WALFOS 2 бр. От неръждаема стомана кнедли чайник мухъл Wraper тестото на определяне нож пай тестени кнедли мухъл кухня кулинария инструменти

WALFOS 2 бр. От неръждаема стомана кнедли чайник мухъл Wraper тестото на определяне нож пай тестени кнедли мухъл кухня кулинария инструменти

BGN 14.00
-43 %
BGN 24.69

Брой продукти

Забелешка!!! Многу продавачи на користат лажни материјал за да копирате WALFOS производи неодамна. ние се тужи нив сега. Лажни материјал се токсични и штетни за нашето здравје,не може да се допре храна директно.
Оригиналниот WALFOS етикета Сите WALFOS производи ќе h ave Оригинални WALFOS етикетата на пакувањето.Ако не го најдете во пакување, производот е лажна!!! Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас, ако најдете лажни WALFOS производ на .
Храна Одделение
Сите на Оригиналната WALFOS Бренд производи се направени од Храна Одделение , нема мирис , високо квалитетни материјали, а не евтини гума или TPR материјал.
Причината зошто ние го користиме овој високо квалитетен материјал? Бидејќи тоа е безбедно за poeple за употреба и добар за вашето здравје. Се надеваме на вашето семејство љубов и уживајте во WALFOS висок квалитет на производот.
WALFOS бренд Храна Одделение, Одобрени Тест Извештај од страна на SGS Компанија (светски инспекција компанија) Некои добавувачи немаат SGS извештај или користење лажен извештај Walfos е ВИСТИНСКА храна одделение тест извештај од страна на SGS Тоа е многу безбедно да се користи walfos производи за вашето семејство!
Брза испорака!!! Ние го избере најбрзиот превозот начин и имаат за Следење Бр. да се следат до вашата цел. Можете да примате стока побрзо од другите продавници.
Можеби сте заинтересирани во нашите кнедли алатки подолу, кликнете на сликата подолу
Ве молиме видете подолу коментари од нашите клиенти.
Origninal квалитетот на добра добра цена!!!!!!!! Навистина убаво! Добар квалитет! Уште подобро е на цена!! Брза испорака!!
48520 добри коментари за WALFOS производи од купувачите
Ние само го продаде 100% РЕАЛНО WALFOS бренд добар квалитет на производот.
Види Подолу информации од купувачите
Зошто да изберете Walfos : 1.Гаранција За Квалитет!
100% храна одделение platinum силиконски материјал.
Можете да ја врати стоката доколку има какви било проблеми со квалитетот, и ние ќе ви вратат парите.
2.Брза испорака и добри пакување за пратката.
Ние го избере брза испорака услугата и осигурете се дека парцела во добра ситуација за вас.
3.По продажба на услуги. Професионален човек за решавање на сите прашања. 4.Добредојдовте Dropship и Дистрибуција WALFOS бренд производи се продаваат во целиот свет. Ве молиме да се Чувствуваат Слободни да не Контактирате Преку WALFOS Официјалната E-mail Директно.
WALFOS продавница
WALFOS бренд производи се продаваат во целиот свет.
Добредојдовте Dropship и Дистрибуција
Ве молиме Контактирајте со нас Преку WALFOS Официјалната E-mail ДиректноПодробности

Тип:
Инструменти За Печене И Сладкарски Изделия
документ:
CIQ, ЕИО, CE / EU, FDA, LFGB, SGS
търговска марка:
уолфос
Характеристика:
Екологично Чист, Зареден
Номер На Модела:
Нож За Кожата Кнедлите-14
Номер На Комплекта:
2
Материал:
неръждаема стомана
Тип Инструменти За Печене И Сладкарски Изделия:
Нож За Кожата Кнедлите
документ:
SGS, FDA, LFGB, Rohs
Температура:
От-40F 446F (от-40c до +230c)
Материал:
храни от неръждаема стомана+силикон

Избор на купувачи

2015 Metal Kids Easter Egg Shape Бисквитки Birthday Party Cookies Sugar Baking Equipment Доставки DH066
 • Новинка

2015 Metal Kids Easter Egg Shape Бисквитки Birthday Party Cookies Sugar Baking Equipment Доставки DH066

6.35 BGN 3.00

Детали За Производот : Тип : Колаче Машина / Колаче Мувла / Фондан МувлаМатеријал : Екопријателски Нерѓосувачки Челик со висок квалитетГолемина : Прибл 6.6 cm (L),4.6 cm(W)Боја : СребренаПакет Внатре : 1pc колаче машинаКарактеристики На Производот : 1 Идеален за правење леб,,бисквит,колачи, чоколадо, итн2 Сосема нов со добра состојба3 Лесен за употреба и чистење4 Обновливи мувла со нестап и добра форма5 Одговараат за микробранова, ладилник, машина за миење садови.6 одговара на вашите потреби за украсување торти.Внимание : Таму можеби 0.1 cm1 cm отстапување се должи на рачно мерење,ако умот ,ве молиме да не понуда.Слики : Превозот : 1...

3шт Снежинка фондан торта декорация на буталото мухъл Sugarcraft нож мухъл инструменти коледна торта декорация инструменти за печене форма
 • Новинка

3шт Снежинка фондан торта декорация на буталото мухъл Sugarcraft нож мухъл инструменти коледна торта декорация инструменти за печене форма

3.18 BGN 3.00

3 PCS Снегулка Фондан Торта Декорирање Клипот Мувла Sugarcraft Мувла Машина Алатки Божиќ Торта Декорирање Алатки за Печење Габи,100% сосема нов и со висок квалитетОблик : снегулка секачи (како слика)Боја : бела (како слика)Материјал : храна одделение пластични и лесниЛесен за употреба и лесно да се мијатпакет : 3pcs / SET Торта Декорирање АлаткиВреме на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред.Бидејќи ова е мултинационална трговија, транспорт предизвика непријатности е надвор од нашата контрола, ние ве уверам нема да сноси било каква загуба на.Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се реши овој проблем.Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена, да ги задржи добрите деловни односи...

c1061 плюшен куче гипсови орнаменти плесен, мъх шоколад мухъл силиконова мухъл
 • Новинка

c1061 плюшен куче гипсови орнаменти плесен, мъх шоколад мухъл силиконова мухъл

71.68 BGN 49.00

Заврши големина на : 6.6*4.6*7.2 cmЗаврши тежина : 199 G Совети : O ur производи се направени од НАС ФДУ храна степен на суровини,доколку не е мирис само затоа што калапи беа направени неодамна,ве молиме обидете се стави на празни калапи во печка за некое време и потоа мирисот ќе бидат отстранети.Висок Квалитет ,Фабрика Цена !!! pls кликнете мојата продавница вебстраница : Функција : Бренд : 100% нови*За попуст : ако цел повеќе од 6pcs, pls контактирајте со нас пред да платите, ние ќе ви ги даде попуст!!!Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме !Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

Гореща Разпродажба!Baby Shower Party количка ръчно бутилка Троян силиконова форма на сапун шоколад скърпвам торта декорация печене САМ инструмент
 • Новинка

Гореща Разпродажба!Baby Shower Party количка ръчно бутилка Троян силиконова форма на сапун шоколад скърпвам торта декорация печене САМ инструмент

2.43 BGN 2.00

Бебе Туш Партија шетач рака шише Тројански силиконски калап сапун, чоколадо фондан торта декорација за печење кујна алаткаГолемина на : 8*8*1 cm / Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч=2.54 смМувла тежина : 39gКарактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен избор

1 бр бар Фортуна ръка силикон сапун мухъл ароматерапия гипс украса на торта мухъл
 • Новинка

1 бр бар Фортуна ръка силикон сапун мухъл ароматерапия гипс украса на торта мухъл

24.64 BGN 17.00

Заврши големина L : за 3*4.9*5.6 cmЗаврши големина S : about2.783.5*5.6 cmВисок Квалитет ,Фабрика Цена !!! pls кликнете мојата продавница вебстраница : *За попуст : ако цел повеќе од 9pcs, pls контактирајте со нас пред да платите, ние ќе ви ги даде попуст!!!Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме !Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

1 бр. красива морска мивка и мивка форма на силикон 3D мухъл съдове за готвене с трапезария и бар незалепващо украса на тортата фондан сапун мухъл C072
 • Новинка

1 бр. красива морска мивка и мивка форма на силикон 3D мухъл съдове за готвене с трапезария и бар незалепващо украса на тортата фондан сапун мухъл C072

5.60 BGN 4.00

Ставка ОписМатеријал : Храна Одделение СиликонскиТежина : 65 GОбјектот боја автоматски ќе испратиВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigradeВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење.Тоа е Мека и лесна за употребаAnswer : ___________________________ Note : оваа мувла се рачно изработени од себе ,може да не биде толку голем и убавина, како што го замисли;ве молиме да обрнете внимание на големината информации пред да се направи купување.

Хранително-вкусовата Силикон торта Крем масло мистрия с дървена дръжка, практичен сладък Дядо Коледа човечето човече Снежен човек Търнър Флипер
 • Новинка

Хранително-вкусовата Силикон торта Крем масло мистрия с дървена дръжка, практичен сладък Дядо Коледа човечето човече Снежен човек Търнър Флипер

7.82 BGN 7.00

Храна Одделение Силиконски Торта Крем Путер Шпатула со Дрво се Справи со Практични Симпатична Дедо Мраз Gingerbread Човекот Снешко Тарнер Flipper100% сосема нов и висок квалитет.* Име : Силикони Крем Шпатула* Материјал : Храна Одделение Силиконски+Дрво* Тип : Дедо Мраз, Снешко, Джинджифилово Човек* Големина : 30.5*5.5 cm / 12.01"*2.17"* Нето Тежина : 74g* Пакет Тежина : 90g* Пакување : Во OPP Вреќа* Пакет Се Вклучуваат : 1*Силикони Крем ШпатулаЗабелешка : ве Молиме забележете дека сите големини и бои може да имаат малку отстапување од страна на прирачник за мерење и прикажување на екранот.* 100% Сосема Нов Производ, Направена од Фини Материјали, Нетоксични, Флексибилни, Санитарните, Кујнски Алатки* Од суштинско значење за Готвење Алатки : заштеда на време кујна алатка да им помогне со ефикасни преработка на храна.* Храна Одделение Силиконски : тоа е флексибилен за да го користите лесно...

Wulekue крива Дъга западен стил нож за хляб франзела рязане на френски нож Кравайче инструменти
 • Новинка

Wulekue крива Дъга западен стил нож за хляб франзела рязане на френски нож Кравайче инструменти

5.90 BGN 3.00

Материјал : месо тело (зелена дел) сечилото е јаглероден челик + АБС материјалБоја : Случајни БојаГолемина : ножот 14.8 cm сечилото 3.5 смПакет Содржи : 1x лак криви леб ножНевкусна, нетоксични, антипрашина, издржлив, лесен за чистење.Специјалност Европската Лак Криви Леб Нож Западен стил Baguette Леб Сечење француски наздравија заборава Машина Prestrel Bagel кујнски Алатки Карактеристики : Овој нож е потенка, ножот побрзо, погоден за леб, сечење на работ, повеќе погодна за француски леб, можете лесно може да се подготви прекрасен сече, особено кога се држиме е особено применливо Одлична за правење Леб Chiffon Кифла Ангел Храна Мус Десерт, Торта Тесто Пусти Печени колачи и повеќе.ПРЕПОРАКИ ЗА УПОТРЕБАИзмијте калапи со топла вода и сапун пред првата употреба за да се избегне различни вкусови.Во првата употреба ставете мала количина на масло или путер за силиконски калапи.Измијте калапи, по употреба со сапун и вода, со помош на мека перница.Користете мека четка за да ги отстраните остатоците почитуваат мали индивидуални обликува бразди.Не хит насилно или нула со остри инструменти.Не користите ткаенини да се исуши калапи , по можност сува сами или да користите хартија крпи.калапот во рерна без скара, но со претпазливост.Не топлина директно со оган.Не се ненадејни промени во температурата.Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени...

Високо качество на пластмаса печене инструмент бисквитка кръгова пица сладкарски решетки сачмен нож плавателни съдове, инструменти за готвене, Безплатна доставк?
 • Новинка

Високо качество на пластмаса печене инструмент бисквитка кръгова пица сладкарски решетки сачмен нож плавателни съдове, инструменти за готвене, Безплатна доставк?

7.97 BGN 7.00

Карактеристики : 1.100% сосема нов и висок квалитет2.Погоден за правење на пица, колачиња, површински третман скратување производи.3.Само нежно низ тестото, потоа се тркалаат тркалање pin да се тркалаат, мала исправка, ќе се покажува една убава мрежа форма, да ви помогне печени повеќето професионални кожата ефектПакувањето на производот : 1 x пластични dragnet тркала нож1.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

Божур цвете пъпка силиконови форми на ръчно изработени бисквити шоколад мухъл форма за печене кухня направи си САМ Sugarcraft печене, украса инструменти H747
 • Новинка

Божур цвете пъпка силиконови форми на ръчно изработени бисквити шоколад мухъл форма за печене кухня направи си САМ Sugarcraft печене, украса инструменти H747

14.53 BGN 14.00

Големина : 135*88*23mmМувла тежина : 260 gМатеријал : храна одделение силиконскиБоја : испрати по случаен изборКарактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен изборПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата...

1C голям cupcake съвети торта декорация на сладкарски дюзи за печене инструменти за червило форма за печене KH044
 • Новинка

1C голям cupcake съвети торта декорация на сладкарски дюзи за печене инструменти за червило форма за печене KH044

3.17 BGN 3.00

Детали За Производот : Млазницата Модел : # 1 CГолемина : Години : Дијаметар 30мм47mm висинаКарактеристики : Лесна заварувањеМатеријал : не ' Рѓосувачки челик 18 / 8(304)Сертификација : FDA,SGSПакет : 1 BUCКарактеристики На Производот : .Овие торта декорирање совети се basketweave совети направени на парична казна од не ' рѓосувачки челик, поради ова, тие се издржливи и на висок квалитет.Со овие basketweave совети може да се направи мазна ленти или и двете мазна и ребрести ленти со леснотија.Работи со стандардот или големи спојка и чанти.Лесно е да се чува чист и употреба.Високо отпорен на корозијаAnswer : ___________________________ Note : Таму е 0,1 см0.5 cm отстапување се должи на рачно мерењеПоради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектотPictutures : Превозот : 1...

Нов прием на творчески САМ печене инструмент 6-кухина, силиконови мини Bundt мухъл тава за печене бисквитки форма за печене направи си САМ бисквитки торта мухъл BS
 • Новинка

Нов прием на творчески САМ печене инструмент 6-кухина, силиконови мини Bundt мухъл тава за печене бисквитки форма за печене направи си САМ бисквитки торта мухъл BS

7.71 BGN 7.00

Нови Пристигнување Креативни DIY Печење Алатка 6Шуплина Силикони Мини Bundt Калап за Печење Колачиња Bakeware DIY Cookie Торта Мувла БС Опис Item 100% Сосема Нов, квалитетот е добар.Материјал : 100% за Храна Одделение Силиконски Материјал,ФДУ ,ЕЕЗ AP2004 / 5 и LFGB сертификација на располагање.Боја : VermeilГолемина на : 11.8x6.89x 1.57 инченКоличина : Пакување од 1Земете температурните екстреми од 40℃ да 260℃,готвачи и browns рамномерно; брз и дури и ладење.Складирање е погодно го задржува оригиналната форма...

Класическа форма на Мики Маус фондан мухъл, 3D Силиконова шоколад мухъл торта декор фондан торта декорация инструменти FM349
 • Новинка

Класическа форма на Мики Маус фондан мухъл, 3D Силиконова шоколад мухъл торта декор фондан торта декорация инструменти FM349

3.20 BGN 3.00

Класичната Мики Маус Форма Фондан Мувла,3 D Силикони Чоколадо Мувла Торта Оркестарот Фондан Торта Декорирање Алатки FM349Боја : случајни испорака.Силиконски Модел : FM349Силиконски Големина на : 8.5*6*1.3 cmСиликонски Тежина : 43gПакување : OPPТип : Торта АлаткиМатеријал : СиликонФункција : ЕкоПријателскиСертификација : CE / ЕУ,од FDA,SGSТорта Алатки Тип : Габи,Број на модел : FM349Материјал : Храна Одделение СиликонскиБоја : објектот боја автоматски ќе испратиВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на+210 centigrade

Цвят на случаен 1бр кнедли моделиране инструменти кухня магическа творчески ръчно пакет машина хранителна пластмаса Щипка
 • Новинка

Цвят на случаен 1бр кнедли моделиране инструменти кухня магическа творчески ръчно пакет машина хранителна пластмаса Щипка

BGN 0.67

Материјал : Пластични Големина : 11.5*7.7 cm Информации : Боја Случаен изборНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник сабота со исклучок на празници...

1 компл./2 бр. сладък алпака форма на 3d кутии САМ кулинария Sugarcraft печене на кухненски инструменти DH045
 • Новинка

1 компл./2 бр. сладък алпака форма на 3d кутии САМ кулинария Sugarcraft печене на кухненски инструменти DH045

9.57 BGN 8.00

Детали За Производот : Тип : Колаче Машина / Колаче Мувла / Фондан МувлаМатеријал : Екопријателски Нерѓосувачки Челик со висок квалитетГолемина : 72 mm (L),53mm(W)68 mm (L),30мм(W)Боја : СребренаПакет Внатре : 1 КОМПЈУТЕР Колаче МашинаКарактеристики На Производот : 1 Идеален за правење леб,,бисквит,колачи, чоколадо, итн2 Сосема нов со добра состојба3 Лесен за употреба и чистење4 Обновливи мувла со нестап и добра форма5 Одговараат за микробранова, ладилник, машина за миење садови.6 одговара на вашите потреби за украсување торти.Внимание : Таму можеби 0.1 cm1 cm отстапување се должи на рачно мерење,ако умот ,ве молиме да не понуда.Слики : Превозот : 1...

C008 Силиконова форма на forever love bear ръчно изработени сапун свещ мухъл Chocolate Fondant cake мухъл Baking мухъл DIY инструменти
 • Новинка

C008 Силиконова форма на forever love bear ръчно изработени сапун свещ мухъл Chocolate Fondant cake мухъл Baking мухъл DIY инструменти

BGN 13.86

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски♥ Мувла Големина : 85*6*26mm♥ Боја : R andom♥ Пакет се вклучени : 1 компјутер .* 100% сосема нов и во добра состојба .* Тоа е Мека и Висок квалитет .* Лесно е за Користење и Чистење.* Оценка на температура : 40 centigrade на +210 centigrade .* Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож .Превозот : Ние ќе брод објектот во рок од 35 дена по примање на уплатата...

Форма на короната Силиконова форма на 3d Императорска Корона фондан силиконови захар занаятчийски форми на DIY торта де инструмент форма на короната мухъл
 • Новинка

Форма на короната Силиконова форма на 3d Императорска Корона фондан силиконови захар занаятчийски форми на DIY торта де инструмент форма на короната мухъл

4.06 BGN 4.00

Круна Форма на Силиконски Калап 3d Царска Круна Фондан Силикони Шеќер Занает Калапи DIY Торта Декорирање Алатка Круна Форма МувлаИзвестување За нарачкиЗа нарачки > $5,Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистар на Воздухот Mail со Валиден Следење на Број...

Форма на сърце фондан Роза торта силиконови инструменти за печене DIY форма за печене на Торта инструменти за готвене JH024
 • Новинка

Форма на сърце фондан Роза торта силиконови инструменти за печене DIY форма за печене на Торта инструменти за готвене JH024

9.55 BGN 8.00

Детали За Производот : Тип : Торта Мувла / Фондан МувлаМатеријал : Екопријателски со висок квалитет со СиликонскаБоја : Испрати По Случаен ИзборФорма : Како На СликатаПакет Внатрешноста : 1pcКарактеристики На Производот : 1...

FM317 Силиконова форма на baby love MaMi форма на ръчно изработени сапун свещ мухъл шоколад фондан торта мухъл печене на мухъл DIY инструменти
 • Новинка

FM317 Силиконова форма на baby love MaMi форма на ръчно изработени сапун свещ мухъл шоколад фондан торта мухъл печене на мухъл DIY инструменти

BGN 13.86

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски♥ Заврши Големина : Како што е прикажано на сликата♥ Боја : R andom♥ Пакет се вклучени : 1 компјутер .* 100% сосема нов и во добра состојба .* Тоа е Мека и Висок квалитет .* Лесно е за Користење и Чистење.* Оценка на температура : 40 centigrade на +210 centigrade .* Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож .Превозот : Ние ќе брод објектот во рок од 35 дена по примање на уплатата...

Силиконов мат дъска за рязане без думи 29 * 26см / 38х28см форма за печене
 • Новинка

Силиконов мат дъска за рязане без думи 29 * 26см / 38х28см форма за печене

BGN 9.58

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски♥ Мувла Големина : За 29.3 * 26.3 CM / 37.5*27.5*0.1 CM♥ Боја : R andom♥ Пакет се вклучени : 1 компјутер .* 100% сосема нов и во добра состојба .* Тоа е Мека и Висок квалитет .* Лесно е за Користење и Чистење.* Оценка на температура : 40 centigrade на +210 centigrade .* Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож .Превозот : Ние ќе брод објектот во рок од 35 дена по примање на уплатата...

5 бр./компл. домашни любимци риба форма на пластмасови бисквити набор от шаблони капучино шаблони за декорация на торта D57
 • Новинка

5 бр./компл. домашни любимци риба форма на пластмасови бисквити набор от шаблони капучино шаблони за декорация на торта D57

BGN 4.13

5pcs / set Животинско Риба Облик Пластични Cookie Матрицата Поставена Cappuccino Кафе Stencils Торта Декорација D57 Големина : 8.5 cmМатеријал : пластикастил : Како слик шоуПакет содржи : 1 Сет на Кафе Мувла (6 Парчиња)Совет : 1...

Силиконова форма, животни, шоколадова Силиконова форма за печене на Торта, сладкиши ,форма за декор маффинов за сапун за украса на торта, направи си САМ.Q
 • Новинка

Силиконова форма, животни, шоколадова Силиконова форма за печене на Торта, сладкиши ,форма за декор маффинов за сапун за украса на торта, направи си САМ.Q

4.48 BGN 3.00

Карактеристики : Невкусна, нетоксични, антипрашина, трајни, impermeable, лесен за чистење.Безбедно да се користи во фурна, микробранова, машина за миење на садови и фрижидер.Лесно да се справи.Погоден за правење колачи, леб, косата, желе, приготвена храна, чоколадо и така натаму.Материјал : Силиконтемпературата опсег : 40 до 230°C.Големина Приближно : 20x10x2cmПакет се вклучени : 1 x Чоколадо МувлаНЕМА Мало Поле...

Незалепващо сърцето модел пластмасов skalka фондан валяк кухня захар занаят торта Тесто де инструмент
 • Новинка

Незалепващо сърцето модел пластмасов skalka фондан валяк кухня захар занаят торта Тесто де инструмент

7.84 BGN 7.00

11ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.Цел износ повеќе од $7 , ние ќе превозот од регистрирани пост или Eпакет со следење на број ,во спротивно ќе брод од страна на обичните пост.Објектот ќе биде испратена до купувачот превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса пред да се плати.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 12 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 35working дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.Трговија на големо : ние ќе брод од DHL ,UPSот ,EMS или други брзо express (бесплатно), Ќе купуваат повеќе ,ќе ви даде повеќе попуст...

Камелия, Розова Инструмент На Тортата Силикон Форма, Торта, Шоколад, Дантела, Мухъл Студня, Скърпвам Де E132
 • Новинка

Камелия, Розова Инструмент На Тортата Силикон Форма, Торта, Шоколад, Дантела, Мухъл Студня, Скърпвам Де E132

4.00 BGN 3.00

Ставка ОписМатеријал : СиликонГолемина : како се покаже сликаТежина : 50 GТоа е Мека и лесна за употребаВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење.Тоа е Мека и лесна за употреба .Забелешка : сликите се земени од себе, ако производите не се толку големи како вашата слика, се надевам, ќе може да се разбере, и се смета внимателни пред да ред, благодарам многу!

Трикольор черешката на тръбопроводи руски дюзи конвертор крем свързващ конектор фондан cupcake торта декорация инструменти
 • Новинка

Трикольор черешката на тръбопроводи руски дюзи конвертор крем свързващ конектор фондан cupcake торта декорация инструменти

2.56 BGN 2.00

[xlmodel][производи][31399][xlmodel][производи][31399][xlmodel][производи][31399][xlmodel][производи][31399][xlmodel][производи][31399][xlmodel][производи][31399][xlmodel][производи][31399][xlmodel][производи][31399][xlmodel][производи][31399][xlmodel][производи][31399][xlmodel][производи][31399][xlmodel][производи][31399][xlmodel][производи][31399][xlmodel][производи][31399][xlmodel][производи][31399] најпопуларниот[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа опис на ПроизводотТрибоја Шлаг Цевки Млазници Конвертор Крем Спојка Конектор Фондан Cupcake Торта Декорирање АлаткиФункција : Направени од храна одделение пластика, трајни производи за употреба и лесно да се чистиСупер лесен за употреба трибоја крем Украсување конверторИдеален за торта, cupcake, фондан, cookie крем за декорација.Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : пластикаБоја : зелена / розова, ние испрати на боја по случаен изборГолемина : x 4.5 4.5 x 2,2 см...

Демон детско лице, ароматерапия мазилка и мухъл ръчно изработени сапун мухъл шоколад мухъл автомобили на изход клип
 • Новинка

Демон детско лице, ароматерапия мазилка и мухъл ръчно изработени сапун мухъл шоколад мухъл автомобили на изход клип

33.60 BGN 25.00

Совети : O ur производи се направени од НАС ФДУ храна степен на суровини,доколку не е мирис само затоа што калапи беа направени неодамна,ве молиме обидете се стави на празни калапи во печка за некое време и потоа мирисот ќе бидат отстранети.Заврши големина : 8.5*4.2 cmЗаврши тежина : 58g*За попуст : ако цел повеќе од 6pcs, pls pontact нас пред плати, ние ќе ви ги даде попуст!!! Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме ! Во Aliexpress систем, постојат onnot сите земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

1 бр нова пъзел форма на бисквитка машина торта декорация фондан фрези инструмент бисквити неръждаема стомана biscoito DH042
 • Новинка

1 бр нова пъзел форма на бисквитка машина торта декорация фондан фрези инструмент бисквити неръждаема стомана biscoito DH042

3.17 BGN 2.00

Детали За Производот : Тип : Колаче Машина / Колаче Мувла / Фондан МувлаМатеријал : Екопријателски Нерѓосувачки Челик со висок квалитетГолемина : 55мм(L),40mm (W)Боја : СребренаПакет Внатре : 1 КОМПЈУТЕР Колаче МашинаКарактеристики На Производот : 1 Идеален за правење леб,,бисквит,колачи, чоколадо, итн2 Сосема нов со добра состојба3 Лесен за употреба и чистење4 Обновливи мувла со нестап и добра форма5 Одговараат за микробранова, ладилник, машина за миење садови.6 одговара на вашите потреби за украсување торти.Слики : Превозот : 1...

1 бр. Бисквити дюза от неръждаема стомана мухъл торта крем прес бисквитки обледеняване, определени торта инструмент аксесоар форма за печене
 • Новинка

1 бр. Бисквити дюза от неръждаема стомана мухъл торта крем прес бисквитки обледеняване, определени торта инструмент аксесоар форма за печене

1.84 BGN 1.00

Добредојдовте на Нашата Продавница!Бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Не може да пратите пратката информации на секоја вебстраница.Трошоците за 2560 дена...