(10 бр / лот) Сребърни звезди Чар гривни, гривни за жени, Момичета регулируема Приятелство изявление жълто карта

(10 бр / лот) Сребърни звезди Чар гривни, гривни за жени, Момичета регулируема Приятелство изявление жълто карта

BGN 20.80

Брой продукти


Прегратка лични значење во ова нешто, оди стил. Креирај свој Модерен Зглоб со потпис редење и ниско-клуч слоеви. Оваа фантастична шарм бразлетна е дизајниран и рачно изработени од страна на Уникатен Бутик Продавница со срце и душа. Тоа носи убава едноставноста на овој слоевит изглед со бескрајни можности.
ГОЛЕМИНА на : Оваа шармантна бразлетна е 6.3" во должина, со дополнителни 2" продолжување на прилагодливост. Максималната должина на бразлетна е 8.3". Тоа вклучува hummer ноктот затворач и назад синџир, што го прави целосно прилагодливи за да ги собере многу зглобовите со стандардот 6.3"/16cm преку 8.3"/20cm должина.
Оваа Деликатна Красат Хривнија Вклучува :
· Симпатична Сребрен Финиш Шарм
· Multicolor Тенка Восок Памук Конец
· Hummer Затворач со Продолжен Синџир Прилагодува до 8.3 инчи
· Пријателство Хривнија Картичка
Дизајниран од страна на : Уникатен Бутик Продавница
1). Превозот цена : Кликнете на превозот табот на производот детали страница, и ќе видиш околу Времето за Испорака и Превозот Цена. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит :
Транзит време варира со различни превозот методи. Повеќето од наредбите ќе бидат испорачани во 48 часа по исплата потврди. Ние ќе ве информира ако ние треба повеќе време да се подготви.
Редовна испорака : Обично тоа трае 6~20 денови за испорака со e Packet, 10~50 дена од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и 20~60 дена за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Понекогаш превозот може да бидат погодени од регионалните фактори, како снег во далечни земји/региони, од природни катастрофи како бура, земјотрес или со човечки фактори, како голем настан(Олимписките Игри, Светското Првенство итн.). Ве молиме земете го ова во предвид.
3). Објект За Обработка На Време :
Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време ќе биде од 1 до 5 работни дена.
Постојат многу методи за плаќање на располагање на како Pay Pal, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Ali Express, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од една недела од добивањето на својата цел. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.


Подробности

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
1230
Вид На Гривни:
Гривни Шарма
Тип Обков:
С клешни Омар
търговска марка:
CUSTOMAMA
Формамодел:
Геометрична
Стил:
Casual/Спортен
Моторен Тип:
Веревочная Верига
Тип Инсталация:
Няма
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Материал:
Памук
Пол:
Унисекс
Цвят:
Жълт Червен Черен Лилаво
Форма / Модел:
Сребърни Звезди
Дължина:
17CM+4CM Extended Chain

Избор на купувачи

KEJIALAI 1бр 2018 нова мода 8 mm мъниста гривна злато/сребро цвят череп глава естествен черен камък мъжки мъниста гривна A0299
 • Новинка

KEJIALAI 1бр 2018 нова мода 8 mm мъниста гривна злато/сребро цвят череп глава естествен черен камък мъжки мъниста гривна A0299

5.26 BGN 3.00

KEJIALAI 1pcs 2018 Нова Мода 8мм Монистра Хривнија Злато / Сребрена Боја Черепот на Главата Природни Црн Камен Мажите Монистра Хривнија A0299Тип : хривнијаБоја : Како што е прикажано на сликиНашите Уникатни Предности : 1...

5шт!! Търговия На Едро Silver Crystal Квадратен Медальон, Гривна Мода Жива Памет Плаващ Медальон, Гривна Окачване
 • Новинка

5шт!! Търговия На Едро Silver Crystal Квадратен Медальон, Гривна Мода Жива Памет Плаващ Медальон, Гривна Окачване

26.24 BGN 22.00

100 PCS Микс Лебди Шарм120 PCS Birthstone ШармМикс Birthstone ШармМикс Birthstone Шарм$9.09 / многу$4.62 / многу$3.48 / многу$3.48 / многу15 Дизајн Locket30мм Лебди LocketХармонија Топката PendantАроматерапијата Locket$19.36 / многу$14.40 / многу$16.74 / многу$20.06 / многу30мм Лебди Locket30мм Keychain LocketСрцето Лебди LocketМини Маус Locket$17.14 / многу$18.38 / многу$19.39 / многу$19.81 / многуЗаврши Шарм ХривнијаСрцето Locket Хривнија30мм Locket ХривнијаЗаврши Кожа Хривнија$12.15 / многу$20.40 / многу$14.24 / многу$25.33 / многуБренд Shuyani Квалитет AAAA+ Бои Како Сликата Тип Лебди Locket Хривнија Пакување OPP / PVC Кеса Occassion Годишнина,Ангажирање,Забава,Свадба,Подарок Превозот Начин CPAM / EMS / DHL / ФЕДЕКС / UPS / ТНТ за различен износ на налозинараквици за жените хривнија Шарм хривнија locket хривнија лебди locket хривнија шарм pendant хривнија шарм хривнија накит кожа пол мажи хривнија mens нараквици 2015 925 сребрен накит турски накит ѓумбир snap накит од нерѓосувачки челик хривнија snap копчето 925 фунта сребрени нараквици за жените shamballa хривнија кристал хривнија деца накит hello kitty накит алка хривнија mens нараквици gingersnap накит snap копчиња за брзо копче накит kors хривнија тиркизна накит кожни нараквици за жените фунта сребрен накит парична казна накит нараквици алки златна нараквица хривнија femme бисер накит индискиот накит нараквици за жените сакаат хривнија картер хривнија хривнија manchette ткаенината нараквици дијамантски накит познатиот бренд за накит горниот дел на раката хривнија картер љубов хривнија hipanema хривнија pulseira машката индискиот накит хривнија злато pulseira feminina хривнија накит од не ' рѓосувачки челик мечка хривнија jade хривнија нараквици хривнија мажите се зголеми златна нараквица ткаенината хривнија златни нараквици за жените joyeria marcas famosas pulseras hombre

Нов Подарък 10 мм матово черно камък мъниста гривна, мъжете микро проправи CZ кубичен цирконий Короната Чар гривни
 • Новинка

Нов Подарък 10 мм матово черно камък мъниста гривна, мъжете микро проправи CZ кубичен цирконий Короната Чар гривни

BGN 7.87

2016 година Нови Подарок 10мм Црна Мат Ахат Камен Монистра Нараквица,Мажите Злато Позлатен Микро Отвори CZ Кубни Циркони Круна Шарм НараквициКоличина : 1pcsМатеријал : Природни мат ахат камен монистра100% сосема нов, со Врвен квалитетБоја : како фотографија Lenght : 19.520cmВнимание : Ако имате на вашиот сопствен зглоб големина ,ние може да направи за вас ,па pls совети пред нас ќе го поставите цел ,во спротивно,ќе испрати нормална должина хривнија на вас ,ви благодариме .Како на барање на купувачот...

Нов прием на Бохемия Мъжки гривни Шарма естествена кожа, въже, верига бронзов кръст случайни подарък спортен стил лесен кука
 • Новинка

Нов прием на Бохемия Мъжки гривни Шарма естествена кожа, въже, верига бронзов кръст случайни подарък спортен стил лесен кука

5.68 BGN 5.00

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетСтил : Fashion & НеврзанМатеријал : Кожа + АлуминиумскиНараквици Тип : Шарм НараквициЗатворач Тип : ЧипкаupСинџир Тип : Јаже, ВеригаПоставување Тип : Тензии ПоставувањеПрилагодлива Должина : 18cm29cm(2.54 см=1.00 инчи)Пакет Се Вклучени : 1 x Хривнија

Нови Сладки Красиви Звезди Дизайн На Гривна Тибетски Сребърни Копчета За Маншети Жени За Бижута Мода
 • Новинка

Нови Сладки Красиви Звезди Дизайн На Гривна Тибетски Сребърни Копчета За Маншети Жени За Бижута Мода

2.08 BGN 2.00

Материјал : Тибет сребро.Големина : 6cm(Дијаметар)*2.5 cm(Ширина)ПрилагодливиПакет Се Вклучени : 1 x Хривнија8027 повеќе Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса ...

KEJIALAI 2 елемента високо качество микс стил натурален Регалит кръгъл камък мъниста мъжете гривна с мъниста череп глава на жената гривна A0585
 • Новинка

KEJIALAI 2 елемента високо качество микс стил натурален Регалит кръгъл камък мъниста мъжете гривна с мъниста череп глава на жената гривна A0585

10.64 BGN 7.00

KEJIALAI 2 парчиња Висок Квалитет Микс Стил Природни Regalite Круг Камен Монистра Мажите Хривнија Beaded Черепот на Главата Жените Хривнија A0585Тип : хривнијаБоја : Како што е прикажано на сликиКоличина : 2 парчиња,се меша бојата .Нашите Уникатни Предности : 1...

БОРОЗА Син Камък наручник Druzy гривна свободна форма естествен Син Камък регулируема гривна от сребърен цвят Син Камък бижута S0235
 • Новинка

БОРОЗА Син Камък наручник Druzy гривна свободна форма естествен Син Камък регулируема гривна от сребърен цвят Син Камък бижута S0235

56.80 BGN 51.00

Материјал : Природна Тиркизна Камен ГОЛЕМИНА : (Приближно) 814mm, 36mm дебелината Внатрешниот Синџир Кол...

5шт Fleur de Lis 30 мм ароматерапия етерични масла от неръждаема стомана парфюми дифузор медальон, гривна(length7-8) включва подложки
 • Новинка

5шт Fleur de Lis 30 мм ароматерапия етерични масла от неръждаема стомана парфюми дифузор медальон, гривна(length7-8) включва подложки

97.60 BGN 85.00

Fleur de lis Магнет 30мм Ароматерапијата Етерични Масла од не 'Рѓосувачки Челик Парфем Diffuser Locket нараквица(length78") вклучуваат 30pcs влошкивклучуваат 10pcs Перат Замена ВлошкиЈасза нас1.Ако ви треба обичај ве молиме контактирајте со нас2...

100 бр./lot неръждаема стомана гривна на китката разтегателен тел гривна аксесоар направи си САМ бижута на едро от 50 мм на 55 мм, 60 мм, 65 мм
 • Новинка

100 бр./lot неръждаема стомана гривна на китката разтегателен тел гривна аксесоар направи си САМ бижута на едро от 50 мм на 55 мм, 60 мм, 65 мм

115.20 BGN 109.00

Предмет тип : Проширување со Жица Хривнија Пол : жените Материјал : не ' Рѓосувачки челик (Олово&nicke слободни) Големина : внатрешна врска 5.06.5 см пакет вклучува : 100pcs нараквица, евтини, на големо Цел>150$ слободни изразат испорака на курирската служба DHL / UPS / EMS / RPX / ARAMEX / Посебна Линија итн.Answer : ___________________________ Note : фото не покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.

Мода rose gold Дамски гривни на здравето и гривни от неръждаема стомана Чар гривна лечение на магнитен аксесоар спортни гривни
 • Новинка

Мода rose gold Дамски гривни на здравето и гривни от неръждаема стомана Чар гривна лечение на магнитен аксесоар спортни гривни

40.61 BGN 22.00

· Точка Бр : 2B0021· Функција : Унисекс Хривнија· Боја : Роза Злато· Материјал : Керамички· Големина : Како picturse· Нето Тежина : 30g· Пакување : Преполна со убави подарок кутија· Испорака Датум : 17 дена· Превозот : Бесплатно Со еден Подарок кутијаСите нарачки во нашата продавница се бесплатен превозот...

990 Сребърен Тибетски малка гривна будистки ом мантра мъниста гривна богатство Pixiu късмет гривна сандалово дърво истинско сребро
 • Новинка

990 Сребърен Тибетски малка гривна будистки ом мантра мъниста гривна богатство Pixiu късмет гривна сандалово дърво истинско сребро

156.80 BGN 143.00

990 Сребро Тибетската Мала Хривнија Будистички НП Мантрата Монистра Хривнија Богатство Pixiu Среќа Хривнија Сандаловина Вистински Сребро.Направени од 990 сребро и Сандала дрво.

12 бр./лот (смесени 6 стилове) нови стилове кърпа Мандала цвете будизъм, Дзен картина стъкло кабошон време на скъпоценен камък гривни
 • Новинка

12 бр./лот (смесени 6 стилове) нови стилове кърпа Мандала цвете будизъм, Дзен картина стъкло кабошон време на скъпоценен камък гривни

20.48 BGN 15.00

Стакло дијаметар : 2 CMМатеријал : стакло + алуминиумскиМешани модели(исто така, Можете да изберете стил ви се допаѓа, ве молиме оставете порака по редослед)Пакување : 1pc / opp

Royalbeier 12 бр./лот смесено писмо Зебра цвете кабошон стъклена бутон за 18 мм Модула за бижута и аксесоари Snap Fit Button колие
 • Новинка

Royalbeier 12 бр./лот смесено писмо Зебра цвете кабошон стъклена бутон за 18 мм Модула за бижута и аксесоари Snap Fit Button колие

7.97 BGN 4.00

Royalbeier 12pcs / многу Мешани Писмо Зебра Цвет Cabochon Стакло Копчето За 18mm Snap Накит Додатоци Одговара Snap Копчето ЃерданМатеријал : Стакло & БакарСамо копчиња, без хривнија вклучени.Како да се користи ↓↓↓ Попуст : Додадете нашата продавница во вашата листа,добие екстра фанови попуст !!! Ни даде 5 ѕвезди повратни информации ,да добијат попуст следна цел !!!Персонализација : Ние сме Копчето Накит Фабрика...

С диаметър 50 мм месинг златист цвят лесна инсталация гривна за бисероплетения направи си САМ бижута доставка 1900105
 • Новинка

С диаметър 50 мм месинг златист цвят лесна инсталация гривна за бисероплетения направи си САМ бижута доставка 1900105

BGN 22.82

20 Мин.Цел Износ Слободни DHL / EMS превозот за цел погоре 200 USD50mm дијаметар месинг 14 K злато позлатен едноставна жици хривнија за beading DIY накит материјали 1900105За Бесплатен ПревозотПроизводи со Бесплатен Превозот налепница уживаат нула трошоците за превозот на определена област, вклучително и во производи опис...

Злато кафява естествена кожа гривна верига е подходящ за висулки, гривни, направи си САМ метал е подходящ за алуминиеви стъкло Европейския голяма дупка мъниста
 • Новинка

Злато кафява естествена кожа гривна верига е подходящ за висулки, гривни, направи си САМ метал е подходящ за алуминиеви стъкло Европейския голяма дупка мъниста

3.17 BGN 3.00

За превозот : 1,Цел $6,Слободни Кина Пост Регистрирани,САД ќе бидат Слободни по Eпакет Цел >$5.3,Цел>$30,Ќе ги Ажурира Eпакет ако Земјата или Регионот Eпакет Поддршка.4,Цел>$150,International Express,Некои Земји ажурирање Изразат кога Цел повеќе од $80.Answer : ___________________________ NOTE : Ако имате превозот обвиненија,ние ќе го промени тоа да биде бесплатен превозот во прв пат.Љубезно ве потсетам : Ако е можно, ве молиме направете ја вашата нарачка и повеќе од $6(за САД повеќе од $5),ние ќе превозот со Регистрирани,можете да следење на сите начини,безбеден и брзП : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние го прифаќаме следниве paymet методи : кредитна картичка;moneybookers; T / T, western union.П : Колку чини да брод на мојата земја?A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната коибесплатен превозот на 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; AustraliБразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; ШведскаНов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; БелгијаПолска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.Други земјии пакет за период од 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.П : дали постои следење на Број за мојот објект?A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да ја видитепратката staна соодветниот вебсајт.П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ,ве молиме проверете го ова, ви благодариме!П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете email на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!