MEHOFOTO антична дървена врата Vinyl снимка фон за сватба новата тъкан, фланела снимка фон за фото студио 1542

MEHOFOTO антична дървена врата Vinyl снимка фон за сватба новата тъкан, фланела снимка фон за фото студио 1542

BGN 27.00
-20 %
BGN 33.60

Брой продукти


Топло Совет : Бесплатен превозот е најекономичната express,но ова малку подолго време за транспорт,Ако ум за ова,ве молиме внимателен избор или контактирајте со нас да се повикаат беше оставено express. Се применува за да живеат webcast,реклама фотографија,онлајн продавница,Телевизија Театар,Фаза прикажани , Попуст : Додадете продавница за омилена продавница,екранот ни даде имаат 5%попуст.Споделување нашата продавница да се Facebook или Vk, екранот ни даде имаат 5%од
Материјал : Полиестер(Фланелен Боксери) Ткаенини
Полиестер е дебела, непроѕирни ,може да се мијат,без споеви,нема да избледи
Дебели,трајни,светла во боја,без споеви.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио. Тоа е префериран избор за фотографи.
Тоа може да биде укината за лесно носење на локацијата.
Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење.
Како да се отстрани набори, може да се мие или висат-up или железо назад лице за отстранување на набори, набори се лесно да се отстранат.
Максимална лесна ширина на 300cm
Тип : Топлина трансфер печатење
Материјали : Најлон Оксфорд Ткаенина
Пакет Големина : 25cm x 35cm x 6cm (9.84 во x 13.78 во x 2.36 во)
Материјал Тежина : 150 G/МЕТРИ.
Тие се protable да се земе на локација
Ако позадина браздата или навремено,лежат или висат стан на 24-48hour,железо на задната страна од објектот,измијте ги со рака,тогаш тоа ќе биде мазна повторно.
Тип : Топлина трансфер печатење
Материјал : Тенок винил платно
тип : дигитално печатење
Карактеристики : Светло absorbant , Не-рефлективен не џеб ,компјутерот печатен за реализам.
За : свадба, возрасни, новороденче,бременост,деца, празник партија, комерцијална работа, реклама екранот итн.
Референтна слика : позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијата
Материјал Тежина : 120 GSM.
Вид Забелешка : За форма и стил;Ние ќе се произведе позадина со стандардна форма и стил,според сликата облик, со ниво и вертикална.Ако нема посебни барања во ред и поредок.Ако сте збунети во врска со тоа,ве молиме контактирајте со нас. Кориснички подот и ѕидот големина : Ако сакате да обичај форма на ѕидни и подни под случај на одредена големина,ве молиме оставете ги потсети забелешка во ред.Ако нема посебни барања ние ќе произведе backdrops според сликата или стандардниот стил. Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.Ако не може да го прифати присуството на мало боја разлика, ве молиме да се разгледа купување. Вашата цел вкупниот не вклучуваат било царинските надоместоци или давачки.Овие надоместоци се на одговорност на клиентот и не се вклучени во фактурата ro превозот вкупно.


Подробности

Размер (мм):
Пакет:
ДА
Тип:
Спрей За Боядисана
търговска марка:
MEHOFOTO
Номер На Модела:
F-1542
Стил:
Деца
Материал:
Фланела
използвайте за:
Фотографско студио
Тема:
На Заден План Врати
Стил:
Сватбена Фон, На Фона На Новороденото
да се прилага:
Семейна Снимка, Детски Фон`
ключова дума:
Снимка фон фон
персонални:
Добавете джоба на всяко изображение на материала и размера
Материал Винил:
Може да бъде желязо ... коварен.Повторно използване
Нов Материал Фланела:
С дебелина от Оксфорд, непрозрачен, смогите да бъде помыто,никакви бръчки
материал оксфорд:
Може да се глади. може да се пере.без бръчки
Размер:
Maximum width 300cm(10ft)seamless.no splicing

Избор на купувачи

Снимка на фона на декори custom снимка подпори фонове D-2797
 • Новинка

Снимка на фона на декори custom снимка подпори фонове D-2797

32.00 BGN 20.00

~Добредојдовте на нашата продавница~ Ние сме професионални фотографија позадина производителот.Нашето главно backdrops за Доенчињата,Децата,Возрасни,Семејство,Свадба Фаза,Роденден&Празник Партија,Торта&Храна фотографија.Ние се стремиме да обезбедиме највисок квалитет, одлична услуга и неверојатно најниска цена за вас.Ако имате било какви прашањаplz се чувствуваат слободни да convo нас, и ние ќе среќно ви одговори во рок од 24 часа.МатеријалУметноста Ткаенини : тенок (исто така трајни),меки,лесни,Лесно да се Свитка & Носат ,поевтини и светлината од платно и винил,Art Fabric,некое време ние тоа го нарекуваме како тенка винил ,но тоа се многу различни од Винил .Па прочитајте ги внимателно пред да palce целГолемина на : Сите backdrops се печатени во ширина x висина формат.Најпопуларните големини, треба да се користат за : 1) Лесна Големина (дојде во едно парче,без споеви)4ft x 4ft (125cm X125cm)5ft x 5ft (150cm X150cm)5ft x 7ft (150cm X220cm)5ft x 10ft (150cm X300cm)(Забелешка : 4 X4ft и 5 X5ft големина секогаш има "Нема Кат дел,можете да изберете за појавување на подови во иста големина од нашата продавница.Сите овие димензии се погодни за Новороденче Фотографија и Мали Деца или домашни Миленичиња Фотографија.)2) Не е Лесна Големина (дојде во 24 парчиња,се чини помеѓу позадина)8ft x 8ft (250cm X250cm)без подот за лице да застане на.10ft x 10ft (300cm X300cm)без подот за лице да застане на.7ft x 10ft (200cm X300cm)8ft x 12ft (250cm X360cm)10ft x 15ft (300cm X450cm)10ft x 20ft (300cm X600cm)Овие големини дојде во 24 парчиња, треба да се закачите на нив со двојно двострано лента...

Спускане на затвора на камерата Снимайте RS-80 N3 за Canon 50D 6D 7D 7D и 5D Mark II 5D Mark III
 • Новинка

Спускане на затвора на камерата Снимайте RS-80 N3 за Canon 50D 6D 7D 7D и 5D Mark II 5D Mark III

BGN 7.82

Место на Потекло : Guangdong Кина (Копно) Број на Моделот : РС80 N3 Боја : Црна Функција : Пред употреба да го приклучиш во камерата е shutter ослободување кабел за ослободување на приклучок, извадете го приклучокот вметнување белег на усогласување марко (некои модели имаат) приклучок, а потоа вклучете го вашиот камера моќ може да се подигне...

Laeacco Есен Селска Паднали Листа Път Пейзаж Снимки, Фонове Vinyl Потребителски Фотографски Фонове За Фото Студио
 • Новинка

Laeacco Есен Селска Паднали Листа Път Пейзаж Снимки, Фонове Vinyl Потребителски Фотографски Фонове За Фото Студио

BGN 10.66

Молиме забележете : Повеќето големини позадина е во 1 парче , САМО големини дека и ширина & висина се над 10ft / 3М ќе бидат поврзувани заедно со 2 или повеќе делови...

Цветен винил фон за снимки на бебета Пол нов текстилен фланелевый фон за сватбени фото студио F2329
 • Новинка

Цветен винил фон за снимки на бебета Пол нов текстилен фланелевый фон за сватбени фото студио F2329

16.00 BGN 14.00

Топло Совет : Бесплатен превозот е најекономичната express,но ова малку подолго време за транспорт,Ако ум за ова,ве молиме внимателен избор или контактирајте со нас да се повикаат беше оставено express...

JJC IR Camera безжична инфрачервена дистанционно видео за CANON 7D MARK II/5D Mark IV / 77D/5D Mark II/5D Mark III/550D/700D/60D
 • Новинка

JJC IR Camera безжична инфрачервена дистанционно видео за CANON 7D MARK II/5D Mark IV / 77D/5D Mark II/5D Mark III/550D/700D/60D

BGN 12.78

JJC Камера IR Инфраред Безжичниот Далечински управувач за Снимање на Видео клип За CANON 7 D MARK II / 5 D Mark IV / 77 D / 5 D Mark II / 5 D Mark III / 550 D / 700 D / 60 D1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Кейт новороденото дете фонове цветни шоколадови боб снимка сладки бонбони за деца голям е размерът на безшевни снимка
 • Новинка

Кейт новороденото дете фонове цветни шоколадови боб снимка сладки бонбони за деца голям е размерът на безшевни снимка

BGN 47.98

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот...

Кафяви антична дървена ограда на фона на снимки 5x7ft D-2879
 • Новинка

Кафяви антична дървена ограда на фона на снимки 5x7ft D-2879

32.00 BGN 20.00

~Добредојдовте на нашата продавница~ Ние сме професионални фотографија позадина производителот.Нашето главно backdrops за Доенчињата,Децата,Возрасни,Семејство,Свадба Фаза,Роденден&Празник Партија,Торта&Храна фотографија.Ние се стремиме да обезбедиме највисок квалитет, одлична услуга и неверојатно најниска цена за вас.Ако имате било какви прашањаplz се чувствуваат слободни да convo нас, и ние ќе среќно ви одговори во рок од 24 часа.МатеријалУметноста Ткаенина е најмногу saleable материјал, овој материјал е светлина, неводоотпорен, мало diaphanoдруги, од нерефлективен, која епогоден за внатрешна употреба...

NeoBack тънък винил плат новороденото дете на фона на снимки на децата фонове студио печат на снимка фонове P0119
 • Новинка

NeoBack тънък винил плат новороденото дете на фона на снимки на децата фонове студио печат на снимка фонове P0119

20.78 BGN 14.00

Слични Производи : Спецификации : Материјал : Политкаенина(винил крпа 100% полиестер)Материјал Тежина : 110 GSMТип : Печатени позадинаГолемина на : 3x5ft(90x150cm)5x7ft(150x220cm)5x10ft(150x300cm)6x9ft(180x270cm)6x12ft(180x360cm)Карактеристики : Светлина absorbant, Неreflective PrintedМала тежина, Свитлива и ПреносливЛесно да се откажам straightly или природноЛесна, Еден целосен делНе Навремено Слободни, висат железо или да ги отстраните брчкитеПакет Детали : 1 плик1 позадинаВниманието : Боја може да има мала разлика.Реквизитите во сликите не се вклучени, освен ако не е наведено.Редовни големини се прикажани во опции, custom sizes треба да контактирате со нас пред ставање на налози.Големината Референци : Важно Известување!Ние не сме одговорни за било каква должност тарифи на дестинација на царинската управа...

Високо качество на 5ft*7ft Tye-Die Muslin Fantasy background F5567, Idea Photography background fo Kids, Pets, Студио, Custom Service
 • Новинка

Високо качество на 5ft*7ft Tye-Die Muslin Fantasy background F5567, Idea Photography background fo Kids, Pets, Студио, Custom Service

33.60 BGN 30.00

Функција : Големина : 5ft * 7ft Материјал : Муслин мала тежина, лесно да се свитка, лесна позадина, идејата за портрет, деца, домашни миленици, свадба и студио за фотографија...

Kate 10x20FT Graffiti Wall Party Photo Backgrounds цветни английски букви, муслиновые фонови снимки на черен фон моющийся
 • Новинка

Kate 10x20FT Graffiti Wall Party Photo Backgrounds цветни английски букви, муслиновые фонови снимки на черен фон моющийся

47.84 BGN 44.00

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер материјал(памук).Ние постојано ќе се разбере потребите на клиентите и да го направите најдобриот позадина крпа.Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим.Нашите производи се главно насочени на новороденчињата,деца, возрасни,празници,родендени,свадби итн.Ние може да се според желбите на побарувачката за да се дизајнира уникатен производ позадинаАко ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас.Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или email.Молиме забележете : Материјал : микрофибер (дебела крпа,памучна крпа)1 .Секое парче од позадина ќе имаат џеб, pocket е бесплатен,тоа е лесно да се откажам,може да advoid набори.2.Максимална лесна ширина на 300cm;3.Ќе добиете само во позадина без да застане.4.Сите backdrops ќе бидат испратени од страна на укината,бидејќи со подебел материјал без длабоки брчки проблем.Ако ви треба други големина,се чувствуваат слободни да контакт со мене.1...

Ръчно рисувани Муселин фотографско студио, фонове/ фон, фантазия живописна снимка фон, безплатен DHL / FedEx / UPS / EMS
 • Новинка

Ръчно рисувани Муселин фотографско студио, фонове/ фон, фантазия живописна снимка фон, безплатен DHL / FedEx / UPS / EMS

76.80 BGN 68.00

Функција : Големина : 3m x 6m, ( Главна позадина е околу 3.2 m, кат 2.8 m) Мек Памучен материјал мала тежина, Лесно да се свитка Добра drape и апсорпцијата Нема Лесна со суптилна цвест Stitched работ за издржливост Мултистилови за избор на Големина може да се прилагоди Користат за : студио за снимање, се облекуваат снимање, свадба снимање портрет снимање, пет снимање, реклама итн Топло внимание : Сите наши производи се рачно изработка на оние во реалниот објект ќе биде малку поразлично со фото, ве молиме не го нарачате ако умот.

Allenjoy акварел подарък за Рожден Ден с балони потребителски фона на снимки можете да добавите текст фонове Fou studio
 • Новинка

Allenjoy акварел подарък за Рожден Ден с балони потребителски фона на снимки можете да добавите текст фонове Fou studio

22.22 BGN 15.00

За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

Тъмно синьо моющийся памук, полиестер фотография фон сватба, рожден ден, Коледа фон стенни декорации подарък партия XT-4770
 • Новинка

Тъмно синьо моющийся памук, полиестер фотография фон сватба, рожден ден, Коледа фон стенни декорации подарък партия XT-4770

28.80 BGN 19.00

За нашиот бренд HUAYI Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

Neewer 5x7ft/152x213cm светло сив от полиестер дървена фон, фон за фото студио видео
 • Новинка

Neewer 5x7ft/152x213cm светло сив от полиестер дървена фон, фон за фото студио видео

29.25 BGN 28.00

************1.Neewer Официјалната Продавница е САМО овластени продавачот на Neewer во Aliexpress.2 Сите предмети се предвидени со Бесплатен Превозот услуги , со следење на број да ги пратите.3.Ве молиме додадете нашата продавница во вашите омилени продавници, како оваа продавница ќе имаат НОВИ ПРИСТИГНУВАЊА и ГОЛЕМИТЕ ПРОМОЦИИ сега и тогаш.4.Сите Neewer Производи од нашата продавница, ќе обезбеди 2Месеци гаранција , ве молиме да се чувствуваат слободни да се купи!5...

Високо качество на 5ft*7ft Tye-Die Muslin Fantasy background F5565, Idea Photography background fo Kids, Pets, Студио, Custom Service
 • Новинка

Високо качество на 5ft*7ft Tye-Die Muslin Fantasy background F5565, Idea Photography background fo Kids, Pets, Студио, Custom Service

33.60 BGN 30.00

Функција : Големина : 5ft * 7ft Материјал : Муслин мала тежина, лесно да се свитка, лесна позадина, идејата за портрет, деца, домашни миленици, свадба и студио за фотографија...

Ретро стил на зелени и бели райета фон за студио печатни детето е новородено снимка подпори фотосесия фонове реколта
 • Новинка

Ретро стил на зелени и бели райета фон за студио печатни детето е новородено снимка подпори фотосесия фонове реколта

32.00 BGN 26.00

За насНие сме професионални фотографија позадина производителот, ние имаме свои фабрика и професионален тим.Нашите backdrops се главно насочени на новороденчињата, деца, возрасни, празници, родендени, свадби итн.Нашите дизајнери може да дизајнира различни backdrops според потребите на секој клиент.Ако ви треба обичај позадина, ве молиме да бидат слободни да контакт u s.Полиестер ткаениниДебели,трајни,светла во боја,подобро печатење квалитет.Може да се користи повеќе пати,погоден за професионални фотографи и фото студио.Тоа е совршен избор за фотографи.Answer : ___________________________ Note : Полиестер може да се мијат,нема да исчезнат.Можете да ги користите во / на отворено.Оксфорд ткаенинаРелативно тенок (исто така трајни),поевтини од полиестер позадина.Може да се перат и пеглаат да се отстрани набори.Може да се користи повеќе пати,погоден за професионални фотографи и фото студио.Винил материјалТенка (исто така трајни),лесни,поевтини од полиестер позадина.Тоа е погоден за еднократна употреба(како што се роденден),семејство фотографиАко ја најдете стапалки на позадина,можете да користите малку влажна влажна крпа за да ги избрише тоа.Answer : ___________________________ Note : НЕ дозволувајте винил позадина допир со вода.​Истиот слика во различни монитори ќе покаже различна боја ефекти.Поради materialor користи или сликовно мастило во различни серии,позадина печатени ќе имаат мала разлика во бојата.Ве молиме да се купи со претпазливост, ако вие не може да го прифати ова.П : Што е разлика помеѓу тенки винил и полиестер?А : Винил за ткаенини : Тенки & лесни;Не е водоотпорен;Може да се користи само за внатрешна фотографија;Обично се за еднократна употреба;Максимална лесна ширина е 300cm;(Другите продавници : максимум може да се намали 180cm,поголема големина позадина треба да се spliced )Оксфорд ткаенина : Во споредба со полиестер,тоа е релативно тенок;Поевтина од полиестер;Максимална лесна ширина на 300cm;Може да се перат и пеглаат;Може да се користи како за внатрешна и надворешна фотографија;Економска цена, Подобар квалитет!Полиестер ткаенини : Подебел;Максимална лесна ширина на 300cm;Може да се перат и пеглаат;(За полиестер позадина,може да се мие или железо тоа да се отстрани набори,набори се лесно да се отстранат.)Може да се користи како за внатрешна и надворешна фотографија;Може да се користат и чуваат за долго време;П : Како да го отстраните набори?A : Можете да висат позадина или да ја заврши на цевка за да се намали набори.За винил позадина,може да се пегла на задната страна со ниска температура за да се отстрани или да се намали набори,но ве молам не пегла на предната страна или нека позадина допир со вода,затоа што тоа ќе ја уништи позадина.

Gold / Silver С Две Лица Фоторефлекторный Панел Осветител
 • Новинка

Gold / Silver С Две Лица Фоторефлекторный Панел Осветител

BGN 5.22

Многу уникатен дизајн со пад во облик наТоа може да биде укината до во samll торба за носење склопотТоа се однесува на вградениот рефлектори од сите видови на камериDobleсоочуваат со златен и сребренРефлектор панел(со мала црна торба) Големина Име : ДвокреветниОваа мини рефлектор панел може да омекне светлина шут надвор од вградена во светилката, и naturalize фотографијата.Тоа може да го намали изведување ефект, светлината места, и сенката предизвикана од директен shinning на светло, па како да се направи фотографии изгледа како повеќе физички.Описи : Многу уникатен дизајн со пад во облик наТоа може да биде укината до во samll торба за носење склопотТоа се однесува на вградениот рефлектори од сите видови на камериDobleсоочуваат со златен и сребренДолжина(макс.) : Прибл...

3M x 6m ръчно рисувани от художника Муселин фотографи фонове, Froest и замък студиен фон, супер студийно оборудване
 • Новинка

3M x 6m ръчно рисувани от художника Муселин фотографи фонове, Froest и замък студиен фон, супер студийно оборудване

76.80 BGN 68.00

Функција : Големина : 3m x 6m, ( Главна позадина е околу 3.2 m, кат 2.8 m) Мек Памучен материјал мала тежина, Лесно да се свитка Добра drape и апсорпцијата Нема Лесна со суптилна цвест Stitched работ за издржливост Мултистилови за избор на Големина може да се прилагоди Користат за : студио за снимање, се облекуваат снимање, свадба снимање портрет снимање, пет снимање, реклама итн Топло внимание : Сите наши производи се рачно изработка на оние во реалниот објект ќе биде малку поразлично со фото, ве молиме не го нарачате ако умот.

Allenjoy Graffiti background букви хладно тухлена стена с дървени подове фон, фон за фото студио за фото студио foto
 • Новинка

Allenjoy Graffiti background букви хладно тухлена стена с дървени подове фон, фон за фото студио за фото студио foto

22.22 BGN 15.00

За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

5 фута*7 фута Плат ръчно рисувани студио снимка фон, високо качество памук снимки на фона 81-0045
 • Новинка

5 фута*7 фута Плат ръчно рисувани студио снимка фон, високо качество памук снимки на фона 81-0045

62.40 BGN 55.00

Функција : Големина : 5ft*7ft Мек Памучен материјал мала тежина, Лесно да се свитка Добра drape и апсорпцијата Stitched работ за издржливост Мултистилови за избор на Големина може да се прилагоди Користат за : студио за снимање, се облекуваат снимање, свадба снимање портрет снимање, пет снимање, реклама, итнТопло внимание : сите наши производи се рачно изработка на оние во реалниот објект ќе биде малку поразлично со фотографија, ве молиме да не цел ако ви се на ум.

4x6m ръчно изработени Муселин фон фотографско студио Муселин вратовръзка-рисувани фонове за професионален фотограф F150
 • Новинка

4x6m ръчно изработени Муселин фон фотографско студио Муселин вратовръзка-рисувани фонове за професионален фотограф F150

126.40 BGN 120.00

Добредојдовте на FOTOKEEN ФОТОГРАФИЈА Продавница ,постојат многу различни стилови на фотографска опрема за продажба!!!!!!!!!4x6m Рачно изработени муслин позадина Фото Студио Муслин тајобоена Backdrops за Професионален Фотограф F150Функција : се Направени од издржлив муслин материјал Големина : ( може да се прилагоди ) 100% памук за да го апсорбира светлина и помогне да се елиминира одраз Сосема лесна; направени од едно парче на материја Машина перат; овозможи 58% за намалување Crimped по должината на рабовите за да се спречи солзи Светлинатежина Лесно да се свитка Спектар на избор за васПакување : секој px во ПП торба Specialy,имаме многу големини како што е подолу,pls остави порака кога ќе треба .Ние имаме многу & многу дизајни тука(проверете како што е подолу ) , ако имаат интерес во секој еден , само пишете ни кој модел ти треба кога ќе го поставите цел ,тогаш можеме да ги направи како по ваше барање : Специјален дизајн : Повеќе бои за да изберете : Топло внимание : 1, Бидејќи секоја позадина е бојата со рака, па на бои и сликата може да се разликува малку од делот прикажан во галерија слика...

Yongnuo YN560-TX ръчен предавател светкавица и контролер за YN-560 III YN560 IV, RF-602 RF-603 RF-603 II
 • Новинка

Yongnuo YN560-TX ръчен предавател светкавица и контролер за YN-560 III YN560 IV, RF-602 RF-603 RF-603 II

BGN 68.03

11178 Топла производФункции : 6 Групи Далечински Прирачник Моќ Контролата на Зумирање Главата Контрола Далечински Мулти (Stroboscopic) Поставување на Големи Јасно LCD Екранот Брзо Поставување Интерфејс 16 Канали за 2,4 GHz 100 Спектар АА батерии x 2 Компатибилен со АНТЕНСКИ602 / RF603 / RF603 II Поддржува RF603 / RF603 II Безжична Shutter ОслободувањеПакет се Вклучени : Yongnuo YN560 TX Упатство

HUAYI Рибка Photography Background golden black Stripe Computer Printed Fresh Style Backgrounds for Photo Studio wedding XT-6603
 • Новинка

HUAYI Рибка Photography Background golden black Stripe Computer Printed Fresh Style Backgrounds for Photo Studio wedding XT-6603

16.00 BGN 10.00

~Добредојдовте на нашата продавница~ Ние сме професионални фотографија позадина производителот.Нашето главно backdrops за Доенчињата,Децата,Возрасни,Семејство,Свадба Фаза,Роденден&Празник Партија,Торта&Храна фотографија.Ние се стремиме да обезбедиме највисок квалитет, одлична услуга и неверојатно најниска цена за вас.Ако имате било какви прашањаplz се чувствуваат слободни да convo нас, и ние ќе среќно ви одговори во рок од 24 часа.МатеријалУметноста Ткаенини : меки,лесни,Лесно да се Свитка & Носат ,поевтини и светлината од платно и винил,Art Fabric,некое време ние тоа го нарекуваме како тенка винил ,но тоа се многу различни од Винил .Па прочитајте ги внимателно пред да palce целСликата покажува материјали кои се користатГолемина на : (1)најпопуларните големини, треба да се користат за : 3ft x 5ft(100cmx150cm)4ft x 4ft (125cm X125cm)4ft x 6ft(125cmx200cm)5ft x 5ft (150cm X150cm)5ft x 7ft (150cm X220cm)5ft x 8ft (150cmx250cm)5ft x 10ft (150cm X300cm)(2)Поголема Големина : 7x10ft(220x300cm)8x10ft(250x300cm)10x10ft(300x300cm)10x20ft(300x600cm)овие големи димензии, исто така, едно парче, лесна ...

Specia 5ft*7ft Tye-Die Muslin Fantasy background F5504, Idea Photography background FO Kids, Pets, Студио, Custom Service
 • Новинка

Specia 5ft*7ft Tye-Die Muslin Fantasy background F5504, Idea Photography background FO Kids, Pets, Студио, Custom Service

33.60 BGN 30.00

Функција : Големина : 5ft * 7ft Материјал : Муслин мала тежина, лесно да се свитка, лесна позадина, идејата за портрет, деца, домашни миленици, свадба и студио за фотографија...

Професионален 10 фута*10 фута плътен цвят черен Плат снимка за фон, фон FV002 Потребителското обслужване е на разположение
 • Новинка

Професионален 10 фута*10 фута плътен цвят черен Плат снимка за фон, фон FV002 Потребителското обслужване е на разположение

67.20 BGN 60.00

Добредојдовте на FOTOKEEN ФОТОГРАФИЈА Продавница ,постојат многу различни стилови на фотографска опрема за продажба!!!!!!!!!Функција : Големина : 10ft*10ft ( прилагодено услуга достапна,за поголеми нарачки и други големина pls се чувствуваат слободни да не контактирате, пред да се изврши плаќањето) Материјал : Муслин мала тежина, лесно да се свитка