Безплатна доставка високо качество на Кала форми впечатляващо мухъл за украса на торта, торта набор от инструменти

Безплатна доставка високо качество на Кала форми впечатляващо мухъл за украса на торта, торта набор от инструменти

BGN 8.10

Брой продукти

Опис : calla лили облик оставајќи им силен впечаток на калап за торта декорирање Реден број : HB0754 материјал : силикон боја : исто како слика Производ големина : 16*10*1cm, 11.5*8.5*1cm големина со пакет : 25*17*0.5 cm Бруто тежина : 86 g Пакет : 4c картичка и блистер покрие Испорака : Изберете најдобар начин за вас, бесплатен превозот! сертификација : SGS,LFGB,квалитетот е загарантирана,еко-пријателски oringin : Guangdong,Кина траен материјал, висока temparature resistent, созд неверојатен ефект врз sugarcraft, фондан, печива,гуми за Џвакање-paste итн со совршен мувла!
Превозот : Стоките ќе бидат испорачани во рок од 3-7days по приемот на плаќање; Испорака начин, бесплатен превозот, ние ќе го избере најдобар начин за вас, брзо брзо, безбедно и лесно да се следат. Ако имате барања за испорака начин, ве молиме контактирајте со нас однапред. Понекогаш време на испорака погодени од виша сила фактор, како што се царината, времето, војна и така натаму, ако не добијат парцели во рамките на 35days. од плаќање, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ги пратите на превозот и да даде вашиот одговор ПОБРЗО. Купувачот ќе биде одговорен за сите Даночни или ДДВ под никакви околности, но ние ќе де нашите најдобри на минимум ризикот.
Се враќа : Сите добра се проверени и спакувани во добра состојба пред испраќање. Ако најдете било каков проблем во врска со нашите производи, ве молиме да не информирате рамките 7days од денот на приемот, ние ќе бидеме одговорни и се обидуваме се потрудиме да го реши проблемот.
Повратни информации : Вашето мислење е исклучително важно за нас, ве молиме љубезно ни остави од 5 ѕвезди и позитивни повратни информации ако уживате во трговскиот Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе одговори на вас во прв пат.
Ако ви треба поголема количина (поевтина цена), ве молиме контактирајте со нас, ние не ФОБ, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, освен празник.
Уживаат во шопинг!


Подробности

Тип:
Инструменти За Торта
Номер На Модела:
HB0754
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
документ:
УПРАВЛЕНИЕ НА САНИТАРНОМУ КОНТРОЛ НА КАЧЕСТВОТО НА ХРАНИТЕ И ЛЕКАРСТВАТА, LFGB, CE / EU, SGS
търговска марка:
MRF
Секси Суггестивный:
No
Тип Инструменти За Торта:
Леярни форма
Материал:
Пластмаса
Непристойная Снимка:
No
Пакет:
Блистер
Цвят:
същото, което и на снимката
Използването на:
Украса на торта
Произход:
Китай
Размер:
16*10*1 см, 11.5*8.5*1 см

Избор на купувачи

Хранително-вкусовата Силикон торта Крем масло мистрия с дървена дръжка, практичен сладък Дядо Коледа човечето човече Снежен човек Търнър Флипер
 • Новинка

Хранително-вкусовата Силикон торта Крем масло мистрия с дървена дръжка, практичен сладък Дядо Коледа човечето човече Снежен човек Търнър Флипер

7.82 BGN 7.00

Храна Одделение Силиконски Торта Крем Путер Шпатула со Дрво се Справи со Практични Симпатична Дедо Мраз Gingerbread Човекот Снешко Тарнер Flipper100% сосема нов и висок квалитет.* Име : Силикони Крем Шпатула* Материјал : Храна Одделение Силиконски+Дрво* Тип : Дедо Мраз, Снешко, Джинджифилово Човек* Големина : 30.5*5.5 cm / 12.01"*2.17"* Нето Тежина : 74g* Пакет Тежина : 90g* Пакување : Во OPP Вреќа* Пакет Се Вклучуваат : 1*Силикони Крем ШпатулаЗабелешка : ве Молиме забележете дека сите големини и бои може да имаат малку отстапување од страна на прирачник за мерење и прикажување на екранот.* 100% Сосема Нов Производ, Направена од Фини Материјали, Нетоксични, Флексибилни, Санитарните, Кујнски Алатки* Од суштинско значење за Готвење Алатки : заштеда на време кујна алатка да им помогне со ефикасни преработка на храна.* Храна Одделение Силиконски : тоа е флексибилен за да го користите лесно...

Фондан Торта Силиконови Форми На Суха Пез Мухъл Винтидж Рамка Ангел
 • Новинка

Фондан Торта Силиконови Форми На Суха Пез Мухъл Винтидж Рамка Ангел

BGN 18.85

Фондан Торта Силиконски Калапи Сува Pez Мувла Гроздобер Рамки АнгелОпис Item ИмеМувла Гроздобер Рамки Ангел Материјал 100% храна одделение силиконски Бренд Име LXYY големина / cm 5cm*7cmмувла тежина / g128g Место на Потекло Пекинг, кина Сертификат LFGB / ФДУ / CE / ЕУ / SGS Употреба може да се користи за да се направи fandont торта декорација, ледени скулптури, заболување на паста, тврд карамел е, nougat, овошје желе, варени шеќер, и 3 D чоколадо...

Незалепващо сърцето модел пластмасов skalka фондан валяк кухня захар занаят торта Тесто де инструмент
 • Новинка

Незалепващо сърцето модел пластмасов skalka фондан валяк кухня захар занаят торта Тесто де инструмент

7.84 BGN 7.00

11ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.Цел износ повеќе од $7 , ние ќе превозот од регистрирани пост или Eпакет со следење на број ,во спротивно ќе брод од страна на обичните пост.Објектот ќе биде испратена до купувачот превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса пред да се плати.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 12 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 35working дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.Трговија на големо : ние ќе брод од DHL ,UPSот ,EMS или други брзо express (бесплатно), Ќе купуваат повеќе ,ќе ви даде повеќе попуст...

5шт / 10шт малък (11,5*6,5 cm) Алуминиева правоъгълна антипригарный хартия за печене на хляб торта мухъл форми за печене, кухненски принадлежности
 • Новинка

5шт / 10шт малък (11,5*6,5 cm) Алуминиева правоъгълна антипригарный хартия за печене на хляб торта мухъл форми за печене, кухненски принадлежности

13.98 BGN 13.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов Материјал : Алуминиум Големина : 11.56.5 см, Длабочина 3.2 cm Тежина : 30g / еез Пакување : OPP ВреќаВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење

12 правоъгълник кухина силикон сапун мухъл ръчно тост шоколад фондан торта мухъл за печене на мухъл САМ желе пудинг мухъл форма за печене
 • Новинка

12 правоъгълник кухина силикон сапун мухъл ръчно тост шоколад фондан торта мухъл за печене на мухъл САМ желе пудинг мухъл форма за печене

BGN 12.16

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски♥ Мувла Големина : За 29.5*17*3 CM секоја празнина 7.5*2.5*3.5 CM♥ Боја : R andom♥ Пакет се вклучени : 1 компјутер .* 100% сосема нов и во добра состојба .* Тоа е Мека и Висок квалитет .* Лесно е за Користење и Чистење.* Оценка на температура : 40 centigrade на +210 centigrade .* Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож .Превозот : Ние ќе брод објектот во рок од 35 дена по примање на уплатата...

Гореща Разпродажба!Baby Shower Party количка ръчно бутилка Троян силиконова форма на сапун шоколад скърпвам торта декорация печене САМ инструмент
 • Новинка

Гореща Разпродажба!Baby Shower Party количка ръчно бутилка Троян силиконова форма на сапун шоколад скърпвам торта декорация печене САМ инструмент

2.43 BGN 2.00

Бебе Туш Партија шетач рака шише Тројански силиконски калап сапун, чоколадо фондан торта декорација за печење кујна алаткаГолемина на : 8*8*1 cm / Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч=2.54 смМувла тежина : 39gКарактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен избор

Силиконова форма, животни, шоколадова Силиконова форма за печене на Торта, сладкиши ,форма за декор маффинов за сапун за украса на торта, направи си САМ.Q
 • Новинка

Силиконова форма, животни, шоколадова Силиконова форма за печене на Торта, сладкиши ,форма за декор маффинов за сапун за украса на торта, направи си САМ.Q

4.48 BGN 3.00

Карактеристики : Невкусна, нетоксични, антипрашина, трајни, impermeable, лесен за чистење.Безбедно да се користи во фурна, микробранова, машина за миење на садови и фрижидер.Лесно да се справи.Погоден за правење колачи, леб, косата, желе, приготвена храна, чоколадо и така натаму.Материјал : Силиконтемпературата опсег : 40 до 230°C.Големина Приближно : 20x10x2cmПакет се вклучени : 1 x Чоколадо МувлаНЕМА Мало Поле...

2 елемента лалета Veiner фондан цвете, листенце торта декорация инструменти фондан торта декорация на бисквитки нож cupcake мухъл
 • Новинка

2 елемента лалета Veiner фондан цвете, листенце торта декорация инструменти фондан торта декорация на бисквитки нож cupcake мухъл

6.00 BGN 5.00

Направи голема изглед peonies со овие секачи.Машина Големина : 5.8*3.5 cm; 4.5*2.5 cmVeiner Големина : 6.7*4.5*1cmВе Молиме Имајте Во Предвид : Ви благодариме за вашата шопинг во нашата продавница...

1 бр. Бисквити дюза от неръждаема стомана мухъл торта крем прес бисквитки обледеняване, определени торта инструмент аксесоар форма за печене
 • Новинка

1 бр. Бисквити дюза от неръждаема стомана мухъл торта крем прес бисквитки обледеняване, определени торта инструмент аксесоар форма за печене

1.84 BGN 1.00

Добредојдовте на Нашата Продавница!Бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Не може да пратите пратката информации на секоја вебстраница.Трошоците за 2560 дена...

2015 Metal Kids Easter Egg Shape Бисквитки Birthday Party Cookies Sugar Baking Equipment Доставки DH066
 • Новинка

2015 Metal Kids Easter Egg Shape Бисквитки Birthday Party Cookies Sugar Baking Equipment Доставки DH066

6.35 BGN 3.00

Детали За Производот : Тип : Колаче Машина / Колаче Мувла / Фондан МувлаМатеријал : Екопријателски Нерѓосувачки Челик со висок квалитетГолемина : Прибл 6.6 cm (L),4.6 cm(W)Боја : СребренаПакет Внатре : 1pc колаче машинаКарактеристики На Производот : 1 Идеален за правење леб,,бисквит,колачи, чоколадо, итн2 Сосема нов со добра состојба3 Лесен за употреба и чистење4 Обновливи мувла со нестап и добра форма5 Одговараат за микробранова, ладилник, машина за миење садови.6 одговара на вашите потреби за украсување торти.Внимание : Таму можеби 0.1 cm1 cm отстапување се должи на рачно мерење,ако умот ,ве молиме да не понуда.Слики : Превозот : 1...

1C голям cupcake съвети торта декорация на сладкарски дюзи за печене инструменти за червило форма за печене KH044
 • Новинка

1C голям cupcake съвети торта декорация на сладкарски дюзи за печене инструменти за червило форма за печене KH044

3.17 BGN 3.00

Детали За Производот : Млазницата Модел : # 1 CГолемина : Години : Дијаметар 30мм47mm висинаКарактеристики : Лесна заварувањеМатеријал : не ' Рѓосувачки челик 18 / 8(304)Сертификација : FDA,SGSПакет : 1 BUCКарактеристики На Производот : .Овие торта декорирање совети се basketweave совети направени на парична казна од не ' рѓосувачки челик, поради ова, тие се издржливи и на висок квалитет.Со овие basketweave совети може да се направи мазна ленти или и двете мазна и ребрести ленти со леснотија.Работи со стандардот или големи спојка и чанти.Лесно е да се чува чист и употреба.Високо отпорен на корозијаAnswer : ___________________________ Note : Таму е 0,1 см0.5 cm отстапување се должи на рачно мерењеПоради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектотPictutures : Превозот : 1...

3шт цвете текстура мат фондан подарък декорация инструменти, форми за печене на Sugarcraft прозрачен торта cupcake границата украса инструменти
 • Новинка

3шт цвете текстура мат фондан подарък декорация инструменти, форми за печене на Sugarcraft прозрачен торта cupcake границата украса инструменти

BGN 4.00

100% Сосема НовКоличина : 1setТип : ПечатБоја : како на сликатаве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодаримеПоради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не сеги одразуваат фактичката боја на објектот...

5 бр./10 бр. алуминиеви Madeleine Pan Shell cupcake мухъл хляб форми DIY Бисквитки форма за печене
 • Новинка

5 бр./10 бр. алуминиеви Madeleine Pan Shell cupcake мухъл хляб форми DIY Бисквитки форма за печене

9.01 BGN 8.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов Материјал : Алуминиум Големина : Препреки Кол 6.5 cm, Долна Кол 5cm, Длабочина 2cm Тежина : 10g / еез Пакување : OPP ВреќаВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење

AMW САМ ананас бисквити нож от неръждаема стомана бисквити мухъл фондан торта декорация инструменти
 • Новинка

AMW САМ ананас бисквити нож от неръждаема стомана бисквити мухъл фондан торта декорация инструменти

BGN 1.81

Број 5802AMW DIY Ананас Колаче Машина Нерѓосувачки Челик Бисквит Мувла Фондан Торта Декорирање Алатки100% сосема нов и висок квалитетТип : колаче машинаматеријал : нерѓосувачки челикголемина на : 6.3*10*2.5 cmЗабелешка : ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

FM317 Силиконова форма на baby love MaMi форма на ръчно изработени сапун свещ мухъл шоколад фондан торта мухъл печене на мухъл DIY инструменти
 • Новинка

FM317 Силиконова форма на baby love MaMi форма на ръчно изработени сапун свещ мухъл шоколад фондан торта мухъл печене на мухъл DIY инструменти

BGN 13.86

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски♥ Заврши Големина : Како што е прикажано на сликата♥ Боја : R andom♥ Пакет се вклучени : 1 компјутер .* 100% сосема нов и во добра состојба .* Тоа е Мека и Висок квалитет .* Лесно е за Користење и Чистење.* Оценка на температура : 40 centigrade на +210 centigrade .* Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож .Превозот : Ние ќе брод објектот во рок од 35 дена по примање на уплатата...

5 бр./10 бр. дълбоко полукръг яйце Tart форма на торта мухъл шоколадов пудинг тава за лед печене сладкарски форми за печене инструменти P10066
 • Новинка

5 бр./10 бр. дълбоко полукръг яйце Tart форма на торта мухъл шоколадов пудинг тава за лед печене сладкарски форми за печене инструменти P10066

11.60 BGN 10.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов Материјал : Алуминиум Големина : Кол 7.5 cm, Длабочина 3.8 cm Тежина : 14g / еез Пакување : OPP ВреќаВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење

C008 Силиконова форма на forever love bear ръчно изработени сапун свещ мухъл Chocolate Fondant cake мухъл Baking мухъл DIY инструменти
 • Новинка

C008 Силиконова форма на forever love bear ръчно изработени сапун свещ мухъл Chocolate Fondant cake мухъл Baking мухъл DIY инструменти

BGN 13.86

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски♥ Мувла Големина : 85*6*26mm♥ Боја : R andom♥ Пакет се вклучени : 1 компјутер .* 100% сосема нов и во добра состојба .* Тоа е Мека и Висок квалитет .* Лесно е за Користење и Чистење.* Оценка на температура : 40 centigrade на +210 centigrade .* Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож .Превозот : Ние ќе брод објектот во рок од 35 дена по примање на уплатата...

1бр 6 дупки кръгла форма Molde понички сладки бонбони желе фондан торта силиконови форми на Пан лед мухъл САМ печене форма
 • Новинка

1бр 6 дупки кръгла форма Molde понички сладки бонбони желе фондан торта силиконови форми на Пан лед мухъл САМ печене форма

9.14 BGN 7.00

1 Pcs 6 Дупки Тркалезна Форма Molde Крофни Слатка Бонбони Желе Фондан Торта Силиконски Калап Пан Мраз Мувла DIY Калапи за ПечењеТочка Име : 6 дупки крофни мувлаМатеријал : силиконБоја : црвена роза небото синоГолемина : 29.1*17 cmТежина : 140 gОписи : 1...

Aomily 15 дупки смешно прасе под формата на силиконов сапуни, бонбони, шоколад фондан кухня мухъл силиконови Шоколадови бисквити торта направи си САМ мухъл
 • Новинка

Aomily 15 дупки смешно прасе под формата на силиконов сапуни, бонбони, шоколад фондан кухня мухъл силиконови Шоколадови бисквити торта направи си САМ мухъл

3.15 BGN 2.00

Материјал : СиликонОблик : 15 Дупки Во Облик На ДиносаурусБоја : СлучајниГолемина : 21*10.5 смПа cking се Вклучени : 1 x Торта МувлаКарактеристики : Направени од храна одделение материјал.Чоколадите Колачиња Пудинг Кифла Cup Cake Калапи шема направи вашиот десерт повеќе примамливо.Идеален за домашна кујна партија свадба печење десерт украсување.Одговараат за торта ,фондан,sugarcraft,колачиња,бисквит,Мраз DIY.Рејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigradePerfert за DIY со вашето семејство,уживаат во кујна забава со вашите деца, и љубовник.Известување1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...