1 бр. / лот CHNT / Zhengtai 86 тип панел превключвател два двойни управление стенен прекъсвач Ya бял

1 бр. / лот CHNT / Zhengtai 86 тип панел превключвател два двойни управление стенен прекъсвач Ya бял

BGN 14.00
-12 %
BGN 15.84

Брой продукти


Фото Галерија
Пакет : 1pcs /многу 86 Панел се Префрлите
Не мини цел, само ако помалку од $5, Ние Ќе ја испрати од Кина Пост Мал Пакет Воздух Mail. Ако е можно, ве молиме да користите шопинг кошничка во мојата продавница и купи на повеќе од $10, па можеме да испратите добар превозот начин. Продавачот услуги 1, Бесплатен превозот од кина пост или epacket. 2, Фабрика директно продажба,конкурентни цени,со добар квалитет. 3, Сите предмети бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail, генерално 25-40 дена да пристигнат. 4, САД купувачот бесплатен превозот преку e Packet ,генерално 7-10 дена да пристигнат . 5, За повеќе од $200, ви нудиме бесплатен превозот преку DHL/UPS-от,генерално 4-7days да пристигнат. 6, Ние се надеваме Воспоставување на долгорочни бизнис соработка со вас !!!
Како да се цел?
Ние прифаќаме Зачувам .
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.
Ве молиме lise на посебни барања(како на вредноста на декларацијата) во цел забелешка дел.
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.
Ние ќе брод парцела побрзо откако добивање на плаќање.
Pls се сигурни дека точно за адресата.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД.
Кина Пост (види подолу лист)
Купувачите добиваат посакуваме среќна shiopping


Подробности

Брой Полюси:
2
is_customized:
Yes
търговска марка:
HJXY
Номер На Модела:
x9
Тип:
Формованный Корпус

Избор на купувачи

AD660 AD660AR AD660ARZ SOP24 5 бр. / лот aliexpress
  • Новинка

AD660 AD660AR AD660ARZ SOP24 5 бр. / лот aliexpress

16.24 BGN 15.00

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на Daninter електронски ко.ограничен ≡≡≡≡≡ ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви даде понуда...

CM8888FI CM8888 SOP20 5 бр. / лот aliexpress
  • Новинка

CM8888FI CM8888 SOP20 5 бр. / лот aliexpress

24.38 BGN 22.00

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на Daninter електронски ко.ограничен ≡≡≡≡≡ ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви даде понуда...

AD1866R AD1866 AD1866RZ SOP16 5 бр. / лот aliexpress
  • Новинка

AD1866R AD1866 AD1866RZ SOP16 5 бр. / лот aliexpress

32.50 BGN 30.00

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на Daninter електронски ко.ограничен ≡≡≡≡≡ ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви даде понуда...

AD8402 AD8402AR AD8402A10 AD8402ARZ10 SOP14 10 бр. / лот aliexpress
  • Новинка

AD8402 AD8402AR AD8402A10 AD8402ARZ10 SOP14 10 бр. / лот aliexpress

32.50 BGN 30.00

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на Daninter електронски ко.ограничен ≡≡≡≡≡ ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви даде понуда...

Автомобилно реле 4RD 933 332-04 12V 4RD933332-04 12V 20A / 30A 5PIN
  • Новинка

Автомобилно реле 4RD 933 332-04 12V 4RD933332-04 12V 20A / 30A 5PIN

24.00 BGN 22.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Информации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

Безплатна доставка PIC10F222T-I / OT PIC10F222T-I PIC10F222T 10F222 SOT-23-6 високо-производителни микроконтролер с 8-битов A / D
  • Новинка

Безплатна доставка PIC10F222T-I / OT PIC10F222T-I PIC10F222T 10F222 SOT-23-6 високо-производителни микроконтролер с 8-битов A / D

8.56 BGN 8.00

Нашата компанија се дистрибутери на електронски компоненти за 20 години .Ако ви требаат повеќе електронски компоненти,ве молиме контактирајте го saler или оставете порака.

SN75LBC180DR 7LB180 SN75LBC180D SN75LBC180 SOP14 10 бр. / лот aliexpress
  • Новинка

SN75LBC180DR 7LB180 SN75LBC180D SN75LBC180 SOP14 10 бр. / лот aliexpress

6.30 BGN 6.00

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на Daninter електронски ко.ограничен ≡≡≡≡≡ ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви даде понуда...

Ново реле FRL-264 D024 / 01CK 24VDCFRL-264 D024-01CK 24VDC DC24V 24V 6PIN
  • Новинка

Ново реле FRL-264 D024 / 01CK 24VDCFRL-264 D024-01CK 24VDC DC24V 24V 6PIN

BGN 40.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Информации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

PCM1748 PCM1748KE SSOP16 5 бр./лот aliexpress
  • Новинка

PCM1748 PCM1748KE SSOP16 5 бр./лот aliexpress

16.24 BGN 15.00

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на Daninter електронски ко.ограничен ≡≡≡≡≡ ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви даде понуда...