ET1408 24 V електрически косачки / ръчно толкающий Траворез/безжичен косачки 320 мм, дължина на рязане 3850r / мин толкающая косачка

ET1408 24 V електрически косачки / ръчно толкающий Траворез/безжичен косачки 320 мм, дължина на рязане 3850r / мин толкающая косачка

BGN 656.50

Брой продукти


ET1408 24 V Електрични Lawnmowers /Раце Push-тип Трева Машина/Cordless Lawnmowers
320 MM Сечење должина 3850r/мин Притисни Косилка за Трева
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Спецификација : Име : Push Косилка за Трева Модел : ET1408 Работен напон : 24 V Полнење напон : 220 V-230 V Машина брзина : 3850 r / мин Сечење должина : 320 MM време на Полнење : 3 часа пакување големина : 80 * 40 * 40 CM Тежина : 20 КГ Нето Капацитет на Кеса : 25 L Работно Време : 15-20min(Целосна моќ)
Сликата покажува :


Подробности

Вид Хранене:
Електричество
Характеристика:
Безжична, Билкова Кутия,Устойчива На Плъзгане
Ширина На Рязане:
Дължина 320 мм
търговска марка:
ZJMZYM
Скорост На Движение Напред:
3850 об / мин
документ:
CE
Номер На Модела:
ET1408
Тип:
натиснете на косачка
Номер На Продукта:
FC764
Име на продукта:
натиснете на косачка
Модел:
ET1408
Работно напрежение:
24V
Зарядно Напрежение:
220V-230V
скоростта на машината:
3850 об / мин
Дължина На Рязане:
320мм
Време За Зареждане:
3 часа
Размер на опаковката:
80 * 40 * 40 см
Тегло:
20KG

Избор на купувачи

Безплатна доставка сплав направи Китай produciton колянов вал за бензинови триони ZENOAH 5200 след продажбено обслужване, ремонт и подмяна на
 • Новинка

Безплатна доставка сплав направи Китай produciton колянов вал за бензинови триони ZENOAH 5200 след продажбено обслужване, ремонт и подмяна на

BGN 35.18

Опис на производотКина производство на високо квалитетни алуминиумски направени вратило за ZENOAH бензин пила 5200 резервни repair&замена со висока цена ефект и совршено одговараат.Ве молиме да се обрне вниманиеПо carburizing и да ја изгасне, На вратило со висока цврстина, висока отпорност на абење.Драги пријатели, да обрнат внимание!!! На вратило, моторот, преносот е најважната компонента на вратило...

Настолна електрическа машина за чупене на най-високата мощност 2500W електрическа Дробилка за клони на дървото на електрически пулверизатор градински инструменти 22
 • Новинка

Настолна електрическа машина за чупене на най-високата мощност 2500W електрическа Дробилка за клони на дървото на електрически пулверизатор градински инструменти 22

BGN 344.00

Десктоп електрични кршење машина 2500 W висока моќност електрични гранкадробилката електрични pulverizer градина алатка 220 VСликата покажува : Опис : Моќ напон : 2500 W 220 VМотор тип : бакарна жица мотор, одлични перформансиБез оптоварување брзина : 4050rpmСечење ширина : ≤ 40mmКолекција кутија капацитет : 50 LСечење ефект : машина високабрзина на ротација на гранки, лисја се намали на 23ммЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Карбуратор за Walbro WT-973 WT-1116 Bolens Занаятчийска Troybilt Склададжия Remington
 • Новинка

Карбуратор за Walbro WT-973 WT-1116 Bolens Занаятчийска Troybilt Склададжия Remington

BGN 19.82

Состојба : 100% Сосема НовОдговара : Одговара на следните модели и другите не се наведени : 41 ADY20 C799 (316.990110)41 ADY22 C799 (316.990100)41 ADZ11 G799 (316.711370)41 ADZ12 G799 (316.711470)41 ADZ20 C799 (316.711020)BL110 41 AD110 G965, 41 AD110 G965 BL110BL110 41 BD110 G965, 41 BD110 G965 BL110BL160 41 AD160 G965, 41 AD160 G965 BL160BL160 41 BD160 G965, 41 BD160 G965 BL160Пакет содржи : 1*carburetor+1*масло цевка+2*масло меур+2*заптивкаТежина : 130gЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.

Маслена помпа и маслена линия и маслен филтър за триони Stihl 017 018 MS170 MS180 MS230
 • Новинка

Маслена помпа и маслена линия и маслен филтър за триони Stihl 017 018 MS170 MS180 MS230

BGN 9.73

Состојба : 100% Сосема НовГолемина : Како На СликатаТежина:За 18gЗа STIHL 017 018 021 023 025 MS170 MS180 MS210 MS230 MS250 ПилаПакет Содржи : 1 Масло Пумпа + 1 Масло Линија + 1 Филтерот За МаслоЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.BD2685

ТРЪБА МАСЛЕН ФИЛТЪР, ПОДХОДЯЩ ЗА КИТАЙСКИ РЕЗАЧКИ 4500 5200 5800 45CC 52CC 58CC MT-9999
 • Новинка

ТРЪБА МАСЛЕН ФИЛТЪР, ПОДХОДЯЩ ЗА КИТАЙСКИ РЕЗАЧКИ 4500 5200 5800 45CC 52CC 58CC MT-9999

BGN 28.78

Опис : на ФИЛТЕРОТ за МАСЛО ЦЕВКА ОДГОВАРА на КИНЕСКИ ПИЛА 4500 5200 5800 45 CC 52 CC 58 CC МТ9999Количина вклучуваат : 10pcs масло филтер цевкаПовеќе слики : Може да се направи со плаќање од страна на T / T, Кредитни картички (Visa или Master Card), Western Union и Paypal.1.Објектот треба да биде испратена во рок од 24 часа од јасно плаќање примени, Освен за време на викендите и банкатапразници.2.Стоката се обично се испраќаат преку Кина пост воздух mail...

Нов възел на съединителя в събирането за подробности тример Makita RBC411
 • Новинка

Нов възел на съединителя в събирането за подробности тример Makita RBC411

BGN 19.60

Состојба : 100% Сосема НовГолемина : Како На СликатаТежина:За 240gЗа MAKITA RBC411 Четка МашинаПакет Содржи : 1* Спојки СобраниеЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.MH0740

комплект подложки китайска резачка 4500 5200 5800 45CC 52CC
 • Новинка

комплект подложки китайска резачка 4500 5200 5800 45CC 52CC

BGN 15.98

Опис : заптивка поставен КИНЕСКИ ПИЛА 4500 5200 5800 45 CC 52 CCКоличина вклучуваат : 10 поставува заптивка сетПовеќе слики : Може да се направи со плаќање од страна на T / T, Кредитни картички (Visa или Master Card), Western Union и Paypal.1.Објектот треба да биде испратена во рок од 24 часа од јасно плаќање примени, Освен за време на викендите и банкатапразници.2.Стоката се обично се испраќаат преку Кина пост воздух mail...

Верижна спирачка дръжка на лоста пружинен гривна ръчно гвардия за ЩИЛ 023 021 MS230 MS250
 • Новинка

Верижна спирачка дръжка на лоста пружинен гривна ръчно гвардия за ЩИЛ 023 021 MS230 MS250

BGN 16.38

Одговара : STIHL 023 025 MS230 MS250 100% Сосема Нов Пакет се Вклучуваат : 1* Рака Guard 1* Кочница Бенд 1* Кочница Лост 1* Кочница Пролет 1* Рамни Пролет 1* РАКА ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.

Качество OEM! Сайтът вал конусни зъбни предаване 200mm за газ двигателя 170F (7HP)или 170f/173F 4~5hp дизелов двигател, цитирани в действие ферма / градина земеделци
 • Новинка

Качество OEM! Сайтът вал конусни зъбни предаване 200mm за газ двигателя 170F (7HP)или 170f/173F 4~5hp дизелов двигател, цитирани в действие ферма / градина земеделци

BGN 36.00

ОЕМ Квалитет! Управувано bevel опрема вратило 200mm за 170 F(7 HP)Гас на Моторот или 170 F / 173 F 4~5 HP Дизел Мотор Придвижуван Фарма / Градина TillersПогоден за Градина Cultivator / Фарма Tiller Тип : 170 F(Бензински Мотор) или 170 F / 173 F(Дизел Мотор) Напојува Ротари TillerНие сме обезбедување на целосна палета на резервни делови за 170 F(7hp) бензински мотор и 170 F / 173 F(4 / 5hp) Дизел Мотор придвижуван rotoary tiller(Cultivator), вклучувајќи и гуми, цевка, главното вратило, опрема, печат, одење менувачот, пренос на брзини, ditching алатка, paddy областа тркала, обратна опрема, обратна shift вилушка,кабел итн.

Качество OEM!Централен тънки нарези вал зъбни колела за 170f (7HP)бензинов двигател или 170F / 173F 4~5HP дизелов двигател работи ферма / градина земеделци
 • Новинка

Качество OEM!Централен тънки нарези вал зъбни колела за 170f (7HP)бензинов двигател или 170F / 173F 4~5HP дизелов двигател работи ферма / градина земеделци

BGN 42.40

ОЕМ Квалитет!Главната bevel опрема вратило опрема за 170 F(7 HP)Гас на Моторот или 170 F / 173 F 4~5 HP Дизел Мотор Придвижуван Фарма / Градина TillersПогоден за Градина Cultivator / Фарма Tiller Тип : 170 F(Бензински Мотор) или 170 F / 173 F(Дизел Мотор) Напојува Ротари TillerНие сме обезбедување на целосна палета на резервни делови за 170 F(7hp) бензински мотор и 170 F / 173 F(4 / 5hp) Дизел Мотор придвижуван rotoary tiller(Cultivator), вклучувајќи и гуми, цевка, главното вратило, опрема, печат, одење менувачот, пренос на брзини, ditching алатка, paddy областа тркала, обратна опрема, обратна shift вилушка,кабел итн.

Нов 841188 комплект тампони на двигателя за Briggs & Stratton Безплатна доставка
 • Новинка

Нов 841188 комплект тампони на двигателя за Briggs & Stratton Безплатна доставка

BGN 41.58

Добредојдовте на нашата продавница.Посакуваме да имате пријатен ден.Забелешка, ве Молиме бидете сигурни дека вашето возило информации се наведени тука или можете да ни email пред купување ако имало било какви прашања, ние ќе ги провери за вас и одговор наскоро во рок од 24 часа.Ве молиме проверете слики за повеќе детали.Ве молиме бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот машина пред да го понуди тоа.Опис На Состојба : 100% Нови...

10 м резервоар за газ тръба маркуч за Шепталов триони подстригване понижава
 • Новинка

10 м резервоар за газ тръба маркуч за Шепталов триони подстригване понижава

BGN 17.90

Состојба : 100% Сосема НовГолемина : Како На СликатаТежина:За 88gЗа Weedeater, Занатски, Poulan, Husqvarna, Им пили,trimmers,компресориПакет содржи : 1 вбризгување на линија(2*3.5)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.MH1388

Новият пристигането на електрически домашен тревата машина ET2605 косачка градинарство градина двор трева тример 350 W 10000 об / мин 94 см-114 см
 • Новинка

Новият пристигането на електрически домашен тревата машина ET2605 косачка градинарство градина двор трева тример 350 W 10000 об / мин 94 см-114 см

BGN 84.05

Нови Пристигнување Електрични Дома Тревник Машина ET2605 Косилка за Трева Градинарство ГрадинаДворот Трева Тример 350 W 10000 r / мин 94cm114cmЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име на производ : ET2605 косилка за треваМоќност : 350 WБрзина : 10000 r / минЕфективна трева дијаметар : 26cmИгра трева јаже должина : 4m * 2 двојна линија одПол продолжување должина : 94cm114cmПакување големина : 85 * 24.8 * 14.5 cmТежина : 3.0 kgAnswer : ___________________________ Note : Оваа машина има црвена и зелена 2 бои, 2 бои ќе бидат испратени по случаен избор, ви благодариме!

35 мм комплект бутални пръстени подходящ за двигателя на Honda GX25 GX25N GX25NT FG110 HHT25S UMC425 WX10
 • Новинка

35 мм комплект бутални пръстени подходящ за двигателя на Honda GX25 GX25N GX25NT FG110 HHT25S UMC425 WX10

BGN 14.38

Состојба : 100% Сосема НовГолемина : Како На СликатаТежина:Околу 40gЗа Хонда GX25 GX25 N GX25 NT FG110 HHT25 S UMC425 WX10 Мотор Четка Машина, Trimmers, Вода, Пумпи ДелПакет содржи : 1* Клипот Прстен Сет (35 MM)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.MH1402

7800 акумулаторни или бензинови резачка карбуратор
 • Новинка

7800 акумулаторни или бензинови резачка карбуратор

BGN 35.20

7800 Бензин Пила carburetor.​Топло брзо да руски клиентиКажи ми ги твоето полно име како оваа,Kalinin Сергеј Dmitrievich.Ве молиме изберете превозот начин пред да го купат.ПроизводотАко производот е оштетен, ве молиме контактирајте со нас пред да даде негативни повратни информации, ние ќе ви даде задоволителен одговор.Плаќање1...