4x G4 6W COB led лампи Dimmable SMD 1505 LED лампа AC / DC 12V 220v топло бяла / бяла crystal прожектор светлина

4x G4 6W COB led лампи Dimmable SMD 1505 LED лампа AC / DC 12V 220v топло бяла / бяла crystal прожектор светлина

BGN 5.92

Брой продукти

Топла Продажба Мини G4 LED Светилка КОЧАН LED Сијалица, 3 W 6 W DC/AC 12 V AC напон 220 V Dimmable Светлина 360 Зрак Агол Лустерот Светла го Замени Халоген G4 Светилки $ 0.78 10 Pcs/многу 2017 G4 AC DC 12 V Led Dimmable крушка Светилка SMD 6 W го Замени халоген светилка светлина 360 Зрак Агол и луз lampada led $ 7.79 G9 G4 LED светилка AC напон 220 V 230 V DC12 V 3 W 5 W 8 W 9 W 2835 SMD 3014 LED Сијалица Светлина 360 Зрак Агол LED место светло гаранција $0.49 10pcs/многу led G4 2835 SMD 6 W DC 12 V G4 24 LED Светилка халоген светилка g4 led 12v ЛЕР светилки Сијалица гаранција 2 Y Осветлување на Вниманието $7.13 10 компјутери/многу G4 DC12 V 3 W LED Сијалица 24leds SMD 3014 Led Пченка Светилка за Кристал Светилка LED светлото на рефлекторите Светилки и Топло, Ладно Бела $ 4.56 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0.32 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0.9 1x Висок Квалитет на Халоген G4 База 12 V Светилка JC Тип G4 Халоген Светилки Dimmable 10 W 20 W Јасно Халоген Dimmable $0.18 1x LED G4 Светилки Сијалица, КОЧАН SMD AC /DC 12 V 3 W Топло Бела LED Осветлување Светилки замени Халоген G4 за Вниманието Лустерот $1.05
tures :
Сосема нов и висок квалитет. Ниска потрошувачка на енергија и ултра долг живот Лесно да го инсталирате, едноставно да се замени, погодно за користење
Спецификации Сијалица Модел : G4 Напон : AC/DC12v и AC220 V W : 6 W LED Кол : SMD 1505 светла боја : Топло бела Големина : 10cm x3cm
Спакувани Безбедно во Меур Торба.
ПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика. Ако имате било какви посебни барања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ви благодариме! 1.Во принцип,Елементи, ќе биде предаден во рок од 24 часа откако ќе ја добиете вашата исплата (со исклучок на сабота и недела). 2.Во принцип, елементи, ќе пристигнат да ви помеѓу 10-20 дена, неколку ќе пристигне во 20 до 40 дена дуо на Cstoms Бариери. Ве молиме контактирајте со нас ако не ги добиваат по 50 дена. 3.Ние САМО брод потврдените адреса е предвидено во вашата нарачка. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во вашата нарачка совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод. 4.Времето за испорака зависи од дестинацијата и магацин :
ВРАЌАЊЕ/ПОВРАТ
1. За било која причина не сте задоволни со предметот, Што може да се врати во оригиналниот пакет рок од 15 работни дена по добивањето на објектот.
2.Кој плаќа поштенски зависи од причината за враќање.
3. Враќањето објект мора да се врати во Фабричка Состојба. Ова вклучува пакување, внесува, прирачници итн.
4. Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад.
ГАРАНЦИЈА
Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи висока оценка продавница.


Подробности

Отделят Цвят:
Топъл Бял, Студен Бял
Мощност:
6w 12V, 6W 220V
Тип Елемент:
Led лампи
търговска марка:
Менгджей
документ:
CE, RoHS
Ъгъл На Гредата (°):
360°
Случай:
Спалня
Средният живот (ч):
50000
Базов Тип:
G4
Марка led чипове:
Едисън
Тип Led Лампи:
Царевичен Глава Лук
Светлинен Поток:
250 - 499 лумена
Форма:
Бар
Брой led чипове:
1 бр
Напрежение:
12V
Цветна Температура:
Топла бяла светлина (2700-3500K)
Толеранс На Мощността:
5%
Дължина:
40mm

Избор на купувачи

E27 220V ултравиолетова лампа спирала кварцевая луминесцентна лампа за улов на насекоми UV black light Violet КФЛ 365nm stage show лампи
 • Новинка

E27 220V ултравиолетова лампа спирала кварцевая луминесцентна лампа за улов на насекоми UV black light Violet КФЛ 365nm stage show лампи

17.81 BGN 11.00

Опис : Име на производ : Виолетова светлинаНапојување : AC напон 220 VБаза : E27Бранова должина опсег : 300 ~ 400nm;Главната бран за врв : 365 NMЖивот : 8000 часаИзглед : спиралаWattage : 20 W / 40 WУпотреба : 1...

100шт гаранция за качество E27 крушка 3W 5W 7W 9W 12W Led лампа AC 110V / 220V хладно/топло бял led прожектор Безплатна доставка
 • Новинка

100шт гаранция за качество E27 крушка 3W 5W 7W 9W 12W Led лампа AC 110V / 220V хладно/топло бял led прожектор Безплатна доставка

278.40 BGN 212.00

2014 Нова Година На Големо!!!Светилки, Floodlight, вниманието, Надолу lihgt,Свеќа светлина, Таванот светлина, Ленти светлинаВниманието ве молиме : 1...

Безплатна доставка 24v 10w Ba15s нов!автоматична електрическа крушка B077
 • Новинка

Безплатна доставка 24v 10w Ba15s нов!автоматична електрическа крушка B077

BGN 70.38

започнетекрајотБесплатен превозот 24v 10w ba15s НОВО!авто сијалица B077Број На Модел На B077Напон 24 VМоќност 10 WБаза Ba15sСтакло Школка ЈасноОбликот КругНие прифаќаме меѓународна кредитна картичка, ,T / T,Money Bookers.Ние прифаќаме Alipay како метод на плаќање.Тоа е сигурен, безбеден и брз.Нареди предмети ќе ви бидат пратени по плаќањето е завршено преку Alipay.·Ние брод во светот.Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство...

Mi-Light 2.4 G 5W E14 AC86-265V RGB + CCT LED Spotlight Bulbs Wifi Dimmable Wireless Lamp Smart phone via app+remote
 • Новинка

Mi-Light 2.4 G 5W E14 AC86-265V RGB + CCT LED Spotlight Bulbs Wifi Dimmable Wireless Lamp Smart phone via app+remote

19.18 BGN 19.00

Функција : 2.4 G RF Пренос ТехникаМакс 370 LM (Ладно Бела 60006500 K)Макс 350 LM (Топло Бела 27003200 K)Безжична интуитивен допир со далечински управувачЕфективна примање на дистанца речиси 30mЛесно операција, 16million менување на боиОсветленоста адаптација : 1%100% Стилски дизајн, лесно ракувањеЕнергијазаштеда, животната срединапријателски, рециклираатRGBCW=RGB+Кул БелоRGBWW=RGB+Топло Бела2.4 Ghz Безжична RGB LED Сијалица едноставно сијалица може да работи со RGBW далечински управувач, или од страна на IOS или Android Апликација преку Wifi адаптерот...

Лампада E27 G23 G24 8W 10W 12W 15W 18W 30W 5730 SMD 5630 AC85V-265V хоризонтална штекерная лампа Bombillas PL Led Corn Bulb Spot light
 • Новинка

Лампада E27 G23 G24 8W 10W 12W 15W 18W 30W 5730 SMD 5630 AC85V-265V хоризонтална штекерная лампа Bombillas PL Led Corn Bulb Spot light

12.22 BGN 9.00

Опис На Производот : 1,100% Сосема Нов.2,Оваа LED сијалица е топло&кул бело светло и доаѓа.3,Енергијазаштеда на енергија и еколошки, е погоден за рециклирање.4,Ладно зрак, Ниска топлина генерирање, без УВ или ИНФРАЦРВЕНА светлина зрачење.5,Сеизмички, отпорност, нетермички зрачење, безбеден и стабилен, сигурен6,Погоден за дом, канцеларија и изложба осветлување7,Многу ниска топлина генерирање, покрај заштеда на светлината моќ8,Инстант почеток, без да трепка...

Free LED AR111 10W 12W 15W COB LED ES111 QR111 GU10 G53 12V DC или AC85V-265V топъл бял, студен бял равен халогенна лампа 100w
 • Новинка

Free LED AR111 10W 12W 15W COB LED ES111 QR111 GU10 G53 12V DC или AC85V-265V топъл бял, студен бял равен халогенна лампа 100w

363.20 BGN 251.00

LED AR111 QR111 G53 КОЧАН LED светлото на рефлекторите 12 W G53 AC85265 V LED Сијалица со висок lumens висок квалитет на 5 години гаранцијаОпис : LED Type : КОЧАН AR111 LED светло Моќност : 12 W Материјал : Алуминиумски+ПВЦ Напон : AC110 V / AC220 V240 V LED Чип : КРИ LED Чип Лумен Флукс : 100 L m / W Боја : Топло Бела ИЛИ Ладно Бела Боја Температура : Топло бела : 2700 K3200 K ; Природна бела : 4000k4500k; Ладно Бела : 5500 K6000 K; Зрак Агол : 30 / 60 Степен Димензија : 111 мм(D)x65mm(H) Работна Температура : 40 степен ~ 60 степен животниот век : повеќе од 50,000 часот CE&Rohs одобрување 2 години гаранција Постојат 2 вида на леќа дизајн : ве Молам оставете порака , оставете порака...

2018 Real Sale Bar Смс Ce Good!auto лампа за мъгла Blub автоматично Фаровете фарове H3 55w войници Qc047
 • Новинка

2018 Real Sale Bar Смс Ce Good!auto лампа за мъгла Blub автоматично Фаровете фарове H3 55w войници Qc047

BGN 48.34

започнетекрајотДОБРО!Авто сијалица магла blub авто светлата сијалица headlamp H3 12 V 55 W сина војници qc047Ние прифаќаме меѓународна кредитна картичка, ,T / T,Money Bookers.Ние прифаќаме Alipay како метод на плаќање.Тоа е сигурен, безбеден и брз.Нареди предмети ќе ви бидат пратени по плаќањето е завршено преку Alipay.·Ние брод во светот.Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство...

5шт Cree Xlamp XML XML-T6 U2 U3 6500K 10W High Power LED Emitter Чип Blub с 20 мм радиатор за фенерче направи си САМ
 • Новинка

5шт Cree Xlamp XML XML-T6 U2 U3 6500K 10W High Power LED Emitter Чип Blub с 20 мм радиатор за фенерче направи си САМ

18.34 BGN 18.00

ЗАБЕЛЕШКА : поради системот причина, ако сакате N eutral Бела боја, pls кликнете Бела, Боја температура : 8 C,8 B,7 C1,5 D,3 C,3А,1 C,1 B,0 U Задолжително, јас f сакате да го одредите боја температура,pls остави порака!Параметри за ЛЕР : Количина : 5pcs Моќ : 10 W Име на Модел : КРИ XML LED Емитуваат Боја : Ладна Бела / Неутрален Бела / Топло Бела Дијаметар : 14 / 16 / 20 / 25 / 32МИЛИМЕТРИ Употреба : DIY / Куќа / Street / Архитектура Осветлување Боја Напон Тековната УПТ / DWL Моќ Неутрален Бела 2.93.5 V 10003000 MA 37005000 K ( 5 D 3 C ) 10 W Ладно Бела 2.93.5 V 10003 000 MA 50008300 K ( 3А 1 C 1 B 0 U ) Топло Бела 2.93.5 V 10003 000 MA 26003700 K ( 8 C 8 B 7 C1 ) Осветленост : MAX 1040 [email protected] W LED Агол на Гледање : 125°PCB големина на (mm) 32милиметри,25мм,20mm,16mm,14mm по желба.

Пълноцветен led лампа LED Spotlight 16 цвята RGB Light Lamp Change Фокус E14/E27/GU10 Base 3W RGB Remote Control Smart Light
 • Новинка

Пълноцветен led лампа LED Spotlight 16 цвята RGB Light Lamp Change Фокус E14/E27/GU10 Base 3W RGB Remote Control Smart Light

6.27 BGN 6.00

Полна Боја LED Сијалица LED светлото на рефлекторите 16 Бои RGB Светлина светилка Промена на Вниманието E14 / E27 / GU10 База 3 W RGB Далечински Управувач Smart СветлинаE14F301 A RGB AC 85265 V Спецификација : Тип : E14 RGB шарени светлина Првенство + remoe contol b RABD Име : Mjay База Тип : E14 Број на LED Чип : 1 buc Напон : AC 85265 V Моќ : 3w Лумен : 180 LM Зрак Агол( ° ) : 60 ° Боја Температура : RGB Сертификација : CE,Ro HS Големина : 50 * 78mmE27E301 A RGB AC 85265 V Спецификација : Тип : E27 RGB шарени светлина Првенство + remoe contol b RABD Име : Mjay База Тип : E27 Број на LED Чип : 1 buc Напон : AC 85265 V Моќ : 3w Лумен : 180 LM Зрак Агол( ° ) : 60 ° Боја Температура : RGB Сертификација : CE,Ro HS Големина : 50 * 64mmGU10G301 A RGB AC 85265 V Спецификација : Тип : GU10 RGB шарени светлина Првенство + remoe contol b RABD Име : Mjay База Тип : GU10 Број на LED Чип : 1 buc Напон : AC 85265 V Моќ : 3w Лумен : 180 LM Зрак Агол( ° ) : 60 ° Боја Температура : RGB Сертификација : CE,Ro HS Големина : 50 * 60mmПревозот 1.Предмети ќе биде предаден во рок од 15 работни дена откако плаќање е потврдено...

2018 Real Special Offer Bar Смс Ce Good!автоматична лампа с нажежаема жичка светлини H4 100/90 W войници супер халогенни Qc050
 • Новинка

2018 Real Special Offer Bar Смс Ce Good!автоматична лампа с нажежаема жичка светлини H4 100/90 W войници супер халогенни Qc050

BGN 49.31

започнетекрајотДОБРО!Авто сијалица светлата сијалица H4 12 V 100 / 90 W сина војници супер бела халоген qc050Ние прифаќаме меѓународна кредитна картичка, ,T / T,Money Bookers.Ние прифаќаме Alipay како метод на плаќање.Тоа е сигурен, безбеден и брз.Нареди предмети ќе ви бидат пратени по плаќањето е завршено преку Alipay.·Ние брод во светот.Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство...

UV-лампа, замества ултразвук UVS1036 обработка бактерицидная
 • Новинка

UV-лампа, замества ултразвук UVS1036 обработка бактерицидная

BGN 48.00

Еквивалент Ultravation UVS1036 Воздухот Третман Germicid ал УВ Светлина, Крушка е 36 w, 16.4 Инчи во должина номинална ефективни живот 10,000 часа., се менува еднаш годишно.Ние поддршка на мало и големо.

Съвместима UVC крушка за ултразвук Uve1036 обработка бактерицидная
 • Новинка

Съвместима UVC крушка за ултразвук Uve1036 обработка бактерицидная

BGN 48.00

Еквивалент Ultravation UVE1036 Воздухот Третман Germicid ал УВ Светлина, Крушка е 36 w, 16.4 Инчи во должина номинална ефективни живот 10,000 часа., се менува еднаш годишно.Ние поддршка на мало и големо.

G23 LED лампа 2pin two пин tube light 5W 7W 9W SMD 2835 ac85-265V 110V 220V 230V 240V ce, rohs
 • Новинка

G23 LED лампа 2pin two пин tube light 5W 7W 9W SMD 2835 ac85-265V 110V 220V 230V 240V ce, rohs

16.00 BGN 11.00

Answer : ___________________________ Note : Ова G23 светилка може да не работат со баласт, проверете ги вашите светилки база, ако постои баласт, ве молиме passby тоа пред да ја инсталирате G23 светилка.Карактеристики : W : 5 W 7 W 9 W 12 WLED Type : SMD2835Напон : AC85265 VБоја : Топло Бела (30003500 K)Бела (40004500 K)Студено Бело (60006500 K)Пакет детали : 1x G23 (5 W,7 W, 9 W,12 W) со кутија