Led лампа P13. 5S CREE XPG2 0.5 W 1W 3W Upgrade Flashlight Bulb C+D Cell 3V DC4-10V/6-24V LED замяна на крушки фенерче

Led лампа P13. 5S CREE XPG2 0.5 W 1W 3W Upgrade Flashlight Bulb C+D Cell 3V DC4-10V/6-24V LED замяна на крушки фенерче

BGN 11.00
-12 %
BGN 12.54

Брой продукти


LED Сијалица P13.5 S КРИ XPG2 5 W Крушка Светилка Итни Светилки 3 V DC4-10v/6-24v LED Сијалица Замена Крушка Светилка
Универзална Поларитетот : "+" на врвот, "-" на земјата.Подробности

Мощност:
E10 500MW 3V, E10 500mw 4.5V, E10 500mw 6V, E10 1W 3V, E10 1W 4.5V, E10 1W 6V, P135S 500mw 3V, P135S 500mw 4.5V, P135S 500mw 6V, P135S 1W 3V, P135S 1W 4.5V, P135S 1W 6V, P135S 3W 3V, P135S 3W 4 to 12V, P135S 3W 6 to 24V
Тип Елемент:
Led лампи
документ:
CE, RoHS ce, CCC
Тип Led Лампи:
Крушка Крушка Балон
Форма:
Непостоянен
Напрежение:
3V 6V
Случай:
Магистрала
Марка led чипове:
Кри
Модел led чип:
Висока мощност 1 W
Ъгъл На Гредата (°):
180°
Светлинен Поток:
249 Лумена И По-Долу
Средният живот (ч):
50 000 часа
Брой led чипове:
1 бр
Толеранс На Мощността:
3%
Цветна Температура:
Студено бяло(5500-7000K)
Базов Тип:
P13. 5S
Дължина:
23MM

Избор на купувачи

2018 Real Special Offer Bar Смс Ce Good!автоматична лампа с нажежаема жичка светлини H4 100/90 W войници супер халогенни Qc050
 • Новинка

2018 Real Special Offer Bar Смс Ce Good!автоматична лампа с нажежаема жичка светлини H4 100/90 W войници супер халогенни Qc050

BGN 49.31

започнетекрајотДОБРО!Авто сијалица светлата сијалица H4 12 V 100 / 90 W сина војници супер бела халоген qc050Ние прифаќаме меѓународна кредитна картичка, ,T / T,Money Bookers.Ние прифаќаме Alipay како метод на плаќање.Тоа е сигурен, безбеден и брз.Нареди предмети ќе ви бидат пратени по плаќањето е завршено преку Alipay.·Ние брод во светот.Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство...

G4 2.5 W COB led крушка с 1 SMD 1505 LED лампа AC220V топъл бял кристал прожектор светлина
 • Новинка

G4 2.5 W COB led крушка с 1 SMD 1505 LED лампа AC220V топъл бял кристал прожектор светлина

BGN 1.76

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет Ниска потрошувачка на енергија и ултра долг живот Лесно да го инсталирате, едноставно да се замени, погодно за користењеСпецификации Сијалица Модел : G4 Напон : AC напон 220 V W : 2.5 W LED Кол : 1 SMD 1505 светла боја : Топло бела Големина : 103810мм.Спакувани Безбедно во Меур Торба.Превозот 1.Предмети ќе биде предаден во рок од 15 работни дена откако плаќање е потврдено...

Viewi 4бр 1156 1157 led light car Auto bulb 12 волта въртящи се светлини 12v обръща осветление Auto Измамник лампа super bright 5050 24leds
 • Новинка

Viewi 4бр 1156 1157 led light car Auto bulb 12 волта въртящи се светлини 12v обръща осветление Auto Измамник лампа super bright 5050 24leds

10.54 BGN 9.00

започнетекрајотViewi 4pcs 1156 1157 доведоа автомобил светлина Авто сијалица 12 volt се претвори светла 12v Обратен Осветлување Авто Непријателските светилка супер светло 5050 24ledsКарактеристики : 100% Сосема нов & висок квалитет.Долг животен век, до 15,000 часа.Лесен за употреба, ниска моќност consumptioРаботен Напон : DC 12 VСпецификации : LED : SMD 5050Количината на LED чипови : 24 компјутериСветла боја : Бела / топло белаW : W 4.5Флукс:400 LMРаботен напон : DC12 VLed база : 1156 / 1157Зрак агол : 360 степениГолемина:44*20 MMПроизвод тежина : 5gПакетот вклучува : 10 парчиња многу Забелешка погоре цената не е вклучена било Увозни давачки, даноци и други дополнителни трошоци.продавачот ветувањеВе молиме да ги Прочитате сите подолу Белешки Пред поставување на својата цел : ВОДЕЧКИТЕ ВРЕМЕ И ПРЕВОЗОТОбично тоа се 2 работни дена за да се подготват стоката ќе нареди, според вашата нарачка волумен и нашето производство статус.И ние ќе брод на стоките до вас од страна на EMS DHL ПРОЗОРЦИ и др...

Творчески 3 режима + sensor пламък светлини E27 E26 E14 LED ефект на пламъка на огъня крушка 7 W 9 W мерцающая емулация декор на светлина
 • Новинка

Творчески 3 режима + sensor пламък светлини E27 E26 E14 LED ефект на пламъка на огъня крушка 7 W 9 W мерцающая емулация декор на светлина

15.98 BGN 10.00

Креативните 3 начини+Гравитацијата Сензор Пламен Светла E27 E26 E14 LED Пламен Ефект Оган Сијалица 7 W 9 W Треперење Емулација Оркестарот СветлинаКарактеристики : Вештачки Жив Оган,Динамичен Движат Пламен ,Симулираат Природата Оган Треперење Пламен,но flameless,Безбедно и Енергија Заштеда На Led Извор на Светлина,Замена на Tradicional Гас Фенер,на Пример, Retrofit Масло Светилка, Ураганот Светилка Атмосфера Расположение Светилка,Украсете го Вашиот Простор со својата Портокалова Топол Пламен Боја,Ви Даде Мирен Романтични и да се Релаксираат Моментот Кога Светлината До Еден Оган, Пламен Светилки,а Потоа И со Џез Музика, и да ви Помогне да спијат полесно, дај Осаменоста Од Твојата ДушаПримена : Места На Античкиот Класичен Стил Како црква,замокот,манастир,Спална соба,Дневна Соба,Бар,Хотели,Ноќни Клубови,Отворено Градини,Вили,свадба декорации,Партија,Но за Подобар Ефект од Оган, треба да се користи Мраз Стакло Светилка сенка и E26 / E27 Нагоре Вдлабнатина(како и повеќето табела светилка,подни Светилки) Иновации осветлување,Иновативни Подароци За Деца,Мажи И една Жена,на Големо Изненадување на Роденден Како Cosplay светла,Ве донесе До Запомнете Старите Добри Времиња Кога светне Во Прекрасната Вечер,Креативен Оган Светилки дејствува Како Филм & ноќта на Вештерките Лажни Оган Proops E27 / E26 / E14 Штекер Месинг Боја,Пријатна гроздобер оркестарот,AC85265 V,7 W,9 W,Пламенкако Боја 19002200 K,Висок Стандард за Квалитет ,Сертификати CE / ROHS / ЕМС / PSE Можете да ја користите апликацијата switch за да се трансформира начинот 9 W 1...

High power Lampada 50pcs10W / 20W / 30W/50W LED High luminous solar LED Чипове студен бял / топло бял Epistar чипове безплатна доставка
 • Новинка

High power Lampada 50pcs10W / 20W / 30W/50W LED High luminous solar LED Чипове студен бял / топло бял Epistar чипове безплатна доставка

94.53 BGN 68.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов Влезен напон : 3035 Vdc светла боја : ладна бела / бела / топло бела Боја температура : 65007000 K / 60006500 K / 29003300 K животниот век Време : 50.000 часа Риба резервоарот осветлување Далечински Controll играчка Автомобил осветлување Дома внатрешното осветлување Модел правењеНЕМА.1 детали за ПроизводотНЕМА.2 Како да се избере вистинскиот LED светло?НЕМА.3 Зошто не ти се избере нашата компанија производиНЕМА.4 Применливи приликиПревозот1.Сите предмети се испраќаат преку Хонг Конг Брзина Пост Воздух Mail , Сингапур Пост Воздух Mail или Швајцарската Пост (од Прва Класа Редовни, со следење на информации) во рок од 1 работен ден по приемот на плаќање.Ако ви треба други превозот, како што се ПРОЗОРЦИ,EMS,ве молиме контактирајте со мене и треба да се обрне повеќе превозот надомест.2...

2 елемента Cree XLamp CXA 1512 CXA1512 EasyWhite 5000K топло бяло 3000K 24W Керамични чип COB диоден led масив с притежателя или без него
 • Новинка

2 елемента Cree XLamp CXA 1512 CXA1512 EasyWhite 5000K топло бяло 3000K 24W Керамични чип COB диоден led масив с притежателя или без него

BGN 20.00

Носителот Спецификации : Боја : Бела Материјал : Пластични Надворешниот дијаметар : 26mm Внатрешен дијаметар : 10мм Максимална : 4mm Дупка растојание : 20mm УПОТРЕБА : Кри серија CXA1507 CXA1512 Пакет Вклучуваат : 2x Кри CXA1512 Easy White или Топло Бела LED Array (со или без држач како избрани)

Нов дизайн g125 vintage led лампа с нажежаема жичка 4 W ретро промишлена крушка на Едисон античен мека led лампа с нажежаема жичка
 • Новинка

Нов дизайн g125 vintage led лампа с нажежаема жичка 4 W ретро промишлена крушка на Едисон античен мека led лампа с нажежаема жичка

31.02 BGN 25.00

Новиот дизајн G125 гроздобер led сијалица со вжарено 4 W ретро индустриски lumiled сијалица антички мека led сијалица со вжареноИме led сијалица со вжареноБренд Ретро УметностБрој на модел наG125Место на потекло NANTONG,JIANGSUВлезен напон220240 VWattage4 WЛумен360 LM / WБоја температура(УПТ)Топло белаСветилка капаE27 / E26Чашката материјалДУВАЧКИОТФиламент форма на СпиралаДијаметар125 MMВисина180 MMАгол360degreeЖивотниот век Повеќе од 3000 часот Сертификати CE&РОКористење на Сите видови на украсиСандак Бело / боја кутијаПристаништеШангајПлаќањеL / C,T / T,Western Union,Money Gram,PaypalMOQ1 PCSСнабдување способност1000000 PCS / МесецПлаќање начин : *Master card*T / T*Webmoney*Western UnionПревозот Начин : Малите цел ќе биде sed со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Ако нарачате повеќе...

Lkltfx Фокус Bulb G4 LED Lamp средният живот 50000 CE, ROHS, FCC, CCC Epistar G4 Led лампи хол 104Leds висока мощност
 • Новинка

Lkltfx Фокус Bulb G4 LED Lamp средният живот 50000 CE, ROHS, FCC, CCC Epistar G4 Led лампи хол 104Leds висока мощност

3.02 BGN 2.00

Напон : AC220 VВистинската моќ : 3.23.4 WИнтерфејс : G4Материјал Наука : Силика гелПрозрачна агол : 360°Нето тежина : 11.2 g±1LED број : 104x3014 SMDПрозрачна флукс : 250270lmЗатемнување : никојСветлина ефикасност : 7080lm / WГолемина : 51.5×15mm±1Емитуваат Боја : Кул бело : 60006500 KТопло бела : 28003000 K

E27 220V ултравиолетова лампа спирала кварцевая луминесцентна лампа за улов на насекоми UV black light Violet КФЛ 365nm stage show лампи
 • Новинка

E27 220V ултравиолетова лампа спирала кварцевая луминесцентна лампа за улов на насекоми UV black light Violet КФЛ 365nm stage show лампи

17.81 BGN 11.00

Опис : Име на производ : Виолетова светлинаНапојување : AC напон 220 VБаза : E27Бранова должина опсег : 300 ~ 400nm;Главната бран за врв : 365 NMЖивот : 8000 часаИзглед : спиралаWattage : 20 W / 40 WУпотреба : 1...

Безплатна доставка на 12 W Димиране G53 AR111 QR111 led светлина крушки AR111 COB led AC85-265V led осветителни тела, led прожектори
 • Новинка

Безплатна доставка на 12 W Димиране G53 AR111 QR111 led светлина крушки AR111 COB led AC85-265V led осветителни тела, led прожектори

1480.00 BGN 1021.00

LED AR111 QR111 G53 КОЧАН LED светлото на рефлекторите 12 W G53 AC85265 V LED Сијалица со висок lumens висок квалитет 2 години гаранцијаОпис : ДОВЕДЕ Тип : GU10 / G53 Моќност : 12 W Материјал : Алуминиумски+PC Напон : AC110 V / AC220 V / AC230 V / AC240 V LED Чип : Epistar LED Чип Лумен Флукс : 100 L m / W Боја : Топло Бела ИЛИ Ладно Бела Боја Температура : Топло бела : 2700 K3200 K ; Ладно Бела : 5500 K6000 K; Бела : 4000 K4500 K; Зрак Агол : 30 Степен Димензија : 111 мм(D)x65mm(H) Работна Температура : 40 степен ~ 60 степен животниот век : повеќе од 50,000 часот CE&Rohs одобрување, гаранција 2 годиниПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Търговия на едро с нов зелен цвят 1 W DC15-18V cob led чипове, използвани за работния светлина под наем на светлината на фенерче факел светлина 10 бр./лот
 • Новинка

Търговия на едро с нов зелен цвят 1 W DC15-18V cob led чипове, използвани за работния светлина под наем на светлината на фенерче факел светлина 10 бр./лот

BGN 10.40

ПочитуваниНие сме директна продажба на фабриката,Шенжен zhouzhong Некогаш ilght Co., ltd.Со 5 линии за производство, 250 Kpcs производство излез секојдневно да се исполнат големled пазарот...