реле M4 012-1HAG 12VDC 40A JD1912 M4-012-1HAG M40121HAG 12VDC DC12V DIP4 10 бр. / лот

реле M4 012-1HAG 12VDC 40A JD1912 M4-012-1HAG M40121HAG 12VDC DC12V DIP4 10 бр. / лот

BGN 44.80

Брой продукти


Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Опис
Многу од 1 Парчиња.
100% Нови, Никогаш Не Се Користи.
Информации За Исплата
·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!
Меѓународни Купувачи Забелешка :
1. )Предмети се испраќаат од кина.
Ние ќе ја испрати на парцела од Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail,
повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена.
Исто така,ние може да се испрати на стока од Кина да се изречни или да Кина EMS ,повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал.
2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се купувачот 's одговорност.
3). Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани.
4). Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна . Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
5) ве Молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
6) Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку вашиот превозот адреса. Предмети може да бидат комбинирани во една фактура, но вкупниот превозот надомест ќе биде збирот на секој објект 's превозот и ракувањето со полнење.
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние'll наплата или размена за вас . ·Вратени објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.
Контактирајте со НАС
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.
2. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме.
3. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за . Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.


Подробности

Теория:
Електромагнитно Реле
Защитна Функция:
Запечатани
Използването на:
Auto
Източник На Захранване:
DC
Номер На Модела:
Реле M4 012-1HAG 40A
Информация За Товара:
Ниска Мощност На

Избор на купувачи

SN75LBC180DR 7LB180 SN75LBC180D SN75LBC180 SOP14 10 бр. / лот aliexpress
  • Новинка

SN75LBC180DR 7LB180 SN75LBC180D SN75LBC180 SOP14 10 бр. / лот aliexpress

6.30 BGN 6.00

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на Daninter електронски ко.ограничен ≡≡≡≡≡ ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви даде понуда...

AD1866R AD1866 AD1866RZ SOP16 5 бр. / лот aliexpress
  • Новинка

AD1866R AD1866 AD1866RZ SOP16 5 бр. / лот aliexpress

32.50 BGN 30.00

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на Daninter електронски ко.ограничен ≡≡≡≡≡ ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви даде понуда...

5 бр. / лот прахобразен касета цилиндричен предпазител RO15 10*38 Керамичен предпазител 0.5 A 500V RT14 RT18 aM2 RT19 керамични застрахователна тръба
  • Новинка

5 бр. / лот прахобразен касета цилиндричен предпазител RO15 10*38 Керамичен предпазител 0.5 A 500V RT14 RT18 aM2 RT19 керамични застрахователна тръба

3.18 BGN 3.00

ПРАВИСПОЛНЕТ КЕРТРИЏ ЦИЛИНДРИЧНИ ОСИГУРАЧМодел : RO15 Спецификација : 10*38 Оценет напон : 500 V Номинална струја : 0.5 A

MAX1482ESD MAX1482 SOP14 5 бр. / лот aliexpress
  • Новинка

MAX1482ESD MAX1482 SOP14 5 бр. / лот aliexpress

12.18 BGN 11.00

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на Daninter електронски ко.ограничен ≡≡≡≡≡ ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви даде понуда...

Безплатна доставка PIC10F222T-I / OT PIC10F222T-I PIC10F222T 10F222 SOT-23-6 високо-производителни микроконтролер с 8-битов A / D
  • Новинка

Безплатна доставка PIC10F222T-I / OT PIC10F222T-I PIC10F222T 10F222 SOT-23-6 високо-производителни микроконтролер с 8-битов A / D

8.56 BGN 8.00

Нашата компанија се дистрибутери на електронски компоненти за 20 години .Ако ви требаат повеќе електронски компоненти,ве молиме контактирајте го saler или оставете порака.

Ново реле FRL-264 D024 / 01CK 24VDCFRL-264 D024-01CK 24VDC DC24V 24V 6PIN
  • Новинка

Ново реле FRL-264 D024 / 01CK 24VDCFRL-264 D024-01CK 24VDC DC24V 24V 6PIN

BGN 40.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Информации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...