G23 LED лампа 2pin two пин tube light 5W 7W 9W SMD 2835 ac85-265V 110V 220V 230V 240V ce, rohs

G23 LED лампа 2pin two пин tube light 5W 7W 9W SMD 2835 ac85-265V 110V 220V 230V 240V ce, rohs

BGN 11.00
-31 %
BGN 16.00

Брой продукти


Answer : ___________________________ Note : Ова G23 светилка може да не работат со баласт, проверете ги вашите светилки база, ако постои баласт, ве молиме passby тоа пред да ја инсталирате G23 светилка.
Карактеристики :
W : 5 W 7 W 9 W 12 W
LED Type : SMD2835
Напон : AC85-265 V
Боја : Топло Бела (3000-3500 K)
Бела (4000-4500 K)
Студено Бело (6000-6500 K)
Пакет детали :
1x G23 (5 W,7 W, 9 W,12 W) со кутија


Подробности

Отделят Цвят:
Бял, Топъл Бял, Студен Бял
Мощност:
5w, 7w, 9w, 12w
Тип Елемент:
Led лампи
документ:
CE, FCC, RoHS,EMC,LVD,CCC
Толеранс На Мощността:
2%
търговска марка:
JIERWORLD
Средният живот (ч):
50000
Тип Led Лампи:
Царевичен Глава Лук
Форма:
Бар
Напрежение:
ac85-265v
Марка led чипове:
Эпистар
Светлинен Поток:
1000-1999 лумена
Базов Тип:
G23
Ъгъл На Гредата (°):
120°
Модел led чип:
2835
Цветна Температура:
Студено бяло(5500-7000K)
Брой led чипове:
35 бр.
Дължина:
237CM

Избор на купувачи

10шт 4W 300-400 lm G9 LED Bi-pin Светлини T 14 светодиоди SMD 2835 Dimmable декоративни топли бели студени бели 360 градуса led прожектор
 • Новинка

10шт 4W 300-400 lm G9 LED Bi-pin Светлини T 14 светодиоди SMD 2835 Dimmable декоративни топли бели студени бели 360 градуса led прожектор

31.20 BGN 28.00

Нови Пристигнување G9 Светлина 3w Led Сијалицата Заменете 40 W халоген светилка 360 Зрак Агол 220 Осветлување Описи : 100% сосема нов долготрајни работни животи,30,00050,000 часа Ниска потрошувачка на енергија,ги зачувате вашите напојување Висока светлост Лесно да се инсталира,само plug & play Постојан струја За eyessafety,ве молиме не гледајте директно во сијалица во рок од еден метар Спецификации : Боја : Топло бела / Кул бело Боја Температура : 28003200 K / 55006500 K Напон : AC напон 220 V / 110 V Wattage : 3 W / 5 W LED Чип Модел : 2835 LED Количина : 14 / 22 завршна Површина : транспарентна силикони Приклучок Тип : G9 Осветлување Агол : 360 Димензија : 4.8mm X1.6mm(должина X дијаметар)(Не содржи база) 10pcs / многу LED G9 Крушка Светилка 4 W LED СијалицаДознај Повеќе За Овој Производ 1...

Нови 10шт AC12V G4 5730 12 epistar solar блясък SMD LED Crystal Light топло бяло/бяло 4W 400 lumen high power безплатна доставка
 • Новинка

Нови 10шт AC12V G4 5730 12 epistar solar блясък SMD LED Crystal Light топло бяло/бяло 4W 400 lumen high power безплатна доставка

55.01 BGN 38.00

10pcs / многу 12 V DC / AC G4 5730 12 SMD 5730 led светлото на рефлекторите led светилка Топло бела / Ладно бела 4 W 400 LumenОпис : 100% сосема нов долготрајни работни животи,50000 часа Ниска потрошувачка на енергија,ги зачувате вашите напојување Висока светлост Лесно да се инсталира,само plug & play Постојан струја За eyessafety,ве молиме не гледајте директно во сијалица во рок од еден метарСпецификации : Боја : Топло бела / Кул бело Боја Температура : 27003500 K / 55006500 K Напон : AC & DC / AC 12 V Wattage : 4 W завршна Површина : Glassfiber LED Чип Модел : SMD 5730 LED Количина : 12pcs Приклучок Тип : G4 Осветлување Агол : 180 ° Лумен : 400 lm Живот (h) : >50000Зрак Агол : 180°НЕМА.1 детали за ПроизводотНЕМА.2 Како да се избере вистинскиот LED светло?НЕМА.3 Зошто не ти се избере нашата компанија производиНЕМА.4 Применливи приликиПревозот1.Сите предмети се испраќаат преку Хонг Конг Брзина Пост Воздух Mail , Сингапур Пост Воздух Mail или Швајцарската Пост (од Прва Класа Редовни, со следење на информации) во рок од 1 работен ден по приемот на плаќање.Ако ви треба други превозот, како што се ПРОЗОРЦИ,EMS,ве молиме контактирајте со мене и треба да се обрне повеќе превозот надомест.2...

2 елемента Cree XLamp CXA 1512 CXA1512 EasyWhite 5000K топло бяло 3000K 24W Керамични чип COB диоден led масив с притежателя или без него
 • Новинка

2 елемента Cree XLamp CXA 1512 CXA1512 EasyWhite 5000K топло бяло 3000K 24W Керамични чип COB диоден led масив с притежателя или без него

BGN 20.00

Носителот Спецификации : Боја : Бела Материјал : Пластични Надворешниот дијаметар : 26mm Внатрешен дијаметар : 10мм Максимална : 4mm Дупка растојание : 20mm УПОТРЕБА : Кри серија CXA1507 CXA1512 Пакет Вклучуваат : 2x Кри CXA1512 Easy White или Топло Бела LED Array (со или без држач како избрани)

Viewi 4бр 1156 1157 led light car Auto bulb 12 волта въртящи се светлини 12v обръща осветление Auto Измамник лампа super bright 5050 24leds
 • Новинка

Viewi 4бр 1156 1157 led light car Auto bulb 12 волта въртящи се светлини 12v обръща осветление Auto Измамник лампа super bright 5050 24leds

10.54 BGN 9.00

започнетекрајотViewi 4pcs 1156 1157 доведоа автомобил светлина Авто сијалица 12 volt се претвори светла 12v Обратен Осветлување Авто Непријателските светилка супер светло 5050 24ledsКарактеристики : 100% Сосема нов & висок квалитет.Долг животен век, до 15,000 часа.Лесен за употреба, ниска моќност consumptioРаботен Напон : DC 12 VСпецификации : LED : SMD 5050Количината на LED чипови : 24 компјутериСветла боја : Бела / топло белаW : W 4.5Флукс:400 LMРаботен напон : DC12 VLed база : 1156 / 1157Зрак агол : 360 степениГолемина:44*20 MMПроизвод тежина : 5gПакетот вклучува : 10 парчиња многу Забелешка погоре цената не е вклучена било Увозни давачки, даноци и други дополнителни трошоци.продавачот ветувањеВе молиме да ги Прочитате сите подолу Белешки Пред поставување на својата цел : ВОДЕЧКИТЕ ВРЕМЕ И ПРЕВОЗОТОбично тоа се 2 работни дена за да се подготват стоката ќе нареди, според вашата нарачка волумен и нашето производство статус.И ние ќе брод на стоките до вас од страна на EMS DHL ПРОЗОРЦИ и др...

5шт Cree Xlamp XML XML-T6 U2 U3 6500K 10W High Power LED Emitter Чип Blub с 20 мм радиатор за фенерче направи си САМ
 • Новинка

5шт Cree Xlamp XML XML-T6 U2 U3 6500K 10W High Power LED Emitter Чип Blub с 20 мм радиатор за фенерче направи си САМ

18.34 BGN 18.00

ЗАБЕЛЕШКА : поради системот причина, ако сакате N eutral Бела боја, pls кликнете Бела, Боја температура : 8 C,8 B,7 C1,5 D,3 C,3А,1 C,1 B,0 U Задолжително, јас f сакате да го одредите боја температура,pls остави порака!Параметри за ЛЕР : Количина : 5pcs Моќ : 10 W Име на Модел : КРИ XML LED Емитуваат Боја : Ладна Бела / Неутрален Бела / Топло Бела Дијаметар : 14 / 16 / 20 / 25 / 32МИЛИМЕТРИ Употреба : DIY / Куќа / Street / Архитектура Осветлување Боја Напон Тековната УПТ / DWL Моќ Неутрален Бела 2.93.5 V 10003000 MA 37005000 K ( 5 D 3 C ) 10 W Ладно Бела 2.93.5 V 10003 000 MA 50008300 K ( 3А 1 C 1 B 0 U ) Топло Бела 2.93.5 V 10003 000 MA 26003700 K ( 8 C 8 B 7 C1 ) Осветленост : MAX 1040 [email protected] W LED Агол на Гледање : 125°PCB големина на (mm) 32милиметри,25мм,20mm,16mm,14mm по желба.

5X HRSOD 3W G4 24 SMD 2835 270 LM топло бял, студено бял LED Bi-pin Светлини DC 12 V
 • Новинка

5X HRSOD 3W G4 24 SMD 2835 270 LM топло бял, студено бял LED Bi-pin Светлини DC 12 V

7.97 BGN 7.00

Спецификации Сијалица База на G4 , Тип LED Bipin Светла , светла Боја Топло Бела , Wattage (W) 3 W , Wattage Опсег (W) 3 , ПРЕДВОДЕНА Тип SMD 2835 , LED Кол 24 , Леќа Боја Јасно , Напон (V) ЕДНОНАСОЧНА струја 12 , Почетна Lumens (lm) 270 , Температура на Бојата (К) 28003200 , цел Живот (h) >15000 , Сертификација CE , Ro HS , Димензија(cm) 3.8x1.3x1.3 , Тежина (kg) 0.005 , Материјал Отпорен на Вода Епоксидна Маска , Алуминиум , да Научат Повеќе За Овој Производ 1...

E27 220V ултравиолетова лампа спирала кварцевая луминесцентна лампа за улов на насекоми UV black light Violet КФЛ 365nm stage show лампи
 • Новинка

E27 220V ултравиолетова лампа спирала кварцевая луминесцентна лампа за улов на насекоми UV black light Violet КФЛ 365nm stage show лампи

17.81 BGN 11.00

Опис : Име на производ : Виолетова светлинаНапојување : AC напон 220 VБаза : E27Бранова должина опсег : 300 ~ 400nm;Главната бран за врв : 365 NMЖивот : 8000 часаИзглед : спиралаWattage : 20 W / 40 WУпотреба : 1...

Добре!автоматична лампа с нажежаема жичка с 12v 5w 11x44 Безплатна доставка B005
 • Новинка

Добре!автоматична лампа с нажежаема жичка с 12v 5w 11x44 Безплатна доставка B005

BGN 67.18

започнетекрајотДОБРО!авто сијалица светлина 12v 5w 11x44 Бесплатен превозот B005Ние прифаќаме меѓународна кредитна картичка, ,T / T,Money Bookers.Ние прифаќаме Alipay како метод на плаќање.Тоа е сигурен, безбеден и брз.Нареди предмети ќе ви бидат пратени по плаќањето е завршено преку Alipay.·Ние брод во светот.Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство...

S14 E27 LED Light 2W 4W 6W лампа с нажежаема жичка Antique Retro Edison Топка Bulb Lampada LED топло бяло / бяло AC220V 120V 110V
 • Новинка

S14 E27 LED Light 2W 4W 6W лампа с нажежаема жичка Antique Retro Edison Топка Bulb Lampada LED топло бяло / бяло AC220V 120V 110V

272.00 BGN 204.00

Нови Пристигнување E27 S14 4 W LED КОЧАН Lumiled Ретро Гроздобер Филамент Свеќа Светлина Светилка Светилки Топла Чиста Бела Не Dimmable AC220 VБаза : E27Напон : AC85 V265 VМоќност : 4 WЛумен : 400 LM(4 W)Материјал : алуминиумски + стаклениотЗрак Агол : 360°Примена : Home / Хотел / Градина / ПејзажЖивотниот век : Дизајнирани да траат до 30.000 часаКарактеристики : Овие нови технологии LED светилки со вжарено даде топла светлина, потсетува на постарата генерација блескаво светилкиили понова јаглерод за светилки со вжарено, што го вашиот дом или бизнис се чувствуваат пријатно и топло...

COB AR111 ES111 QR111 10W крушка с Led доставки жилище в ребрата на алуминиева, е най-доброто разсейване на топлината в AC пазара на 85-265V
 • Новинка

COB AR111 ES111 QR111 10W крушка с Led доставки жилище в ребрата на алуминиева, е най-доброто разсейване на топлината в AC пазара на 85-265V

592.00 BGN 408.00

LED AR111 QR111 G53 КОЧАН LED светлото на рефлекторите 10 W G53 AC85265 V LED Сијалица со висок lumens висок квалитет 2 години гаранцијаОпис : LED Type : КОЧАН AR111 LED светло Моќ : 10 W Материјал : Алуминиумски+PC Напон : AC110 V / AC220 V240 V LED Чип : Epistar LED Чип Лумен Флукс : 100 L m / W Боја : Топло Бела ИЛИ Ладно Бела Боја Температура : Топло бела : 2700 K3200 K ; Природна бела : 4000k4500k; Ладно Бела : 5000 K5500 K; Зрак Агол : 2460 Степен Димензија : 111 мм(D)x65mm(H) Работна Температура : 40 степен ~ 60 степен животниот век : повеќе од 50,000 часот CE&Rohs одобрување 2 години гаранција Постојат два вида на леќа дизајн : ве молиме изберете, оставете порака.Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Free LED AR111 10W 12W 15W COB LED ES111 QR111 GU10 G53 12V DC или AC85V-265V топъл бял, студен бял равен халогенна лампа 100w
 • Новинка

Free LED AR111 10W 12W 15W COB LED ES111 QR111 GU10 G53 12V DC или AC85V-265V топъл бял, студен бял равен халогенна лампа 100w

363.20 BGN 251.00

LED AR111 QR111 G53 КОЧАН LED светлото на рефлекторите 12 W G53 AC85265 V LED Сијалица со висок lumens висок квалитет на 5 години гаранцијаОпис : LED Type : КОЧАН AR111 LED светло Моќност : 12 W Материјал : Алуминиумски+ПВЦ Напон : AC110 V / AC220 V240 V LED Чип : КРИ LED Чип Лумен Флукс : 100 L m / W Боја : Топло Бела ИЛИ Ладно Бела Боја Температура : Топло бела : 2700 K3200 K ; Природна бела : 4000k4500k; Ладно Бела : 5500 K6000 K; Зрак Агол : 30 / 60 Степен Димензија : 111 мм(D)x65mm(H) Работна Температура : 40 степен ~ 60 степен животниот век : повеќе од 50,000 часот CE&Rohs одобрување 2 години гаранција Постојат 2 вида на леќа дизајн : ве Молам оставете порака , оставете порака...

Творчески 3 режима + sensor пламък светлини E27 E26 E14 LED ефект на пламъка на огъня крушка 7 W 9 W мерцающая емулация декор на светлина
 • Новинка

Творчески 3 режима + sensor пламък светлини E27 E26 E14 LED ефект на пламъка на огъня крушка 7 W 9 W мерцающая емулация декор на светлина

15.98 BGN 10.00

Креативните 3 начини+Гравитацијата Сензор Пламен Светла E27 E26 E14 LED Пламен Ефект Оган Сијалица 7 W 9 W Треперење Емулација Оркестарот СветлинаКарактеристики : Вештачки Жив Оган,Динамичен Движат Пламен ,Симулираат Природата Оган Треперење Пламен,но flameless,Безбедно и Енергија Заштеда На Led Извор на Светлина,Замена на Tradicional Гас Фенер,на Пример, Retrofit Масло Светилка, Ураганот Светилка Атмосфера Расположение Светилка,Украсете го Вашиот Простор со својата Портокалова Топол Пламен Боја,Ви Даде Мирен Романтични и да се Релаксираат Моментот Кога Светлината До Еден Оган, Пламен Светилки,а Потоа И со Џез Музика, и да ви Помогне да спијат полесно, дај Осаменоста Од Твојата ДушаПримена : Места На Античкиот Класичен Стил Како црква,замокот,манастир,Спална соба,Дневна Соба,Бар,Хотели,Ноќни Клубови,Отворено Градини,Вили,свадба декорации,Партија,Но за Подобар Ефект од Оган, треба да се користи Мраз Стакло Светилка сенка и E26 / E27 Нагоре Вдлабнатина(како и повеќето табела светилка,подни Светилки) Иновации осветлување,Иновативни Подароци За Деца,Мажи И една Жена,на Големо Изненадување на Роденден Како Cosplay светла,Ве донесе До Запомнете Старите Добри Времиња Кога светне Во Прекрасната Вечер,Креативен Оган Светилки дејствува Како Филм & ноќта на Вештерките Лажни Оган Proops E27 / E26 / E14 Штекер Месинг Боја,Пријатна гроздобер оркестарот,AC85265 V,7 W,9 W,Пламенкако Боја 19002200 K,Висок Стандард за Квалитет ,Сертификати CE / ROHS / ЕМС / PSE Можете да ја користите апликацијата switch за да се трансформира начинот 9 W 1...

High power Lampada 50pcs10W / 20W / 30W/50W LED High luminous solar LED Чипове студен бял / топло бял Epistar чипове безплатна доставка
 • Новинка

High power Lampada 50pcs10W / 20W / 30W/50W LED High luminous solar LED Чипове студен бял / топло бял Epistar чипове безплатна доставка

94.53 BGN 68.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов Влезен напон : 3035 Vdc светла боја : ладна бела / бела / топло бела Боја температура : 65007000 K / 60006500 K / 29003300 K животниот век Време : 50.000 часа Риба резервоарот осветлување Далечински Controll играчка Автомобил осветлување Дома внатрешното осветлување Модел правењеНЕМА.1 детали за ПроизводотНЕМА.2 Како да се избере вистинскиот LED светло?НЕМА.3 Зошто не ти се избере нашата компанија производиНЕМА.4 Применливи приликиПревозот1.Сите предмети се испраќаат преку Хонг Конг Брзина Пост Воздух Mail , Сингапур Пост Воздух Mail или Швајцарската Пост (од Прва Класа Редовни, со следење на информации) во рок од 1 работен ден по приемот на плаќање.Ако ви треба други превозот, како што се ПРОЗОРЦИ,EMS,ве молиме контактирајте со мене и треба да се обрне повеќе превозот надомест.2...

Динамичен ефект на пламъка LED Holiday Светлина от лампа с нажежаема жичка на лампа 220V 230V 240V E27 E14 моделиране на горене на огъня трептене Коледни светлини
 • Новинка

Динамичен ефект на пламъка LED Holiday Светлина от лампа с нажежаема жичка на лампа 220V 230V 240V E27 E14 моделиране на горене на огъня трептене Коледни светлини

3.97 BGN 2.00

TSLEEN Динамичен Пламен Ефект LED Празник на Светлината со Вжарено Крушка Светилка 220 V 230 V 240 V E27 E14 Симулација Оган Гори Треперење Божиќ СветлинаКарактеристики : 100% Сосема нов !Тоа дава една мека портокал пулс, да се создаде една свеќа дува во правец.Вештачки живописни движат пламен, но flameless.Безбедно и заштеда на енергија, само 3 W, и со ниска топлина.Атмосферата расположение светилки, украсете го вашиот простор со својата портокалова топол пламен боја, ви даде мирен романтични и да се релаксираат момент.Класичен Lumiled облик дизајн, идеален лустерот светилки.Стандард E27 / E14 завртка, многу лесно за инсталација.Иновативни осветлување, роман подароци за децата или пријатели, на големо изненадување на роденден како cosplay светла.Одговара за многу места на класичните стилови како спална соба, дневна соба, бар, хотели, ноќни клубови, отворено градини, вили, свадба декорации, партиите, итн.Спецификации : База Тип : E27 E14 заврткаФиламент : Роман алуминиумМоќност : 3 WШколка Материјал : чисто стаклоМолња Боја : црвен ПортокалНапон : AC 220240 VDimmable : НИКОЈГолемина : ЗаЧашкатаE14E14E27E27ОбликотСвеќа c35Пламен c35Свеќа c35Пламен c35Wattage3 W3 W3 W3 WВисина9.2 cm / 3.62"11.8 cm / 4.64"9.1 cm / 3.6"11.3 cm / 4.46"Ширина3.5 cm / 1.35"3.5 cm / 1.35"3.5 cm / 1.35"3.5 cm / 1.35"Внимание : 1...

2018 Real Sale Bar Смс Ce Good!auto лампа за мъгла Blub автоматично Фаровете фарове H3 55w войници Qc047
 • Новинка

2018 Real Sale Bar Смс Ce Good!auto лампа за мъгла Blub автоматично Фаровете фарове H3 55w войници Qc047

BGN 48.34

започнетекрајотДОБРО!Авто сијалица магла blub авто светлата сијалица headlamp H3 12 V 55 W сина војници qc047Ние прифаќаме меѓународна кредитна картичка, ,T / T,Money Bookers.Ние прифаќаме Alipay како метод на плаќање.Тоа е сигурен, безбеден и брз.Нареди предмети ќе ви бидат пратени по плаќањето е завршено преку Alipay.·Ние брод во светот.Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство...

Led лампа P13. 5S CREE XPG2 0.5 W 1W 3W Upgrade Flashlight Bulb C+D Cell 3V DC4-10V/6-24V LED замяна на крушки фенерче
 • Новинка

Led лампа P13. 5S CREE XPG2 0.5 W 1W 3W Upgrade Flashlight Bulb C+D Cell 3V DC4-10V/6-24V LED замяна на крушки фенерче

12.54 BGN 11.00

LED Сијалица P13.5 S КРИ XPG2 5 W Крушка Светилка Итни Светилки 3 V DC410v / 624v LED Сијалица Замена Крушка СветилкаУниверзална Поларитетот : "+" на врвот, "" на земјата.​

Продажба на едро led лампа MR16 Spot Light 9W 12W 15W 12V Dimmable LED Spotlight топло студено бяло супер качество на led лампа
 • Новинка

Продажба на едро led лампа MR16 Spot Light 9W 12W 15W 12V Dimmable LED Spotlight топло студено бяло супер качество на led лампа

5.44 BGN 3.00

Трговија на големо LED Сијалица MR16 Место Светло 9 W 12 W 15 W 12 V Dimmable LED светлото на рефлекторите и Топло, Ладно Бела Супер Квалитетни LED Крушка СветилкаСпецификација : База тип : MR16Моќност : 9 W / 12 W / 15 WГолемина : D50mm*L58mm за 9 W и 12 W, D50mm* L68mm за 15 WИзвор на светлина : висока моќност ledРаботен напон : DC12 V за mr16Агол на гледање : 30Боја : ладна бела или топло белаСертификација : CE&Ro HS9 W Светилка12 W Светилка15 W светилка

Пълноцветен led лампа LED Spotlight 16 цвята RGB Light Lamp Change Фокус E14/E27/GU10 Base 3W RGB Remote Control Smart Light
 • Новинка

Пълноцветен led лампа LED Spotlight 16 цвята RGB Light Lamp Change Фокус E14/E27/GU10 Base 3W RGB Remote Control Smart Light

6.27 BGN 6.00

Полна Боја LED Сијалица LED светлото на рефлекторите 16 Бои RGB Светлина светилка Промена на Вниманието E14 / E27 / GU10 База 3 W RGB Далечински Управувач Smart СветлинаE14F301 A RGB AC 85265 V Спецификација : Тип : E14 RGB шарени светлина Првенство + remoe contol b RABD Име : Mjay База Тип : E14 Број на LED Чип : 1 buc Напон : AC 85265 V Моќ : 3w Лумен : 180 LM Зрак Агол( ° ) : 60 ° Боја Температура : RGB Сертификација : CE,Ro HS Големина : 50 * 78mmE27E301 A RGB AC 85265 V Спецификација : Тип : E27 RGB шарени светлина Првенство + remoe contol b RABD Име : Mjay База Тип : E27 Број на LED Чип : 1 buc Напон : AC 85265 V Моќ : 3w Лумен : 180 LM Зрак Агол( ° ) : 60 ° Боја Температура : RGB Сертификација : CE,Ro HS Големина : 50 * 64mmGU10G301 A RGB AC 85265 V Спецификација : Тип : GU10 RGB шарени светлина Првенство + remoe contol b RABD Име : Mjay База Тип : GU10 Број на LED Чип : 1 buc Напон : AC 85265 V Моќ : 3w Лумен : 180 LM Зрак Агол( ° ) : 60 ° Боја Температура : RGB Сертификација : CE,Ro HS Големина : 50 * 60mmПревозот 1.Предмети ќе биде предаден во рок од 15 работни дена откако плаќање е потврдено...

2018 Real Rushed Bar Смс Ce 35w 11x44 нов!автоматична електрическа крушка B035
 • Новинка

2018 Real Rushed Bar Смс Ce 35w 11x44 нов!автоматична електрическа крушка B035

BGN 76.78

започнетекрајот24v 35w 11x44 НОВО!авто крушка светилка B035Ние прифаќаме меѓународна кредитна картичка, ,T / T,Money Bookers.Ние прифаќаме Alipay како метод на плаќање.Тоа е сигурен, безбеден и брз.Нареди предмети ќе ви бидат пратени по плаќањето е завршено преку Alipay.·Ние брод во светот.Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство...