Силиконовата кухня, микровълнова фурна ръкавици топлоизолация барбекю ръкавици анти-бланширани грил фурна ръкавици печене инструменти

Силиконовата кухня, микровълнова фурна ръкавици топлоизолация барбекю ръкавици анти-бланширани грил фурна ръкавици печене инструменти

BGN 14.00
-3 %
BGN 14.40

Брой продукти


Силиконски Кујна, Микробранова Печка Ракавица Топлинска Изолација BBQ Ракавици Анти-scald Скара Рерна Ракавици Печење Алатки
Спецификации :
Лесно да се добие, мирис и вкус далеку
Лесна употреба и чистење
Предмет : Силикони Кујна, Микробранова Печка Ракавица
Материјал : Силикон
Облик : Срце облик
Големина : 28*18*1cm
Боја : Случајни
Серија : Кујнски Алатки
Пакетот Вклучува : 1 buc
1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен. 2. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. 3.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. 1.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. 2. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. 1.Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. 2.Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. 3.Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. 1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.


Подробности

Стил:
Пунктирный
Дизайн:
Устойчивост на хлъзгане
Материал:
Силикон
Номер На Модела:
Ръкавица Микровълнова Печка Кухня Силикон
търговска марка:
ЗИГЛЬ
Използването на:
фурна
Категория Продукти:
ръкавици за ръце
Материал:
Силикагел
Модел:
Плътен Цвят
Цвят:
случаен цвят
Използването на:
Анти-ошпаривание
детайл:
Устойчивост на хлъзгане
Брой:
1 бр
Дизайн:
Устойчивост на хлъзгане

Избор на купувачи

Фондан Торта Силиконови Форми На Суха Пез Мухъл Винтидж Рамка Ангел
 • Новинка

Фондан Торта Силиконови Форми На Суха Пез Мухъл Винтидж Рамка Ангел

BGN 18.85

Фондан Торта Силиконски Калапи Сува Pez Мувла Гроздобер Рамки АнгелОпис Item ИмеМувла Гроздобер Рамки Ангел Материјал 100% храна одделение силиконски Бренд Име LXYY големина / cm 5cm*7cmмувла тежина / g128g Место на Потекло Пекинг, кина Сертификат LFGB / ФДУ / CE / ЕУ / SGS Употреба може да се користи за да се направи fandont торта декорација, ледени скулптури, заболување на паста, тврд карамел е, nougat, овошје желе, варени шеќер, и 3 D чоколадо...

3шт Снежинка фондан торта декорация на буталото мухъл Sugarcraft нож мухъл инструменти коледна торта декорация инструменти за печене форма
 • Новинка

3шт Снежинка фондан торта декорация на буталото мухъл Sugarcraft нож мухъл инструменти коледна торта декорация инструменти за печене форма

3.18 BGN 3.00

3 PCS Снегулка Фондан Торта Декорирање Клипот Мувла Sugarcraft Мувла Машина Алатки Божиќ Торта Декорирање Алатки за Печење Габи,100% сосема нов и со висок квалитетОблик : снегулка секачи (како слика)Боја : бела (како слика)Материјал : храна одделение пластични и лесниЛесен за употреба и лесно да се мијатпакет : 3pcs / SET Торта Декорирање АлаткиВреме на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред.Бидејќи ова е мултинационална трговија, транспорт предизвика непријатности е надвор од нашата контрола, ние ве уверам нема да сноси било каква загуба на.Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се реши овој проблем.Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена, да ги задржи добрите деловни односи...

5 бр./10 бр. дълбоко полукръг яйце Tart форма на торта мухъл шоколадов пудинг тава за лед печене сладкарски форми за печене инструменти P10066
 • Новинка

5 бр./10 бр. дълбоко полукръг яйце Tart форма на торта мухъл шоколадов пудинг тава за лед печене сладкарски форми за печене инструменти P10066

11.60 BGN 10.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов Материјал : Алуминиум Големина : Кол 7.5 cm, Длабочина 3.8 cm Тежина : 14g / еез Пакување : OPP ВреќаВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење

Гореща Разпродажба!Baby Shower Party количка ръчно бутилка Троян силиконова форма на сапун шоколад скърпвам торта декорация печене САМ инструмент
 • Новинка

Гореща Разпродажба!Baby Shower Party количка ръчно бутилка Троян силиконова форма на сапун шоколад скърпвам торта декорация печене САМ инструмент

2.43 BGN 2.00

Бебе Туш Партија шетач рака шише Тројански силиконски калап сапун, чоколадо фондан торта декорација за печење кујна алаткаГолемина на : 8*8*1 cm / Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч=2.54 смМувла тежина : 39gКарактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен избор

AMW 8 инча целувка на любовник сватбена торта шаблони шаблон мухъл фондан торта декорация инструменти
 • Новинка

AMW 8 инча целувка на любовник сватбена торта шаблони шаблон мухъл фондан торта декорация инструменти

BGN 3.12

5792AMW 8 Инчен Бакнеж Љубовник Свадба Торта Матрицата Образец Мувла Фондан Торта Декорирање Алаткиголемина : 8 инченматеријал : пластикаКАКО РАБОТИ1.ако сте со користење на buttercreamматирано торта,да се осигура дека таа има цврста кора од страна на ладење неколку минути пред stenciling2.Позиција на матрицата на замрзнатото / фондан опфатени торта или колаче каде сакаш3.Обезбедување на матрицата со ставање чепкалки за заби или игли во дупки се предвидени при ќе се користи торта страни,побара од друго лице да го цврсто држете на матрицата во место за вас4.Ставете шлаг на центарот на торта матрицата и рамномерно се шири шлаг на рабовите на матрицата со твоите шпатула или scraper5.Отстрани повеќето од шлаг,оставајќи доволно за покрена ефект6.Отстрани чепкалки за заби / иглички и нежно подигнете ја матрицата далеку од торта или колаче да се открие убава резултат

AMW САМ ананас бисквити нож от неръждаема стомана бисквити мухъл фондан торта декорация инструменти
 • Новинка

AMW САМ ананас бисквити нож от неръждаема стомана бисквити мухъл фондан торта декорация инструменти

BGN 1.81

Број 5802AMW DIY Ананас Колаче Машина Нерѓосувачки Челик Бисквит Мувла Фондан Торта Декорирање Алатки100% сосема нов и висок квалитетТип : колаче машинаматеријал : нерѓосувачки челикголемина на : 6.3*10*2.5 cmЗабелешка : ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Нов прием на творчески САМ печене инструмент 6-кухина, силиконови мини Bundt мухъл тава за печене бисквитки форма за печене направи си САМ бисквитки торта мухъл BS
 • Новинка

Нов прием на творчески САМ печене инструмент 6-кухина, силиконови мини Bundt мухъл тава за печене бисквитки форма за печене направи си САМ бисквитки торта мухъл BS

7.71 BGN 7.00

Нови Пристигнување Креативни DIY Печење Алатка 6Шуплина Силикони Мини Bundt Калап за Печење Колачиња Bakeware DIY Cookie Торта Мувла БС Опис Item 100% Сосема Нов, квалитетот е добар.Материјал : 100% за Храна Одделение Силиконски Материјал,ФДУ ,ЕЕЗ AP2004 / 5 и LFGB сертификација на располагање.Боја : VermeilГолемина на : 11.8x6.89x 1.57 инченКоличина : Пакување од 1Земете температурните екстреми од 40℃ да 260℃,готвачи и browns рамномерно; брз и дури и ладење.Складирање е погодно го задржува оригиналната форма...

Силиконов мат дъска за рязане без думи 29 * 26см / 38х28см форма за печене
 • Новинка

Силиконов мат дъска за рязане без думи 29 * 26см / 38х28см форма за печене

BGN 9.58

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски♥ Мувла Големина : За 29.3 * 26.3 CM / 37.5*27.5*0.1 CM♥ Боја : R andom♥ Пакет се вклучени : 1 компјутер .* 100% сосема нов и во добра состојба .* Тоа е Мека и Висок квалитет .* Лесно е за Користење и Чистење.* Оценка на температура : 40 centigrade на +210 centigrade .* Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож .Превозот : Ние ќе брод објектот во рок од 35 дена по примање на уплатата...

1 бр нова пъзел форма на бисквитка машина торта декорация фондан фрези инструмент бисквити неръждаема стомана biscoito DH042
 • Новинка

1 бр нова пъзел форма на бисквитка машина торта декорация фондан фрези инструмент бисквити неръждаема стомана biscoito DH042

3.17 BGN 2.00

Детали За Производот : Тип : Колаче Машина / Колаче Мувла / Фондан МувлаМатеријал : Екопријателски Нерѓосувачки Челик со висок квалитетГолемина : 55мм(L),40mm (W)Боја : СребренаПакет Внатре : 1 КОМПЈУТЕР Колаче МашинаКарактеристики На Производот : 1 Идеален за правење леб,,бисквит,колачи, чоколадо, итн2 Сосема нов со добра состојба3 Лесен за употреба и чистење4 Обновливи мувла со нестап и добра форма5 Одговараат за микробранова, ладилник, машина за миење садови.6 одговара на вашите потреби за украсување торти.Слики : Превозот : 1...

Класическа форма на Мики Маус фондан мухъл, 3D Силиконова шоколад мухъл торта декор фондан торта декорация инструменти FM349
 • Новинка

Класическа форма на Мики Маус фондан мухъл, 3D Силиконова шоколад мухъл торта декор фондан торта декорация инструменти FM349

3.20 BGN 3.00

Класичната Мики Маус Форма Фондан Мувла,3 D Силикони Чоколадо Мувла Торта Оркестарот Фондан Торта Декорирање Алатки FM349Боја : случајни испорака.Силиконски Модел : FM349Силиконски Големина на : 8.5*6*1.3 cmСиликонски Тежина : 43gПакување : OPPТип : Торта АлаткиМатеријал : СиликонФункција : ЕкоПријателскиСертификација : CE / ЕУ,од FDA,SGSТорта Алатки Тип : Габи,Број на модел : FM349Материјал : Храна Одделение СиликонскиБоја : објектот боја автоматски ќе испратиВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на+210 centigrade

1 бр. Бисквити дюза от неръждаема стомана мухъл торта крем прес бисквитки обледеняване, определени торта инструмент аксесоар форма за печене
 • Новинка

1 бр. Бисквити дюза от неръждаема стомана мухъл торта крем прес бисквитки обледеняване, определени торта инструмент аксесоар форма за печене

1.84 BGN 1.00

Добредојдовте на Нашата Продавница!Бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Не може да пратите пратката информации на секоја вебстраница.Трошоците за 2560 дена...

5шт / 10шт малък (11,5*6,5 cm) Алуминиева правоъгълна антипригарный хартия за печене на хляб торта мухъл форми за печене, кухненски принадлежности
 • Новинка

5шт / 10шт малък (11,5*6,5 cm) Алуминиева правоъгълна антипригарный хартия за печене на хляб торта мухъл форми за печене, кухненски принадлежности

13.98 BGN 13.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов Материјал : Алуминиум Големина : 11.56.5 см, Длабочина 3.2 cm Тежина : 30g / еез Пакување : OPP ВреќаВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење

Високо качество на пластмаса печене инструмент бисквитка кръгова пица сладкарски решетки сачмен нож плавателни съдове, инструменти за готвене, Безплатна доставк?
 • Новинка

Високо качество на пластмаса печене инструмент бисквитка кръгова пица сладкарски решетки сачмен нож плавателни съдове, инструменти за готвене, Безплатна доставк?

7.97 BGN 7.00

Карактеристики : 1.100% сосема нов и висок квалитет2.Погоден за правење на пица, колачиња, површински третман скратување производи.3.Само нежно низ тестото, потоа се тркалаат тркалање pin да се тркалаат, мала исправка, ќе се покажува една убава мрежа форма, да ви помогне печени повеќето професионални кожата ефектПакувањето на производот : 1 x пластични dragnet тркала нож1.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

5 бр./10 бр. алуминиеви Madeleine Pan Shell cupcake мухъл хляб форми DIY Бисквитки форма за печене
 • Новинка

5 бр./10 бр. алуминиеви Madeleine Pan Shell cupcake мухъл хляб форми DIY Бисквитки форма за печене

9.01 BGN 8.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов Материјал : Алуминиум Големина : Препреки Кол 6.5 cm, Долна Кол 5cm, Длабочина 2cm Тежина : 10g / еез Пакување : OPP ВреќаВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење

1бр 6 дупки кръгла форма Molde понички сладки бонбони желе фондан торта силиконови форми на Пан лед мухъл САМ печене форма
 • Новинка

1бр 6 дупки кръгла форма Molde понички сладки бонбони желе фондан торта силиконови форми на Пан лед мухъл САМ печене форма

9.14 BGN 7.00

1 Pcs 6 Дупки Тркалезна Форма Molde Крофни Слатка Бонбони Желе Фондан Торта Силиконски Калап Пан Мраз Мувла DIY Калапи за ПечењеТочка Име : 6 дупки крофни мувлаМатеријал : силиконБоја : црвена роза небото синоГолемина : 29.1*17 cmТежина : 140 gОписи : 1...

WALFOS 2 бр. От неръждаема стомана кнедли чайник мухъл Wraper тестото на определяне нож пай тестени кнедли мухъл кухня кулинария инструменти
 • Новинка

WALFOS 2 бр. От неръждаема стомана кнедли чайник мухъл Wraper тестото на определяне нож пай тестени кнедли мухъл кухня кулинария инструменти

24.69 BGN 14.00

Забелешка!!! Многу продавачи на aliexpress користат лажни материјал за да копирате WALFOS производи неодамна ние се тужи нив сега...

Демон детско лице, ароматерапия мазилка и мухъл ръчно изработени сапун мухъл шоколад мухъл автомобили на изход клип
 • Новинка

Демон детско лице, ароматерапия мазилка и мухъл ръчно изработени сапун мухъл шоколад мухъл автомобили на изход клип

33.60 BGN 25.00

Совети : O ur производи се направени од НАС ФДУ храна степен на суровини,доколку не е мирис само затоа што калапи беа направени неодамна,ве молиме обидете се стави на празни калапи во печка за некое време и потоа мирисот ќе бидат отстранети.Заврши големина : 8.5*4.2 cmЗаврши тежина : 58g*За попуст : ако цел повеќе од 6pcs, pls pontact нас пред плати, ние ќе ви ги даде попуст!!! Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме ! Во Aliexpress систем, постојат onnot сите земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

1 бр. красива морска мивка и мивка форма на силикон 3D мухъл съдове за готвене с трапезария и бар незалепващо украса на тортата фондан сапун мухъл C072
 • Новинка

1 бр. красива морска мивка и мивка форма на силикон 3D мухъл съдове за готвене с трапезария и бар незалепващо украса на тортата фондан сапун мухъл C072

5.60 BGN 4.00

Ставка ОписМатеријал : Храна Одделение СиликонскиТежина : 65 GОбјектот боја автоматски ќе испратиВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigradeВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење.Тоа е Мека и лесна за употребаAnswer : ___________________________ Note : оваа мувла се рачно изработени од себе ,може да не биде толку голем и убавина, како што го замисли;ве молиме да обрнете внимание на големината информации пред да се направи купување.

Хранително-вкусовата Силикон торта Крем масло мистрия с дървена дръжка, практичен сладък Дядо Коледа човечето човече Снежен човек Търнър Флипер
 • Новинка

Хранително-вкусовата Силикон торта Крем масло мистрия с дървена дръжка, практичен сладък Дядо Коледа човечето човече Снежен човек Търнър Флипер

7.82 BGN 7.00

Храна Одделение Силиконски Торта Крем Путер Шпатула со Дрво се Справи со Практични Симпатична Дедо Мраз Gingerbread Човекот Снешко Тарнер Flipper100% сосема нов и висок квалитет.* Име : Силикони Крем Шпатула* Материјал : Храна Одделение Силиконски+Дрво* Тип : Дедо Мраз, Снешко, Джинджифилово Човек* Големина : 30.5*5.5 cm / 12.01"*2.17"* Нето Тежина : 74g* Пакет Тежина : 90g* Пакување : Во OPP Вреќа* Пакет Се Вклучуваат : 1*Силикони Крем ШпатулаЗабелешка : ве Молиме забележете дека сите големини и бои може да имаат малку отстапување од страна на прирачник за мерење и прикажување на екранот.* 100% Сосема Нов Производ, Направена од Фини Материјали, Нетоксични, Флексибилни, Санитарните, Кујнски Алатки* Од суштинско значење за Готвење Алатки : заштеда на време кујна алатка да им помогне со ефикасни преработка на храна.* Храна Одделение Силиконски : тоа е флексибилен за да го користите лесно...

Камелия, Розова Инструмент На Тортата Силикон Форма, Торта, Шоколад, Дантела, Мухъл Студня, Скърпвам Де E132
 • Новинка

Камелия, Розова Инструмент На Тортата Силикон Форма, Торта, Шоколад, Дантела, Мухъл Студня, Скърпвам Де E132

4.00 BGN 3.00

Ставка ОписМатеријал : СиликонГолемина : како се покаже сликаТежина : 50 GТоа е Мека и лесна за употребаВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење.Тоа е Мека и лесна за употреба .Забелешка : сликите се земени од себе, ако производите не се толку големи како вашата слика, се надевам, ќе може да се разбере, и се смета внимателни пред да ред, благодарам многу!