G23 led лампа 7W ac85-265v smd 2835 2 pin cfl лампа Компактна лампа 5W 7W 9W 12W G23 led лампа g 23 led крушка 110v 120v, 220v 240v

G23 led лампа 7W ac85-265v smd 2835 2 pin cfl лампа Компактна лампа 5W 7W 9W 12W G23 led лампа g 23 led крушка 110v 120v, 220v 240v

BGN 11.00
-31 %
BGN 16.00

Брой продукти


Answer : ___________________________ Note : Ова G23 светилка може да не работат со баласт, проверете ги вашите светилки база, ако постои баласт, ве молиме passby тоа пред да ја инсталирате G23 светилка.
Карактеристики :
W : 5 W 7 W 9 W 12 W
LED Type : SMD2835
Напон : AC85-265 V
Боја : Топло Бела (3000-3500 K)
Бела (4000-4500 K)
Студено Бело (6000-6500 K)
Пакет детали :
1x G23 (5 W,7 W, 9 W,12 W) со кутија


Подробности

Отделят Цвят:
Бял, Топъл Бял, Студен Бял
Мощност:
5w, 7w, 9w, 12w
Тип Елемент:
Led лампи
документ:
CE, FCC, RoHS,EMC,LVD,CCC
Толеранс На Мощността:
2%
търговска марка:
JIERWORLD
Средният живот (ч):
50000
Тип Led Лампи:
Царевичен Глава Лук
Форма:
Бар
Напрежение:
ac85-265v
Марка led чипове:
Эпистар
Светлинен Поток:
1000-1999 лумена
Базов Тип:
G23
Ъгъл На Гредата (°):
120°
Модел led чип:
2835
Цветна Температура:
Студено бяло(5500-7000K)
Брой led чипове:
35 бр.
Дължина:
237CM

Избор на купувачи

Viewi 4бр 1156 1157 led light car Auto bulb 12 волта въртящи се светлини 12v обръща осветление Auto Измамник лампа super bright 5050 24leds
 • Новинка

Viewi 4бр 1156 1157 led light car Auto bulb 12 волта въртящи се светлини 12v обръща осветление Auto Измамник лампа super bright 5050 24leds

10.54 BGN 9.00

започнетекрајотViewi 4pcs 1156 1157 доведоа автомобил светлина Авто сијалица 12 volt се претвори светла 12v Обратен Осветлување Авто Непријателските светилка супер светло 5050 24ledsКарактеристики : 100% Сосема нов & висок квалитет.Долг животен век, до 15,000 часа.Лесен за употреба, ниска моќност consumptioРаботен Напон : DC 12 VСпецификации : LED : SMD 5050Количината на LED чипови : 24 компјутериСветла боја : Бела / топло белаW : W 4.5Флукс:400 LMРаботен напон : DC12 VLed база : 1156 / 1157Зрак агол : 360 степениГолемина:44*20 MMПроизвод тежина : 5gПакетот вклучува : 10 парчиња многу Забелешка погоре цената не е вклучена било Увозни давачки, даноци и други дополнителни трошоци.продавачот ветувањеВе молиме да ги Прочитате сите подолу Белешки Пред поставување на својата цел : ВОДЕЧКИТЕ ВРЕМЕ И ПРЕВОЗОТОбично тоа се 2 работни дена за да се подготват стоката ќе нареди, според вашата нарачка волумен и нашето производство статус.И ние ќе брод на стоките до вас од страна на EMS DHL ПРОЗОРЦИ и др...

Добре!автоматична лампа с нажежаема жичка с 12v 5w 11x44 Безплатна доставка B005
 • Новинка

Добре!автоматична лампа с нажежаема жичка с 12v 5w 11x44 Безплатна доставка B005

BGN 67.18

започнетекрајотДОБРО!авто сијалица светлина 12v 5w 11x44 Бесплатен превозот B005Ние прифаќаме меѓународна кредитна картичка, ,T / T,Money Bookers.Ние прифаќаме Alipay како метод на плаќање.Тоа е сигурен, безбеден и брз.Нареди предмети ќе ви бидат пратени по плаќањето е завршено преку Alipay.·Ние брод во светот.Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство...

5шт Cree Xlamp XML-T6 U2 U3 студено бяло 3A 5000K 10W High Power LED Emitter Чип Blub с 20 мм радиатор за фенерчето си САМ XML
 • Новинка

5шт Cree Xlamp XML-T6 U2 U3 студено бяло 3A 5000K 10W High Power LED Emitter Чип Blub с 20 мм радиатор за фенерчето си САМ XML

22.42 BGN 22.00

ЗАБЕЛЕШКА : поради системот причина, ако сакате N eutral Бела боја, pls кликнете Бела, Боја температура : 8 C,8 B,7 C1,5 D,3 C,3А,1 C,1 B,0 U Задолжително, јас f сакате да го одредите боја температура,pls остави порака!Параметри за ЛЕР : Количина : 5pcs Моќ : 10 W Име на Модел : КРИ XML LED Емитуваат Боја : Ладна Бела / Неутрален Бела / Топло Бела Дијаметар : 14 / 16 / 20 / 25 / 32МИЛИМЕТРИ Употреба : DIY / Куќа / Street / Архитектура Осветлување Боја Напон Тековната УПТ / DWL Моќ Неутрален Бела 2.93.5 V 10003000 MA 37005000 K ( 5 D 3 C ) 10 W Ладно Бела 2.93.5 V 10003 000 MA 50008300 K ( 3А 1 C 1 B 0 U ) Топло Бела 2.93.5 V 10003 000 MA 26003700 K ( 8 C 8 B 7 C1 ) Осветленост : MAX 1040 [email protected] W LED Агол на Гледање : 125°PCB големина на (mm) 32милиметри,25мм,20mm,16mm,14mm по желба.

Toika FEDEX 20 бр / лот и царевица
 • Новинка

Toika FEDEX 20 бр / лот и царевица

BGN 368.16

1 Должина : 1200mm (Должината вклучуваат pin), со Дијаметар : 30мм2 Тип на LED : SMD2835, 96 LEDs3 Номинална Моќност : 4 Осветленоста (Еднаков на Традиционалните Флуоресцентни Цевки) : 60 W5...

Творчески 3 режима + sensor пламък светлини E27 E26 E14 LED ефект на пламъка на огъня крушка 7 W 9 W мерцающая емулация декор на светлина
 • Новинка

Творчески 3 режима + sensor пламък светлини E27 E26 E14 LED ефект на пламъка на огъня крушка 7 W 9 W мерцающая емулация декор на светлина

15.98 BGN 10.00

Креативните 3 начини+Гравитацијата Сензор Пламен Светла E27 E26 E14 LED Пламен Ефект Оган Сијалица 7 W 9 W Треперење Емулација Оркестарот СветлинаКарактеристики : Вештачки Жив Оган,Динамичен Движат Пламен ,Симулираат Природата Оган Треперење Пламен,но flameless,Безбедно и Енергија Заштеда На Led Извор на Светлина,Замена на Tradicional Гас Фенер,на Пример, Retrofit Масло Светилка, Ураганот Светилка Атмосфера Расположение Светилка,Украсете го Вашиот Простор со својата Портокалова Топол Пламен Боја,Ви Даде Мирен Романтични и да се Релаксираат Моментот Кога Светлината До Еден Оган, Пламен Светилки,а Потоа И со Џез Музика, и да ви Помогне да спијат полесно, дај Осаменоста Од Твојата ДушаПримена : Места На Античкиот Класичен Стил Како црква,замокот,манастир,Спална соба,Дневна Соба,Бар,Хотели,Ноќни Клубови,Отворено Градини,Вили,свадба декорации,Партија,Но за Подобар Ефект од Оган, треба да се користи Мраз Стакло Светилка сенка и E26 / E27 Нагоре Вдлабнатина(како и повеќето табела светилка,подни Светилки) Иновации осветлување,Иновативни Подароци За Деца,Мажи И една Жена,на Големо Изненадување на Роденден Како Cosplay светла,Ве донесе До Запомнете Старите Добри Времиња Кога светне Во Прекрасната Вечер,Креативен Оган Светилки дејствува Како Филм & ноќта на Вештерките Лажни Оган Proops E27 / E26 / E14 Штекер Месинг Боја,Пријатна гроздобер оркестарот,AC85265 V,7 W,9 W,Пламенкако Боја 19002200 K,Висок Стандард за Квалитет ,Сертификати CE / ROHS / ЕМС / PSE Можете да ја користите апликацијата switch за да се трансформира начинот 9 W 1...

Лампада LED лампа 5730 epistar SMD 36LED крушка 10W E27 LED царевичен лампа студена бяла /топло бяла светлина и слънчев блясък лампи и осветление
 • Новинка

Лампада LED лампа 5730 epistar SMD 36LED крушка 10W E27 LED царевичен лампа студена бяла /топло бяла светлина и слънчев блясък лампи и осветление

BGN 28.34

Карактеристики на производот : Еколошки,Високо CRI Висока ефикасност,Заштеда на Енергија Долг Живот .Издржливост и БезбедноАпликации : Хотел ,Супермаркет ,Дома ,Контра ,Storesand видови на внатрешна и декоративни осветлување.Нема...

Mi-Light 2.4 G 5W E14 AC86-265V RGB + CCT LED Spotlight Bulbs Wifi Dimmable Wireless Lamp Smart phone via app+remote
 • Новинка

Mi-Light 2.4 G 5W E14 AC86-265V RGB + CCT LED Spotlight Bulbs Wifi Dimmable Wireless Lamp Smart phone via app+remote

19.18 BGN 19.00

Функција : 2.4 G RF Пренос ТехникаМакс 370 LM (Ладно Бела 60006500 K)Макс 350 LM (Топло Бела 27003200 K)Безжична интуитивен допир со далечински управувачЕфективна примање на дистанца речиси 30mЛесно операција, 16million менување на боиОсветленоста адаптација : 1%100% Стилски дизајн, лесно ракувањеЕнергијазаштеда, животната срединапријателски, рециклираатRGBCW=RGB+Кул БелоRGBWW=RGB+Топло Бела2.4 Ghz Безжична RGB LED Сијалица едноставно сијалица може да работи со RGBW далечински управувач, или од страна на IOS или Android Апликација преку Wifi адаптерот...

5X HRSOD 3W G4 24 SMD 2835 270 LM топло бял, студено бял LED Bi-pin Светлини DC 12 V
 • Новинка

5X HRSOD 3W G4 24 SMD 2835 270 LM топло бял, студено бял LED Bi-pin Светлини DC 12 V

7.97 BGN 7.00

Спецификации Сијалица База на G4 , Тип LED Bipin Светла , светла Боја Топло Бела , Wattage (W) 3 W , Wattage Опсег (W) 3 , ПРЕДВОДЕНА Тип SMD 2835 , LED Кол 24 , Леќа Боја Јасно , Напон (V) ЕДНОНАСОЧНА струја 12 , Почетна Lumens (lm) 270 , Температура на Бојата (К) 28003200 , цел Живот (h) >15000 , Сертификација CE , Ro HS , Димензија(cm) 3.8x1.3x1.3 , Тежина (kg) 0.005 , Материјал Отпорен на Вода Епоксидна Маска , Алуминиум , да Научат Повеќе За Овој Производ 1...

2018 Real Sale Bar Смс Ce Good!auto лампа за мъгла Blub автоматично Фаровете фарове H3 55w войници Qc047
 • Новинка

2018 Real Sale Bar Смс Ce Good!auto лампа за мъгла Blub автоматично Фаровете фарове H3 55w войници Qc047

BGN 48.34

започнетекрајотДОБРО!Авто сијалица магла blub авто светлата сијалица headlamp H3 12 V 55 W сина војници qc047Ние прифаќаме меѓународна кредитна картичка, ,T / T,Money Bookers.Ние прифаќаме Alipay како метод на плаќање.Тоа е сигурен, безбеден и брз.Нареди предмети ќе ви бидат пратени по плаќањето е завршено преку Alipay.·Ние брод во светот.Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство...

Lkltfx Фокус Bulb G4 LED Lamp средният живот 50000 CE, ROHS, FCC, CCC Epistar G4 Led лампи хол 104Leds висока мощност
 • Новинка

Lkltfx Фокус Bulb G4 LED Lamp средният живот 50000 CE, ROHS, FCC, CCC Epistar G4 Led лампи хол 104Leds висока мощност

3.02 BGN 2.00

Напон : AC220 VВистинската моќ : 3.23.4 WИнтерфејс : G4Материјал Наука : Силика гелПрозрачна агол : 360°Нето тежина : 11.2 g±1LED број : 104x3014 SMDПрозрачна флукс : 250270lmЗатемнување : никојСветлина ефикасност : 7080lm / WГолемина : 51.5×15mm±1Емитуваат Боја : Кул бело : 60006500 KТопло бела : 28003000 K

S14 E27 LED Light 2W 4W 6W лампа с нажежаема жичка Antique Retro Edison Топка Bulb Lampada LED топло бяло / бяло AC220V 120V 110V
 • Новинка

S14 E27 LED Light 2W 4W 6W лампа с нажежаема жичка Antique Retro Edison Топка Bulb Lampada LED топло бяло / бяло AC220V 120V 110V

272.00 BGN 204.00

Нови Пристигнување E27 S14 4 W LED КОЧАН Lumiled Ретро Гроздобер Филамент Свеќа Светлина Светилка Светилки Топла Чиста Бела Не Dimmable AC220 VБаза : E27Напон : AC85 V265 VМоќност : 4 WЛумен : 400 LM(4 W)Материјал : алуминиумски + стаклениотЗрак Агол : 360°Примена : Home / Хотел / Градина / ПејзажЖивотниот век : Дизајнирани да траат до 30.000 часаКарактеристики : Овие нови технологии LED светилки со вжарено даде топла светлина, потсетува на постарата генерација блескаво светилкиили понова јаглерод за светилки со вжарено, што го вашиот дом или бизнис се чувствуваат пријатно и топло...

2018 Real Rushed Bar Смс Ce 35w 11x44 нов!автоматична електрическа крушка B035
 • Новинка

2018 Real Rushed Bar Смс Ce 35w 11x44 нов!автоматична електрическа крушка B035

BGN 76.78

започнетекрајот24v 35w 11x44 НОВО!авто крушка светилка B035Ние прифаќаме меѓународна кредитна картичка, ,T / T,Money Bookers.Ние прифаќаме Alipay како метод на плаќање.Тоа е сигурен, безбеден и брз.Нареди предмети ќе ви бидат пратени по плаќањето е завршено преку Alipay.·Ние брод во светот.Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство...

Динамичен ефект на пламъка LED Holiday Светлина от лампа с нажежаема жичка на лампа 220V 230V 240V E27 E14 моделиране на горене на огъня трептене Коледни светлини
 • Новинка

Динамичен ефект на пламъка LED Holiday Светлина от лампа с нажежаема жичка на лампа 220V 230V 240V E27 E14 моделиране на горене на огъня трептене Коледни светлини

3.97 BGN 2.00

TSLEEN Динамичен Пламен Ефект LED Празник на Светлината со Вжарено Крушка Светилка 220 V 230 V 240 V E27 E14 Симулација Оган Гори Треперење Божиќ СветлинаКарактеристики : 100% Сосема нов !Тоа дава една мека портокал пулс, да се создаде една свеќа дува во правец.Вештачки живописни движат пламен, но flameless.Безбедно и заштеда на енергија, само 3 W, и со ниска топлина.Атмосферата расположение светилки, украсете го вашиот простор со својата портокалова топол пламен боја, ви даде мирен романтични и да се релаксираат момент.Класичен Lumiled облик дизајн, идеален лустерот светилки.Стандард E27 / E14 завртка, многу лесно за инсталација.Иновативни осветлување, роман подароци за децата или пријатели, на големо изненадување на роденден како cosplay светла.Одговара за многу места на класичните стилови како спална соба, дневна соба, бар, хотели, ноќни клубови, отворено градини, вили, свадба декорации, партиите, итн.Спецификации : База Тип : E27 E14 заврткаФиламент : Роман алуминиумМоќност : 3 WШколка Материјал : чисто стаклоМолња Боја : црвен ПортокалНапон : AC 220240 VDimmable : НИКОЈГолемина : ЗаЧашкатаE14E14E27E27ОбликотСвеќа c35Пламен c35Свеќа c35Пламен c35Wattage3 W3 W3 W3 WВисина9.2 cm / 3.62"11.8 cm / 4.64"9.1 cm / 3.6"11.3 cm / 4.46"Ширина3.5 cm / 1.35"3.5 cm / 1.35"3.5 cm / 1.35"3.5 cm / 1.35"Внимание : 1...

10x G4 2W LED крушка G4 COB LED осветление, 20 W смяна на халогенна крушка G4, 210LM, 2700-3000K топла бяла светлина, 12V DC
 • Новинка

10x G4 2W LED крушка G4 COB LED осветление, 20 W смяна на халогенна крушка G4, 210LM, 2700-3000K топла бяла светлина, 12V DC

BGN 15.98

Г4 LED Сијалица КОЧАН LED 2 W DC 12 V LED G4 КОЧАН Светлина 360 Зрак Агол Лустерот Светла го Замени Халоген G4 3000 K Топло Бела СветилкиСпецификации : Wattage : 2 W База Тип : Г4 LED Чип Модел : КОЧАН LED Зрак агол : 360 степени Температура на Бојата : Топло Бела : 2800 3200 KАПЛИКАЦИИ• Лустери,Кујни• Соби,Јадење Соби• Спални Соби,Ходници• Трговски Центри,Деловна Зграда• Хотели,изложбени сали, болнициКАРАКТЕРИСТИКИ• Заштедите електрична енергија сметка...

E27 220V ултравиолетова лампа спирала кварцевая луминесцентна лампа за улов на насекоми UV black light Violet КФЛ 365nm stage show лампи
 • Новинка

E27 220V ултравиолетова лампа спирала кварцевая луминесцентна лампа за улов на насекоми UV black light Violet КФЛ 365nm stage show лампи

17.81 BGN 11.00

Опис : Име на производ : Виолетова светлинаНапојување : AC напон 220 VБаза : E27Бранова должина опсег : 300 ~ 400nm;Главната бран за врв : 365 NMЖивот : 8000 часаИзглед : спиралаWattage : 20 W / 40 WУпотреба : 1...

Безплатна доставка на 12 W Димиране G53 AR111 QR111 led светлина крушки AR111 COB led AC85-265V led осветителни тела, led прожектори
 • Новинка

Безплатна доставка на 12 W Димиране G53 AR111 QR111 led светлина крушки AR111 COB led AC85-265V led осветителни тела, led прожектори

1480.00 BGN 1021.00

LED AR111 QR111 G53 КОЧАН LED светлото на рефлекторите 12 W G53 AC85265 V LED Сијалица со висок lumens висок квалитет 2 години гаранцијаОпис : ДОВЕДЕ Тип : GU10 / G53 Моќност : 12 W Материјал : Алуминиумски+PC Напон : AC110 V / AC220 V / AC230 V / AC240 V LED Чип : Epistar LED Чип Лумен Флукс : 100 L m / W Боја : Топло Бела ИЛИ Ладно Бела Боја Температура : Топло бела : 2700 K3200 K ; Ладно Бела : 5500 K6000 K; Бела : 4000 K4500 K; Зрак Агол : 30 Степен Димензија : 111 мм(D)x65mm(H) Работна Температура : 40 степен ~ 60 степен животниот век : повеќе од 50,000 часот CE&Rohs одобрување, гаранција 2 годиниПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Високо качество USB led светлини, USB led лампа за лаптоп, лаптоп, мобилен източник на захранване USB led лампа безплатна доставка 1 компл. / лот
 • Новинка

Високо качество USB led светлини, USB led лампа за лаптоп, лаптоп, мобилен източник на захранване USB led лампа безплатна доставка 1 компл. / лот

10.88 BGN 9.00

1.Тип на производ : USB led светла2.Влезен Напон : 5 VDC3.Моќ Дисипација : 1.5 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 100150 LM5.Зрак Агол : 120 степен6.Светилки носителот : USB7.Led боја : Бела8.Тежина : 25g10.Оперативен Температура : 40~85 C11.Сертификати : ROHS , CE

Лампада E27 G23 G24 8W 10W 12W 15W 18W 30W 5730 SMD 5630 AC85V-265V хоризонтална штекерная лампа Bombillas PL Led Corn Bulb Spot light
 • Новинка

Лампада E27 G23 G24 8W 10W 12W 15W 18W 30W 5730 SMD 5630 AC85V-265V хоризонтална штекерная лампа Bombillas PL Led Corn Bulb Spot light

12.22 BGN 9.00

Опис На Производот : 1,100% Сосема Нов.2,Оваа LED сијалица е топло&кул бело светло и доаѓа.3,Енергијазаштеда на енергија и еколошки, е погоден за рециклирање.4,Ладно зрак, Ниска топлина генерирање, без УВ или ИНФРАЦРВЕНА светлина зрачење.5,Сеизмички, отпорност, нетермички зрачење, безбеден и стабилен, сигурен6,Погоден за дом, канцеларија и изложба осветлување7,Многу ниска топлина генерирање, покрај заштеда на светлината моќ8,Инстант почеток, без да трепка...

Led лампа P13. 5S CREE XPG2 0.5 W 1W 3W Upgrade Flashlight Bulb C+D Cell 3V DC4-10V/6-24V LED замяна на крушки фенерче
 • Новинка

Led лампа P13. 5S CREE XPG2 0.5 W 1W 3W Upgrade Flashlight Bulb C+D Cell 3V DC4-10V/6-24V LED замяна на крушки фенерче

12.54 BGN 11.00

LED Сијалица P13.5 S КРИ XPG2 5 W Крушка Светилка Итни Светилки 3 V DC410v / 624v LED Сијалица Замена Крушка СветилкаУниверзална Поларитетот : "+" на врвот, "" на земјата.​

Нови 10шт AC12V G4 5730 12 epistar solar блясък SMD LED Crystal Light топло бяло/бяло 4W 400 lumen high power безплатна доставка
 • Новинка

Нови 10шт AC12V G4 5730 12 epistar solar блясък SMD LED Crystal Light топло бяло/бяло 4W 400 lumen high power безплатна доставка

55.01 BGN 38.00

10pcs / многу 12 V DC / AC G4 5730 12 SMD 5730 led светлото на рефлекторите led светилка Топло бела / Ладно бела 4 W 400 LumenОпис : 100% сосема нов долготрајни работни животи,50000 часа Ниска потрошувачка на енергија,ги зачувате вашите напојување Висока светлост Лесно да се инсталира,само plug & play Постојан струја За eyessafety,ве молиме не гледајте директно во сијалица во рок од еден метарСпецификации : Боја : Топло бела / Кул бело Боја Температура : 27003500 K / 55006500 K Напон : AC & DC / AC 12 V Wattage : 4 W завршна Површина : Glassfiber LED Чип Модел : SMD 5730 LED Количина : 12pcs Приклучок Тип : G4 Осветлување Агол : 180 ° Лумен : 400 lm Живот (h) : >50000Зрак Агол : 180°НЕМА.1 детали за ПроизводотНЕМА.2 Како да се избере вистинскиот LED светло?НЕМА.3 Зошто не ти се избере нашата компанија производиНЕМА.4 Применливи приликиПревозот1.Сите предмети се испраќаат преку Хонг Конг Брзина Пост Воздух Mail , Сингапур Пост Воздух Mail или Швајцарската Пост (од Прва Класа Редовни, со следење на информации) во рок од 1 работен ден по приемот на плаќање.Ако ви треба други превозот, како што се ПРОЗОРЦИ,EMS,ве молиме контактирајте со мене и треба да се обрне повеќе превозот надомест.2...

Нова лампада LED лампа 5730 36LED крушка 10W E27 LED царевичен лампа студен бял / топло бял 360 градуса крушка лампа енергоспестяващи лампи
 • Новинка

Нова лампада LED лампа 5730 36LED крушка 10W E27 LED царевичен лампа студен бял / топло бял 360 градуса крушка лампа енергоспестяващи лампи

7.50 BGN 5.00

Карактеристики на производот : Еколошки,Високо CRI Висока ефикасност,Заштеда на Енергија Долг Живот .Издржливост и БезбедноАпликации : Хотел ,Супермаркет ,Дома ,Контра ,Storesand видови на внатрешна и декоративни осветлување.Нема...

2018 Direct Selling Limited Bar Смс Ce New!светлина 10x36 b024 автоматично електрическа крушка
 • Новинка

2018 Direct Selling Limited Bar Смс Ce New!светлина 10x36 b024 автоматично електрическа крушка

BGN 7.34

започнетекрајотНОВО!авто сијалица светлина 24v 5w 10x36 B024Ние прифаќаме меѓународна кредитна картичка, ,T / T,Money Bookers.Ние прифаќаме Alipay како метод на плаќање.Тоа е сигурен, безбеден и брз.Нареди предмети ќе ви бидат пратени по плаќањето е завршено преку Alipay.·Ние брод во светот.Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство...

2014 нова царевичен лампа Лампа E27 E40 B22 45W 5730 154 led сензор за движение лампа 110V / 220V сензори тяло LED царевица светлина бял / топло бял
 • Новинка

2014 нова царевичен лампа Лампа E27 E40 B22 45W 5730 154 led сензор за движение лампа 110V / 220V сензори тяло LED царевица светлина бял / топло бял

560.00 BGN 403.00

ултра светла, бела светлина.Долг животен век, висока прозрачна ефикасност.Заштеда на енергија и enviromental пријателски.Центарот на вниманието, не UV и IR зрачење.Не содржи олово, жива и други загадување елементи.Со цел да се вклопи стандард E27 E40 B22 фитинзи.Погоден за канцеларија, танц сала, бар, изложба или домашна употреба.База тип : E27 / B22 / E40Прозрачна флукс : 4000 LMМоќност(W) : 45wГолемина : 75 * 220 MMБоја : Ладна Бела / Топло БелаТемпература на бојата : топло бела : 30003500k, ладно бела : 6000~6500 KСетилните опсег : 4 8 метриОдложување off time : на 30 годиниОткривање спектар : Агол 120 / 360 °Енергијазаштеда на енергија и заштита на животната средина : луѓето на светлина , луѓето ги преземе светла off...

High power Lampada 50pcs10W / 20W / 30W/50W LED High luminous solar LED Чипове студен бял / топло бял Epistar чипове безплатна доставка
 • Новинка

High power Lampada 50pcs10W / 20W / 30W/50W LED High luminous solar LED Чипове студен бял / топло бял Epistar чипове безплатна доставка

94.53 BGN 68.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов Влезен напон : 3035 Vdc светла боја : ладна бела / бела / топло бела Боја температура : 65007000 K / 60006500 K / 29003300 K животниот век Време : 50.000 часа Риба резервоарот осветлување Далечински Controll играчка Автомобил осветлување Дома внатрешното осветлување Модел правењеНЕМА.1 детали за ПроизводотНЕМА.2 Како да се избере вистинскиот LED светло?НЕМА.3 Зошто не ти се избере нашата компанија производиНЕМА.4 Применливи приликиПревозот1.Сите предмети се испраќаат преку Хонг Конг Брзина Пост Воздух Mail , Сингапур Пост Воздух Mail или Швајцарската Пост (од Прва Класа Редовни, со следење на информации) во рок од 1 работен ден по приемот на плаќање.Ако ви треба други превозот, како што се ПРОЗОРЦИ,EMS,ве молиме контактирајте со мене и треба да се обрне повеќе превозот надомест.2...

UV-лампа, замества ултразвук UVS1036 обработка бактерицидная
 • Новинка

UV-лампа, замества ултразвук UVS1036 обработка бактерицидная

BGN 48.00

Еквивалент Ultravation UVS1036 Воздухот Третман Germicid ал УВ Светлина, Крушка е 36 w, 16.4 Инчи во должина номинална ефективни живот 10,000 часа., се менува еднаш годишно.Ние поддршка на мало и големо.