9 бр мотоциклет части на двигателя съединител фрикционни плочи на диск подходящи за KTM EXC250 04-06 SX250 05-12 XC250 XC-W250 XC-стилен компактен дизайн, w300 06-12

9 бр мотоциклет части на двигателя съединител фрикционни плочи на диск подходящи за KTM EXC250 04-06 SX250 05-12 XC250 XC-W250 XC-стилен компактен дизайн, w300 06-12

BGN 30.00
-15 %
BGN 35.20

Брой продукти


СПОЈКАТА ПЛОЧИ
100% Сосема Нов.
Боја за слика.
Цената за поставување(9pcs)
Одговара За KTM :
EXC250 04-06
EXC250 Sixdays 04-06
SX250 05-12
XC250 06-12
XC-W250 06-12
XC-W300 06-12
1.Не го купите, ако не'tconfirm можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз


Подробности

търговска марка:
CAKEN
Тип Елемент:
Двигатели
Името На Модела:
9004-1
Широчина На Елемента:
16cm
Височина На Продукта:
4cm
Тегло На Продукта:
0.325kg
Дължина На Продукта:
16cm

Избор на купувачи

Мотоциклет високо качество на запалителната свещ E6TC BP6HS за Yamaha PW80 PW PY 80 PW60 LT50 LT80 80cc ATV Dirt Pit Bike Motorcross
 • Новинка

Мотоциклет високо качество на запалителната свещ E6TC BP6HS за Yamaha PW80 PW PY 80 PW60 LT50 LT80 80cc ATV Dirt Pit Bike Motorcross

11.36 BGN 10.00

СОСТОЈБА : 100% СОСЕМА НОВБоја : како на сликата шоувисок квалитет Пакет се Вклучуваат : 1 Компјутер Искра Приклучокот Потсетник : ве Молам, проверете го тоа внимателно, да бидете сигурни дека тоа е костим за вашата...

Двойна скоростна CF250 CH250 с водно охлаждане ATV детайлите на двигателя да се счупи ремонт 172 мм -091000 SLC-CF250 Drop Shipping
 • Новинка

Двойна скоростна CF250 CH250 с водно охлаждане ATV детайлите на двигателя да се счупи ремонт 172 мм -091000 SLC-CF250 Drop Shipping

25.28 BGN 24.00

Повисоки брзини на пренос намали целокупната намалување фактор на менувачот Ако моторот е доволно моќни да се повлече на повисоки брзини, оваа промена, исто така, ќе се подигне максимална брзина...

Мотоциклет високо качество поршневое пръстен комплект w / игли лагер за Yamaha PW80 PW PY 80 PY80 80cc ATV Dirt Pit Bike Motorcross
 • Новинка

Мотоциклет високо качество поршневое пръстен комплект w / игли лагер за Yamaha PW80 PW PY 80 PY80 80cc ATV Dirt Pit Bike Motorcross

19.20 BGN 17.00

СОСТОЈБА : 100% СОСЕМА НОВБоја : како на сликата покаже Објект : Клипот Прстени за Полнењевисок квалитет Пакет се Вклучуваат : 1*Клипот,1*Клипот Pin,1*Игла,2*Клипот Прстени,2*Circlips Потсетување : ве Молам, проверете го тоа внимателно, да бидете сигурни дека тоа е костим за вашата...

Мотоциклет части на главата на цилиндъра полагане на стартера на двигателя на уплътнението на капака elips комплект за Yamaha XT 225 Serow TTR225 комплект тампони на двигателя
 • Новинка

Мотоциклет части на главата на цилиндъра полагане на стартера на двигателя на уплътнението на капака elips комплект за Yamaha XT 225 Serow TTR225 комплект тампони на двигателя

31.20 BGN 29.00

Мотоцикл Делови на Главата Цилиндар дихтунзи Мотор Стартер Покрие Заптивка Нафта Печат за Полнење за Јамаха XT 225 Serow TTR225 Мотор заптивка комплет

Преден амортисьор вилица амортисьор щуцер за SUZUKI DR250 DR250SE 1990-1995 DR350 90-99 VZ1600 MARAUDER 2004 2005 DR 250 350
 • Новинка

Преден амортисьор вилица амортисьор щуцер за SUZUKI DR250 DR250SE 1990-1995 DR350 90-99 VZ1600 MARAUDER 2004 2005 DR 250 350

9.92 BGN 9.00

4465100% сосема новСТАНДАРДНАТА БОЈА : црнаszie : 43*54*11Погодни За : SUZUKIDR250 / SE '9095DR350 '9099VZ1600 Marau дер '04051.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

Мотор частите на двигателя съединител фрикционни плочи комплект за SUZUKI GSR600 GSR400 GSR 400 GSR 600 Honda CBR600 F4 CBR600RR мотоциклет
 • Новинка

Мотор частите на двигателя съединител фрикционни плочи комплект за SUZUKI GSR600 GSR400 GSR 400 GSR 600 Honda CBR600 F4 CBR600RR мотоциклет

51.18 BGN 45.00

Добредојдовте во мојата продавница!Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.Големина на : A= 136mm B= 125mmC= 101mm(x7pcs) / 108mm (x1pcs) D= 14mmE= 3мм F= 10Материјал : Хартија, Базирани НаПогодни за : ХОНДА CBR600 F4 Супер Спорт 0106 ХОНДА CBR600 FR Роси Шампион Посебни 02 ХОНДА CBR600 RA ABS Модел 0913 ХОНДА CBR600 RR 0308 ХОНДА CBR600 RR 0809 ХОНДА CBR600 RR специјално ИЗДАНИЕ 09 ХОНДА CBR600 RR 10 ХОНДА CBR600 RR специјално ИЗДАНИЕ 10 ХОНДА CBR600 RR 11 ХОНДА CBR600 RR ABS Модел 1213 ХОНДА 0709 ХОНДА CBR600 RRA ABS Модел 09 ХОНДА CBR600 RRA 10 ХОНДА CBR600 RRA ABS Модел 10 ХОНДА CBR600 RRA 11 ХОНДА CBR600 RRA ABS Модел 11 ХОНДА VFR800 Intercepter 0211 ХОНДА VFR800 A Intercepter ABS 0211 ХОНДА CB900 F Hornet 900 0107 ХОНДА CBR900 RR Fireblade (918cc) 98 ХОНДА CBR900 RR Fireblade (929cc) 99 SUZUKI GSR400 K6,K7,K8,K9,L0 0610 SUZUKI GSR400 A K7,K8,K9,L0 ABS 0710 SUZUKI GSR600 K6,K7 0607 SUZUKI GSR600 K8 ABS 08 SUZUKI GSR600 K8,K9 0809 SUZUKI GSR600 K9,L0 ABS 0910 SUZUKI GSR600 L0 10Пакување Листа : 1 Сет Спојки Плочи (8 парчиња)Важна Забелешка : ве Молиме испратете ни го вашето целосно Име и презиме и Адреса на англиски јазик!Телефонски број е многу важна информација да се испрати преку Express!Превозот1)Превозот На Компаниите : Ние поддршка на пратката од страна на"Кина Пост" Или "Хонгконг пост",ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел...

Двигател на мотоциклет капак на Картера на статора на двигателя на SUZUKI Hayabusa GSX1300R 2004-2013 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
 • Новинка

Двигател на мотоциклет капак на Картера на статора на двигателя на SUZUKI Hayabusa GSX1300R 2004-2013 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13

52.78 BGN 46.00

Материјал : алуминиумПакетот Вклучува : 1 парче на моторот покритиеПогодни За : SUZUKIHayabusa GSX1300 R 20042013Don Motorcycle Мотор Мотор Stator Crankcase Покритие За SUZUKI GSR600 20062011 06 07 08 09 10 11 GSR750 20112013 11 12 13 Motorcycle Мотор Мотор Stator Crankcase Покритие За SUZUKI GSR600 20062011 06 07 08 09 10 11 GSR750 20112013 11 12 13 не Buy Motorcycle Мотор Мотор Stator Crankcase Покритие За ХОНДА CBR1000 RR 20082011 2008 2009 2010 2011 08 09 10 11 Motorcycle Мотор Мотор Stator Crankcase Покритие За ХОНДА CBR1000 RR 20082011 2008 2009 2010 2011 08 09 10 11 Ако Не се Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање За Да Проверите Дали Тие Се Фитинг Ќе Се Добие Објект Од Иста Како И На Слики...

AHL 8 бр. / компл. STD детайли на двигателя на мотоциклет за HONDA CB1000R CB1000 R 2009-2014 стандартен Прът на коляновия вал лагер
 • Новинка

AHL 8 бр. / компл. STD детайли на двигателя на мотоциклет за HONDA CB1000R CB1000 R 2009-2014 стандартен Прът на коляновия вал лагер

105.44 BGN 100.00

Ве Молиме Да Го Прочитате Описот Подолу ВнимателноВнимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрени честитки до сите купувачот...

39,5 мм 12 мм поршневое пръстен на лагера уплътнение уплътнителен кит за KTM50 50 50CC за KTM 50SX 50 JUNIOR 2002~2008
 • Новинка

39,5 мм 12 мм поршневое пръстен на лагера уплътнение уплътнителен кит за KTM50 50 50CC за KTM 50SX 50 JUNIOR 2002~2008

BGN 56.00

39.5 MM 12 MM Клипот Прстен Имајќи Комплет KTM50 KTM 50 SX 50 ПОМЛАД 2002~2008Овие делови се вклопуваат За Нечистотија и персоналниот данок на доход велосипед,одговара за Lifan,Zong Shen,Kaya,Xmotos,Аполон орион ,Loncin,KTM,деца кал велосипедиЗа Раселување,вклучуваат 50cc,70 CC,110cc,125cc,138 CC,140 CC,150cc,160 CC,200 CC,250cc,итнОбјектот PS090 Дијаметар на Полнење(mm) 39.5 Дијаметарот на Клипот Pin(mm) 12 Diaplacement 49 CC Вкупната Висина(mm) 48 Компресија Висина(mm) 21.5Можеби ќе сакате Другите како Следниве

Части от двигателя на мотоциклет фрикционни плоча съединител за Honda CR250 R CR480R CR500R XR500R XL600R XR600 R NX650 Vf700 мотоциклет
 • Новинка

Части от двигателя на мотоциклет фрикционни плоча съединител за Honda CR250 R CR480R CR500R XR500R XL600R XR600 R NX650 Vf700 мотоциклет

39.98 BGN 35.00

Добредојдовте во мојата продавница!Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.Големина на : A= 150mm B= 139mmC=116mm D= 14mmE= 3мм F= 12Материјал : Хартија, Базирани НаНие, исто така, имаат овој објект со BuyСега , вие не треба да чекате додека на аукцијата завршува!Погодни за : ХОНДА CR250 R 8389 ХОНДА CR480 R 83 ХОНДА CR500 R 8489 ХОНДА XR500 R 8384 ХОНДА XL600 R 8387 ХОНДА XR600 R 8500 ХОНДА NX650 8889 ХОНДА VF700 F Пресретнувачи 8485Пакување Листа : 1 Сет Спојки Плочи (7 компјутери)Важна Забелешка : ве Молиме испратете ни го вашето целосно Име и презиме и Адреса на англиски јазик!Телефонски број е многу важна информација да се испрати преку Express!Превозот1)Превозот На Компаниите : Ние поддршка на пратката од страна на"Кина Пост" Или "Хонгконг пост",ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел...

56,5 мм, 15 мм бутални пръстени комплект за 125CC 156FMI CB125 XL125 JX125 WUYANG WY125 Lifan ZongShen Locin Dirt Pit мотори части
 • Новинка

56,5 мм, 15 мм бутални пръстени комплект за 125CC 156FMI CB125 XL125 JX125 WUYANG WY125 Lifan ZongShen Locin Dirt Pit мотори части

BGN 23.84

56.5 MM 15 MM Клипот Прстени Комплет 125 CC 156 FMI CB125 Lifan Zong Shen Locin Нечистотија Јама Велосипеди ДеловиОвие делови се вклопуваат За Нечистотија и персоналниот данок на доход велосипед,одговара за Lifan,Zong Shen,Kaya,Xmotos,Аполон орион ,Loncin,KTM,деца кал велосипедиЗа Раселување,вклучуваат 50cc,70 CC,110cc,125cc,138 CC,140 CC,150cc,160 CC,200 CC,250cc,итнТоа е 125 CC Клипот за полнењеОбјектот PS254 Дијаметар на Полнење(mm) 56.5 Дијаметарот на Клипот Pin(mm) 15 Diaplacement 125 CC Вкупната Висина(mm) 53 Компресија Висина(mm) 27Тоа ќе одговара на следните Велосипеди

Малък маслен радиатор радиатор мръсотия питбайк маймуна мотоциклет състезателни висока производителност ремонт аксесоари Кайо БФБ китайски 110 125CC
 • Новинка

Малък маслен радиатор радиатор мръсотия питбайк маймуна мотоциклет състезателни висока производителност ремонт аксесоари Кайо БФБ китайски 110 125CC

37.89 BGN 36.00

Ладилник За МаслоМасло Кулер Големина : 16cm(W)x 11.5 cm / 7.5 cm(H)x 3.3 см(дебелина)Гориво Црево Должина : 48cmЗавртки : M10

40 мм, 10 мм, 12 мм, дължината му поршневое пръстен уплътнение комплект JOG 50 50CC 1P40QMB CPI Jonway Keeway Yiying ATV бъги скутер части
 • Новинка

40 мм, 10 мм, 12 мм, дължината му поршневое пръстен уплътнение комплект JOG 50 50CC 1P40QMB CPI Jonway Keeway Yiying ATV бъги скутер части

BGN 44.80

40mm 10мм / 12mm Цилиндар Клипот Прстен Заптивка Комплет БУТВАНЕ 50 CCЗа АТВ и Quad,одговара за Loncin,Јамаха,Linhai,Хонда,Zongshen,Buyan,Поларис,Bashan,Hsun,Shineray, Jinling,kazuma,Lifan,Taotao,Suzuki,кинески,gsmoon итн.За Раселување,вклучуваат 250cc,50cc,110cc,125cc,150cc,800cc,350cc,500cc,400cc,итнПостојат два verison на клипот, 10мм pin или 12mm pin...

AHL 8 бр. / компл. STD детайли на двигателя на мотоциклет за Yamaha YZF 600 R6 2006-2015 стандартен Прът на коляновия вал лагер
 • Новинка

AHL 8 бр. / компл. STD детайли на двигателя на мотоциклет за Yamaha YZF 600 R6 2006-2015 стандартен Прът на коляновия вал лагер

63.84 BGN 61.00

Ве Молиме Да Го Прочитате Описот Подолу ВнимателноВнимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрени честитки до сите купувачот...

От дясната страна на капака на двигателя гвардия за HUSQVARNA FC250 FC350 2017 FE350 ФК 250 350 FE мотор dirt bike ями мотоциклет
 • Новинка

От дясната страна на капака на двигателя гвардия за HUSQVARNA FC250 FC350 2017 FE350 ФК 250 350 FE мотор dirt bike ями мотоциклет

64.00 BGN 58.00

100% Сосема Нов.Боја : како на сликата.Цена за 1 парче.Meterial : Алуминиум.Fitment : FC250 1617FC350 1617FE350 161.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...