12v 10A мотоциклет CNC алуминиев преминете 2 Way 2Gear превключвател на фаровете мотоциклет ключове за 4 Светлина

12v 10A мотоциклет CNC алуминиев преминете 2 Way 2Gear превключвател на фаровете мотоциклет ключове за 4 Светлина

BGN 20.78

Брой продукти


Спецификација :
Тип На Производ : 2 Начин 2 Опрема Префрлате
Боја : Црна
Материјал : Алуминиум легура
Електрични : On - Off - On
Вклучете Димензија : 48.5 мм*58.5 mm(LXW)
Костец со Дијаметар : 22mm 7/8inch
Кабел Должина : околу 550mm
Напон : DC 12 V 10 A/прекинувач
Тежина : околу 150g
Оваа опција е 2 Начин 2 Опрема, значи тоа можат да го контролираат 4 уред.
Опрема :
Универзал за било Мотоцикл и atv настана
Еден начин да го вклучите Жици дијаграм(на друг начин прекинувачот е иста) :
За Пратката 1. Превозот надвор во 24 Hours. 2. ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок заштита на време , ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе рефундирање на вас или испрати повторно. За Повратни Информации 1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! 2. Повратни информации е многу важно .
3. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. 4. Ако го оставите на негативни повратни информации пред да контактирате со нас, ние ќе acount да се откаже од по-продажба на зедницата, ви благодариме


Подробности

търговска марка:
Айелемзион
Името На Модела:
Начин 2 2 Кутия
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
Дължина На Продукта:
6cm
Широчина На Елемента:
5cm
Височина На Продукта:
4cm
Тегло На Продукта:
140kg
Вид На Материала:
Алуминиева сплав
специални характеристики:
2 Начин На Скоростния 2
Тип Елемент:
Мотоциклетни Ключове

Избор на купувачи

Двигател на мотоциклет електрически стартер на двигателя за GY6-125 GY6 125 152QMI 157QMJ китайски скутер мотопед ATV Go Karts Dirt Bike TaoTao
 • Новинка

Двигател на мотоциклет електрически стартер на двигателя за GY6-125 GY6 125 152QMI 157QMJ китайски скутер мотопед ATV Go Karts Dirt Bike TaoTao

54.54 BGN 46.00

2088 мотоциклите Електрични Стартер Мотор За GY6125 125cc Кинески Скутер Мопед АТВ Оди Karts Dirt Bike Tao TaoВажни Забелешки : Ако имате било какви прашања,ве Молам дозволете ми да знам и се чувствуваат слободни да не контактирате!Ве молиме испратете ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и АДРЕСА НА АНГЛИСКИ јазик!1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Мотор електрически детайли стартер мотоциклет електромагнитно реле за Suzuki VL 1500 VLR180 GSXR600 GSX600F ME3L
 • Новинка

Мотор електрически детайли стартер мотоциклет електромагнитно реле за Suzuki VL 1500 VLR180 GSXR600 GSX600F ME3L

7.20 BGN 6.00

Спецификации : Име на производ : Мотоцикл Стартер Реле Електромагнетниот за Suzuki ИС 1500 VLR180 GSXR600 GSX600 FМатеријал : пластични + металПроизвод големина : 50 X 45 X 40mm / 1.97 X 1.77 X 1.57"Бруто тежина : околу 115gПрименливи мотоцикли : За SUZUKI 600 GSX600 F КАТАНА 19982006 МотоциклЗа Suzuki GSXR 600 GSXR600 GSXR6 Стартер Започнете Реле Електромагнетниот ТЕСТИРАНИ!За Suzuki 3180021 E20 3180006 G00 3180047 E00За КАТАНА SV1000 SV650 SV650 S1 X Мотоцикл Стартер Реле Електромагнетниот1...

12V от неръждаема стомана ремонт ключ 7/8 22 мм мотоциклет волана превключватели на светлини фарове за мъгла светлина Рог ВКЛ ИЗКЛ бутон защелкивающаяся
 • Новинка

12V от неръждаема стомана ремонт ключ 7/8 22 мм мотоциклет волана превключватели на светлини фарове за мъгла светлина Рог ВКЛ ИЗКЛ бутон защелкивающаяся

22.98 BGN 22.00

Материјал : Никел позлатен месинг & Титаниум позлата & нерѓосувачки челик Примена : Широко се користи на автомобили, мотоцикли, atv настана, главниот компјутер, дома applicainces,итн...

Универсално 12V 4 позиционен автомобил лодка с мотор запалване стартер ключ превключвател, 2 ключа универсален автомобил, камион, лодка ключ
 • Новинка

Универсално 12V 4 позиционен автомобил лодка с мотор запалване стартер ключ превключвател, 2 ключа универсален автомобил, камион, лодка ключ

6.94 BGN 6.00

[relateproductdetail / ]боја : сребренасостојба : 100% сосема нов и висок квалитет!Материјал : Челиквисина : 58mm / 2.3"напон : 12 VОпис : Погоден за автомобили, бродови, земјоделски машини, комбајни, итн100% сосема нов и висок квалитет!Answer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 0.51 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см)Боја на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.Пакет се вклучени : 1 x Палење Стартер Префрлате2 x клучеви1 x Палење Стартер Префрлате2 x клучеви1...

1 pcsHandlebar превключвател на фаровете 12v 10A CNC алуминиев люлеещо ключове 22 мм волана превключвател на фаровете с индикаторна лампа
 • Новинка

1 pcsHandlebar превключвател на фаровете 12v 10A CNC алуминиев люлеещо ключове 22 мм волана превключвател на фаровете с индикаторна лампа

22.77 BGN 22.00

t63222 Одговара за 7 / 8" 2223mm Handlebar на сите Мотоциклиt63225 Одговара за 7 / 8" 25мм Handlebar на сите МотоциклиВклучете материјал : CNC алуминиум,Max струја : 10 A,Отценети напон : 12v,жица должина : 50cm,3 жици од бакар материјал...

Двигател на мотоциклет електрически стартер на двигателя за Qingqi Suzuki QS110 FD110 110cc резервни части на двигателя
 • Новинка

Двигател на мотоциклет електрически стартер на двигателя за Qingqi Suzuki QS110 FD110 110cc резервни части на двигателя

BGN 56.14

2088 мотоциклите Електрични Стартер Мотор За Qingqi Suzuki QS110 FD110 110cc Мотор Резервни ДеловиВажни Забелешки : Ако имате било какви прашања,ве Молам дозволете ми да знам и се чувствуваат слободни да не контактирате!Ве молиме испратете ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и АДРЕСА НА АНГЛИСКИ јазик!1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Предното диференциално реле за Kazuma Jaguar 500cc 4x4 Quad Bike ATV
 • Новинка

Предното диференциално реле за Kazuma Jaguar 500cc 4x4 Quad Bike ATV

BGN 174.40

Kazuma Jaguar 500cc 4x4 Quad Велосипед АТВ ПРЕДНИОТ ДИФЕРЕНЦИЈАЛ РЕЛЕ (59.99 ПРЕДНИОТ ДИФЕРЕНЦИЈАЛ РЕЛЕ ЗА Kazuma Jaguar 500cc 4x4 Quad Велосипед АТВ Состојба : Brand New Количини : 1 BUC Дел : P6602300600Известување1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.3...

STARPAD за Qianjiang Lan Baolong QJ150-17A аксесоари за мотоциклети, след спирачки превключвател и спирачка, след преминаването спирачки
 • Новинка

STARPAD за Qianjiang Lan Baolong QJ150-17A аксесоари за мотоциклети, след спирачки превключвател и спирачка, след преминаването спирачки

BGN 17.60

Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

Универсален 7/8 мотоциклет волана превключватели фарове за мъгла стоп ключ с две пулевыми конектори за BWS Honda Yamaha
 • Новинка

Универсален 7/8 мотоциклет волана превключватели фарове за мъгла стоп ключ с две пулевыми конектори за BWS Honda Yamaha

10.98 BGN 9.00

Карактеристики : 67cm Жица,можете да одговара на било каде на вашиот мотор Универзална 7 / 8" handlebar дизајн, може да се вклопат за повеќето мотори Со две 3.5 милиметарски куршум конектори, лесно да го инсталирате Може да се користи како ЗА ИСКЛУЧУВАЊЕ на уредот за општа светла, хазард светлина, магла светлина, раководител светлината и штекер за мобилни уреди Може да се користат на мотоцикли, atv настана, скутери, или моторни.

mtsooning мотоциклет преминаването на светлината поворотник Рог хром лява за Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki Ducati мотоциклет ключ
 • Новинка

mtsooning мотоциклет преминаването на светлината поворотник Рог хром лява за Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki Ducati мотоциклет ключ

15.30 BGN 11.00

Карактеристики : Тешки алуминиумски домување за совршен издржливост.Спецификација : Материјал : Алуминиум.Боја : Sliver.Состојба : 100% Сосема Нов.Пакет се вклучени : 2 ПАРЧИЊА Алуминиумска Left &Right Side Контрола Вклучете се вклопи во 7 / 8" (22mm) handlebarFitment : за Да се вклопи во 7 / 8" (22mm) handlebar.Забелешка : ве Молиме проверете ја големината на мерење на табелата внимателно пред да се изврши плаќање.1...

Мотоциклет електрически мотор / скутер светлина мигач и рог превключвател on / off бутон w / червен зелен бутон 22 mm диаметър на волана
 • Новинка

Мотоциклет електрически мотор / скутер светлина мигач и рог превключвател on / off бутон w / червен зелен бутон 22 mm диаметър на волана

7.20 BGN 5.00

Карактеристики100% сосема нов и висок квалитетБакар материјал во внатрешноста на кабел, безбедно да се користиЛесен за инсталирањеМоже да се контролира мотоцикл рог, пак сигнал за светлина и светлината, лесен за употребаКомпатибилен со сите мотоцикли, atv настанаСпецификацииДомување Материјал : ПластикаНапон : 12 VКонекции : 7 ПинаВклучете Дијаметар : 22mmВклучете Тежина : 0.073 kgВклучете Големина : 76*59*30ммКабел Должина : 100cmFitment : Универзална за повеќето мотоцикли, atv настана, кои имаат Дијаметар од 2,2 см HandlebarsКарактеристики : Рог Прекинувач, On / Off Прекинувач за Осветлување, и Лево / Десно се Претвори Сигнали 1* Мотоцикл Switch 1...

Водоустойчив CNC алуминиев волан двоен ключ за използване на бутон прожектор ключ с индикаторна лампа за мотоциклет
 • Новинка

Водоустойчив CNC алуминиев волан двоен ключ за използване на бутон прожектор ключ с индикаторна лампа за мотоциклет

30.98 BGN 22.00

Водоотпорен CNC Алуминиум Handlebar Двојно Користете ја апликацијата phone Switch Копчето центарот на Вниманието се Префрлите со Индикатор за Светло за МоторКарактеристики : Оперативен напон 12 V24 V. Школка е направен од алуминиум. Може да се користи како Рефлектор switch. Направен од висококвалитетни пластични, издржливи. Со индикатор светлина. Компактна големина лесно да се инсталира.Име На Производ : Handlebar ПрефрлатеБоја : ЦрнаСтруја : 16 AМоќност : Прибл 192 WНапон : 12 VКоличина : 1Линија : 3Големина на : За макс 23mm handlebar Ширина : 25mm Висина : 35mmКабел Должина : 50cmПримена : МотоциклМетод на конекција : Црвена позитивни, кафена негативни, црна до уредот (контрола) позитивниAnswer : ___________________________ Note : со индикатор светлото прекинувач, на индикатор светлото ќе биде вклучен кога на власт е вклучен, и кога светлото е исклучено, светлото ќе изгаснеПакетот Вклучува : 1 x Switch

10 бр. Черен хром ръчен превключвател за управление на камерата бутони капачки за Harley 96-13 SOFTAIL DYNA Touring Electra Glide FLHT FLHX
 • Новинка

10 бр. Черен хром ръчен превключвател за управление на камерата бутони капачки за Harley 96-13 SOFTAIL DYNA Touring Electra Glide FLHT FLHX

29.73 BGN 21.00

10 компјутери Црн Хром Рака Контрола Switch Домување Копчиња Капи За Харли 9613 СОФТЕЈЛ ДУНА Туринг Електра Глајд FLHT FLHXВе молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.Црна Рака Контрола Switch Домување Копчиња Капи За Харли Туринг Електра ГлајдКАРАКТЕРИСТИКИ : Резервни 100% НовиОва е сет на вистински харли дејвидсон рака контроли се префрлите домување копчиња за туринг модели.Добар заменет во собата за вашите оштетени или неработни оригиналниотЛесен за користење, но ако не знаете како да го инсталирате, професионална инсталација е препорачливо.Боја : Црна, Хром (два боја на располагање)Материјал : Високо Квалитетна ABS ПластикаFitment : Одговара За '96'13 FLHT, FLHTC, FLHX и FLTRX и '10'11 FLHXXX модели опремени со контрола на крстарење.2013Електра Глајд Класичен FLHTCСтрит Глајд FLHXРоуд Глајд Ултра FLTRUРоуд Глајд Кастом FLTRXCVO Роуд Глајд Кастом FLTRXSE22012Електра Глајд Класичен FLHTCСтрит Глајд FLHXCVO Стрит Глајд FLHXSE3Роуд Глајд Ултра FLTRUРоуд Глајд Кастом FLTRXCVO Роуд Глајд Кастом FLTRXSE2011Електра Глајд Класичен FLHTCСтрит Глајд FLHXCVO Стрит Глајд FLHXSE2Роуд Глајд Ултра FLTRUCVO Роуд Глајд Ултра FLTRUSEРоуд Глајд Кастом FLTRXСтрит Глајд Trike FLHXXX2010Електра Глајд Класичен FLHTCСтрит Глајд FLHXCVO Стрит Глајд FLHXSEРоуд Глајд Кастом FLTRXСтрит Глајд Trike FLHXXX2009 годинаЕлектра Глајд Стандард FLHTЕлектра Глајд Класичен FLHTCСтрит Глајд FLHX2008 годинаЕлектра Глајд Стандард FLHTЕлектра Глајд Класичен FLHTCСтрит Глајд FLHX2007 годинаЕлектра Глајд Стандард FLHTЕлектра Глајд Класичен FLHTCСтрит Глајд FLHX2006 годинаЕлектра Глајд Стандард FLHTЕлектра Глајд Класичен EFI FLHTCIЕлектра Глајд Стандард EFI FLHTIСтрит Глајд FLHXСтрит Глајд EFI FLHXI2005 годинаЕлектра Глајд Стандард FLHTЕлектра Глајд Класичен FLHTCЕлектра Глајд Класичен EFI FLHTCIЕлектра Глајд Стандард EFI FLHTI2004 годинаЕлектра Глајд Стандард FLHTЕлектра Глајд Класичен FLHTCЕлектра Глајд Класичен EFI FLHTCIЕлектра Глајд Стандард EFI FLHTI2003 годинаЕлектра Глајд Стандард FLHTЕлектра Глајд Класичен FLHTCЕлектра Глајд Класичен EFI FLHTCIЕлектра Глајд Стандард EFI FLHTI2002 годинаЕлектра Глајд Стандард FLHTЕлектра Глајд Класичен FLHTCЕлектра Глајд Класичен EFI FLHTCI2001 годинаЕлектра Глајд Стандард FLHTЕлектра Глајд Класичен FLHTCЕлектра Глајд Класичен EFI FLHTCI2000 годинаЕлектра Глајд Стандард FLHTЕлектра Глајд Класичен FLHTCЕлектра Глајд Класичен EFI FLHTCI1999 годинаЕлектра Глајд Стандард FLHTЕлектра Глајд Класичен FLHTCЕлектра Глајд Класичен EFI FLHTCI1998 годинаЕлектра Глајд Стандард FLHTЕлектра Глајд Класичен FLHTCЕлектра Глајд Класичен EFI FLHTCI1997 годинаЕлектра Глајд Стандард FLHTЕлектра Глајд Класичен FLHTCЕлектра Глајд Класичен EFI FLHTCI1996 годинаЕлектра Глајд Стандард FLHTЕлектра Глајд Класичен FLHTCЕлектра Глајд Класичен EFI FLHTCIПакет Се Вклучени : 1x ЗАПОЧНЕТЕ со префрлување на ззп1x ЛЕВО switch капа1x ПРАВО switch капа1x ОИЕ ПОСТАВИТЕ switch капа1x switch PTT капа1x се КАНДИДИРА ИСКЛУЧУВАЊЕ капа1x РОГ switch капа1x СВЕТЛАТА се префрлите капа1x АУДИО преклопник капа1x РЕЖИМ SEL switch капаAnswer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

QILEJVS високо качество 22 мм електрически 3-високоскоростен модул ключ за превключване на E-bike Скутер Bike Motorcycle Kit jun8
 • Новинка

QILEJVS високо качество 22 мм електрически 3-високоскоростен модул ключ за превключване на E-bike Скутер Bike Motorcycle Kit jun8

2.72 BGN 2.00

QILEJVS Висок Квалитет 22mm Електрични 3 Брзина Модул Прекинувач За Промена на Eвелосипед, Скутер Велосипед Мотор за Полнење Функција 100% Сосема нов и висок квалитет...