто така се применуваат.• Да применат соодветна количина на шминка смена со памук влошки, потоа рамномерно ги избрише од центарот на вашето лице да се отстраникозметиката.• Потиснат памук влошки со полски смена и заврши на вашите нокти, на лак може да бидат отстранети по неколкуминути.ТОПЛО СОВЕТИ : • Не користете го производот во близина на оган...

Пластмасови бутилки с капкомер празни 20 мл течни бутилки игли със защитена от деца капачка на дълга тънка съвет на очите капкомер на бутилката на едро 2500шт
 • Новинка

Пластмасови бутилки с капкомер празни 20 мл течни бутилки игли със защитена от деца капачка на дълга тънка съвет на очите капкомер на бутилката на едро 2500шт

672.00 BGN 638.00

Пластични Dropper Празни Шишиња 20 ML Течни Игла Шишиња Со Childproof Капа Долги Тенки Совет Око Dropper Шишиња трговија на Големо 2500pcsМНОГУ ВАЖНО : Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање, ве молиме слободно контактирајте со нас...

25 грама прозрачна матирана PET-козметична банки с черно / бял / прозрачен капак PP, контейнер за проби 25 мл, банки, сметана 25 g или буркан крем за очите.
 • Новинка

25 грама прозрачна матирана PET-козметична банки с черно / бял / прозрачен капак PP, контейнер за проби 25 мл, банки, сметана 25 g или буркан крем за очите.

BGN 54.40

Капацитет 25g Дијаметар(мм) 40mm Висина со капак(мм) 39.5 mm Материјал : ПЕТ тегла + PP капак + домашно МИЛЕНИЧЕ insert

Продажба на едро 2000шт защитена околната среда пластмасова бутилка с капкомер от 100 мл, с дълги, тънки връхчета
 • Новинка

Продажба на едро 2000шт защитена околната среда пластмасова бутилка с капкомер от 100 мл, с дълги, тънки връхчета

BGN 1740.80

ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТ / БЕЗБЕДНОСТ И ЗАШТИТА НА ЖИВОТНАТА СРЕДИНАНие може да произведе различни големини и бои на dropper Шише, како на клиент барање...

най-ниската цена за премахване на татуировки лазерна лампа 6 * 80*140мм за лазерна машина Nd Yag
 • Новинка

най-ниската цена за премахване на татуировки лазерна лампа 6 * 80*140мм за лазерна машина Nd Yag

BGN 91.52

Превозот, Како по правило, ние испорака во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката Производството ќе бидат отворени откако на плаќање е потврдено...

Чудесен Стоманена Манекен Главоболие, Стяга Soporte Peluca Титуляр За Главата На Манекена Фризьорски Салон Регулируеми Перука Скоба
 • Новинка

Чудесен Стоманена Манекен Главоболие, Стяга Soporte Peluca Титуляр За Главата На Манекена Фризьорски Салон Регулируеми Перука Скоба

20.22 BGN 19.00

Одлична Челик Манекен Главата Менгеме Soporte Peluca Држачот За Manikin Главата Фризерски Прилагодливи Перика Менгеме

1 бр с 12 мл преносим инхалатор празни флакони парфюми цветни многократно използване на парфюм спрей пътни принадлежности TN
 • Новинка

1 бр с 12 мл преносим инхалатор празни флакони парфюми цветни многократно използване на парфюм спрей пътни принадлежности TN

1.30 BGN 1.00

1 Парче 12 ML Преносни Спреј Шише Празно Парфем Шишиња Шарени Refillable Парфем Atomizer Патување Додатоци TN ОписКарактеристикиRefillable парфем atomizer шише за патување спреј мирис пумпа случај 12mlпразни;Едноставно да се рефил во секунди.Совршен за чување на некои од вашиот омилен парфем или aftershave во помалсад без да се земе целиот шише со вас на одмор;Идеален за ставање во вашата чанта за ноќите надвор, состаноци, работа или на било кое местокаде сакате да го освежат;СпецификацијаМатеријал : Стакло Внатрешна садот со алуминиумска школкаБоја : злато / Сребрена / Сино / Розова / Red / Виолетова (изборен)Големина : 11.5*1.9 cmКапацитет : 12mlПакетот Вклучува : 1pcs X Преносни Парфем Refillable Спреј ШишеВнимание : објектот се само празна Шише Парфем, без парфем вошише.Забелешка1...

Горещ лилаво дизайн нокти Дизайн на четка за маникюр за рисуване инструмент за поставяне на Четката от дръжката, определени 7шт
 • Новинка

Горещ лилаво дизайн нокти Дизайн на четка за маникюр за рисуване инструмент за поставяне на Четката от дръжката, определени 7шт

BGN 2.10

Топла Пурпурна Помине Уметност Дизајн Четка За Нокти Сликарство Dotting Алатка Четки Pen Set 7 PCSКарактеристики : Идеална алатка за помине уметност работа...

12 x 15ж 30 ° 50g Коледа черен кехлибар стъклена банка крем с капаци бял печат поставяне на контейнер козметична опаковка стъклена крем гърне
 • Новинка

12 x 15ж 30 ° 50g Коледа черен кехлибар стъклена банка крем с капаци бял печат поставяне на контейнер козметична опаковка стъклена крем гърне

BGN 52.80

За нас : Среќен куќа продавница е специјализирана во производство и извоз на разни видови на стакло и пластични шишиња...

30 бр./лот промоция чудесен 15 мл тъмно стъкло етерично масло бутилка лосион флакон с черен помпа, контейнер за еднократна употреба Pacakging
 • Новинка

30 бр./лот промоция чудесен 15 мл тъмно стъкло етерично масло бутилка лосион флакон с черен помпа, контейнер за еднократна употреба Pacakging

73.28 BGN 66.00

30pcs / многу Промоција Одлична 15ml Стакло Килибар Етерично Масло Лосион Шише Шишенцето Со Црна Пумпа Сад Refillable Pacakging

JEARLYU 50шт пила за нокти 150/240 буферна опесъчаване шкурка пилочки за нокти професионален двупосочен маникюр, педикюр, маникюр инструменти
 • Новинка

JEARLYU 50шт пила за нокти 150/240 буферна опесъчаване шкурка пилочки за нокти професионален двупосочен маникюр, педикюр, маникюр инструменти

44.80 BGN 39.00

Професионални Нокти Датотека Помине Уметност Датотеки Салон Алатки За Брусење Фајл Големина На Бафер : 17.8x2.8x1.2cm Пакет : 50pcs / многу Материјал : Sandpaper на површината,Сунѓер(ЕВА) на вториот слој, Пластични(PP) во среден степен...

100шт LGX40 100 мл черни празни стъклени бутилки за козметични продукти, 100 мл лосион помпа черна стъклена бутилка доставчик, опаковка стъклена бутилка
 • Новинка

100шт LGX40 100 мл черни празни стъклени бутилки за козметични продукти, 100 мл лосион помпа черна стъклена бутилка доставчик, опаковка стъклена бутилка

BGN 188.80

LGX40100ml црна празни стаклени шишиња за козметички, 100ml лосион пумпа црно стаклено шише снабдувач, стаклено шише пакувањеA...

500 бр./лот пластмасова бутилка с капкомер празна бутилка от 60 мл e Liquid бутилка със защитена от деца капачка дълъг тънък връх капкомер Fedex Free
 • Новинка

500 бр./лот пластмасова бутилка с капкомер празна бутилка от 60 мл e Liquid бутилка със защитена от деца капачка дълъг тънък връх капкомер Fedex Free

312.00 BGN 296.00

500pcs / многу Пластични Dropper Шише Празно Шише 60ml e Течни Шишиња Со Childproof Капа Долги Тенки Dropper Совет Fedex СлободниМНОГУ ВАЖНО : Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање, ве молиме слободно контактирајте со нас...

30 мл злато безвоздушный лосион бутилка, козметичен безвоздушный помпа бутилка, същността на серум опаковане на бутилки, 30 г безвъздушно бутилки, 35 бр / лот
 • Новинка

30 мл злато безвоздушный лосион бутилка, козметичен безвоздушный помпа бутилка, същността на серум опаковане на бутилки, 30 г безвъздушно бутилки, 35 бр / лот

121.44 BGN 113.00

30 ML Злато Airless Лосион Шише, Козметички Airless Лосион Шише, Суштината Серум Пакување Шише, 30g Airless Шише, Козметика Packageing Шише, Vaccum Лосион Шише, Вакуум Пумпа Шише, Лосион пумпа Шише,Бесплатен Превозот35pcs / МногуСпецификации : · Предмети : 30 ML Airless Пумпа шише.· Материјал : Високо Квалитетни Пластични КАКО + Алуминиумски МеталКапа Боја : ЗЛАТНА Боја· Капацитет : 30 ML, 30 CC, 30 GГолемина : Вкупна Висина 167mm, Дното Дијаметар 30ММ· Пумпа Стил : Airless пумпаПумпа Устата Модел : Duckbilled птица клун Лосион Пумпа...

JEARLYU 40 бр./лот orange пила за нокти 100/180 песъчинки професионални инструменти за нокти шлайфане файлове буфер Limas Para Manicura грим комплекти
 • Новинка

JEARLYU 40 бр./лот orange пила за нокти 100/180 песъчинки професионални инструменти за нокти шлайфане файлове буфер Limas Para Manicura грим комплекти

15.84 BGN 14.00

Професионални Нокти Датотека Помине Уметност Датотеки Салон Алатки за Брусење Фајл Големина на Бафер : 9x2x1.2cm Пакет : 40pcs / многу(Портокал ) Материјал : Sandpaper на површината,Сунѓер(ЕВА) на вториот слој, Пластични(PP) во среден степен...