5pcs Aluminum Metal RC Лодка Rudder 75mm 95mm Long with Suction Water Pickup Inlut For Remote Control Model Parts CNC

5pcs Aluminum Metal RC Лодка Rudder 75mm 95mm Long with Suction Water Pickup Inlut For Remote Control Model Parts CNC

BGN 31.84

Брой продукти


Добредојдовте на нашата Продавница.Ние снабдување на различни R/C модели и делови .Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )
Брза Испорака, Со Следење На Број
Добиете предмети,Или испраќање /наплата
Дополнителни прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас.
Предмет : Алуминиум Кормило со Вода Пикап (Големина Опционално)
Пакет Содржи : 1x Алуминиум Кормило (Големина Опционално)
Карактеристики :
Направен од Алуминиум
Големина : 75x45mm(Lx W) / 95x45mm (Lx W) (Големина Опционално)
Со Вода Пикап
Нето Тежина : Околу 35~38g
Compatibile со :
75mm Кормило одговара 40cm-60cm РК Брод
95mm Кормило одговара 60см-85cm РК Брод
Забелешка : Проверете ги вашите специфични модел е прирачник за компатибилност,или Контактирајте со нас.
Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна , и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help..com/payment_method.html
Превозот
1). Превозот цена : Кликнете “Shipping и payment• табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!


Подробности

Цвят:
75мм, 95мм
Воспользуйся:
Превозни Средства Са И Играчки С Дистанционно Управление
За Тип Превозно Средство:
Лодки
търговска марка:
Хоббипарк
Принадлежности За Инструменти:
Категория Събрание
Атрибути пълно с:
Монтаж
Материал:
Метални
Номер На Модела:
372013-5
Технически параметри:
Стойността на 3
Актуализация На Части / Аксесоари:
волан rc лодки
RC Parts & Ркц:
волан rc лодки
Периферни Устройства За Дистанционно Управление/Устройства:
волан rc лодки

Избор на купувачи

Baja 6000 об мин комплект съединител подходящ за HPI Baja 5B СС 2.0 5T 5SC Rovan Sport бебешка количка Безплатна доставка
 • Новинка

Baja 6000 об мин комплект съединител подходящ за HPI Baja 5B СС 2.0 5T 5SC Rovan Sport бебешка количка Безплатна доставка

BGN 28.78

Baja 6000 ВРТЕЖИ во минута Спојки за Полнење Вклопува HPI Baja 5 B СВ 2.0 5 T 5 SC Rovan Спортски Кабриолет Бесплатен ПревозотAnswer : ___________________________ NOTE : 1.Кога ќе превозот на стока?Обработка на време е 5 дена или помалку,тоа значи дека оваа стока е во акции,може да се испрати во рамките на 23 работни дена.Обработка на време е 7 дена,што значи дека стоката е помалку во акции,секогаш може да бидат испратени во 35 работни дена.Обработка на време е повеќе од 7 дена,што значи дека стоката се предпродажба,откако во парк,ќе организираме shippment како е можно поскоро.Сите предмети се испраќаат по висок квалитет се тестира.2.Како наскоро ќе парцела пристигне во моите раце?Хонгконг Пост Воздух Пошта е нашиот прв избор.Во Русија,1225 работни дена.Во Европа,Северна Америка,Јужна Азија,Океанија во рок од 1015 работни дена,Дури и некои пати помалку од 10 дена.Во јужна Америка,блискиот исток,Африка секогаш цена 1020 работни дена.DHL / ТНТ,35 дена,Fed Ex,57 работни дена.Сите parcle имаат следење на број.3.Зошто вашиот DHL / ТНТ / ФЕДЕКС / EMS толку евтини?Цената ќе видете секогаш содржи Кина Пост Воздух Mail Превозот цена.Значи, вие треба само врвотup малку да се добие DHL / ТНТ / ФЕДЕКС превозот service We се една фабрика,Секојдневни ние испрати многу парцели.Експрес компании ни покаже најдобра цена.4.Колку за царина данок?За Кина, Воздухот Пост Mail (Хонгконг)Ер Mail и ЕМС парцели,ние секогаш се декларирани како ПОДАРОК и вкупната цена секогаш 20 или 30ретко се слушне од клиентите на кои треба да платите дополнителни давачки или даноци.За DHL / ТНТ / ФЕДЕКС,ние секогаш го прогласи реално име на производ, но ретко вкупната цена да се избегне вашиот можеби царина(освен Германија,Луксембург,Белгија,овие counries ние ќе го прогласи цената како што купувачот toyal платени)5.Она што морам да го внимание?DHL / TN / ФЕДЕКС не може да се достави до P...

новата образователна играчка 157 дистанционно управление RC багер верижен багер кола играчка модел електрически строителен камион дете детето е най-добрият подарък
 • Новинка

новата образователна играчка 157 дистанционно управление RC багер верижен багер кола играчка модел електрически строителен камион дете детето е най-добрият подарък

208.00 BGN 166.00

Функција: производ големина : 60 x28x 17 CM пакување големина : 62 x 32x19cm Објект материјал : пластични материјали, електронски компоненти.пластична кофа производ функција : 16 каналитоа може да се оди напред, назад, сврти лево, завртете десно.И кабината може да ја свртите лево и десно,на 3 дел бум може да се движи пораст и doen,лопата копаат cycing нагоре и надолу со romote controler.во исто време,музиката и трепкачко светло е за Декорација на висококвалитетни стоки моделПакет Листа: 1*РК камион 1*полнете batetry(builtin) 1*Далечински Контролер 1*полнач

1pcs Lion Power 11.1 V 2200MAH 35C max 40C AKKU LiPo RC батерия за Rc хеликоптер 3S
 • Новинка

1pcs Lion Power 11.1 V 2200MAH 35C max 40C AKKU LiPo RC батерия за Rc хеликоптер 3S

38.83 BGN 36.00

Лав Моќ 11.1 V 2200 MAH 35 C max 40 C AKKU Li Po РК Батеријата За Rc Хеликоптер 3 SОпис : можност за максимум континуирана празнење стапки до 30 C, забрзано го оценувате 35 C, ставањето на оваа батерија меѓу најмоќните LiPo батерија пакети во својата класа! Тој нуди одличен спој на тежина, моќ и перформанси...

Partom 2.4 Ghz 12-канален приемник 2.3 Ghz аудио и видео изображение синхронно Rx
 • Новинка

Partom 2.4 Ghz 12-канален приемник 2.3 Ghz аудио и видео изображение синхронно Rx

BGN 47.82

Partom 2.4 Ghz 12 Канали Приемник 2.3 Ghz аудио видео слика синхрони RxПримачот Спецификација : Тип : Дигитални IK2.4Посредување тип : FMПримање на фреквенција : 2.4 GHzДоби сигнал : аудио, видео, слика синхрони преносПримачот на осетливост : 85d BmВидео Влезот на Ниво : 1 VppАудио влез ниво : 1 VppРаботна Температура : 20~+50°C / 4~+122°HРаботна влажност : 85ϿСкладирање температура : 40~+80°C / 40~+185°Hспецификација : 115×60×20(mm)Тежина : 160gНапон : DC+12 VАктуелни : 500m AРаботни бенд : 2.3 2.4 G G2410mhz , 2430mhz ,2450mhz , 2470mhz ,2490mhz ,2510mhz,2390mhz, 2370mhz, 2350mhz, 2330mhz , 2310mhz, 2290mhzТелото на производот : 115 * 80 * 21mmТежина : 126gКанал Избор : копче за да го изберете дигитален дисплеј;Канал : 12 ,Примање Режим : Упатство приемник / автоматски добивате факултативнаОперативен напон : 12 VОперативен Струја : 250m A;LCD Дисплеј : Приказ каналиПакетот вклучува : 1x 12 Канали AV Безжичен Приемник1 X Антена ;1 X AV кабел

1/10 drift автомобилни гуми твърди пластмасови гуми за 1:10 wheesTraxxas HSP Tamiya HPI Kyosho RC Car Part
 • Новинка

1/10 drift автомобилни гуми твърди пластмасови гуми за 1:10 wheesTraxxas HSP Tamiya HPI Kyosho RC Car Part

20.80 BGN 12.00

modname=ckeditorКарактеристики : 100% Сосема Новодговара 1 : 10 Рк автомобил ЛебдатДвојно ply пневматик,Цврст и издржливОпис : Материјал : ПластикаБоја : Црна&зеленаОдговараат за Traxxas Tamiya HPI Kyosho RC Модел на АвтомобилГуми Дијаметар : 63mmТркала Ширина : 26 mmПакет листата : 4 * Гуми

Роботизирана Нокът механична ръка манипулатор улавяне алуминиева сплав ръчни дръжки лапа на робота и на други проекти
 • Новинка

Роботизирана Нокът механична ръка манипулатор улавяне алуминиева сплав ръчни дръжки лапа на робота и на други проекти

BGN 14.38

Роботски Ноктот Механичка Рака Манипулатор Gripper Алуминиум легура Рака Костец Шепа за Робот и други проектиОпис : Материјал : алуминиум тежина : 68g ноктот max агол : 54mm должина на : 108mm Ширина : 94mm( streched) Сребрена / Црна(optonal)

RC Car Upgrade Part Alum Alloy Front & Rear универсална задвижваща вал ИЗРАВНИТЕЛНИТЕ за мащабни модели на 1/10 STAMPEDE 4x4 VXL КОНЕКРАДЕЦ VXL Truck
 • Новинка

RC Car Upgrade Part Alum Alloy Front & Rear универсална задвижваща вал ИЗРАВНИТЕЛНИТЕ за мащабни модели на 1/10 STAMPEDE 4x4 VXL КОНЕКРАДЕЦ VXL Truck

BGN 49.44

РК Автомобил Надградба на Дел Алуминиум Легура Пред Позади Универзална Вози Вратило CVD За 1 / 10 Скала Модели СТАМПЕДО VXL 4x4 RUSTLER VXL КамионДобредојдовте на нашата Продавница.Ние снабдување на различни R / C модели и делови .Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )ОЕМ ODM Услугата е Достапна,ни испрати Истрага за повеќе детали.Брза Испорака, Со Следење На БројДобиете предмети,Или испраќање / наплатаДополнителни прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас.Материјал : Алуминиум Легура Дел : Предни И Задни Универзална Вози ОкноЗавртка : M3*3 Орев : M5Ве молиме обратете се до вашиот прирачник книга за делови кодови или контактирајте со нас ако не сте сигурни.Пакет : 1 сет ( Предна*2p И Задни*2p )Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Лагер с хеликоптер Rc 450 3*8*4 MM MR693ZZ за хеликоптери Align Trex 4 бр. високо качество
 • Новинка

Лагер с хеликоптер Rc 450 3*8*4 MM MR693ZZ за хеликоптери Align Trex 4 бр. високо качество

BGN 5.89

4 парчиња Висок Квалитет 450 rc хеликоптер Имајќи 3*8*4 ММ MR693 ZZ за усогласување Trex ХеликоптериОпис : 1) 4pcs Двојно Метал Штит, Имајќи ја За Усогласување Trex V2 / V3 / PRO 450 RC Хеликоптер Играчка Авион Автомобил Модел2) 4pcs 3x8x4 MM (MR693 ZZ)3) 100% Сосема НовПакетот вклучува : 4pcs 3x8x4 MM (MR693 ZZ)

450 RC Helicopter Part update висококачествен опашката задвижваща каишка за носене огнеупорни антистатични мек TL1003-99
 • Новинка

450 RC Helicopter Part update висококачествен опашката задвижваща каишка за носене огнеупорни антистатични мек TL1003-99

BGN 2.70

1, За 450 RC ХеликоптерПревозот превозот цена зависи од тежината и волуменот на цел Предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена по плаќање заврши...

RC Лодка Серво Dispenser Parabolic Switch Device High Precision Large Torque Хвърли Device for Bait Boat w / wo Серво/Steering Arm
 • Новинка

RC Лодка Серво Dispenser Parabolic Switch Device High Precision Large Torque Хвърли Device for Bait Boat w / wo Серво/Steering Arm

10.06 BGN 10.00

РК Брод Серво Фармацевт Параболична Вклучите Уредот Висока Прецизност Голем вртежен момент Фрли Уред за Мамка Брод w / ќе б Серво / Волан Рака CYSS060 6 KG Серво : Материјал : метал заби Заби : 25 T вртежен момент : 6kg Size : 40.8*20.1*38 Брзина : 0.180.16 дик / 60 степен Напон : 5v7.2 v Заградата Материјали : 7075 авијација алуминиум, висок интензитет на Фиксна Начини : со М3 завртка дупка слот (завртки Не се Вклучени) Серво Волан Рака : 25 T, alunimum легура Пакетот вклучува како боја слика шоу

Лама инструмент за 29cc 30.5 cc zenoan cy двигател Лама инструменти на ръкохватката гребец е подходящ 1/5 FG HPI Baja 5B 5T SS 5SC
 • Новинка

Лама инструмент за 29cc 30.5 cc zenoan cy двигател Лама инструменти на ръкохватката гребец е подходящ 1/5 FG HPI Baja 5B 5T SS 5SC

11.20 BGN 10.00

ЛАМА АЛАТКА за 29cc 30.5 cc zenoan кип Мотор Лама Алатки Flywheel Puller Одговара на 1 / 5 FG HPI Baja 5 B 5 T СВ 5 SC Превозот детали Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работен ден по приемот расчисти исплата...

F16186 RGB 5050 LED Light Board X6 / 12V 7 цвята преминете през цялата за RC 250 QAV250 FPV Quadcopter Multicopter
 • Новинка

F16186 RGB 5050 LED Light Board X6 / 12V 7 цвята преминете през цялата за RC 250 QAV250 FPV Quadcopter Multicopter

3.07 BGN 3.00

Ние прифаќаме OEM наредби, ако имате посебни барање за објектот или други предмети што треба да се произведе,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдобра понуда, а служи~~~RGB 5050 LED Светло Одбор X6 / 12 V 7 Бои се Префрлите Круг за РК 250 QAV250 FPV Quadcopter Multicopter На LED светло одбор со шест RGB5050 светилка монистра, увезени одборот DIP прекинувачи, за да се префрлате преку соодветниот прекинувач, седум боја опции...

5 бр./лот нова марка алуминиев RC лодка на волана 75 mm 95 mm с вода пикап метал CNC части
 • Новинка

5 бр./лот нова марка алуминиев RC лодка на волана 75 mm 95 mm с вода пикап метал CNC части

BGN 31.84

Добредојдовте на нашата Продавница.Ние снабдување на различни R / C модели и делови .Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )Брза Испорака, Со Следење На БројДобиете предмети,Или испраќање / наплатаДополнителни прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас.Предмет : Алуминиум Кормило со Вода Пикап (Големина Опционално)Пакетот Вклучува : 5x Алуминиум Кормило (Големина Опционално)Карактеристики : Направен од АлуминиумГолемина : 75x45mm(Lx W) / 95x45mm (Lx W) (Големина Опционално)Со Вода ПикапНето Тежина : Околу 35~38gCompatibile со : 75mm Кормило одговара 40cm60cm РК Брод95mm Кормило одговара 60см85cm РК БродЗабелешка : Проверете ги вашите специфични модел е прирачник за компатибилност,или Контактирајте со нас.Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

920kv бесщеточный двигател 30A ESC BEC самостоятелно блокиране на витлото GPS APM2. 8 управление на полета за 4-аксиални САМ GPS Drone F15843-D
 • Новинка

920kv бесщеточный двигател 30A ESC BEC самостоятелно блокиране на витлото GPS APM2. 8 управление на полета за 4-аксиални САМ GPS Drone F15843-D

212.78 BGN 196.00

Сите производи на нашата компанија се прифати продажба на мало, трговија на големо, обичај, етикетирање, ако има било какви барања,ве молиме контактирајте со нас слободно...