8 инча ултра популярен САМ самоличността на човек 8 мм черен жлъчен камък хематит Котешко око щастлив Бисерный гривна бижута

8 инча ултра популярен САМ самоличността на човек 8 мм черен жлъчен камък хематит Котешко око щастлив Бисерный гривна бижута

BGN 0.67

Брой продукти


Боја : како што е прикажано на слика, сите производи се направени во дневна светлина, што може да види се земаат во вид, но поради разни причини, како што се прикаже различни можете да видите во сликата бојата и вистински мал боја разлика, ве молиме во вид преовладува.
Пакет : PP пакување 1 PCS
Оваа стока е направен од страна на леене, површината мазна, многу едноставна смисла, роман стилови, добар квалитет, особено погоден за промотивни подароци, подарок компанија активности, надворешна трговија промоција подароци, евтини, парична казна рачно производство. Во исто време погодно да го отворите лице продавница, маркет онлајн, grid пријател големо трговија на големо и мало.
Производот се покаже :


Подробности

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Вид На Гривни:
Гривни С Голограммами
Тип На Метали:
Тибетское сребро, няма
Моторен Тип:
Гривна От Мъниста
Тип Инсталация:
Няма
Функция:
Тракер Сън,Тракер, Настроението,Тракер Менструация,Фитнес-Тракер
Номер На Модела:
МЗ-20170615-2B
Тип Обков:
Скрита закопчалка-предпазител
Материал:
Полускъпоценни камъни
Формамодел:
Кръг
търговска марка:
маньчжур
Стил:
Модерен
Пол:
Унисекс
Съвместимост:
Няма
Дължина:
About

Избор на купувачи

10шт микро проправи CZ Хамсия ръчно конектор с 4 мм, кръгли свободни мъниста тъкане на ресни регулируем маншет
  • Новинка

10шт микро проправи CZ Хамсия ръчно конектор с 4 мм, кръгли свободни мъниста тъкане на ресни регулируем маншет

63.98 BGN 58.00

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Нараквица 2.Големина>> : Прилагодлив 3...

виолетово розов кварцов камък кръст гривна 8 mm мъниста от естествен камък чакра лава камък гривни pulsera mujer hombre
  • Новинка

виолетово розов кварцов камък кръст гривна 8 mm мъниста от естествен камък чакра лава камък гривни pulsera mujer hombre

3.95 BGN 3.00

пурпурна розова кварцен камен крст хривнија 8мм beaded природен камен чакра лава камен нараквици pulsera mujer hombre Опис на Производот Објект Quatity : 1 КОМПЈУТЕР тиркизна аметист розевиот кварц хривнија Објект Материјал : Природен камен+крстот хривнија Објект Должина : 18.5 см Висина : 1 КОМПЈУТЕР Мерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч = 25.4 mm Белешки : Бидејќи на светлината, резолуција и така натаму, ќе има боја разлики answer : ___________________________ Note : Сите нараквици во продавницата може да се прилагоди,ако таму не мора вашата големина, pls да ни оставите порака да ни кажете на хривнија големина,можеме да го направиме тоа за вас, ви благодариме!!САД $ 3.99 / ЦенаСАД $ 2.45 / ЦенаСАД $ 5.16 / ЦенаЦенаСАД $ 9.98 / ЦенаСАД $ 16.07 / ЦенаСАД $ 2.43 / ЦенаСАД $ 2.52 / ЦенаСАД $ 2.85 / ЦенаСАД $ 2.92 / ЦенаСАД $ 2.56 / ЦенаСАД $ 2.74 / Цена

10шт микро проправи CZ кръгла топка Чар регулируема верига ресни гривна подарък за жени
  • Новинка

10шт микро проправи CZ кръгла топка Чар регулируема верига ресни гривна подарък за жени

68.78 BGN 63.00

Повеќе ИнформацииБесплатен Превозот за секој производи ~ Добредојдовте вашата нарачка~Ако сакате да направите големи / мали / Custom цел , можете да контактирате со нас директно ,нашата компанија ќе ви даде најдобра цена и да го направите она што ви се допаѓа.Ако сакате да ја испратите на некој,ова е една прекрасна благочестив, и оној што ќе го направи многу убав подарок.1Закачам S izeПрилагодлив2 Скапоцен Камен Големина / 3Един dition1mm=0.03939 инчен или 1inch=25.4 mm4Материјал Отвори Cz, Синџир5Полковникот илиКако што е прикажано во figuratede6Сад мобКатира / Партија / Подарок да frined7Ши стр пинг време1525days ( Слободен CPAM) ; Слободни DHL / EMS за Цел повеќе од 150$!8Pla ce на потеклоПроизведено Во КинаAnswer : ___________________________ Note : Ние ќе брод камен форма да ви случајно beacause на камен не може точно како на слика при донесување

Висококачествен силикон верижка от неръждаема стомана, титан спортен гривна, енергийна гривна, анти-усталостный модерен спортен гривна
  • Новинка

Висококачествен силикон верижка от неръждаема стомана, титан спортен гривна, енергийна гривна, анти-усталостный модерен спортен гривна

BGN 184.00

Она Што Е Во Корист На Енергија Белегзија?Далеку Инфрацрвена (ПРВ) е невидлив бенд на енергија од сонцето е спектар што ќе се чувствуваат како топлина...

смесен цвят на камъка барок 8 инча уникален стил FPPJ гривна на едро мъниста природа
  • Новинка

смесен цвят на камъка барок 8 инча уникален стил FPPJ гривна на едро мъниста природа

15.98 BGN 14.00

метал : кварцоблик : барокбоја : ве молиме изберетеголемина : 7.5 инченве молиме да забележите на оваа нараквица нејзините не prefect ! својот слободен стил ,ве молиме забележете го покаже слика!

10 мм верижни гривни за мъже на едро 925 щампован със сребърно покритие модни гривни, модни бижута, сребро 925 проба сребро
  • Новинка

10 мм верижни гривни за мъже на едро 925 щампован със сребърно покритие модни гривни, модни бижута, сребро 925 проба сребро

6.43 BGN 5.00

acheter плус que 3 еез, obtenir 5% де RÉDUCTION де réductionВе молиме имајте во предвид : ние изберете ПРОЗОРЦИ за превозот тука само за некои земјата лесно да се купи ова, ние ќе брод тоа преку хонгконг пост.ако вашата нарачка над 250 ќе брод преку ЕМС или DHL за бесплатен превозот...

LNRRABC високо качество разтеглив, цветни мъниста, гривни, гривни Лава камъни и гривни за жени, бижута мъжки унисекс, аксесоари
  • Новинка

LNRRABC високо качество разтеглив, цветни мъниста, гривни, гривни Лава камъни и гривни за жени, бижута мъжки унисекс, аксесоари

2.45 BGN 2.00

ОписСтил : МодаГолемина : Како На СликатаМатеријал : КамењаБоја : ШарениМодел : МонистраДолжина Тип : ЕластиченФункција : КулОблик : МонистраПол : Унисекс Жени МажиКоличина : 1 PCЗабелешка : ве Молиме овозможи боја разликата помеѓу објект и слика beause на светлината проблем.Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка, Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери ...

Нови горещи продажба само една нишка 8 мм автентични сини скъпоценни камъни свободни кръгли перли, Мода декорация от естествен камък, Чар гривни жени
  • Новинка

Нови горещи продажба само една нишка 8 мм автентични сини скъпоценни камъни свободни кръгли перли, Мода декорация от естествен камък, Чар гривни жени

109.65 BGN 93.00

Нова Топла Продажба Само Едно Влакно 8мм Вистински Сини Камења Лабава Круг Мушка Мода Накит Sapphire Природен КаменЖените Природен Камен Нараквици,Нараквици&Алки, Гривни за жениВистински Слики : Ставка Детали LB03009Сите големини во описот(ние се мери) може да има врска со 0.5 mm разликуваат со вистинската големина.искрено се надевам дека ќе може да се разбере...

човек braclet гривна от неръждаема стомана 316L нов стил дизайн на гривна за човек е арогантен широк 28 мм бижутата
  • Новинка

човек braclet гривна от неръждаема стомана 316L нов стил дизайн на гривна за човек е арогантен широк 28 мм бижутата

28.62 BGN 24.00

човекот braclet 316 L не ' Рѓосувачки Челик хривнија Нов стил на дизајн Хривнија за Човекот Надмоќно широк 28 мм Мода Накит долго : 24.5 см ширина : 28mm дебели : 8mm