Двигател на вентилатора 4hk1 турбонагнетателя RHF55 8980302170 индустриален

Двигател на вентилатора 4hk1 турбонагнетателя RHF55 8980302170 индустриален

BGN 278.00
-12 %
BGN 316.29

Брой продукти

RHF55 8980302170 турбополнач одговара за Isuzu Индустриски Фан Мотор 4 HK1
1. Турбо модел : RHF55
2. Дел no. : 8980302170
3. Се применуваат : одговара за Isuzu Индустриски Фан Мотор 4 HK1
4. Турбина тркала материјал : К18
5. Минатото голема брзина балансирање тест
6. Со добар квалитет и прифатлива цена
7. Имаат во парк, се испорача веднаш
8. Стабилни перформанси, бренд-нови
Предности :
1. Висок Квалитет И Фабрика Цена
2. Безбедно пакување и брза испорака
3. Напредни тестирање на капацитети
4. Совршен по продажба на Услуги
5. Мал за да може да биде прифатен
Пакување :
Спакуван во пена со силна картон или дрвени случај.
Испорака :
Ако имаме акции, ние ќе испорака тоа по добивањето на плаќање;
Од DHL,Fed Ex,EMS и др.
Нашата услуга :
1. Ќе одговори во рок од 24 работни часа afte примање на вашето барање!
2. По добивањето на делови, ве молиме да го пробате, ако било повратни информации ве молиме не двоумете се да ми каже
3. Ако било какви проблеми се случи, ние ќе техничар нека провери колку да се случи, тогаш дај у поддршка.
Обидете се на нашиот најдобар!
Лице За Контакт
Контакт со нас за повеќе информации! Мис Дорис Henan Кактус Увоз & Извоз Trading Co., Ltd. Тел : 0086 371 86610699 Skype : hncactus QQ : 1930750002


Подробности

Материал:
Желязо и стомана
Номер На Модела:
RHF55
търговска марка:
HNCACTUS

Избор на купувачи

Нова цилиндрова глава A2300 за двигателя Cummins A2300 A2300T с капаци и пълен комплект подложки A2300
 • Новинка

Нова цилиндрова глава A2300 за двигателя Cummins A2300 A2300T с капаци и пълен комплект подложки A2300

BGN 1328.00

1.За cummins мотор A2300 на моторот обнова на : A2300Нови цилиндар на главата со вентили +целосна заптивка сетПримена : Мотокар БагерDHL international shipping 36 дена од врата до врата услугаПовеќе за cummins A2300 на моторот поправка делови ние можеме да снабдување : A2300 Клипот A2300 T connetcing род A2300 Клипот прстен A2300 T вратило A2300 цилиндар лагер A2300 T camshaft A2300 целосна заптивка комплет A2300 T цилиндар на главата A2300 Главниот имајќи A2300 T цилиндар блок A2300 един род имајќи A2300 T термостат A2300 пумпа за вода A2300 T вентил A2300 масло пумпа A2300 T им Помогнам на Стап A2300 цилиндар на главата заптивка A2300 T Доверба за миење A2300 Вентил A2300 T инјектор A2300 вентил водич A2300 T вентил tappet A2300 вентил седиште A2300 T Лагер за полнењеA2300 делови на мотор во парк.

За Yanmar mini engine 3TNM74 цилиндрова глава в събирането на истинското качество
 • Новинка

За Yanmar mini engine 3TNM74 цилиндрова глава в събирането на истинското качество

BGN 1228.80

За yanmar мотор 3 TNM74 цилиндар на главата assyКористи вистински тип во многу добра состојбаПримена : Багер ТракторПовеќе Yanmar 3 TNE84 делови на мотор во парк : 3 TNE84 Клипот 3 D84 connetcing род 3 TNE84 Клипот прстен 3 D84 вратило 3 TNE84 цилиндар лагер 3 D84 camshaft 3 TNE84 целосна заптивка комплет 3 D84 цилиндар на главата 3 TNE84 Главниот имајќи 3 D84 цилиндар блок 3 TNE84 един род имајќи 3 D84 термостат 3 TNE84 пумпа за вода 3 D84 вентил 3 TNE84 масло пумпа 3 D84 им Помогнам на Стап 3 TNE84 цилиндар на главата заптивка 3 D84 Доверба за миење 3 TNE84 Вентил 3 D84 инјектор 3 TNE84 вентил водич 3 D84 вентил tappet3 TNE84 вентил седиште 3 D84 Лагер за полнење

Ролка съединител генератор на свободно движение е подходящ за Mini R50, R53 [2001-2008] хетчбек One D 1364ccm 75HP 55KW (Дизел
 • Новинка

Ролка съединител генератор на свободно движение е подходящ за Mini R50, R53 [2001-2008] хетчбек One D 1364ccm 75HP 55KW (Дизел

116.32 BGN 64.00

Овој објект се вклопува со овие возила : Compatibilities се дефинирани од страна на продавачот за возила обично се опремени за функционирање во рамките на оригиналниот листата на земјата.

Устройството за обтягане на ролка за NISSAN BLUEBIRD CUBE D50 JUKE MICRA QASHQAI TIIDA VERSA RENAULT FLUENCE11927-ED00B
 • Новинка

Устройството за обтягане на ролка за NISSAN BLUEBIRD CUBE D50 JUKE MICRA QASHQAI TIIDA VERSA RENAULT FLUENCE11927-ED00B

58.14 BGN 32.00

ОДГОВАРА : NISSAN АД ВАН / WINGROAD NY12 4 WD 2005NISSAN АД ВАН / WINGROAD Y12 2005NISSAN РЕКЛАМА / ОГЛАС ЕКСПЕРТ (VY12) 2006NISSAN BLUEBIRD SYLPHY G11 20052009NISSAN BLUEBIRD SYLPHY NG11 4 WD 20052009NISSAN CUBE КУБНИ (GZ11) 20032008NISSAN CUBE Z11 20022008NISSAN CUBE Z12 2009NISSAN D50 VN10 C 2012NISSAN JUKE F15 2010NISSAN LIVINA CОПРЕМА NL10 Z 20082013NISSAN LIVINA GENISS L10 Z 20062013NISSAN MICRA C+C (CK12 E) 2005NISSAN MICRA IND НАПРАВЕНИ K13 K 2010NISSAN MICRA / МАРТ K12 20022010NISSAN NOTE E11 E 20052012NISSAN NV200 M20 2009NISSAN QASHQAI J10 E 20062013NISSAN QASHQAI J10 E 4 WD 20062013NISSAN QASHQAI+2 JJ10 E 20082013NISSAN СОНЧЕВО PRC НАПРАВИ N17 Z 2010NISSAN TIIDA C11 20052012NISSAN TIIDA LATIO SC11 ПРАВА 20052011NISSAN TIIDA TWN НАПРАВИ C12 W 2012NISSAN ОБРАТНО C11 X 20062012"РЕНО" FLUENCE 2010

Горно закрепване на предния багажник за Volvo V70 C70 S70 S80 850 X60 XC70 3546238 8646713 9173203 9461728 30645252 30647763 30683637
 • Новинка

Горно закрепване на предния багажник за Volvo V70 C70 S70 S80 850 X60 XC70 3546238 8646713 9173203 9461728 30645252 30647763 30683637

BGN 12.80

Забелешка 1За Промет На Големо Клиенти .Ние сме Големи странско трговско друштво , има многу продавници на Alibaba,e Bay и Амазон ! Porudct Квалитетот е совршен !Странство магацини во САД ,велика БРИТАНИЈА ,Германија и чешка , имаат посебни превозот метод без даноци...

Нов хармоничен балансир манивела-шатунный ролка на коляновия вал за HONDA Accord Одисея Isuzu Оазис ACURA W / 2.3 L 13810-PAA-А01
 • Новинка

Нов хармоничен балансир манивела-шатунный ролка на коляновия вал за HONDA Accord Одисея Isuzu Оазис ACURA W / 2.3 L 13810-PAA-А01

145.42 BGN 80.00

Одговара : Хонда Спогодба 19982000 Година (Мотор : 2.3 L 4cyl) Хонда Спогодба 20012002 (Мотор : 2.3 L 4cyl / Прирачник Транс Само) Акура CL 19981999 (Мотор : 2.3 L 4cyl) Хонда Одисеја 19981998 (Мотор : 2.3 L 4cyl) Isuzu Оаза 19981999 (Мотор : 2.3 L 4cyl)Одговара : Хонда Спогодба 19982000 Година (Мотор : 2.3 L 4cyl) Хонда Спогодба 20012002 (Мотор : 2.3 L 4cyl / Прирачник Транс Само) Акура CL 19981999 (Мотор : 2.3 L 4cyl) Хонда Одисеја 19981998 (Мотор : 2.3 L 4cyl) Isuzu Оаза 19981999 (Мотор : 2.3 L 4cyl)

Устройството за обтягане времето колан, подходящи за преместване на 1.8 VW SHA sharan БО Bora MEX Audi A3/S3 A4/S4 A6/S6 TT OE: 06B 109 477 06B 109 479
 • Новинка

Устройството за обтягане времето колан, подходящи за преместване на 1.8 VW SHA sharan БО Bora MEX Audi A3/S3 A4/S4 A6/S6 TT OE: 06B 109 477 06B 109 479

BGN 33.60

OE : 06 B 109 477 06 B 109 479 06 B 109 479 SSSЗафатнина : 1.8ОДГОВАРА : "ФОЛКСВАГЕН" Буба Cabrio Буба БЕК CL ClasicoJeetta Голф ША sharan БО Бора MEXAudi A3 / S3 A4 / S4 A6 / S6 TT Надворешниот Дијаметар(mm) : 28.5 Ширина : (mm) : 27

Ролка на генератора за променлив ток за BMW E90 E91 316i 318i 320i 325d 328i 330d 335i 340i 316Li 320Li 328Li 335Li
 • Новинка

Ролка на генератора за променлив ток за BMW E90 E91 316i 318i 320i 325d 328i 330d 335i 340i 316Li 320Li 328Li 335Li

BGN 68.96

* Купување * Опис : 1, ве молиме email консултации услуги на клиентите,Ве молиме, напишете пред купувањеA : 17 цифри ВИН кодот C : производ слики.Б : името на авто деловиD : auto parts 11 цифри ОЕМ кодот2, бидејќи истите модели ќе бидат конфигурирани на мали разлики, соодветните функции и додатоци се исто така различни...

Автомобил-стайлинг аксесоари от въглеродни влакна CF качулка качулка, подходящ за 2008-2014 Skyline R35 GTR CBA DBA MS стил на предния капак преден капак с вентилационни отвори
 • Новинка

Автомобил-стайлинг аксесоари от въглеродни влакна CF качулка качулка, подходящ за 2008-2014 Skyline R35 GTR CBA DBA MS стил на предния капак преден капак с вентилационни отвори

BGN 1534.40

Детален Цртеж : ФУНКЦИЈА : Вакуум Инфузија Јаглерод3 K Twill Јаглерод Ткаат во гланц СтандардноМала ТежинаСовршен FitmentАеродинамиченПодобар Изглед.Многу лесно да го инсталирате, препорачуваме да ја инсталирате на телото улица продавницаДобредојдовте на Wenzhou Yachant Trading Co., Ltd.Нашата канцеларијаФабрички ОбјектПроизводителот НапредокКлиентите Примерок, Мувла И Производите На Компанијата ВоведWenzhou Yachant Trading Co., Ltd...

Банджо Болт UNF 3/8-20UNF алуминиева сплав банджо болтове на спирачния адаптер AD63015 син
 • Новинка

Банджо Болт UNF 3/8-20UNF алуминиева сплав банджо болтове на спирачния адаптер AD63015 син

BGN 6.38

Banjo Гром UNF 3 / 820 UNF Алуминиум Banjo Завртки Кочница Адаптер AD63001 синаПроизведени со користење алуминиумски легури кои ги исполнуваат или надминуваат минималните барања за црево фитинзи...

Ролка на коляновия вал хармонично балансира на двигателя за 13-15 Lexus IS250 2.5 L-V6 13470-31021
 • Новинка

Ролка на коляновия вал хармонично балансира на двигателя за 13-15 Lexus IS250 2.5 L-V6 13470-31021

116.32 BGN 64.00

КОМПАТИБИЛЕН ВОЗИЛА : LEXGS30 / 35 / 43 / 460 GRS19# / URS190 / UZS190 ПРАВА 20052011,LEXIS250 / 350 GSE20 20052012, LEXIS250 / 350 GSE25 4 WD 20052012,LEXIS250 / 350 GSE3# 2013,LEXIS250 / 350 / 300 H AVE30 / GSE3# 2013,ТОЈОТА КРУНА AWS210 / GRS21# 2012,ТОЈОТА КРУНА GRS20# / GWS204 20082012,ТОЈОТА КРУНА / MAJESTA GRS18# / UZS18# 20032008,ТОЈОТА КРУНА / MAJESTA GRS183 / GRS181 / UZS187 4 WD 20032008,ТОЈОТА МАРК X GRX120 20042009,ТОЈОТА МАРК X GRX125 4 WD 20042009,ТОЈОТА МАРК X GRX130 ЗА 2009 ГОДИНА,ТОЈОТА МАРК X GRX135 4 WD ЗА 2009 ГОДИНА,ТОЈОТА REIZ GRX121 / GRX122 20052010

Агрегат тялото на окачването задего на двигателя 1001320XKY00A за купе Haval H6 Великата Китайска стена
 • Новинка

Агрегат тялото на окачването задего на двигателя 1001320XKY00A за купе Haval H6 Великата Китайска стена

BGN 22.24

Квалитетот создаде klory ,интегритет креирате иднината!Објектот спецификитеОбјектот Тип на Мотор задната суспензија тело собраниеБренд Име KLORY БРЕНДНема...

ДОКСА 6шт задната част на разпределителните верига на времето колан за автомобил VW Jetta GLI Golf GTI Passat, Bora, Beetle A4 A6 Leon 2.0 TFSI 058109229B 06D109229B
 • Новинка

ДОКСА 6шт задната част на разпределителните верига на времето колан за автомобил VW Jetta GLI Golf GTI Passat, Bora, Beetle A4 A6 Leon 2.0 TFSI 058109229B 06D109229B

235.60 BGN 134.00

Ако сте несигурни дали тоа може да се однесува на вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас прв пат, ние ќе ви ги даде на проверка...