1бр 8 мл тънки бутилки, арабски ароматерапевтические бутилки, красива стъклена бутилка, реколта златни флакона парфюми на едро

1бр 8 мл тънки бутилки, арабски ароматерапевтические бутилки, красива стъклена бутилка, реколта златни флакона парфюми на едро

BGN 19.20

Брой продукти


Сите парфем шишиња се продаваат без подарок кутија.
Подарок кутија се потребни дополнителни трошоци.
Добредојдовте да се распрашува
1pcs 8ml арапски ароматерапијата шишиња,убава стаклено шише,гроздобер злато парфем шишиња трговија на големо
козметички шишиња, козметички стаклени шишиња, парфем шишиња, стакло парфем шишиња, парфем стаклено шише,матирано шишиња
Објектот ширина./милиметри кол./мм Висина/mm тежина

Брза испорака,по добивате вашата исплата,може да
снашле на пратката во рок од 3 дневна.
4 година продавница искрен продавачот,најдобрите.
1 Дијамант за угледот!Добра комуникација! Начини На Плаќање :
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. PP.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Превозот И Handlig :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
5.Прекумерна тежина можеби екстра изразат превозот цена,ве молиме да обрнете внимание пред исплата.или се пријават за бесплатен превозот од нас.
Враќање & Наплата :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Купувачот мора да ги плати за враќање поштарина за секое враќање на разумот.За возврат, ние ќе плаќаат поштарина за превозот назад кон вас.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.


Подробности

Технически характеристики:
10 мл
Материал:
Метални
Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Номер На Модела:
FB-10
Размер:
8ml

Избор на купувачи

5pcs 2ml Clear Empty Twist Pen With Brush High Quality PP, PC Cosmetic Container Nail Polish Tube for маникюр САМ Tool
 • Новинка

5pcs 2ml Clear Empty Twist Pen With Brush High Quality PP, PC Cosmetic Container Nail Polish Tube for маникюр САМ Tool

6.19 BGN 4.00

HB0015929Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : ПП + PCБоја : ЈасноГолемина : прибл 125 x 11mmКапацитет : 2mlКоличина : 5pcsУпотреба : Тие можат да бидат контејнери за : lip balm, помине уметност боја, маскара, етерични масла, итн.Пакет се вклучени : 5pcs x празни пресврт пенAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерење, има големина грешка за 15mmОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

5 мл Сребърна безвоздушная бутилка с помпа, козметична копър лосион за опаковане на бутилки, 5 г вакуум помпа бутилка, козметични безвоздушные бутилки, 100 бр.
 • Новинка

5 мл Сребърна безвоздушная бутилка с помпа, козметична копър лосион за опаковане на бутилки, 5 г вакуум помпа бутилка, козметични безвоздушные бутилки, 100 бр.

135.20 BGN 126.00

Бесплатен Превозот 5 ML Сребро Airless Пумпа Шише, Козметички Суштината Шише, Лосион за Пакување во Шишиња, Козметички Airless шишиња, Примерок шишиња, Вакуум Пумпа Шише,100pcs / МногуСпецификации : · Предмети : 5 ML Airless Пумпа шише.· Материјал : Високо Квалитетни Пластични КАКОБоја : Сребрена Боја· Капацитет : 5 ML, 5 CC· Капа Стил : Airless пумпаПумпа Устата Модел : Патка Устата Лосион Пумпа...

Продажба на едро на 5 мл 10 мл матирано стъкло спрей преносим парфюм спрей проба бутилка със златен / сребърен капак
 • Новинка

Продажба на едро на 5 мл 10 мл матирано стъкло спрей преносим парфюм спрей проба бутилка със златен / сребърен капак

BGN 352.00

Трговија на големо 5 ML 10 ML Матирано Стакло Спреј Шише Преносни Парфем Atomizer Примерок Шише со Злато / Сребрена Капа на одмор На патување Суштински за мажите и жените...

JEARLYU 50шт пила за нокти 150/240 буферна опесъчаване шкурка пилочки за нокти професионален двупосочен маникюр, педикюр, маникюр инструменти
 • Новинка

JEARLYU 50шт пила за нокти 150/240 буферна опесъчаване шкурка пилочки за нокти професионален двупосочен маникюр, педикюр, маникюр инструменти

44.80 BGN 39.00

Професионални Нокти Датотека Помине Уметност Датотеки Салон Алатки За Брусење Фајл Големина На Бафер : 17.8x2.8x1.2cm Пакет : 50pcs / многу Материјал : Sandpaper на површината,Сунѓер(ЕВА) на вториот слој, Пластични(PP) во среден степен...

Бутилка спрей бял цвят, 30ml, бутилка спрей парфюм, бутилки lucifuge, празни пластичните бутилки F20171222
 • Новинка

Бутилка спрей бял цвят, 30ml, бутилка спрей парфюм, бутилки lucifuge, празни пластичните бутилки F20171222

258.74 BGN 246.00

на празникот На патувањеОд суштинско значење за мажите и жените.Спецификации : Пакување : 1 bucГолемина : 30mlУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

10 комплекта, 30pcs/set Human Virgin Hair Color Ring за изграждане на човешки косъм и салонного боядисване на коса проба, могат да бъдат боядисани във всеки цвят
 • Новинка

10 комплекта, 30pcs/set Human Virgin Hair Color Ring за изграждане на човешки косъм и салонного боядисване на коса проба, могат да бъдат боядисани във всеки цвят

160.00 BGN 152.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_27inch Човечка Коса Боја Прстен 30pcs / сет За Коса Салон Боја Шема Екстензии И Салон Коса Боење Примерокот Може да Биде на Било боја БојаПредмет Тип : Боја На Косата ПрстениКоличина : 10 КомплетиГолемина : 7inchМатеријал : 100% Богородица човечка косаБоја : 27#Тежина : 60g / 1 сетПакет : 10 Поставува Боја На Косата ПрстениФункција : Фризерски Пракса Перм, Кајгана, Боја, Исечете, Удар .Големината може да биде 02 cm грешка поради рака мерка...

5 бр./лот черно опесъчаване блок mix color сърце Buffing шлайфане буфер файлове блок акрилен маникюр маникюр, определени с нов дизайн, идеален
 • Новинка

5 бр./лот черно опесъчаване блок mix color сърце Buffing шлайфане буфер файлове блок акрилен маникюр маникюр, определени с нов дизайн, идеален

3.18 BGN 3.00

Количина : 5pcs / set Состојба : Сосема Нов Материјал : sandpaper Употреба : Промотивни подароци,сувенири Место на Потекло : Кина (копно) големина, нокти датотеки 95mm*35mm*25мм Пакет вклучуваат : 5piece, 5 бои се мешаат,Пријател ако ви треба можете да направите белешка да се избира боја.почитувани ви благодариме.Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently? A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPSот и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки...

1 чифт една дупка Hallux Valgus Foot Pain Relief професионален Силиконов чорап разделител на пръсти с ортопедични средства за защита на възрастни грижи за краката
 • Новинка

1 чифт една дупка Hallux Valgus Foot Pain Relief професионален Силиконов чорап разделител на пръсти с ортопедични средства за защита на възрастни грижи за краката

BGN 1.90

1pair Една Дупка Hallux ValgНога Болка Професионални Силикон Пети Сепаратор Пети Orthotics за Заштита на Возрасни Нога НегаКарактеристики : Помош за намалување на нозе непријатност како hallux varи чекан пети.Перат и еднократно, животната средина пријателски.Направен од силикон, меки и удобни.Помош зајакнување свиткана прсти.Зголемување на циркулацијата на крвта од нозете.Спецификации : Материјал : силиконБоја : млечно белаГолемина : 60*22*28mmПакетот Вклучува : 1 пар x orthosis (2 парчиња)Забелешки : 1...

Продажба на едро 100шт нокти буфер пилочки за нокти флуоресцентен цвят опесъчаване блок маникюр Nail Art съвети за жените съставляват лак за нокти инструменти
 • Новинка

Продажба на едро 100шт нокти буфер пилочки за нокти флуоресцентен цвят опесъчаване блок маникюр Nail Art съвети за жените съставляват лак за нокти инструменти

57.60 BGN 48.00

Помине Уметност Бафер Пескарење Блок Отстраните Датотеки Педикир Маникир Нокти Алатки за полски Shiner Помине Нега Чистење Ноктите Алатка трговија на Големо Убавина Essentials Објект Descritption Врвен квалитет пескарење блокови за поднесување помине екстензии / акрилни нокти / лажни нокти совети природни нокти 4двострано дизајн погодност за користење...

100шт 5 грама насипен прах кутии с Просеивателем окото празен Сам грим, нокти, блясък за опаковане контейнер сребърна капачка безплатна доставка
 • Новинка

100шт 5 грама насипен прах кутии с Просеивателем окото празен Сам грим, нокти, блясък за опаковане контейнер сребърна капачка безплатна доставка

101.73 BGN 92.00

100pcs 5 G лабава Прав Тегли со Sifter Мрежа Празна Diy шминка ноктите сјајот контејнер за Пакување случај сребрена капа бесплатен превозотОпис : големина : D27*H30.0mmјачина на звук : 5ml за да се пополни во вода, ако се пополни во различни производи, тие може да се и некои различни.Материјал : ABS Капа + КАКО ТЕГЛАПрименета насока : козметички Крем, усна blam, гел, восок, eyelash во прав, лабава прав, ноктите сјајот,итн.Ако го направите лого и боја изменуваат, ние исто така, прифати, moq е 12 000pcs.,

Горещ лилаво дизайн нокти Дизайн на четка за маникюр за рисуване инструмент за поставяне на Четката от дръжката, определени 7шт
 • Новинка

Горещ лилаво дизайн нокти Дизайн на четка за маникюр за рисуване инструмент за поставяне на Четката от дръжката, определени 7шт

BGN 2.10

Топла Пурпурна Помине Уметност Дизајн Четка За Нокти Сликарство Dotting Алатка Четки Pen Set 7 PCSКарактеристики : Идеална алатка за помине уметност работа...

Чудесен Стоманена Манекен Главоболие, Стяга Soporte Peluca Титуляр За Главата На Манекена Фризьорски Салон Регулируеми Перука Скоба
 • Новинка

Чудесен Стоманена Манекен Главоболие, Стяга Soporte Peluca Титуляр За Главата На Манекена Фризьорски Салон Регулируеми Перука Скоба

20.22 BGN 19.00

Одлична Челик Манекен Главата Менгеме Soporte Peluca Држачот За Manikin Главата Фризерски Прилагодливи Перика Менгеме

100шт LGX40 100 мл черни празни стъклени бутилки за козметични продукти, 100 мл лосион помпа черна стъклена бутилка доставчик, опаковка стъклена бутилка
 • Новинка

100шт LGX40 100 мл черни празни стъклени бутилки за козметични продукти, 100 мл лосион помпа черна стъклена бутилка доставчик, опаковка стъклена бутилка

BGN 188.80

LGX40100ml црна празни стаклени шишиња за козметички, 100ml лосион пумпа црно стаклено шише снабдувач, стаклено шише пакувањеA...

Пластмасови бутилки с капкомер празни 20 мл течни бутилки игли със защитена от деца капачка на дълга тънка съвет на очите капкомер на бутилката на едро 2500шт
 • Новинка

Пластмасови бутилки с капкомер празни 20 мл течни бутилки игли със защитена от деца капачка на дълга тънка съвет на очите капкомер на бутилката на едро 2500шт

672.00 BGN 638.00

Пластични Dropper Празни Шишиња 20 ML Течни Игла Шишиња Со Childproof Капа Долги Тенки Совет Око Dropper Шишиња трговија на Големо 2500pcsМНОГУ ВАЖНО : Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање, ве молиме слободно контактирајте со нас...

12 x 15ж 30 ° 50g Коледа черен кехлибар стъклена банка крем с капаци бял печат поставяне на контейнер козметична опаковка стъклена крем гърне
 • Новинка

12 x 15ж 30 ° 50g Коледа черен кехлибар стъклена банка крем с капаци бял печат поставяне на контейнер козметична опаковка стъклена крем гърне

BGN 52.80

За нас : Среќен куќа продавница е специјализирана во производство и извоз на разни видови на стакло и пластични шишиња...

Безплатна доставка 120 мл празни бутилки с натискане на капака ясно, бутилка шампоан проба на бутилката козметични опаковъчни контейнери
 • Новинка

Безплатна доставка 120 мл празни бутилки с натискане на капака ясно, бутилка шампоан проба на бутилката козметични опаковъчни контейнери

53.23 BGN 48.00

Бесплатен Превозот 120ml Празни Притиснете Капа шишиња Јасно, ПЕТ шампон шише DIY Примерок шише Козметички пакување контејнериКапацитет : 120ml, 120ccМатеријали : МИЛЕНИЧИЊА, PPГолемина : H127*D42mmШише боја : ЈасноКапа боја : БелаТежина : Околу 19g / pcПакување Детали Единица Тип : многу (30 парчиња / многу) Пакет Тежина : 0.9 кг (1.98 lb.) Пакет Големина : 25cm x 20cm x 20cm (9.84 во x 7.87 во x 7.87 во)

100 г прозрачен PET бутилка с разкошен сребърен алуминиев капак, 100 мл прозрачен пластмасов контейнер за крем Банка, козметична банка
 • Новинка

100 г прозрачен PET бутилка с разкошен сребърен алуминиев капак, 100 мл прозрачен пластмасов контейнер за крем Банка, козметична банка

BGN 99.20

Материјал на јар : ПЕТ Материјал на капа : алуминиум Боја на јар : јасно Боја на капа : сребро Облик : тркалезна том : 100g Забелешка : ве молиме оставете порака на боја,во спротивно,ќе испрати по случаен избор.ви благодариме за соработката.

100 мл пластмасова ролка бутилка етерично масло, 100cc дезодорант празен контейнер валяк топка парфюми F20171018
 • Новинка

100 мл пластмасова ролка бутилка етерично масло, 100cc дезодорант празен контейнер валяк топка парфюми F20171018

519.12 BGN 488.00

на празникот На патувањеОд суштинско значење за мажите и жените.Спецификации : Пакување : 1 bucУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...