Мини-автомобил 6L хладилник на 12V Auto Travel хладилник Y054 Охладител Freezer Warming преносим многофункционален домакински опазване на храна

Мини-автомобил 6L хладилник на 12V Auto Travel хладилник Y054 Охладител Freezer Warming преносим многофункционален домакински опазване на храна

BGN 71.87

Брой продукти


Мини Автомобили 6 L Фрижидер 12 V Авто Патување Фрижидер Y054 Кулер Замрзнувач Затоплување
Преносни Мулти-Функција на домаќинство чување на Храната
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на
колет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Опис :
Име : Y054 преносни фрижидер
Напон : 220 V AC /12 V DC
Моќност : 30-65 W
Капацитет : 6 L
Внатрешни димензии : 21*15*19.5 CM
Греење : 60 степен (+- 5 степен)
Ладење : може да биде помал од собна температура 15-25 drgree
Пакување големина : 35*21*30 CM
Тежина : 2.3 KG
Јачина на звук : 4.41 KG


Подробности

търговска марка:
ZJMZYM
документ:
CE
Източник На Захранване:
Електричество
Тип:
компактен
Състояние:
НОВО
Стил:
Хладилник За Съхранение На Студени
Обемът на:
Капацитет На Хладилника:
21*15*19.5 см
Размери (Д х Ш х в (инча):
35*21*30 см
Режим На Управление:
Механично Управление Таймер
Капацитетът На Фризера:
Клас Консумация На Енергия:
Няма
Хладилен Тип:
Смесено Охлаждане
Инсталация:
Преносим
обем:
>=6L &
Тип На Размразяване:
Без опасност от замръзване
Материал:
неръждаема стомана
Напрежение На Тока (В):
220V AC /12V DC
Характеристика:
преносим хладилник
Мощност (W):
30-65 W
Номер На Продукта:
G837
Име:
Преносим хладилник Y054
Напрежение:
220V AC /12V DC
силата на:
30-65 W
Обемът на:
6L
Вътрешни Размери :
21*15*19.5 см
Отопление:
60 градуса (+- 5 градуса)
Хладилна техника:
може да бъде по-ниска стайна температура 15-25 drgree
Размер на опаковката:
35*21*30 см
Тегло:
2.3KG

Избор на купувачи

1бр кухня от неръждаема стомана под тезгяха плот търговска шкаф за хладилник фризер охладител за съхранение хладилник машина
  • Новинка

1бр кухня от неръждаема стомана под тезгяха плот търговска шкаф за хладилник фризер охладител за съхранение хладилник машина

BGN 689.79

1 PC од Нерѓосувачки Челик Кујнски ПодCounter Worktop Комерцијални Кабинет Фрижидер Комора Ладилник за Складирање Фрижидер Машина Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Модел : GZTZ1.2 БЛадење на владата : еден температураГолемина : 1200x600x800mmЈа отвори вратата : се отвори странаСместување : ХоризонталнаФункција : ладно складирањеКапацитет : 101 L (inclusive) 200 L (inclusive)Замрзнување капацитет : 36kg / 24 часа и надПотрошувачка на енергија : 2.00 Kwh / 24 часа (вклучувајќи го и) 2.49 Kwh / 24 часа (вклучувајќи)Енергетска ефикасност оценка : никојГолемина на Пакет : 130*70*90 CMНапон : 220 VМоќност : 120 Wтежина : 100kgПравилна употреба метод : 1, екранот кабинети треба да бидат ставени во добра средина, вентилација, на собна температура е најдобро да не повеќе од 34 целзиусови степени2, по новиот купување или ракување со екранот кабинет, уште треба да биде 6 часа по говорница, пред употреба на 2 до 6 мал простор кутија моќ работи...

30kg / 24h Ice Maker домакински преносима Льдогенераторная машина 160W power Small Commercial Ice Maker Milk Tea Shop Ice Machine HZB-25A
  • Новинка

30kg / 24h Ice Maker домакински преносима Льдогенераторная машина 160W power Small Commercial Ice Maker Milk Tea Shop Ice Machine HZB-25A

BGN 393.60

30kgr. / 24 часа Мраз Производител на апарати за Домаќинство Преносни Мраз Машина за Правење 160 W моќ Мали КомерцијалниМраз Производител на Млеко Чај Продавница Мраз Машина HZB25 AЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Хокеј На ОдлукиМодел : HZB25 AНапон : 220 VФреквенција : 50 HzМоќност : 160 WДодадете вода : 5 LИзносот на мраз : 30kgr...