комплект аскет, капак на цилиндровата глава за FORD Focus 1.6

комплект аскет, капак на цилиндровата глава за FORD Focus 1.6

BGN 19.20

Брой продукти


Испорака-Ракување време : 2 дена. -Ве молиме овозможи 11 до 22 дена за испорака време, поради долго растојание. -Ве молиме да се осигурате дека превозот адреса ќе се обезбеди на исходот . Ние не сме одговорни за undeliverable адреси.
Враќање и Замена Политика на Сите продажни се конечни. Враќање и Замена само може да се издаде на неисправни објект или погрешен точка испраќаат. Само размена е дозволено за погрешна точка купени, и корисниците се одговорни за враќање превозот цена и за следните замена превозот цена. Замена на предметот ќе бидат обработени и се испраќаат по враќањето и проверка на оригиналниот објект.
Оштетен Објект
Оштетена стока вклучува елементи, кои се оштетени за време на превозот. Ако пратката пристигнува на вашата врата со очигледно превозот штета, ве молиме да одбие да го прифати испорака. Ако ја прифати испораката и потоа се најде на превозот на штета, ве молиме да ги зачувате сите на материјалот за пакување и документација и контактирајте со нас веднаш. Дигитални фотографии ќе биде потребен за сите случаи.
Неисправни или Погрешен Точка Испраќаат
- Ако објектот што сакате да се вратите е не функционира, но нема очигледна штета, тоа се смета за неисправен. Ако примите неисправни или погрешно објектот, ве молиме да ги зачувате сите на материјалот за пакување и документација, и контактирајте со нас веднаш со реден број, ebay ID, и дефект опис рок од 7 дена по датумот на пакет пристигна и ние ќе обработиме вашето барање веднаш. Замена на предметот ќе бидат обработени и се испраќаат по враќањето и проверка на оригиналниот објект. Не Тврди дека ќе биде прифатена од по 7 дена. Дигитални фотографии се потребни за сите случаи на дефект на објектот.
- Вратени предмети мора да биде во оригинална амбалажа и неискористени состојба, или тие ќе бидат одбиени и испрати назад до тебе. Се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања.
За нашите авто делови компанија За нашата авто делови компанија
Во 2002 година, започнавме нашиот бизнис како Гуангжу, Ltd во Кина, Бидејќи тогаш ние сме биле на издржување на авто пазарот со широк спектар на автомобилски производи и додатоци. Ние сме во моментов се на неколку големи дистрибутери и дилери снабдување на производи во сад, Германија, Мексико, Австралија, Хонг Конг и Кина. Нашата фабрика лоцира во Кина, седиште е Во Германија.
Патенти и Авторски права Почитувани патент или логото на сопствениците, ве молиме контактирајте не за било каков сомнеж на копија право или патент, ние ќе одговор ќе fastly и полетување на листата веднаш и да разговараат со вас. Ве молиме не размислете за купување на предмети кои имате сомнеж погоре.
Ако сакате големи количини на нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, тогаш ние би можеле да ви даде попуст според paticular случај.


Подробности

Материал:
оригинал
Номер На Модела:
C605-10230
търговска марка:
голс

Избор на купувачи

Агрегат тялото на окачването задего на двигателя 1001320XKY00A за купе Haval H6 Великата Китайска стена
 • Новинка

Агрегат тялото на окачването задего на двигателя 1001320XKY00A за купе Haval H6 Великата Китайска стена

BGN 22.24

Квалитетот создаде klory ,интегритет креирате иднината!Објектот спецификитеОбјектот Тип на Мотор задната суспензија тело собраниеБренд Име KLORY БРЕНДНема...

Ролка на генератора за променлив ток за BMW E90 E91 316i 318i 320i 325d 328i 330d 335i 340i 316Li 320Li 328Li 335Li
 • Новинка

Ролка на генератора за променлив ток за BMW E90 E91 316i 318i 320i 325d 328i 330d 335i 340i 316Li 320Li 328Li 335Li

BGN 68.96

* Купување * Опис : 1, ве молиме email консултации услуги на клиентите,Ве молиме, напишете пред купувањеA : 17 цифри ВИН кодот C : производ слики.Б : името на авто деловиD : auto parts 11 цифри ОЕМ кодот2, бидејќи истите модели ќе бидат конфигурирани на мали разлики, соодветните функции и додатоци се исто така различни...

За двигател Kubota V2203 всмукателния и изпускателния клапани ( v2203t седла на клапани / водачи за клапани)
 • Новинка

За двигател Kubota V2203 всмукателния и изпускателния клапани ( v2203t седла на клапани / водачи за клапани)

BGN 204.80

1.За Kubota делови на мотор Kubota V2203 V2203 M : 8 PCS Вентил8 PCS vlave упатство8pcs вентил седиште8pcs вентил нафта печатСите делови се целосно за еден мотор поправкаПримена : Багер,ТракторПовеќе Kubota делови на мотор : 2.За Kubota V2203 делови на мотор : V2203 делови на мотор КлипотV2203 делови на мотор Клипот прстенV2203 делови на мотор цилиндри лагерV2203 делови на мотор заптивка комплетV2203 делови на мотор главната носечка и един род имајќиV2203 делови на мотор пумпа за водаV2203 делови на мотор вратилоV2203 мотор делови поврзување родV2203 делови на мотор пумпа за маслоV2203 делови на мотор стартерV2203 делови на мотор алтернаторV2203 делови на мотор масло кулерТОА СОДРЖИ : 8 КОМПЈУТЕРИ ВЕНТИЛИ8 КОМПЈУТЕРИ ВЕНТИЛ ВОДИЧИ8 КОМПЈУТЕРИ ВЕНТИЛ СЕДИШТА8 КОМПЈУТЕРИ ВЕНТИЛ МАСЛО ФОКИ

Нова цилиндрова глава A2300 за двигателя Cummins A2300 A2300T с капаци и пълен комплект подложки A2300
 • Новинка

Нова цилиндрова глава A2300 за двигателя Cummins A2300 A2300T с капаци и пълен комплект подложки A2300

BGN 1328.00

1.За cummins мотор A2300 на моторот обнова на : A2300Нови цилиндар на главата со вентили +целосна заптивка сетПримена : Мотокар БагерDHL international shipping 36 дена од врата до врата услугаПовеќе за cummins A2300 на моторот поправка делови ние можеме да снабдување : A2300 Клипот A2300 T connetcing род A2300 Клипот прстен A2300 T вратило A2300 цилиндар лагер A2300 T camshaft A2300 целосна заптивка комплет A2300 T цилиндар на главата A2300 Главниот имајќи A2300 T цилиндар блок A2300 един род имајќи A2300 T термостат A2300 пумпа за вода A2300 T вентил A2300 масло пумпа A2300 T им Помогнам на Стап A2300 цилиндар на главата заптивка A2300 T Доверба за миење A2300 Вентил A2300 T инјектор A2300 вентил водич A2300 T вентил tappet A2300 вентил седиште A2300 T Лагер за полнењеA2300 делови на мотор во парк.

ДОКСА ляв и десен разпределителен вал устройството за обтягане на веригата ГР 078109087C 078 109 088C 078 109 088E за Superb A4 S4 A6 S6 A8 S8 VW Passat B5
 • Новинка

ДОКСА ляв и десен разпределителен вал устройството за обтягане на веригата ГР 078109087C 078 109 088C 078 109 088E за Superb A4 S4 A6 S6 A8 S8 VW Passat B5

315.01 BGN 224.00

Дел No : 078109087 C 078109087 F078109088 C 078109088 E 078109088 H Друг Дел Бр : 078 109 087 C 078 109 087 F078 109 088 C 078 109 088 E 078 109 088 H име на Производ: "ФОЛКСВАГЕН" Passat A4 A6 V6 Мотор Времето Синџир Tensioners Suite 078109087 C 078109088 CОдговара Модели: За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 19972005 2.8 V6 За A4 / S4 19952005 2.4 V6 / 2.8 V6 / 2.7 V6 ТЕРМИНИ / AZB За A6 / S6 19962005 2.4 V6 / 2.8 V6 / 2.7 V6 AJK / AZA / СЕ / БЕС За A6 allroad quattro 20002005 2.7 V6 За A8 / S8 19942003 2.8 V6 За Врвен 20022008 2.8 V6 AMX / BBG 1 Set: 078109087 CЛево 1 Pcs 078109088 CДесно1 PcsПРЕВОЗОТ(1) Превезува во 1 работен ден по добивање на уплатата во целост.(2) Сите стоки ќе бидат испратени надвор од Кина во добра обична кафеава кутија состојба.(3)Следење на број, ќе бидат доставени до купувачот за референца по испраќаат.(4)Ние нудиме забрзан меѓународен транспорт 37days да пристигне во светот...

Горно закрепване на предния багажник за Volvo V70 C70 S70 S80 850 X60 XC70 3546238 8646713 9173203 9461728 30645252 30647763 30683637
 • Новинка

Горно закрепване на предния багажник за Volvo V70 C70 S70 S80 850 X60 XC70 3546238 8646713 9173203 9461728 30645252 30647763 30683637

BGN 12.80

Забелешка 1За Промет На Големо Клиенти .Ние сме Големи странско трговско друштво , има многу продавници на Alibaba,e Bay и Амазон ! Porudct Квалитетот е совршен !Странство магацини во САД ,велика БРИТАНИЈА ,Германија и чешка , имаат посебни превозот метод без даноци...

Директен заместител на електромагнитния клапан турбо за Nissan 14956-EB300 14956-EB30A 14956-EB70A 14956-EB70B
 • Новинка

Директен заместител на електромагнитния клапан турбо за Nissan 14956-EB300 14956-EB30A 14956-EB70A 14956-EB70B

35.20 BGN 35.00

Опис : Директна замена Турбо Притисок Електромагнетниот вентил за NissanДел број : 14956EB30014956EB30 A14956EB70 A14956EB70 B Спецификации за : Nissan НавараNissan PathfinderNissan Навара Pritsche / Fahrgestell Пакување листа : 1x Вентил Турбо Притисок ЕлектромагнетниотЗабелешка 1За Промет На Големо Клиенти .Ние сме Големи странско трговско друштво , има многу продавници на Alibaba,e Bay и Амазон ! Porudct Квалитетот е совршен !Странство магацини во САД ,велика БРИТАНИЈА ,Германија и чешка , имаат посебни превозот метод без даноци...

(10 бр/лот)сияние V (за вентилатор и генератор на променлив ток) каишка 99366-K1230 90916-C2002 6PK1230 за TOYOTA AURIS, COROLLA ZRE120, ZZE122 ZRE152
 • Новинка

(10 бр/лот)сияние V (за вентилатор и генератор на променлив ток) каишка 99366-K1230 90916-C2002 6PK1230 за TOYOTA AURIS, COROLLA ZRE120, ZZE122 ZRE152

BGN 222.93

(10pcs / многу)Серпентина V(ЗА ФАН & АЛТЕРНАТОР) ПОЈАС 99366K1230 90916C2002 6 PK1230 за TOYOTA AURIS е корола ZRE120,ZZE122 ZRE152Нарачката тука , ќе добиете 10 компјутери 6 PK1230Овој појас е погоден за : Дел 99366K1230 (ПОЈАС, V(ЗА ФАН & АЛТЕРНАТОР)) е пронајден на следниве модели : Пазар Date range Модел Рамки / Options Најде во дијаграм Општи 06 / 200709 / 2012 ADE150,NRE150,ZRE15*,ZZE150 1605 : VПОЈАС Јапонија 09 / 200603 / 2012 NZE14*,ZRE14* 1605 : VПОЈАС Јапонија 05 / 2007 NZT260,ZRT26* 1605 : VПОЈАС Општи 03 / 200710 / 2013 ZRE152,153 1605 : VПОЈАС Јапонија 06 / 200712 / 2013 ZRR7* Општи 05 / 200705 / 2014 ZRE15* 1605 : VПОЈАС Јапонија 10 / 200607 / 2012 NZE15*,ZRE15* 1605 : VПОЈАС Европа 11 / 200603 / 2013 ADE150,NDE150,NRE150,ZRE151,ZZE150 1605 : VПОЈАС Европа 10 / 200607 / 2012 ADE150,NDE150,NRE150,ZRE15*,ZZE150 1605 : VПОЈАС Општи 03 / 200707 / 2012 ZRE152 1605 : VПОЈАС Европа 02 / 200704 / 2013 ADE15*,NDE150,NRE150,ZRE15*,ZZE150,ZWE150 1605 : VПОЈАС Општи 02 / 2004 ZRE120,ZZE122 1605 : VПОЈАСВие ќе добиете предмети токму онака како што сликите покажуваат .Ако ви треба голема количина (20pcs или повеќе) ве молиме контактирајте со нас за попуст !Продажбата на терминот : Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас,ви благодарам многуПочитувани пријатели ,ве молиме прочитајте го ова : 1.Сите слики од нашите производи се направени од страна на самите себе , ќе го добиете токму она што го гледаме ; Ако постои разлика, ние ќе ги преземат слики за пред превозот .2...

SMD188738 на разкъсване на кутията за GREAT WALL HAVAL 4G64/4G69
 • Новинка

SMD188738 на разкъсване на кутията за GREAT WALL HAVAL 4G64/4G69

BGN 9.60

Пакување & ИспоракаПакување детали : секој производ ќе бидат спакувани во поединечни кутија со етикетата на сите информации (како дел број, скратено име на англиски или шпански или руски и арапски и Кинески) на тоа, и кутии кои ќе бидат спакувани во картонска, krabičkách ќе бидат спакувани во дрвени случаи...

Стопорный соленоид SA-4806-12 за борда на волана на Volvo, мотокар SUPER L, лифта
 • Новинка

Стопорный соленоид SA-4806-12 за борда на волана на Volvo, мотокар SUPER L, лифта

BGN 172.80

Стоп Електромагнетниот SA480612 за SKID STEER,СУПЕР L LOADER, ЛИФТ КАМИОНОпис : Бренд : UnbrandedТип : Стоп За ЕлектромагнетниотДел број : SA480612ПлаќањеКредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T / T и Western Union.Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.ГаранцијаНие нудиме 1 година гаранција за овој производ...

Нов хармоничен балансир манивела-шатунный ролка на коляновия вал за HONDA Accord Одисея Isuzu Оазис ACURA W / 2.3 L 13810-PAA-А01
 • Новинка

Нов хармоничен балансир манивела-шатунный ролка на коляновия вал за HONDA Accord Одисея Isuzu Оазис ACURA W / 2.3 L 13810-PAA-А01

145.42 BGN 80.00

Одговара : Хонда Спогодба 19982000 Година (Мотор : 2.3 L 4cyl) Хонда Спогодба 20012002 (Мотор : 2.3 L 4cyl / Прирачник Транс Само) Акура CL 19981999 (Мотор : 2.3 L 4cyl) Хонда Одисеја 19981998 (Мотор : 2.3 L 4cyl) Isuzu Оаза 19981999 (Мотор : 2.3 L 4cyl)Одговара : Хонда Спогодба 19982000 Година (Мотор : 2.3 L 4cyl) Хонда Спогодба 20012002 (Мотор : 2.3 L 4cyl / Прирачник Транс Само) Акура CL 19981999 (Мотор : 2.3 L 4cyl) Хонда Одисеја 19981998 (Мотор : 2.3 L 4cyl) Isuzu Оаза 19981999 (Мотор : 2.3 L 4cyl)

Банджо Болт UNF 3/8-20UNF алуминиева сплав банджо болтове на спирачния адаптер AD63015 син
 • Новинка

Банджо Болт UNF 3/8-20UNF алуминиева сплав банджо болтове на спирачния адаптер AD63015 син

BGN 6.38

Banjo Гром UNF 3 / 820 UNF Алуминиум Banjo Завртки Кочница Адаптер AD63001 синаПроизведени со користење алуминиумски легури кои ги исполнуваат или надминуваат минималните барања за црево фитинзи...

Компресор на окачването на въздуха за VW Volkswagen Touareg I 2002-2010 пневматична помпа 7L0698007A 7L8616006D 7L0616007B кола
 • Новинка

Компресор на окачването на въздуха за VW Volkswagen Touareg I 2002-2010 пневматична помпа 7L0698007A 7L8616006D 7L0616007B кола

BGN 496.00

Воздушна Суспензија Компресор за "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Touareg јас 20022010 Автомобил Воздушна Пумпа 7 L0698007 A 7 L8616006 D 7 L0616007 BКомпресор за воздух суспензијаБројот на оригинални резервни делови : 7 L0 698 007 НА 7 L0698007 A7 L0 698 007 E 7 L0698007 E7 L8 616 006 D 7 L8616006 D7 L0 698 007 Г 7 L0698007 D7 L0 616 007 НА 7 L0616007 A7 L0 616 007 Б 7 L0616007 B7 L0 616 007 C 7 L0616007 C7 L0 616 007 F 7 L0616007 F7 L0 616 007 H 7 L0616007 HМОДЕЛ : за "Фолксваген" TouaregКоличина : 1piece Marke Modell Plattform Typ Baujahr Моторни "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 7 LA, 7 L6, 7 L7 2.5 R5 TDI 2003 / 012010 / 05 2461 кзм, 128 KW, 174 ГЛАСАЧКО место "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 7 LA, 7 L6, 7 L7 2.5 R5 TDI 2003 / 082010 / 05 2461 кзм, 120 KW, 163 КС "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 7 LA, 7 L6, 7 L7 3.0 TDI 2006 / 042010 / 05 2967 кзм, 155 KW, 211 КС "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 7 LA, 7 L6, 7 L7 3.0 V6 TDI 2004 / 112010 / 05 2967 кзм, 165 KW, 225 КС "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 7 LA, 7 L6, 7 L7 3.0 V6 TDI 2007 / 112010 / 05 2967 кзм, 176 KW, 240 КС "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 7 LA, 7 L6, 7 L7 3.2 V6 2002 / 102006 / 11 3189 кзм, 162 KW, 220 КС "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 7 LA, 7 L6, 7 L7 3.2 V6 2004 / 112006 / 11 3189 кзм, 177 KW, 241 КС "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 7 LA, 7 L6, 7 L7 3.6 V6 FSI 2005 / 102010 / 05 3597 кзм, 206 KW, 280 КС "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 7 LA, 7 L6, 7 L7 4.2 V8 2002 / 122006 / 11 4172 кзм, 228 KW, 310 КС "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 7 LA, 7 L6, 7 L7 4.2 V8 FSI 2006 / 062010 / 05 4163 кзм, 257 KW, 350 КС "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 7 LA, 7 L6, 7 L7 5.0 R50 TDI 2007 / 082010 / 05 4921 кзм, 257 KW, 350 КС "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 7 LA, 7 L6, 7 L7 5.0 V10 TDI 2002 / 102010 / 05 4921 кзм, 230 KW, 313 КС "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 7 LA, 7 L6, 7 L7 6.0 W12 2004 / 082010 / 05 5998 кзм, 331 KW, 450 КСГаранција : Ние обезбедуваме 6 месеци гаранција за овој производ.Врвен квалитет со конкурентна ценаПакување : Neutal пакување и прифаќање на клиентот посебно пакување и побарувачката.Плаќање : Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку ALIPAYЗа Испорака : 1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни2.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки...

За Mitsubishi детайли на двигателя s4l s4l2 распредвал 90% нов истински
 • Новинка

За Mitsubishi детайли на двигателя s4l s4l2 распредвал 90% нов истински

BGN 400.00

Вистински тип S4 L S4 L2 camshaft assy orignal квалитет на Примена : Мини Багер DHL international Shipping (45 дена од врата до врата) Повеќе S4l S4 L2 делови на мотор ние снабдување : Клипот,клипот прстен,цилиндар лагер,полн заптивка комплет ,вратило,цилиндар на главата,цилиндар блок...