#874 Голям Е Размерът На Роза От Неръждаема Стомана Обледеняване На Тръбите Дюзи Торта Крем Де Съвети Сладкарски Изделия Торта Тръбопроводи Инструменти

874 Голям Е Размерът На Роза От Неръждаема Стомана Обледеняване На Тръбите Дюзи Торта Крем Де Съвети Сладкарски Изделия Торта Тръбопроводи Инструменти

BGN 3.00
-6 %
BGN 3.18

Брой продукти


#874 Големи Димензии Се Зголеми Од Не ' Рѓосувачки Челик Шлаг Цевки Млазници Торта Крем За Декорација Совети Тесто Торта Цевки Алатки
Детали За Производот :
.Реден Број : #874
.Сосема Нов и Висок Квалитет
.Лесна заварување
.Лесен за Употреба и Издржливи. Заштеда на време и удобен
.Боја : Сребрена
.Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челик
.Објектот Големина За :
48mm( Висина )*31mm( Врв )*35mm( Дното )
Пакетот вклучува : 1 парчиња
Answer : ___________________________ Note :
Поради рака мерка, големината може да има 0.1-0.5 cm грешка
Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика
Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање
Почитувани пријатели. Ако ви требаат повеќе, ве молиме кликнете на сликата подолу, ви благодариме !
За плаќање
1.Ние прифаќаме : VISA, Master Card, и Зачувам.Кога го користите Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка. Парите ќе бидат објавени до нас само откако ќе се потврди на испорака. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
2.Потврдете Адреса со Име и презиме : Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот. Ние брод на адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. И руски купувачот ве молиме да ни остава вашето целосно име и презиме, што е многу важно. Ви благодариме!
Брза Испорака
1. Ние гарантираме за да брод во рок од 72 часа по исплата потврда (Освен Одмор).
2. Ако таму е секоја неочекувана ситуација (на пример, доколку наредбата не може да брод надвор со 72 часа),ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок, и да го следи одблиску да брод вашата нарачка наскоро.
За Превозот
1.Ние брод во светот од страна на EMS, DHL, UPS-от, Fed Ex, e Packet, Кина Пост, кина Пост Плус, Сингапур Пост и други ефективни посебна линија.
2.Износ над $150, ние ќе го испрати со ЕМС или E-EMS и така натаму оние превозот начин, ќе станува многу повеќе брзо. Ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации
Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и 5 ѕвезди преглед!
Ако не сте задоволни со нашата служба или кој било друг проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе се реши проблемот веднаш, ви благодариме!
Услуга најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : дали има некој попуст за крупни цел?
A : Да, ние може да обезбеди трговија на големо цена.


Подробности

Тип:
Инструменти За Торта
Тип Инструменти За Торта:
Десертни Декоратори
документ:
CIQ, УПРАВЛЕНИЕ НА САНИТАРНОМУ КОНТРОЛ НА КАЧЕСТВОТО НА ХРАНИТЕ И ЛЕКАРСТВАТА, LFGB, CE / EU, SGS
Номер На Модела:
#0106147
Характеристика:
Еко-Содружественный
търговска марка:
Сильфи
Материал:
неръждаема стомана
брой:
1 бр
is_customized:
yes

Избор на купувачи

1бр 6 дупки кръгла форма Molde понички сладки бонбони желе фондан торта силиконови форми на Пан лед мухъл САМ печене форма
 • Новинка

1бр 6 дупки кръгла форма Molde понички сладки бонбони желе фондан торта силиконови форми на Пан лед мухъл САМ печене форма

9.14 BGN 7.00

1 Pcs 6 Дупки Тркалезна Форма Molde Крофни Слатка Бонбони Желе Фондан Торта Силиконски Калап Пан Мраз Мувла DIY Калапи за ПечењеТочка Име : 6 дупки крофни мувлаМатеријал : силиконБоја : црвена роза небото синоГолемина : 29.1*17 cmТежина : 140 gОписи : 1...

Силиконова форма, животни, шоколадова Силиконова форма за печене на Торта, сладкиши ,форма за декор маффинов за сапун за украса на торта, направи си САМ.Q
 • Новинка

Силиконова форма, животни, шоколадова Силиконова форма за печене на Торта, сладкиши ,форма за декор маффинов за сапун за украса на торта, направи си САМ.Q

4.48 BGN 3.00

Карактеристики : Невкусна, нетоксични, антипрашина, трајни, impermeable, лесен за чистење.Безбедно да се користи во фурна, микробранова, машина за миење на садови и фрижидер.Лесно да се справи.Погоден за правење колачи, леб, косата, желе, приготвена храна, чоколадо и така натаму.Материјал : Силиконтемпературата опсег : 40 до 230°C.Големина Приближно : 20x10x2cmПакет се вклучени : 1 x Чоколадо МувлаНЕМА Мало Поле...

Aomily 15 дупки смешно прасе под формата на силиконов сапуни, бонбони, шоколад фондан кухня мухъл силиконови Шоколадови бисквити торта направи си САМ мухъл
 • Новинка

Aomily 15 дупки смешно прасе под формата на силиконов сапуни, бонбони, шоколад фондан кухня мухъл силиконови Шоколадови бисквити торта направи си САМ мухъл

3.15 BGN 2.00

Материјал : СиликонОблик : 15 Дупки Во Облик На ДиносаурусБоја : СлучајниГолемина : 21*10.5 смПа cking се Вклучени : 1 x Торта МувлаКарактеристики : Направени од храна одделение материјал.Чоколадите Колачиња Пудинг Кифла Cup Cake Калапи шема направи вашиот десерт повеќе примамливо.Идеален за домашна кујна партија свадба печење десерт украсување.Одговараат за торта ,фондан,sugarcraft,колачиња,бисквит,Мраз DIY.Рејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigradePerfert за DIY со вашето семејство,уживаат во кујна забава со вашите деца, и љубовник.Известување1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

C008 Силиконова форма на forever love bear ръчно изработени сапун свещ мухъл Chocolate Fondant cake мухъл Baking мухъл DIY инструменти
 • Новинка

C008 Силиконова форма на forever love bear ръчно изработени сапун свещ мухъл Chocolate Fondant cake мухъл Baking мухъл DIY инструменти

BGN 13.86

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски♥ Мувла Големина : 85*6*26mm♥ Боја : R andom♥ Пакет се вклучени : 1 компјутер .* 100% сосема нов и во добра состојба .* Тоа е Мека и Висок квалитет .* Лесно е за Користење и Чистење.* Оценка на температура : 40 centigrade на +210 centigrade .* Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож .Превозот : Ние ќе брод објектот во рок од 35 дена по примање на уплатата...

2 елемента лалета Veiner фондан цвете, листенце торта декорация инструменти фондан торта декорация на бисквитки нож cupcake мухъл
 • Новинка

2 елемента лалета Veiner фондан цвете, листенце торта декорация инструменти фондан торта декорация на бисквитки нож cupcake мухъл

6.00 BGN 5.00

Направи голема изглед peonies со овие секачи.Машина Големина : 5.8*3.5 cm; 4.5*2.5 cmVeiner Големина : 6.7*4.5*1cmВе Молиме Имајте Во Предвид : Ви благодариме за вашата шопинг во нашата продавница...

5шт / 10шт малък (11,5*6,5 cm) Алуминиева правоъгълна антипригарный хартия за печене на хляб торта мухъл форми за печене, кухненски принадлежности
 • Новинка

5шт / 10шт малък (11,5*6,5 cm) Алуминиева правоъгълна антипригарный хартия за печене на хляб торта мухъл форми за печене, кухненски принадлежности

13.98 BGN 13.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов Материјал : Алуминиум Големина : 11.56.5 см, Длабочина 3.2 cm Тежина : 30g / еез Пакување : OPP ВреќаВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење

2C средният размер на тръби от неръждаема стомана размразяване дюза за крема и сладкарски инструменти торта Крем украса за торти, фондан форма за печене
 • Новинка

2C средният размер на тръби от неръждаема стомана размразяване дюза за крема и сладкарски инструменти торта Крем украса за торти, фондан форма за печене

2.38 BGN 2.00

Цевки МлазницатаМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина на : Висина : 4 cmГорниот Должина : Appr 0.6 смПомал Дијаметар : Appr...

FILBAKE 1бр кухня форми за печене на сладкиши инструменти бяла торта Пан кръгли силиконови форми за украса на торти
 • Новинка

FILBAKE 1бр кухня форми за печене на сладкиши инструменти бяла торта Пан кръгли силиконови форми за украса на торти

11.65 BGN 9.00

Nonstick, флексибилен и лесно да се чисти,нераскинливолесно да се задржи формата,лесен за чување.Безбедна за машина за миење садови, микробранова, фурна, замрзнувач.Средина заштитна, нема несакани ефекти на човечкото тело.Готвачи рамномерно ,cools брзо.Ознака : торта мувла ,силикони торта мувла , чоколадо мувла , торта , торта се мувла , печење

1 компл./2 бр. сладък алпака форма на 3d кутии САМ кулинария Sugarcraft печене на кухненски инструменти DH045
 • Новинка

1 компл./2 бр. сладък алпака форма на 3d кутии САМ кулинария Sugarcraft печене на кухненски инструменти DH045

9.57 BGN 8.00

Детали За Производот : Тип : Колаче Машина / Колаче Мувла / Фондан МувлаМатеријал : Екопријателски Нерѓосувачки Челик со висок квалитетГолемина : 72 mm (L),53mm(W)68 mm (L),30мм(W)Боја : СребренаПакет Внатре : 1 КОМПЈУТЕР Колаче МашинаКарактеристики На Производот : 1 Идеален за правење леб,,бисквит,колачи, чоколадо, итн2 Сосема нов со добра состојба3 Лесен за употреба и чистење4 Обновливи мувла со нестап и добра форма5 Одговараат за микробранова, ладилник, машина за миење садови.6 одговара на вашите потреби за украсување торти.Внимание : Таму можеби 0.1 cm1 cm отстапување се должи на рачно мерење,ако умот ,ве молиме да не понуда.Слики : Превозот : 1...

1 бр бар Фортуна ръка силикон сапун мухъл ароматерапия гипс украса на торта мухъл
 • Новинка

1 бр бар Фортуна ръка силикон сапун мухъл ароматерапия гипс украса на торта мухъл

24.64 BGN 17.00

Заврши големина L : за 3*4.9*5.6 cmЗаврши големина S : about2.783.5*5.6 cmВисок Квалитет ,Фабрика Цена !!! pls кликнете мојата продавница вебстраница : *За попуст : ако цел повеќе од 9pcs, pls контактирајте со нас пред да платите, ние ќе ви ги даде попуст!!!Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме !Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

Мини цвят близалка печене двойно захар торта мухъл шоколад мухъл сапун мухъл инструмент
 • Новинка

Мини цвят близалка печене двойно захар торта мухъл шоколад мухъл сапун мухъл инструмент

BGN 1.15

Опис * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор* Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски* 100% сосема нов и во добра состојба* Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож* Лесен за употреба и чиста.* Лесно да се добие, мирис и вкус далекуНие брод на сите стоки во рамките 72hours по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).ЗемјаДојде времеПревозот МетодПревозот Надоместсветот2045 денаМеѓународниот Воздушен MailБесплатен Превозот во светотНие брод од страна на Меѓународниот Воздушен mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во рок од 25 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 45 дена да пристигнат...

c1061 плюшен куче гипсови орнаменти плесен, мъх шоколад мухъл силиконова мухъл
 • Новинка

c1061 плюшен куче гипсови орнаменти плесен, мъх шоколад мухъл силиконова мухъл

71.68 BGN 49.00

Заврши големина на : 6.6*4.6*7.2 cmЗаврши тежина : 199 G Совети : O ur производи се направени од НАС ФДУ храна степен на суровини,доколку не е мирис само затоа што калапи беа направени неодамна,ве молиме обидете се стави на празни калапи во печка за некое време и потоа мирисот ќе бидат отстранети.Висок Квалитет ,Фабрика Цена !!! pls кликнете мојата продавница вебстраница : Функција : Бренд : 100% нови*За попуст : ако цел повеќе од 6pcs, pls контактирајте со нас пред да платите, ние ќе ви ги даде попуст!!!Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме !Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

Камелия, Розова Инструмент На Тортата Силикон Форма, Торта, Шоколад, Дантела, Мухъл Студня, Скърпвам Де E132
 • Новинка

Камелия, Розова Инструмент На Тортата Силикон Форма, Торта, Шоколад, Дантела, Мухъл Студня, Скърпвам Де E132

4.00 BGN 3.00

Ставка ОписМатеријал : СиликонГолемина : како се покаже сликаТежина : 50 GТоа е Мека и лесна за употребаВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење.Тоа е Мека и лесна за употреба .Забелешка : сликите се земени од себе, ако производите не се толку големи како вашата слика, се надевам, ќе може да се разбере, и се смета внимателни пред да ред, благодарам многу!

Силиконов мат дъска за рязане без думи 29 * 26см / 38х28см форма за печене
 • Новинка

Силиконов мат дъска за рязане без думи 29 * 26см / 38х28см форма за печене

BGN 9.58

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски♥ Мувла Големина : За 29.3 * 26.3 CM / 37.5*27.5*0.1 CM♥ Боја : R andom♥ Пакет се вклучени : 1 компјутер .* 100% сосема нов и во добра состојба .* Тоа е Мека и Висок квалитет .* Лесно е за Користење и Чистење.* Оценка на температура : 40 centigrade на +210 centigrade .* Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож .Превозот : Ние ќе брод објектот во рок од 35 дена по примање на уплатата...

1 бр. красива морска мивка и мивка форма на силикон 3D мухъл съдове за готвене с трапезария и бар незалепващо украса на тортата фондан сапун мухъл C072
 • Новинка

1 бр. красива морска мивка и мивка форма на силикон 3D мухъл съдове за готвене с трапезария и бар незалепващо украса на тортата фондан сапун мухъл C072

5.60 BGN 4.00

Ставка ОписМатеријал : Храна Одделение СиликонскиТежина : 65 GОбјектот боја автоматски ќе испратиВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigradeВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење.Тоа е Мека и лесна за употребаAnswer : ___________________________ Note : оваа мувла се рачно изработени од себе ,може да не биде толку голем и убавина, како што го замисли;ве молиме да обрнете внимание на големината информации пред да се направи купување.

Високо качество на пластмаса печене инструмент бисквитка кръгова пица сладкарски решетки сачмен нож плавателни съдове, инструменти за готвене, Безплатна доставк?
 • Новинка

Високо качество на пластмаса печене инструмент бисквитка кръгова пица сладкарски решетки сачмен нож плавателни съдове, инструменти за готвене, Безплатна доставк?

7.97 BGN 7.00

Карактеристики : 1.100% сосема нов и висок квалитет2.Погоден за правење на пица, колачиња, површински третман скратување производи.3.Само нежно низ тестото, потоа се тркалаат тркалање pin да се тркалаат, мала исправка, ќе се покажува една убава мрежа форма, да ви помогне печени повеќето професионални кожата ефектПакувањето на производот : 1 x пластични dragnet тркала нож1.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

5 бр./10 бр. алуминиеви Madeleine Pan Shell cupcake мухъл хляб форми DIY Бисквитки форма за печене
 • Новинка

5 бр./10 бр. алуминиеви Madeleine Pan Shell cupcake мухъл хляб форми DIY Бисквитки форма за печене

9.01 BGN 8.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов Материјал : Алуминиум Големина : Препреки Кол 6.5 cm, Долна Кол 5cm, Длабочина 2cm Тежина : 10g / еез Пакување : OPP ВреќаВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење

Гореща Разпродажба!Baby Shower Party количка ръчно бутилка Троян силиконова форма на сапун шоколад скърпвам торта декорация печене САМ инструмент
 • Новинка

Гореща Разпродажба!Baby Shower Party количка ръчно бутилка Троян силиконова форма на сапун шоколад скърпвам торта декорация печене САМ инструмент

2.43 BGN 2.00

Бебе Туш Партија шетач рака шише Тројански силиконски калап сапун, чоколадо фондан торта декорација за печење кујна алаткаГолемина на : 8*8*1 cm / Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч=2.54 смМувла тежина : 39gКарактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен избор

WALFOS 2 бр. От неръждаема стомана кнедли чайник мухъл Wraper тестото на определяне нож пай тестени кнедли мухъл кухня кулинария инструменти
 • Новинка

WALFOS 2 бр. От неръждаема стомана кнедли чайник мухъл Wraper тестото на определяне нож пай тестени кнедли мухъл кухня кулинария инструменти

24.69 BGN 14.00

Забелешка!!! Многу продавачи на aliexpress користат лажни материјал за да копирате WALFOS производи неодамна...

Демон детско лице, ароматерапия мазилка и мухъл ръчно изработени сапун мухъл шоколад мухъл автомобили на изход клип
 • Новинка

Демон детско лице, ароматерапия мазилка и мухъл ръчно изработени сапун мухъл шоколад мухъл автомобили на изход клип

33.60 BGN 25.00

Совети : O ur производи се направени од НАС ФДУ храна степен на суровини,доколку не е мирис само затоа што калапи беа направени неодамна,ве молиме обидете се стави на празни калапи во печка за некое време и потоа мирисот ќе бидат отстранети.Заврши големина : 8.5*4.2 cmЗаврши тежина : 58g*За попуст : ако цел повеќе од 6pcs, pls pontact нас пред плати, ние ќе ви ги даде попуст!!! Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме ! Во Aliexpress систем, постојат onnot сите земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

Цвят на случаен 1бр кнедли моделиране инструменти кухня магическа творчески ръчно пакет машина хранителна пластмаса Щипка
 • Новинка

Цвят на случаен 1бр кнедли моделиране инструменти кухня магическа творчески ръчно пакет машина хранителна пластмаса Щипка

BGN 0.67

Материјал : Пластични Големина : 11.5*7.7 cm Информации : Боја Случаен изборНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник сабота со исклучок на празници...

4 бр. / лот Водна лилия, цвете торта рязане на мухъл 6.8/5.8/4.8/3.6 cm неръждаема стомана бисквити, торта де инструменти за рязане на фондан мухъл
 • Новинка

4 бр. / лот Водна лилия, цвете торта рязане на мухъл 6.8/5.8/4.8/3.6 cm неръждаема стомана бисквити, торта де инструменти за рязане на фондан мухъл

6.02 BGN 4.00

4 PCS / Многу Вода Лили Цвет Торта Сечење Мувла 6.8 / 5.8 / 4.8 / 3.6 см од Нерѓосувачки Челик, Cookie Торта Декорирање Алатки Фондан Сечење МувлаПочитувани Клиенти,Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па1...