Нов висококачествен 75 мм и Метален смукателна клапа на волана за дистанционно управление RC лодка с високо качество

Нов висококачествен 75 мм и Метален смукателна клапа на волана за дистанционно управление RC лодка с високо качество

BGN 13.86

Брой продукти

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или треба и други производи. Ве молиме контактирајте ме.Ние ќе ви даде поволна цена.Со нетрпение очекувам да вашата помош.
Новиот висок квалитет 75mm Метал Вшмукување Вода Кормило За Далечинска Контрола на РК Брод Висок Квалитет
Опис :
Боја : сина
Материјал : 7075 T6 алуминиум легура вртење + производство на CNC
Кормило димензија : 75mm
Со Absorbency.
За 40cm да 60см РК чамци.
Пакетот Вклучува :
1 x Метал Вшмукување Вода Кормило


Подробности

Цвят:
Сини
Воспользуйся:
Превозни Средства Са И Играчки С Дистанционно Управление
RC Parts & Ркц:
Серво Аксесоари
търговска марка:
GWOLVES
Актуализация На Части / Аксесоари:
Карданния
Номер На Модела:
Метален Смукателна Клапа Волана
За Тип Превозно Средство:
Лодки
Атрибути пълно с:
Монтаж
Материал:
Метални
Периферни Устройства За Дистанционно Управление/Устройства:
Servos
Принадлежности За Инструменти:
Събрани клас
Технически параметри:
Стойността на 3

Избор на купувачи

EBOYU (TM) 2.5 CH Mini Infrared RC Helicopter Radio Remote Control Самолети RC Drone детски подаръци, детски играчки
 • Новинка

EBOYU (TM) 2.5 CH Mini Infrared RC Helicopter Radio Remote Control Самолети RC Drone детски подаръци, детски играчки

20.14 BGN 18.00

EBOYU(TM) 2.5 CH Мини Инфраред RC Хеликоптер Радио Далечински Контрола на Авиони РК Летало Децата Подароци Бебе ИграчкиКарактеристики : Робустен Тело : По виткање,авионот е обновување е многу силна, тоа е тешко да се оштети.Мини Тело : Тоа е дланкаголемина, шарени, тешки тело...

HSP 81021 приводное направи различни съоръжения връзка чаша RC 1:8 офроуд камион чудовище 94081 94083 94086
 • Новинка

HSP 81021 приводное направи различни съоръжения връзка чаша RC 1:8 офроуд камион чудовище 94081 94083 94086

13.60 BGN 13.00

Карактеристики : 100% Сосема НовДел No : 81021Дел Име : Вози Опрема Заеднички ЧашиВе молиме обратете се до вашиот настава за дел број и слика.Количина : КАКО на СликатаВе молиме не негативни директно ако ништо друго ,pls контактирајте со нас прво ,ние ќе ви помогнат да се реши тоа ,ви благодариме !

Лама инструмент за 29cc 30.5 cc zenoan cy двигател Лама инструменти на ръкохватката гребец е подходящ 1/5 FG HPI Baja 5B 5T SS 5SC
 • Новинка

Лама инструмент за 29cc 30.5 cc zenoan cy двигател Лама инструменти на ръкохватката гребец е подходящ 1/5 FG HPI Baja 5B 5T SS 5SC

11.20 BGN 10.00

ЛАМА АЛАТКА за 29cc 30.5 cc zenoan кип Мотор Лама Алатки Flywheel Puller Одговара на 1 / 5 FG HPI Baja 5 B 5 T СВ 5 SC Превозот детали Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работен ден по приемот расчисти исплата...

F02015-АД, 4 бр бесщеточный Outrunner двигател A2212 1000KV с затваряне и 12 двойки 3,5-мм бананови штекеров (мъже и жени), припаянных един до друг
 • Новинка

F02015-АД, 4 бр бесщеточный Outrunner двигател A2212 1000KV с затваряне и 12 двойки 3,5-мм бананови штекеров (мъже и жени), припаянных един до друг

46.02 BGN 38.00

F02015AD 4 Парчиња A2212 1000 KV Brushless Outrunner Моторни W / Планината со 12 Парови 3,5 ММ Банана Приклучок ( Машки и Женски) Лемење4 Парчиња A2212 1000 KV Brushless Outrunner Моторни W / Планината со 12 Парови 3,5 ММ Банана Приклучок ( Машки и Женски) Лемење за РК Авион / KKmulticopter 4 Axis Quad copter НЛОПревозот 1 Пратката е Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Воздух Mail, Доколку Пакет Тежина е Повеќе Од 2kg или Пакет Големина е Поголема Од 90СМ, Ние Ќе ги искористиме на курирската служба DHL, EMS и Сл или Брод со Две Парцели Од Кина Пост Воздух Mail...

Външен кабел напрежение pr за Futaba R7008SB Rx CA-RVIN-700 NIB 70 см Безплатна доставка
 • Новинка

Външен кабел напрежение pr за Futaba R7008SB Rx CA-RVIN-700 NIB 70 см Безплатна доставка

BGN 2.74

Можеби како што се : Надворешен Напон Кабел пр за Futaba R7008 SB Rx CARVIN700 NIB 70cm Бесплатен ПревозотКарактеристики : Се користи за да се поврзете на Futaba telemetry опремени приемникот за екстра напон портаВКЛУЧУВА : Кабел Осигурач Топлина се Смалуваат Цевка и ИнструкцииДолжина : 27.5 инчен (70cm)НАПОМЕНА : Овој напон кабел за приклучоци во R7008 SB веднаш до антената.Оваа мерки надворешен напон како што се батерија што се работи за мотор.Напонот ќе биде прикажан во предавател како ЛОКАЛVOLT.Максимален напон е 70 volts.Се КОРИСТИ за futaba 14 SG 18 MZ R7008 SBПакет Содржина : 1pcs x Кабел (со додатоци)

450 RC Helicopter Part update висококачествен опашката задвижваща каишка за носене огнеупорни антистатични мек TL1003-99
 • Новинка

450 RC Helicopter Part update висококачествен опашката задвижваща каишка за носене огнеупорни антистатични мек TL1003-99

BGN 2.70

1, За 450 RC ХеликоптерПревозот превозот цена зависи од тежината и волуменот на цел Предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена по плаќање заврши...

Baja 6000 об мин комплект съединител подходящ за HPI Baja 5B СС 2.0 5T 5SC Rovan Sport бебешка количка Безплатна доставка
 • Новинка

Baja 6000 об мин комплект съединител подходящ за HPI Baja 5B СС 2.0 5T 5SC Rovan Sport бебешка количка Безплатна доставка

BGN 28.78

Baja 6000 ВРТЕЖИ во минута Спојки за Полнење Вклопува HPI Baja 5 B СВ 2.0 5 T 5 SC Rovan Спортски Кабриолет Бесплатен ПревозотAnswer : ___________________________ NOTE : 1.Кога ќе превозот на стока?Обработка на време е 5 дена или помалку,тоа значи дека оваа стока е во акции,може да се испрати во рамките на 23 работни дена.Обработка на време е 7 дена,што значи дека стоката е помалку во акции,секогаш може да бидат испратени во 35 работни дена.Обработка на време е повеќе од 7 дена,што значи дека стоката се предпродажба,откако во парк,ќе организираме shippment како е можно поскоро.Сите предмети се испраќаат по висок квалитет се тестира.2.Како наскоро ќе парцела пристигне во моите раце?Хонгконг Пост Воздух Пошта е нашиот прв избор.Во Русија,1225 работни дена.Во Европа,Северна Америка,Јужна Азија,Океанија во рок од 1015 работни дена,Дури и некои пати помалку од 10 дена.Во јужна Америка,блискиот исток,Африка секогаш цена 1020 работни дена.DHL / ТНТ,35 дена,Fed Ex,57 работни дена.Сите parcle имаат следење на број.3.Зошто вашиот DHL / ТНТ / ФЕДЕКС / EMS толку евтини?Цената ќе видете секогаш содржи Кина Пост Воздух Mail Превозот цена.Значи, вие треба само врвотup малку да се добие DHL / ТНТ / ФЕДЕКС превозот service We се една фабрика,Секојдневни ние испрати многу парцели.Експрес компании ни покаже најдобра цена.4.Колку за царина данок?За Кина, Воздухот Пост Mail (Хонгконг)Ер Mail и ЕМС парцели,ние секогаш се декларирани како ПОДАРОК и вкупната цена секогаш 20 или 30ретко се слушне од клиентите на кои треба да платите дополнителни давачки или даноци.За DHL / ТНТ / ФЕДЕКС,ние секогаш го прогласи реално име на производ, но ретко вкупната цена да се избегне вашиот можеби царина(освен Германија,Луксембург,Белгија,овие counries ние ќе го прогласи цената како што купувачот toyal платени)5.Она што морам да го внимание?DHL / TN / ФЕДЕКС не може да се достави до P...

RC Car Upgrade Part Alum Alloy Front & Rear универсална задвижваща вал ИЗРАВНИТЕЛНИТЕ за мащабни модели на 1/10 STAMPEDE 4x4 VXL КОНЕКРАДЕЦ VXL Truck
 • Новинка

RC Car Upgrade Part Alum Alloy Front & Rear универсална задвижваща вал ИЗРАВНИТЕЛНИТЕ за мащабни модели на 1/10 STAMPEDE 4x4 VXL КОНЕКРАДЕЦ VXL Truck

BGN 49.44

РК Автомобил Надградба на Дел Алуминиум Легура Пред Позади Универзална Вози Вратило CVD За 1 / 10 Скала Модели СТАМПЕДО VXL 4x4 RUSTLER VXL КамионДобредојдовте на нашата Продавница.Ние снабдување на различни R / C модели и делови .Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )ОЕМ ODM Услугата е Достапна,ни испрати Истрага за повеќе детали.Брза Испорака, Со Следење На БројДобиете предмети,Или испраќање / наплатаДополнителни прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас.Материјал : Алуминиум Легура Дел : Предни И Задни Универзална Вози ОкноЗавртка : M3*3 Орев : M5Ве молиме обратете се до вашиот прирачник книга за делови кодови или контактирајте со нас ако не сте сигурни.Пакет : 1 сет ( Предна*2p И Задни*2p )Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

новата образователна играчка 157 дистанционно управление RC багер верижен багер кола играчка модел електрически строителен камион дете детето е най-добрият подарък
 • Новинка

новата образователна играчка 157 дистанционно управление RC багер верижен багер кола играчка модел електрически строителен камион дете детето е най-добрият подарък

208.00 BGN 166.00

Функција: производ големина : 60 x28x 17 CM пакување големина : 62 x 32x19cm Објект материјал : пластични материјали, електронски компоненти.пластична кофа производ функција : 16 каналитоа може да се оди напред, назад, сврти лево, завртете десно.И кабината може да ја свртите лево и десно,на 3 дел бум може да се движи пораст и doen,лопата копаат cycing нагоре и надолу со romote controler.во исто време,музиката и трепкачко светло е за Декорација на висококвалитетни стоки моделПакет Листа: 1*РК камион 1*полнете batetry(builtin) 1*Далечински Контролер 1*полнач

Универсален RC инструмент 25Т червен метал серво ръка Рог за Futuba Towerpro серво MG995 996
 • Новинка

Универсален RC инструмент 25Т червен метал серво ръка Рог за Futuba Towerpro серво MG995 996

BGN 2.22

Можеби како што се : Универзалната РК Алатка 25 T Црвено Метал Серво Рака За Futuba Towerpro Серво MG995 996Опис : 100% Сосема НовМатеријал CNC АлуминиумДолжина : 35mmБоја : како на сликата покажува.Прилагодливи вид серво ракаВклучува две челик завртки за да се обезбеди сплитстега врз серво излезМ3 Теми за вашиот автомобил или хеликоптер зглобовите25 T ' Рбетот за Futaba и Моќ HD ServosПакет Содржина : 1 x серво рака2x челик болт

HengLong 1/16 Scale German King Tiger II RC Tank 3888 Decoration Parts Bag
 • Новинка

HengLong 1/16 Scale German King Tiger II RC Tank 3888 Decoration Parts Bag

BGN 28.78

Пакетот вклучува : Heng Long 1 / 16 германски Цар Тигар II RTR РК Резервоарот 3888 Декорација Делови ТорбаДраг пријател, имам сите додатоци на Heng Long резервоарот, ако имате било каков интерес, pls се чувствуваат слободни да контакт со мене.