Модерен И Луксозен Смесител За Баня Хром Полиран Комплект За Душ, Топли И Студени Смесителни Кранове Монтиран На Стената Дъждовни Смесители За Душ

Модерен И Луксозен Смесител За Баня Хром Полиран Комплект За Душ, Топли И Студени Смесителни Кранове Монтиран На Стената Дъждовни Смесители За Душ

BGN 164.00
-26 %
BGN 222.05

Брой продукти


Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Изградба Полиран Хром финиш се справи со Еден Ѕид се Монтираат Со околу 150cm рачен туш Добар Квалитет и Најдобра Цена Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти. Може да се чистат со благ сапун за да се обезбеди не-оцрни живот блесне Целосно со сите стандардни додатоци и инсталација делови Доаѓа со 24 месеци производство гаранција
Превозот : Ние брод повеќето предмети преку UPS/ DHL/EMS/Кина пост ,објекти превозот од експрес deivery обично трае 5-10 дена ,кина пост треба околу 30-60 дена, Обично тоа ќе потрае 2-5days да пристигне до дестинацијата
Ние ќе брод предмети во рок од 1 дена по расчисти исплата.
Ние брод на Повеќето од Yodel дома мини и Yodel дома 72 Услуга
Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме к јас ndly прифати и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ја цениме
гаранција :
Доаѓа со 5 години производство гаранција
Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е доставен.
Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е испорача
контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО.
Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта,ве молиме проверете ја вашата е-пошта за одговори
повратни информации :
Јас ќе се опише предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам.
Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа.
Меѓународните Купувачи,ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена


Подробности

Тип:
Смесители За Вана И Душ, Комплект За Душ
Тип На Управление Студена / Гореща Вода:
Единичен Двоен Контрол На Притежателя На
Стил:
Модерен
Брой химикалки:
Това Е Една Дръжка
Характеристика:
Термостат Миксери
Тип Инсталация:
Стенен Монтаж
Материал На Ядрото На Вентила:
Керамични
търговска марка:
ЯНКСМАРТ
Surface Покритие:
Хром
Тип Миксер За Вана И Душ:
Душ Комплекти
Тип:
Плъзгач
Повърхностно Покритие:
Полиран
Номер На Модела:
53972
Размер:

Избор на купувачи

Полезна Универсална Квадратна Капачка За Душ Слушалката, Ръчно Хромирани Термостатическая Баня Вана
 • Новинка

Полезна Универсална Квадратна Капачка За Душ Слушалката, Ръчно Хромирани Термостатическая Баня Вана

BGN 5.87

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*Универзална Квадратни Туш Главата Handset Рачни Хром Thermostatic Бања БањаФункција : масажа Материјал : ABS пластика Крај : хром Тежина : 95g Главната Боја : Сребро Функција : масажаМатеријал : ABS пластикаКрај : хромТежина : 95gГлавната Боја : СребренаПакетот Вклучува : 1pcs x рачни showerhead

Стенен Баня Черен Масло Се Втрива Бронзов Дъжд Смесител За Душ Комплект & Двойни Дръжки Смесители + Ръчен Душ Главата Wrs494
 • Новинка

Стенен Баня Черен Масло Се Втрива Бронзов Дъжд Смесител За Душ Комплект & Двойни Дръжки Смесители + Ръчен Душ Главата Wrs494

319.98 BGN 208.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

Smesiteli Ново Записване Неръждаема Стомана Слайд-Бар Ръчен Душ Скоба С Регулируема Матиран Никел Покритие Баня Батерии Аксесоар
 • Новинка

Smesiteli Ново Записване Неръждаема Стомана Слайд-Бар Ръчен Душ Скоба С Регулируема Матиран Никел Покритие Баня Батерии Аксесоар

126.34 BGN 64.00

Фабриката трговија на големоПоддршка на ОЕМ & ODMПоддршка пад на превозотSmesiteli 2017 Нови Пристигнување Нерѓосувачки Челик Лизгачот На Лентата За Рачен Туш Стапка Прилагодлива Бранеа Никел Заврши Бања Чешми Додатоци пакет Inclueded : 1 * SЛизгачот На Лентата За1 * 100% Месинг НосителотПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

Двойна Квадратен Хром Скрит Клапан Кран За Душата На Топла-Студена Вода В Настенном Управлението На Смесителна Батерия За Вани И Аксесоари За Баня
 • Новинка

Двойна Квадратен Хром Скрит Клапан Кран За Душата На Топла-Студена Вода В Настенном Управлението На Смесителна Батерия За Вани И Аксесоари За Баня

90.88 BGN 73.00

Двоен Квадрат Хром Позлатен Скриен Туш Миксер Вентил Топла И Ладна Вода Во Ѕид Монтирани Бања Тапа Контрола Бања ПриборКако да се користи?За бојата разликата : ние сите предмети се за вистинска снимање ; За технологија , прикажување , светлина , еколошки причини може да биде мало отстапување феномен , ве молиме во вид преовладуваат!За Големината на разликата : Сите алишта се направени во нашата germent студио рачно,не фабриката за масовно производство.Постои мала големина отстапување.Ве молиме проверете ја големината повторно и повторно пред да се направи нарачка.

Термостатичен душ комплект баня електрически led душ скрита система на дъждовен душ масаж водна мъгла големи миксери
 • Новинка

Термостатичен душ комплект баня електрически led душ скрита система на дъждовен душ масаж водна мъгла големи миксери

3026.69 BGN 2724.00

Eextraordinary Туш За ВасДобредојдовте на jiangmen hengmei санитарија ко Ltd.луксузна бања врнежитаванот дожд туш главата водопадбања туш тапа постави тушВистински фотографии : Thermostatic Туш Поставите Бања Електрични LED Туш Сокриени Врнежи од дожд Туш Систем Масажа Вода Магла Голема ЧешмиСпецификации : Procuct големина : 420710mmLED Боја : multicolor , треба електрична енергија , мулти промена на бојатаВентил : месинг туш миксер вентилФункција : дожд шема , водопад, маглата падне и врнежиКрај : огледало завршиТуш главата материјал : 304 од не ' рѓосувачки челикРака туш : месинг хром позлатенИнсталација : вградени таванотгаранција : 5 годинипакетот вклучува : 1304 SLed туш главата1Месинг рака туш1Туш носителот & црево1Месинг thermostatic вентилПрофил на компанијата Нашата компанија има повеќе од 5 години работно искуство.Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо компанија,специјализирана во областа на бања додатоци .Ние сме биле посветени на обезбедување на клиенти со високо квалитетни производи, конкурентна цена, со висок квалитет и внимателен услуга, сигурен кредитна стои е нашата начело...

Баня скрити душ комплекти луксозен дъжд водопад душ с две функции смесител за душ с душ кабина
 • Новинка

Баня скрити душ комплекти луксозен дъжд водопад душ с две функции смесител за душ с душ кабина

574.40 BGN 523.00

Ако цел Тапа во мојата продавница! Бидејќи на друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред порака кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати стандардна големина G1 / 2 цевка,се надевам, ќе може да ги разбере!Испорака : ·ве Молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса...

Луксозен Античен Месинг Резба Дъжд Душ Комплекти Кран Миксер С Вана Кран Латунная Вана И Душ, Кран, Определени Вана Кран
 • Новинка

Луксозен Античен Месинг Резба Дъжд Душ Комплекти Кран Миксер С Вана Кран Латунная Вана И Душ, Кран, Определени Вана Кран

696.00 BGN 494.00

Луксузна Антички Месинг Резба Врнежи Од Дожд Туш Поставува Тапа Миксер Допрете Со Када Тапа Месинг Бања & Туш Тапа Поставите Када Тапа

Нов висококачествени материали от неръждаема стомана и месинг, с монтиран на стената черен готов смесител за душ комплект термостатических смесителни батерии
 • Новинка

Нов висококачествени материали от неръждаема стомана и месинг, с монтиран на стената черен готов смесител за душ комплект термостатических смесителни батерии

1468.80 BGN 1028.00

Нов висок квалитет, од нерѓосувачки челик и месинг материјал ѕид монтирани Црна заврши туш тапа поставите Thermostatic Чешми 6 бои

Frap лешник високо качество на голям тънък кръг 304 неръждаема стомана дюза за душата дъжд смесител за душ с диаметър 300 мм G29
 • Новинка

Frap лешник високо качество на голям тънък кръг 304 неръждаема стомана дюза за душата дъжд смесител за душ с диаметър 300 мм G29

93.76 BGN 49.00

F35 Серија Хром Бања Прибор парче парче парче парче парчеТуш главаПлаќање : Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму.Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.Превозот : Ве молиме да обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

Баня 8 сантиметра валежи двойна керамична дръжка смесител за душ набор от античен червена мед покритие стенен смесител Lrg581
 • Новинка

Баня 8 сантиметра валежи двойна керамична дръжка смесител за душ набор от античен червена мед покритие стенен смесител Lrg581

287.98 BGN 202.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

Черно масло натерло бронзов баня дъждовна смесител за душ 8 инчов през цялата набор от дюзи за душ смесител с двойна керамична дръжка ars478
 • Новинка

Черно масло натерло бронзов баня дъждовна смесител за душ 8 инчов през цялата набор от дюзи за душ смесител с двойна керамична дръжка ars478

303.98 BGN 204.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Античен червена мед 8 инча дъждовна накрайник за душ баня дъждовна смесителна батерия за душ комплект с когтистой крак вана миксер Монтиране на стена lrg511
 • Новинка

Античен червена мед 8 инча дъждовна накрайник за душ баня дъждовна смесителна батерия за душ комплект с когтистой крак вана миксер Монтиране на стена lrg511

297.58 BGN 208.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

Безплатна доставка злато pvd clour валежи лебед душ вана кран модерна баня смесител
 • Новинка

Безплатна доставка злато pvd clour валежи лебед душ вана кран модерна баня смесител

1760.00 BGN 1584.00

СЛОБОДЕН БРОД Злато clour Врнежи SWAN туш КАДА поставена славинаСолидна месингкерамички кертриџНов дизајн за бања туш и кадаТуш главата 20cmРака туш 5.5 cm ДијаметарЦрево 1.5 m ДолжинаТапа инсталација растојание : 20cmПлаќање : Ние прифаќаме Alipay , Банкарски трансфер, Wester унија и други методи за плаќање .Ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали преку емаил.Ние само ќе брод вашата alipay потврди адреса .Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена од денот на нарачување .Превозот : Ние брод од страна на регистрирани воздухопловната или DHL,UPSот , ТНТ ,ЕМС .FEDEX (ве Молиме имајте предвид дека Fed Ex НЕ ги достави до P...

Червена мед баня двоен Керамичен лост дъжд смесител за душ комплект w / вана смесители + Керамичен ръчен душ lrg534
 • Новинка

Червена мед баня двоен Керамичен лост дъжд смесител за душ комплект w / вана смесители + Керамичен ръчен душ lrg534

297.58 BGN 208.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

Безплатен кораб PVD gold 3 бр широко разпространен водопад баня вана Римска баня пълнител кран f / ръчен душ
 • Новинка

Безплатен кораб PVD gold 3 бр широко разпространен водопад баня вана Римска баня пълнител кран f / ръчен душ

318.40 BGN 287.00

DHL ЗЛАТО PVD Водопад Бања Бања Римски Када Филтер за Славина со Рака Туш Функција : Водопад Крај : ЗЛАТО pvd Тело Материјал : Месинг Spout Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Handshower Материјал : ABS Пластика вкупна Висина : 3.07" Spout Висина : 2.36" Spout Должина : 4.53" Spout Ширина : 6.93 " Вентил Тип : Керамички Вентил Број на Рачки : 1 Број на Инсталација Дупки : 3Плаќање : Ние прифаќаме Alipay , Банкарски трансфер, Wester унија и други методи за плаќање .Ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали преку емаил.Ние само ќе брод вашата alipay потврди адреса .Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена од денот на нарачување .Превозот : Ние брод од страна на регистрирани воздухопловната или DHL,UPSот , ТНТ ,ЕМС .FEDEX (ве Молиме имајте предвид дека Fed Ex НЕ ги достави до P...

Черно Масло Се Втрива Бронзов Стенен Дъжд Смесител За Душ Комплект & Баня Кръст Дръжка Смесители + Ръчен Душ Главата Wrs492
 • Новинка

Черно Масло Се Втрива Бронзов Стенен Дъжд Смесител За Душ Комплект & Баня Кръст Дръжка Смесители + Ръчен Душ Главата Wrs492

319.98 BGN 208.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

Баня смесител за душ комплект да почернят душ панел дъжд таван температурата на водата, LED накрайник за душ с вана и душ-вентил с миксер на притежателя
 • Новинка

Баня смесител за душ комплект да почернят душ панел дъжд таван температурата на водата, LED накрайник за душ с вана и душ-вентил с миксер на притежателя

1228.06 BGN 835.00

Бања Туш Тапа Поставите Темно Туш Панел Дожд Таванот Температура на Водата LED Туш Главата Туш Вентил Миксер НосителотНОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ : Atomizing И Врнежи 20 Инчен LED Температура Чувствителни Врнежи од дожд Туш Главата Thermostatic Бања Туш Тапа Поставите парче20 Инчи Плискам И Врнежи Бања Туш Главата Thermostatic 3 Бои Температура Чувствителни LED Туш Тапа парче110 V~220 V Наизменични Струја LED Жолта Светилки Врнежи од дожд Туш Главата Thermostatic Бања Врнежи од дожд Туш Тапа Поставите парче16 Инчен НЛО Воздух Капка Ултратенок Врнежи од дожд Туш Главата, Термостат Врнежи Бања Туш Тапа Поставите парчеКликнете На Следниве Производи, Повеќе Изненади :

Гореща продажба баня и тропически душ батерия, кран набор от античен червена мед покритие керамични дръжки вана кран + ръчен спрей lrg564
 • Новинка

Гореща продажба баня и тропически душ батерия, кран набор от античен червена мед покритие керамични дръжки вана кран + ръчен спрей lrg564

297.58 BGN 208.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

Регулируема Силна Издънка Държач На Накрайник За Душ Скоба Поставка На 360 Градуса Завъртане L15
 • Новинка

Регулируема Силна Издънка Държач На Накрайник За Душ Скоба Поставка На 360 Градуса Завъртане L15

BGN 4.02

Карактеристики : 360 степени зглобот Не дупчење и навртки, потребни алатки Тешки вшмукување чаша на ѕид мазни површината Редовни ПВЦ моќен воздух вакуум вшмукување чаша куки Лесно да се инсталира и да removeable Отстранување и повторна употреба На вшмукување туш главата носител е дизајниран за туш главата во туш кабина ...

becola 8-инчов накрайник за душ от неръждаема стомана баня квадратни дъждовни накрайник за душ кран CP-0808
 • Новинка

becola 8-инчов накрайник за душ от неръждаема стомана баня квадратни дъждовни накрайник за душ кран CP-0808

45.68 BGN 27.00

1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Стенен кръст дръжка дъжд смесител за душ комплект баня, душ батерия, античен червена мед покритие lrg525
 • Новинка

Стенен кръст дръжка дъжд смесител за душ комплект баня, душ батерия, античен червена мед покритие lrg525

287.98 BGN 202.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...