цилиндрова глава 11039-MA70A 11039-VZ20A 11039-VZ20B 11039MA70A 11039VZ20A 11039VZ20B за двигателя на Nissan Mascott 3.0 L ZD30 K5MT ZD32

цилиндрова глава 11039-MA70A 11039-VZ20A 11039-VZ20B 11039MA70A 11039VZ20A 11039VZ20B за двигателя на Nissan Mascott 3.0 L ZD30 K5MT ZD32

BGN 758.00
-25 %
BGN 1011.20

Брой продукти


цилиндар на главата 11039-MA70 A 11039-VZ20 A 11039-VZ20 B 11039 MA70 A 11039 VZ20 A 11039 VZ20 B за Nissan Mascott 3.0 L МОТОР ZD30 K5 MT ZD32
Дел број :
11039-MA70 A / 11039-VZ20 A / 11039-VZ20 B / 11039 MA70 A / 11039 VZ20 A / 11039 VZ20 B / 11039 MA70 A / 11039 VZ20 A / 11039 VZ20 B
/ 7421011214 / 7485120695 / 908509 / 908 509
Одговара на моторот : ZD30 K5 MT ZD32 2953 CC 3.0 TDI 16 V
Главата на цилиндерот ќе одговара :
"Рено" Mascott 2953cc 3.0 TDI 16 V 2006 - мотор : ZD30 K5 MT
Nissan Atleon / Cabstar / Urvan / Mascott 2953 CC 3.0 TDI 16 V 2006 - мотор : ZD30 K5 MT ZD32
БЕСПЛАТНИ ЗАПТИВКА :
Па yment
Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.
Превозот на Сите item s ќе бидат испратени до вашиот Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите. Ние поддршка на пратката од страна на DHL,Fe DEX,UPS-от,ТНТ,EMS или други пратката итн. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина.
Сите предмети се сосема n ew, никогаш не се користи, и уште во orig inal пакување доколку не е поинаку назначено.
Објектот ќе биде предаден, веднаш во рок од 1-2 работни денови по потврди за плаќање.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени.
Сите фотографии се прикажани за илустрација само, и се претставници на типот и моделот на цилиндри на главата се понудени во описот.Производот се нуди е на високо квалитетни резервни производ.
Грижа за корисници Ако сакате да контактирате со нас : ве Молиме испратете ни онлајн порака. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа.
Ние преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи. Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж
По продажба на Политика
Пред купување, нашиот предлог е да испратите слика ќе треба да се инсталира на автомобилот,и да се отвори хауба се направи една воздухот слика за нас.
Предмети кои не може да се инсталира ќе бараат професионална инсталација фактура за враќање. Во спротивно, нема да се врати за наплата, ние не нудиме продавница кредитна размена.
ПРЕДМЕТИ НЕ ДОЈДЕ СО ИНСТРУКЦИИ - КУПУВАЧИ ПАЗЕТЕ СЕ
Професионалната инсталација и/или помош е силно да се предложи. Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас да бара да зборувате со нашите механичар на должност. Ве молиме имајте предвид, купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инсталирате без стручна помош.


Подробности

търговска марка:
вестмув
Тип Елемент:
главата на цилиндъра
Година:
2000 2001 2002 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2004 2008 2009 2010 2011
Името На Модела:
голи 2012 2013 2014 2015 2016
Преместване:
3.0 TDI 3.0 3.0 TDI L 3.0 L дизел ZD30 K5MT ZD32 908 509
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Дължина На Продукта:
49inch
Широчина На Елемента:
21inch
Височина На Продукта:
24inch
Тегло На Продукта:
20kg
Вид На Материала:
11039 MA70A 11039 VZ20A 11039 VZ20B 7421011214 7485120695 908509
специални характеристики:
11039-MA70A 11039-VZ20A 11039-VZ20B 11039MA70A 11039VZ20A 11039VZ20B

Избор на купувачи

Нова висококачествена бобината за Vauxhall Astra Estate 1.6 L L4 28326927 55584404 2009-2017
 • Новинка

Нова висококачествена бобината за Vauxhall Astra Estate 1.6 L L4 28326927 55584404 2009-2017

BGN 76.80

Улогата на палење серпентина : Систем за палење најчесто се користи неконтактирајте со систем за палење, принципот е : dc низок напон инверторот, напон удвојување rectifying, во струја со висок напон, и потоа со контролирање на висок напон прекин преку палење серпентина основно, средно индукција на палење серпентина висок притисок (обично околу 20 kv), се вози на испуштање искра приклучок за палење .Нов висок квалитет на палење серпентина ЗА Опел Astra Имот 1.6 L L4 28326927 55584404 20092017​

Помпа за високо налягане е подходящ за багер Hitachi ZX6
 • Новинка

Помпа за високо налягане е подходящ за багер Hitachi ZX6

BGN 3360.00

ВБРИЗГУВАЊЕ на ГОРИВО ПУМПА Одговара За БАГЕР ZX6Whatsapp : +86 18768415518 Skype : guanelianСпецификација : ВБРИЗГУВАЊЕ на ГОРИВО ПУМПА Одговара За БАГЕРИZX6503 / ZX8503 / ZX4503ZAXIS650 LC3; ZAXIS850 LC3; ZAXIS450 LC3;ПлаќањеКредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T / T и Western Union.Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayдокументот ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.ГаранцијаНие нудиме 1 година гаранција за овој производ...

Нова горивната един пулверизатор (4) за FITRENAULT CLIO MkII BB0 CB0 FCO ТАЛИЯ TWINGO C06 SYMBOL Laguna 1.2 L L4 IWP099 0280158168 2002-2005 г.
 • Новинка

Нова горивната един пулверизатор (4) за FITRENAULT CLIO MkII BB0 CB0 FCO ТАЛИЯ TWINGO C06 SYMBOL Laguna 1.2 L L4 IWP099 0280158168 2002-2005 г.

BGN 115.20

Ефектот на бензин инјектор,Млазницата е еден од клучните делови на моторот, неговите работни услови директно ќе влијаат врз перформансите на моторот...

Сензора за кислород, за FITAUDI A4 A5 B8 съобщение CAT надолу по веригата 2.0 L L4 задни 4wire дължина:105 см 06H906262A 2008-2014
 • Новинка

Сензора за кислород, за FITAUDI A4 A5 B8 съобщение CAT надолу по веригата 2.0 L L4 задни 4wire дължина:105 см 06H906262A 2008-2014

BGN 76.80

Улогата на кислород сензор : 1 Преку откривање на кислород содржина во издувните гасови, откривање на моторот воздухгориво односот;2...

evil energy AN4 Oil Fuel Hose Технологична End Finisher HEX Finishers алуминиеви съединители, маркучи, маншети за маркуч, син червен
 • Новинка

evil energy AN4 Oil Fuel Hose Технологична End Finisher HEX Finishers алуминиеви съединители, маркучи, маншети за маркуч, син червен

3.66 BGN 3.00

AN4 Масло Гориво Црево Стегач Крајот Finisher ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН Finishers Алуминиумска Цевка Конектори Црево Стеги Сина Црвена1.Спецификите и Бенефиции : Менгеме конектори направен од елоксирани алуминиумски да им даде на вашиот бенд менгеме конекции професионален изглед.Стегачот конектор може да се користи на било гума или од не ' рѓосувачки челик плетенка црево.Менгеме конектори не треба да се користи за кочница линии,клима уред,серво волан или други висок притисок линии.Менгеме конектор дојде конектор доаѓаат во комплет со квалитетен бенд менгеме...

За Honda Acura B-серия На переходнике штепсельной вилици блок 10AN адаптират алуминиево заготовки, TK-CGQ147Z на двигателя
 • Новинка

За Honda Acura B-серия На переходнике штепсельной вилици блок 10AN адаптират алуминиево заготовки, TK-CGQ147Z на двигателя

BGN 5.39

сет ДОЛАРИ 1.2 / торба парче Што се купување на 100% Сосема Нов на : Tansky За Хонда Акура БСерија да 10 AN Блок Приклучок Адаптер за Монтирање Алуминиумски Мотор Палка TKCGQ147 Z 10 AN Блок Приклучок Адаптер за Монтирање Одговара За Хонда Интегра B16 / B18 Мотори самоЗа Хонда БСерија да 10 AN Блок Приклучок Адаптер ќе работат за било Бсерија мотор кој има црна кутија на задниот дел од блокот.Ова поставување ви овозможува да се поврземе да било фати може да се во моментов на пазарот без редуктор монтирање.Ова Поставување е направен од 6061 палка алуминиум и има двојно ОПрстен дизајн за да се спречи било протекување или приклучокот од кои доаѓаат се изгубат...

цилиндрова глава за Daihatsu Delta Wide 85-91 8V 1975cc 2.0 D TD двигател : 2C 2CT 11101-64121 11101-64122 11101-64125 11101-64132
 • Новинка

цилиндрова глава за Daihatsu Delta Wide 85-91 8V 1975cc 2.0 D TD двигател : 2C 2CT 11101-64121 11101-64122 11101-64125 11101-64132

456.00 BGN 342.00

цилиндар на главата за Daihatsu Делта Широк 8591 8 V 1975cc 2.0 D ТД моторот : 2 C 2 CT 1110164121 1110164122 1110164125 1110164132Дел број : 1110164121 / 1110164122 / 1110164125 / 1110164132 / 1110164121 / 1110164122 / 1110164125 / 1110164132 / 11101 64121 / 11101 64122 / 11101 64125 / 11101 64132Одговара на моторот : 2c 2ct 2cт 8 V 1975cc 2.0 D ТД sohcГлавата на цилиндерот ќе одговара : Тојота Корона Camry Карина II 8 V 1975cc 2.0 D 1989Daihatsu Делта Широк 19851991 8 V 1975cc 2.0 D ТДбесплатни заптивка : Па ymentЗачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T),Кредитна картичка.итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.Превозот на Сите item s ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите...

908 057 AAB AJA AJB гол цилиндрова глава за Volkswagen VW Превозвачът T4 2461cc 2.4 L D L5 79.50 SOHC 10 1996 - 074103351D 908057
 • Новинка

908 057 AAB AJA AJB гол цилиндрова глава за Volkswagen VW Превозвачът T4 2461cc 2.4 L D L5 79.50 SOHC 10 1996 - 074103351D 908057

538.86 BGN 485.00

НАЈДОБАР Квалитет ТУРБО и Делови на Мотор! Топла Продажба !!Трговија На Големо / Мало , Повеќе Нарачки+Повеќе Попуст !Повеќе Вистински турбо фотографии,Повеќе увери Шопинг чувство.Answer : ___________________________ NOTE : Цилиндар на главата можеби имаат многу видови, По нарачка , ве молиме да обрнете внимание за цел порака ,можеби и ние треба потврди модел со вас...

За GM LS1 LS2 LS4 LS6 LS7 алуминиев всмукателния колектор 102ММ комплекти на корпуса на педала на газта сребро на ЕП-TB102LS1
 • Новинка

За GM LS1 LS2 LS4 LS6 LS7 алуминиев всмукателния колектор 102ММ комплекти на корпуса на педала на газта сребро на ЕП-TB102LS1

BGN 96.02

Што се купување на 100% Сосема Нов на : EPMAN За ГМ LS1 LS2 LS4 LS6 LS7 Алуминиум Доза Цела 102 MM Гас Тело Колекции Сребро ЕПTB102 LS1За Chevy За ГМ LS Мотори 102mm Перформанси Доза Цела Гас Тело ЕдиницаCNC Изработени Од AL6061T6 Палка Алуминиум Со Елоксирани ФинишДиректни ТопНа Објектот; Без Модификации Се ПотребниСе Зголемува Во Струење Карактеристики Што Резултира Во Коњски Сили И Вртежен Момент ДобивкиДимензии : 102mm / 4.02" Пригушување Тело* Не Вклучува Гас Позиција Сензор...

LZONE RACING-2015 NEW-HQ 1(25 mm) Dual Piston Blow off valve DV 1.8 Turbo T за VW Golf, Jetta MK4 A4 B5 черен, сребрист JR5741
 • Новинка

LZONE RACING-2015 NEW-HQ 1(25 mm) Dual Piston Blow off valve DV 1.8 Turbo T за VW Golf, Jetta MK4 A4 B5 черен, сребрист JR5741

15.20 BGN 14.00

start Isv Module Wrap9793end Isv Module Wrap9793LZONE ТРКИ 2015 ГОДИНА НОВИ СЕДИШТЕТО 1"(25ММ) Двојно Клипот експлодирам вентил DV Турбо 1.8 Т За "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK4 Jetta A4 Б5Црна,Сребрена JR5741Боја : Црна,СребренаЛесно да се ИнсталираОперативна до 25 PSIПолиран Алуминиум ТелоDual Клипот Тип1" (25мм) O...

ESPEEDER AN10 Аноизированный алуминий 90 градуса завъртане на края на маркуча маслен резервоар фитинг адаптер an 10 горивния фитинг маслен радиатор комплекти
 • Новинка

ESPEEDER AN10 Аноизированный алуминий 90 градуса завъртане на края на маркуча маслен резервоар фитинг адаптер an 10 горивния фитинг маслен радиатор комплекти

11.28 BGN 9.00

AN10 Anoized Алуминиум 90 степени Вртливата Црево Крајот Масло Гориво Фитинг Адаптер за во Автомобил Додатоци 10 Гориво Фитинг Масло Кулер Колекции* Материјал : Алуминиум* Големина : AN10* Диплома : 90 Степени* Боја : ЦрнаЦрвена* Ставањето Крај : ЦрнаЦрвена Позлата* Пакет : 1 *монтажа* Лесно собранието, и подолг живот* На располагање тип : Директно45 степени.90 степени180 Степен

Високо качество на Япония нов сензор за положение на разпределителен вал 23731-38U12, 23731-38U11, 23731-38U01 за A32, A33, Y33 2373138U12 2373138U01 K-M
 • Новинка

Високо качество на Япония нов сензор за положение на разпределителен вал 23731-38U12, 23731-38U11, 23731-38U01 за A32, A33, Y33 2373138U12 2373138U01 K-M

BGN 21.76

Висок квалитет на Јапонија Нови camshaft позиција сензор 2373138 U12,2373138 U11,2373138 U01 за A32,A33,Y33 2373138 U12 2373138 U012373138 U12 2373138 U11 2373138 U01 2373138 U12 2373138 U01 2373138 U11гаранција 1year !Тестирани КВАЛИТЕТ 100% и пред да брод !Квалитет на делови !Одговара за MAXIMA [A32] MAXIMA [A32] S VQ20 DE ветер : EUB / EUC MAXIMA [A32] S VQ20 DE ветер : EUD MAXIMA [A32] S VQ20 DE SE МТ EUB / EUC MAXIMA [A32] S VQ20 DE SE МТ EUD MAXIMA [A32] S VQ20 DE SLX МТ EUB / EUC MAXIMA [A32] S VQ20 DE SLX МТ EUD MAXIMA [A32] S VQ30 DE ветер : EUB / EUC MAXIMA [A32] S VQ30 DE ветер : EUD MAXIMA [A32] S VQ30 DE SE МТ EUB / EUCОдговара за MAXIMA [CA33] MAXIMA [CA33] S VQ20 DE EUC ветер : MAXIMA [CA33] S VQ20 DE EUC SE МТ MAXIMA [CA33] S VQ20 DE EUC SLX МТ MAXIMA [CA33] S VQ20 DE EUD ветер : MAXIMA [CA33] S VQ20 DE EUD SE МТ MAXIMA [CA33] S VQ20 DE EUD SLX МТ MAXIMA [CA33] S VQ30 DE EUC ветер : MAXIMA [CA33] S VQ30 DE EUC SE МТ MAXIMA [CA33] S VQ30 DE EUD ветер : Одговара за MAXIMA [A32 B] MAXIMA [A32 B] КАЛ.S VQ30 DE GLE НА MAXIMA [A32 B] КАЛ.S VQ30 DE GXE НА MAXIMA [A32 B] КАЛ.S VQ30 DE GXE МТ MAXIMA [A32 B] КАЛ.S VQ30 DE ВЕТЕР : MAXIMA [A32 B] КАЛ.S VQ30 DE SE МТ MAXIMA [A32 B] БАНКАТА НА ФЕДЕРАЛНИ РЕЗЕРВИ.S VQ30 DE GLE НА MAXIMA [A32 B] БАНКАТА НА ФЕДЕРАЛНИ РЕЗЕРВИ.S VQ30 DE GXE НА MAXIMA [A32 B] БАНКАТА НА ФЕДЕРАЛНИ РЕЗЕРВИ.S VQ30 DE GXE МТ MAXIMA [A32 B] БАНКАТА НА ФЕДЕРАЛНИ РЕЗЕРВИ.S VQ30 DE ВЕТЕР : MAXIMA [A32 B] БАНКАТА НА ФЕДЕРАЛНИ РЕЗЕРВИ.S VQ30 DE SE МТОдговара за MAXIMA [A33 B] MAXIMA [A33 B] S VQ30 DE CAL GLE НА MAXIMA [A33 B] S VQ30 DE CAL GXE НА MAXIMA [A33 B] S VQ30 DE CAL GXE МТ MAXIMA [A33 B] S VQ30 DE CAL GXEL НА MAXIMA [A33 B] S VQ30 DE CAL ветер : MAXIMA [A33 B] S VQ30 DE CAL SE МТ MAXIMA [A33 B] S VQ30 DE CAL СЕД НА MAXIMA [A33 B] S VQ30 DE CAL СЕД МТ MAXIMA [A33 B] S VQ30 DE ФЕД GLE НА MAXIMA [A33 B] S VQ30 DE ФЕД GXE НА MAXIMA [A33 B] S VQ30 DE ФЕД GXE МТ MAXIMA [A33 B] S VQ30 DE ФЕД GXEL НА MAXIMA [A33 B] S VQ30 DE ФЕД ВЕТЕР : MAXIMA [A33 B] S VQ30 DE ФЕД SE МТ MAXIMA [A33 B] S VQ30 DE ФЕД СЕД НА MAXIMA [A33 B] S VQ30 DE ФЕД СЕД МТ MAXIMA [A33 B] S VQ30 DE САД GLE НА MAXIMA [A33 B] S VQ30 DE САД GXE НА MAXIMA [A33 B] S VQ30 DE САД GXE МТ MAXIMA [A33 B] S VQ30 DE САД GXEL НА MAXIMA [A33 B] S VQ30 DE САД ВЕТЕР : MAXIMA [A33 B] S VQ30 DE САД SE МТ MAXIMA [A33 B] S VQ30 DE САД СЕД НА MAXIMA [A33 B] S VQ30 DE САД СЕД МТ94000023#2940000237294000033#2940000334 294000034#29400003422940000400294000040229400004047294000041#2940000412294000042#294000042429400005012940000502294000050329400005322940000560 2940000581 294000062#2940000621294000064#29400006402940000654294000066#2940000662294000069029400007502940000763 2940000770 2940000782 2940000840 2940000952348031021 2348031020 2348028013 2348021020 2238028013 0422127011 2940090260 0963600760 0967100062 09671000520422127011 2940090260 294009

ESPEEDER AN 6 принудителни фитинги Аноизированный алуминиев край на маркуча AN6 45 градуса фитинг за многократна употреба края на маркуча маслен топливопровод адаптер
 • Новинка

ESPEEDER AN 6 принудителни фитинги Аноизированный алуминиев край на маркуча AN6 45 градуса фитинг за многократна употреба края на маркуча маслен топливопровод адаптер

7.14 BGN 6.00

НА 6 Спроведува Фитинзи Anoized Алуминиумска Цевка Крајот AN6 45 Степен Фитинг Обновливи Црево Крајот Масло Гориво Линија за Полнење1.Име на производ : НА 6 Спроведува Црево Крајот од 45 степени.2.Големина на : НА 6AN4,AN6, AN8, AN10,AN12 не значи 4mm,6mm, 8mm, 10мм,12mm...

908 610 YD25 YD25DDTI пълна цилиндрова глава възли за Nissan Navara Pathfinder Cabstar 2.5 L DDTI 2001-11039-EC00A 30A
 • Новинка

908 610 YD25 YD25DDTI пълна цилиндрова глава възли за Nissan Navara Pathfinder Cabstar 2.5 L DDTI 2001-11039-EC00A 30A

947.18 BGN 852.00

НАЈДОБАР Квалитет ТУРБО и Делови на Мотор! Топла Продажба !!Трговија На Големо / Мало , Повеќе Нарачки+Повеќе Попуст !Повеќе Вистински турбо фотографии,Повеќе увери Шопинг чувство.Answer : ___________________________ NOTE : Цилиндар на главата можеби имаат многу видови, По нарачка , ве молиме да обрнете внимание за цел порака ,можеби и ние треба потврди модел со вас...

YAOPEI нов датчик за налягане за Mercedes OEM A6429050300, A 642 905 03 00, 88PP01-01,88PP0101
 • Новинка

YAOPEI нов датчик за налягане за Mercedes OEM A6429050300, A 642 905 03 00, 88PP01-01,88PP0101

88.53 BGN 70.00

JJ AutopartsДетали За ПроизводотОригинални НОВИ Притисок Сензор за Мерцедес ОЕМ A6429050300 , А 642 905 03 00 , 88 PP0101Време на испорака : УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците...

оригинален сензор на завоя на скоростната кутия за Camry Highlander Avalon 3.5 L 2GR 89413-33030 89413-0T010 K-M
 • Новинка

оригинален сензор на завоя на скоростната кутия за Camry Highlander Avalon 3.5 L 2GR 89413-33030 89413-0T010 K-M

BGN 24.48

оригиналниот ПРЕНОС РЕВОЛУЦИЈА ги собереш сензор за Camry Highlander Авалон 3.5 L 2 GR 8941333030 894130 T010гаранција 1year !Тестирани КВАЛИТЕТ 100% и пред да брод !Квалитет на делови ! одговара за Авалон 20072014 Ограничен, XL, XLE, XLE Премија, XLS 6 Cyl 3.5 L 2 GRFE; GSX30, GSX40 одговара за Camry 20072014 ЛЕ, SE, XLE, XSE 6 Cyl 3.5 L 2 GRFE; GSV40, GSV50 одговара за Highlander 2014 ЛЕ, Ограничен, XLE 6 Cyl 3.5 L 2 GRFE; GSU50, GSU55 одговара за Сиена 20112014 ЛЕ, СПИ, XLE 6 Cyl 3.5 L 2 GRFE; GSL3594000023#2940000237294000033#2940000334 294000034#29400003422940000400294000040229400004047294000041#2940000412294000042#294000042429400005012940000502294000050329400005322940000560 2940000581 294000062#2940000621294000064#29400006402940000654294000066#2940000662294000069029400007502940000763 2940000770 2940000782 2940000840 2940000952348031021 2348031020 2348028013 2348021020 2238028013 0422127011 2940090260 0963600760 0967100062 09671000520422127011 2940090260 294009

Нов соленоид прекъсване на горивото за Ford 5.9 L 8.3 L Cummins Diesel 2-1 / 2 разстояние между болтовете
 • Новинка

Нов соленоид прекъсване на горивото за Ford 5.9 L 8.3 L Cummins Diesel 2-1 / 2 разстояние между болтовете

BGN 67.01

Нови Гориво Исклучи Електромагнетниот за Ford 5.9 L 8.3 L Cummins Дизел 21 / 2 гром проред 100% Сосема Нов ОЕМ Замена на Висок Квалитет По Пазарот Дел од Една Година Гаранција!Спецификација : 21 / 2" гром проред, 3 круг игли,плоштад заеднички род крајот, 12 Volt...

цилиндрова глава за Toyota Land Cruiser 4 Runner Hi-Lux 2982CC 3.0 TD 2000 8V-двигател : 1KZ 1KZTE 1KZ-TE 11101-69175 908782
 • Новинка

цилиндрова глава за Toyota Land Cruiser 4 Runner Hi-Lux 2982CC 3.0 TD 2000 8V-двигател : 1KZ 1KZTE 1KZ-TE 11101-69175 908782

652.80 BGN 490.00

цилиндар на главата за Toyota Land Cruiser 4 Тркач HiЛукс 2982 CC 3.0 ТД 8 V 2000 мотор : 1 KZ 1 KZTE 1 KZТЕ 1110169175 908782Дел број : 1110169175 / 908782 / 11101 69175 / 1110169175 / 908 782Одговара на моторот : 1 KZ 1 KZTE 1 KZТЕ 982cc 8v 3.0 ТДГлавата на цилиндерот ќе одговара : Toyota Land Cruiser / 4 Тркач / HiЛукс 2982 CC 3.0 ТД 8 V 2000 мотор : 1 KZ 1 KZTE 1 KZТЕБЕСПЛАТНИ ЗАПТИВКАПа ymentЗачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T),Кредитна картичка.итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.Превозот на Сите item s ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите...

LZONE RACING-FREE SHIP Oil Filter Sandwich Adapter With in-Line Oil Thermostat AN10 fitting Oil Cream Adapter JR5672BK
 • Новинка

LZONE RACING-FREE SHIP Oil Filter Sandwich Adapter With in-Line Oil Thermostat AN10 fitting Oil Cream Adapter JR5672BK

39.44 BGN 37.00

start Isv Module Wrap9946end Isv Module Wrap9946LZONE ТРКИ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ на Филтерот за Масло Сендвич Адаптер Со ВоЛинија Масло Термостат AN10 фитингМасло Сендвич Адаптер JR5672 BKУниверзална fitment со компактен дизајн, совршен за употреба на сопствени проекти каде простор или царинење е услов заВклучува 160°F (70°C) внатрешни термостат кој прецизно ги регулира течност температуриТермостат единица е лесно да се отстрани и може да се замени со факултативниот температури од 185°F (85°C) или 200°F (93°C)Изработени од палка 6061 CNC би алуминиумВклучува четири 10 AN фитинзи со висок квалитет dowty заптивки за течење без операција1525 ft / lbs (оперативен спектар) за сите права фитинзи и banjo завртки.Не ја надминувајте максималниот вртежен момент оценка на 35 ft / кг.Вкупната Големина3.92" x 2.03" x 1.47"Вкупната Големина w / фитинзи прилог3.95" x 4.41" x 1.47"(4) M20 x 1.5 ПортиНабавка ВклучуваДалечински Thermostatic Масло Плоча(4) 10 AN Фитинзи w / Dowty ФокиПакетот Вклучува : 1 x pc Масло Филтер Сендвич АдаптерСите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата.Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци.Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате.Професионалната инсталација се препорачува.

AN10-10 an директен край на маркуча се на 180 градуса завъртане фитинги комплект AN10 неръждаема стомана сплетен маслен горивен маркуч линия състезателни маркуч 1 м
 • Новинка

AN10-10 an директен край на маркуча се на 180 градуса завъртане фитинги комплект AN10 неръждаема стомана сплетен маслен горивен маркуч линия състезателни маркуч 1 м

20.30 BGN 17.00

AN1010 Е Директно Црево Крајот 180 Степен Вртливата Фитинзи за Полнење AN10 Нерѓосувачки Челик Плетенка Масло Гориво Црево Линија Трки Црево 1 MОпис На Производот : 100% Сосема НовПримена : Универзален, како што се : Нафта / Гориво / Вода / ТечностВоздух ЛинијаСпецификација За Производ : Боја : Сребрена, црвена и синаОперативен температура : 40 Степен С до +350 Степен F* Гориво Црево Фитинг Материјал : Висок Квалитет Лесни Т6061 Алуминиум* Гориво Црево Материјал : Внатрешно црево : сипии синтетички каучукСредниот слој : 304 од не ' рѓосувачки челик жица mesh ракавНадворешниот слој : Висок квалитет плетенка најлон* Гориво Црево Фитинг Големина : AN10* Гориво Црево Димензии(Прибл.) : Внатре Дијаметар : 0.56" / 14.27 mmНадворешен Дијаметар : 0.82" / 20.83 mmРаботен Притисок : 500 PSI / 34.5 БарПукна Притисок : 2000 PSI / 138 БарПакетот вклучува : AN10 Директно ВРТЛИВАТА Црево Крајот × 1 КОМПЈУТЕРAN10 180 Степен Вртливата Црево Крајот × 1 КОМПЈУТЕРAN10 Двојно Нерѓосувачки Челик Плетенка Црево × 1 M