Скулптура голям аниме Dragon Ball Z и на Super Saiyan 3 son Goku PVC фигурка колекция модел детски играчки кукла 18 см

Скулптура голям аниме Dragon Ball Z и на Super Saiyan 3 son Goku PVC фигурка колекция модел детски играчки кукла 18 см

BGN 22.00
-8 %
BGN 23.98

Брой продукти

SCultures ГОЛЕМА Dragon Ball Z Аниме Супер Saiyan 3 Син Sokou Goku ПВЦ Акција Фигура Колекција Модел Играчки Детска Кукла 18cm
ОПИС
Име : Акција Фигура
Стоковните материјал : ПВЦ
Состојба : 100% НОВИ
Големина : Прибл 18cm
ПЛАЌАЊЕ
1.ние го прифатат плаќање преку Visa,Master Card,QIWI и Банкарски Трансфер.
Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
2.Ние НЕ бродот до исплата е расчисти.
3.Вкупниот Износ Должи вклучува конечната цена плус S&H (Превозот и Ракувањето).
4.S&H ќе биде определена врз основа на БРОД ДА се ОБРАТИ.
5.Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(боја,пакети,итн.)во ЦЕЛ БЕЛЕШКИ ДЕЛ, кога ќе се направи исплата.
ПРЕВОЗОТ
1.Ние брод во СВЕТОТ.
2.Нарачки обработени во рок од 48 часа на плаќање проверка.
3.Ние брод на адреси ќе лево,pls бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса, кога ќе плаќање.
4.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.
6.ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.Поради акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв availabale складиште за брза испорака.
Време На Испорака
1.Превозот време : Брод на Светот потребни се околу 10-35 работни дена преку Кина Пост Воздухопловната
2.2 видови на испораки се предвидени : 1,Internationa Воздухопловната;2,Курир Услуги(EMS,DHL,UPS-от,ТНТ)
3.Ако ви треба предмети итно,Курир Услуги, ЕМС или DHL ќе бидат обезбедени и следење на број поврзани со понудени.(околу 4-7 работни дена да стигнат до вашата страна)
4.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Постојат пријави се на купувачот одговорност.
5.За воздухопловната,ние нудиме онлајн trackable превозот услуга, спонзорирана од страна на Кина Пост/HK Пост/Сингапур Пост.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања/грижи,ве молиме контактирајте со нас преку"Контакт сега"линк или "Разговор сега"линк,ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.
Ние се забранува неутрален или негативен фидбек оценка.Ова е затоа што :
1.ние probide 60-дневниот гаранција за парите назад.(ако не сте 100% задоволни со купувањето)
2.


Подробности

Цвят:
без търговията на дребно кутии, с търговци на предавателна
Търговска Атрибут:
Готова Продукция
Пол:
Унисекс
Възрастова Група:
> 3 години,8-11 години,>> на 8 години,12-15 години, 5-7 години,>> > 6 години,> > > > 14 години, възрастни
Тип Елемент:
Модел
Според Източника Анимация:
Япония
Солдатские Аксесоари:
Войници На Крайния Продукт
Състояние:
Стоки На Склад
Вид Версия:
Първо Издание
търговска марка:
АННА РУСЕ
Номер На Серия Mfg:
Модел
дистанционно управление:
No
Номер На Модела:
Dragon Ball 067
Степента На Завършване:
Готова Продукция
Материал:
PVC
Размери:
18 см
Мащаб:
1/12
Тема:
Кино и телевизия
Предупреждение:
Просто не е за деца под 3 години!
Тип Кукли:
Модел
Размер:
18cm
Аниме:
Аниме
Драконий топка:
Драконий топка
фигурка действия:
фигурка действия

Избор на купувачи

LOZ Котка Noby Sneech Shizuka Big G Primitive Man Action Figure Diamond Blocks Toy For Ages 14+ Offical Authorized
 • Новинка

LOZ Котка Noby Sneech Shizuka Big G Primitive Man Action Figure Diamond Blocks Toy For Ages 14+ Offical Authorized

13.34 BGN 13.00

1.Реконструкција или повторно да Ја прати Ако вашите производи не се примени во текот на 60 дена (Бразил во 90 дена), можете да контактирате со нас за да се добие целосна наплата...

Аниме Sword Art Online SAO Asuna 1/8 мащаб предварително оцветени PVC фигурка колекция модел детски играчки кукла 16 см
 • Новинка

Аниме Sword Art Online SAO Asuna 1/8 мащаб предварително оцветени PVC фигурка колекция модел детски играчки кукла 16 см

43.18 BGN 39.00

AAnime Меч Уметност Онлајн ДЗР Asuna 1 / 8 Скала Преднасликани ПВЦ Акција Фигура Колекција Модел Играчки Детска Кукла 16cmОПИСИме : Аниме Меч Уметност Онлајн ФигураСтоковните материјал : ПВЦСостојба : 100% НОВИГолемина : Прибл 16cmПЛАЌАЊЕ1.ние го прифатат плаќање преку Visa,Master Card,QIWI и Банкарски Трансфер.Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.2.Ние НЕ бродот до исплата е расчисти.3.Вкупниот Износ Должи вклучува конечната цена плус S&H (Превозот и Ракувањето).4.S&H ќе биде определена врз основа на БРОД ДА се ОБРАТИ.5.Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(боја,пакети,итн.)во ЦЕЛ БЕЛЕШКИ ДЕЛ, кога ќе се направи исплата.ПРЕВОЗОТ1.Ние брод во СВЕТОТ.2.Нарачки обработени во рок од 48 часа на плаќање проверка.3.Ние брод на адреси ќе лево,pls бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса, кога ќе плаќање.4.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.5.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.6.ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е задоволството на клиентите!7.Поради акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв availabale складиште за брза испорака.Време На Испорака1.Превозот време : Брод на Светот потребни се околу 1035 работни дена преку Кина Пост Воздухопловната2.2 видови на испораки се предвидени : 1,Internationa Воздухопловната;2,Курир Услуги(EMS,DHL,UPSот,ТНТ)3.Ако ви треба предмети итно,Курир Услуги, ЕМС или DHL ќе бидат обезбедени и следење на број поврзани со понудени.(околу 47 работни дена да стигнат до вашата страна)4.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Постојат пријави се на купувачот одговорност.5.За воздухопловната,ние нудиме онлајн trackable превозот услуга, спонзорирана од страна на Кина Пост / HK Пост / Сингапур Пост.Политика На ВраќањеАко сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка...

5 stlys сладко аниме рисунка Две години по-късно One Piece Choba Chopper фигурка PVC играчки, колекция от 8 см. за деца от детски подарък
 • Новинка

5 stlys сладко аниме рисунка Две години по-късно One Piece Choba Chopper фигурка PVC играчки, колекция от 8 см. за деца от детски подарък

16.56 BGN 16.00

5 stlys Симпатична Аниме Цртан филм Две Години Подоцна Едно Парче Choba Хеликоптер Акција Фигура ПВЦ Играчки Собирање 8cm за Деца Деца ПодарокОпис На Производот : 1.Големина : Approx8cm2.Материјал : ПВЦ3.Состојба : НОВА4.Пакет : opp вреќа5.Одговара возраст : >3 години

твърдо PVC фигура SimulationThe симулация модел на играчка, подарък пирати комплекти сцена модел играчки 5 бр./компл.
 • Новинка

твърдо PVC фигура SimulationThe симулация модел на играчка, подарък пирати комплекти сцена модел играчки 5 бр./компл.

39.84 BGN 38.00

пакет големина : ca 9cm Материјал : ПВЦ солидна нетоксични еколошки материјалипакет : една opp пакетможе да имаат малку недостатоци.

15 см японското аниме Dragon Ball F. Zero Gotenks кукли фигура класически детски играчки за момчета модел за събиране на играчки
 • Новинка

15 см японското аниме Dragon Ball F. Zero Gotenks кукли фигура класически детски играчки за момчета модел за събиране на играчки

BGN 63.30

Цел $7 , од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не Може да пратитеЗа 7 $$120 од Кина Пост воздух mail или Хонг Конг пост воздух пошта Може да ги пратите$12015cm Јапонски Аниме Dragon Ball F...

SHF SHFiguarts BODY KUN / BODY CHAN DX SET PVC фигурки са подбрани модел играчка със стойка 4 цвята
 • Новинка

SHF SHFiguarts BODY KUN / BODY CHAN DX SET PVC фигурки са подбрани модел играчка със стойка 4 цвята

42.88 BGN 33.00

ОПИСИме : SHF SHFiguarts ТЕЛО KUN / ТЕЛО ЧАН ПВЦ Акција Фигура Колекционерски Модел Играчка со стојат 4 БоиСтоковните материјал : ПВЦСостојба : 100% НОВИГолемина : Околу 13~14cmПакет : спакувани во кутија

Сън японска акита 3D фигурка с Магнит карикатура модел хладилник Магнит етикети детски образователни играчки, подарък за Рожден Ден
 • Новинка

Сън японска акита 3D фигурка с Магнит карикатура модел хладилник Магнит етикети детски образователни играчки, подарък за Рожден Ден

BGN 4.80

F eatures : Производ висина : околу 5.5 c mТежина : околу 0.02 kgМатеријал : Смола 100% Сосема нов & Висок квалитет Возраст : > 3 години стариот Пакет содржи : 1 Модел Забелешка : 1...

Нов горещ 25 см Fate Zero Fate stay night кимоно сабя фигурка играчки, колекция от Коледен подарък с кутия
 • Новинка

Нов горещ 25 см Fate Zero Fate stay night кимоно сабя фигурка играчки, колекция от Коледен подарък с кутия

70.38 BGN 56.00

Функција 100% Нов Ние ги испратите на производи да се декларираат стоката како ПВЦ кукла, декларираната вредност се пополни во $5, ви благодариме!Ние обезбедуваме капка превозот!!!!!Ако добиете предмети во прашање,ние поддршка гаранција,или 100% наплата по враќањето на објектот...

22 см класически японски аниме фигура Fullmetal Alchemist Едуард Элрик фигурки са подбрани модел играчки за момчета
 • Новинка

22 см класически японски аниме фигура Fullmetal Alchemist Едуард Элрик фигурки са подбрани модел играчки за момчета

76.45 BGN 65.00

Цел $7 , од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не Може да пратитеЗа 7 $$120 од Кина Пост воздух mail или Хонг Конг пост воздух пошта Може да ги пратите$12022 CM класичен Јапонски аниме слика Fullmetal Алхемичарот Едвард Elric акција фигура изборот на модел на играчки за момчињаМатеријал : пвцПакет : 1pcs

Горещо ! Нов 2 бр./компл. 17 см dragonball dragon ball Super Saiyan Gogeta Gotenks Son Goku Kakarotto фигурка играчки за Коледната кукла
 • Новинка

Горещо ! Нов 2 бр./компл. 17 см dragonball dragon ball Super Saiyan Gogeta Gotenks Son Goku Kakarotto фигурка играчки за Коледната кукла

43.97 BGN 35.00

ОПИСИме : Стоковните материјал : ПВЦСостојба : 100% НОВАТА Големина : Appro*17cm Дели многу D etailsНие секогаш се одбележи пакети како ниска вредност на ставката за да се добие трговијаповрзани, Така што треба да Не плаќаат трговија поврзани и сите други дополнителни поставки...

Нов 25 см Fate Stay Night Saber фигурка PVC колекция модел играчки brinquedos за коледен подарък безплатна доставка
 • Новинка

Нов 25 см Fate Stay Night Saber фигурка PVC колекция модел играчки brinquedos за коледен подарък безплатна доставка

79.98 BGN 58.00

Производ Висина : Околу 25смСтоковните материјал : ПВЦСостојба : 100% НовиСовет Забелешка : Големината на Табелата За повикување само поради различни мерни методи, таму12cm Отстапување / 1 INCH=2.54 СМС Е ПКако да се целКако да се платиhttp : / / help.aliexpress.com / pay_order.htmlДостапните методи за плаќањеhttp : / / help.aliexpress.com / categories_Payment.html

Dragon Ball Z фигурки Зеленчуци Камехамеа САМ Led Light Display Set Dragon Ball борба зеленчуци Model With Different Bulb DIY141
 • Новинка

Dragon Ball Z фигурки Зеленчуци Камехамеа САМ Led Light Display Set Dragon Ball борба зеленчуци Model With Different Bulb DIY141

74.53 BGN 60.00

Dragon Ball Z Акција Фигура Вегета Kamehameha DIY Led Светлината на Екранот Поставете Dragon Ball Вегета Модел Со Различни Сијалица DIY141Состојба : 100% НовиAnswer : ___________________________ Note : Сијалица и фигура не е фиксна да база , ќе треба да ги поправат со себе ,и ако имате било какви проблеми на кои ве молиме контактирајте со нас за Vedio.Ние само треба НИ стандарден приклучок во акции , ако ви треба друг ве молиме контактирајте со нас за Конверзија штекер .и ве молиме да ни остават порака ( ЕУ итн.)

100 бр калинка 1.4 см сладко миниатюрни фигурки на животни аниме фигурка играчка за домашен интериор на градина DIY аксесоари
 • Новинка

100 бр калинка 1.4 см сладко миниатюрни фигурки на животни аниме фигурка играчка за домашен интериор на градина DIY аксесоари

BGN 4.64

100 компјутери Бубамара 1.4 cm Симпатична Минијатурни Животни Figurine Аниме Акција Фигура Играчка за Домашна Градина Оркестарот DIY ДодатоциГолемина : 1cm Пакет : OPP ВРЕЌА Состојба : Материјал : Направен од високо квалитетни ПВЦ;Она што го гледате е она што ќе добиете !Внимание : Одличен подарок & колекција за Љубителите & деца !Плаќање:Ние Прифаќаме Alipay на Aliexpree само.Не остави негативен или неутрален повратни информации ако непотврда или објект пристигнал оштетен / неисправен.Plz ни се обратите за помош, ние ќе reship или наплата.Превозот:1...

Наруто Ураганни Hinata Hyuuga Наруто Момичета PVC фигурки са подбрани модел играчки
 • Новинка

Наруто Ураганни Hinata Hyuuga Наруто Момичета PVC фигурки са подбрани модел играчки

43.18 BGN 31.00

ОПИСИме : Наруто Shippuden Hyuuga Hinata Наруто Gals ПВЦ Акција Фигура Колекционерски Модел ИграчкаСтоковните материјал : ПВЦСостојба : 100% НОВИГолемина : Прибл 19cmПакет : спакувани во кутија

Гореща разпродажба на Супер Sonico Dora Момиче Skirt Супер Секси Nitro+ Girls Band Idol Niko 19.5 cm фигурка 4 изберете цветове
 • Новинка

Гореща разпродажба на Супер Sonico Dora Момиче Skirt Супер Секси Nitro+ Girls Band Idol Niko 19.5 cm фигурка 4 изберете цветове

26.00 BGN 24.00

Во вашата услуга !Предмет : Nitro+ Девојки Бенд Идол Нико Супер Sonico Дора Девојка Здолниште Супер Секси 19.5 cm Акција ФигураМатеријал : ПВЦ Големина : 19.5 cm / 8inchСостојба : 100% нов , без кутија , лабава

Модел фенове INSTOCK GreatToys Great toys gt EX бронзов Свети дракон Shiryu V3 метална броня мит плат фигурка
 • Новинка

Модел фенове INSTOCK GreatToys Great toys gt EX бронзов Свети дракон Shiryu V3 метална броня мит плат фигурка

BGN 65.60

И трговија на големо и трговијата на мало се достапни.Ако сакате да се направи трговија на големо,ве молиме контактирајте со нас директно за многу подобра ценаИнформации за производотНие може да се одбележи пакет прогласи вредност во $1020ВО ПАРК СЕГАgreattoys брендМетал ОклопЗаврши телопвц лицеметални нозесликата е примерок за преглед

Mnotht 1/6 дамски главата резбовани KM13-19 Korea Beauty Girl Извайвам Golden short hair toy Model for 12 soldier action figure body a
 • Новинка

Mnotht 1/6 дамски главата резбовани KM13-19 Korea Beauty Girl Извайвам Golden short hair toy Model for 12 soldier action figure body a

60.78 BGN 57.00

Mnotht 1 / 6 Женската Глава Врежан KM1319 Кореја Убавина Девојка Sculpt Златна кратка коса играчка Модел за 12" војник акција фигура телото1 / 6(12") Kumik Акција Фигура Додаток100% Сосема Нов , Никогаш Не Е ПуштанаПакет : 1 Xhead, не се вклучуваат фигура со други Додатоци.За превозот : 1) Точки ќе биде предаден во рок од 2 работни дена откако уплатата примена...

16 см Kantai колекция от секси фигурка PVC колекция модел играчки brinquedos за коледен подарък безплатна доставка
 • Новинка

16 см Kantai колекция от секси фигурка PVC колекция модел играчки brinquedos за коледен подарък безплатна доставка

52.78 BGN 38.00

Производ Висина : Околу 16cmСтоковните материјал : ПВЦСостојба : 100% НовиСовет Забелешка : Големината на Табелата За повикување само поради различни мерни методи, таму12cm Отстапување / 1 INCH=2.54 СМС Е ПКако да се целКако да се платиhttp : / / help.aliexpress.com / pay_order.htmlДостапните методи за плаќањеhttp : / / help.aliexpress.com / categories_Payment.html