Оригинални метални творчески черупки пера отметки китайски вятър отметки ретро вятър подарък на студентите творчески изискани отметки

Оригинални метални творчески черупки пера отметки китайски вятър отметки ретро вятър подарък на студентите творчески изискани отметки

BGN 6.00
-23 %
BGN 7.82

Брой продуктиПодробности

Тип:
Bookmark
Материал:
Метални
търговска марка:
BLINGIRD
Материал:
Мед

Избор на купувачи

28 карти / Лот птици чаша LOMO карта 80 * 52 мм Малък подарък карта DIY мини-карта пейзаж полагане на сладък офис, 350 грама хартия
 • Новинка

28 карти / Лот птици чаша LOMO карта 80 * 52 мм Малък подарък карта DIY мини-карта пейзаж полагане на сладък офис, 350 грама хартия

4.32 BGN 4.00

wyприклучокstartЖешка Стока$1.21 $1.38$1.46 $2$2.82 $3.62$2.71 $3.3$2.04 $2.62$1.14 $1.29$1.29 $1.55$1.22 $1.28wyприклучоккрајПрочитајте Пред да ја Купите ве Молиме проверете превозот метод ќе се избираат внимателно, ние ќе го испратам врз основа на вашиот избор(trackable или untrackable)...

Високо качество на 10 бр./лот прозрачна акрилна бизнес ID икона на притежателя на картата офис школа изложба служител на работа е Важно
 • Новинка

Високо качество на 10 бр./лот прозрачна акрилна бизнес ID икона на притежателя на картата офис школа изложба служител на работа е Важно

31.81 BGN 29.00

Висок Квалитет 10pcs / многу Транспарентен Акрилик Бизнис ID ЗначкаДржачот На Заводот Училиште, Изложба Вработен Работа Од Суштинско ЗначењеДржачот на Картичката ја задржува вашите картички чисти, неоштетени, unbent, и погодна за вас обеси на вашата облека со Вратот Рака Lanyard кога ќе ја внесете вашата компанија, училиште,итн.ID значка за држачот е одличен избор за работниците да се одржи нивната лична карта, работна картичка, име на картичката, бизнис картичка, итн.Со дупка, можете да го поврзете на lanyard...

UHOO Vertical 6630 Work ID Card Holder крупногабаритный изложбен бизнес ID значка притежателите на поименна етикет без дантела
 • Новинка

UHOO Vertical 6630 Work ID Card Holder крупногабаритный изложбен бизнес ID значка притежателите на поименна етикет без дантела

3.87 BGN 3.00

wyприклучокstartЖешка Стока$2.64$1.8$1.28$2.48$2.25 $2.92$1.94 $2.52$1.37 $2.05$3.07wyприклучоккрајКарактеристики : Класичен Дизајн, големи димензии, погоден за хартија : 74*105mm Грб отворен дизајн, круг агол,може да се одржи повеќе картички Трајни Прифати трговија на Големо и Обичај логото печатење

4 бр. / лот САМ Занаятите цветен дизайн отметка с линийка подходящ вътрешен 20 мм кабошон база стари метални книгата знаци ученически канцеларски материали
 • Новинка

4 бр. / лот САМ Занаятите цветен дизайн отметка с линийка подходящ вътрешен 20 мм кабошон база стари метални книгата знаци ученически канцеларски материали

12.74 BGN 7.00

Функција1 lot = 4 парчињаМатеријал : Цинк легура1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mmДизајни : 4 дизајнПревозот : ·Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса;·Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата;·Превозот ќе биде низ целиот свет преку UPS / FEDEX / DHL / EMS,и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас;·Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест;·Треба да проверите објект кога објектот доставени,ако се оштетени,ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш,ние ќе испрати сте нов доколку е потребно,ова е многу ценета.Гаранција : ·Доаѓа со 5 години производство гаранција;·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по овој производ е дадено;·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.Контакт со нас на : ·Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО;·Ние ќе одговориме на вашите прашања, via email,ве молиме проверете ја вашата email за да одговорите.Повратни информации : ·Ве молиме ни email пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет,за да можеме да работат надвор;·Меѓународните Купувачи,ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во itme цена или превозот cose.

DEZHI-нова обтегач алуминиева сплав начина высокомарочная висящи книга въже обработват, прашка комплект карти на работа, ремък на притежателя на икона, призова Логос
 • Новинка

DEZHI-нова обтегач алуминиева сплав начина высокомарочная висящи книга въже обработват, прашка комплект карти на работа, ремък на притежателя на икона, призова Логос

BGN 1.60

Драг пријател,Ако нарачате повеќе, ние може да ви даде разумна цена Ние се надеваме да се направи бизнис повторно со вас! Ви благодариме!Answer : ___________________________ Note : Слики и стоката има нијанси е нормалноВе молиме имајте во предвид боја или ќе случаен изборВе молиме овозможи големина 12mm грешка со рачен меренЗа Да Ги Прилагодите На : цел 50pcs или повеќе, тоа може да го прилагодите содржината и бојата на lanyardдодадете плаќање : $0.35 / еезПроизводот Се Покаже : На ДознакаНие прифаќаме Т / T, Western Union, Кредитна Картичка, Money Book,Qiwi Паричник.Нормално, ние треба 1~3 работни дена за да се испита и да се справи со вашата нарачка, сите производи се достапни во мојата продавница се во парк.Производи кои треба да се прилагоди обично може да се заврши во рок од 3 до 7 дена, во зависност од количината на вашата нарачка.Но, постојат неколку топла продажба на предмети се надвор од акциите со некои време,ве молиме да се консултирате со нас пред време, пред да го стави на ред.За ПревозотПревозот зависи од вашиот избор, обично се постигне повеќето земји во рамките 1560 дена.Но има и можеби некои неочекуванипричини за одолговлекување на пратката,Ако не сте го добиле,стоката во рок од 90 дена,ве Молиме контактирајте со нас.Купувачот ЗаштитаНие ќе се обидеме потрудиме да ги зачувате данок за вас, како што се describle како подарок , додатоци, undervalue фактура, итн, но понекогаш сè уште не може да се избегне данок може да се случи во дестинација царината, па тоа е многу потребнои важно за вас да знаете добро вашиот царина политика прво да се избегнат какви било проблеми, ние не сме одговорни за било каква дополнителна увоз данок на вашата страна.Повратни Информации ПравилаАко сте незадоволни со објектот,ве молиме контактирајте со нас за наплата или повторно да ја прати...

Ново дантела любовта животни злато метална полагане на творчески кръг мини выдалбливают отметки за книги подарък творчески продукти канцеларски материали
 • Новинка

Ново дантела любовта животни злато метална полагане на творчески кръг мини выдалбливают отметки за книги подарък творчески продукти канцеларски материали

1.54 BGN 1.00

wyприклучокstartЖешка Стока$1.61$1.1$1.88$1.56$1.69$1.19$1.65$0.99wyприклучоккрајСлучаен desgin испратите или Можете да оставите порака.кој не ви се допаѓаголемина : 3*3.5 смmateril : метал пакување : 1pcs / многу

10 бр. / лот Безплатна доставка оттичане ПУ бизнес работа карти калъф за употреба за икона със силиконов ремък на врата стоки за офиса
 • Новинка

10 бр. / лот Безплатна доставка оттичане ПУ бизнес работа карти калъф за употреба за икона със силиконов ремък на врата стоки за офиса

21.60 BGN 20.00

Опис : 1 Материјал : силикон и стп 2 Димензии : 40cm lanyard, 7.2 ширина11cm висина 3 Количина : 10pcs / многу Производот Сликата на Превозот Ние обезбеди DHL / ФЕДЕКС, Кина пост воздух mail, ХОНГКОНГ воздух mail и други превозот начин...

3шт сладък котка магнитна полагане на мода САМ карикатура кламери книгата на Марк училище канцеларски материали за книга Подарък корейски papelaria
 • Новинка

3шт сладък котка магнитна полагане на мода САМ карикатура кламери книгата на Марк училище канцеларски материали за книга Подарък корейски papelaria

BGN 1.95

wyприклучокstartЖешка Стока$1.61$1.1$1.88$1.56$1.69$1.19$1.65$0.99wyприклучоккрајСлучаен desgin испратите или Можете да оставите порака.кој не ви се допаѓаголемина : 5cmmateril : метал пакување : 3pcs / многу

Полагане на метал Kawai офис аксесоари сладки домашни любимци са 5*5 см отметки за книги метални скоби хартия училище доставчик на 1 бр. продават подарък
 • Новинка

Полагане на метал Kawai офис аксесоари сладки домашни любимци са 5*5 см отметки за книги метални скоби хартия училище доставчик на 1 бр. продават подарък

BGN 1.58

[xlmodel][производи][28537][xlmodel][производи][28537][xlmodel][производи][28537][xlmodel][производи][28537][xlmodel][производи][28537] најпопуларниот[xlmodel][фото][0000] ФОТОГРАФИИ ЛИСТА ПОВРАТНИ информации1...

6 цвята, които не са токсични мастила Pad Inkpad САМ Занаятите Карта Печат на пръстови отпечатъци на аксесоари за деца детски гумени печати на хартия дърво 1 бр
 • Новинка

6 цвята, които не са токсични мастила Pad Inkpad САМ Занаятите Карта Печат на пръстови отпечатъци на аксесоари за деца детски гумени печати на хартия дърво 1 бр

1.65 BGN 1.00

Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Материјал : Пластични,Мастило,ПенаБоја : Покаже Како СликиСтил : Muticolor Мастило ПодлогаГолемина : 12.5*2cmТаму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Она Што Ќе Добиете : 1 Пакет Мастило Подлога

30 бр./кор. плаващи зоопарк подарък маркер маркер канцеларски материали подарък реалистичен Kawai карикатура маркиране на ученически пособия, офис
 • Новинка

30 бр./кор. плаващи зоопарк подарък маркер маркер канцеларски материали подарък реалистичен Kawai карикатура маркиране на ученически пособия, офис

6.29 BGN 4.00

започнетекрајот Совети : 1, За наредби ≥ $5 , Ние нудиме цел следење на број, можете да ги пратите сите на траекторијата!2, За наредби ≥ $ 20, системот автоматски го намалува $ 1За нарачки ≥ $ 59, системот автоматски го намалува $ 3За нарачки ≥ $ 98, системот автоматски го намалува $ 53, Ако сакате да купите повеќе од еден производ, ве молиме додадете сè да Количката прво...

Customize Company LOGO Brand Label Kraft Paper / MATTE GOLD/Silver Drawbench Sticker Logo персонализирани стикери от PVC на едро
 • Новинка

Customize Company LOGO Brand Label Kraft Paper / MATTE GOLD/Silver Drawbench Sticker Logo персонализирани стикери от PVC на едро

BGN 80.00

wyприклучокstartЖешка Стока$1.21 $1.38$1.46 $2$2.82 $3.62$2.71 $3.3$2.04 $2.62$1.14 $1.29$1.29 $1.55$1.22 $1.28wyприклучоккрај5415088 Прочитате Пред да ја Купите ве Молиме проверете превозот метод ќе се избираат внимателно, ние ќе го испратам врз основа на вашиот избор(trackable или untrackable)...

SOSW-запомнете Златното водно конче листов метал подарък за спомен книга четене на различни форми на
 • Новинка

SOSW-запомнете Златното водно конче листов метал подарък за спомен книга четене на различни форми на

BGN 2.03

модерна златна стил Сеуште можете да се сеќавам на страници кои сте ги прочитале оваа ознака за да клип вашата книга трудови при читањето Погоден за студенти, писател, читателот и така натаму може да се даде на вашиот пријател или роднина како подарок модерна златна стил.Сеуште можете да се сеќавам на страници кои сте ги прочитале оваа ознакада клип вашата книга трудови при читањеПогоден за студенти, писател, читателот и така натамуМоже да се даде на вашиот пријател или роднина како подарокПакет се Вклучени : 1 x ОзнакаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е + / 13 cm.