8x G4 6W COB led лампи Dimmable SMD 1505 LED лампа AC / DC 12V 220v топло бяла / бяла crystal прожектор светлина

8x G4 6W COB led лампи Dimmable SMD 1505 LED лампа AC / DC 12V 220v топло бяла / бяла crystal прожектор светлина

BGN 11.00
-7 %
BGN 11.82

Брой продукти

Топла Продажба Мини G4 LED Светилка КОЧАН LED Сијалица, 3 W 6 W DC/AC 12 V AC напон 220 V Dimmable Светлина 360 Зрак Агол Лустерот Светла го Замени Халоген G4 Светилки $ 0.78 10 Pcs/многу 2017 G4 AC DC 12 V Led Dimmable крушка Светилка SMD 6 W го Замени халоген светилка светлина 360 Зрак Агол и луз lampada led $ 7.79 G9 G4 LED светилка AC напон 220 V 230 V DC12 V 3 W 5 W 8 W 9 W 2835 SMD 3014 LED Сијалица Светлина 360 Зрак Агол LED место светло гаранција $0.49 10pcs/многу led G4 2835 SMD 6 W DC 12 V G4 24 LED Светилка халоген светилка g4 led 12v ЛЕР светилки Сијалица гаранција 2 Y Осветлување на Вниманието $7.13 10 компјутери/многу G4 DC12 V 3 W LED Сијалица 24leds SMD 3014 Led Пченка Светилка за Кристал Светилка LED светлото на рефлекторите Светилки и Топло, Ладно Бела $ 4.56 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0.32 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0.9 1x Висок Квалитет на Халоген G4 База 12 V Светилка JC Тип G4 Халоген Светилки Dimmable 10 W 20 W Јасно Халоген Dimmable $0.18 1x LED G4 Светилки Сијалица, КОЧАН SMD AC /DC 12 V 3 W Топло Бела LED Осветлување Светилки замени Халоген G4 за Вниманието Лустерот $1.05
tures :
Сосема нов и висок квалитет. Ниска потрошувачка на енергија и ултра долг живот Лесно да го инсталирате, едноставно да се замени, погодно за користење
Спецификации Сијалица Модел : G4 Напон : AC/DC12v и AC220 V W : 6 W LED Кол : SMD 1505 светла боја : Топло бела Големина : 10cm x3cm
Спакувани Безбедно во Меур Торба.
ПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика. Ако имате било какви посебни барања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ви благодариме! 1.Во принцип,Елементи, ќе биде предаден во рок од 24 часа откако ќе ја добиете вашата исплата (со исклучок на сабота и недела). 2.Во принцип, елементи, ќе пристигнат да ви помеѓу 10-20 дена, неколку ќе пристигне во 20 до 40 дена дуо на Cstoms Бариери. Ве молиме контактирајте со нас ако не ги добиваат по 50 дена. 3.Ние САМО брод потврдените адреса е предвидено во вашата нарачка. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во вашата нарачка совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод. 4.Времето за испорака зависи од дестинацијата и магацин :
ВРАЌАЊЕ/ПОВРАТ
1. За било која причина не сте задоволни со предметот, Што може да се врати во оригиналниот пакет рок од 15 работни дена по добивањето на објектот.
2.Кој плаќа поштенски зависи од причината за враќање.
3. Враќањето објект мора да се врати во Фабричка Состојба. Ова вклучува пакување, внесува, прирачници итн.
4. Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад.
ГАРАНЦИЈА
Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи висока оценка продавница.


Подробности

Отделят Цвят:
Топъл Бял, Студен Бял
Мощност:
6w 12V, 6W 220V
Тип Елемент:
Led лампи
търговска марка:
Менгджей
документ:
CE, RoHS
Ъгъл На Гредата (°):
360°
Случай:
Спалня
Средният живот (ч):
50000
Базов Тип:
G4
Марка led чипове:
Едисън
Тип Led Лампи:
Царевичен Глава Лук
Светлинен Поток:
250 - 499 лумена
Форма:
Бар
Брой led чипове:
1 бр
Напрежение:
12V
Цветна Температура:
Топла бяла светлина (2700-3500K)
Толеранс На Мощността:
5%
Дължина:
40mm

Избор на купувачи

5X HRSOD 3W G4 24 SMD 2835 270 LM топло бял, студено бял LED Bi-pin Светлини DC 12 V
 • Новинка

5X HRSOD 3W G4 24 SMD 2835 270 LM топло бял, студено бял LED Bi-pin Светлини DC 12 V

7.97 BGN 7.00

Спецификации Сијалица База на G4 , Тип LED Bipin Светла , светла Боја Топло Бела , Wattage (W) 3 W , Wattage Опсег (W) 3 , ПРЕДВОДЕНА Тип SMD 2835 , LED Кол 24 , Леќа Боја Јасно , Напон (V) ЕДНОНАСОЧНА струја 12 , Почетна Lumens (lm) 270 , Температура на Бојата (К) 28003200 , цел Живот (h) >15000 , Сертификација CE , Ro HS , Димензија(cm) 3.8x1.3x1.3 , Тежина (kg) 0.005 , Материјал Отпорен на Вода Епоксидна Маска , Алуминиум , да Научат Повеќе За Овој Производ 1...

High power Lampada 50pcs10W / 20W / 30W/50W LED High luminous solar LED Чипове студен бял / топло бял Epistar чипове безплатна доставка
 • Новинка

High power Lampada 50pcs10W / 20W / 30W/50W LED High luminous solar LED Чипове студен бял / топло бял Epistar чипове безплатна доставка

94.53 BGN 68.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов Влезен напон : 3035 Vdc светла боја : ладна бела / бела / топло бела Боја температура : 65007000 K / 60006500 K / 29003300 K животниот век Време : 50.000 часа Риба резервоарот осветлување Далечински Controll играчка Автомобил осветлување Дома внатрешното осветлување Модел правењеНЕМА.1 детали за ПроизводотНЕМА.2 Како да се избере вистинскиот LED светло?НЕМА.3 Зошто не ти се избере нашата компанија производиНЕМА.4 Применливи приликиПревозот1.Сите предмети се испраќаат преку Хонг Конг Брзина Пост Воздух Mail , Сингапур Пост Воздух Mail или Швајцарската Пост (од Прва Класа Редовни, со следење на информации) во рок од 1 работен ден по приемот на плаќање.Ако ви треба други превозот, како што се ПРОЗОРЦИ,EMS,ве молиме контактирајте со мене и треба да се обрне повеќе превозот надомест.2...

COB AR111 ES111 QR111 10W крушка с Led доставки жилище в ребрата на алуминиева, е най-доброто разсейване на топлината в AC пазара на 85-265V
 • Новинка

COB AR111 ES111 QR111 10W крушка с Led доставки жилище в ребрата на алуминиева, е най-доброто разсейване на топлината в AC пазара на 85-265V

592.00 BGN 408.00

LED AR111 QR111 G53 КОЧАН LED светлото на рефлекторите 10 W G53 AC85265 V LED Сијалица со висок lumens висок квалитет 2 години гаранцијаОпис : LED Type : КОЧАН AR111 LED светло Моќ : 10 W Материјал : Алуминиумски+PC Напон : AC110 V / AC220 V240 V LED Чип : Epistar LED Чип Лумен Флукс : 100 L m / W Боја : Топло Бела ИЛИ Ладно Бела Боја Температура : Топло бела : 2700 K3200 K ; Природна бела : 4000k4500k; Ладно Бела : 5000 K5500 K; Зрак Агол : 2460 Степен Димензија : 111 мм(D)x65mm(H) Работна Температура : 40 степен ~ 60 степен животниот век : повеќе од 50,000 часот CE&Rohs одобрување 2 години гаранција Постојат два вида на леќа дизајн : ве молиме изберете, оставете порака.Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

2018 Real Sale Bar Смс Ce Good!auto лампа за мъгла Blub автоматично Фаровете фарове H3 55w войници Qc047
 • Новинка

2018 Real Sale Bar Смс Ce Good!auto лампа за мъгла Blub автоматично Фаровете фарове H3 55w войници Qc047

BGN 48.34

започнетекрајотДОБРО!Авто сијалица магла blub авто светлата сијалица headlamp H3 12 V 55 W сина војници qc047Ние прифаќаме меѓународна кредитна картичка, ,T / T,Money Bookers.Ние прифаќаме Alipay како метод на плаќање.Тоа е сигурен, безбеден и брз.Нареди предмети ќе ви бидат пратени по плаќањето е завршено преку Alipay.·Ние брод во светот.Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство...

Продажба на едро led лампа MR16 Spot Light 9W 12W 15W 12V Dimmable LED Spotlight топло студено бяло супер качество на led лампа
 • Новинка

Продажба на едро led лампа MR16 Spot Light 9W 12W 15W 12V Dimmable LED Spotlight топло студено бяло супер качество на led лампа

5.44 BGN 3.00

Трговија на големо LED Сијалица MR16 Место Светло 9 W 12 W 15 W 12 V Dimmable LED светлото на рефлекторите и Топло, Ладно Бела Супер Квалитетни LED Крушка СветилкаСпецификација : База тип : MR16Моќност : 9 W / 12 W / 15 WГолемина : D50mm*L58mm за 9 W и 12 W, D50mm* L68mm за 15 WИзвор на светлина : висока моќност ledРаботен напон : DC12 V за mr16Агол на гледање : 30Боја : ладна бела или топло белаСертификација : CE&Ro HS9 W Светилка12 W Светилка15 W светилка

Безплатна доставка на 12 W Димиране G53 AR111 QR111 led светлина крушки AR111 COB led AC85-265V led осветителни тела, led прожектори
 • Новинка

Безплатна доставка на 12 W Димиране G53 AR111 QR111 led светлина крушки AR111 COB led AC85-265V led осветителни тела, led прожектори

1480.00 BGN 1021.00

LED AR111 QR111 G53 КОЧАН LED светлото на рефлекторите 12 W G53 AC85265 V LED Сијалица со висок lumens висок квалитет 2 години гаранцијаОпис : ДОВЕДЕ Тип : GU10 / G53 Моќност : 12 W Материјал : Алуминиумски+PC Напон : AC110 V / AC220 V / AC230 V / AC240 V LED Чип : Epistar LED Чип Лумен Флукс : 100 L m / W Боја : Топло Бела ИЛИ Ладно Бела Боја Температура : Топло бела : 2700 K3200 K ; Ладно Бела : 5500 K6000 K; Бела : 4000 K4500 K; Зрак Агол : 30 Степен Димензија : 111 мм(D)x65mm(H) Работна Температура : 40 степен ~ 60 степен животниот век : повеќе од 50,000 часот CE&Rohs одобрување, гаранција 2 годиниПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Лампада E27 G23 G24 8W 10W 12W 15W 18W 30W 5730 SMD 5630 AC85V-265V хоризонтална штекерная лампа Bombillas PL Led Corn Bulb Spot light
 • Новинка

Лампада E27 G23 G24 8W 10W 12W 15W 18W 30W 5730 SMD 5630 AC85V-265V хоризонтална штекерная лампа Bombillas PL Led Corn Bulb Spot light

12.22 BGN 9.00

Опис На Производот : 1,100% Сосема Нов.2,Оваа LED сијалица е топло&кул бело светло и доаѓа.3,Енергијазаштеда на енергија и еколошки, е погоден за рециклирање.4,Ладно зрак, Ниска топлина генерирање, без УВ или ИНФРАЦРВЕНА светлина зрачење.5,Сеизмички, отпорност, нетермички зрачење, безбеден и стабилен, сигурен6,Погоден за дом, канцеларија и изложба осветлување7,Многу ниска топлина генерирање, покрај заштеда на светлината моќ8,Инстант почеток, без да трепка...

Съвместима UVC крушка за ултразвук Uve1036 обработка бактерицидная
 • Новинка

Съвместима UVC крушка за ултразвук Uve1036 обработка бактерицидная

BGN 48.00

Еквивалент Ultravation UVE1036 Воздухот Третман Germicid ал УВ Светлина, Крушка е 36 w, 16.4 Инчи во должина номинална ефективни живот 10,000 часа., се менува еднаш годишно.Ние поддршка на мало и големо.

G23 led лампа 7W ac85-265v smd 2835 2 pin cfl лампа Компактна лампа 5W 7W 9W 12W G23 led лампа g 23 led крушка 110v 120v, 220v 240v
 • Новинка

G23 led лампа 7W ac85-265v smd 2835 2 pin cfl лампа Компактна лампа 5W 7W 9W 12W G23 led лампа g 23 led крушка 110v 120v, 220v 240v

16.00 BGN 11.00

Answer : ___________________________ Note : Ова G23 светилка може да не работат со баласт, проверете ги вашите светилки база, ако постои баласт, ве молиме passby тоа пред да ја инсталирате G23 светилка.Карактеристики : W : 5 W 7 W 9 W 12 WLED Type : SMD2835Напон : AC85265 VБоја : Топло Бела (30003500 K)Бела (40004500 K)Студено Бело (60006500 K)Пакет детали : 1x G23 (5 W,7 W, 9 W,12 W) со кутија

G23 LED лампа 2pin two пин tube light 5W 7W 9W SMD 2835 ac85-265V 110V 220V 230V 240V ce, rohs
 • Новинка

G23 LED лампа 2pin two пин tube light 5W 7W 9W SMD 2835 ac85-265V 110V 220V 230V 240V ce, rohs

16.00 BGN 11.00

Answer : ___________________________ Note : Ова G23 светилка може да не работат со баласт, проверете ги вашите светилки база, ако постои баласт, ве молиме passby тоа пред да ја инсталирате G23 светилка.Карактеристики : W : 5 W 7 W 9 W 12 WLED Type : SMD2835Напон : AC85265 VБоја : Топло Бела (30003500 K)Бела (40004500 K)Студено Бело (60006500 K)Пакет детали : 1x G23 (5 W,7 W, 9 W,12 W) со кутија

Free LED AR111 10W 12W 15W COB LED ES111 QR111 GU10 G53 12V DC или AC85V-265V топъл бял, студен бял равен халогенна лампа 100w
 • Новинка

Free LED AR111 10W 12W 15W COB LED ES111 QR111 GU10 G53 12V DC или AC85V-265V топъл бял, студен бял равен халогенна лампа 100w

363.20 BGN 251.00

LED AR111 QR111 G53 КОЧАН LED светлото на рефлекторите 12 W G53 AC85265 V LED Сијалица со висок lumens висок квалитет на 5 години гаранцијаОпис : LED Type : КОЧАН AR111 LED светло Моќност : 12 W Материјал : Алуминиумски+ПВЦ Напон : AC110 V / AC220 V240 V LED Чип : КРИ LED Чип Лумен Флукс : 100 L m / W Боја : Топло Бела ИЛИ Ладно Бела Боја Температура : Топло бела : 2700 K3200 K ; Природна бела : 4000k4500k; Ладно Бела : 5500 K6000 K; Зрак Агол : 30 / 60 Степен Димензија : 111 мм(D)x65mm(H) Работна Температура : 40 степен ~ 60 степен животниот век : повеќе од 50,000 часот CE&Rohs одобрување 2 години гаранција Постојат 2 вида на леќа дизајн : ве Молам оставете порака , оставете порака...

Лампада LED лампа 5730 epistar SMD 36LED крушка 10W E27 LED царевичен лампа студена бяла /топло бяла светлина и слънчев блясък лампи и осветление
 • Новинка

Лампада LED лампа 5730 epistar SMD 36LED крушка 10W E27 LED царевичен лампа студена бяла /топло бяла светлина и слънчев блясък лампи и осветление

BGN 28.34

Карактеристики на производот : Еколошки,Високо CRI Висока ефикасност,Заштеда на Енергија Долг Живот .Издржливост и БезбедноАпликации : Хотел ,Супермаркет ,Дома ,Контра ,Storesand видови на внатрешна и декоративни осветлување.Нема...

Динамичен ефект на пламъка LED Holiday Светлина от лампа с нажежаема жичка на лампа 220V 230V 240V E27 E14 моделиране на горене на огъня трептене Коледни светлини
 • Новинка

Динамичен ефект на пламъка LED Holiday Светлина от лампа с нажежаема жичка на лампа 220V 230V 240V E27 E14 моделиране на горене на огъня трептене Коледни светлини

3.97 BGN 2.00

TSLEEN Динамичен Пламен Ефект LED Празник на Светлината со Вжарено Крушка Светилка 220 V 230 V 240 V E27 E14 Симулација Оган Гори Треперење Божиќ СветлинаКарактеристики : 100% Сосема нов !Тоа дава една мека портокал пулс, да се создаде една свеќа дува во правец.Вештачки живописни движат пламен, но flameless.Безбедно и заштеда на енергија, само 3 W, и со ниска топлина.Атмосферата расположение светилки, украсете го вашиот простор со својата портокалова топол пламен боја, ви даде мирен романтични и да се релаксираат момент.Класичен Lumiled облик дизајн, идеален лустерот светилки.Стандард E27 / E14 завртка, многу лесно за инсталација.Иновативни осветлување, роман подароци за децата или пријатели, на големо изненадување на роденден како cosplay светла.Одговара за многу места на класичните стилови како спална соба, дневна соба, бар, хотели, ноќни клубови, отворено градини, вили, свадба декорации, партиите, итн.Спецификации : База Тип : E27 E14 заврткаФиламент : Роман алуминиумМоќност : 3 WШколка Материјал : чисто стаклоМолња Боја : црвен ПортокалНапон : AC 220240 VDimmable : НИКОЈГолемина : ЗаЧашкатаE14E14E27E27ОбликотСвеќа c35Пламен c35Свеќа c35Пламен c35Wattage3 W3 W3 W3 WВисина9.2 cm / 3.62"11.8 cm / 4.64"9.1 cm / 3.6"11.3 cm / 4.46"Ширина3.5 cm / 1.35"3.5 cm / 1.35"3.5 cm / 1.35"3.5 cm / 1.35"Внимание : 1...