10 бр. / лот RC Car LED Light Switch Control System Extension Тел включване / изключване на светкавицата 3ch

10 бр. / лот RC Car LED Light Switch Control System Extension Тел включване / изключване на светкавицата 3ch

BGN 38.24

Брой продукти


Добредојдовте на нашата Продавница.Ние снабдување на различни R/C модели и делови .Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )
ОЕМ ODM Услугата е Достапна,ни испрати Истрага за повеќе детали.
100% Нови.Брза Испорака, Со Следење На Број
Добиете предмети,Или испраќање /наплата
Дополнителни прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас.
Објект : Светло Контрола Switch Систем
Пакетот Вклучува : 10 Парчиња
Карактеристики :
Едноставен и Лесен за да го инсталирате и да работат.Контрола на LED осветлувањето/flash/on-off Погоден за сите 3 CH РК автомобил , користете РК АВТОМОБИЛ е далечински 3 CH порта за контрола на светлина, 2 кола, еден кабел може да се контролира две групи ПРЕДВОДЕНИ. Текст : 5 V-12 V 1А Кабел Должина : 190mm
Компатибилен со : РК Модел Автомобили
Забелешка : Проверете ги вашите специфични модел е прирачник за компатибилност,или Контактирајте со нас. Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна , и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help..com/payment_method.html
Превозот
1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!


Подробности

Воспользуйся:
Превозни Средства Са И Играчки С Дистанционно Управление
Атрибути пълно с:
Корпуса/Шасито/Крило/Корона
Актуализация На Части / Аксесоари:
Рамка
За Тип Превозно Средство:
Автомобили
Номер На Модела:
341082-10
търговска марка:
Хоббипарк
Принадлежности За Инструменти:
Категория Събрание
RC Parts & Ркц:
Конектори / Публикуване
Пластмасов Вид:
PC
Материал:
Пластмаса
Технически параметри:
Стойността на 3
Периферни Устройства За Дистанционно Управление/Устройства:
ключ за управление на осветлението

Избор на купувачи

Baja 6000 об мин комплект съединител подходящ за HPI Baja 5B СС 2.0 5T 5SC Rovan Sport бебешка количка Безплатна доставка
 • Новинка

Baja 6000 об мин комплект съединител подходящ за HPI Baja 5B СС 2.0 5T 5SC Rovan Sport бебешка количка Безплатна доставка

BGN 28.78

Baja 6000 ВРТЕЖИ во минута Спојки за Полнење Вклопува HPI Baja 5 B СВ 2.0 5 T 5 SC Rovan Спортски Кабриолет Бесплатен ПревозотAnswer : ___________________________ NOTE : 1.Кога ќе превозот на стока?Обработка на време е 5 дена или помалку,тоа значи дека оваа стока е во акции,може да се испрати во рамките на 23 работни дена.Обработка на време е 7 дена,што значи дека стоката е помалку во акции,секогаш може да бидат испратени во 35 работни дена.Обработка на време е повеќе од 7 дена,што значи дека стоката се предпродажба,откако во парк,ќе организираме shippment како е можно поскоро.Сите предмети се испраќаат по висок квалитет се тестира.2.Како наскоро ќе парцела пристигне во моите раце?Хонгконг Пост Воздух Пошта е нашиот прв избор.Во Русија,1225 работни дена.Во Европа,Северна Америка,Јужна Азија,Океанија во рок од 1015 работни дена,Дури и некои пати помалку од 10 дена.Во јужна Америка,блискиот исток,Африка секогаш цена 1020 работни дена.DHL / ТНТ,35 дена,Fed Ex,57 работни дена.Сите parcle имаат следење на број.3.Зошто вашиот DHL / ТНТ / ФЕДЕКС / EMS толку евтини?Цената ќе видете секогаш содржи Кина Пост Воздух Mail Превозот цена.Значи, вие треба само врвотup малку да се добие DHL / ТНТ / ФЕДЕКС превозот service We се една фабрика,Секојдневни ние испрати многу парцели.Експрес компании ни покаже најдобра цена.4.Колку за царина данок?За Кина, Воздухот Пост Mail (Хонгконг)Ер Mail и ЕМС парцели,ние секогаш се декларирани како ПОДАРОК и вкупната цена секогаш 20 или 30ретко се слушне од клиентите на кои треба да платите дополнителни давачки или даноци.За DHL / ТНТ / ФЕДЕКС,ние секогаш го прогласи реално име на производ, но ретко вкупната цена да се избегне вашиот можеби царина(освен Германија,Луксембург,Белгија,овие counries ние ќе го прогласи цената како што купувачот toyal платени)5.Она што морам да го внимание?DHL / TN / ФЕДЕКС не може да се достави до P...

HSP 81021 приводное направи различни съоръжения връзка чаша RC 1:8 офроуд камион чудовище 94081 94083 94086
 • Новинка

HSP 81021 приводное направи различни съоръжения връзка чаша RC 1:8 офроуд камион чудовище 94081 94083 94086

13.60 BGN 13.00

Карактеристики : 100% Сосема НовДел No : 81021Дел Име : Вози Опрема Заеднички ЧашиВе молиме обратете се до вашиот настава за дел број и слика.Количина : КАКО на СликатаВе молиме не негативни директно ако ништо друго ,pls контактирајте со нас прво ,ние ќе ви помогнат да се реши тоа ,ви благодариме !

4 бр./компл. RC робот камиони джантата колела и гуми гуми с винтове 108 * 38 мм 1/10 мащабни модели с висока проходимост HSP HPI HIMOTO Tamiya Traxxas
 • Новинка

4 бр./компл. RC робот камиони джантата колела и гуми гуми с винтове 108 * 38 мм 1/10 мащабни модели с висока проходимост HSP HPI HIMOTO Tamiya Traxxas

BGN 23.84

4 Pcs / Set РК Тркала Rim & Пневматик Гуми 1 / 10 Скала Модели OffRoad Роботот Камиони HSP HPI HIMOTO Tamiya Traxxas Kyosho PANGOLINДобредојдовте на хоби Зона.Ние нудиме висок квалитет на рк модели и делови.Имаме објекти акции.Брза испорака , и да се обезбеди Следење на бројНие сме компанија.Ние нудиме по служба,за било какви прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Убав ден за вас : ))Предмет : 1 / 10 Роботот Камион Гуми Со Завртки Пакет : 4pcs(2pairs) Дијаметар : 108mm Широк : 38mm Хексагонални адаптер : 12mm На Гуми Не Viscose ве Молиме обратете се до вашиот настава за дел број и слика на Клиентите Задоволство ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

4шт RC 1/10 Drift Car Wheel та и дрейфовые гуми Fit HSP HSP Tamiya sakura 3D Drift car
 • Новинка

4шт RC 1/10 Drift Car Wheel та и дрейфовые гуми Fit HSP HSP Tamiya sakura 3D Drift car

30.40 BGN 18.00

modname=ckeditorКарактеристики : 100% Сосема Новодговара 1 : 10 Рк автомобил ЛебдатДвојно ply пневматик,Цврст и издржливОпис : Материјал : ПластикаБоја : Црна&зеленаОдговараат за Traxxas Tamiya HPI Kyosho RC Модел на АвтомобилГуми Дијаметар : 63mmТркала Ширина : 26 mmТркала Хексадецимален : 12 mmПакет листата : 4 * Гуми(whees и гуми)

CyS-S3108 20g Full Metal Digital Coreless Gear Серво 2.8 kg 3.2 KG 6V-7.4 V
 • Новинка

CyS-S3108 20g Full Metal Digital Coreless Gear Серво 2.8 kg 3.2 KG 6V-7.4 V

BGN 47.34

CYSS3108 Спецификации : Димензии : 23*12*28.5 ммОперативен Напон : DC6.07.4 VМртвите бенд : 2µsecОперативен Брзина (6.0 V) : 0.06 дик / 60 степениОперативен Брзина (7.4 V) : 0.05 дик / 60 степениКабина вртежен момент (6.0 V) : за 2,8 кг.cmКабина вртежен момент (7.4 V) : 3.2 килограми.cmРаботи Струја(6.0 V) : 80m AРаботи Струја(7.4 V) : 120m AКабина Струја(6.0 V) : 1.5 АКабина Струја(7.4 V) : 1.6 НаНеактивен Струја(6.0 V) : 20m AНеактивен Струја(7.4 V) : 20m AТежина : 20 g (0.71 мл)Пакет содржи : 1 X сервоПревозот1.Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи ти ред.Ние ќе ја испрати на производи за да можетеодеднаш на уплата2.Објектот е предаден од кина пост воздухопловната.Стигнат до повеќето земји 1530 дена3.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте добиле објект во 45 дена , и ни даде 3 дена за проверка на undelivered пакет и причина ,ако тоа е нашиот проблем, ние ќе рефундирање на пари за вас.4.Ние не можеше да брод од Африканските земји освен Јужна Африка од воздухопловната .Значи, ако Африкански клиентите сакаат да ги купите овие производи,ве молиме контактирајте со нас за превозот проблем однапред.

1/10 drift автомобилни гуми твърди пластмасови гуми за 1:10 wheesTraxxas HSP Tamiya HPI Kyosho RC Car Part
 • Новинка

1/10 drift автомобилни гуми твърди пластмасови гуми за 1:10 wheesTraxxas HSP Tamiya HPI Kyosho RC Car Part

20.80 BGN 12.00

modname=ckeditorКарактеристики : 100% Сосема Новодговара 1 : 10 Рк автомобил ЛебдатДвојно ply пневматик,Цврст и издржливОпис : Материјал : ПластикаБоја : Црна&зеленаОдговараат за Traxxas Tamiya HPI Kyosho RC Модел на АвтомобилГуми Дијаметар : 63mmТркала Ширина : 26 mmПакет листата : 4 * Гуми

60072R задни долния лост за окачване шарнирный габър 3.5*64 HSP 1: 8TH RC Parts 94760 94761
 • Новинка

60072R задни долния лост за окачване шарнирный габър 3.5*64 HSP 1: 8TH RC Parts 94760 94761

5.60 BGN 5.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов Дел No : 60072 R Дел Име : Задните Пониски Суспензија Рака Зглоб Pin 3.5*64 Боја : Црна Материјал : Meatl Содржи : 2 buc (исто како на сликата)Ве молиме обратете се до вашиот настава за дел број и сликаСе применуваат за : 94760 / 94761 / 94762 / 94763 / 94766, и така натаму

align trex 150 RJ01 DMSS Remote Receiver HER15001 Trex 150 резервни части Безплатна доставка с проследяване
 • Новинка

align trex 150 RJ01 DMSS Remote Receiver HER15001 Trex 150 резервни части Безплатна доставка с проследяване

BGN 70.38

Сите наши бесплатен превозот предмети ќе биде транспортирана со следење на број, можете да ги пратите онлајн!●Користете за ТРЕКС 150.●Погоден за JR најновите DMSS 2.4 GHZ систем со прекрасен брз трансфер на брзина, ниска операција задоцнување, високо ниво на бучава имунитет, карактеристики безбедност и сигурност...

Лагер с хеликоптер Rc 450 3*8*4 MM MR693ZZ за хеликоптери Align Trex 4 бр. високо качество
 • Новинка

Лагер с хеликоптер Rc 450 3*8*4 MM MR693ZZ за хеликоптери Align Trex 4 бр. високо качество

BGN 5.89

4 парчиња Висок Квалитет 450 rc хеликоптер Имајќи 3*8*4 ММ MR693 ZZ за усогласување Trex ХеликоптериОпис : 1) 4pcs Двојно Метал Штит, Имајќи ја За Усогласување Trex V2 / V3 / PRO 450 RC Хеликоптер Играчка Авион Автомобил Модел2) 4pcs 3x8x4 MM (MR693 ZZ)3) 100% Сосема НовПакетот вклучува : 4pcs 3x8x4 MM (MR693 ZZ)

RFDTYGR Mini 4wd Aluminum Spacer домашно детайли за Tamiya MINI 4WD Aluminum Spacer Set от 1.5 мм до 12 мм, S003 10 компл. /лот
 • Новинка

RFDTYGR Mini 4wd Aluminum Spacer домашно детайли за Tamiya MINI 4WD Aluminum Spacer Set от 1.5 мм до 12 мм, S003 10 компл. /лот

12.80 BGN 12.00

Топла Продажба Цена Топла Продажба Цена Топла Продажба Цена Топла Продажба Цена Топла Продажба Цена Топла Продажба Цена Топла Продажба Цена Топла Продажба Цена Топла Продажба Цена RFDTYGR Мини 4wd Алуминиум Spacer Самонаправени Делови За Tamiya МИНИ 4 WD Алуминиум Spacer Сет Од 1,5 mm До 12mmТочка Бр : МДS003Пакет : 10 Sets / многуВнатрешниот понесе : 2mmНадворешен дијаметар : 4.0 mmЕден сет вклучуваат алуминиум spacer како што е подолу : 1pcs 1.5 mm...

GE Power 7.4 V 500MAH на 20В 2s High Power lipo батерия RC модел
 • Новинка

GE Power 7.4 V 500MAH на 20В 2s High Power lipo батерия RC модел

10.88 BGN 10.00

МОБ Моќ 7.4 V 500 MAH 20 C 2s Висока Моќност lipo батеријатаОписСпособен да : Модел играчка брод далечински мал хеликоптер режим, слика пренос антенски напојување led светла ноќ со мала тежинаБатеријата Спецификации : Капацитет 500mahНапон 7.4 v 2 SИспуштање C 20cДимензии : 50mm x27mm x15mmТежина : 38 gИспуштање приклучок : plug jstТрошоците за превозот за сите земји кои се исти...

RC Лодка Серво Dispenser Parabolic Switch Device High Precision Large Torque Хвърли Device for Bait Boat w / wo Серво/Steering Arm
 • Новинка

RC Лодка Серво Dispenser Parabolic Switch Device High Precision Large Torque Хвърли Device for Bait Boat w / wo Серво/Steering Arm

10.06 BGN 10.00

РК Брод Серво Фармацевт Параболична Вклучите Уредот Висока Прецизност Голем вртежен момент Фрли Уред за Мамка Брод w / ќе б Серво / Волан Рака CYSS060 6 KG Серво : Материјал : метал заби Заби : 25 T вртежен момент : 6kg Size : 40.8*20.1*38 Брзина : 0.180.16 дик / 60 степен Напон : 5v7.2 v Заградата Материјали : 7075 авијација алуминиум, висок интензитет на Фиксна Начини : со М3 завртка дупка слот (завртки Не се Вклучени) Серво Волан Рака : 25 T, alunimum легура Пакетот вклучува како боја слика шоу

Partom 2.4 Ghz 12-канален приемник 2.3 Ghz аудио и видео изображение синхронно Rx
 • Новинка

Partom 2.4 Ghz 12-канален приемник 2.3 Ghz аудио и видео изображение синхронно Rx

BGN 47.82

Partom 2.4 Ghz 12 Канали Приемник 2.3 Ghz аудио видео слика синхрони RxПримачот Спецификација : Тип : Дигитални IK2.4Посредување тип : FMПримање на фреквенција : 2.4 GHzДоби сигнал : аудио, видео, слика синхрони преносПримачот на осетливост : 85d BmВидео Влезот на Ниво : 1 VppАудио влез ниво : 1 VppРаботна Температура : 20~+50°C / 4~+122°HРаботна влажност : 85ϿСкладирање температура : 40~+80°C / 40~+185°Hспецификација : 115×60×20(mm)Тежина : 160gНапон : DC+12 VАктуелни : 500m AРаботни бенд : 2.3 2.4 G G2410mhz , 2430mhz ,2450mhz , 2470mhz ,2490mhz ,2510mhz,2390mhz, 2370mhz, 2350mhz, 2330mhz , 2310mhz, 2290mhzТелото на производот : 115 * 80 * 21mmТежина : 126gКанал Избор : копче за да го изберете дигитален дисплеј;Канал : 12 ,Примање Режим : Упатство приемник / автоматски добивате факултативнаОперативен напон : 12 VОперативен Струја : 250m A;LCD Дисплеј : Приказ каналиПакетот вклучува : 1x 12 Канали AV Безжичен Приемник1 X Антена ;1 X AV кабел

920kv бесщеточный двигател 30A ESC BEC самостоятелно блокиране на витлото GPS APM2. 8 управление на полета за 4-аксиални САМ GPS Drone F15843-D
 • Новинка

920kv бесщеточный двигател 30A ESC BEC самостоятелно блокиране на витлото GPS APM2. 8 управление на полета за 4-аксиални САМ GPS Drone F15843-D

212.78 BGN 196.00

Сите производи на нашата компанија се прифати продажба на мало, трговија на големо, обичај, етикетирање, ако има било какви барања,ве молиме контактирајте со нас слободно...

450 RC Helicopter Part update висококачествен опашката задвижваща каишка за носене огнеупорни антистатични мек TL1003-99
 • Новинка

450 RC Helicopter Part update висококачествен опашката задвижваща каишка за носене огнеупорни антистатични мек TL1003-99

BGN 2.70

1, За 450 RC ХеликоптерПревозот превозот цена зависи од тежината и волуменот на цел Предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена по плаќање заврши...

BM01 Simple Tiny Bind ModuleSatellite Receiver
 • Новинка

BM01 Simple Tiny Bind ModuleSatellite Receiver

BGN 13.38

Компатибилен Спектар dsm2 / dsmx сателитски приемник 5 V USB напојување, Без дополнителни енергијата потребна Микро и Пренослив Приклучете usb добивање на DSMX обврзувачки режим Држење на копчето и приклучок за usb добивање на DSM2 обврзувачки режимAnswer : ___________________________ Note : 1) Ова не е Спектар DSM2 / X производ, На Спектар и DSM2 / X бренд е трговска марка на Хоризонтот Хоби САД.2) Ова е само да се Врзе модул за Спектар DSM2 / DSMX протокол сателитски приемникРежим : BM01Точка име : Врзуваат модул за Спектар сателитски DSM2 / X приемникГолемина : 21mm*14mm*6mmТежина : 1.2 gМоќ поддршка : 5 V usb влезИзлезна моќност : 3.3 v или 5vИнтерфејс : 1.5 mm 3pin Стандард Спектар на конектор4pin 2mm лемење pin1 x BM01 Врзуваат МодулПовратни информацииНие одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!Ако не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас што е можнокако posibile, ние ќе се обидеме потрудиме да се подобри квалитетот на стоки и услуги...

GPS APM2. 8 Flight Control 350KV бесщеточный мотор FMT40A ESC Upgrade Set за 900-персонал восьмиосного самолет, хеликоптер F05423-H
 • Новинка

GPS APM2. 8 Flight Control 350KV бесщеточный мотор FMT40A ESC Upgrade Set за 900-персонал восьмиосного самолет, хеликоптер F05423-H

503.98 BGN 464.00

Сите производи на нашата компанија се прифати продажба на мало, трговија на големо, обичај, етикетирање, ако има било какви барања,ве молиме контактирајте со нас слободно...

1/10 Сплав и въглероден SAKURA D4 AWD ЕП Drift Racing Car Frame Body Kit KIT-D4AWD
 • Новинка

1/10 Сплав и въглероден SAKURA D4 AWD ЕП Drift Racing Car Frame Body Kit KIT-D4AWD

248.75 BGN 199.00

1 / 10 Легура & Јаглерод САКУРА D4 AWD ЕП Лебдат Трки со Автомобили Рамка Тело Комплет #КОМПЛЕТD4 AWD 100% сосема нов дизајн им овозможува на моторот да биде поставен во задниот дел на автомобилот, што го прави тежина повеќе се фокусира на задната страна и со ултра широк агол управувачкиот систем; донесување пловејќи на друго ниво...

86715 обаждане на съединителя (14 т) за 1/8 RC модели Nitro HIMOTO REDCAT HSP 94886 Truggy
 • Новинка

86715 обаждане на съединителя (14 т) за 1/8 RC модели Nitro HIMOTO REDCAT HSP 94886 Truggy

19.18 BGN 18.00

Карактеристики : 100% Сосема НовДел No : 86715Дел Име : Спојки Бел (14 T) Содржи : 1 bucВе молиме обратете се до вашиот настава за дел број и сликаКоличина : исто како Слика.Се применуваат за : 94886,и така натаму.

Външен кабел напрежение pr за Futaba R7008SB Rx CA-RVIN-700 NIB 70 см Безплатна доставка
 • Новинка

Външен кабел напрежение pr за Futaba R7008SB Rx CA-RVIN-700 NIB 70 см Безплатна доставка

BGN 2.74

Можеби како што се : Надворешен Напон Кабел пр за Futaba R7008 SB Rx CARVIN700 NIB 70cm Бесплатен ПревозотКарактеристики : Се користи за да се поврзете на Futaba telemetry опремени приемникот за екстра напон портаВКЛУЧУВА : Кабел Осигурач Топлина се Смалуваат Цевка и ИнструкцииДолжина : 27.5 инчен (70cm)НАПОМЕНА : Овој напон кабел за приклучоци во R7008 SB веднаш до антената.Оваа мерки надворешен напон како што се батерија што се работи за мотор.Напонот ќе биде прикажан во предавател како ЛОКАЛVOLT.Максимален напон е 70 volts.Се КОРИСТИ за futaba 14 SG 18 MZ R7008 SBПакет Содржина : 1pcs x Кабел (со додатоци)

новата образователна играчка 157 дистанционно управление RC багер верижен багер кола играчка модел електрически строителен камион дете детето е най-добрият подарък
 • Новинка

новата образователна играчка 157 дистанционно управление RC багер верижен багер кола играчка модел електрически строителен камион дете детето е най-добрият подарък

208.00 BGN 166.00

Функција: производ големина : 60 x28x 17 CM пакување големина : 62 x 32x19cm Објект материјал : пластични материјали, електронски компоненти.пластична кофа производ функција : 16 каналитоа може да се оди напред, назад, сврти лево, завртете десно.И кабината може да ја свртите лево и десно,на 3 дел бум може да се движи пораст и doen,лопата копаат cycing нагоре и надолу со romote controler.во исто време,музиката и трепкачко светло е за Декорација на висококвалитетни стоки моделПакет Листа: 1*РК камион 1*полнете batetry(builtin) 1*Далечински Контролер 1*полнач

RC Car Upgrade Part Alum Alloy Front & Rear универсална задвижваща вал ИЗРАВНИТЕЛНИТЕ за мащабни модели на 1/10 STAMPEDE 4x4 VXL КОНЕКРАДЕЦ VXL Truck
 • Новинка

RC Car Upgrade Part Alum Alloy Front & Rear универсална задвижваща вал ИЗРАВНИТЕЛНИТЕ за мащабни модели на 1/10 STAMPEDE 4x4 VXL КОНЕКРАДЕЦ VXL Truck

BGN 49.44

РК Автомобил Надградба на Дел Алуминиум Легура Пред Позади Универзална Вози Вратило CVD За 1 / 10 Скала Модели СТАМПЕДО VXL 4x4 RUSTLER VXL КамионДобредојдовте на нашата Продавница.Ние снабдување на различни R / C модели и делови .Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )ОЕМ ODM Услугата е Достапна,ни испрати Истрага за повеќе детали.Брза Испорака, Со Следење На БројДобиете предмети,Или испраќање / наплатаДополнителни прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас.Материјал : Алуминиум Легура Дел : Предни И Задни Универзална Вози ОкноЗавртка : M3*3 Орев : M5Ве молиме обратете се до вашиот прирачник книга за делови кодови или контактирајте со нас ако не сте сигурни.Пакет : 1 сет ( Предна*2p И Задни*2p )Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...