1бр високо качество на черен луксозен офис ученически канцеларски материали пособия писалка пълно бойно Златен клип

1бр високо качество на черен луксозен офис ученически канцеларски материали пособия писалка пълно бойно Златен клип

BGN 3.00
-1 %
BGN 3.04

Брой продукти


Опис На Производот
1.Ова е сосема нова Фонтана Пенкало,тоа е убава и одговара секој ;
2. Овие пенкала имаат многу боја и пишува глатко ;
3. Имаме многу познати пенкала,имаме нашата фабрика ,и може да обезбеди првата класа на услуги и најдобар квалитет .
4. Работиме на големо и мало,ќе им понуди добра цена за нашите купувачи на големо и стари клиенти
Ние само се продава високо квалитетни пенкала !
Пенкало Состојба : 100% Нови
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
3. Како вашите повратни информации е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
4. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Уживаат во шопинг во мојата продавница
Како и секогаш, доколку имате било какви прашања, ве молиме испратете порака на нашата Служба за корисници тим, кои се само премногу среќен да ви помогне.


Подробности

Тип:
писалка
Материал Пера:
неръждаема стомана
Опаковка:
Свободен
Вида На Върха:
Стандартен Тип
Номер На Модела:
TEODORA WEN K1
Точка Запис:
0,5 мм
Материал на върха на писалка:
Други Метали
Материал:
Метални
Специално Прилагането:
пиша
търговска марка:
MONTE MOUNT

Избор на купувачи

3шт сладък обикновен син стил пастел гел писалка училище канцеларски материали студент канцеларски материали писане подпис дръжка черно мастило 0.38 мм
 • Новинка

3шт сладък обикновен син стил пастел гел писалка училище канцеларски материали студент канцеларски материали писане подпис дръжка черно мастило 0.38 мм

BGN 3.92

Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Пластика Тежина За : 8g секој Мастило Боја Црна,0.38 mm...

2 бр добро качество Pet дръжка смесване на супер сладко куче моделиране с гел писалка писалка 0.5 мм, черен попълване на студент канцеларски материали, офис писмена др?
 • Новинка

2 бр добро качество Pet дръжка смесване на супер сладко куче моделиране с гел писалка писалка 0.5 мм, черен попълване на студент канцеларски материали, офис писмена др?

BGN 2.86

2 парчиња Мешање Супер Симпатична Куче Моделирање Гел Пенкало Nib 0.5 mm Црни Рефил Студент канцелариски Канцеларија Пишување Пенкало Совет големина : 0.5 mm Рефил : црна Продажбата Спецификации : 2 парчиња материјал : пластични Апликација : Ученикот училиштето канцеларија Производот Категорија : Гел Мастило Pen Пенкало и мастило карактеристики : водабазирани пенкало во Боја : случајни испоракаДа не ние ,ако сте во потрага на најдобар за свој ecommerce продавница од тука...

(12 бр./лот) бензиностанция гел писалка 0.38 мм Kawaii Pen Gel Flower Форма на ученически пособия, офис консумативи и аксесоари JOY CORNER
 • Новинка

(12 бр./лот) бензиностанция гел писалка 0.38 мм Kawaii Pen Gel Flower Форма на ученически пособия, офис консумативи и аксесоари JOY CORNER

BGN 7.98

Материјал Пластични Големина 20.7 cm Тежина 9.9 g Продажбата на Моделот на Случаен Боја Количество 12 Парчиња По МногуРадост Агол (12 Парчиња / Многу) Рефил Гел Пенкало 0.38 mm Kawaii Пенкало Гел Цвет Форма Училиште Материјали Канцелариски Материјали Додатоци

20 бр/лот Cross Fire Series Боинг Rifle Gun Pen 0.38 мм гел мастило оръжие дръжка творчески канцеларски материали, детски играчки
 • Новинка

20 бр/лот Cross Fire Series Боинг Rifle Gun Pen 0.38 мм гел мастило оръжие дръжка творчески канцеларски материали, детски играчки

17.36 BGN 15.00

Име : Крст Пожар Серија Боинг Пушка Пиштол Пенкало Големина : 14.8 cm Рефил : 0.38 mm Материјал : Пластични Боја : Златна Пакување : 20 парчиња / многуПревозот ◆ Ние обично брод од вашата нарачка во рок од 48 часа по добивате вашата исплата.◆ Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа обично се 1030 дена по редовна пошта(Ali Express Стандард Превозот,epacket,кина пост воздух пошта итн.).◆ Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот следење на број : http : / / www.17track.net / zhcn◆ Ние ќе се прогласи мала вредност за да се избегне царина, Обично без царински проблем со редовна пошта...

2 бр./много kawaii Yellow people неутрална дръжка 0.5 сладък гел писалка канцеларски материали canetas материал эсколар офис ученически пособия papelaria
 • Новинка

2 бр./много kawaii Yellow people неутрална дръжка 0.5 сладък гел писалка канцеларски материали canetas материал эсколар офис ученически пособия papelaria

2.51 BGN 2.00

започнетекрајот Совети : 1, За наредби ≥ $5 , Ние нудиме цел следење на број, можете да ги пратите сите на траекторијата!2, За наредби ≥ $ 20, системот автоматски го намалува $ 1За нарачки ≥ $ 59, системот автоматски го намалува $ 3За нарачки ≥ $ 98, системот автоматски го намалува $ 53, Ако сакате да купите повеќе од еден производ, ве молиме додадете сè да Количката прво...

JINHAO X450 classic wine Red M писалка писалка офис ученически канцеларски материали, Пишещи мастило химикалки са подходящи за подарък за рожден ден на 5 бр мастило
 • Новинка

JINHAO X450 classic wine Red M писалка писалка офис ученически канцеларски материали, Пишещи мастило химикалки са подходящи за подарък за рожден ден на 5 бр мастило

1.60 BGN 1.00

Daer cusotmer,нашите pen може да се прилагоди на ЛОГОТО,ако количеството повеќе од 10 пенкала,и гравирање надоместок ќе биде многу ниско!!!И ако ви треба повеќе,можеби и ние може да обезбеди Слободни гравирање!!! Чекајќи го вашиот консалтинг~ Опис на Производот 1.Ова е сосема нов Пенкало,тоа е убава и одговара секој еден ; 2...

Emoshire Химикалки Дървена Химикалка Химикалка С Метален Попълване Химикалка Писалка Офис Школа Доставчици Дръжка Молив Гладко Писмо P162
 • Новинка

Emoshire Химикалки Дървена Химикалка Химикалка С Метален Попълване Химикалка Писалка Офис Школа Доставчици Дръжка Молив Гладко Писмо P162

55.98 BGN 37.00

Emoshire Топката Пенкала Дрвени Ballpoint Пенкало Со Метални Рефил Ballpoint Пенкало Канцеларија Училиште Добавувачи Пенкало, Молив Мазна Пишување P162Топло Совети : 1pcs Dropshipping , Оригинални Слики Предвидени за СЛОБОДНИOEM Услуга : YES ...

SOSW-Billiard Снукър Pool Cue Tip Shaper Corrector--черно или червено
 • Новинка

SOSW-Billiard Снукър Pool Cue Tip Shaper Corrector--черно или червено

BGN 1.54

Билјард чарли совет пенкалатаОбликувани како молив острилка и работи на истиот начинЕдна големина одговара на повеќетоГолема билјард додаток за оние љубителите на билјардОвој знак совет пенкалата е обликуван како молив острилка и работи на истиот начин...

LifeMaster Pentel EnerGel Tradio игольчатая гел писалка-0,5 мм-черен корпус / бял корпус BLN115
 • Новинка

LifeMaster Pentel EnerGel Tradio игольчатая гел писалка-0,5 мм-черен корпус / бял корпус BLN115

BGN 6.40

Стилски Pentel Tradio пенкало тело е во комбинација тука со живописни Ener Gel мастило! Овој гел мастило пенкало карактеристики на Tradio е специфичен прозорец капа дизајн и современи мат црно тело...

Дървени цвят на крафт хартия, химикалки паста за зъби форма на валяк химикалка писалка индивидуални печат на лого синьо и черно попълване P152
 • Новинка

Дървени цвят на крафт хартия, химикалки паста за зъби форма на валяк химикалка писалка индивидуални печат на лого синьо и черно попълване P152

6.38 BGN 4.00

Најдобар Квалитет Канцелариски Декомпресија Ballpoint Пенкало Мултифункција Roller Ball Пенкало Креативни Магнетни Метал Ballpoint Пенкало P152Топло Совети : 1pcs Dropshipping , Оригинални Слики Предвидени за СЛОБОДНИOEM Услуга : YES ...

12 бр. лот новост канцеларски материали сладки усмихнати лица хапчета химикалка писалка е прекрасен телескопична витамин капсула химикалки училище подарък на дете
 • Новинка

12 бр. лот новост канцеларски материали сладки усмихнати лица хапчета химикалка писалка е прекрасен телескопична витамин капсула химикалки училище подарък на дете

5.70 BGN 5.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 ·информации за производот Наслов : таблети ballpoint пенкало Големина : 5.5 cm; протегала 11.5 cm Тежина : 10g Боја : 6 боја мешање ·Карактеристики Шарени светли, живописни дизајн...

Върха На Пръста Си Жироскоп Многофункционален Цвят Комбинации Декомпрессионная Играчка Химикалка Химикалка Метална Въртящ Се Жироскоп Капацитет Сензорна Писалк
 • Новинка

Върха На Пръста Си Жироскоп Многофункционален Цвят Комбинации Декомпрессионная Играчка Химикалка Химикалка Метална Въртящ Се Жироскоп Капацитет Сензорна Писалк

28.78 BGN 19.00

Fingertip Жиро Мултифункционален Боја Комбо Декомпресија Играчка Ballpoint Пенкало Метал Ротирачки Жиро Capacitance Допир За Да Го Заклучите Телефонот C078Топло Совети : 1pcs Dropshipping , Оригинални Слики Предвидени за СЛОБОДНИOEM Услуга : YES ...

1 бр 2018 нов творчески пластмаса прозрачна дръжка химикалки канцеларски гел дръжка, 3 цвята вода гел писалка черно попълване 0.5 мм
 • Новинка

1 бр 2018 нов творчески пластмаса прозрачна дръжка химикалки канцеларски гел дръжка, 3 цвята вода гел писалка черно попълване 0.5 мм

BGN 1.90

ondition Сосема Нов + Висок Квалитет ! 2017 нови гел пенкало! Материјал Пластични Тежина За 11g Мастило Боја Гел Пенкало Големина 18.5 cm Пакување Листа : 1 * Гел Пенкало Забелешка : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производпоради боја приказ на различни монитори.

4 бр обучение партньор децата студентите канцеларски молив Company практика устройство за корекция на писалка притежател пози сцепление
 • Новинка

4 бр обучение партньор децата студентите канцеларски молив Company практика устройство за корекция на писалка притежател пози сцепление

1.10 BGN 1.00

Материјал : пластикаТело Материјал : tpuГолемина : 14.6 × 40mmУпотреба : Промотивни PenciПакување се Вклучени : 4pcs / торба(Нема мало кутија,безбедно спакувани во меур торба)Напомена : 1.Некои слики изгледа како поголем големина,ве молиме да забележите точниот предмети големина.2.Ве молиме имајте на ум дека поради светлосни ефекти, мониторот е осветленоста и контрастот, бојата на производи може да биде некое мало различни меѓу нашите фотографии и вистински објектот ќе добиете...

Стираемая гел писалка Rollerball магическо писмо Rollerball 0.5 mm студентски канцеларски материали
 • Новинка

Стираемая гел писалка Rollerball магическо писмо Rollerball 0.5 mm студентски канцеларски материали

BGN 2.42

Erasable Гел Пенкало Rollerball Магичен Пишување Rollerball 0.5 mm Студент Канцелариски100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Erasable пенкало е посебен рефил, која е различна од обичните рефил...

Луксозна метална дръжка златист цвят с надпис 3D pen Dragon отлично качество на уникални подаръци за мъже, подарък за вашия шеф с безплатна доставка
 • Новинка

Луксозна метална дръжка златист цвят с надпис 3D pen Dragon отлично качество на уникални подаръци за мъже, подарък за вашия шеф с безплатна доставка

46.24 BGN 42.00

Луксузна Златна Боја метал пенкало изгравирани со 3 D Змеј пенкало одличен квалитет уникатни подароци за мажи подарок за вашиот шеф, со бесплатен превозот

1X сладък Kawai мечка острилка за моливи студент награждаване на училищни консумативи, канцеларски материали Papeleria W15
 • Новинка

1X сладък Kawai мечка острилка за моливи студент награждаване на училищни консумативи, канцеларски материали Papeleria W15

1.31 BGN 1.00

Материјал : Пластични Боја : Боја случаен испораката, доколку купите повеќе од еден производи, кои бои може да биде различен или ист Име : Двоен преносни молив острилка / цртан филм животинско студентите љубов симпатична мечка молив острилка Дијаметар : 4cm,Висина : 4cm Нема мало пакет Пакетот вклучува : 1 Pc* Симпатична Мечка Молив Острилка за Моливи Студент Училиште Канцелариски Материјали Канцелариски '