Cappucci Нокти Dryer 36W UV LED лампа за Нокти for Gel nail Polish With 30s/60s / 90s Таймер and Auto Sensor

Cappucci Нокти Dryer 36W UV LED лампа за Нокти for Gel nail Polish With 30s/60s / 90s Таймер and Auto Sensor

BGN 67.00
-30 %
BGN 95.98

Брой продукти


Cappucci Помине Фен 36 W УВ LED светилка Помине за Гел лак Со 30 години/60-тите/90-тите години Тајмер и Автоматскиот Сензор На лекување светилка може да се користи за сушење на гел на прст ноктите и пети ноктите, посебно за лекување на гел на ноктите и УВ врвот палта,итн.Работат без бренд барањата на лак. Заштита на животната средина : користење на LED светло, не-штетни материи за човечкото тело. На бранова должина на Светлина е видлива и од оштетувања на очите. Но, ние не препорачуваме да зјапа во сијалица за долго време. Заштеда на енергија : ниска топлина емисија. Светилка има три прилагодливи тајмери,Со автоматско индукција, со текот на напон и струја пренапонска заштита функција. Топлина-исцрпени чип да се зголеми сигурноста и животниот век на ноктите фен. Сите во еден - дезинфекција & сушење. Фиоката може да се симнат,за сушење пети ноктите. и исто така го прави лесно да се чисти. Компактен дизајн за удобност, лесно да се носат и продавница. Одговараат за Салон или домашна употреба. Мала тежина, мала големина, удобен операција, брзи и флексибилни, switch, долг живот го прави толку популарен во целиот свет.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.


Подробности

Цвят:
РОЗОВА
Тип Елемент:
Сушилня За Нокти
Напрежение:
100V-240V
Източник На Захранване:
Електрически
Тип Штепсельных Вилици:
EU
Размер:
Diameter
Тип:
Led лампи
силата на:
36 W
Материал:
Метал + пластмаса + led лампа+ UV лампи
Атестация На Качеството На Продукта:
CE
Номер На Модела:
TY-107
Тегло:
0.9KG
търговска марка:
CAPPUCCI PRO
Суха Гел:
UV-гел, led гел и други гелове
Сензор:
автоматичен сензор
Настройка на таймер:
30-те 60-те и 90-те години

Избор на купувачи

1бр 8 мл тънки бутилки, арабски ароматерапевтические бутилки, красива стъклена бутилка, реколта златни флакона парфюми на едро
 • Новинка

1бр 8 мл тънки бутилки, арабски ароматерапевтические бутилки, красива стъклена бутилка, реколта златни флакона парфюми на едро

BGN 19.20

Сите парфем шишиња се продаваат без подарок кутија.Подарок кутија се потребни дополнителни трошоци.Добредојдовте да се распрашува1pcs 8ml арапски ароматерапијата шишиња,убава стаклено шише,гроздобер злато парфем шишиња трговија на големокозметички шишиња, козметички стаклени шишиња, парфем шишиња, стакло парфем шишиња, парфем стаклено шише,матирано шишињаОбјектот ширина. / милиметри кол. / мм Висина / mm тежина​Брза испорака,по добивате вашата исплата,може даснашле на пратката во рок од 3 дневна.4 година продавница искрен продавачот,најдобрите.1 Дијамант за угледот!Добра комуникација! Начини На Плаќање : 1...

7 Бр Грим, Маникюр Nail Set Clipper Beauty Tools Nail Set Clipper Files Earpick Вежди Ножици За Вежди С Твърди Корици
 • Новинка

7 Бр Грим, Маникюр Nail Set Clipper Beauty Tools Nail Set Clipper Files Earpick Вежди Ножици За Вежди С Твърди Корици

6.90 BGN 6.00

7 Парче се Направи До Ноктите Уметност Поставите Помине Clipper Убавина Алатки Поставите Помине Clipper Датотеки Earpick Веѓа Веѓа Ножици Hardcover Име на Производ : Нокти Убавина Алатки Поставите; Производ во Боја : (кутија) розова, црвена роза, сина, портокалова, класичен боја; Спецификација на Производот : 11cm * 6.5 см * 2cm, голи тежина 100g; Производи вклучуваат : рамни ноктите ножици, вертикален помине clippers, веѓа клип, веѓа ножици, копање уво лажица, нокти датотека, двојна глава ги собереш; Содржи 7 групи на стока се со висок квалитет, ист квалитет само пакување боја различна!·Сите стоки ќе биде предаден Aliexpress во рок од 5 дена по приемот на плаќање(освен за одмор и за викенд)...

Чудесен Стоманена Манекен Главоболие, Стяга Soporte Peluca Титуляр За Главата На Манекена Фризьорски Салон Регулируеми Перука Скоба
 • Новинка

Чудесен Стоманена Манекен Главоболие, Стяга Soporte Peluca Титуляр За Главата На Манекена Фризьорски Салон Регулируеми Перука Скоба

20.22 BGN 19.00

Одлична Челик Манекен Главата Менгеме Soporte Peluca Држачот За Manikin Главата Фризерски Прилагодливи Перика Менгеме

5 бр./лот черно опесъчаване блок mix color сърце Buffing шлайфане буфер файлове блок акрилен маникюр маникюр, определени с нов дизайн, идеален
 • Новинка

5 бр./лот черно опесъчаване блок mix color сърце Buffing шлайфане буфер файлове блок акрилен маникюр маникюр, определени с нов дизайн, идеален

3.18 BGN 3.00

Количина : 5pcs / set Состојба : Сосема Нов Материјал : sandpaper Употреба : Промотивни подароци,сувенири Место на Потекло : Кина (копно) големина, нокти датотеки 95mm*35mm*25мм Пакет вклучуваат : 5piece, 5 бои се мешаат,Пријател ако ви треба можете да направите белешка да се избира боја.почитувани ви благодариме.Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently? A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPSот и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки...

1 чифт една дупка Hallux Valgus Foot Pain Relief професионален Силиконов чорап разделител на пръсти с ортопедични средства за защита на възрастни грижи за краката
 • Новинка

1 чифт една дупка Hallux Valgus Foot Pain Relief професионален Силиконов чорап разделител на пръсти с ортопедични средства за защита на възрастни грижи за краката

BGN 1.90

1pair Една Дупка Hallux ValgНога Болка Професионални Силикон Пети Сепаратор Пети Orthotics за Заштита на Возрасни Нога НегаКарактеристики : Помош за намалување на нозе непријатност како hallux varи чекан пети.Перат и еднократно, животната средина пријателски.Направен од силикон, меки и удобни.Помош зајакнување свиткана прсти.Зголемување на циркулацијата на крвта од нозете.Спецификации : Материјал : силиконБоја : млечно белаГолемина : 60*22*28mmПакетот Вклучува : 1 пар x orthosis (2 парчиња)Забелешки : 1...

Горещ лилаво дизайн нокти Дизайн на четка за маникюр за рисуване инструмент за поставяне на Четката от дръжката, определени 7шт
 • Новинка

Горещ лилаво дизайн нокти Дизайн на четка за маникюр за рисуване инструмент за поставяне на Четката от дръжката, определени 7шт

BGN 2.10

Топла Пурпурна Помине Уметност Дизајн Четка За Нокти Сликарство Dotting Алатка Четки Pen Set 7 PCSКарактеристики : Идеална алатка за помине уметност работа...

100 мл пластмасова ролка бутилка етерично масло, 100cc дезодорант празен контейнер валяк топка парфюми F20171018
 • Новинка

100 мл пластмасова ролка бутилка етерично масло, 100cc дезодорант празен контейнер валяк топка парфюми F20171018

519.12 BGN 488.00

на празникот На патувањеОд суштинско значење за мажите и жените.Спецификации : Пакување : 1 bucУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Бутилка спрей бял цвят, 30ml, бутилка спрей парфюм, бутилки lucifuge, празни пластичните бутилки F20171222
 • Новинка

Бутилка спрей бял цвят, 30ml, бутилка спрей парфюм, бутилки lucifuge, празни пластичните бутилки F20171222

258.74 BGN 246.00

на празникот На патувањеОд суштинско значење за мажите и жените.Спецификации : Пакување : 1 bucГолемина : 30mlУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

100шт LGX40 100 мл черни празни стъклени бутилки за козметични продукти, 100 мл лосион помпа черна стъклена бутилка доставчик, опаковка стъклена бутилка
 • Новинка

100шт LGX40 100 мл черни празни стъклени бутилки за козметични продукти, 100 мл лосион помпа черна стъклена бутилка доставчик, опаковка стъклена бутилка

BGN 188.80

LGX40100ml црна празни стаклени шишиња за козметички, 100ml лосион пумпа црно стаклено шише снабдувач, стаклено шише пакувањеA...

2 бр. / лот ивици лента опаковка куфар кутия държач за нокти инструмент линия маникюр
 • Новинка

2 бр. / лот ивици лента опаковка куфар кутия държач за нокти инструмент линия маникюр

BGN 1.76

2 парчиња / многу Разголување Лента Фармацевт Случај Кутија Носителот Помине Уметност Алатка Линии за Нокти100% Сосема нов и висок квалитет!Помине Уметност Разголување Лента Линија Случај Алатка Налепница Кутија НосителотЛесно Користење Дизајн DIYЛесен за употреба и преносливДа секој купувач : ако цел износ достигне $5, ќе испрати еден мал подарок за у за слободни.и количината е голема, pls контакт со мене, ќе се даде голем попуст.Пакет Содржина : 2 парчиња x линија лента случај

Продажба на едро 100шт нокти буфер пилочки за нокти флуоресцентен цвят опесъчаване блок маникюр Nail Art съвети за жените съставляват лак за нокти инструменти
 • Новинка

Продажба на едро 100шт нокти буфер пилочки за нокти флуоресцентен цвят опесъчаване блок маникюр Nail Art съвети за жените съставляват лак за нокти инструменти

57.60 BGN 48.00

Помине Уметност Бафер Пескарење Блок Отстраните Датотеки Педикир Маникир Нокти Алатки за полски Shiner Помине Нега Чистење Ноктите Алатка трговија на Големо Убавина Essentials Објект Descritption Врвен квалитет пескарење блокови за поднесување помине екстензии / акрилни нокти / лажни нокти совети природни нокти 4двострано дизајн погодност за користење...

20pcs шкурка пилочки за нокти машинка за подстригване UV гел лак инструмент 5 цвята нокти файл педикюр маникюр за нокти инструмент случаен цвят
 • Новинка

20pcs шкурка пилочки за нокти машинка за подстригване UV гел лак инструмент 5 цвята нокти файл педикюр маникюр за нокти инструмент случаен цвят

11.98 BGN 9.00

Добредојдовте на Julianna Убавина! 1.Нема следење на број за цел испраќаат од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ...

80 мл бяла бутилка с пулверизатор или бутилка с помпа опаковка или бутилката е тоалетна вода с плосък капак
 • Новинка

80 мл бяла бутилка с пулверизатор или бутилка с помпа опаковка или бутилката е тоалетна вода с плосък капак

BGN 60.80

За објектот : Ова е многу професионална во потрага козметички пакување .Ова шише ќе се спречи производ доаѓаат во контакт со кислород за време на користењето да се зачува активна состојка и одржување на рок на траење.Материјалот е безбедна и чиста.ПЛАЌАЊЕ : Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ или Т / T) или western union итн.За превозот : Ние ги испратите на нашата стока од страна на EMS,TNT,DHL,FEDEX,JCEX итн.ние ќе брод на стоките од 23 дена по вашата исплата,после тоа ,ние ќе ви понуди на следење на број за повикување .За нас : имаме толку многу differrent козметички сад.ние ги прифати малите на големо , нашите MOQ е 1 многу.ако постои каква било истрага ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .

500 бр./лот пластмасова бутилка с капкомер празна бутилка от 60 мл e Liquid бутилка със защитена от деца капачка дълъг тънък връх капкомер Fedex Free
 • Новинка

500 бр./лот пластмасова бутилка с капкомер празна бутилка от 60 мл e Liquid бутилка със защитена от деца капачка дълъг тънък връх капкомер Fedex Free

312.00 BGN 296.00

500pcs / многу Пластични Dropper Шише Празно Шише 60ml e Течни Шишиња Со Childproof Капа Долги Тенки Dropper Совет Fedex СлободниМНОГУ ВАЖНО : Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање, ве молиме слободно контактирајте со нас...

1 чифт hallux Valgus коректор разделители пръстите на краката носилка бурсит на палеца на крака протектор ортопедични накладки за краката педикюрные чорапи обезболяващ?
 • Новинка

1 чифт hallux Valgus коректор разделители пръстите на краката носилка бурсит на палеца на крака протектор ортопедични накладки за краката педикюрные чорапи обезболяващ?

4.05 BGN 3.00

1pair Силикони Нога Нега Hallux ValgКорекција Големите Пети Bunion Сепаратори Пенкалата1pair Hallux ValgКорекција Палецот Грижа за Заштита на Пети Bunion Сепаратори Пенкалата АлаткаКарактеристики : Мека и еластична hallux valgпенкалата.Силиконски нога нега алатка.Спецификации : Материјал : Еластична полиестерТежина : Околу...

12 x 15ж 30 ° 50g Коледа черен кехлибар стъклена банка крем с капаци бял печат поставяне на контейнер козметична опаковка стъклена крем гърне
 • Новинка

12 x 15ж 30 ° 50g Коледа черен кехлибар стъклена банка крем с капаци бял печат поставяне на контейнер козметична опаковка стъклена крем гърне

BGN 52.80

За нас : Среќен куќа продавница е специјализирана во производство и извоз на разни видови на стакло и пластични шишиња...

120шт памучни дискове меки кърпички за отстраняване на грим маникюр Polish Избършете Face Make Up Cleansing Pad с мрежа и гладка повърхност 60x50mm
 • Новинка

120шт памучни дискове меки кърпички за отстраняване на грим маникюр Polish Избършете Face Make Up Cleansing Pad с мрежа и гладка повърхност 60x50mm

9.92 BGN 8.00

ВОВЕД:• Со страназапечатување процес, тоа е добра флексибилност и памучни влакна ќе не остави на лицето лесно.• Тоа е мека и нежна за кожата, супериорен вода absorbency ви помага да ги зачувате тонер лосион.НАСТАВА : • По чистење, се применуваат соодветни износ на тонер лосион или емулзија со памучна подлога, нежно размавта вашата кожа за дневна нега,влажни компресира е исто така се применуваат.• Да применат соодветна количина на шминка смена со памук влошки, потоа рамномерно ги избрише од центарот на вашето лице да се отстраникозметиката.• Потиснат памук влошки со полски смена и заврши на вашите нокти, на лак може да бидат отстранети по неколкуминути.ТОПЛО СОВЕТИ : • Не користете го производот во близина на оган...

Продажба на едро 2000шт защитена околната среда пластмасова бутилка с капкомер от 100 мл, с дълги, тънки връхчета
 • Новинка

Продажба на едро 2000шт защитена околната среда пластмасова бутилка с капкомер от 100 мл, с дълги, тънки връхчета

BGN 1740.80

ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТ / БЕЗБЕДНОСТ И ЗАШТИТА НА ЖИВОТНАТА СРЕДИНАНие може да произведе различни големини и бои на dropper Шише, како на клиент барање...

JEARLYU 50шт пила за нокти 150/240 буферна опесъчаване шкурка пилочки за нокти професионален двупосочен маникюр, педикюр, маникюр инструменти
 • Новинка

JEARLYU 50шт пила за нокти 150/240 буферна опесъчаване шкурка пилочки за нокти професионален двупосочен маникюр, педикюр, маникюр инструменти

44.80 BGN 39.00

Професионални Нокти Датотека Помине Уметност Датотеки Салон Алатки За Брусење Фајл Големина На Бафер : 17.8x2.8x1.2cm Пакет : 50pcs / многу Материјал : Sandpaper на површината,Сунѓер(ЕВА) на вториот слој, Пластични(PP) во среден степен...

Продажба на едро на 5 мл 10 мл матирано стъкло спрей преносим парфюм спрей проба бутилка със златен / сребърен капак
 • Новинка

Продажба на едро на 5 мл 10 мл матирано стъкло спрей преносим парфюм спрей проба бутилка със златен / сребърен капак

BGN 352.00

Трговија на големо 5 ML 10 ML Матирано Стакло Спреј Шише Преносни Парфем Atomizer Примерок Шише со Злато / Сребрена Капа на одмор На патување Суштински за мажите и жените...

10 x 15 мл матирано стъкло етерично масло бутилка с капачка четка 15cc лак за нокти Botlte стъклен контейнер
 • Новинка

10 x 15 мл матирано стъкло етерично масло бутилка с капачка четка 15cc лак за нокти Botlte стъклен контейнер

BGN 35.01

Спецификација : 1, Име : 15ml лак шише Стакло Помине polsh шише, 15cc стаклено шише, Јасно стаклено шише2, Материјал : стакло3, Капацитет : 15ml...

50 г празна крем jar грижа за лицето jar 50 мл / 50 г пластмасов проба jar козметични банки (безплатна доставка 60 бр. / лот, MR-C-10)
 • Новинка

50 г празна крем jar грижа за лицето jar 50 мл / 50 г пластмасов проба jar козметични банки (безплатна доставка 60 бр. / лот, MR-C-10)

51.20 BGN 49.00

50g празни крем тегла лицето за нега на jar 50мл / 50g пластични примерок тегла козметички тегли (БЕСПЛАТЕН превозот 60 PCS / МНОГУ, ГВ10)1...

5pcs 2ml Clear Empty Twist Pen With Brush High Quality PP, PC Cosmetic Container Nail Polish Tube for маникюр САМ Tool
 • Новинка

5pcs 2ml Clear Empty Twist Pen With Brush High Quality PP, PC Cosmetic Container Nail Polish Tube for маникюр САМ Tool

6.19 BGN 4.00

HB0015929Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : ПП + PCБоја : ЈасноГолемина : прибл 125 x 11mmКапацитет : 2mlКоличина : 5pcsУпотреба : Тие можат да бидат контејнери за : lip balm, помине уметност боја, маскара, етерични масла, итн.Пакет се вклучени : 5pcs x празни пресврт пенAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерење, има големина грешка за 15mmОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

100шт 5 грама насипен прах кутии с Просеивателем окото празен Сам грим, нокти, блясък за опаковане контейнер сребърна капачка безплатна доставка
 • Новинка

100шт 5 грама насипен прах кутии с Просеивателем окото празен Сам грим, нокти, блясък за опаковане контейнер сребърна капачка безплатна доставка

101.73 BGN 92.00

100pcs 5 G лабава Прав Тегли со Sifter Мрежа Празна Diy шминка ноктите сјајот контејнер за Пакување случај сребрена капа бесплатен превозотОпис : големина : D27*H30.0mmјачина на звук : 5ml за да се пополни во вода, ако се пополни во различни производи, тие може да се и некои различни.Материјал : ABS Капа + КАКО ТЕГЛАПрименета насока : козметички Крем, усна blam, гел, восок, eyelash во прав, лабава прав, ноктите сјајот,итн.Ако го направите лого и боја изменуваат, ние исто така, прифати, moq е 12 000pcs.,